Шкільна футзальна ліга Хмельницького стартує 21 лютого + склад підгруп і календар

0
537

У понеділок, 21-го лютого, стартує десятий за ліком розіграш Шкільної футзальної ліги Хмельницького 

Найближчого понеділка, 21-ого лютого, стартує черговий розіграш Шкільної футзальної ліги Хмельницького, яка за дев’ять років свого існування відгукнулася в серцях юних футзалістів, педагогів, батьків та й всіх небайдужих тільки найщирішими емоціями. Організаторами цього важливого для підростаючого покоління спортивного заходу стали Департамент освіти та науки  Хмельницької міської Ради, спортивний клуб «СОКІЛ», Асоціація футзалу (футболу) міста Хмельницького та управління молоді та спорту Хмельницької міської ради. Шкільна футзальна ліга – масштабний соціальний проект, який не тільки здійснює дитячі мрії, дарує видовищну боротьбу на спортивному майданчику, а й повертає в життя дітей спорт.

ЗАВАНТАЖИТИ РЕГЛАМЕНТ ЗМАГАНЬ

СКЛАД ПІДГРУП

ШКІЛЬНОЇ ФУТЗАЛЬНОЇ ЛІГИ ХМЕЛЬНИЦЬКОГО У СЕЗОНІ 2022 РОКІВ

МОЛОДША ВІКОВА ГРУПА 2010-2011 Р.Н (ПОПЕРЕДНІЙ ЕТАП):

Підгрупа A

(НВК №9)

Підгрупа B

(НВК №10)

Підгрупа C

(ЗОШ№27)

Підгрупа D

(ЗОШ №22)

1 СЗОШ №7 СЗОШ №1 СЗОШ №27 ЗОШ №22
2 СЗОШ №8 НВК №10 ЗОШ №18 ЗОШ №21
3 НВК №9 Ліцей №17 ЗОШ №24 НВК №4
4 СЗОШ №12 Колегіум Олешинська гімназія Гімназія №2
5 НВК №2 Гімназія №1 НВО №5 ЗОШ №25

СТАРША ВІКОВА ГРУПА 2007-2008 Р.Н (ПОПЕРЕДНІЙ ЕТАП):

Підгрупа A

(НВК №9)

Підгрупа B

(НВК №10)

Підгрупа C

(ЗОШ№27)

Підгрупа D

(ЗОШ №22)

1 СЗОШ №7 СЗОШ №1 СЗОШ №27 ЗОШ №22
2 СЗОШ №8 НВК №10 ЗОШ №18 ЗОШ №21
3 НВК №9 Ліцей №17 ЗОШ №24 НВК №4
4 СЗОШ №12 Колегіум СЗОШ№19 Гімназія №2
5 НВК №7-1 Гімназія №1 НВК №6 СЗОШ №6
6 ЗОШ №13 НВК №7-2 ТБЛ НВО №28
7 ЗОШ №20

КАЛЕНДАР

ШКІЛЬНОЇ ФУТЗАЛЬНОЇ ЛІГИ ХМЕЛЬНИЦЬКОГО У СЕЗОНІ 2022 РОКІВ

гри

Пара учасників Місце проведення Дата Час Вікова група Група Тур

ПІДГРУПА А – НВК №9

1 СЗОШ №8 – НВК №2 НВК №9 21/02/22 14.00 2010-2011 А 1
2 СЗОШ №8 – НВК №7-1 НВК №9 21/02/22 14.40 2007-2008 А 1
3 НВК №9 – СЗОШ №7 НВК №9 21/02/22 15.20 2010-2011 А 1
4 НВК №9 – ЗОШ №13 НВК №9 21/02/22 16.00 2007-2008 А 1
5 СЗОШ №7 – СЗОШ №12 НВК №9 21/02/22 16.40 2007-2008 А 1
6 СЗОШ №12 – СЗОШ №8 НВК №9 23/02/22 14.00 2010-2011 А 2
7 СЗОШ №12 – СЗОШ №8 НВК №9 23/02/22 14.40 2007-2008 А 2
8 НВК №2 – НВК №9 НВК №9 23/02/22 15.20 2010-2011 А 2
9 НВК №9 – СЗОШ №7 НВК №9 23/02/22 16.00 2007-2008 А 2
10 ЗОШ №13 – НВК №7-1 НВК №9 23/02/22 16.40 2007-2008 А 2
11 СЗОШ №7 – НВК №2 НВК №9 25/02/22 14.00 2010-2011 А 3
12 СЗОШ №7 – ЗОШ №13 НВК №9 25/02/22 14.40 2007-2008 А 3
13 НВК №9 – СЗОШ №12 НВК №9 25/02/22 15.20 2010-2011 А 3
14 СЗОШ №8 – НВК №9 НВК №9 25/02/22 16.00 2007-2008 А 3
15 НВК №7-1 – СЗОШ №12 НВК №9 25/02/22 16.40 2007-2008 А 3
16 СЗОШ №8 – НВК №9 НВК №9 02/03/22 14.00 2010-2011 А 4
17 СЗОШ №8 – НВК №9 НВК №9 02/03/22 14.40 2007-2008 А 4
18 СЗОШ №12 – СЗОШ №7 НВК №9 02/03/22 15.20 2010-2011 А 4
19 СЗОШ №7 – ЗОШ №13 НВК №9 02/03/22 16.00 2007-2008 А 4
20 НВК №7-1 – СЗОШ №12 НВК №9 02/03/22 16.40 2007-2008 А 4
21 НВК №2 – СЗОШ №12 НВК №9 04/03/22 14.00 2010-2011 А 5
22 СЗОШ №12 – НВК №9 НВК №9 04/03/22 14.40 2007-2008 А 5
23 СЗОШ №7 – СЗОШ №8 НВК №9 04/03/22 15.20 2010-2011 А 5
24 СЗОШ №8 – ЗОШ №13 НВК №9 04/03/22 16.00 2007-2008 А 5
25 НВК №7-1 – СЗОШ №7 НВК №9 04/03/22 16.40 2007-2008 А 5

ПІДГРУПА В – НВК №10

26 СЗОШ №1 – Ліцей №17 НВК №10 21/02/22 14.00 2010-2011 В 1
27 НВК №10 – СЗОШ №1 НВК №10 21/02/22 14.40 2007-2008 В 1
28 Гімназія №1 – НВК №10 НВК №10 21/02/22 15.20 2010-2011 В 1
29 Ліцей №17- Гімназія №1 НВК №10 21/02/22 16.00 2007-2008 В 1
30 Колегіум – НВК №7-2 НВК №10 21/02/22 16.40 2007-2008 В 1
31 Ліцей №17- Гімназія №1 НВК №10 23/02/22 14.00 2010-2011 В 2
32 Гімназія №1 – СЗОШ№1 НВК №10 23/02/22 14.40 2007-2008 В 2
33 Колегіум – СЗОШ №1 НВК №10 23/02/22 15.20 2010-2011 В 2
34 Ліцей №17 – 4. Колегіум НВК №10 23/02/22 16.00 2007-2008 В 2
35 НВК №7-2 – 3. НВК №10 НВК №10 23/02/22 16.40 2007-2008 В 2
36 Гімназія №1 –  Колегіум НВК №10 25/02/22 14.00 2010-2011 В 3
37 Колегіум – Гімназія №1 НВК №10 25/02/22 14.40 2007-2008 В 3
38 НВК №10 – Ліцей №17 НВК №10 25/02/22 15.20 2010-2011 В 3
39 НВК №10 – 2. Ліцей №17 НВК №10 25/02/22 16.00 2007-2008 В 3
40 СЗОШ №1 – НВК №7-2 НВК №10 25/02/22 16.40 2007-2008 В 3
41 Колегіум – НВК №10 НВК №10 02/03/22 14.00 2010-2011 В 4
42 Колегіум – НВК №10 НВК №10 02/03/22 14.40 2007-2008 В 4
43 СЗОШ №1 – Гімназія№1 НВК №10 02/03/22 15.20 2010-2011 В 4
44 Гімназія №1 – НВК №7-2 НВК №10 02/03/22 16.00 2007-2008 В 4
45 Ліцей №17 – СЗОШ №1 НВК №10 02/03/22 16.40 2007-2008 В 4
46 Ліцей №17 – Колегіум НВК №10 04/03/22 14.00 2010-2011 В 5
47 НВК №7-2 – Ліцей №17 НВК №10 04/03/22 14.40 2007-2008 В 5
48 НВК №10 – СЗОШ №1 НВК №10 04/03/22 15.20 2010-2011 В 5
49 СЗОШ №1 – Колегіум НВК №10 04/03/22 16.00 2007-2008 В 5
50 НВК №10 – Гімназія №1 НВК №10 04/03/22 16.40 2007-2008 В 5

ПІДГРУПА С – СЗОШ №27

51 ЗОШ №24 – Олешинська гімназія СЗОШ№27 21/02/22 14.00 2010-2011 C 1
52 ЗОШ №24 – ЗОШ №18 СЗОШ№27 21/02/22 14.40 2007-2008 C 1
53 НВО №5 – СЗОШ №27 СЗОШ№27 21/02/22 15.20 2010-2011 C 1
54 СЗОШ №27 – НВК №6 СЗОШ№27 21/02/22 16.00 2007-2008 C 1
55 СЗОШ №19 – ТБЛ СЗОШ№27 21/02/22 16.40 2007-2008 C 1
56 Олешинська гімназія – НВО №5 СЗОШ№27 23/02/22 14.00 2010-2011 C 2
57 ТБЛ – ЗОШ №18 СЗОШ№27 23/02/22 14.40 2007-2008 C 2
58 ЗОШ №18 – ЗОШ №24 СЗОШ№27 23/02/22 15.20 2010-2011 C 2
59 НВК №6 – ЗОШ №24 СЗОШ№27 23/02/22 16.00 2007-2008 C 2
60 СЗОШ №19 -СЗОШ№27 СЗОШ№27 23/02/22 16.40 2007-2008 C 2
61 СЗОШ №27 – Олешинська гімназія СЗОШ№27 25/02/22 14.00 2010-2011 C 3
62 СЗОШ №27 – ТБЛ СЗОШ№27 25/02/22 14.40 2007-2008 C 3
63 НВО №5 – ЗОШ №18 СЗОШ№27 25/02/22 15.20 2010-2011 C 3
64 ЗОШ №18 – НВК №6 СЗОШ№27 25/02/22 16.00 2007-2008 C 3
65 ЗОШ №24 – СЗОШ №19 СЗОШ№27 25/02/22 16.40 2007-2008 C 3
66 ЗОШ №24 – НВО №5 СЗОШ№27 02/03/22 14.00 2010-2011 C 4
67 СЗОШ №27 – ЗОШ №24 СЗОШ№27 02/03/22 14.40 2007-2008 C 4
68 ЗОШ №18 – СЗОШ №27 СЗОШ№27 02/03/22 15.20 2010-2011 C 4
69 СЗОШ №19 – ЗОШ №18 СЗОШ№27 02/03/22 16.00 2007-2008 C 4
70 ТБЛ – НВК №6 СЗОШ№27 02/03/22 16.40 2007-2008 C 4
71 Олешинська гімназія – ЗОШ №18 СЗОШ№27 04/03/22 14.00 2010-2011 C 5
72 ЗОШ №18 – СЗОШ №27 СЗОШ№27 04/03/22 14.40 2007-2008 C 5
73 СЗОШ №27 – ЗОШ №24 СЗОШ№27 04/03/22 15.20 2010-2011 C 5
74 ЗОШ №24 -ТБЛ СЗОШ№27 04/03/22 16.00 2007-2008 C 5
75 НВК №6 – СЗОШ №19 СЗОШ№27 04/03/22 16.40 2007-2008 C 5

ПІДГРУПА D – ЗОШ №22

76 ЗОШ №21 – ЗОШ №25 ЗОШ №22 21/02/22 14.00 2010-2011 D 1
77 ЗОШ №21 – НВК №4 ЗОШ №22 21/02/22 14.40 2007-2008 D 1
78 ЗОШ №22 – Гімназія №2 ЗОШ №22 21/02/22 15.20 2010-2011 D 1
79 НВО №28 – СЗОШ №6 ЗОШ №22 21/02/22 16.00 2007-2008 D 1
80 ЗОШ №20 – Гімназія №2 ЗОШ №22 21/02/22 16.40 2007-2008 D 1
81 ЗОШ №22 – НВО №28 ЗОШ №22 21/02/22 17.20 2007-2008 D 2
82 Гімназія №2 – ЗОШ №21 ЗОШ №22 21/02/22 18.00 2007-2008 D 2
83 ЗОШ №25 – ЗОШ №22 ЗОШ №22 23/02/22 14.00 2010-2011 D 2
84 ЗОШ №20 – ЗОШ №22 ЗОШ №22 23/02/22 14.40 2007-2008 D 3
85 НВК №4 – ЗОШ №21 ЗОШ №22 23/02/22 15.20 2010-2011 D 2
86 ЗОШ №21 – СЗОШ №6 ЗОШ №22 23/02/22 16.00 2007-2008 D 3
87 НВК №4 – Гімназія №2 ЗОШ №22 23/02/22 16.40 2007-2008 D 3
88 СЗОШ №6 – ЗОШ №20 ЗОШ №22 23/02/22 17.20 2007-2008 D 2
89 ЗОШ №22 – НВК №4 ЗОШ №22 25/02/22 14.00 2010-2011 D 3
90 ЗОШ №22 – ЗОШ №21 ЗОШ №22 25/02/22 14.40 2007-2008 D 4
91 Гімназія №2 – ЗОШ №25 ЗОШ №22 25/02/22 15.20 2010-2011 D 3
92 СЗОШ №6 – НВК №4 ЗОШ №22 25/02/22 16.00 2007-2008 D 4
93 НВО №28 – ЗОШ №20 ЗОШ №22 25/02/22 16.40 2007-2008 D 4
94 НВК №4 – ЗОШ №22 ЗОШ №22 25/02/22 17.20 2007-2008 D 5
95 Гімназія №2 – СЗОШ№6 ЗОШ №22 25/02/22 18.00 2007-2008 D 5
96 НВК №4 – Гімназія №2 ЗОШ №22 02/03/22 14.00 2010-2011 D 4
97 НВО №28 – НВК №4 ЗОШ №22 02/03/22 14.40 2007-2008 D 6
98 ЗОШ №21 – ЗОШ №22 ЗОШ №22 02/03/22 15.20 2010-2011 D 4
99 ЗОШ №20 – ЗОШ №21 ЗОШ №22 02/03/22 16.00 2007-2008 D 6
100 ЗОШ №22 – Гімназія №2 ЗОШ №22 02/03/22 16.40 2007-2008 D 6
101 ЗОШ №21 – НВО №28 ЗОШ №22 02/03/22 17.20 2007-2008 D 5
102 Гімназія №2 – ЗОШ №21 ЗОШ №22 04/03/22 14.00 2010-2011 D 5
103 Гімназія №2 – НВО №28 ЗОШ №22 04/03/22 14.40 2007-2008 D 7
104 ЗОШ №25 – НВК №4 ЗОШ №22 04/03/22 15.20 2010-2011 D 5
105 НВК №4 – ЗОШ №20 ЗОШ №22 04/03/22 16.00 2007-2008 D 7
106 СЗОШ №6 – ЗОШ №22 ЗОШ №22 04/03/22 16.40 2007-2008 D 7

ПІДГРУПА Е (1\8 фіналу старша вікова група 2007-2008) –НВК №9

107 1А – 4С НВК №9 07/03/22 13.00 2007-2008 Е 1\8
108 2А – 3С НВК №9 07/03/22 13.40 2007-2008 Е 1\8
109 1D – 4В НВК №9 07/03/22 14.20 2007-2008 Е 1\8
110 2D – 3В НВК №9 07/03/22 15.00 2007-2008 Е 1\8
111 4А – 1С НВК №9 07/03/22 15.40 2007-2008 Е 1\8
112 3А – 2C НВК №9 07/03/22 16.20 2007-2008 Е 1\8
113 4D – 1B НВК №9 07/03/22 17.00 2007-2008 Е 1\8
114 3D– 2B НВК №9 07/03/22 17.40 2007-2008 Е 1\8

ПІДГРУПА F (1\8 фіналу молодша  вікова група 2010-2011) – ЗОШ №22

115 1А – 4С ЗОШ №22 07/03/22 13.00 2010-2011 F 1\8
116 2А – 3С ЗОШ №22 07/03/22 13.40 2010-2011 F 1\8
117 1D – 4В ЗОШ №22 07/03/22 14.20 2010-2011 F 1\8
118 2D – 3В ЗОШ №22 07/03/22 15.00 2010-2011 F 1\8
119 4А – 1С ЗОШ №22 07/03/22 15.40 2010-2011 F 1\8
120 3А – 2C ЗОШ №22 07/03/22 16.20 2010-2011 F 1\8
121 4D – 1B ЗОШ №22 07/03/22 17.00 2010-2011 F 1\8
122 3D– 2B ЗОШ №22 07/03/22 17.40 2010-2011 F 1\8

ПІДГРУПА G (кубок Ліги старша вікова група 2007-2008) – НВК №9

123 НВК №9 09\03/22 14.00 2007-2008 G
124 НВК №9 09\03/22 14.40 2007-2008 G
125 НВК №9 09\03/22 15.20 2007-2008 G
126 НВК №9 09\03/22 16.00 2007-2008 G
127 НВК №9 09\03/22 16.40 2007-2008 G
127 НВК №9 09\03/22 17.20 2007-2008 G
128 НВК №9 10\03/22 14.00 2007-2008 G 1\4
129 НВК №9 10\03/22 14.40 2007-2008 G 1\4
130 НВК №9 10\03/22 15.20 2007-2008 G 1\4
131 НВК №9 10\03/22 16.00 2007-2008 G 1\4
132 Переможець матчу 128 – Переможець матчу 129 НВК №9 10\03/22 16.40 2007-2008 G 1\2
133 Переможець матчу 130 – Переможець матчу 131 НВК №9 10\03/22 17.20 2007-2008 G 1\2

ПІДГРУПА H (кубок Ліги молодша вікова група 2010-2011) – ЗОШ №22

134 ЗОШ№22 09\03/22 14.00 2010-2011 H
135 ЗОШ№22 09\03/22 14.40 2010-2011 H
136 ЗОШ№22 09\03/22 15.20 2010-2011 H
137 ЗОШ№22 09\03/22 16.00 2010-2011 H
138 ЗОШ№22 09\03/22 16.40 2010-2011 H
139 ЗОШ№22 09\03/22 17.20 2010-2011 H
140 ЗОШ№22 10\03/22 14.00 2010-2011 H 1\4
141 ЗОШ№22 10\03/22 14.40 2010-2011 H 1\4
142 ЗОШ№22 10\03/22 15.20 2010-2011 H 1\4
143 ЗОШ№22 10\03/22 16.00 2010-2011 H 1\4
144 Переможець матчу 140 – Переможець матчу 141 ЗОШ№22 10\03/22 16.40 2010-2011 H 1\2
145 Переможець матчу 142 – Переможець матчу 143 ЗОШ№22 10\03/22 17.20 2010-2011 H 1\2

ПІДГРУПА I (фінальна частина старша вікова група 2007-2008) – зал Динамо

146 ДИНАМО 17\03/22 13.10 2007-2008 I 1\4
147 ДИНАМО 17\03/22 14.00 2007-2008 I 1\4
148 ДИНАМО 17\03/22 14.50 2007-2008 I 1\4
149 ДИНАМО 17\03/22 15.40 2007-2008 I 1\4
150 Переможці матчів 146 – 147 ДИНАМО 17\03/22 16.30 2007-2008 I 1\2
151 Переможці матчів 148 – 149 ДИНАМО 17\03/22 17.20 2007-2008 I 1\2

ПІДГРУПА J (фінальна частина молодша вікова група 2010-2011) – зал Динамо

152 ДИНАМО 18\03/22 13.00 2010-2011 J 1\4
153 ДИНАМО 18\03/22 13.40 2010-2011 J 1\4
154 ДИНАМО 18\03/22 14.20 2010-2011 J 1\4
155 ДИНАМО 18\03/22 15.00 2010-2011 J 1\4
156 Переможці матчів 152 – 153 ДИНАМО 18\03/22 15.40 2010-2011 J 1\2
157 Переможці матчів 154 – 155 ДИНАМО 18\03/22 16.20 2010-2011 J 1\2
Фінальний день змагань у старшій і молодшій вікових групах – зал Динамо
158 Переможці матчів 144 – 145 ДИНАМО 19\03/22 08.30 2010-2011 1 м
159 Переможці матчів 132 – 133 ДИНАМО 19\03/22 09.10 2007-2008 1 м
160 Переможені матчів 156 – 157 ДИНАМО 19\03/22 10.00 2010-2011 3 м
161 Переможені матчів 150 – 151 ДИНАМО 19\03/22 10.40 2007-2008 3 м
162 Фінал  Переможці матчів 156 – 157 ДИНАМО 19\03/22 11.30 2010-2011 Ф
163 Фінал  Переможці матчів 150 – 151 ДИНАМО 19\03/22 12.10 2007-2008 Ф
Офіційна церемонія нагородження ДИНАМО 19\03/22 13.00

Пресслужба Асоціації міні-футболу (футзалу) Хмельницької області

 

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here