Сезон Преміум-ліги з футзалу 2023/2024 офіційно завершено 👏🏻

0
1006

6 березня в приміщенні залу ГУНП відбулася врочиста церемонія нагородження учасників, фіналістів та переможців сезону 2023/2024🥳

У нагородженні взяв участь міський голова, Олександр Симчишин, який і привітав та нагородив учасників змагань.

Під час церемонії нагородження було відзначено як і володарів індивідуальних нагород, так і свої кубки та медалі отримали команди, що посіли призові місця. Памʼятники статуетками були також відзначені володарі втішних кубків.

Найперше хочемо подякувати ЗСУ та всім нашим воїнам, завдяки яким ми можемо проводити та брати участь у різноманітних спортивних змаганнях. Також дякуємо всім гравцям та командам, яких цьогоріч було аж 102. Якби не ви, цього всього б теж не було. Дякуємо, що довіряєте! Висловлюємо також щиру вдячність усім нашим спонсорам та партнерам, завдяки вашій підтримці ми можемо ставати кращими. А також дякуємо всьому колективу, який щотижня трудився у залах та докладав максимум зусиль, аби сезон був вдалим та комфортним. Це наші незмінні менеджери, лікарі, оператори, фотографи, судді та ще багато ланок, без яких цей турнір не був би таким цілісним.

Сезон завершився, але попереду ще багато різноманітних змагань та заходів, тож бажаємо всім подальших успіхів та перемог!

А більше фотографій з церемонії нагородження ви можете переглянути за посиланням Світлини 📸

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here