Результат матчів плей-офф Преміум ліги серед дитячо-юнацьких команд

0
1001
№ з/п Тур Пара команд Дата Місце 

проведення

Час початку Рах.
ПРЕМІУМ-ЛІГА З ФУТЗАЛУ СЕРЕД ДІТЕЙ
1 Кубок Нескорених Новатор-2013 (Хмельницький) – ДЮСШ №1-2-2013 (Хмельницький) (2013)– субота 16.03 Конфермат 08.30 0:9
2 Кубок Перемоги ДЮСШ №1-3-2013 (Хмельницький) – ДЮФК ФАРР-2013 (Хмельницький) (2013-2014) – субота 16.03 Конфермат 09.20 11:0
3 Кубок Нескорених ДЮСШ №1-2-2013 (Хмельницький) – Старбол-2013 (Хмельницький) (2013)– субота 16.03 Конфермат 10.10 4:0
4 Кубок Перемоги Поділля-1-2014 (Хмельницький) – ДЮСШ №1-3-2013 (Хмельницький) (2013-2014) – субота 16.03 Конфермат 11.00 4:10
5 Кубок Перемоги Поділля-Озерна (Хмельницький) – Фаворит-2 (Одеська область) (2015-2016) – субота 16.03 Конфермат 11.50 3:3
6 ¼ 

1 гра

Фаворит-1 (Одеська область) – СК Сокіл-2 (Хмельницький) (2015-2016) – субота 16.03 Конфермат 12.40 10:0
7 ¼ 

1 гра

Фаворит Подільськ (Одеська об) – Мрія-Б (Хмельницький) (2011-2012) – субота 16.03 Конфермат 13.30 4:3
8 Кубок Перемоги Фаворит-2 (Одеська область) – Поділля-1 (Хмельницький) (2015-2016) – субота 16.03 Конфермат 14.20 4:2
9 ¼ 

2 гра

СК Сокіл-2 (Хмельницький) – Фаворит-1 (Одеська область) (2015-2016) – субота 16.03 Конфермат 15.10 5:3
10 ¼ 

2 гра

Мрія-Б (Хмельницький) – Фаворит Подільськ (Одеська об) (2011-2012) – субота 16.03 Конфермат 16.00 4:10
11 Кубок Перемоги ДЮСШ №3-2 (Хмельницький) – Поділля-1 (Хмельницький) (2015-2016) – субота 16.03 Конфермат 16.50 4:2
12 ¼ 

1 гра

ДЮСШ №3-1 (Хмельницький) – Новатор (Хмельницький) (2015-2016) – субота 16.03 Конфермат 17.40 6:2
13 Кубок Перемоги ДЮСШ №1-1-2014 (Хмельницький) (2014) – Поділля-1-2014 (Хмельницький) (2013-2014) – субота 16.03 Конфермат 18.30 4:3
14 ¼ 

2 гра

Новатор (Хмельницький) – ДЮСШ №3-1 (Хмельницький) (2015-2016) – субота 16.03 Конфермат 19.20 0:12
15 1/2 

1 гра

ДЮСШ №1-2-2014 (Хмельницький) – VIVA CUP-2014 (Хмельницький) (2014) – субота 16.03 ГУНП 08.30 4:1
16 Кубок Перемоги СК Сокіл (Хмельницький)-2012 – Новатор-3 (Хмельницький) (2011-2012) – субота 16.03 ГУНП 09.20 2:2
17 Кубок Нескорених Новатор-2013 (Хмельницький) – ДЮСШ №1 дівчата (Хмельницький) (2013) – субота 16.03 ГУНП 10.10 4:3
18 1/2 

1 гра

СК Сокіл-2013 (Хмельницький) – Мрія-2013 (Хмельницький) (2013) – субота 16.03 ГУНП 11.00 перенес.
19 1/2 

1 гра

СК Сокіл-2014 (Хмельницький) – Фортеця К-Подільський-2014 (2014) – субота 16.03 ГУНП 11.50 4:0
20 1/2 

1 гра

ДЮСШ №1-1-2013 (Хмельницький) – Фортеця К-Подільський-2013 (2013) – – субота 16.03 ГУНП 12.40 2:1
21 1/2 

2 гра

Фортеця К-Подільський-2014 – СК Сокіл-2014 (Хмельницький) (2014) – субота 16.03 ГУНП 13.30 2:7
22 1/2 

2 гра

Фортеця К-Подільський-2013 – ДЮСШ №1-1-2013 (Хмельницький) (2013) – – субота 16.03 ГУНП 14.20 1:10
23 1/2 

1 гра

СК Сокіл (Хмельницький)-2011 – ДЮСШ №1-2 (Хмельницький) (2011-2012) – субота 16.03 ГУНП 15.10 3:0
24 1 гра за 3 місце ДЮСШ №1-2 (Хмельницький) – ДЮСШ №3 (Хмельницький) (2009-2010) – субота 16.03 ХНУ 08.50 11:3
25 1 гра за 1 місце СК Сокіл (Хмельницький) – ДЮСШ №1-1 (Хмельницький) (2009-2010) – субота 16.03 ХНУ 09.40 2:2
26 Кубок Перемоги Поділля-2 (Хмельницький) – Поділля-1 (Хмельницький) (2011-2012) – субота 16.03 ХНУ 10.30 4:0
27 Кубок Перемоги ФА Рівень (Хмельницький) – ДЮСШ №1-1 (Хмельницький) (2011-2012) – субота 16.03 ХНУ 11.20 0:6
28 Кубок Перемоги ДЮФК ФАРР-2013 (Хмельницький) – Поділля-2-2014 (Хмельницький) (2013-2014) – субота 16.03 ХНУ 12.10 1:1
29 Кубок Нескорених Новатор (Хмельницький) – Старбол (Хмельницький) (2015-2016) – неділя 17.03 ДЮСШ №1 09.00 5:3
30 Кубок Перемоги Новатор-3 (Хмельницький) – ФА Рівень (Хмельницький) (2011-2012) – неділя 17.03 ДЮСШ №1 09.50 1:3
31 Кубок Нескорених Мрія-Б (Хмельницький) – Новатор (Хмельницький) (2015-2016) – неділя 17.03 ДЮСШ №1 10.40 6:5
32 Кубок Перемоги Поділля-2 (Хмельницький) – ДЮСШ №3-2 (Хмельницький) (2015-2016) – неділя 17.03 ДЮСШ №1 11.30 0:2
33 Кубок Нескорених Мрія-Б (Хмельницький) – СК Сокіл-2 (Хмельницький) (2015-2016)  17.03 ДЮСШ №1 12.20 3:1
34 1/2
1 гра
ДЮСШ №3-1 – СК Сокіл-1 (Хмельницький) (2015-2016) – неділя 17.03 ДЮСШ №1 13.10 5:2
35 Кубок Нескорених СК Сокіл-2 (Хмельницький)  – Старбол (Хмельницький) (2015-2016) 17.03 ДЮСШ №1 14.00 2:5
36 1/2 

2 гра

СК Сокіл-1 (Хмельницький) –  ДЮСШ №3-1 (Хмельницький) –  (2015-2016)  17.03 ДЮСШ №1 14.50 1:2
37 Кубок Нескорених Фортеця К-Подільський – Новатор-2 (Хмельницький) (2011-2012) – неділя 17.03 ДЮСШ №1 15.40 1:0
38 Кубок Нескорених Мрія-Б (Хмельницький) – ДЮСШ №3 (Хмельницький) (2011-2012) – неділя 17.03 ДЮСШ №1 16.30 2:3
39 Кубок Нескорених ДЮСШ №3 (Хмельницький) – Фортеця К-Подільський (2011-2012) – неділя 17.03 ДЮСШ №1 17.20 0:4
40 Кубок Нескорених Мрія-Б (Хмельницький)Новатор-2 (Хмельницький) (2011-2012) – неділя 17.03 ДЮСШ №1 18.10 4:3
41 Кубок Нескорених ДЮСШ №1 дівчата (Хмельницький) – Старбол-2013 (Хмельницький) (2013)– неділя 17.03 ДЮСШ №1 19.00 0:1
42 Кубок Перемоги Поділля-2 (Хмельницький) – Фаворит-2 (Одеська область) (2015-2016) – неділя 17.03 Конфермат 11.00 1:6
43 1/2 

1 гра

Фаворит-1 (Одеська область) – VIVA CUP (Хмельницький) (2015-2016) – неділя 17.03 Конфермат 11.50 1:3
44 1/2 

1 гра

Новатор-1 (Хмельницький) –  Фаворит Подільськ (Одеська об)  17.03 Конфермат 12.40 3:7
45 Кубок Перемоги Фаворит-2 (Одеська область) – ДЮСШ №3-2 (Хмельницький) (2015-2016) – неділя 17.03 Конфермат 13.30 3:3
46 1/2 

2 гра

VIVA CUP (Хмельницький) – Фаворит-1 (Одеська область) – (2015-2016)  17.03 Конфермат 14.20 2:2
47 1/2 

2 гра

Фаворит Подільськ (Одеська об)  Новатор-1 (Хмельницький) (2011-2012) – неділя 17.03 Конфермат 15.10 10:0
48 1/2 

2 гра

VIVA CUP-2014 (Хмельницький) – ДЮСШ №1-2-2014 (Хмельницький) (2014) – неділя 17.03 Конфермат 16.00 1:2
49 Кубок Перемоги ДЮСШ №1-1-2014 (Хмельницький) (2014) – Поділля-2-2014 (Хмельницький) (2013-2014) – неділя 17.03 Конфермат 16.50 7:1
50 Кубок Перемоги Поділля-1-2014 (Хмельницький) – ДЮФК ФАРР-2013 (Хмельницький) (2013-2014) – неділя 17.03 Конфермат 17.40 5:0
51 2 гра за 3 місце ДЮСШ №3 (Хмельницький) – ДЮСШ №1-2 (Хмельницький) (2009-2010) – неділя 17.03 ГУНП 10.30 1:4
52 2 гра за 1 місце ДЮСШ №1-1 (Хмельницький) – СК Сокіл (Хмельницький) (2009-2010) – неділя 17.03 ГУНП 11.20 4:0
53 Кубок Перемоги СК Сокіл (Хмельницький)-2012 – Поділля-2 (Хмельницький) (2011-2012)  17.03 ГУНП 12.10 +:-
54 1/2 

2 гра

ДЮСШ №1-2 (Хмельницький) – СК Сокіл (Хмельницький)-2011 (2011-2012)  17.03 ГУНП 13.00 4:4
55 1/2 

2 гра

Мрія-2013 (Хмельницький) – СК Сокіл-2013 (Хмельницький) (2013) – неділя 17.03 ГУНП 13.50 2:0
56 Кубок Перемоги ДЮСШ №1-1 (Хмельницький) – Поділля-1 (Хмельницький) (2011-2012)  17.03 ХНУ 14.00 11:0

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here