Склад дивізіонів та система формування календаря у Преміум-лізі з футзалу сезону 2024

0
963

В середу, 15-го травня, у офісі Асоціації футзалу Хмельницької області відбулося жеребкування календаря розіграшу ПРЕМІУМ-ЛІГИ відкритого Чемпіонату Хмельницького з мініфутболу сезону 2024 року, організованого Асоціацією футзалу Хмельницької області спільно з Управлінням молоді та спорту Хмельницької міської ради. Було сформовано склад підгруп у Дивізіоні 4, а також проведено жеребкування розіграшу ПРЕМІУМ-ЛІГИ відкритого КУБКУ Хмельницького з мініфутболу сезону 2024. Відповідальну процедуру проводили пресаташе Асоціації  Еліна Вислободська  та менеджерка з розвитку Асоціації Тетяна Зайцева. Цьогоріч на старт турніру вийде 58 команд у 4 дивізіонах. У Дивізіонах 1-3 система формування календаря складено за рейтингом команд, в Дивізіоні 4  – шляхом сліпого жеребкування сформовано 2 підгрупи.

СКЛАД УЧАСНИКІВ ДИВІЗІОНУ 1 ПРЕМІУМ-ЛІГИ відкритого чемпіонату Хмельницького з мініфутболу сезону 2024 року

1. Helpix
2. Динамо-ГУНП
3. Інтерпродсервіс
4. Алмаз
5. МФК URBAN
6. Forex Inwest
7. Ауді
8. МобіФренд
9. ЗАЛІВ10
10. ДЮСШ №1 Будівельний Альянс Груп
11. Олімп-Прикордонник
12. Облавтодор

Дивізіон 1. Система формування календаря (регулярний чемпіонат)

Тур 1

Helpix – Облавтодор
Динамо-ГУНП — Олімп-Прикордонник
Інтерпродсервіс — ДЮСШ №1 Будівельний Альянс Груп
Алмаз — ЗАЛІВ10
МФК URBAN – МобіФренд
Forex Inwest – Ауді

Тур 2

Олімп-Прикордонник — Helpix
ДЮСШ №1 Будівельний Альянс Груп — Динамо-ГУНП
ЗАЛІВ 10 — Інтерпродсервіс
МобіФренд — Алмаз
Ауді — МФК URBAN
Облавтодор — Forex-Inwest

Тур 3

Helpix – ДЮСШ №1 Будівельний  Альянс Груп
Динамо-ГУНП — ЗАЛІВ10
Інтерпродсервіс — МобіФренд
Алмаз — Ауді
МФК URBAN – Forex Inwest
Олімп-Прикордонник — Облавтодор

Тур 4

ЗАЛІВ 10 — Helpix
МобіФренд — Динамо-ГУНП
Ауді — Інтерпродсервіс
Forex Inwest – Алмаз
Облавтодор — МФК URBAN
ДЮСШ №1 Будівельний Альянс Груп — Олімп-Прикордонник

Тур 5

Helpix – МобіФренд
Динамо-ГУНП — Ауді
Інтерпродсервіс — Forex Inwest
Алмаз — МФК URBAN
Облавтодор — ДЮСШ №1 Будівельний Альянс Груп
Олімп-Прикордонник — ЗАЛІВ 10

Тур 6

Ауді — Helpix
Forex Inwest – Динамо-ГУНП
МФК URBAN – Інтерпродсервіс
МобіФренд — Олімп-Прикордонник
ЗАЛІВ 10 — ДЮСШ №1 Будівельний Альянс Груп
Алмаз — Облавтодор

Тур 7

Helpix – Forex Inwest
Динамо-ГУНП — МФК URBAN
Інтерпродсервіс — Алмаз
Олімп-Прикордонник — Ауді
ДЮСШ №1 Будівельний Альянс — МобіФренд
Облавтодор – ЗАЛІВ10

Тур 8

МФК URBAN – Helpix
Алмаз — Динамо-ГУНП
Облавтодор — Інтерпродсервіс
Forex Inwest – Олімп-Прикордонник
Ауді — ДЮСШ №1 Будівельний Альянс Груп
МобіФренд — ЗАЛІВ 10

Тур 9

Helpix – Алмаз
Динамо-ГУНП — Інтерпродсервіс
Олімп-Прикордонник — МФК URBAN
ДЮСШ №1 Будівельний Альянс — Forex Inwest
ЗАЛІВ 10 — Ауді
Облавтодор – МобіФренд

Тур 10

Інтерпродсервіс – Helpix
Облавтодор — Динамо-ГУНП
Алмаз – Олімп-Прикордонник
МФК URBAN – ДЮСШ №1 Будівельний Альянс Груп
Forex Inwest – ЗАЛІВ 10
МобіФренд – Ауді

Тур 11

Helpix – Динамо-ГУНП
Олімп-Прикордонник — Інтерпродсервіс
ДЮСШ №1 Будівельний Альянс Груп — Алмаз
ЗАЛІВ 10 — МФК URBAN
МобіФренд — Forest Inwest
Ауді – Облавтодор

СКЛАД УЧАСНИКІВ ДИВІЗІОНУ 2 ПРЕМІУМ-ЛІГИ відкритого чемпіонату Хмельницького з мініфутболу сезону 2024 року

1. НОВАВЕТ
2. Кардіфф
3. Менс
4. Ротор
5. Тепловик
6. REDMION
7. УПП Хмельницький
8. Royal Palace
9. СФГ Поділля
10. ЕкоАльт
11. Ковчег
12. Інкогніто

Дивізіон 2. Система формування календаря (регулярний чемпіонат)

Тур 1

НОВАВЕТ — Інкогніто
Кардіфф — Ковчег
Менс — ЕкоАльт
Ротор — СФГ Поділля
Тепловик — Royal Palace
REDMION – УПП Хмельницький

Тур 2

Ковчег — НОВАВЕТ
ЕкоАльт — Кардіфф
СФГ Поділля — Менс
Royal Palace – Ротор
УПП Хмельницький — Тепловик
Інкогніто — REDMION

Тур 3

НОВАВЕТ — ЕкоАльт
Кардіфф — СФГ Поділля
Менс — Royal Palace
Ротор — УПП Хмельницький
Тепловик — REDMION
Ковчег — Інкогніто

Тур 4

СФГ Поділля — НОВАВЕТ
Royal Palace – Кардіфф
УПП Хмельницький — Менс
REDMION — Ротор
Інкогніто — Тепловик
ЕкоАльт — Ковчег

Тур 5

НОВАВЕТ — Royal Palace
Кардіфф — УПП Хмельницький
Менс — REDMION
Тепловик — Ротор
Ковчег — СФГ Поділля
ЕкоАльт — Інкогніто

Тур 6 

УПП Хмельницький — НОВАВЕТ
Кардіфф — REDMION
Менс — Тепловик
Інкогніто — Ротор
Royal Palace – Ковчег
СФГ Поділля — ЕкоАльт

Тур 7

НОВАВЕТ — REDMION
Тепловик — Кардіфф
Ротор — Менс
Ковчег — УПП Хмельницький
ЕкоАльт — Royal Palace
Інкогніто — СФГ Поділля

Тур 8

Тепловик — НОВАВЕТ
Кардіфф — Ротор
Менс — Інкогніто
REDMION – Ковчег
Royal Palace — СФГ Поділля
УПП Хмельницький — ЕкоАльт

Тур 9

НОВАВЕТ — Ротор
Менс — Кардіфф
Ковчег — Тепловик
ЕкоАльт — REDMION
СФГ Поділля — УПП Хмельницький
Інкогніто — Royal Palace

Тур 10

Менс — НОВАВЕТ
Кардіфф — Інкогніто
Ротор — Ковчег
Тепловик — ЕкоАльт
REDMION – СФГ Поділля
Royal Palace – УПП Хмельницький

Тур 11

НОВАВЕТ — Кардіфф
Ковчег — Менс
ЕкоАльт — Ротор
СФГ Поділля — Тепловик
REDMION – Royal Palace
Інкогніто — УПП Хмельницький

СКЛАД УЧАСНИКІВ ДИВІЗІОНУ 3 ПРЕМІУМ-ЛІГИ відкритого чемпіонату Хмельницького з мініфутболу сезону 2024 року

1. Епіцентр-К
2. Атлетик Ceresit PRO
3. Фахівець
4. Mia Sushi
5. ВКВ
6. Авіатор
7. FC Diamant
8. Brilliant
9. Адвокат
10. Центр13
11. Сокіл-2
12. МФК Лідер-Амор

Дивізіон 3. Система формування календаря (регулярний чемпіонат)

Тур 1

Епіцентр-К — МФК Лідер-Амор
Атлетик Ceresit PRO – Сокіл-2
Фахівець — Центр 13
Mia Sushi – Адвокат
ВКВ — Brilliant
Авіатор — FC Diamant

Тур 2

Сокіл-2 — Епіцентр-К
Центр 13 — Атлетик Ceresit PRO
Адвокат — Фахівець
Brilliant – Mia Sushi
FC Diamant – ВКВ
МФК Лідер-Амор – Авіатор 

Тур 3

Епіцентр-К — Центр 13
Атлетик Ceresit PRO – Адвокат
Фахівець — Brilliant
Mia Sushi – FC Diamant
ВКВ — Авіатор
Сокіл-2 — МФК Лідер-Амор

Тур 4

Адвокат — Епіцентр-К
Brilliant – Атлетик Ceresit PRO
FC Diamant – Фахівець
Авіатор — Mia Sushi
МФК Лідер-Амор — ВКВ
Центр 13 — Сокіл-2

Тур 5

Епіцентр-К — Brilliant
Атлетик Ceresit Pro – FC Diamant
Фахівець — Авіатор
Mia Sushi – ВКВ
Сокіл-2 — Адвокат
МФК Лідер-Амор — Центр 13

Тур 6

FC Diamant – Епіцентр-К
Авіатор — Атлетик Ceresit PRO
ВКВ — Фахівець
Mia Sushi – МФК Лідер-Амор
Brilliant – Сокіл-2
Адвокат — Центр 13

Тур 7

Епіцентр-К — Авіатор
Атлетик Ceresit PRO – ВКВ
Фахівець — Mia Sushi
Сокіл-2 — FC Diamant
Центр 13 — Brilliant
МФК Лідер Амор – Адвокат

Тур 8

ВКВ — Епіцентр-К
Mia Sushi – Атлетик Ceresit PRO
МФК Лідер-Амор — Фахівець
Авіатор — Сокіл-2
Адвокат — Brilliant
FC Diamant – Центр 13

Тур 9

Епіцентр-К — Mia Sushi
Фахівець — Атлетик Ceresit PRO
Сокіл-2 — ВКВ
Центр 13 — Авіатор
Адвокат — FC Diamant
Brilliant – МФК Лідер-Амор

Тур 10

Епіцентр-К — Фахівець
МФК Лідер-Амор — Атлетик Ceresit PRO
Mia Sushi – Сокіл-2
ВКВ — Центр 13
Авіатор — Адвокат
FC Diamant – Brilliant

Тур 11

Атлетик Ceresit PRO – Епіцентр-К
Сокіл-2 — Фахівець
Центр 13 — Mia Sushi
Адвокат — ВКВ
FC Diamant – МФК Лідер-Амор
Brilliant – Авіатор

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here