Шкільна футзальна ліга Хмельницького стартує 16 лютого + склад підгруп і календар

0
1155

У вівторок, 16-го лютого, стартує дев’ятий за ліком розіграш Шкільної футзальної ліги Хмельницького 

Найближчого вівторка, 16-ого лютого, стартує черговий розіграш Шкільної футзальної ліги Хмельницького, яка за вісім років свого існування відгукнулася в серцях юних футзалістів, педагогів, батьків та й всіх небайдужих тільки найщирішими емоціями. Організаторами цього важливого для підростаючого покоління спортивного заходу стали Департамент освіти та науки  Хмельницької міської Ради, спортивний клуб «СОКІЛ», Асоціація футзалу (футболу) міста Хмельницького та управління молоді та спорту Хмельницької міської ради. Шкільна футзальна ліга – масштабний соціальний проект, який не тільки здійснює дитячі мрії, дарує видовищну боротьбу на спортивному майданчику, а й повертає в життя дітей спорт.

ЗАВАНТАЖИТИ РЕГЛАМЕНТ ЗМАГАНЬ

СКЛАД ПІДГРУП

ШКІЛЬНОЇ ФУТЗАЛЬНОЇ ЛІГИ ХМЕЛЬНИЦЬКОГО У СЕЗОНІ 2021 РОКІВ

МОЛОДША ВІКОВА ГРУПА 2009-2010 Р.Н І МОЛОДШІ (ПОПЕРЕДНІЙ ЕТАП):

СКЛАДИ ПІДГРУП 2009-2010

Підгрупа А

(ЗОШ№27)

Підгрупа В

(ЗОШ №22)

Підгрупа С

(НВК №10)

Підгрупа D

(НВК №9)

1 ТБЛ СЗОШ№22 НВК №10 НВК №7
2 СЗОШ №24 СЗОШ №21 Колегіум СЗОШ №8-2
3 СЗОШ №18 НВК №4 Гімназія №1 НВК №9
4 Олешинська школа СЗОШ№25 Гімназія №2 СЗОШ №8-1
5 СЗОШ №27 НВО №28 Ліцей №17 СЗОШ №12

СТАРША ВІКОВА ГРУПА 2006-2007 Р.Н І МОЛОДШІ (ПОПЕРЕДНІЙ ЕТАП):

Підгрупа A

(ЗОШ№27)

Підгрупа B

(ЗОШ №22)

Підгрупа C

(НВК №10)

Підгрупа D

(НВК №9)

1 ЗОШ№19 СЗОШ №22 НВК №10 НВК №2
2 СЗОШ №24 СЗОШ №21 Гімназія №2 СЗОШ №12
3 СЗОШ №27 СЗОШ №6 Ліцей №17 НВО №23
4 СЗОШ №18 НВО №28 Колегіум НВК №9
5 НВК №6 НВК №4 Гімназія №1 ЗОШ №7
6 ТБЛ СЗОШ№25 НВК №7-1 НВК №7-2

КАЛЕНДАР

ШКІЛЬНОЇ ФУТЗАЛЬНОЇ ЛІГИ ХМЕЛЬНИЦЬКОГО У СЕЗОНІ 2021 РОКІВ

гри

Пара учасників Місце проведення Дата Час Вікова група Група Тур

ПІДГРУПА А –ЗОШ №27

1 ЗОШ №19 – ТБЛ ЗОШ№27 16/02/21 14.30 2006-2007 А 1
2 ТБЛ–Олешинська школа ЗОШ№27 16/02/21 15.10 2009-2010 А 1
3 СЗОШ №24-СЗОШ №27 ЗОШ№27 16/02/21 15.50 2006-2007 А 1
4 СЗОШ №24-СЗОШ №18 ЗОШ№27 16/02/21 16.30 2009-2010 А 1
5 НВК №6 – СЗОШ №18 ЗОШ№27 16/02/21 17.10 2006-2007 А 1
6 СЗОШ №27-НВК №6 ЗОШ№27 18/02/21 14.30 2006-2007 А 2
7 СЗОШ №27-СЗОШ №24 ЗОШ№27 18/02/21 15.10 2009-2010 А 2
8 ЗОШ №19 – СЗОШ №24 ЗОШ№27 18/02/21 15.50 2006-2007 А 2
9 СЗОШ №18 – ТБЛ ЗОШ№27 18/02/21 16.30 2009-2010 А 2
10 ТБЛ – СЗОШ №18 ЗОШ№27 18/02/21 17.10 2006-2007 А 2
11 НВК №6 – ЗОШ №19 ЗОШ№27 19/02/21 14.30 2006-2007 А 3
12 ТБЛ – СЗОШ №27 ЗОШ№27 19/02/21 15.10 2009-2010 А 3
13 СЗОШ №18-СЗОШ №27 ЗОШ№27 19/02/21 15.50 2006-2007 А 3
14 Олешинська школа – СЗОШ №18 ЗОШ№27 19/02/21 16.30 2009-2010 А 3
15 СЗОШ №24 – ТБЛ ЗОШ№27 19/02/21 17.10 2006-2007 А 3
16 ТБЛ – СЗОШ №27 ЗОШ№27 22/02/21 14.30 2006-2007 А 4
17 СЗОШ №27 – Олешинська школа ЗОШ№27 22/02/21 15.10 2009-2010 А 4
18 ЗОШ №19 – СЗОШ №18 ЗОШ№27 22/02/21 15.50 2006-2007 А 4
19 СЗОШ №24 – ТБЛ ЗОШ№27 22/02/21 16.30 2009-2010 А 4
20 СЗОШ №24 – НВК №6 ЗОШ№27 22/02/21 17.10 2006-2007 А 4
21 НВК №6 – ТБЛ ЗОШ№27 24/02/21 14.30 2006-2007 А 5
22 Олешинська школа – СЗОШ №24 ЗОШ№27 24/02/21 15.10 2009-2010 А 5
23 СЗОШ №18 – СЗОШ №24 ЗОШ№27 24/02/21 15.50 2006-2007 А 5
24 СЗОШ №18 – СЗОШ №27 ЗОШ№27 24/02/21 16.30 2009-2010 А 5
25 СЗОШ №27 – ЗОШ №19 ЗОШ№27 24/02/21 17.10 2006-2007 А 5

ПІДГРУПА В – ЗОШ №22

26 СЗОШ №22 – НВО №28 ЗОШ№22 16/02/21 14.30 2006-2007 В 1
27 НВО №28 –СЗОШ№25 ЗОШ№22 16/02/21 15.10 2009-2010 В 1
28 СЗОШ №21-СЗОШ №25 ЗОШ№22 16/02/21 15.50 2006-2007 В 1
29 СЗОШ №21-СЗОШ №22 ЗОШ№22 16/02/21 16.30 2009-2010 В 1
30 СЗОШ №6 – НВК №4 ЗОШ№22 16/02/21 17.10 2006-2007 В 1
31 НВК№4 – НВО №28 ЗОШ№22 18/02/21 14.30 2006-2007 В 2
32 НВК №4 – НВО №28 ЗОШ№22 18/02/21 15.10 2009-2010 В 2
33 СЗОШ №25 – СЗОШ №6 ЗОШ№22 18/02/21 15.50 2006-2007 В 2
34 СЗОШ №25-СЗОШ №21 ЗОШ№22 18/02/21 16.30 2009-2010 В 2
35 СЗОШ №22-СЗОШ №21 ЗОШ№22 18/02/21 17.10 2006-2007 В 2
36 СЗОШ №6 – СЗОШ №22 ЗОШ№22 19/02/21 14.30 2006-2007 В 3
37 СЗОШ №22-СЗОШ №25 ЗОШ№22 19/02/21 15.10 2009-2010 В 3
38 НВК №4 – СЗОШ №25 ЗОШ№22 19/02/21 15.50 2006-2007 В 3
39 СЗОШ №21 – НВК №4 ЗОШ№22 19/02/21 16.30 2009-2010 В 3
40 СЗОШ №21 – НВО №28 ЗОШ№22 19/02/21 17.10 2006-2007 В 3
41 НВО №28 – СЗОШ №25 ЗОШ№22 22/02/21 14.30 2006-2007 В 4
42 НВО №28 – СЗОШ №21 ЗОШ№22 22/02/21 15.10 2009-2010 В 4
43 СЗОШ №21 – СЗОШ №6 ЗОШ№22 22/02/21 15.50 2006-2007 В 4
44 НВК №4 – СЗОШ №22 ЗОШ№22 22/02/21 16.30 2009-2010 В 4
45 СЗОШ №22 – НВК №4 ЗОШ№22 22/02/21 17.10 2006-2007 В 4
46 СЗОШ №25-СЗОШ №22 ЗОШ№22 24/02/21 14.30 2006-2007 В 5
47 СЗОШ №22 – НВО №28 ЗОШ№22 24/02/21 15.10 2009-2010 В 5
48 СЗОШ №6 – НВО №28 ЗОШ№22 24/02/21 15.50 2006-2007 В 5
49 СЗОШ №25 – НВК №4 ЗОШ№22 24/02/21 16.30 2009-2010 В 5
50 НВК №4 – СЗОШ №21 ЗОШ№22 24/02/21 17.10 2006-2007 В 5

ПІДГРУПА С – НВК №10

51 Колегіум – Гімназія №2 НВК №10 16/02/21 14.30 2006-2007 С 1
52 Колегуім – Гімназія №1 НВК №10 16/02/21 15.10 2009-2010 С 1
53 Гімназія №1 – НВК №7-1 НВК №10 16/02/21 15.50 2006-2007 С 1
54 Ліцей №17 – НВК №10 НВК №10 16/02/21 16.30 2009-2010 С 1
55 НВК №10 – Ліцей №17 НВК №10 16/02/21 17.10 2006-2007 С 1
56 НВК №7-1 – НВК №10 НВК №10 18/02/21 14.30 2006-2007 С 2
57 Гімназія №1-Ліцей №17 НВК №10 18/02/21 15.10 2009-2010 С 2
58 Колегіум – Гімназія №1 НВК №10 18/02/21 15.50 2006-2007 С 2
59 Гімназія №2 –Колегуім НВК №10 18/02/21 16.30 2009-2010 С 2
60 Гімназія №2- Ліцей №17 НВК №10 18/02/21 17.10 2006-2007 С 2
61 НВК №10 – Колегіум НВК №10 19/02/21 14.30 2006-2007 С 3
62 НВК №10 – Гімназія №1 НВК №10 19/02/21 15.10 2009-2010 С 3
63 Гімназія№1-Гімназія №2 НВК №10 19/02/21 15.50 2006-2007 С 3
64 Ліцей №17- Гімназія №2 НВК №10 19/02/21 16.30 2009-2010 С 3
65 Ліцей №17 – НВК №7-1 НВК №10 19/02/21 17.10 2006-2007 С 3
66 Колегіум – Ліцей №17 НВК №10 22/02/21 14.30 2006-2007 С 4
67 Колегуім – Ліцей №17 НВК №10 22/02/21 15.10 2009-2010 С 4
68 Гімназія №1 – НВК №10

 

НВК №10 22/02/21 15.50 2006-2007 С 4
69 Гімназія №2 – НВК №10 НВК №10 22/02/21 16.30 2009-2010 С 4
70 Гімназія №2 – НВК №7-1 НВК №10 22/02/21 17.10 2006-2007 С 4
85 НВК №7-1 – Колегіум НВК №10 24/02/21 14.30 2006-2007 С 5
86 НВК №10 – Колегуім НВК №10 24/02/21 15.10 2009-2010 С 5
87 НВК №10 – Гімназія №2 НВК №10 24/02/21 15.50 2006-2007 С 5
88 Гімназія №1-Гімназія№2 НВК №10 24/02/21 16.30 2009-2010 С 5
89 Ліцей №17 -Гімназія №1 НВК №10 24/02/21 17.10 2006-2007 С 5

ПІДГРУПА D – НВК №9

90 СЗОШ №12 – ЗОШ №7 НВК№9 16/02/21 14.30 2006-2007 D 1
91 НВК №9 – СЗОШ №12 НВК№9 16/02/21 15.10 2009-2010 D 1
92 НВК №9 – НВК №2 НВК№9 16/02/21 15.50 2006-2007 D 1
93 НВК №7 – СЗОШ №8-2 НВК№9 16/02/21 16.30 2009-2010 D 1
94 НВК №7-2 – НВО №23 НВК№9 16/02/21 17.10 2006-2007 D 1
95 СЗОШ №12 – НВК №7-2 НВК№9 18/02/21 14.30 2006-2007 D 2
96 СЗОШ №12 – НВК №7 НВК№9 18/02/21 15.10 2009-2010 D 2
97 НВО №23 – НВК №9 НВК№9 18/02/21 15.50 2006-2007 D 2
98 СЗОШ №8-1 – НВК №9 НВК№9 18/02/21 16.30 2009-2010 D 2
99 ЗОШ №7 – НВК №2 НВК№9 18/02/21 17.10 2006-2007 D 2
100 НВК №7-2 – ЗОШ №7 НВК№9 19/02/21 14.30 2006-2007 D 3
101 НВК №7 – СЗОШ №8-1 НВК№9 19/02/21 15.10 2009-2010 D 3
102 НВК №2 – НВО №23 НВК№9 19/02/21 15.50 2006-2007 D 3
103 СЗОШ№8-2-СЗОШ №12 НВК№9 19/02/21 16.30 2009-2010 D 3
104 НВК №9 – СЗОШ №12 НВК№9 19/02/21 17.10 2006-2007 D 3
105 НВК №7-2 – НВК №9 НВК№9 22/02/21 14.30 2006-2007 D 4
106 НВК №9 – НВК №7 НВК№9 22/02/21 15.10 2009-2010 D 4
107 СЗОШ №12 – НВК №2 НВК№9 22/02/21 15.50 2006-2007 D 4
108 СЗОШ №8-1 – СЗОШ №8-2 НВК№9 22/02/21 16.30 2009-2010 D 4
109 ЗОШ №7 – НВО №23 НВК№9 22/02/21 17.10 2006-2007 D 4
110 НВК №9 – ЗОШ №7 НВК№9 24/02/21 14.30 2006-2007 D 5
111 СЗОШ №8-2 – НВК №9 НВК№9 24/02/21 15.10 2009-2010 D 5
112 НВК №2 – НВК №7-2 НВК№9 24/02/21 15.50 2006-2007 D 5
113 СЗОШ №12 – СЗОШ №8-1 НВК№9 24/02/21 16.30 2009-2010 D 5
114 НВО №23 – СЗОШ №12 НВК№9 24/02/21 17.10 2006-2007 D 5

ПІДГРУПА Е (1\8 фіналу старша вікова група 2006-2007) –НВК №9

115 1А – 4С НВК №9 26/02/21 13.00 2006-2007 Е 1\8
116 2А – 3С НВК №9 26/02/21 13.40 2006-2007 Е 1\8
117 1D – 4В НВК №9 26/02/21 14.20 2006-2007 Е 1\8
118 2D – 3В НВК №9 26/02/21 15.00 2006-2007 Е 1\8
119 4А – 1С НВК №9 26/02/21 15.40 2006-2007 Е 1\8
120 3А – 2C НВК №9 26/02/21 16.20 2006-2007 Е 1\8
121 3B – 2D НВК №9 26/02/21 17.00 2006-2007 Е 1\8
122 4B -1D НВК №9 26/02/21 17.40 2006-2007 Е 1\8

ПІДГРУПА F (1\8 фіналу молодша  вікова група 2009-2010) – ЗОШ №22

123 1А – 4С ЗОШ №22 26/02/21 13.00 2009-2010 F 1\8
124 2А – 3С ЗОШ №22 26/02/21 13.40 2009-2010 F 1\8
125 1D – 4В ЗОШ №22 26/02/21 14.20 2009-2010 F 1\8
126 2D – 3В ЗОШ №22 26/02/21 15.00 2009-2010 F 1\8
127 4А – 1С ЗОШ №22 26/02/21 15.40 2009-2010 F 1\8
128 3А – 2C ЗОШ №22 26/02/21 16.20 2009-2010 F 1\8
129 3B – 2D ЗОШ №22 26/02/21 17.00 2009-2010 F 1\8
130 4B -1D ЗОШ №22 26/02/21 17.40 2009-2010 F 1\8

ПІДГРУПА G (кубок Ліги старша вікова група 2006-2007) – НВК №9

131 НВК №9 03\03/21 14.00 2006-2007 G
132 НВК №9 03\03/21 14.40 2006-2007 G
133 НВК №9 03\03/21 15.20 2006-2007 G
134 НВК №9 03\03/21 16.00 2006-2007 G
135 НВК №9 03\03/21 16.40 2006-2007 G
136 НВК №9 03\03/21 17.20 2006-2007 G
137 НВК №9 04\03/21 14.00 2006-2007 G 1\4
138 НВК №9 04\03/21 14.40 2006-2007 G 1\4
139 НВК №9 04\03/21 15.20 2006-2007 G 1\4
140 НВК №9 04\03/21 16.00 2006-2007 G 1\4
141 НВК №9 04\03/21 16.40 2006-2007 G 1\2
142 НВК №9 04\03/21 17.20 2006-2007 G 1\2

ПІДГРУПА H (кубок Ліги молодша вікова група 2007-2008) – ЗОШ №22

143 ЗОШ№22 03\03/21 14.00 2009-2010 H
144 ЗОШ№22 03\03/21 14.40 2009-2010 H
145 ЗОШ№22 03\03/21 15.20 2009-2010 H
146 ЗОШ№22 03\03/21 16.00 2009-2010 H
147 ЗОШ№22 03\03/21 16.40 2009-2010 H
148 ЗОШ№22 03\03/21 17.20 2009-2010 H
149 ЗОШ№22 04\03/21 14.00 2009-2010 H 1\4
150 ЗОШ№22 04\03/21 14.40 2009-2010 H 1\4
151 ЗОШ№22 04\03/21 15.20 2009-2010 H 1\4
152 ЗОШ№22 04\03/21 16.00 2009-2010 H 1\4
153 ЗОШ№22 04\03/21 16.40 2009-2010 H 1\2
154 ЗОШ№22 04\03/21 17.20 2009-2010 H 1\2
ПІДГРУПА I (фінальна частина старша вікова група) – зал Динамо
155 ДИНАМО 04\03/21 14.10 2006-2007 I 1\4
156 ДИНАМО 04\03/21 15.00 2006-2007 I 1\4
157 ДИНАМО 04\03/21 15.50 2006-2007 I 1\4
158 ДИНАМО 04\03/21 16.40 2006-2007 I 1\4
159 ДИНАМО 04\03/21 17.30 2006-2007 I 1\2
160 ДИНАМО 04\03/21 18.20 2006-2007 I 1\2

ПІДГРУПА J (фінальна частина молодша вікова група) – зал Динамо

161 ДИНАМО 05\03/21 14.00 2009-2010 J 1\4
162 ДИНАМО 05\03/21 14.40 2009-2010 J 1\4
163 ДИНАМО 05\03/21 15.20 2009-2010 J 1\4
164 ДИНАМО 05\03/21 16.00 2009-2010 J 1\4
165 ДИНАМО 05\03/21 16.40 2009-2010 J 1\2
166 ДИНАМО 05\03/21 17.20 2009-2010 J 1\2

Фінальний день змагань у старшій і молодшій вікових групах – зал Динамо

167 Фінал кубок Ліги ДИНАМО 06\03/21 08.30 2009-2010 1 м
168 Фінал кубок Ліги ДИНАМО 06\03/21 09.10 2006-2007 1 м
169 Гра за 3-тє місце ДИНАМО 06\03/21 10.00 2009-2010 3 м
170 Гра за 3-тє місце ДИНАМО 06\03/21 10.40 2006-2007 3 м
171 Фінал ДИНАМО 06\03/21 11.30 2009-2010 Ф
172 Фінал ДИНАМО 06\03/21 12.10 2006-2007 Ф
Офіційна церемонія нагородження ДИНАМО ХОЛ 06\03/21 13.00

Пресслужба Асоціації міні-футболу (футзалу) Хмельницької області

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here