Шкільна футзальна ліга: календар та результати чергових матчів

0
402

Надаємо Вашій увазі результати чергових матчів Шкільної футзальної ліги Хмельницького під патронатом президента СК «СОКІЛ», Івана Гончара

ПІДГРУПА G (кубок Ліги старша вікова група 2005-2006) – НВК №9

149 СЗОШ №24 – СЗОШ №20 НВК №9 11\03/20 14.00 2005-2006 G -:-
150 НВК №6 – НВО №28 НВК №9 11\03/20 14.40 2005-2006 G 9:6
151 НВК №10 – СЗОШ №12 НВК №9 11\03/20 15.20 2005-2006 G 4:7
152 Гімназія №2 – Гімназія №1 НВК №9 11\03/20 16.00 2005-2006 G 2:10
153 ТБЛ – НВО №23 НВК №9 11\03/20 16.40 2005-2006 G 6:2
154 ЗОШ №14 – ЗОШ №22 НВК №9 11\03/20 17.20 2005-2006 G 2:8
156 НВК №6 – СЗОШ №12 НВК №9 12/03/20 14.40 2005-2006 G 1\4
157 НВК №9 – Гімназія №1 НВК №9 12/03/20 15.20 2005-2006 G 1\4
158 ТБЛ – ЗОШ №22 НВК №9 12/03/20 16.00 2005-2006 G 1\4
159 ЗОШ №7 – Переможець 156 НВК №9 12/03/20 16.40 2005-2006 G 1\2
160 Переможець 157 – Переможець 158 НВК №9 12/03/20 17.20 2005-2006 G 1\2

ПІДГРУПА I (фінальна частина старша вікова група) – зал Динамо

173 ЗОШ №27 – НВК №2 ДИНАМО 12/03/20 12.40 2005-2006 I 1\4
174 СЗОШ №21 – НВО №5 ДИНАМО 12/03/20 13.30 2005-2006 I 1\4
175 НВК №6 – Ліцей №17 ДИНАМО 12/03/20 14.20 2005-2006 I 1\4
176 Ліцей №15 – СЗОШ №8 ДИНАМО 12/03/20 15.10 2005-2006 I 1\4
177 Переможець 173 – Переможець 174 ДИНАМО 12/03/20 16.00 2005-2006 I 1\2
178 Переможець 175 – Переможець 176 ДИНАМО 12/03/20 16.50 2005-2006 I 1\2

ПІДГРУПА H (кубок Ліги молодша вікова група 2008-2009) – ЗОШ №22

167 ТБЛ – НВК №10 ЗОШ№22 12/03/20 14.00 2008-2009 H 1\4
168 Колегіум – СЗОШ №24 ЗОШ№22 12/03/20 14.40 2008-2009 H 1\4
169 СЗОШ №8 – СЗОШ №19 ЗОШ№22 12/03/20 15.20 2008-2009 H 1\4
170 НВК №7-1 – НВК №4 ЗОШ№22 12/03/20 16.00 2008-2009 H 1\4
171 Переможець 167 – Переможець 168 ЗОШ№22 12/03/20 16.40 2008-2009 H 1\2
172 Переможець 169 – Переможець 170 ЗОШ№22 12/03/20 17.20 2008-2009 H 1\2

ПІДГРУПА J (фінальна частина молодша вікова група) – зал Динамо

179 ЗОШ №22 – НВО №5 ДИНАМО 13/03/20 13.00 2008-2009 J 1\4
180 НВО №28 – Гімназія №1 ДИНАМО 13/03/20 13.40 2008-2009 J 1\4
181 ЗОШ №18 – Ліцей №17 ДИНАМО 13/03/20 14.20 2008-2009 J 1\4
182 Гімназія №2 – СЗОШ №1 ДИНАМО 13/03/20 15.00 2008-2009 J 1\4
183 Переможець 179 – Переможець 180 ДИНАМО 13/03/20 15.40 2008-2009 J 1\2
184 Переможець 181 – Переможець 182 ДИНАМО 13/03/20 16.20 2008-2009 J 1\2

Фінальний день змагань у старшій і молодшій вікових групах – зал Динамо
185 Фінал кубокЛіги ДИНАМО 14/03/20 08.30 2008-2009 1 м
186 Фінал кубокЛіги ДИНАМО 14/03/20 09.10 2005-2006 1 м
187 Гра за 3-тє місце ДИНАМО 14/03/20 10.00 2008-2009 3 м
188 Гра за 3-тє місце ДИНАМО 14/03/20 10.40 2005-2006 3 м
Тематичні конкурси ДИНАМО 14/03/20 11.30
189 Фінал ДИНАМО 14/03/20 11.45 2008-2009 Ф
190 Фінал ДИНАМО 14/03/20 12.30 2005-2006 Ф
Офіційна церемонія нагородження ДИНАМО 14/03/20 13.20

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here