Шкільна футзальна ліга Хмельницького 2018

Став надбанням історії  шостий за ліком розіграш Шкільної футзальної ліги Хмельницького під патронатом президента СК «СОКІЛ», Івана Гончара. Протягом трьох тижнів точилась боротьба за головний трофей змагань одразу у двох вікових групах, і у суботу, 17-ого березня,  нарешті стали відомі імена усіх переможців та призерів турніру.

Ігрову програму заключного дня змагань відкривали фінальні поєдинки Малого Кубку у обох вікових групах. У молодшій віковій групі володарем трофею стала НВК №4, яка у вирішальному матчі не залишила жодних шансів Гімназії №2. Номінальні господарі з першої і до останньої хвилини володіли ініціативою, яку в підсумку втілили у дев’ять, забитих у блискучому стилі, м’ячів. Справжнім «злим генієм» «гімназистів» став Тимур Куражнов, який відначився у цій грі покери, а також вагомий вклад у перемогу своєї команди вклали Назарій Лис та Артем Сас, на рахунку яких «дублі». Спантеличені таким розвитком подій «гімназисти» зуміли відповісти лише чотирма влучними ударами – 9:4 на користь НВК №4.

Набагато драматичнішим виявився фінальний поєдинок Малого Кубку у старшій віковій групі між НВК №9 та Колегіумом №16.Левову частку ігрового часу «дев’ятка» постійно тримала свого суперника на відстані, володіючи мінімальною перевагою у рахунку, однак їх суперник бився до кінця. Вирішальною стала остання хвилина, коли Дубчак «привіз» своїй команді шостий командний фол, а також залишив свою команду у чисельній меншості. Пасічник, влучно реалізувавши дабл-пенальті, оформив нічию з рахунком 3:3 в основний час, і перевів боротьбу у серія післяматчевих 6-ти метрових ударів, де нерви виявилися міцнішими у номінальних гостей – 3:2 на користь Колегіуму №16, який і стає володарем трофею.

Далі відбулися поєдинки за треті місця у обох вікових групах. «Бронзу» у молодшій віковій групі здобула команда Ліцею №17, яка у вирішальній дуелі за підсумкове третє місце не залишила жодних шансів НВК №7. На хет-трик Лазарчука та влучний удар Малікова підопічні Олександра Вєтрова зуміли відповісти лише голом престижу, автором якого став Малюта.

У старшій віковій групі третьою на фініші стала Гімназія №1, яка у грі за «бронзу» виявилася сильнішою за НВК №10. Все тут вирішилося ще в першому таймі, коли «гімназисти» впродовж кількох хвилин провели два «сухих» голи у ворота Журавського. Відкрив рахунок у грі Константінов, який відгукнувшись на навісну передачу з глибини влучно вдотик пробив у праву «шістку», а через декілька хвилин поринув у обіймах партнерів по команді і Сачелко, завершивши голом чудову позиційну атаку своєю команди. Від цього «подвійного удару» підопічні Наталії Зубатюк до фінального свистка оговтатися так і не зуміли – 2:0 на користь Гімназії №1, якій і дістаються бронзові медалі у старшій віковій групі.

А далі було найцікавіше – фінальні матчі, які і повинні були назвати імена тріумфаторів шостого за ліком розіграшу Шкільної футзальної ліги Хмельницького під патронатом президента СК «СОКІЛ», Івана Гончара. Долю володаря чемпіонської корони у молодшій віковій групі визначали НВК №2 та ЗОШ №21. Розпочали гру суперники доволі активно, вже в її дебюті обмінявшись небезпечними моментами: Ростислав Ростківський потужним ударом поцілив у штангу, а через декілька миттєвостей Мазярчук не зумів у ближньому бою переграти кіпера НВК №2. До забитих м’ячів справа вперше дійшла на 13-ій хвилині, коли Арсен Ростківський влучним ударом у праву «шістку» завершивши швидкий перехід своєї команди з оборони в атаку – 1:0. Коли в дебюті другого тайму впродовж кількох хвилин досягли цілі два дальні удари Єгорова, здавалося, що інтрига в грі вмерла, але гравці ЗОШ №21з цього приводу були зовсім іншої думки. Зібравшись духом і продемонструвавши характер, підопічні Юрія Гринника зуміли відігратися. Повів за собою команду у найбільш потрібний момент Гіджула, оформившит дубль протягом кількох хвилин (особливо красивим був другий гол, забитий прямим ударом зі штрафного – прим. автора), а Мазярчук, який вишукано перекинувши кіпера та вразивши вже порожню ціль, оформив на табло нічийний рахунок – 3:3. Напруга зростала все більше з кожною хвилиною, а героєм зустрічі став Ростислав Ростківський, влучний удар якого на останніх секундах приніс підопічним Юрія Жмурка другий чемпіонський титул поспіль – 4:3 на користь НВК №2 у фіналі.

А ось у фінальному матчі старшої вікової групи інтриги та боротьби не вийшло. ЗОШ №1 нічого не змогла протиставити Гімназії №2, потрапивши «під каток» чинного чемпіона. У ворота підопічних Олексія Горенка влетіло сім «сухих» голів, чотири з яких на рахунку неперевершеного в цей день Артема Барабаша. Його досягнення не лише допомогло його команді захистити минулорічне чемпіонство, а також подарувало йому титул MVP турніру. Дублем відзначився Сохорук, а найкрасивішим ж став гол Корнєєва, який «відвозивши» відразу двох захисників у завершальній фазі свого чудового індивідуального проходу забивав вже з кількох метрів. ЗОШ №1 могла як мінімум відповісти лише голом престижу, однак Гринь продемонстрував чудеса реакції, парирувавши «мертві» м’ячі після ударів Твердохліба та Надольного. Отже – 7:0 на користь Гімназії №2, яка таким чином вдруге поспіль стає чемпіоном турніру у старшій віковій групі.

Після того, як згас пил усіх баталій, відбулася яскрава церемонія нагородження, в ході якої переможці та призери змагань, а також тріумфатори в індивідуальних номінаціях отримали з рук гравців та керівництва СК «Сокіл».