Шкільна футзальна ліга 2024💥

0
1210

«ЗАТВЕРДЖЕНО»                 «ПОГОДЖЕНО»                               «ПОГОДЖЕНО»  

Асоціація                               Управління молоді та          Департамент освіти та науки

футзалу (футболу)              спорту Хмельницької          Хмельницької міської Ради            

міста Хмельницького          міської Ради                                                      

А.В. Глас                          В.С.Головатюк                                      Кшановська О.В

КАЛЕНДАР ЧЕМПІОНАТУ ХМЕЛЬНИЦЬКОГО З ФУТЗАЛУ СЕРЕД ЮНАКІВ ЗАКЛАДІВ ЗАГАЛЬНОЇ СЕРЕДНЬОЇ ОСВІТИ ХМЕЛЬНИЦЬКОЇ МІСЬКОЇ ТЕРИТОРІАЛЬНОЇ ГРОМАДИ (ШКІЛЬНА ФУТЗАЛЬНА ЛІГА 2024)

СКЛАД 2009-2010

Підгрупа A

Підгрупа B

Підгрупа C

Підгрупа D

1

СЗОШ №27

ЛІЦЕЙ 1-1

ЛІЦЕЙ 1-2

ЗОШ №24

2

ЛІЦЕЙ №4

ЛІЦЕЙ №17

ЛІЦЕЙ №18

ЗОШ №18

3

ЛІЦЕЙ №2

ЛІЦЕЙ №14

НВО №5

ЛІЦЕЙ №11

4

СЗОШ №7

ЗОШ №22

ЛІЦЕЙ №7

ЗОШ №14

5

ЛІЦЕЙ №9

ЛІЦЕЙ №10

ЛІЦЕЙ №3

НВК №6

В 1\4 фіналу за підсумками колових змагань виходить по 2 команди з кожної підгрупи. Детально система розписана в регламенті змагань. Команди, які не потрапили до плей-офф мають можливість позмагатися за Кубок шкільної ліги

СКЛАД 2011-2012

Підгрупа A

Підгрупа B

Підгрупа C

Підгрупа D

1

ЛІЦЕЙ №6

ЛІЦЕЙ №1

ЛІЦЕЙ №4

ЛІЦЕЙ №15

2

ЗОШ №18

НВО №5

ЛІЦЕЙ №11

СЗОШ №7

3

ЗОШ №22

ЛІЦЕЙ №7

ЗОШ №14

Олешинська гімназія

4

ЛІЦЕЙ №9

ЗОШ №21

СЗОШ №19

ЛІЦЕЙ №16

5

НВО №23

Водичіківськагімназія

Давидковецька ЗОШ І-ІІІ ступенів

6

СЗОШ №12

ЛІЦЕЙ №10

ЛІЦЕЙ №3

НВК №6

В 1\4 фіналу за підсумками колових змагань виходить по 2 команди з кожної підгрупи. Детально система розписана в регламенті змагань. Команди, які не потрапили до плей-офф мають можливість позмагатися за Кубок шкільної ліги

СКЛАД 2013-2014

 

Підгрупа A

Підгрупа B

Підгрупа C

Підгрупа D

1

СЗОШ №27

ЗОШ №24

ЛІЦЕЙ №4

ЗОШ №18

2

ЛІЦЕЙ №14

ЗОШ №22

ПОЧАТКОВА ШКОЛА №1

ЛІЦЕЙ №7

3

ОЛЕШИНСЬКА ГІМНАЗІЯ

ЗОШ №21

ЛІЦЕЙ №9

ПОЧАТКОВА ШКОЛА №3

4

СЗОШ №12

ЛІЦЕЙ №13

ЛІЦЕЙ №5

ЛІЦЕЙ №16

5

НВО №23

ПОЧАТКОВА ШКОЛА №4

 

 

В 1\4 фіналу за підсумками колових змагань виходить по 2 команди з кожної підгрупи. Детально система розписана в регламенті змагань. Команди, які не потрапили до плей-офф мають можливість позмагатися за Кубок шкільної ліги

 

ВІКОВА ГРУПА 2009-2010 Р.Н

Підгрупа А

Підгрупа В

Підгрупа С

Підгрупа D

=== Тур 1 ===

ЛІЦЕЙ №4 – СЗОШ №27

СЗОШ №7 – ЛІЦЕЙ №2

=== Тур 2 ===

СЗОШ №27 – СЗОШ №7

ЛІЦЕЙ №9 – ЛІЦЕЙ №4

=== Тур 3 ===

СЗОШ №7 – ЛІЦЕЙ №9

ЛІЦЕЙ №2 – СЗОШ №27

=== Тур 4 ===

ЛІЦЕЙ №9 – ЛІЦЕЙ №2

ЛІЦЕЙ №4 – СЗОШ №7

=== Тур 5 ===

ЛІЦЕЙ №2 – ЛІЦЕЙ №4

СЗОШ №27 – ЛІЦЕЙ №9

=== Тур 1 ===

ЛІЦЕЙ №17 – ЛІЦЕЙ №1-1

ЗОШ №22 – ЛІЦЕЙ №14

=== Тур 2 ===

ЛІЦЕЙ №1-1 – ЗОШ №22

ЛІЦЕЙ №10 – ЛІЦЕЙ №17

=== Тур 3 ===

ЗОШ №22 – ЛІЦЕЙ №10

ЛІЦЕЙ №14– ЛІЦЕЙ №1-1

=== Тур 4 ===

ЛІЦЕЙ №10 – ЛІЦЕЙ №14

ЛІЦЕЙ №17 – ЗОШ №22

=== Тур 5 ===

ЛІЦЕЙ №14– ЛІЦЕЙ №17

ЛІЦЕЙ №1-1 – ЛІЦЕЙ №10

=== Тур 1 ===

НВО №5 – ЛІЦЕЙ №7

ЛІЦЕЙ №1-2 – ЛІЦЕЙ №3

=== Тур 2 ===

ЛІЦЕЙ №7 – ЛІЦЕЙ №1-2

ЛІЦЕЙ №18 – НВО №5

=== Тур 3 ===

ЛІЦЕЙ №1-2 – ЛІЦЕЙ №18

ЛІЦЕЙ №3 – ЛІЦЕЙ №7

=== Тур 4 ===

ЛІЦЕЙ №18 – ЛІЦЕЙ №3

НВО №5 – ЛІЦЕЙ №1-2

=== Тур 5 ===

ЛІЦЕЙ №3 – НВО №5

ЛІЦЕЙ №7 – ЛІЦЕЙ №18

=== Тур 1 ===

ЛІЦЕЙ №11 – ЗОШ №14

ЗОШ №24 – ЗОШ №18

=== Тур 2 ===

ЗОШ №14 – ЗОШ №24

НВК №6 – ЛІЦЕЙ №11

=== Тур 3 ===

ЗОШ №24 – НВК №6

ЗОШ №18 – ЗОШ №14

=== Тур 4 ===

НВК №6 – ЗОШ №18

ЛІЦЕЙ №11 – ЗОШ №24

=== Тур 5 ===

ЗОШ №18 – ЛІЦЕЙ №11

ЗОШ №14 – НВК №6

ВІКОВА ГРУПА 2011-2012 Р.Н

Підгрупа А

Підгрупа В

Підгрупа С

Підгрупа D

=== Тур 1 ===

НВО №23 – СЗОШ №12

ЗОШ №18 – ЗОШ №22

ЛІЦЕЙ №6 – ЛІЦЕЙ №9

=== Тур 2 ===

СЗОШ №12 – ЛІЦЕЙ №9

ЗОШ №22 – ЛІЦЕЙ №6

НВО №23 – ЗОШ №18

=== Тур 3 ===

ЗОШ №18 – СЗОШ №12

ЛІЦЕЙ №6 – НВО №23

ЛІЦЕЙ №9 – ЗОШ №22

=== Тур 4 ===

СЗОШ №12 – ЗОШ №22

НВО №23 – ЛІЦЕЙ №9

ЗОШ №18 – ЛІЦЕЙ №6

=== Тур 5 ===

ЛІЦЕЙ №6 – СЗОШ №12

ЛІЦЕЙ №9 – ЗОШ №18

ЗОШ №22 – НВО №23

=== Тур 1 ===

ЛІЦЕЙ №7 – ВОДИЧІКІВСЬКА ГІМНАЗІЯ

ЛІЦЕЙ №1 – ЗОШ №21

НВО №5 – ЛІЦЕЙ №10

 

 

 

 

=== Тур 2 ===

ВОДИЧІКІВСЬКА ГІМНАЗІЯ – ЛІЦЕЙ №10

ЗОШ №21 – НВО №5

ЛІЦЕЙ №7 – ЛІЦЕЙ №1

=== Тур 3 ===

ЛІЦЕЙ №1 – ВОДИЧІКІВСЬКА ГІМНАЗІЯ

НВО №5 – ЛІЦЕЙ №7

ЛІЦЕЙ №10 – ЗОШ №21

=== Тур 4 ===

ВОДИЧІКІВСЬКА ГІМНАЗІЯ – ЗОШ №21

ЛІЦЕЙ №7 – ЛІЦЕЙ №10

ЛІЦЕЙ №1 – НВО №5

=== Тур 5 ===

НВО №5 – ВОДИЧІКІВСЬКА ГІМНАЗІЯ

ЛІЦЕЙ №10 – ЛІЦЕЙ №1

ЗОШ №21 – ЛІЦЕЙ №7

=== Тур 1 ===

ЛІЦЕЙ №4 – ДАВИДКОВЕЦЬКА ЗОШ

ЛІЦЕЙ №11 – ЗОШ №14

СЗОШ №19 – ЛІЦЕЙ №3

=== Тур 2 ===

ДАВИДКОВЕЦЬКА ЗОШ – ЛІЦЕЙ №3

ЗОШ №14 – СЗОШ №19

ЛІЦЕЙ №4 – ЛІЦЕЙ №11

=== Тур 3 ===

ЛІЦЕЙ №11 – ДАВИДКОВЕЦЬКА ЗОШ

СЗОШ №19 – ЛІЦЕЙ №4

ЛІЦЕЙ №3 – ЗОШ №14

=== Тур 4 ===

ДАВИДКОВЕЦЬКА ЗОШ – ЗОШ №14

ЛІЦЕЙ №4 – ЛІЦЕЙ №3

ЛІЦЕЙ №11 – СЗОШ №19

=== Тур 5 ===

СЗОШ №19 – ДАВИДКОВЕЦЬКА ЗОШ

ЛІЦЕЙ №3 – ЛІЦЕЙ №11

ЗОШ №14 – ЛІЦЕЙ №4

=== Тур 1 ===

НВК №6 – ОЛЕШИНСЬКА ГІМНАЗІЯ

ЛІЦЕЙ №16 – СЗОШ №7

ЛІЦЕЙ №15 – ЛІЦЕЙ №9

=== Тур 2 ===

ОЛЕШИНСЬКА ГІМНАЗІЯ – ЛІЦЕЙ №9

СЗОШ №7 – ЛІЦЕЙ №15

НВК №6 – ЛІЦЕЙ №16

=== Тур 3 ===

ЛІЦЕЙ №16 – ОЛЕШИНСЬКА ГІМНАЗІЯ

ЛІЦЕЙ №15 – НВК №6

ЛІЦЕЙ №9 – СЗОШ №7

=== Тур 4 ===

ОЛЕШИНСЬКА ГІМНАЗІЯ – СЗОШ №7

НВК №6 – ЛІЦЕЙ №9

ЛІЦЕЙ №16 – ЛІЦЕЙ №15

=== Тур 5 ===

ЛІЦЕЙ №15 – ОЛЕШИНСЬКА ГІМНАЗІЯ

ЛІЦЕЙ №9 – ЛІЦЕЙ №16

СЗОШ №7 – НВК №6

ВІКОВА ГРУПА 2013-2014 Р.Н

Підгрупа А

Підгрупа В

Підгрупа С

Підгрупа D

=== Тур 1 ===

НВО №23 – СЗОШ №12

ЛІЦЕЙ №14 – ОЛЕШИНСЬКА ГІМНАЗІЯ

=== Тур 2 ===

СЗОШ №12 – ЛІЦЕЙ №14

СЗОШ №27 – НВО №23

=== Тур 3 ===

ЛІЦЕЙ №14 – СЗОШ №27

ОЛЕШИНСЬКА ГІМНАЗІЯ – СЗОШ №12

=== Тур 4 ===

СЗОШ №27 – ОЛЕШИНСЬКА ГІМНАЗІЯ

НВО №23 – ЛІЦЕЙ №14

=== Тур 5 ===

ОЛЕШИНСЬКА ГІМНАЗІЯ – НВО №23

СЗОШ №12 – СЗОШ №27

=== Тур 1 ===

ПОЧАТКОВА ШКОЛА №4 – ЗОШ №24

ЗОШ №21 – ЗОШ №22

=== Тур 2 ===

ЗОШ №24 – ЗОШ №21

ЛІЦЕЙ №13 – ПОЧАТКОВА ШКОЛА №4

=== Тур 3 ===

ЗОШ №21 – ЛІЦЕЙ №13

ЗОШ №22 – ЗОШ №24

=== Тур 4 ===

ЛІЦЕЙ №13 – ЗОШ №22

ПОЧАТКОВА ШКОЛА №4 – ЗОШ №21

=== Тур 5 ===

ЗОШ №22 – ПОЧАТКОВА ШКОЛА №4

ЗОШ №24 – ЛІЦЕЙ №13

=== Тур 1 ===

ЛІЦЕЙ №9 – ПОЧАТКОВА ШКОЛА №1

ЛІЦЕЙ №4 – ЛІЦЕЙ №5

=== Тур 2 ===

ПОЧАТКОВА ШКОЛА №1 – ЛІЦЕЙ №5

ЛІЦЕЙ №9 – ЛІЦЕЙ №4

=== Тур 3 ===

ЛІЦЕЙ №4 – ПОЧАТКОВА ШКОЛА №1

ЛІЦЕЙ №5 – ЛІЦЕЙ №9

=== Тур 1 ===

ЛІЦЕЙ №16 – ПОЧАТКОВА ШКОЛА №3

ЗОШ №18 – ЛІЦЕЙ №7

=== Тур 2 ===

ПОЧАТКОВА ШКОЛА №3 – ЛІЦЕЙ №7

ЛІЦЕЙ №16 – ЗОШ №18

=== Тур 3 ===

ЗОШ №18 – ПОЧАТКОВА ШКОЛА №3

ЛІЦЕЙ №7 – ЛІЦЕЙ №16

КАЛЕНДАР ПО ДНЯХ

гри

Пара учасників

Місце проведення

Дата

Час

Вікова група

ЕТАП

Тур

ВІКОВА ГРУПА 2009-2010 

1

ЛІЦЕЙ №4 – СЗОШ №27

ДЮСШ №1

06/02/24

10.00

2009-2010

Р

1

2

СЗОШ №7 – ЛІЦЕЙ №2

ДЮСШ №1

06/02/24

10.40

2009-2010

Р

1

3

ЛІЦЕЙ №17 – ЛІЦЕЙ №1-1

ДЮСШ №1

06/02/24

11.20

2009-2010

Р

1

4

ЗОШ №22 – ЛІЦЕЙ №14

ДЮСШ №1

06/02/24

12.00

2009-2010

Р

1

5

НВО №5 – ЛІЦЕЙ №7

ДЮСШ №1

06/02/24

12.40

2009-2010

Р

1

6

ЛІЦЕЙ №1-2 – ЛІЦЕЙ №3

ДЮСШ №1

06/02/24

13.20

2009-2010

Р

1

7

ЛІЦЕЙ №11 – ЗОШ №14

ДЮСШ №1

07/02/24

10.00

2009-2010

Р

1

8

ЗОШ №24 – ЗОШ №18

ДЮСШ №1

07/02/24

10.40

2009-2010

Р

1

 

 

 

 

 

 

9

СЗОШ №27 – СЗОШ №7

ДЮСШ №1

09/02/24

11.20

2009-2010

Р

2

10

ЛІЦЕЙ №9 – ЛІЦЕЙ №4

ДЮСШ №1

09/02/24

12.00

2009-2010

Р

2

11

ЛІЦЕЙ №1-1 – ЗОШ №22

ДЮСШ №1

09/02/24

12.40

2009-2010

Р

2

12

ЛІЦЕЙ №10 – ЛІЦЕЙ №17

ДЮСШ №1

09/02/24

13.20

2009-2010

Р

2

13

ЛІЦЕЙ №7 – ЛІЦЕЙ №1-2

ДЮСШ №1

13/02/24

11.20

2009-2010

Р

2

14

ЛІЦЕЙ №18 – НВО №5

ДЮСШ №1

13/02/24

12.00

2009-2010

Р

2

15

ЗОШ №14 – ЗОШ №24

ДЮСШ №1

13/02/24

12.40

2009-2010

Р

2

16

НВК №6 – ЛІЦЕЙ №11

ДЮСШ №1

13/02/24

13.20

2009-2010

Р

2

 

 

 

 

 

 

 

17

СЗОШ №7 – ЛІЦЕЙ №9

ДЮСШ №3

16/02/24

11.30

2009-2010

Р

3

18

ЛІЦЕЙ №2 – СЗОШ №27

ДЮСШ №3

16/02/24

12.10

2009-2010

Р

3

19

ЗОШ №22 – ЛІЦЕЙ №10

ДЮСШ №3

16/02/24

12.50

2009-2010

Р

3

20

ЛІЦЕЙ №14– ЛІЦЕЙ №1-1

ДЮСШ №3

16/02/24

13.30

2009-2010

Р

3

21

ЛІЦЕЙ №1-2 – ЛІЦЕЙ №18

ДЮСШ №1

16/02/24

10.00

2009-2010

Р

3

22

ЛІЦЕЙ №3 – ЛІЦЕЙ №7

ДЮСШ №1

16/02/24

10.40

2009-2010

Р

3

23

ЗОШ №24 – НВК №6

ДЮСШ №1

16/02/24

11.20

2009-2010

Р

3

24

ЗОШ №18 – ЗОШ №14

ДЮСШ №1

16/02/24

12.00

2009-2010

Р

3

 

 

 

 

 

 

 

25

ЛІЦЕЙ №9 – ЛІЦЕЙ №2

ДЮСШ №1

21/02/24

11.20

 

Р

4

26

ЛІЦЕЙ №4 – СЗОШ №7

ДЮСШ №1

21/02/24

12.00

2009-2010

Р

4

27

ЛІЦЕЙ №10 – ЛІЦЕЙ №14

ДЮСШ №1

21/02/24

12.40

2009-2010

Р

4

28

ЛІЦЕЙ №17 – ЗОШ №22

ДЮСШ №1

21/02/24

13.20

2009-2010

Р

4

29

ЛІЦЕЙ №18 – ЛІЦЕЙ №3

ДЮСШ №3

22/02/24

13.20

2009-2010

Р

4

30

НВО №5 – ЛІЦЕЙ №1-2

ДЮСШ №3

22/02/24

14.00

2009-2010

Р

4

31

НВК №6 – ЗОШ №18

ДЮСШ №3

22/02/24

13.40

2009-2010

Р

4

32

ЛІЦЕЙ №11 – ЗОШ №24

ДЮСШ №3

22/02/24

15.20

2009-2010

Р

4

 

 

 

 

 

 

 

33

ЛІЦЕЙ №2 – ЛІЦЕЙ №4

ДЮСШ №3

28/02/24

12.20

2009-2010

Р

5

34

СЗОШ №27 – ЛІЦЕЙ №9

ДЮСШ №3

28/02/24

13.10

2009-2010

Р

5

35

ЛІЦЕЙ №14 – ЛІЦЕЙ №17

ДЮСШ №3

29/02/24

13.20

2009-2010

Р

5

36

ЛІЦЕЙ №1-1 – ЛІЦЕЙ №10

ДЮСШ №3

29/02/24

14.00

2009-2010

Р

5

37

ЛІЦЕЙ №3 – НВО №5

ДЮСШ №3

29/02/24

13.40

 

Р

5

38

ЛІЦЕЙ №7 – ЛІЦЕЙ №18

ДЮСШ №3

29/02/24

15.20

2009-2010

Р

5

39

ЗОШ №18 – ЛІЦЕЙ №11

ДЮСШ №3

01/03/24

11.30

2009-2010

Р

5

40

ЗОШ №14 – НВК №6

ДЮСШ №3

01/03/24

12.10

2009-2010

Р

5

 

 

 

 

 

 

 

ВІКОВА ГРУПА 2011-2012

41

НВО №23 – СЗОШ №12

ДЮСШ №1

07/02/24

11.20

2011-2012

Р

1

42

ЗОШ №18 – ЗОШ №22

ДЮСШ №1

07/02/24

12.00

2011-2012

Р

1

43

ЛІЦЕЙ №6 – ЛІЦЕЙ №9

ДЮСШ №1

07/02/24

12.40

2011-2012

Р

1

44

ЛІЦЕЙ №7 – ВОДИЧІКІВСЬКА ГІМНАЗІЯ

ДЮСШ №1

07/02/24

13.20

2011-2012

Р

1

45

ЛІЦЕЙ №1 – ЗОШ №21

ДЮСШ №1

08/02/24

10.00

2011-2012

Р

1

46

НВО №5 – ЛІЦЕЙ №10

ДЮСШ №1

08/02/24

10.40

2011-2012

Р

1

47

ЛІЦЕЙ №4 – ДАВИДКОВЕЦЬКА ЗОШ

ДЮСШ №1

08/02/24

11.20

 

Р

1

48

ЛІЦЕЙ №11 – ЗОШ №14

ДЮСШ №1

08/02/24

12.00

2011-2012

Р

1

49

СЗОШ №19 – ЛІЦЕЙ №3

ДЮСШ №1

08/02/24

12.40

2011-2012

Р

1

50

НВК №6 – ОЛЕШИНСЬКА ГІМНАЗІЯ

ДЮСШ №1

08/02/24

13.20

2011-2012

Р

1

51

 

 

 

 

 

52

ЛІЦЕЙ №16 – СЗОШ №7

ДЮСШ №1

09/02/24

10.40

2011-2012

Р

1

 

 

 

 

 

 

 

53

СЗОШ №12 – ЛІЦЕЙ №9

ДЮСШ №3

14/02/24

11.00

2011-2012

Р

2

54

ЗОШ №22 – ЛІЦЕЙ №6

ДЮСШ №3

14/02/24

11.40

2011-2012

Р

2

55

НВО №23 – ЗОШ №18

ДЮСШ №3

14/02/24

12.20

2011-2012

Р

2

56

ВОДИЧІКІВСЬКА ГІМНАЗІЯ – ЛІЦЕЙ №10

ДЮСШ №3

14/02/24

13.10

2011-2012

Р

2

57

ЗОШ №21 – НВО №5

ДЮСШ №1

14/02/24

10.00

2011-2012

Р

2

58

ЛІЦЕЙ №7 – ЛІЦЕЙ №1

ДЮСШ №1

14/02/24

10.40

2011-2012

Р

2

59

ДАВИДКОВЕЦЬКА ЗОШ – ЛІЦЕЙ №3

ДЮСШ №1

14/02/24

11.20

 

Р

2

60

ЗОШ №14 – СЗОШ №19

ДЮСШ №1

14/02/24

12.00

2011-2012

Р

2

61

ЛІЦЕЙ №4 – ЛІЦЕЙ №11

ДЮСШ №1

14/02/24

12.40

2011-2012

Р

2

62

 

 

 

 

 

63

СЗОШ №7 – ЛІЦЕЙ №15

ДЮСШ №3

15/02/24

13.20

2011-2012

Р

2

64

НВК №6 – ЛІЦЕЙ №16

ДЮСШ №3

15/02/24

14.00

2011-2012

Р

2

 

 

 

 

 

 

 

65

ЗОШ №18 – СЗОШ №12

ДЮСШ №1

16/02/24

12.40

2011-2012

Р

3

66

ЛІЦЕЙ №6 – НВО №23

ДЮСШ №1

16/02/24

13.20

2011-2012

Р

3

67

ЛІЦЕЙ №9 – ЗОШ №22

ДЮСШ №1

19/02/24

10.00

2011-2012

Р

3

68

ЛІЦЕЙ №1 – ВОДИЧІКІВСЬКА ГІМНАЗІЯ

ДЮСШ №1

19/02/24

10.40

2011-2012

Р

3

69

НВО №5 – ЛІЦЕЙ №7

ДЮСШ №1

19/02/24

11.20

2011-2012

Р

3

70

ЛІЦЕЙ №10 – ЗОШ №21

ДЮСШ №1

19/02/24

12.00

2011-2012

Р

3

71

ЛІЦЕЙ №11 – ДАВИДКОВЕЦЬКА ЗОШ

ДЮСШ №1

19/02/24

12.40

 

Р

3

72

СЗОШ №19 – ЛІЦЕЙ №4

ДЮСШ №1

19/02/24

13.20

2011-2012

Р

3

73

ЛІЦЕЙ №3 – ЗОШ №14

ДЮСШ №1

20/02/24

10.00

2011-2012

Р

3

74

ЛІЦЕЙ №16 – ОЛЕШИНСЬКА ГІМНАЗІЯ

ДЮСШ №1

20/02/24

10.40

2011-2012

Р

3

75

ЛІЦЕЙ №15 – НВК №6

ДЮСШ №1

20/02/24

11.20

2011-2012

Р

3

76

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

77

СЗОШ №12 – ЗОШ №22

ДЮСШ №3

23/02/24

11.30

2011-2012

Р

4

78

НВО №23 – ЛІЦЕЙ №9

ДЮСШ №3

23/02/24

12.10

2011-2012

Р

4

79

ЗОШ №18 – ЛІЦЕЙ №6

ДЮСШ №3

23/02/24

12.50

2011-2012

Р

4

80

ВОДИЧІКІВСЬКА ГІМНАЗІЯ – ЗОШ №21

ДЮСШ №3

23/02/24

13.30

2011-2012

Р

4

81

ЛІЦЕЙ №7 – ЛІЦЕЙ №10

ДЮСШ №1

26/02/24

10.00

2011-2012

Р

4

82

ЛІЦЕЙ №1 – НВО №5

ДЮСШ №1

26/02/24

10.40

2011-2012

Р

4

83

ДАВИДКОВЕЦЬКА ЗОШ – ЗОШ №14

ДЮСШ №1

26/02/24

11.20

2011-2012

Р

4

84

ЛІЦЕЙ №4 – ЛІЦЕЙ №3

ДЮСШ №1

26/02/24

12.00

2011-2012

Р

4

85

ЛІЦЕЙ №11 – СЗОШ №19

ДЮСШ №1

26/02/24

12.40

2011-2012

Р

4

86

ОЛЕШИНСЬКА ГІМНАЗІЯ – СЗОШ №7

ДЮСШ №1

26/02/24

13.20

2011-2012

Р

4

87

 

 

 

 

 

88

ЛІЦЕЙ №16 – ЛІЦЕЙ №15

ДЮСШ №3

27/02/24

12.30

2011-2012

Р

4

 

 

 

 

 

 

 

89

ЛІЦЕЙ №6 – СЗОШ №12

ДЮСШ №3

01/03/24

12.50

2011-2012

Р

5

90

ЛІЦЕЙ №9 – ЗОШ №18

ДЮСШ №3

01/03/24

13.30

2011-2012

Р

5

91

ЗОШ №22 – НВО №23

ДЮСШ №1

01/03/24

12.40

2011-2012

Р

5

92

НВО №5 – ВОДИЧІКІВСЬКА ГІМНАЗІЯ

ДЮСШ №1

01/03/24

13.20

2011-2012

Р

5

93

ЛІЦЕЙ №10 – ЛІЦЕЙ №1

ДЮСШ №1

04/03/24

10.00

2011-2012

Р

5

94

ЗОШ №21 – ЛІЦЕЙ №7

ДЮСШ №1

04/03/24

10.40

2011-2012

Р

5

95

СЗОШ №19 – ДАВИДКОВЕЦЬКА ЗОШ

ДЮСШ №1

04/03/24

11.20

2011-2012

Р

5

96

ЛІЦЕЙ №3 – ЛІЦЕЙ №11

ДЮСШ №1

04/03/24

12.00

2011-2012

Р

5

97

ЗОШ №14 – ЛІЦЕЙ №4

ДЮСШ №1

04/03/24

12.40

2011-2012

Р

5

98

ЛІЦЕЙ №15 – ОЛЕШИНСЬКА ГІМНАЗІЯ

ДЮСШ №1

04/03/24

13.20

2011-2012

Р

5

99

 

 

 

 

 

100

СЗОШ №7 – НВК №6

ДЮСШ №1

05/03/24

10.40

2011-2012

Р

5

 

 

 

 

 

 

 

ВІКОВА ГРУПА 2013-2014

101

НВО №23 – СЗОШ №12

ДЮСШ №1

12/02/24

10.00

2013-2014

Р

1

102

ЛІЦЕЙ №14 – ОЛЕШИНСЬКА ГІМНАЗІЯ

ДЮСШ №1

12/02/24

10.40

2013-2014

Р

1

103

ПОЧАТКОВА ШКОЛА №4 – ЗОШ №24

ДЮСШ №1

12/02/24

11.20

2013-2014

Р

1

104

ЗОШ №21 – ЗОШ №22

ДЮСШ №1

12/02/24

12.00

2013-2014

Р

1

105

ЛІЦЕЙ №9 – ПОЧАТКОВА ШКОЛА №1

ДЮСШ №1

12/02/24

12.40

2013-2014

Р

1

106

ЛІЦЕЙ №4 – ЛІЦЕЙ №5

ДЮСШ №1

12/02/24

13.20

2013-2014

Р

1

107

ЛІЦЕЙ №16 – ПОЧАТКОВА ШКОЛА №3

ДЮСШ №1

13/02/24

10.00

2013-2014

Р

1

108

ЗОШ №18 – ЛІЦЕЙ №7

ДЮСШ №1

13/02/24

10.40

2013-2014

Р

1

 

 

 

 

 

 

 

109

СЗОШ №12 – ЛІЦЕЙ №14

ДЮСШ №3

15/02/24

14.40

2013-2014

Р

2

110

СЗОШ №27 – НВО №23

ДЮСШ №3

15/02/24

15.20

2013-2014

Р

2

111

ЗОШ №24 – ЗОШ №21

ДЮСШ №1

15/02/24

10.00

 

Р

2

112

ЛІЦЕЙ №13 – ПОЧАТКОВА ШКОЛА №4

ДЮСШ №1

15/02/24

10.40

2013-2014

Р

2

113

ПОЧАТКОВА ШКОЛА №1 – ЛІЦЕЙ №5

ДЮСШ №1

15/02/24

11.20

2013-2014

Р

2

114

ЛІЦЕЙ №9 – ЛІЦЕЙ №4

ДЮСШ №1

15/02/24

12.00

2013-2014

Р

2

115

ПОЧАТКОВА ШКОЛА №3 – ЛІЦЕЙ №7

ДЮСШ №1

15/02/24

12.40

2013-2014

Р

2

116

ЛІЦЕЙ №16 – ЗОШ №18

ДЮСШ №1

15/02/24

13.20

2013-2014

Р

2

 

 

 

 

 

 

 

117

ЛІЦЕЙ №14 – СЗОШ №27

ДЮСШ №1

20/02/24

12.40

2013-2014

Р

3

118

ОЛЕШИНСЬКА ГІМНАЗІЯ – СЗОШ №12

ДЮСШ №1

20/02/24

13.20

2013-2014

Р

3

119

ЗОШ №21 – ЛІЦЕЙ №13

ДЮСШ №3

21/02/24

11.00

2013-2014

Р

3

120

ЗОШ №22 – ЗОШ №24

ДЮСШ №3

21/02/24

11.40

2013-2014

Р

3

121

ЛІЦЕЙ №4 – ПОЧАТКОВА ШКОЛА №1

ДЮСШ №3

21/02/24

12.20

2013-2014

Р

3

122

ЛІЦЕЙ №5 – ЛІЦЕЙ №9

ДЮСШ №3

21/02/24

13.10

2013-2014

Р

3

123

ЗОШ №18 – ПОЧАТКОВА ШКОЛА №3

ДЮСШ №1

21/02/24

10.00

2013-2014

Р

3

124

ЛІЦЕЙ №7 – ЛІЦЕЙ №16

ДЮСШ №1

21/02/24

10.40

2013-2014

Р

3

 

 

 

 

 

 

 

125

СЗОШ №27 – ОЛЕШИНСЬКА ГІМНАЗІЯ

ДЮСШ №3

27/02/24

13.10

2013-2014

 

Р

4

126

НВО №23 – ЛІЦЕЙ №14

ДЮСШ №3

27/02/24

13.50

2013-2014

Р

4

127

ЛІЦЕЙ №13 – ЗОШ №22

ДЮСШ №3

28/02/24

11.00

2013-2014

Р

4

128

ПОЧАТКОВА ШКОЛА №4 – ЗОШ №21

ДЮСШ №3

28/02/24

11.40

2013-2014

Р

4

 

 

 

 

 

 

 

129

ОЛЕШИНСЬКА ГІМНАЗІЯ – НВО №23

ДЮСШ №1

01/03/24

10.00

2013-2014

Р

4

130

СЗОШ №12 – СЗОШ №27

ДЮСШ №1

01/03/24

10.40

2013-2014

Р

4

131

ЗОШ №22 – ПОЧАТКОВА ШКОЛА №4

ДЮСШ №1

01/03/24

11.20

2013-2014

Р

4

132

ЗОШ №24 – ЛІЦЕЙ №13

ДЮСШ №1

01/03/24

12.00

2013-2014

Р

4

 

 

 

 

 

 

 

ПЛЕЙ-ОФФ

133

1A-2D

ДЮСШ №1

05/03/24

11.20

2009-2010

1\4

 

134

2А-1D

ДЮСШ №1

05/03/24

12.00

2009-2010

1\4

 

135

1B-2C

ДЮСШ №1

05/03/24

12.40

2009-2010

1\4

 

136

1C-2B

ДЮСШ №1

05/03/24

13.20

2009-2010

1\4

 

 

 

 

 

 

 

 

137

1A-2D

ДЮСШ №1

06/03/24

10.00

2011-2012

1\4

 

138

2А-1D

ДЮСШ №1

06/03/24

10.40

2011-2012

1\4

 

139

1B-2C

ДЮСШ №1

06/03/24

11.20

2011-2012

1\4

 

140

1C-2B

ДЮСШ №1

06/03/24

12.00

2011-2012

1\4

 

 

 

 

 

 

 

 

141

1A-2D

ДЮСШ №3

06/03/24

11.00

2013-2014

1\4

 

142

2А-1D

ДЮСШ №3

06/03/24

11.40

2013-2014

1\4

 

143

1B-2C

ДЮСШ №3

06/03/24

12.20

2013-2014

1\4

 

144

1C-2B

ДЮСШ №3

06/03/24

13.10

2013-2014

1\4

 

 

 

 

 

 

 

 

КУБОК ЛІГИ ВІКОВА ГРУПА 2009-2010

145

 

ДЮСШ №1

06/03/24

12.40

2009-2010

Кубок

 

146

 

ДЮСШ №1

06/03/24

13.30

2009-2010

Кубок

 

147

 

ДЮСШ №3

07/03/24

13.20

2009-2010

Кубок

 

148

 

ДЮСШ №3

07/03/24

14.00

2009-2010

Кубок

 

149

 

ДЮСШ №3

07/03/24

14.40

2009-2010

Кубок

 

150

 

ДЮСШ №3

07/03/24

15.20

2009-2010

Кубок

 

 

 

 

 

 

 

 

КУБОК ЛІГИ ВІКОВА ГРУПА 2011-2012

151

 

ДЮСШ №1

07/03/24

10.00

2011-2012

Кубок

 

152

 

ДЮСШ №1

07/03/24

10.40

2011-2012

Кубок

 

153

 

ДЮСШ №1

07/03/24

11.20

2011-2012

Кубок

 

154

 

ДЮСШ №1

07/03/24

12.00

2011-2012

Кубок

 

155

 

ДЮСШ №1

07/03/24

12.40

2011-2012

Кубок

 

156

 

ДЮСШ №1

07/03/24

13.20

2011-2012

Кубок

 

 

 

 

 

 

 

 

КУБОК ЛІГИ ВІКОВА ГРУПА 2013-2014

157

 

ДЮСШ №1

08/03/24

10.00

2013-2014

Кубок

 

158

 

ДЮСШ №1

08/03/24

10.40

2013-2014

Кубок

 

159

 

ДЮСШ №1

08/03/24

11.20

2013-2014

Кубок

 

160

 

ДЮСШ №1

08/03/24

12.00

2013-2014

Кубок

 

161

 

ДЮСШ №1

08/03/24

12.40

2013-2014

Кубок

 

162

 

ДЮСШ №1

08/03/24

13.20

2013-2014

Кубок

 

 

 

 

 

 

 

 

КУБОК ЛІГИ (РЕЗЕРВНИЙ ЧАС)

163

 

ДЮСШ №3

08/03/24

11.30

 

Кубок

 

164

 

ДЮСШ №3

08/03/24

12.10

 

Кубок

 

165

 

ДЮСШ №3

08/03/24

12.50

 

Кубок

 

166

 

ДЮСШ №3

08/03/24

13.30

 

Кубок

 

167

 

ДЮСШ №1

11/03/24

10.00

 

 

 

168

 

ДЮСШ №1

11/03/24

10.40

 

 

 

169

 

ДЮСШ №1

11/03/24

11.20

 

 

 

170

 

ДЮСШ №1

11/03/24

12.00

 

 

 

171

 

ДЮСШ №1

11/03/24

12.40

 

 

 

172

 

ДЮСШ №1

11/03/24

13.20

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

ФІНАЛЬНА ЧАСТИНА ПЛЕЙ-ОФФ

173

Переможці пар 133-136

ДЮСШ №1

13/03/24

10.00

2009-2010

1\2

 

174

Переможці пар 134-135

ДЮСШ №1

13/03/24

10.40

2009-2010

1\2

 

175

Переможці пар 137-140

ДЮСШ №1

13/03/24

11.20

2011-2012

1\2

 

176

Переможці пар 138-139

ДЮСШ №1

13/03/24

12.00

2011-2012

1\2

 

177

Переможці пар 141-144

ДЮСШ №1

13/03/24

12.40

2013-2014

1\2

 

178

Переможці пар 142-143

ДЮСШ №1

13/03/24

13.20

2013-2014

1\2

 

 

 

 

 

 

 

 

ФІНАЛЬНИЙ ДЕНЬ ЗМАГАНЬ – ЗАЛ ГУНП

179

Фінал Кубок Ліги

ГУНП

18\03/24

08.30

2013-2014

 

 

180

Фінал Кубок Ліги

ГУНП

18\03/24

09.10

2011-2012

 

 

181

Фінал Кубок Ліги

ГУНП

18\03/24

09.50

2009-2010

 

 

182

Матч за третє місце

ГУНП

18\03/24

10.30

2013-2014

 

3 м

183

Матч за третє місце

ГУНП

18\03/24

11.10

2011-2012

 

3 м

184

Матч за третє місце

ГУНП

18\03/24

11.50

2009-2010

 

3 м

185

Конкурси, виступи

ГУНП

18\03/24

12.30

 

 

 

186

Фінал  

ГУНП

18\03/24

12.50

2013-2014

 

Ф

187

Фінал

ГУНП

18\03/24

13.30

2011-2012

 

Ф

188

Фінал

ГУНП

18\03/24

14.10

2009-2010

 

Ф

189

Офіційна церемонія нагородження

ГУНП

18\03/24

15.00

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here