Розклад та результати матчів 16-го туру Преміум ліги з футзалу серед дитячо-юнацьких команд

0
597
№ з/п Тур Пара команд Дата Місце

проведення

Час початку Рах.
ПРЕМІУМ-ЛІГА З ФУТЗАЛУ СЕРЕД ДІТЕЙ
1 16 Поділля-1-2014 (Хмельницький) – Новатор-2013 (Хмельницький) (2013-2014) 02.03 ГУНП 10.30 2:5
2 16 ДЮСШ №3 (Хмельницький) – ФА Рівень (Хмельницький) (2011-2012) 02.03 ГУНП 11.20 7:0
3 16 ДЮСШ №1-1-2014 (Хмельницький) – Поділля-1-2014 (Хмельницький) (2013-204) 02.03 ГУНП 12.10 1:4
4 16 Поділля-1 (Хмельницький) – Новатор (Хмельницький) (2015-2016) 02.03 ГУНП 13.00 2:5
5 16 Поділля-1 (Хмельницький) – СК Сокіл (Хмельницький)-2011 (2011-2012) 02.03 ГУНП 13.50 0:29
6 16 Поділля-1 (Хмельницький) – Старбол (Хмельницький) (2015-2016) 02.03 ГУНП 14.40 0:3
7 16 Старбол-2013 (Хмельницький) – Мрія-2013 (Хмельницький) (2013-2014) 02.03 ГУНП 15.30 0:3
8 16 Фортеця (К-Подільський) – Новатор-1 (Хмельницький) (2011-2012) 02.03 ГУНП 16.20 0:2
9 16 Фортеця К-Подільський-2014 – Фортеця К-Подільський-2013 (2013-2014) 02.03 ГУНП 17.10 3:4
10 16 Фортеця К-Подільський-2013 – ДЮСШ №1-1-2013 (Хмельницький) (2013-2014) 02.03 ДЮСШ №1 13.30 0:12
11 16 ДЮСШ №1-3-2013 (Хмельницький) – Фортеця К-Подільський-2014 (2013-2014) 02.03 ДЮСШ №1 14.20 0:1
12 16 Фортеця К-Подільський-2013 – ДЮСШ №1-2-2013 (Хмельницький) (2013-2014) 02.03 ДЮСШ №1 15.10 4:6
13 16 Новатор-2013 (Хмельницький) – ДЮСШ №1-1-2013 (Хмельницький) (2013-2014) 03.03 ДЮСШ №1 11.30 1:9
14 5-8 місця Олімп-ДЮСШ Деражня (Хмельницька обл.) – Новатор (Хмельницький) (2009-2010) 03.03 ДЮСШ №1 12.20 7:3
15 16 ДЮСШ №1-1-2013 (Хмельницький) – Старбол-2013 (Хмельницький) (2013-2014) 03.03 ДЮСШ №1 13.10 7:0
16 5-8 місця Олімп-ДЮСШ Деражня (Хмельницька обл.) – CFC Amor (Хмельницький) (2009-2010) 03.03 ДЮСШ №1 14.00 3:1
17 16 Мрія-2013 (Хмельницький) – ДЮФК ФАРР-2013 (Хмельницький) (2013-2014) 03.03 ДЮСШ №1 14.50 14:1
18 5-8 місця F.S. ProffiBall (Хмельницький) – CFC AMOR (Хмельницький) (2009-2010) 03.03 ДЮСШ №1 15.40 перенес.
19 16 Поділля-2 (Хмельницький) – Новатор-1 (Хмельницький) (2011-2012) 03.03 ДЮСШ №1 16.30 0:15
20 16 ДЮСШ №1-1-2014 (Хмельницький) – Поділля-2-2014 (Хмельницький) (2013-2014) 03.03 ДЮСШ №1 17.20 2:3
21 16 ДЮСШ 1-1 (Хмельницький) – Поділля-2 (Хмельницький) 03.03 ДЮСШ №1 18.10 2:3
22 1/2

1 гра

СК Сокіл (Хмельницький) – ДЮСШ №3 (Хмельницький) 03.03 ДЮСШ №1 19.00 9:1
23 16 VIVA CUP-2014 (Хмельницький) – Поділля-1-2014 (Хмельницький) (2013-2014) 04.03 ГУНП 09.00 5:2
24 16 Новатор (Хмельницький) – Поділля-Озерна (Хмельницький) (2015-2016) 04.03 ГУНП 09.50 6:1
25 16 ДЮСШ №1-1-2014 (Хмельницький) – VIVA CUP-2014 (Хмельницький) (2013-2014) 04.03 ГУНП 10.40 2:5
26 16 СК Сокіл-2014 (Хмельницький) – ДЮСШ №1-1-2013 (Хмельницький) (2013-2014) 04.03 ГУНП 11.30 1:4
27 16 VIVA CUP-2014 (Хмельницький) – Старбол-2013 (Хмельницький) (2013-2014) 04.03 ГУНП 12.20 2:2

 

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here