Результат матчів 9-10 березня

0
6491

 

ПРЕМІУМ-ЛІГА З ФУТЗАЛУ ДИВІЗІОН 1

Прибирання залу

09.03

ГУНП

18.45

Фінал (1матч)

МФК URBAN – Helpix

09.03

ГУНП

19.00

3:5

3-є місце (1матч)

Динамо ГУНП – Хмельницькі делікатеси

09.03

ГУНП

20.15

3:6

Кубок Поділля 3 тур

Карат-MEBLI REMTIONКонфермат

10.03

ГУНП

10.30

6:7

Кубок Поділля
 3 тур

WOODMALL-Femida – Інтерпродсервіс

10.03

ГУНП

11.45

13:4

Кубок Виклику
5 тур

ФГ КОСВО – Прикордонник-SUNOCO

10.03

ГУНП

13.00

9:2

Кубок Виклику
5 тур

КАЗ – ФК Бігуча Лань

10.03

ГУНП

14.15

1:4

Кубок Виклику
5 тур

Алмаз – Кардіфф

10.03

ГУНП

15.30

2:8

Фінал (2матч)

Helpix – МФК URBAN

10.03

ГУНП

16.45

2:2
по пен. 3:5

ПРЕМІУМ-ЛІГА З ФУТЗАЛУ ДИВІЗІОН 2

Фінал (1матч)

ККФА REDMION – Локомотив

09.03

ХНУ

17.15

8:2

3-є місце (1матч)

Облавтодор – Мясний маркет

09.03

ХНУ

18.20

2:5

Кубок Поділля
3 тур

Епіцентр К – Олімп

09.03

ХНУ

13.00

0:5

Кубок Поділля
3 тур

УПП Хмельницький – Ауді

09.03

ХНУ

19.25

6:2

Кубок Виклику
5 тур

Тепловик – Ракета

09.03

ХНУ

15.05

6:1

Кубок Виклику
5
тур

Філтекс – ДЮСШ 1 Будівельний Альянс Груп

09.03

ХНУ

14.00

5:4

Кубок Виклику
5 тур

Ротор – Атлетик Ceresit PRO

10.03

ХНУ

19.00

2:6

Фінал (2матч)

Локомотив – ККФА REDMION

10.03

ХНУ

18.00

1:3

ПРЕМІУМ-ЛІГА З ФУТЗАЛУ ДИВІЗІОН 3

Фінал (1матч)

Сокіл-2 – Лідер-Амор

09.03

ХНУ

12.00

0:0
по пен. 4:1

3-є місце (1матч)

Залів 10 – Ковчег

09.03

ХНУ

16.10

10:0

Фінал (2матч)

Лідер-Амор – Сокіл-2

10.03

ХНУ

11.00

1:1
по пен. 2:4

Кубок Поділля
3 тур

Менс – МобіФренд

10.03

Конфермат

17.00

2:8

Кубок Поділля
3 тур

Авіатор – Лунтік

10.03

ХНУ

14.00

9:6

Кубок Виклику
5 тур

FC DiamantЕкоАльт

10.03

ХНУ

13.00

0:0

Кубок Виклику
5 тур

НОВАВЕТ – Компанія

10.03

ХНУ

15.00

3:2

Кубок Виклику
5 тур

Товтри – Центр 13

09.03

Конфермат

16.30

2:6

ПРЕМІУМ-ЛІГА З ФУТЗАЛУ ДИВІЗІОН 4

Фінал (1матч)

Ветеран – FC ADRENALINE

09.03

Конфермат

18.30

3:4

3-є місце (1матч)

ФК ITA TOOLS – TAD

09.03

Конфермат

12.30

4:4

Кубок Поділля
3 тур

Карат MEBLI REMTION 2– Royal Palace

09.03

Конфермат

17.30

4:3

Кубок Поділля
3 тур

FC ASTRUM – Інкогніто

09.03

Конфермат

14.30

4:2

Кубок Виклику
5 тур

Brilliant – ФК Подільський Кремінь

09.03

Конфермат

15.30

6:4

Кубок Виклику
5 тур

Адвокат – Патріоти-NETiP

10.03

ХНУ

16.00

5:4

Кубок Виклику 5 тур

Нева – ФК Олімп

09.03

Конфермат

11.30

5:5

Фінал (2матч)

FC ADRENALINE – Ветеран

10.03

Конфермат

18.00

4:3

ПРЕМІУМ-ЛІГА З ФУТЗАЛУ ДИВІЗІОН 5

Фінал 2 матч

Поділля-Метиз – Vitagro

09.03

ХНУ

09.00

4:2

3-є місце 2матч

Фахівець – ФК Нива Летичів

09.03

ХНУ

11.00

4:1
по пен. 5:4

Кубок Поділля
3тур

Кристал – Nova Ushytsia

09.03

ХНУ

10.00

6:3

Кубок Поділля 3тур

Дует + – Прогрес В

10.03

ХНУ

09.00

4:2

Фінал 3 матч

Vitagro – Поділля-Метиз

10.03

ХНУ

10.00

1:5

КУБОК 5 ДИВІЗІОНУ

1\8 фіналу

Торпедо – ФК Лайфселл

09.03

Конфермат

13.30

6:4

1\8 фіналу

FC ADRENALINE MK – Гладіатор

09.03

Конфермат

19.30

6:3

1\8 фіналу

STV – ТГ Наркевичі

10.03

Конфермат

16.00

4:3

1\8 фіналу

Престиж-Авто – Vavilon

10.03

ХНУ

12.00

3:0

1\8 фіналу

МФК Буг – ФК Вовки

10.03

Конфермат

15.00

9:1

1\8 фіналу

Хмельницькобленерго – АІЩДІШ

10.03

Конфермат

19.00

2:2
по пен. 5:4

1\8 фіналу

Фортуна – ЛІОН-ВСП

10.03

Конфермат

20.00

1\8 фіналу

SMEREKA – ФК Сталь

10.03

ХНУ

17.00

1:1
по пен.
2:4

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here