Сергій Заболотний: «На кожну гру ми налаштовуємось лише на перемогу, наступна гра не є винятком»

0
407

Представник команди «Лунтік» у спілкуванні із прес-службою Асоціації міні-футболу (футзалу) Хмельницької області розповів про ситуацію в команді та поділився своїми враженнями після останньої гри.

ГЕНЕРАЛЬНИЙ ПАРТНЕР ПРЕМІУМ-ЛІГИ З ФУТЗАЛУ – КОМПАНІЯ “FOREX CLUB”

ПАРТНЕР ПРЕМІУМ-ЛІГИ З ФУТЗАЛУ – КОМПАНІЯ “HELPIX

ПАРТНЕР ПРЕМІУМ-ЛІГИ З ФУТЗАЛУ – КОМПАНІЯ “ХМЕЛЬНИЦЬКІ ДЕЛІКАТЕСИ

 –Для початку розкажіть про себе?

-Мені 31, займаюсь бізнесом. З дитинства люблю футбол (футзал) і вважаю, що жоден інший вид спорту не надає таке різноманіття емоцій. Тому із великим задоволенням, приділяю свій вільний час цій грі.

-Які враження залишилися від гри?

-Якщо говорити про загальні враження від гри з ФК «Нова Ушиця», то вони позитивні, не дивлячись на поразку. Адже в турнірному плані, ця гра для нас майже нічого не вирішувала, а від гри з таким сильним суперником, в першу чергу отримуєш безцінний досвід. Ми розуміли, що матимемо шанси на позитивний результат, лише граючи 2-им номером, тому і вдалось першим повести у рахунку. Але в декількох моментах припустились помилок, чого не можна робити з таким суперником, за що і поплатились. Але, саме такі ігри викликають захоплення, тому що вони не можуть бути «нудними», а навпаки є інтригуючими та динамічними. Взагалі мені імпонує стиль гри цієї команди і вважаю їх найсильнішим колективом в 3-му дивізіоні.

-Коли відбулося ваше перше знайомство з футзалом? І як виникла команда?

В силу різних обставин, тривалий час не грав у футбол. Якось в 2015 році, ми з друзями зібрались побігати в залі, після чого, поступово це почало переростати в систематичні тренування. Згодом вирішили взяти участь в одноденному турнірі, після якого захотілось більшого. Зібравши колектив, прийняли рішення про створення команди і заявили її на участь у Преміум-лізі з міні-футболу сезону 2016-2017р . З того часу беремо участь у всіх турнірах організованих Асоціацією міні-футболу  Хмельницької області.

-Після новорічних свят, ваша команда стала набагато краще виглядати на майданчику, що на Вашу думку позитивно вплинуло на гру команди?

На сезон Преміум-ліги з футзалу ‎2017-2018р. ми вирішили об’єднатись з командою «UBC» і зробили це фактично перед самим стартом сезону. Тому не одразу вдалось знайти спільну гру, що безумовно відображалось на результатах. До другої частини сезону вдалось відшліфувати деякі «дрібнички» і побудувати певну тактику гри. Тому впевнений, що надалі команда буде лише набирати обертів. Ну, і звичайно ж чим ближчі до завершення турнірні перегони, тим більша мотивація у команди, адже кожен заліковий бал на вагу золота, впевнений, що це також зіграло свою роль.

-Які завдання стоять перед командою у цьому сезоні?

З огляду на турнірне становище, на даний час перед командою стоїть завдання зберегти прописку у 3-му дивізіоні.

-Що скажете про свого наступного суперника?

-Безумовно сильний суперник, який виділяється своєю зіграністю і досвідом. З цим колективом ми добре знайомі, адже зустрічались з ними на майданчику. Протягом сезону вони демонструють сильну гру, тому впевнений, що буде цікава і динамічна гра.

-Як проходить підготовка до наступного матчу?

-Готуємось в звичайному режимі. На кожну гру ми налаштовуємось лише на перемогу, наступна гра не є винятком. Сезон підходить до фінішу, нажаль не все з запланованого нам вдалось. І для кожного гравця нашої команди, важливо завершити його на позитивній ноті, тому ми будемо викладатись на всі 100%.

-Як ви вважаєте які чинники є найважливішим для досягнення позитивного результату?

-Вважаю, що передусім, важливо щоб в команді був колектив. Коли в команді панує здорова атмосфера та розуміння, це створює неабияку мотивацію. Безпосередньо на результат впливає налаштування на гру та самовідданість на полі кожного гравця, адже любий не дограний момент, може вплинути на кінцевий результат.  Не останню роль також відіграє індивідуальна майстерність гравців, адже є приклади, коли, один гравець, сам робить результат.

-Чи є в команді лідери, може на когось з хлопців покладена подвійна відповідальність?

-Виділяти когось одного, як лідера команди, не хочу, тому, що кожен в команді відчуває відповідальність та працює на результат. Покладання на когось подвійної відповідальності, обов’язково призведе до залежності від одного гравця та розбалансованості в команді. Та вразі найменших змін, команді буде важко адаптуватись до якогось іншого стилю гри.

-Як оцінюєте рівень змагань у вашому дивізіоні та преміум-ліги в цілому?

-Я вважаю що в 3-му дивізіоні команди більш-менш рівні між собою, це доводять непередбачувані результати ігор протягом сезону та інтрига, яка зберігалась до останнього туру. Що стосується Преміум-ліги в цілому, то динаміка розвитку чемпіонату дуже позитивна. В порівнянні, з минулими роками, рівень значно виріс. Мабуть найкращим показником успішного розвитку Преміум-ліги з футзалу є кількість команд, якою зможуть похвалитись далеко не всі обласні центри нашої країни. Це означає тільки одне, що організатори чемпіонату роблять все з неймовірною самовіддачею, за що їм велика подяка!

-Чи маєте якісь зауваження чи пропозиції щодо проведення турніру?

-Враховуючи масштаби чемпіонату і його динаміку розвитку, не хочеться говорити про дрібні недоліки. З такою великою кількістю команд, малою кількістю якісних залів, в нашому місті і стислим графіком, не можливо створити бездоганні умови для усіх команд одночасно, але попри все, відчувається, що чемпіонат проводиться на дуже високому рівні.

Анатолій Шляховий, прес-служба Асоціації міні-футболу (футзалу) Хмельницької області

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here