Статистичні дані після 1/8 Кубку дивізіону 5

0
110
ОРГАНІЗАТОРИ ЗМАГАНЬ – АСОЦІАЦІЯ ФУТЗАЛУ ХМЕЛЬНИЦЬКОЇ ОБЛАСТІ ТА УПРАВЛІННЯ МОЛОДІ ТА СПОРТУ ХМЕЛЬНИЦЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ

Ексклюзивний партнер ПРЕМІУМ-ЛІГИ відкритого Чемпіонату (Кубку) Хмельницького з футзалу сезону 2023/2024 років – бренд JAKO

Офіційний партнер ПРЕМІУМ-ЛІГИ відкритого Чемпіонату (Кубку) Хмельницького з футзалу сезону 2023/2024 років – компанія Helpix – центр

Спеціальний партнер ПРЕМІУМ-ЛІГИ відкритого Чемпіонату (Кубку) Хмельницького з футзалу сезону 2023/2024 років – родинна пасіка GAVAGA – 100% натуральний мед!

Спеціальний партнер ПРЕМІУМ-ЛІГИ відкритого Чемпіонату (Кубку) Хмельницького з футзалу сезону 2023/2024 років – компанія SGK-1 – спортивне екіпірування і не тільки!

Стабільний партнер ПРЕМІУМ-ЛІГИ відкритого Чемпіонату (Кубку) Хмельницького з футзалу сезону 2023/2024 років – готельно-розважальний комплекс «Південна брама»

Спеціальний мобільний партнер ПРЕМІУМ-ЛІГИ відкритого Чемпіонату Хмельницького з футзалу сезону 2023/2024 років – мережа мобільних магазинів «Мобіфренд»

Спеціальний партнер ПРЕМІУМ-ЛІГИ відкритого Чемпіонату Хмельницького з футзалу сезону 2023/2024 – компанія
Rise Up – сонячні електростанції  

Інформаційний партнер ПРЕМІУМ-ЛІГИ відкритого Чемпіонату Хмельницького з футзалу сезону 2023/2024 Інтернет-видання ВСІМ – Новини Хмельницького vsim.ua

Бомбардири

Гравець Команда Голи З пен.
Бурківський Віктор Заслав’я 10
Шкорупа Максим STV 9
Молодих Сергій Фортуна 8
Пушкар Олексій МФК “БУГ” 8
Хлопонін Андрій Фахівець 8 (1)
Шевчук Василь Торпедо 7
Аношкін Іван Торпедо 6
Загородній Ярослав FC ADRENALINE MK 6
Корженівський Богдан Vavilon 6
Машталір Олександр ТГ Наркевичі 6
Собко Олександр АТ “Хмельницькобленерго” 6
Атерлей Василь ФК ЛАЙФСЕЛЛ 5
Бабій Євген “СКОРПІОН” 5
Кошельник Вадим ФК “Меджибіж” 5
Кошовський Володимир Поділля-АТО 5
Куцак Максим Фортуна 5
Некрасов Григорій МФК “БУГ” 5
Понятовський Сергій Поділля-АТО 5
Правдинюк Артур ТГ Наркевичі 5
Чернов Вадим “Престиж-Авто” 5
Шапельський Владислав COMING SOON 5
Давидов Артем Vavilon 4
Даньков Ігор АТ “Хмельницькобленерго” 4
Зубик Олег Торпедо 4
Коржук Максим Melix-Заслучненська ТГ 4
Кошелюк Вадим ФК “Вовки-Вовковинці” 4
Михальчук Тарас МФК “БУГ” 4
Осіпов Олександр “ПРИКОРДОННИК-2” 4
Подколзін Валерій МФК “БУГ” 4
Попович Владислав FC SHARK 4
Савчук Олексій STV 4
Скібінський Дмитро ФК “Вовки-Вовковинці” 4
Трепез Олександр ФК “Сталь” 4
Блессінг Какоха Гладіатор 3
Вівсянко Руслан Гладіатор 3
Власюк Артем “Престиж-Авто” 3
Вовчинський Богдан ТГ Наркевичі 3
Воловик Валентин Фахівець 3
Гаєвський Мирослав Весела Підкова 3
Гавриш Андрій “Престиж-Авто” 3
Качурка Ігор ФК “Сталь” 3
Кейлик Денис ФК Лицарі 3
Константинов Сергій МФК ТА ТИ ШО 3
Кордонець Дмитро Фортуна 3
Королюк Олександр STV 3
Кошелюк Руслан ФК “Вовки-Вовковинці” 3
Кравчук Микола АІЩДІШ 3
Лях Ігор Vavilon 3
Мацигін Дмитро Торпедо 3
Медведчук Максим FC ADRENALINE MK 3
Мельник Артем DARK HORSE 3
Миколенко Максим ЛіонВСП 3
Нікольчук Володимир СУПЕР СІП 3
Науменко Руслан Фортуна 3
Підгородоцький Сергій ФК ЛАЙФСЕЛЛ 3
Перушко Кіріл “ПРИКОРДОННИК-2” 3
Присяжний Дмитро ЛіонВСП 3
Романський Вадим Торпедо 3
Семенчук Богдан FC SHARK 3
Соловей Ярослав МФК ТА ТИ ШО 3
Худик Олександр ФК “Сталь” 3
Шаповалов Андрій ЛіонВСП 3
Атласюк Сергій Фахівець 2
Бобік Андрій Фахівець 2
Віт Віталій ФК ЛАЙФСЕЛЛ 2
Венгер Дмитро ФК “Меджибіж” 2
Вознюк Руслан ФК ЛАЙФСЕЛЛ 2
Волянський Артем FC SHARK 2
Герега Руслан ФК “Вовки-Вовковинці” 2
Грицаєв Тарас Весела Підкова 2
Гуменюк Андрій “Престиж-Авто” 2
Гуменюк Богдан ФК Лицарі 2
Денисюк Юрій Melix-Заслучненська ТГ 2
Казва Олександр DARK HORSE 2
Касперський Олександр STV 2
Кобзаренко Віталій DARK HORSE 2
Куліковський Богдан Заслав’я 2
Куражнов Тімур FC SHARK 2
Курманський Олексій АІЩДІШ 2
Кутуз’ян Олександр FC Aristocrats 2
Ліщинський Андрій ФК “Вовки-Вовковинці” 2
Локазюк Віктор “СКОРПІОН” 2
Лонський Олександр АІЩДІШ 2
Магеляс Владислав ФК Лицарі 2
Мельник Сергій МФК “БУГ” 2
Михальчук Богдан ФК “Вовки-Вовковинці” 2
Модулев Віталій FC Aristocrats 2
Мойдал Павло АІЩДІШ 2
Мокрота Максим Smereka (Писарівка) 2
Невінський Олександр ТГ Наркевичі 2
Осадчук Володимир Фортуна 2
Рогальський Даня “ПРИКОРДОННИК-2” 2
Романський Степан Торпедо 2
Сірук Мирослав ФК “Меджибіж” 2
Семененко Владислав FC ADRENALINE MK 2
Слободянюк Роман ФК “Меджибіж” 2
Стасишин Євгеній ЛіонВСП 2
Терлецький Мар’ян Весела Підкова 2
Тимощук Владислав Торпедо 2
Ткачук Андрій FC ADRENALINE MK 2
Ткачук Андрій Володимирович Гладіатор 2
Халак Богдан FC SHARK 2
Чернятинський Віктор “Престиж-Авто” 2
Шевчук Андрій DARK HORSE 2
Шиманський Анатолій ФК “Сталь” 2
Ярощук Олексій Гладіатор 2
Іщук Олександр ФК ЛАЙФСЕЛЛ 1
Агеев Валерій STV 1
Ангелюк Ілля АІЩДІШ 1
Багрій Вадим FC Aristocrats 1
Басій Владислав Smereka (Писарівка) 1
Бацеви Андрій ФК “Меджибіж” 1
Бистрих Володимир DARK HORSE 1
Ваховський Олексій FC Aristocrats 1
Верескун Роман МФК “БУГ” 1
Власюк Денис Лук’янівська 1
Вознюк Микола “Престиж-Авто” 1
Гах Олександр Поділля-АТО 1
Гудзь Богдан “Престиж-Авто” 1
Гусар Максим Melix-Заслучненська ТГ 1
Давидов Ярослав ЛіонВСП 1
Дмитришин Ігор ФК “Сталь” 1
Долічний Арсен Smereka (Писарівка) 1
Дубіца Костянтин Melix-Заслучненська ТГ 1
Жаворонков Георгій DARK HORSE 1
Качан Євген DARK HORSE 1
Кашперук Владислав Smereka (Писарівка) 1
Кашперук Дмитро Smereka (Писарівка) 1
Койфман Олександр СУПЕР СІП 1
Країло Ігор Торпедо 1
Кричківський Андрій ЛіонВСП 1
Курлов Даніл ЛіонВСП 1
Левандовський Віталій МФК ТА ТИ ШО 1
Лучинін Вадим Vavilon 1
Міль Роман Гладіатор 1
Мальчик Микола АТ “Хмельницькобленерго” 1
Мацерук Артем FC ADRENALINE MK 1
Мороз Олександр COMING SOON 1
Муха Дмитро DARK HORSE 1
Навитанюк Максим “СКОРПІОН” 1
Огороднічук Денис СУПЕР СІП 1
Огороднічук Руслан СУПЕР СІП 1
Олійник Олександр Melix-Заслучненська ТГ 1
Ольховий Богдан ФК ЛАЙФСЕЛЛ 1
Остаповець Максим “ПРИКОРДОННИК-2” 1
Очеретяний Олесь МФК ТА ТИ ШО 1
Павленко Євген АІЩДІШ 1
Панасюк Володимир Заслав’я 1
Петренко Павло АІЩДІШ 1
Пилипчук Андрій Фортуна 1
Рапацький Євгеній COMING SOON 1
Решітник Олексій Vavilon 1
Рудик Олексій МФК ТА ТИ ШО 1
Січкар Сергій Поділля-АТО 1
Савчук Дмитро Заслав’я 1
Савчук Сергій FC ADRENALINE MK 1
Самолюк Павло СУПЕР СІП 1
Сас Павло Фортуна 1
Слюсар Михайло ФК Лицарі 1
Солодкий Олександр Поділля-АТО 1
Сохарук Артем Vavilon 1
Станкевич Ярослав FC SHARK 1
Стешенков Максим “ПРИКОРДОННИК-2” 1
Стрільчук Ігор АІЩДІШ 1
Суберляк Денис STV 1
Суховецький Назар Smereka (Писарівка) 1
Теренов Олександр Гладіатор 1
Тисячний Руслан СУПЕР СІП 1
Тичинський Дмитро ТГ Наркевичі 1
Ткаліч Ігор ЛіонВСП 1
Федорович Владислав Фахівець 1
Хомишен Микола МФК “БУГ” 1
Цимбалюк Михайло Гладіатор 1
Чернецький Артур Лук’янівська 1
Чудіновський Олександр ФК “Меджибіж” 1
Швець Олександр АТ “Хмельницькобленерго” 1
Шелест Олексій STV 1
Шостак Максим АТ “Хмельницькобленерго” 1
Янковський Артем ФК “Сталь” 1
Янковський Владислав ФК “Вовки-Вовковинці” 1
Ясенко Дмитро Весела Підкова 1

Грубіяни

Гравець Команда ЧК ЖК ЧК*5+ЖК
Шапельський Владислав COMING SOON 1 1 6
Янковський Владислав ФК “Вовки-Вовковинці” 1 1 6
Вівсянко Богдан Гладіатор 1 0 5
Королюк Олександр STV 1 0 5
Курлов Даніл ЛіонВСП 1 0 5
Нікіфоров Богдан ФК “Вовки-Вовковинці” 1 0 5
Остаповець Максим “ПРИКОРДОННИК-2” 1 0 5
Сірук Мирослав ФК “Меджибіж” 1 0 5
Суховецький Назар Smereka (Писарівка) 1 0 5
Чернов Вадим “Престиж-Авто” 1 0 5
Михайлюк Олександр Васильович ФК “Сталь” 0 3 3
Вовчинський Богдан ТГ Наркевичі 0 2 2
Кейлик Денис ФК Лицарі 0 2 2
Кобзаренко Владислав DARK HORSE 0 2 2
Літинський Владислав COMING SOON 0 2 2
Миколенко Максим ЛіонВСП 0 2 2
Семененко Владислав FC ADRENALINE MK 0 2 2
Цвігун Владислав Весела Підкова 0 2 2
Атерлей Василь ФК ЛАЙФСЕЛЛ 0 1 1
Білик Денис Гладіатор 0 1 1
Багрій Вадим FC Aristocrats 0 1 1
Борейко Олесь Весела Підкова 0 1 1
Вівсянко Руслан Гладіатор 0 1 1
Вівчянко Богдан Гладіатор 0 1 1
Віт Віталій ФК ЛАЙФСЕЛЛ 0 1 1
Грохольський Михайло Melix-Заслучненська ТГ 0 1 1
Гудзь Богдан “Престиж-Авто” 0 1 1
Гуменюк Богдан ФК Лицарі 0 1 1
Гурський Максим DARK HORSE 0 1 1
Гусар Максим Melix-Заслучненська ТГ 0 1 1
Дитинник Валентин ФК Лицарі 0 1 1
Дручков Артур Melix-Заслучненська ТГ 0 1 1
Дяк Богдан ФК “Сталь” 0 1 1
Загородній Ярослав FC ADRENALINE MK 0 1 1
Закуренко Олександр СУПЕР СІП 0 1 1
Зюбрицький Віталій АІЩДІШ 0 1 1
Казва Олександр DARK HORSE 0 1 1
Качурка Ігор ФК “Сталь” 0 1 1
Кашперук Владислав Smereka (Писарівка) 0 1 1
Кордонець Дмитро Фортуна 0 1 1
Кошелюк Руслан ФК “Вовки-Вовковинці” 0 1 1
Кутуз’ян Олександр FC Aristocrats 0 1 1
Кухта Павло СУПЕР СІП 0 1 1
Куцак Максим Фортуна 0 1 1
Міль Роман Гладіатор 0 1 1
Мельничук Володимир ФК “Вовки-Вовковинці” 0 1 1
Мокрота Максим Smereka (Писарівка) 0 1 1
Мороз Олександр COMING SOON 0 1 1
Ольховий Богдан ФК ЛАЙФСЕЛЛ 0 1 1
Очеретяний Олесь МФК ТА ТИ ШО 0 1 1
Павтулов Павло Весела Підкова 0 1 1
Попович Владислав FC SHARK 0 1 1
Рапацький Євгеній COMING SOON 0 1 1
Регула Радіон Smereka (Писарівка) 0 1 1
Решітник Олексій Vavilon 0 1 1
Сімчук Павло АТ “Хмельницькобленерго” 0 1 1
Савчук Дмитро Заслав’я 0 1 1
Сас Павло Фортуна 0 1 1
Семенчук Богдан FC SHARK 0 1 1
Стасишин Євгеній ЛіонВСП 0 1 1
Стешенков Максим “ПРИКОРДОННИК-2” 0 1 1
Тарантаєв Максим “СКОРПІОН” 0 1 1
Тимошенко Олександр ФК Лицарі 0 1 1
Ткачук Андрій FC ADRENALINE MK 0 1 1
Ткачук Володимир ФК “Сталь” 0 1 1
Феринський Ігор Фортуна 0 1 1
Худик Олександр ФК “Сталь” 0 1 1
Шелест Олексій STV 0 1 1
Шило Володимир “Престиж-Авто” 0 1 1

 

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here