Стартував чемпіонат Хмельницького з футзалу серед ветеранів 35 років і старше

0
110

Матчі першого туру змагань ознаменувалися впевненими перемогами фаворитів

Ось і стартував чемпіонат Хмельницького з футзалу серед ветеранів 35 років і старше, організований Асоціацією міні-футболу (футзалу) Хмельницької області. У суботу, 26-ого березня, в спорткомплексі УМВС були зіграні матчі дебютного, першого, туру змагань. Хоч вони і особливих несподіванок не подарували, оскільки усі фаворити здобули впевнені перемоги у своїх матчах, сумувати численним вболівальникам на трибунах явно не доводилося. Про все це далі у нашому огляді.

«Менс» – «Арсенал» – 1:7 (0:2)

Арбітри: Божко, Бондар

Голи: Левчук (36, пен.) – Глушко (2, 30), Сендель (18, 26), Левчук (23, аг.), Стасюк (31), Криськов (38)

«Менс»: Януш, Демидес, Гілюк, Юзвак, В. Павлюк, Левчук, Намба, Попов, Головко

«Арсенал»: Петричук, Стасюк, Глушко, Криськов, Муравський, Кострицький, Сендель, Сергеєв, Подлюк

Попередження: Петричук (36)

В матчі-відкритті турніру зустрічалися «Менс» та «Арсенал».

Вже фактично перша осмислена атака у матчі увінчалася взяттям воріт. Це Глушко відгукнувся на навісну передачу Муравського із глибини майданчику, і ефектно у падінні переправивши сферу повз голкіпера, відкрив лік забитим м’ячам у протистоянні – 0:1. На куражі «каноніри» могли впродовж кількох наступних хвилин цілком доводити рахунок на табло до розгромного, однак завадили цьому, перш за все, більш ніж вдалі дії Януша, який двічі рятував свою команду від вірних голів після ударів впритул від Кострицького та Сергеєва. «Менс» ж в свою чергу терпляче відпрацьовував в обороні, очікуючи свого шансу в контратаках. Він випав номінальним господарям ближче до середини першого тайму, однак Павлюк, який виявився в цілковитій самотності біля воріт суперника, своєю нагодою не скористався, із вигідної положення пробивши поруч із стійкою. Відоме футбольне правило спрацювало відразу. Стасюк націленою передачею з кутового знайшов на дальній стійці ніким не прикритого Сенделя, якому залишалося з кількох метрів лише влучити у порожній кут – 0:2. Віддамо належне «менсівцям», які не опустили руки, і цілком під завісу тайму могли скоротити розрив у рахунку до мінімального, однак Юзваку не вдалося в ближньому бою переграти Петричука.

Другий тайм розпочався за переваги номінальних гостей, які вже в його дебюті довели рахунок на табло до розгромного. «Допоміг» у цьому «Арсеналу» Левчук, який зрізав сферу у кут власних воріт після націленого прострілу Подлюка – 0:3. Цей м’яч дещо морально надламав номінальних господарів, чим сповна скористалися їх суперники, які видавши на гора ударну п’ятихвилинку, впродовж якої ще тричі змусили капітулювати Януша, зняли усі питання щодо переможця. Спочатку дубль оформив Сендель, який після скидки Кострицького блискуче «розвернув» захисника і невідпорно пробив у ліву «шістку», згодом його почин підтримав і Глушко, виявившись найспритнішим на дальній стійці після прострілу від Подлюка, а довів рахунок на табло до непристойного Стасюк, якому залишалося лише підправити сферу у порожній кут після удару-прострілу від Сенделя – 0:6. Левчук, холоднокровно реалізувавши пенальті, призначений за порушення на Демидесі у карному майданчику «канонірів», один м’яч відквитав, однак «останнє слово» в цій дуелі все одно залишилося за номінальними гостями. Це Криськов, ефектно підсікши сферу над голкіпером після вивіреного пасу від Глушко, встановив остаточні цифри на табло – 7:1 на користь «Арсеналу», який завдяки цій перемозі виходить у лідери змагань після 1-ого туру.

«Ротор» – «Фаворит» – 3:0 (1:0)

Арбітри: Божко, Бондар

Голи: Шпаков (2, 28), Морозов (39)

«Ротор»: Лановий, Левченко, Олексійчук, Главацький, Шпаков, Логвіненко, Зощук, Морозов, Деусов, Лахмай, Власов, Федоченко

«Фаворит»: Савчук, Р. Огороднічук, Д. Огороднічук, Веселовський, Молодих, Кобзаренко, Гуторов, Войтович, Студенець, Прищеп

Попередження: Шпаков (33) – Молодих (31)

Наступними на паркет вийшли «Ротор» та «Фаворит».

Активніше розпочали гру номінальні господарі, які явно зробили ставку на швидкий забитий м’яч, і тактика бліцкригу виправдала себе для «Ротора» вже на 2-ій хвилині гри. Після швидкого переходу з оборони в атаку на ударній позиції виявився Шпаков, і ефектним ударом знявши павутину з ближньої «дев’ятки» відкрив рахунок у матчі – 1:0. Віддамо належне «фаворитівцям», які не опустили руки після такого неприємного початку зустрічі і розпочали один за одною створювати нагоди для взяття воріт суперника, але реалізація «помаранчевих» дещо підводила. Реальний момент для того, аби зробити рахунок на табло рівним мав Савчук, підступний постріл якого з середньої дистанції перед собою парирував Лановий, але ось на підборі першим, на щастя для «роторців» виявився Левченко, який виніс сферу від гріха подалі, а через декілька миттєвостей номінальним господарям ще раз добряче поталанило в епізоді, коли Молодих із забійної позиції пробив у лічених сантиметрах поруч із стійкою. «Фаворит» не зупинявся на досягнутому, і під завісу першої 20-ти хвилинки відновлювати паритет у рахунку міг всюдисущий Савчук, але овації трибун зірвав Лановий, який в неймовірному стрибку витягнув кінчиками пальців «мертвий» м’яч після удару Віктора у верхній кут воріт.

В схожому стилі розпочався і тайм другий. «Фаворит» здебільшого діяв першим номером, однак втілити ігрову перевагу у забиті м’ячі заважав то голкіпер, який парирував в карколомному стрибку непростий удар від Савчука, а коли вже і він був безсилим, врятував «Ротор» від неприємностей Зощук, який в останню мить виніс сферу із лінії порожніх воріт після пострілу Дениса Огороднічука. Номінальні господарі ж діяли здебільшого другим номером, очікуючи свого шансу у швидких контаратаках, і ця тактика для них увінчалася успіхом на 28-ій хвилині, коли після стрімкого переходу «роторців» від оборони до атаки та провалу захисту суперника дубль оформив Шпаков, якому після вивіреного пасу від Морозова залишалося лише не промахнутися з кількох метрів – 2:0. «Фаворит» відразу в надії переламати хід подій на паркеті, взяв хвилинну перерву, після якої перейшов на гру в п’ять польових, однак цей тактичний хід приємних дивідендів номінальним гостям не приніс. Навпаки, Морозов, результативно використавши помилку суперника при розіграші «зайвого», зняв усі питання щодо переможця – 3:0. «Фаворит» ж не здавався, і як мінімум на гол престижу у цій зустрічі точно напрацював, але не склалося. Чого вартий лише епізод, коли Савчук по черзі поклавши на паркет голкіпера та захисника «Ротора» ефектним «черпачком» підсікав сферу у вже порожню ціль, проте Шпакову в останню мить таки вдалося перегрупуватися, і ногою винести сферу з лінії порожніх воріт. В підсумку – впевнена перемога «Ротора» із рахунком 3:0.

«Лада» – «Університет» – 3:5 (1:2)

Арбітри: Божко, Бондар

Голи: Вислободський (7), Матанчук (27), Казмірчук (34) – Чайковський (16, 17, 27, 29), Сяньков (32)

«Лада»: Панасенков, З. Степанець, Котовський, Юрко, Матанчук, Казмірчук, А. Степанець, Вислободський, Умаров, Попик, Туз

«Університет»: Сандулов, Сяньков, Рефель, Антонюк, Чайковський, Пампурак, Ращик, Мороз, Воловик

Завершував програму 1-ого туру двобій між «Ладою» та «Університетом».

Розпочали активніше матч номінальні гості, які вже на перших хвилинах двічі зусиллями Воловика та Антонюка змушували вступати у гру Панасенкова, однак кіпер «Лади» із своїми обов’язками справлявся на «відмінно». Номінальні господарі ж діяли здебільшого від захисту, вміло стримуючи атакувальний порив свого опонента, і на 7-ій хвилині отримали за це приємний бонус у вигляді забитого м’яча. Його автором став Вислободський, який прицільним ударом впритирку із стійкою завершив як по нотам розіграну швидку контратаку «Лади» – 1:0. Пропущений м’яч не на жарт по-спортивному розлютив «Універ», який став ще наполегливіше та натхненіше діяти в атаці, і моментами номінальним господарям доводилося ой як несолодко. Вирізнявся активністю досвідчений Антонюк, який спочатку поцілив у стійку із середньої дистанції, а через декілька миттєвостей записав на свій рахунок «асист», розкішною поперечною передачею вивівши на ударну позицію Чайковського, який зусиль партнера не змарнував, зробивши рахунок на табло рівним – 1:1. Через декілька миттєвостей той ж таки Чайковський, блискуче пробивши під поперечину з лінії воротарського, перевернув у матчі все з ніг на голову – 1:2.

До честі «Лади», вона категорично не бажала здаватися, і на 27-ій хвилині зусиллями Матанчука, який холоднокровно реалізував вихід віч-на-віч із Сандуловим, відродила інтригу в протистоянні – 2:2. Але такий рахунок на табло протримався не досить довго. Знову продемонстрував свої бомбардирські таланти Чайковський, який оформивши дубль протягом трьох хвилин ігрового часу, знову схилив шальки терезів на користь номінальних гостей. В першому випадку Сергій влучним ударом під поперечину з кута воротарського завершив затяжну багатоходівку своєї команди, в другому – підступно пробив в ближній кут після скидки Антонюка. Панасенков хоч і зреагував, але врятувати свою команду був не в силах – 2:4. «Універ» не зупинявся на досягнутому, і невдовзі усі питання щодо переможця зняв Сяньков, який виявившись на ударній позиції після блискучого пасу із глибини, холоднокровно пробив у протихід голкіперу – 2:5. «Лада» до останнього не прагнула миритися із статусом наздоганяючого у рахунку, однак в підсумку ефектним голом Казмірчука, який блискуче вдотик пробив у «дев’ятку» після передачі врозріз від Вислободського, спромоглася лише підсолодити гіркоту власної поразки – непроста перемога «Університету» із рахунком 5:3.

Матчі другого туру відбудуться вже у неділю, 27-ого березня. Початок ігор в спорткомплексі УМВС – о 14:00.

Олександр Таран, прес-служба Асоціації міні-футболу (футзалу) Хмельницької області

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here