Шкільна футзальна ліга Хмельницького стартує 18 лютого + склад підгруп і календар

0
1859

У вівторок, 18-го лютого, стартує восьмий за ліком розіграш Шкільної футзальної ліги Хмельницького під патронатом президента СК «СОКІЛ», Івана Гончара

Найближчого вівторка, 18-ого лютого, стартує черговий розіграш Шкільної футзальної ліги Хмельницького під патронатом президента СК «СОКІЛ», Івана Гончара, яка за сім років свого існування відгукнулася в серцях юних футзалістів, педагогів, батьків та й всіх небайдужих тільки найщирішими емоціями. Ініціаторами цього важливого для підростаючого покоління спортивного заходу стали Асоціація міні-футболу (футзалу) Хмельницької області та СК «СОКІЛ» спільно із з управлінням освіти Хмельницької міської Ради і управлінням молоді та спорту Хмельницької міської ради. Шкільна футзальна ліга під патронатом президента СК «СОКІЛ», Івана Гончара – масштабний соціальний проект, який не тільки здійснює дитячі мрії, дарує видовищну боротьбу на спортивному майданчику, а й повертає в життя дітей спорт.

ЗАВАНТАЖИТИ РЕГЛАМЕНТ ЗМАГАНЬ

СКЛАД ПІДГРУП

ШКІЛЬНОЇ ФУТЗАЛЬНОЇ ЛІГИ ХМЕЛЬНИЦЬКОГО У СЕЗОНІ 2020 РОКІВ ПІД ПАТРОНАТОМ ПРЕЗИДЕНТА СК «СОКІЛ» ІВАНА ГОНЧАРА

МОЛОДША ВІКОВА ГРУПА 2008-2009 Р.Н І МОЛОДШІ (ПОПЕРЕДНІЙ ЕТАП):

СКЛАДИ ПІДГРУП 2008-2009

Підгрупа А

(ЗОШ№27)

Підгрупа В

(ЗОШ №22)

Підгрупа С

(НВК №10)

Підгрупа D

(НВК №9)

1 ТБЛ СЗОШ№25 НВК №10 НВК №5
2 СЗОШ №24 Ліцей №15 Колегіум НВК №7-1
3 ЗОШ №18 НВК №4 Гімназія №1 НВК №9
4 НВК №6 Гімназія №2 НВК №7-2 СЗОШ №8
5 ЗОШ №27 НВО №28 Ліцей №17 СЗОШ №12
6 СЗОШ №19 ЗОШ №22 СЗОШ №1 ЗОШ №14

СТАРША ВІКОВА ГРУПА 2005-2006 Р.Н І МОЛОДШІ (ПОПЕРЕДНІЙ ЕТАП):

СКЛАДИ ПІДГРУП 2005-2006

Підгрупа A

(ЗОШ№27)

Підгрупа B

(ЗОШ №22)

Підгрупа C

(НВК №10)

Підгрупа D

(НВК №9)

1 СЗОШ №20 ЗОШ №22 НВК №10 НВК №2
2 СЗОШ №24 СЗОШ №21 СЗОШ №6 НВК №5
3 ЗОШ №27 Гімназія №2 Ліцей №17 СЗОШ №8
4 ЗОШ №18 НВО №28 Колегіум НВК №9
5 НВК №6 НВК №4 Гімназія №1 ЗОШ №14
6 ТБЛ Ліцей №15 НВК №7 СЗОШ №12
7 ЗОШ №7 НВО №23

КАЛЕНДАР

ШКІЛЬНОЇ ФУТЗАЛЬНОЇ ЛІГИ ХМЕЛЬНИЦЬКОГО У СЕЗОНІ 2020 РОКІВ ПІД ПАТРОНАТОМ ПРЕЗИДЕНТА СК «СОКІЛ» ІВАНА ГОНЧАРА

гри

Пара учасників Місце проведення Дата Час Вікова група Група Тур

ПІДГРУПА А –ЗОШ №27

1 ТБЛ – СЗОШ №19 ЗОШ№27 18/02/20 14.00 2008-2009 А 1
2 СЗОШ №24 – ТБЛ ЗОШ№27 18/02/20 14.40 2005-2006 А 1
3 СЗОШ №24 – ЗОШ №18 ЗОШ№27 18/02/20 15.20 2008-2009 А 1
4 ЗОШ №18 – НВК №6 ЗОШ№27 18/02/20 16.00 2005-2006 А 1
5 НВК №6 – ЗОШ №27 ЗОШ№27 18/02/20 16.40 2008-2009 А 1
6 ЗОШ №27 – СЗОШ №20 ЗОШ№27 18/02/20 17.20 2005-2006 А 1
7 ЗОШ №27 – СЗОШ №24 ЗОШ№27 20/02/20 14.00 2008-2009 А 2
8 НВК №6 – ЗОШ №27 ЗОШ№27 20/02/20 14.40 2005-2006 А 2
9 СЗОШ №24 – ЗОШ №18 ЗОШ№27 20/02/20 15.20 2005-2006 А 2
10 ТБЛ – НВК №6 ЗОШ№27 20/02/20 16.00 2008-2009 А 2
11 СЗОШ №19 – ЗОШ №18 ЗОШ№27 20/02/20 16.40 2008-2009 А 2
12 ТБЛ – СЗОШ №20 ЗОШ№27 20/02/20 17.20 2005-2006 А 2
13 ЗОШ №18 – ЗОШ №27 ЗОШ№27 25/02/20 14.00 2008-2009 А 3
14 ЗОШ №18 – ТБЛ ЗОШ№27 25/02/20 14.40 2005-2006 А 3
15 ЗОШ №27 – СЗОШ №24 ЗОШ№27 25/02/20 15.20 2005-2006 А 3
16 СЗОШ №24 – ТБЛ ЗОШ№27 25/02/20 16.00 2008-2009 А 3
17 НВК №6 – СЗОШ №19 ЗОШ№27 25/02/20 16.40 2008-2009 А 3
18 СЗОШ №20 – НВК №6 ЗОШ№27 25/02/20 17.20 2005-2006 А 3
19 СЗОШ №24–СЗОШ№20 ЗОШ№27 27/02/20 14.00 2005-2006 А 4
20 НВК №6 – СЗОШ №24 ЗОШ№27 27/02/20 14.40 2008-2009 А 4
21 ТБЛ – НВК №6 ЗОШ№27 27/02/20 15.20 2005-2006 А 4
22 ТБЛ – ЗОШ №18 ЗОШ№27 27/02/20 16.00 2008-2009 А 4
23 ЗОШ №18 – ЗОШ №27 ЗОШ№27 27/02/20 16.40 2005-2006 А 4
24 СЗОШ №19 – ЗОШ №27 ЗОШ№27 27/02/20 17.20 2008-2009 А 4
25 СЗОШ №20 – ЗОШ №18 ЗОШ№27 03\03/20 14.00 2005-2006 А 5
26 ЗОШ №18 – НВК №6 ЗОШ№27 03\03/20 14.40 2008-2009 А 5
27 НВК №6 – СЗОШ №24 ЗОШ№27 03\03/20 15.20 2005-2006 А 5
28 СЗОШ №24–СЗОШ№19 ЗОШ№27 03\03/20 16.00 2008-2009 А 5
29 ЗОШ №27 – ТБЛ ЗОШ№27 03\03/20 16.40 2005-2006 А 5
30 ЗОШ №27 – ТБЛ ЗОШ№27 03\03/20 17.20 2008-2009 А 5

ПІДГРУПА В – ЗОШ №22

31 СЗОШ №25 – ЗОШ №22 ЗОШ№22 18/02/20 14.00 2008-2009 В 1
32 Гімназія №2 – ЗОШ№22 ЗОШ№22 18/02/20 14.40 2005-2006 В 1
33 НВО№28 – Гімназія №2 ЗОШ№22 18/02/20 15.20 2008-2009 В 1
34 НВО №28 – НВК №4 ЗОШ№22 18/02/20 16.00 2005-2006 В 1
35 Ліцей №15 – НВК №4 ЗОШ№22 18/02/20 16.40 2008-2009 В 1
36 СЗОШ№21 – Ліцей №15 ЗОШ№22 18/02/20 17.20 2005-2006 В 1
37 НВК№4 – НВО №28 ЗОШ№22 20/02/20 14.00 2008-2009 В 2
38 Ліцей №15 – НВК №4 ЗОШ№22 20/02/20 14.40 2005-2006 В 2
39 СЗОШ№25 – Ліцей №15 ЗОШ№22 20/02/20 15.20 2008-2009 В 2
40 ЗОШ №22 – НВО №28 ЗОШ№22 20/02/20 16.00 2005-2006 В 2
41 ЗОШ№22 – Гімназія №2 ЗОШ№22 20/02/20 16.40 2008-2009 В 2
42 СЗОШ№21– Гімназія№2 ЗОШ№22 20/02/20 17.20 2005-2006 В 2
43 Гімназія №2 – НВК №4 ЗОШ№22 25/02/20 14.00 2008-2009 В 3
44 Гімназія№2 – Ліцей№15 ЗОШ№22 25/02/20 14.40 2005-2006 В 3
45 Ліцей №15 – ЗОШ №22 ЗОШ№22 25/02/20 15.20 2008-2009 В 3
46 НВК №4 – ЗОШ №22 ЗОШ№22 25/02/20 16.00 2005-2006 В 3
47 НВО №28 – СЗОШ №25 ЗОШ№22 25/02/20 16.40 2008-2009 В 3
48 НВО №28 – СЗОШ №21 ЗОШ№22 25/02/20 17.20 2005-2006 В 3
49 Ліцей №15 – НВО №28 ЗОШ№22 27/02/20 14.00 2008-2009 В 4
50 Гімназія №2 – НВК №28 ЗОШ№22 27/02/20 14.40 2005-2006 В 4
51 СЗОШ№25– Гімназія№2 ЗОШ№22 27/02/20 15.20 2008-2009 В 4
52 Ліцей №15 – ЗОШ №22 ЗОШ№22 27/02/20 16.00 2005-2006 В 4
53 ЗОШ №22 – НВК №4 ЗОШ№22 27/02/20 16.40 2008-2009 В 4
54 СЗОШ №21 – НВК №4 ЗОШ№22 27/02/20 17.20 2005-2006 В 4
55 НВЩ №28 – ЗОШ №22 ЗОШ№22 03\03/20 14.00 2008-2009 В 5
56 ЗОШ №22 – СЗОШ №21 ЗОШ№22 03\03/20 14.40 2005-2006 В 5
57 НВК №4 – СЗОШ №25 ЗОШ№22 03\03/20 15.20 2008-2009 В 5
58 НВО №28 – Ліцей №15 ЗОШ№22 03\03/20 16.00 2005-2006 В 5
59 Гімназія№2 – Ліцей№15 ЗОШ№22 03\03/20 16.40 2008-2009 В 5
60 НВК №4 – Гімназія №2 ЗОШ№22 03\03/20 17.20 2005-2006 В 5

ПІДГРУПА С – НВК №10

61 Ліцей №17 – НВК №10 НВК №10 18/02/20 14.00 2008-2009 С 1
62 Гімназія №1 – НВК №10 НВК №10 18/02/20 14.40 2005-2006 С 1
63 Гімназія№1 – Колегіум НВК №10 18/02/20 15.20 2008-2009 С 1
64 Ліцей №17 – СЗОШ №6 НВК №10 18/02/20 16.00 2005-2006 С 1
65 НВК №7-2 – СЗОШ №1 НВК №10 18/02/20 16.40 2008-2009 С 1
66 ЗОШ №7 – Колегіум НВК №10 18/02/20 17.20 2005-2006 С 1
67 Колегіум – Ліцей №17 НВК №10 20/02/20 14.00 2008-2009 С 2
68 НВК №7 – Ліцей №17 НВК №10 20/02/20 14.40 2005-2006 С 2
69 НВК№7-2 – Гімназія №1 НВК №10 20/02/20 15.20 2008-2009 С 2
70 Колегіум – Гімназія №1 НВК №10 20/02/20 16.00 2005-2006 С 2
71 СЗОШ №1 – НВК №10 НВК №10 20/02/20 16.40 2008-2009 С 2
72 СЗОШ №6 – ЗОШ №7 НВК №10 20/02/20 17.20 2005-2006 С 2
73 НВК №10 – Колегіум НВК №10 25/02/20 14.00 2008-2009 С 3
74 НВК №10 – Колегіум НВК №10 25/02/20 14.40 2005-2006 С 3
75 Ліцей №17 – НВК №7-2 НВК №10 25/02/20 15.20 2008-2009 С 3
76 ЗОШ №7 – НВК №7 НВК №10 25/02/20 16.00 2005-2006 С 3
77 Гімназія №1 – СЗОШ№1 НВК №10 25/02/20 16.40 2008-2009 С 3
78 Гімназія №1 – СЗОШ№6 НВК №10 25/02/20 17.20 2005-2006 С 3
79 СЗОШ №1 – Колегіум НВК №10 27/02/20 14.00 2008-2009 С 4
80 Ліцей №17 – ЗОШ №7 НВК №10 27/02/20 14.40 2005-2006 С 4
81 Гімназія№1 – Ліцей№17 НВК №10 27/02/20 15.20 2008-2009 С 4
82 НВК №7 – Гімназія №1 НВК №10 27/02/20 16.00 2005-2006 С 4
83 НВК №7-2 – НВК №10 НВК №10 27/02/20 16.40 2008-2009 С 4
84 СЗОШ№6 – НВК №10 НВК №10 27/02/20 17.20 2005-2006 С 4
85 НВК №10 – Гімназія №1 НВК №10 03\03/20 14.00 2008-2009 С 5
86 НВК №10 – НВК №7 НВК №10 03\03/20 14.40 2005-2006 С 5
87 Колегіум – НВК №7-2 НВК №10 03\03/20 15.20 2008-2009 С 5
88 Гімназія№1 – Ліцей№17 НВК №10 03\03/20 16.00 2005-2006 С 5
89 Ліцей №17 – СЗОШ№1 НВК №10 03\03/20 16.40 2008-2009 С 5
90 Колегіум – СЗОШ№6 НВК №10 03\03/20 17.20 2005-2006 С 5
91 НВК №7 – Колегіум НВК №10 05/03/20 14.00 2005-2006 С 6
92 Ліцей №17 – НВК №10 НВК №10 05/03/20 14.40 2005-2006 С 6
93 ЗОШ №7 – Гімназія №1 НВК №10 05/03/20 15.20 2005-2006 С 6
94 Колегіум – Ліцей №17 НВК №10 05/03/20 16.00 2005-2006 С 7
95 СЗОШ №6 – НВК №7 НВК №10 05/03/20 16.40 2005-2006 С 7
96 НВК №10 – ЗОШ №7 НВК №10 05/03/20 17.20 2005-2006 С 7

ПІДГРУПА D – НВК №9

97 НВК №9 – СЗОШ №12 НВК№9 18/02/20 14.00 2008-2009 D 1
98 НВО №23 – НВК №9 НВК№9 18/02/20 14.40 2005-2006 D 1
99 НВК №7-1 – НВК №5 НВК№9 18/02/20 15.20 2008-2009 D 1
100 НВК №5 – СЗОШ №12 НВК№9 18/02/20 16.00 2005-2006 D 1
101 СЗОШ №8 – ЗОШ №14 НВК№9 18/02/20 16.40 2008-2009 D 1
102 НВК №2 – ЗОШ №14 НВК№9 18/02/20 17.20 2005-2006 D 1
103 ЗОШ №14 – НВК №5 НВК№9 20/02/20 14.00 2008-2009 D 2
104 ЗОШ №14 – НВК №5 НВК№9 20/02/20 14.40 2005-2006 D 2
105 СЗОШ №8 – НВК №9 НВК№9 20/02/20 15.20 2008-2009 D 2
106 НВК №9 – НВК №2 НВК№9 20/02/20 16.00 2005-2006 D 2
107 СЗОШ №12 – НВК №7-1 НВК№9 20/02/20 16.40 2008-2009 D 2
108 СЗОШ №8 – НВО №23 НВК№9 20/02/20 17.20 2005-2006 D 2
109 НВК №7-1 – СЗОШ №8 НВК№9 25/02/20 14.00 2008-2009 D 3
110 НВК №2 – СЗОШ №8 НВК№9 25/02/20 14.40 2005-2006 D 3
111 НВК №5 – СЗОШ №12 НВК№9 25/02/20 15.20 2008-2009 D 3
112 НВК №5 – НВК №9 НВК№9 25/02/20 16.00 2005-2006 D 3
113 НВК №9 – ЗОШ №14 НВК№9 25/02/20 16.40 2008-2009 D 3
114 СЗОШ №12 – ЗОШ №14 НВК№9 25/02/20 17.20 2005-2006 D 3
115 СЗОШ №12 – ЗОШ №14 НВК№9 27/02/20 14.00 2008-2009 D 4
116 НВК №9 – СЗОШ №12 НВК№9 27/02/20 14.40 2005-2006 D 4
117 НВК №9 – НВК №7-1 НВК№9 27/02/20 15.20 2008-2009 D 4
118 НВО №23 – НВК №2 НВК№9 27/02/20 16.00 2005-2006 D 4
119 СЗОШ №8 – НВК №5 НВК№9 27/02/20 16.40 2008-2009 D 4
120 СЗОШ №8 – НВК №5 НВК№9 27/02/20 17.20 2005-2006 D 4
121 НВК №7-1 – ЗОШ №14 НВК№9 03\03/20 14.00 2008-2009 D 5
122 ЗОШ №14 – НВК №9 НВК№9 03\03/20 14.40 2005-2006 D 5
123 НВК №5 – НВК №9 НВК№9 03\03/20 15.20 2008-2009 D 5
124 НВК №5 – НВО №23 НВК№9 03\03/20 16.00 2005-2006 D 5
125 СЗОШ№12 – СЗОШ №8 НВК№9 03\03/20 16.40 2008-2009 D 5
126 СЗОШ№12 – СЗОШ №8 НВК№9 03\03/20 17.20 2005-2006 D 5
127 СЗОШ №8 – ЗОШ №14 НВК№9 05/03/20 14.00 2005-2006 D 6
128 НВО №23 – СЗОШ №12 НВК№9 05/03/20 14.40 2005-2006 D 6
129 НВК №2 – НВК №5 НВК№9 05/03/20 15.20 2005-2006 D 6
130 НВК №9 – СЗОШ №8 НВК№9 05/03/20 16.00 2005-2006 D 7
131 СЗОШ №12 – НВК №2 НВК№9 05/03/20 16.40 2005-2006 D 7
132 ЗОШ №14 – НВО №23 НВК№9 05/03/20 17.20 2005-2006 D 7
ПІДГРУПА Е (1\8 фіналустарша вікова група 2005-2006) –НВК №9
133 1А – 4В НВК №9 10/03/20 13.00 2005-2006 Е 1\8
134 2А – 3В НВК №9 10/03/20 13.40 2005-2006 Е 1\8
135 1С – 4D НВК №9 10/03/20 14.20 2005-2006 Е 1\8
136 2С – 3D НВК №9 10/03/20 15.00 2005-2006 Е 1\8
137 4А – 1В НВК №9 10/03/20 15.40 2005-2006 Е 1\8
138 3А – 2В НВК №9 10/03/20 16.20 2005-2006 Е 1\8
139 3С – 2D НВК №9 10/03/20 17.00 2005-2006 Е 1\8
140 4С -1D НВК №9 10/03/20 17.40 2005-2006 Е 1\8
ПІДГРУПА F (1\8 фіналу молодша  вікова група 2008-2009) – ЗОШ №22
141 1А – 4В ЗОШ №22 10/03/20 13.00 2008-2009 F 1\8
142 2А – 3В ЗОШ №22 10/03/20 13.40 2008-2009 F 1\8
143 1С – 4D ЗОШ №22 10/03/20 14.20 2008-2009 F 1\8
144 2С – 3D ЗОШ №22 10/03/20 15.00 2008-2009 F 1\8
145 4А – 1В ЗОШ №22 10/03/20 15.40 2008-2009 F 1\8
146 3А – 2В ЗОШ №22 10/03/20 16.20 2008-2009 F 1\8
147 3С – 2D ЗОШ №22 10/03/20 17.00 2008-2009 F 1\8
148 4С -1D ЗОШ №22 10/03/20 17.40 2008-2009 F 1\8
ПІДГРУПА G (кубок Ліги старша вікова група 2005-2006) – НВК №9
149 НВК №9 11\03/20 14.00 2005-2006 G
150 НВК №9 11\03/20 14.40 2005-2006 G
151 НВК №9 11\03/20 15.20 2005-2006 G
152 НВК №9 11\03/20 16.00 2005-2006 G
153 НВК №9 11\03/20 16.40 2005-2006 G
154 НВК №9 11\03/20 17.20 2005-2006 G
155 НВК №9 12/03/20 14.00 2005-2006 G 1\4
156 НВК №9 12/03/20 14.40 2005-2006 G 1\4
157 НВК №9 12/03/20 15.20 2005-2006 G 1\4
158 НВК №9 12/03/20 16.00 2005-2006 G 1\4
159 НВК №9 12/03/20 16.40 2005-2006 G 1\2
160 НВК №9 12/03/20 17.20 2005-2006 G 1\2
ПІДГРУПА H (кубок Ліги молодша вікова група 2007-2008) – ЗОШ №22
161 ЗОШ№22 11\03/20 14.00 2008-2009 H
162 ЗОШ№22 11\03/20 14.40 2008-2009 H
163 ЗОШ№22 11\03/20 15.20 2008-2009 H
164 ЗОШ№22 11\03/20 16.00 2008-2009 H
165 ЗОШ№22 11\03/20 16.40 2008-2009 H
166 ЗОШ№22 11\03/20 17.20 2008-2009 H
167 ЗОШ№22 12/03/20 14.00 2008-2009 H 1\4
168 ЗОШ№22 12/03/20 14.40 2008-2009 H 1\4
169 ЗОШ№22 12/03/20 15.20 2008-2009 H 1\4
170 ЗОШ№22 12/03/20 16.00 2008-2009 H 1\4
171 ЗОШ№22 12/03/20 16.40 2008-2009 H 1\2
172 ЗОШ№22 12/03/20 17.20 2008-2009 H 1\2
ПІДГРУПА I (фінальна частина старша вікова група) – зал Динамо
173 ДИНАМО 12/03/20 12.40 2005-2006 I 1\4
174 ДИНАМО 12/03/20 13.30 2005-2006 I 1\4
175 ДИНАМО 12/03/20 14.20 2005-2006 I 1\4
176 ДИНАМО 12/03/20 15.10 2005-2006 I 1\4
177 ДИНАМО 12/03/20 16.00 2005-2006 I 1\2
178 ДИНАМО 12/03/20 16.50 2005-2006 I 1\2
ПІДГРУПА J (фінальна частина молодша вікова група) – зал Динамо
179 ДИНАМО 13/03/20 13.00 2008-2009 J 1\4
180 ДИНАМО 13/03/20 13.40 2008-2009 J 1\4
181 ДИНАМО 13/03/20 14.20 2008-2009 J 1\4
182 ДИНАМО 13/03/20 15.00 2008-2009 J 1\4
183 ДИНАМО 13/03/20 15.40 2008-2009 J 1\2
184 ДИНАМО 13/03/20 16.20 2008-2009 J 1\2
Фінальний день змагань у старшій і молодшій вікових групах – зал Динамо
185 Фінал кубокЛіги ДИНАМО 14/03/20 08.30 2008-2009 1 м
186 Фінал кубокЛіги ДИНАМО 14/03/20 09.10 2005-2006 1 м
187 Гра за 3-тє місце ДИНАМО 14/03/20 10.00 2008-2009 3 м
188 Гра за 3-тє місце ДИНАМО 14/03/20 10.40 2005-2006 3 м
Тематичні конкурси ДИНАМО 14/03/20 11.30
189 Фінал ДИНАМО 14/03/20 11.45 2008-2009 Ф
190 Фінал ДИНАМО 14/03/20 12.30 2005-2006 Ф
Офіційна церемонія нагородження ДИНАМО 14/03/20 13.20

Олександр Таран, пресслужба Асоціації міні-футболу (футзалу) Хмельницької області

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here