Статистичні дані після 3-го туру. Дивізіон 4

0
131
ОРГАНІЗАТОРИ ЗМАГАНЬ – АСОЦІАЦІЯ ФУТЗАЛУ ХМЕЛЬНИЦЬКОЇ ОБЛАСТІ ТА УПРАВЛІННЯ МОЛОДІ ТА СПОРТУ ХМЕЛЬНИЦЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ

Мобільний партнер ПРЕМІУМ-ЛІГИ відкритого Чемпіонату (Кубку) Хмельницького з мініфутболу сезону 2024 року – мережа мобільних магазинів МобіФренд

Офіційний технічний партнер ПРЕМІУМ-ЛІГИ відкритого Чемпіонату (Кубку) Хмельницького з мініфутболу сезону 2024 року – PRISMA Sportswear

Бомбардири

Гравець

Команда

Голи

З пен.

Волянський Артем

FC Shark

5

 

Кашперук Владислав

Smereka (Писарівка)

5

 

Кутуз’ян Олександр

FC Aristocrats

5

 

Суєцький Олег

Family Наркевичі

5

 

Басій Владислав

Smereka (Писарівка)

4

 

Земок Олександр

FC ASTRUM

4

 

Константинов Сергій

МФК Та Ти Шо

4

 

Машталір Олександр

Family Наркевичі

4

 

Попович Владислав

FC Shark

4

 

Шапельський Владислав

Coming Soon

4

 

Грищук Володимир

Весела Підкова

3

 

Гуменюк Богдан

ФК Лицарі

3

 

Кейлик Денис

ФК Лицарі

3

 

Ляур Максим

МФК Та Ти Шо

3

 

Наконечний Андрій

ФК Лицарі

3

 

Рудик Олексій

МФК Та Ти Шо

3

 

Семенчук Богдан

FC Shark

3

 

Слободянюк Роман

FC Starmix

3

 

Станкевич Ярослав

FC Shark

3

 

Шаравара Ігор

Нева

3

 

Соловей Ярослав

МФК Та Ти Шо

3

(1)

Вівсянко Руслан

Гладіатор

2

 

Головко Юрій

Smereka (Писарівка)

2

 

Гула Вадим

Нева

2

 

Кошельник Вадим

FC Starmix

2

 

Матвіяс Василь

ФК Лицарі

2

 

Машталір Сергій

Family Наркевичі

2

 

Мороз Олександр

Coming Soon

2

 

Мотичко Максим

SEBN.UA

2

 

Муха Дмитро

SEBN.UA

2

 

Нікольчук Володимир

СуперСіп

2

 

Наумович Назар

FC Shark

2

 

Невінський Олександр

Family Наркевичі

2

 

Романов Віталій

Тайфун

2

 

Садовець Роман

Гладіатор

2

 

Салабай Святослав

FC Starmix

2

 

Тарантаєв Максим

ФК Лицарі

2

 

Тичинський Дмитро

Family Наркевичі

2

 

Товсторог Валентин

АІЩДІШ

2

 

Худик Олександр

ФК Сталь

2

 

Шандига Павло

FC ASTRUM

2

 

Ясенко Дмитро

Весела Підкова

2

 

Євсєєв Максим

ФК Рейнджер

1

 

Біленький Віталій

Нева

1

 

Багрій Вадим

FC Aristocrats

1

 

Баценко Іван

СуперСіп

1

 

Берлов Максим

Тайфун

1

 

Булинін Сергій

Smereka (Писарівка)

1

 

Вознюк Микола

Престиж-Авто

1

 

Гняздовський Кирило

Нева

1

 

Гоза Юрій

СуперСіп

1

 

Голюк Олександр

ФК Сталь

1

 

Горбачов Євген

Нева

1

 

Дмитришен Михайло

ФК Сталь

1

 

Дмитришен Олександр

ФК Сталь

1

 

Дяк Богдан

ФК Сталь

1

 

Зощук Дмитро

FC ASTRUM

1

 

Калинюк Олег

Family Наркевичі

1

 

Каразей Влад

Coming Soon

1

 

Козар Олександр

СуперСіп

1

 

Кора Даніїл

Весела Підкова

1

 

Костомаха Віталій

FC ASTRUM

1

 

Левандовський Віталій

Booster

1

 

Локазюк Віктор

ФК Лицарі

1

 

Лужняк Валентин

FC Shark

1

 

Мазур Владислав

Престиж-Авто

1

 

Мельник Артем

SEBN.UA

1

 

Мельник Сергій

МФК Буг

1

 

Модулев Віталій

FC Aristocrats

1

 

Мойсюк Володимир

FC ASTRUM

1

 

Мокрота Максим

Smereka (Писарівка)

1

 

Мощанець Дмитро

Тайфун

1

 

Нагорняк Роман

АІЩДІШ

1

 

Некрасов Григорій

МФК Буг

1

 

Орехівський Сергій

Booster

1

 

Пігун Денис

ФК Рейнджер

1

 

Понятовський Микола

ФК Лицарі

1

 

Рапацький Євгеній

Coming Soon

1

 

Романенко Євген

МФК Буг

1

 

Ромасюков Артем

FC ASTRUM

1

 

Сімонов Ілля

FC Starmix

1

 

Сірук Мирослав

FC Starmix

1

 

Самедінов Андрій

FC ASTRUM

1

 

Самолюк Павло

СуперСіп

1

 

Самусько Олег

Coming Soon

1

 

Сердуніч Вадим

FC ASTRUM

1

 

Собков Владислав

ФК Лицарі

1

 

Соловей Ілля

МФК Та Ти Шо

1

 

Стрільчук Ігор

АІЩДІШ

1

 

Тимощук Влад

Coming Soon

1

 

Ткачук Андрій

Family Наркевичі

1

 

Томусяк Владислав

FC Shark

1

 

Трепиз Олександр

ФК Сталь

1

 

Фертюк Ігор

FC Aristocrats

1

 

Халак Богдан

FC Shark

1

 

Хмелівський Артем

FC ASTRUM

1

 

Хомишен Артем

МФК Буг

1

 

Чернецький Артур

МФК Та Ти Шо

1

 

Шайдюк Сергій

ФК Рейнджер

1

 

Шаткун Євген

FC ASTRUM

1

 

Шашин Денис

МФК Та Ти Шо

1

 

Шептицький Максим

Coming Soon

1

 

Ювковецький Микола

FC Shark

1

 

Грубіяни

Гравець

Команда

ЧК

ЖК

ЧК*5+ЖК

Михайлюк Олександр

ФК Сталь

1

1

6

Скрябін Євген

Тайфун

1

1

6

Венгер Дмитро

FC Starmix

1

0

5

Добруха Олександр

Smereka (Писарівка)

1

0

5

Сірук Мирослав

FC Starmix

1

0

5

Євсєєв Максим

ФК Рейнджер

0

3

3

Ваховський Олексій

FC Aristocrats

0

2

2

Суєцький Олег

Family Наркевичі

0

2

2

Чернов Вадим

Престиж-Авто

0

2

2

Біленький Віталій

Нева

0

1

1

Білусяк Богдан

Весела Підкова

0

1

1

Барабаш Андрій

ФК Сталь

0

1

1

Боднарчук Євген

FC Starmix

0

1

1

Верескун Роман

МФК Буг

0

1

1

Власенко Андрій

Coming Soon

0

1

1

Власюк Ярослав

Нева

0

1

1

Вознюк Микола

Престиж-Авто

0

1

1

Волянський Артем

FC Shark

0

1

1

Головко Юрій

Smereka (Писарівка)

0

1

1

Гула Вадим

Нева

0

1

1

Гуменюк Максим

ФК Сталь

0

1

1

Дмитришен Ігор

ФК Сталь

0

1

1

Зеленін Валерій

Престиж-Авто

0

1

1

Земок Олександр

FC ASTRUM

0

1

1

Зощук Дмитро

FC ASTRUM

0

1

1

Калінський Дмитро

Престиж-Авто

0

1

1

Кашперук Дмитро

Smereka (Писарівка)

0

1

1

Кобзаренко Владислав

SEBN.UA

0

1

1

Колодій Андрій

FC Aristocrats

0

1

1

Коржан Максим

FC Aristocrats

0

1

1

Кошельник Вадим

FC Starmix

0

1

1

Кулієв Юрій

Family Наркевичі

0

1

1

Кулик Сергій

МФК Та Ти Шо

0

1

1

Лемець Олег

МФК Буг

0

1

1

Ляур Назар

МФК Та Ти Шо

0

1

1

Михальчук Тарас

МФК Буг

0

1

1

Мокрота Максим

Smereka (Писарівка)

0

1

1

Нагорняк Роман

АІЩДІШ

0

1

1

Невінський Олександр

Family Наркевичі

0

1

1

Никонюк Олександр

Тайфун

0

1

1

Олійник Сергій

ФК Рейнджер

0

1

1

Павлик Віктор

Booster

0

1

1

Подколзін Валерій

МФК Буг

0

1

1

Попович Владислав

FC Shark

0

1

1

Романов Віталій

Тайфун

0

1

1

Слободянюк Роман

FC Starmix

0

1

1

Собков Владислав

ФК Лицарі

0

1

1

Стасішен Іван

FC Aristocrats

0

1

1

Тичинський Дмитро

Family Наркевичі

0

1

1

Ткачук Андрій

Family Наркевичі

0

1

1

Томусяк Владислав

FC Shark

0

1

1

Трохимчук Олександр

Тайфун

0

1

1

Ханейчук Юрій

МФК Та Ти Шо

0

1

1

Хомишен Микола

МФК Буг

0

1

1

Цимбалюк Михайло

Гладіатор

0

1

1

Шафон Сергій

SEBN.UA

0

1

1

Шептицький Максим

Coming Soon

0

1

1

Шиян Дмитро

Smereka (Писарівка)

0

1

1

 

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here