Стали відомими володарі Кубку Дитячої преміум ліги в чотирьох вікових категоріях

0
194

Чи є щось цікавіше за дитячі футзальні матчі? Коли вигуки батьків женуть команди вперед, кожна вдала дія супроводжується гучними оплесками, а повітря в залі аж вібрує від напруги та адреналіну!

Саме так все відбувалося на фінальних поєдинках Кубку ПРЕМІУМ-ЛІГИ з футзалу серед дитячо-юнацьких команд сезону 2023/2024 у чотирьох вікових категоріях. 

✅Розпочали день наймолодші гравці – вікової категорії 2015/2016 року народження. Тут у фінальному матчі зустрілись команди Viva Cup Хмельницький та ДЮСШ №3 Хмельницький. Першими забили саме вівакапівці, але юні вихованці ДЮСШ №3 змогли відігратися, а тому по завершенню основного часу нас очікувала серія післяматчевих пенальті, в якій перемогу здобула команда Viva Cup.

🔵MVP Кубку (U-9) Богдан Федорчук

🟡Кращий гравець у складі команди Viva Cup – Даніїл Редько

🟡Кращий гравець у складі команди ДЮСШ №3 – Платон Малюков

✅Наступними фінальний день продовжили гравці категорії 2013/2014. І тут нас очікувало “дербі Сокола” – адже змагалися команди Сокіл-2013 та Сокіл-2014. Втім, у кожної команди були амбіції довести, що саме вона є найкращою. З рахунком 2:1 перемогу здобули старші соколята, команда Сокіл-2013.

🔵MVP Кубку (U-11) – Мирослав Климик 

🟡Кращий гравець у складі команди Сокіл-2013 – Роман Діденко 

🟡Кращий гравець у складі команди Сокіл-2014 – Захар Ткач 

✅У віковій категорії 2011/2012 до фіналу вийшли команди “Новатор” (Хмельницький) та “Фаворит” (Подільськ, Одеська область). Більш активно розпочали одесити, забивши швидкий гол, а у другому таймі їм вдалося подвоїти перевагу. Тож 2:0 – і Кубок в цій категорії вирушає на Одещину разом з командою “Фаворит”.

🔵MVP Кубку (U-13) – Іван Колос

🟡Кращий гравець у складі команди Фаворит – Михайло Ступницький

🟡 Кращий гравець у складі команди Новатор – Роман Кіт

✅І нарешті – найстарша вікова категорія 2009/2010 року народження. Тут на паркеті зустрілись вихованці ДЮСШ №3 та ДЮСШ №1, а перемогу з розгромним рахунком святкували вихованці Михайла Лапідуса, ДЮСШ №1.

🔵MVP Кубку (U-15) – Артем Валігурський 

🟡 Кращий гравець у складі команди ДЮСШ №1 – Олексій Тритяк

🟡 Кращий гравець у складі команди ДЮСШ №3 – Володимир Якимчук


💥🥁🔥І неможливо не згадати атмосферу, в якій проходили фінали серед дитячо-юнацьких команд – адже чи не вперше юні гравці відчули стільки уваги до себе! Урочистий вихід команд, представлення кожного гравця, спільне фото капітанів та арбітрів матчу, і звісно – шалена підтримка трибун👏👏

👏 Дякуємо усім, хто прийшов підтримати наших юних гравців, адже у них великі мрії та амбіції, і ми віримо, що майбутні чемпіони грають у нас!

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here