Стартує Чемпіонат Хмельницького з футзалу серед ветеранів 35 років і старше

0
75

За головний трофей змагань позмагаються сім команд

Вже найближчого вік-енду стартує чергове масштабне футзальне дійство, організоване Асоціацією міні-футболу (футзалу) Хмельницької області. У суботу, 26-ого березня, розпочнуться змагальні баталії у чемпіонаті міста з футзалу серед ветеранів 35 років і старше, в якому боротьбу за головний трофей поведуть сім колективів: «Ротор», «Університет», «Хлібник», «Арсенал», «Менс», «Лада» та «Фаворит».

З цієї нагоди у середу, 23-ого березня, в спорткомплексі УМВС відбулася організаційна нарада, на якій обговорювалися регламент та умови проведення даних змагань. Колективним рішенням було прийнято, що команди визначатимуть імена чемпіона та призерів турнірів по коловій системі, а усі ігри проходитимуть по вихідних днях у спорткомплексі УМВС. Згідно регламенту також у кожному матчі команди зіграють по 2 тайми по 20 хвилин ігрового часу, 2 останні хвилини в кожному із таймів якого будуть становити «чистий» час.

Далі відбулася безпосередньо церемонія жеребкування календаря, впродовж якої представники команд по черзі витягували із корзини кульки з порядковими номерами, які присвоювалися цим колективам. Після завершення цієї процедури і було сформовано календар турніру.

_DSC0437

Надаємо Вашій увазі розклад стартових матчів чемпіонату Хмельницького з футзалу серед ветеранів 35 років і старше:

1 тур (26 березня, субота)

14.00. «Менс» – «Арсенал»

15.00. «Ротор» – «Фаворит»

16.00. «Лада» – «Університет»

2 тур (27 березня, неділя)

14.00. «Ротор» – «Лада»

15.00. «Університет» – «Фаворит»

16.00. «Арсенал» – «Хлібник»

Нагадуємо представникам команд про те, що перед початком турніру в обов’язковому порядку його організаторам необхідно надати два екземпляри заявкових листів із мокрими печатками лікаря.

ЗАВАНТАЖИТИ БЛАНК ЗАЯВКИ

Олександр Таран, прес-служба Асоціації міні-футболу (футзалу) Хмельницької області

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here