Сергій Малукалов: «Перемога над «Хлібником» стала відправною точкою до подальших успіхів»

0
269

Представник «Інтерпродсервіса» у спілкуванні із прес-службою Асоціації прокоментував вдалий старт своєї команди у Преміум-лізі серед ветеранів, а також поділився очікуваннями від матчу із «Ладою»

ГЕНЕРАЛЬНИЙ ПАРТНЕР ПРЕМІУМ-ЛІГИ З ФУТЗАЛУ – КОМПАНІЯ “FOREX CLUB”

ПАРТНЕР ПРЕМІУМ-ЛІГИ З ФУТЗАЛУ – КОМПАНІЯ “HELPIX

ПАРТНЕР ПРЕМІУМ-ЛІГИ З ФУТЗАЛУ – КОМПАНІЯ “ХМЕЛЬНИЦЬКІ ДЕЛІКАТЕСИ

– Сергію Михайловичу, раніше «Інтерпродсервіс» виступав виключно у Преміум-лізі, а цьогоріч вперше вирішив спробувати свої сили і у турнірі серед ветеранів. Коли і як виникла подібна ідея?

– Заповнюючи заявку для участі команди у Бізнес Преміум-лізі, звернув увагу на той факт, що левова частка гравців за віком може спробувати себе у Преміум-лізі серед ветеранів. Це перше. По-друге, ще з минулого року сиділа така маленька «заноза», що наших гравців просили для участі за певні команди у Преміум-лізі серед ветеранів, а я до наших гравців відношуся в певній мірі ревно (посміхається). Ось тут і співпали цих два фактори, і ми вирішили заявитися у Преміум-лігу серед ветеранів.

– Три перемоги у трьох стартових іграх. Чи очікували такого дебюту?

– Не буду лукавити – абсолютно ні. Ідея була така – просто спробувати свої сили. Згадую, як перед матчем з «Хлібником» нас усі накручували, мовляв «чого ви туди йдете, розкатають вас під горіх». Значить, десь трішки недооцінив своїх хлопців (посміхається). А вони виходили на кожну гру спокійно і відразу казали «Серьог, все буде добре» (посміхається). І це при тому, що перед стартом ми взяли кількох гравців, які раніше грали лише у «дворовий» футбол. І дуже приємно вони зуміли досить швидко адаптуватися до такого рівня.

– Яка з цих трьох перемог Вам запам’яталася найбільше, і який матч з точки продемонстрованої гри вашою командою Ви вважаєте кращим?

– Запам’яталася гра та перемога над тим ж «Хлібником». Перед грою більшість футбольних людей та простих вболівальників віддавала перевагу «Хлібнику», але перемогли ми. Ця перемога неабияк додала впевненості нашим хлопцям, і стала відправною точкою до подальших успіхів. Здолавши дійсно сильного суперника вони впевнені, що тепер можуть перемогти кожного. Як говориться, «апетит приходить під час їжі».

– Перефразовуючи цю фразу, які на даний момент стоять завдання перед «Інтерпродсервісом» у Преміум-лізі серед ветеранів?

– Я дуже не хочу забігати наперед. Зараз головне завдання – достойно зіграти з «Ладою» та не розгубити цей потенціал, і не «зловити зірочку». Повторюся, що усі команди дуже сильні, хоча не заперечую, що десь нам можливо трішки і пощастило. Поки що про фінал не думаємо, думаємо про гру з «Ладою».

– Що, до речі, скажете про «Ладу» і як команда готуватиметься до цієї гри?

– Готуємося у звичному режимі. Проведемо тренування, розберемо суперника – усе як завжди. Склад нам знайомий, гравці у них сильні, але з ними можна грати і перемагати.

– Які ваші враження від організації турніру?

– Я всім більш ніж задоволений. Організація на високому рівні. Радує, що турнір класно висвітлюється. Текстові та відеозвіти цікаво читати та дивитися, а також на іграх працює професійний фотограф, чого нам так не вистачало у дивізіоні 3 цього сезону.

Олександр Таран, прес-служба Асоціації міні-футболу (футзалу) Хмельницької області

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here