Шкільна футзальна ліга Хмельницького виходить на старт + склад підгруп і календар

0
975

Команда Гімназії №2 (на фото) – переможець шкільної футзальної ліги Хмельницького під патронатом президента СК «СОКІЛ», Івана Гончара 2017 років у старшій віковій групі

У вівторок, 13-го лютого, стартує шостий за ліком розіграш Шкільної футзальної ліги Хмельницького під патронатом президента СК «СОКІЛ», Івана Гончара

Найближчого вівторка, 13-ого лютого, стартує черговий розіграш Шкільної футзальної ліги Хмельницького під патронатом президента СК «СОКІЛ», Івана Гончара, яка за п’ять років свого існування відгукнулася в серцях юних футзалістів, педагогів, батьків та й всіх небайдужих тільки найщирішими емоціями. Ініціаторами цього важливого для підростаючого покоління спортивного заходу стали Асоціація міні-футболу (футзалу) Хмельницької області та СК «СОКІЛ» спільно із з управлінням освіти Хмельницької міської Ради і управлінням молоді та спорту Хмельницької міської ради . Шкільна футзальна ліга під патронатом президента СК «СОКІЛ», Івана Гончара – масштабний соціальний проект, який не тільки здійснює дитячі мрії, дарує видовищну боротьбу на спортивному майданчику, а й повертає в життя дітей спорт.

СКЛАД ПІДГРУП

ШКІЛЬНОЇ ФУТЗАЛЬНОЇ ЛІГИ ХМЕЛЬНИЦЬКОГО У СЕЗОНІ 2018 РОКУ ПІД ПАТРОНАТОМ ПРЕЗИДЕНТА СК «СОКІЛ» ІВАНА ГОНЧАРА

МОЛОДША ВІКОВА ГРУПА 2006-2007 Р.Н І МОЛОДШІ (ПОПЕРЕДНІЙ ЕТАП):

Підгрупа А (ЗОШ№27) Підгрупа В (ЗОШ№15)
1 ЗОШ№24 1 Ліцей №17
2 ЗОШ№27 2 Гімназія №2
3 ЗОШ№18 3 ЗОШ №6
4 НВК №6 4 НВК№7
5 ТБЛ 5 Колегіум №16
6   6 ЗОШ№23
Підгрупа С (ЗОШ №22) Підгрупа D (НВК №9)
1 ЗОШ№21 1 СЗОШ№7
2 ЗОШ№22 2 НВК№2
3 НВК №4 3 ЗОШ№8
4 НВК №10 4 НВК №9
5 Гімназія №1 5 ЗОШ№14
6 ЗОШ №13 6 СЗОШ№12

СТАРША ВІКОВА ГРУПА 2003-2004 Р.Н І МОЛОДШІ (ПОПЕРЕДНІЙ ЕТАП):

Підгрупа А (ЗОШ№27) Підгрупа В (ЗОШ№15)
1 ЗОШ№24 1 Ліцей №17
2 ЗОШ№27 2 Гімназія №2
3 ЗОШ№18 3 ЗОШ №6
4 НВК №6 4 НВК №7
5 ЗОШ№1 5 Колегіум №16
6 ЗОШ№20 6  
Підгрупа С (ЗОШ №22) Підгрупа D (НВК №9)
1 ЗОШ№21 1 СЗОШ№7
2 ЗОШ№22 2 НВК№2
3 НВК №4 3 ЗОШ№8
4 НВК №10 4 НВК №9
5 Гімназія №1 5 ЗОШ№14
6 ЗОШ№25 6 СЗОШ№12

КАЛЕНДАР

ШКІЛЬНОЇ ФУТЗАЛЬНОЇ ЛІГИ ХМЕЛЬНИЦЬКОГО У СЕЗОНІ 2018 РОКУ ПІД ПАТРОНАТОМ ПРЕЗИДЕНТА СК «СОКІЛ» ІВАНА ГОНЧАРА

гри

Пара учасників Місце проведення Дата Час Вікова група Підгрупа Тур
ПІДГРУПА А –ЗОШ№27
1 ТБЛ – НВК№6 ЗОШ№27 13 лютого 14.00 2006-2007 А 1
2 ЗОШ№1 – НВК№6 ЗОШ№27 13 лютого 14.40 2003-2004 А 1
3 ЗОШ №18 – ЗОШ№27 ЗОШ№27 13 лютого 15.20 2006-2007 А 1
4 ЗОШ №18 – ЗОШ№27 ЗОШ№27 13 лютого 16.00 2003-2004 А 1
5 ЗОШ №24 – ЗОШ№20 ЗОШ№27 13 лютого 16.40 2003-2004 А 1
6 ЗОШ №20 – ЗОШ №27 ЗОШ№22 15 лютого 14.00 2003-2004 А 2
7 ЗОШ№24 – ЗОШ№1 ЗОШ№22 15 лютого 14.40 2003-2004 А 2
8 ЗОШ№24 – ТБЛ ЗОШ№22 15 лютого 15.20 2006-2007 А 2
9 НВК№6 – ЗОШ№18 ЗОШ№22 15 лютого 16.00 2006-2007 А 2
10 НВК№6 – ЗОШ№18 ЗОШ№22 15 лютого 16.40 2003-2004 А 2
11 ЗОШ №18 – ЗОШ№24 ЗОШ№22 19 лютого 14.00 2006-2007 А 3
12 ЗОШ №18 – ЗОШ№24 ЗОШ№22 19 лютого 14.40 2003-2004 А 3
13 ЗОШ№27 – НВК№6 ЗОШ№22 19 лютого 15.20 2006-2007 А 3
14 ЗОШ№27 – НВК№6 ЗОШ№22 19 лютого 16.00 2003-2004 А 3
15 ЗОШ №20 – ЗОШ№1 ЗОШ№22 19 лютого 16.40 2003-2004 А 3
16 ЗОШ №24 – ЗОШ№27 ЗОШ№22 21 лютого 14.00 2006-2007 А 4
17 ЗОШ №24 – ЗОШ№27 ЗОШ№22 21 лютого 14.40 2003-2004 А 4
18 ТБЛ – ЗОШ№18 ЗОШ№22 21 лютого 15.20 2006-2007 А 4
19 ЗОШ№1 – ЗОШ №18 ЗОШ№22 21 лютого 16.00 2003-2004 А 4
20 ЗОШ №20 – НВК№6 ЗОШ№22 21 лютого 16.40 2003-2004 А 4
21 ЗОШ№18 – ЗОШ№20 ЗОШ№22 26 лютого 14.00 2003-2004 А 5
22 ЗОШ№27 – ЗОШ№1 ЗОШ№22 26 лютого 14.40 2003-2004 А 5
23 ЗОШ№27 – ТБЛ ЗОШ№22 26 лютого 15.20 2006-2007 А 5
24 НВК№6 – ЗОШ№24 ЗОШ№22 26 лютого 16.00 2006-2007 А 5
25 НВК№6 – ЗОШ№24 ЗОШ№22 26 лютого 16.40 2003-2004 А 5
ПІДГРУПА В – ЗОШ№15
26 Ліцей №17 – ЗОШ №23 ЗОШ№15 13 лютого 14.00 2006-2007 В 1
27 Колегіум№16 – НВК№7 ЗОШ№15 13 лютого 14.40 2003-2004 В 1
28 Колегіум№16 – НВК№7 ЗОШ№15 13 лютого 15.20 2006-2007 В 1
29 ЗОШ №6 – Гімназія №2 ЗОШ№15 13 лютого 16.00 2003-2004 В 1
30 ЗОШ №6 – Гімназія №2 ЗОШ№15 13 лютого 16.40 2006-2007 В 1
31 НВК№7 – ЗОШ№6 ЗОШ№15 15 лютого 14.00 2006-2007 В 2
32 НВК№7 – ЗОШ№6 ЗОШ№15 15 лютого 14.40 2003-2004 В 2
33 ЗОШ№23 – Гімназія№2 ЗОШ№15 15 лютого 15.20 2006-2007 В 2
34 Ліцей №17 – Колегіум №16 ЗОШ№15 15 лютого 16.00 2006-2007 В 2
35 Ліцей №17 – Колегіум №16 ЗОШ№15 15 лютого 16.40 2003-2004 В 2
36 ЗОШ№6 – Ліцей №17 ЗОШ№15 19 лютого 14.00 2006-2007 В 3
37 ЗОШ№6 – Ліцей №17 ЗОШ№15 19 лютого 14.40 2003-2004 В 3
38 Гімназія №2 – НВК №7 ЗОШ№15 19 лютого 15.20 2006-2007 В 3
39 Гімназія №2 – НВК №7 ЗОШ№15 19 лютого 16.00 2003-2004 В 3
40 Колегіум №16 – ЗОШ№23 ЗОШ№15 19 лютого 16.40 2006-2007 В 3
41 Ліцей №17 – Гімназія №2 ЗОШ№15 21 лютого 14.00 2006-2007 В 4
42 Ліцей №17 – Гімназія №2 ЗОШ№15 21 лютого 14.40 2003-2004 В 4
43 ЗОШ№23 – НВК№7 ЗОШ№15 21 лютого 15.20 2006-2007 В 4
44 Колегіум№16 – ЗОШ№6 ЗОШ№15 21 лютого 16.00 2006-2007 В 4
45 Колегіум№16 – ЗОШ№6 ЗОШ№15 21 лютого 16.40 2003-2004 В 4
46 Гімназія№2 – Колегіум№16 ЗОШ№15 26 лютого 14.00 2006-2007 В 5
47 Гімназія№2 – Колегіум№16 ЗОШ№15 26 лютого 14.40 2003-2004 В 5
48 НВК№7 – Ліцей №17 ЗОШ№15 26 лютого 15.20 2006-2007 В 5
49 НВК№7 – Ліцей №17 ЗОШ№15 26 лютого 16.00 2003-2004 В 5
50 ЗОШ№6 – ЗОШ№23 ЗОШ№15 26 лютого 16.40 2006-2007 В 5
ПІДГРУПА С – ЗОШ №22
51 ЗОШ №21 – ЗОШ №13 ЗОШ №22 13 лютого 14.00 2006-2007 С 1
52 ЗОШ №21 – ЗОШ №13 ЗОШ №22 13 лютого 14.40 2003-2004 С 1
53 Гімназія №1 – НВК №10 ЗОШ №22 13 лютого 15.20 2006-2007 С 1
54 Гімназія №1 – НВК №10 ЗОШ №22 13 лютого 16.00 2003-2004 С 1
55 НВК№4 – ЗОШ№22 ЗОШ №22 13 лютого 16.40 2006-2007 С 1
56 НВК№4 – ЗОШ№22 ЗОШ №22 13 лютого 17.20 2003-2004 С 1
57 НВК№10 – НВК№4 ЗОШ №22 15 лютого 14.00 2006-2007 С 2
58 НВК№10 – НВК№4 ЗОШ №22 15 лютого 14.40 2003-2004 С 2
59 ЗОШ№21 – Гімназія№1 ЗОШ №22 15 лютого 15.20 2006-2007 С 2
60 ЗОШ№21 – Гімназія№1 ЗОШ №22 15 лютого 16.00 2003-2004 С 2
61 ЗОШ №13 – ЗОШ№22 ЗОШ №22 15 лютого 16.40 2006-2007 С 2
62 ЗОШ№25 – ЗОШ№22 ЗОШ №22 15 лютого 17.20 2003-2004 С 2
63 НВО №4 – ЗОШ№21 ЗОШ №22 19 лютого 14.00 2006-2007 С 3
64 НВО №4 – ЗОШ№21 ЗОШ №22 19 лютого 14.40 2003-2004 С 3
65 Гімназія №1 – ЗОШ№13 ЗОШ №22 19 лютого 15.20 2006-2007 С 3
66 Гімназія №1 – ЗОШ№25 ЗОШ №22 19 лютого 16.00 2003-2004 С 3
67 ЗОШ№22 – НВК №10 ЗОШ №22 19 лютого 16.40 2006-2007 С 3
68 ЗОШ№22 – НВК №10 ЗОШ №22 19 лютого 17.20 2003-2004 С 3
69 ЗОШ №13 – НВК №10 ЗОШ №22 21 лютого 14.00 2006-2007 С 4
70 ЗОШ№25 – НВК №10 ЗОШ №22 21 лютого 14.40 2003-2004 С 4
71 ЗОШ№21 – ЗОШ№22 ЗОШ №22 21 лютого 15.20 2006-2007 С 4
72 ЗОШ№21 – ЗОШ№22 ЗОШ №22 21 лютого 16.00 2003-2004 С 4
73 Гімназія №1 – НВК №4 ЗОШ №22 21 лютого 16.40 2006-2007 С 4
74 Гімназія №1 – НВК №4 ЗОШ №22 21 лютого 17.20 2003-2004 С 4
75 ЗОШ№22 – Гімназія №1 ЗОШ №22 26 лютого 14.00 2006-2007 С 5
76 ЗОШ№22 – Гімназія №1 ЗОШ №22 26 лютого 14.40 2003-2004 С 5
77 НВК№4 – ЗОШ №13 ЗОШ №22 26 лютого 15.20 2006-2007 С 5
78 НВК №4 – ЗОШ№25 ЗОШ №22 26 лютого 16.00 2003-2004 С 5
79 НВК №10 – ЗОШ№21 ЗОШ №22 26 лютого 16.40 2006-2007 С 5
80 НВК №10 – ЗОШ№21 ЗОШ №22 26 лютого 17.20 2003-2004 С 5
ПІДГРУПА D – НВК№9
81 НВК№2 – ЗОШ№8 НВК№9 13 лютого 14.00 2006-2007 D 1
82 НВК№2 – ЗОШ№8 НВК№9 13 лютого 14.40 2003-2004 D 1
83 СЗОШ№7 – СЗОШ№12 НВК№9 13 лютого 15.20 2006-2007 D 1
84 СЗОШ№7 – СЗОШ№12 НВК№9 13 лютого 16.00 2003-2004 D 1
85 ЗОШ№14 – НВК№9 НВК№9 13 лютого 16.40 2006-2007 D 1
86 ЗОШ№14 – НВК№9 НВК№9 13 лютого 17.20 2003-2004 D 1
87 СЗОШ№12 – НВК№2 НВК№9 15 лютого 14.00 2006-2007 D 2
88 СЗОШ№12 – НВК№2 НВК№9 15 лютого 14.40 2003-2004 D 2
89 НВК№9 – ЗОШ№8 НВК№9 15 лютого 15.20 2006-2007 D 2
90 НВК№9 – ЗОШ№8 НВК№9 15 лютого 16.00 2003-2004 D 2
91 СЗОШ№7 – ЗОШ№14 НВК№9 15 лютого 16.40 2006-2007 D 2
92 СЗОШ№7 – ЗОШ№14 НВК№9 15 лютого 17.20 2003-2004 D 2
93 ЗОШ№14 – СЗОШ№12 НВК№9 19 лютого 14.00 2006-2007 D 3
94 ЗОШ№14 – СЗОШ№12 НВК№9 19 лютого 14.40 2003-2004 D 3
95 НВК№2 – НВК№9 НВК№9 19 лютого 15.20 2006-2007 D 3
96 НВК№2 – НВК№9 НВК№9 19 лютого 16.00 2003-2004 D 3
97 ЗОШ№8 – СЗОШ№7 НВК№9 19 лютого 16.40 2006-2007 D 3
98 ЗОШ№8 – СЗОШ№7 НВК№9 19 лютого 17.20 2003-2004 D 3
99 СЗОШ№7 – НВК№2 НВК№9 21 лютого 14.00 2006-2007 D 4
100 СЗОШ№7 – НВК№2 НВК№9 21 лютого 14.40 2003-2004 D 4
101 ЗОШ№14 – ЗОШ№8 НВК№9 21 лютого 15.20 2006-2007 D 4
102 ЗОШ№14 – ЗОШ№8 НВК№9 21 лютого 16.00 2003-2004 D 4
103 СЗОШ№12 – НВК №9 НВК№9 21 лютого 16.40 2006-2007 D 4
104 СЗОШ№12 – НВК №9 НВК№9 21 лютого 17.20 2003-2004 D 4
105 ЗОШ№8 – СЗОШ№12 НВК№9 26 лютого 14.00 2006-2007 D 5
106 ЗОШ№8 – СЗОШ№12 НВК№9 26 лютого 14.40 2003-2004 D 5
107 НВК№2 – ЗОШ№14 НВК№9 26 лютого 15.20 2006-2007 D 5
108 НВК№2 – ЗОШ№14 НВК№9 26 лютого 16.00 2003-2004 D 5
109 НВК№9 – СЗОШ№7 НВК№9 26 лютого 16.40 2006-2007 D 5
110 НВК№9 – СЗОШ№7 НВК№9 26 лютого 17.20 2003-2004 D 5
ПІДГРУПА Е (малий кубок молодша вікова група) – ЗОШ №22
111 ЗОШ№22 28 лютого 13.30 2006-2007 Е 1\8
112 ЗОШ№22 28 лютого 14.10 2006-2007 Е 1\8
113 ЗОШ№22 28 лютого 14.50 2006-2007 Е 1\8
114 ЗОШ№22 28 лютого 15.30 2006-2007 Е 1\8
115 ЗОШ№22 28 лютого 16.10 2006-2007 Е 1\8
116 ЗОШ№22 28 лютого 16.40 2006-2007 Е 1\8
117 ЗОШ№22 28 лютого 17.20 2006-2007 Е 1\8
118 ЗОШ№22 01 березня 14.30 2006-2007 Е 1\4
119 ЗОШ№22 01 березня 15.10 2006-2007 Е 1\4
120 ЗОШ№22 01 березня 15.50 2006-2007 Е 1\4
121 ЗОШ№22 01 березня 16.30 2006-2007 Е 1\4
122 ЗОШ№22 01 березня 17.10 2006-2007 Е 1\2
123 ЗОШ№22 01 березня 17.50 2006-2007 Е 1\2
ПІДГРУПА F (малий кубок старша вікова група) – НВК №9
124 НВК №9 28 лютого 13.30 2003-2004 F 1\8
125 НВК №9 28 лютого 14.10 2003-2004 F 1\8
126 НВК №9 28 лютого 14.50 2003-2004 F 1\8
127 НВК №9 28 лютого 15.30 2003-2004 F 1\8
128 НВК №9 28 лютого 16.10 2003-2004 F 1\8
129 НВК №9 28 лютого 16.40 2003-2004 F 1\8
130 НВК №9 28 лютого 17.20 2003-2004 F 1\8
131 НВК №9 01 березня 14.30 2003-2004 F 1\4
132 НВК №9 01 березня 15.10 2003-2004 F 1\4
133 НВК №9 01 березня 15.50 2003-2004 F 1\4
134 НВК №9 01 березня 16.30 2003-2004 F 1\4
135 НВК №9 01 березня 17.10 2003-2004 F 1\2
136 НВК №9 01 березня 17.50 2003-2004 F 1\2
ПІДГРУПА G (фінальна частина старша вікова група) – зал Динамо
137 ДИНАМО 01 березня 12.00 2003-2004 G 1\4
138 ДИНАМО 01 березня 12.50 2003-2004 G 1\4
139 ДИНАМО 01 березня 13.40 2003-2004 G 1\4
140 ДИНАМО 01 березня 14.30 2003-2004 G 1\4
141 ДИНАМО 01 березня 15.20 2003-2004 G 1\2
142 ДИНАМО 01 березня 16.10 2003-2004 G 1\2
ПІДГРУПА H (фінальна частина молодша вікова група) – зал Динамо
143 ДИНАМО 02 березня 14.00 2006-2007 H 1\4
144 ДИНАМО 02 березня 14.40 2006-2007 H 1\4
145 ДИНАМО 02 березня 15.20 2006-2007 H 1\4
146 ДИНАМО 02 березня 16.00 2006-2007 H 1\4
147 ДИНАМО 02 березня 16.40 2006-2007 H 1\2
148 ДИНАМО 02 березня 17.20 2006-2007 H 1\2
Фінальний день змагань у старшій і молодшій вікових групах – зал Динамо
149 Фінал малий кубок ДИНАМО 03 березня 08.30 2006-2007 1 місце
150 Фінал малий кубок ДИНАМО 03 березня 09.10 2003-2004 1 місце
151 Гра за 3-тє місце ДИНАМО 03 березня 10.00 2006-2007 3 місце
152 Гра за 3-тє місце ДИНАМО 03 березня 10.40 2003-2004 3 місце
Тематичні конкурси ДИНАМО 03 березня 11.30
153 Фінал ДИНАМО 03 березня 11.45 2006-2007 Фінал
154 Фінал ДИНАМО 03 березня 12.30 2003-2004 Фінал
Нагородження ДИНАМО 03 березня 13.20


Олександр Таран, прес-служба Асоціації міні-футболу (футзалу) Хмельницької області

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here