Статистичні дані після 5-го туру. Дивізіон 4

0
45
ОРГАНІЗАТОРИ ЗМАГАНЬ – АСОЦІАЦІЯ ФУТЗАЛУ ХМЕЛЬНИЦЬКОЇ ОБЛАСТІ ТА УПРАВЛІННЯ МОЛОДІ ТА СПОРТУ ХМЕЛЬНИЦЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ

Мобільний партнер ПРЕМІУМ-ЛІГИ відкритого Чемпіонату (Кубку) Хмельницького з мініфутболу сезону 2024 року – мережа мобільних магазинів МобіФренд

Офіційний технічний партнер ПРЕМІУМ-ЛІГИ відкритого Чемпіонату (Кубку) Хмельницького з мініфутболу сезону 2024 року – PRISMA Sportswear

INSTAGRAM
FACEBOOK
YouTube

Бомбардири

Гравець Команда Голи З пен.
Земок Олександр FC ASTRUM 7
Кашперук Владислав Smereka (Писарівка) 7
Константинов Сергій МФК Та Ти Шо 7
Машталір Олександр Family Наркевичі 7
Рудик Олексій МФК Та Ти Шо 7
Басій Владислав Smereka (Писарівка) 6
Волянський Артем FC Shark 6
Кутуз’ян Олександр FC Aristocrats 6
Головко Юрій Smereka (Писарівка) 5
Кора Даніїл Весела Підкова 5
Попович Владислав FC Shark 5
Суєцький Олег Family Наркевичі 5
Шапельський Владислав Coming Soon 5
Гавриш Андрій Престиж-Авто 4
Кейлик Денис ФК Лицарі 4
Нікольчук Володимир СуперСіп 4
Семенчук Богдан FC Shark 4
Станкевич Ярослав FC Shark 4
Товсторог Валентин АІЩДІШ 4
Євсєєв Максим ФК Рейнджер 3
Блесінг Какоха Гладіатор 3
Грищук Володимир Весела Підкова 3
Гуменюк Богдан ФК Лицарі 3
Кашперук Дмитро Smereka (Писарівка) 3
Кошельник Вадим FC Starmix 3
Ляур Максим МФК Та Ти Шо 3
Мандрик Сергій Тайфун 3
Наконечний Андрій ФК Лицарі 3
Невінський Олександр Family Наркевичі 3
Садовець Роман Гладіатор 3
Сапіташ Олександр ФК Рейнджер 3
Слободянюк Роман FC Starmix 3
Шандига Павло FC ASTRUM 3
Шаравара Ігор Нева 3
Ясенко Дмитро Весела Підкова 3
Вівсянко Руслан Гладіатор 3 (1)
Соловей Ярослав МФК Та Ти Шо 3 (1)
Білусяк Богдан Весела Підкова 2
Берлов Максим Тайфун 2
Блонський Тарас FC Aristocrats 2
Борейко Олесь Весела Підкова 2
Голюк Олександр ФК Сталь 2
Гула Вадим Нева 2
Жуковський Олександр Booster 2
Левандовський Микола FC Starmix 2
Лемець Олег МФК Буг 2
Лужняк Валентин FC Shark 2
Матвіяс Василь ФК Лицарі 2
Машталір Сергій Family Наркевичі 2
Мокрота Максим Smereka (Писарівка) 2
Мороз Олександр Coming Soon 2
Мотичко Максим SEBN.UA 2
Муха Дмитро SEBN.UA 2
Наумович Назар FC Shark 2
Павлик Віктор Booster 2
Приходько Олександр Тайфун 2
Романов Віталій Тайфун 2
Сірук Мирослав FC Starmix 2
Салабай Святослав FC Starmix 2
Самолюк Павло СуперСіп 2
Тарантаєв Максим ФК Лицарі 2
Тичинський Дмитро Family Наркевичі 2
Ткачук Андрій Family Наркевичі 2
Трепиз Олександр ФК Сталь 2
Худик Олександр ФК Сталь 2
Шашин Денис МФК Та Ти Шо 2
Ювковецький Микола FC Shark 2
Ільчишин Влад Тайфун 1
Агджоян Юрій SEBN.UA 1
Біленький Віталій Нева 1
Багрій Вадим FC Aristocrats 1
Барабаш Андрій ФК Сталь 1
Баценко Іван СуперСіп 1
Боднарчук Євген FC Starmix 1
Булинін Сергій Smereka (Писарівка) 1
Васильков Олександр Весела Підкова 1
Верескун Роман МФК Буг 1
Власюк Артем Престиж-Авто 1
Власюк Ярослав Нева 1
Вознюк Микола Престиж-Авто 1
Гняздовський Кирило Нева 1
Гоза Юрій СуперСіп 1
Горбачов Євген Нева 1
Гудзь Богдан ФК Рейнджер 1
Гурський Микола SEBN.UA 1
Дмитришен Михайло ФК Сталь 1
Дмитришен Олександр ФК Сталь 1
Дяк Богдан ФК Сталь 1
Дячок Віталій Booster 1
Зенін Владислав Гладіатор 1
Зощук Дмитро FC ASTRUM 1
Калинюк Олег Family Наркевичі 1
Каразей Влад Coming Soon 1
Козар Олександр СуперСіп 1
Король Іван Нева 1
Костомаха Віталій FC ASTRUM 1
Кравецький Кирило СуперСіп 1
Курманський Олексій АІЩДІШ 1
Літинський Владислав Coming Soon 1
Левандовський Віталій Booster 1
Локазюк Віктор ФК Лицарі 1
Люлькун Руслан Тайфун 1
Мазур Владислав Престиж-Авто 1
Малюта Іван FC Shark 1
Мельник Артем SEBN.UA 1
Мельник Сергій МФК Буг 1
Модулев Віталій FC Aristocrats 1
Мойсюк Володимир FC ASTRUM 1
Мощанець Дмитро Тайфун 1
Нагорняк Роман АІЩДІШ 1
Некрасов Григорій МФК Буг 1
Ноль Артем SEBN.UA 1
Орехівський Сергій Booster 1
Пігун Денис ФК Рейнджер 1
Понятовський Микола ФК Лицарі 1
Рапацький Євгеній Coming Soon 1
Рибак Андрій Booster 1
Романенко Євген МФК Буг 1
Ромасюков Артем FC ASTRUM 1
Сімонов Ілля FC Starmix 1
Самедінов Андрій FC ASTRUM 1
Самолига Олег Тайфун 1
Самусько Олег Coming Soon 1
Сердуніч Вадим FC ASTRUM 1
Слюсар Михайло ФК Лицарі 1
Собков Владислав ФК Лицарі 1
Соловей Ілля МФК Та Ти Шо 1
Сторожук Дмитро FC Starmix 1
Стрільчук Ігор АІЩДІШ 1
Тарасюк Владислав FC Starmix 1
Тимощук Влад Coming Soon 1
Томусяк Владислав FC Shark 1
Фертюк Ігор FC Aristocrats 1
Халак Богдан FC Shark 1
Хмелівський Артем FC ASTRUM 1
Хомишен Артем МФК Буг 1
Хомишен Микола МФК Буг 1
Чернецький Артур МФК Та Ти Шо 1
Шайдюк Сергій ФК Рейнджер 1
Шаткун Євген FC ASTRUM 1
Шептицький Максим Coming Soon 1
Шиманський Анатолій ФК Сталь 1
Янковський Артем ФК Сталь 1
Ярощук Олексій Гладіатор 1

Грубіяни

Гравець Команда ЧК ЖК ЧК*5+ЖК
Михайлюк Олександр ФК Сталь 1 1 6
Скрябін Євген Тайфун 1 1 6
Блонський Тарас FC Aristocrats 1 0 5
Венгер Дмитро FC Starmix 1 0 5
Добруха Олександр Smereka (Писарівка) 1 0 5
Левандовський Віталій Booster 1 0 5
Приходько Олександр Тайфун 1 0 5
Романчев Віталій Тайфун 1 0 5
Сірук Мирослав FC Starmix 1 0 5
Якоб Андрій FC Aristocrats 1 0 5
Ваховський Олексій FC Aristocrats 0 4 4
Чернов Вадим Престиж-Авто 0 4 4
Євсєєв Максим ФК Рейнджер 0 3 3
Біленький Віталій Нева 0 2 2
Власюк Ярослав Нева 0 2 2
Вощина Сергій ФК Рейнджер 0 2 2
Гудзь Богдан ФК Рейнджер 0 2 2
Гуменюк Максим ФК Сталь 0 2 2
Дмитришен Ігор ФК Сталь 0 2 2
Зеленін Валерій Престиж-Авто 0 2 2
Земок Олександр FC ASTRUM 0 2 2
Лемець Олег МФК Буг 0 2 2
Суєцький Олег Family Наркевичі 0 2 2
Шептицький Максим Coming Soon 0 2 2
Шумський Владислав SEBN.UA 0 2 2
Іванов Михайло Весела Підкова 0 1 1
Ільчишин Влад Тайфун 0 1 1
Білусяк Богдан Весела Підкова 0 1 1
Барабаш Андрій ФК Сталь 0 1 1
Баценко Іван СуперСіп 0 1 1
Боднарчук Євген FC Starmix 0 1 1
Вівсянко Руслан Гладіатор 0 1 1
Верескун Роман МФК Буг 0 1 1
Власенко Андрій Coming Soon 0 1 1
Вознюк Микола Престиж-Авто 0 1 1
Волянський Артем FC Shark 0 1 1
Гавриш Андрій Престиж-Авто 0 1 1
Головко Юрій Smereka (Писарівка) 0 1 1
Грищук Володимир Весела Підкова 0 1 1
Гула Вадим Нева 0 1 1
Гурський Микола SEBN.UA 0 1 1
Дмитришен Олександр ФК Сталь 0 1 1
Дячок Андрій Booster 0 1 1
Дячок Віталій Booster 0 1 1
Жеменик Олександр Coming Soon 0 1 1
Зощук Дмитро FC ASTRUM 0 1 1
Калінський Дмитро Престиж-Авто 0 1 1
Катернога Валерій АІЩДІШ 0 1 1
Кашперук Дмитро Smereka (Писарівка) 0 1 1
Кобзаренко Віталій SEBN.UA 0 1 1
Кобзаренко Владислав SEBN.UA 0 1 1
Колодій Андрій FC Aristocrats 0 1 1
Копицяк Артем Booster 0 1 1
Кора Даніїл Весела Підкова 0 1 1
Корабельніков Артур Гладіатор 0 1 1
Коржан Максим FC Aristocrats 0 1 1
Кошельник Вадим FC Starmix 0 1 1
Кравчук Микола АІЩДІШ 0 1 1
Кулієв Юрій Family Наркевичі 0 1 1
Кулик Сергій МФК Та Ти Шо 0 1 1
Ляур Назар МФК Та Ти Шо 0 1 1
Малюта Іван FC Shark 0 1 1
Михальчук Тарас МФК Буг 0 1 1
Модулев Віталій FC Aristocrats 0 1 1
Мокрота Максим Smereka (Писарівка) 0 1 1
Мотичко Максим SEBN.UA 0 1 1
Нагорняк Роман АІЩДІШ 0 1 1
Невінський Олександр Family Наркевичі 0 1 1
Некрасов Григорій МФК Буг 0 1 1
Никонюк Олександр Тайфун 0 1 1
Олійник Сергій ФК Рейнджер 0 1 1
Павлик Віктор Booster 0 1 1
Пасічник Сергій Гладіатор 0 1 1
Пекнич Вадим FC ASTRUM 0 1 1
Петрієнко Артем Нева 0 1 1
Подколзін Валерій МФК Буг 0 1 1
Попович Владислав FC Shark 0 1 1
Рапацький Євгеній Coming Soon 0 1 1
Романов Віталій Тайфун 0 1 1
Салабай Святослав FC Starmix 0 1 1
Сапіташ Олександр ФК Рейнджер 0 1 1
Слободянюк Роман FC Starmix 0 1 1
Собков Владислав ФК Лицарі 0 1 1
Станкевич Ярослав FC Shark 0 1 1
Стасішен Іван FC Aristocrats 0 1 1
Тичинський Дмитро Family Наркевичі 0 1 1
Ткачук Андрій Family Наркевичі 0 1 1
Томусяк Владислав FC Shark 0 1 1
Трохимчук Олександр Тайфун 0 1 1
Ханейчук Юрій МФК Та Ти Шо 0 1 1
Хомишен Артем МФК Буг 0 1 1
Хомишен Микола МФК Буг 0 1 1
Худик Олександр ФК Сталь 0 1 1
Цвігун Владислав Весела Підкова 0 1 1
Цимбалюк Михайло Гладіатор 0 1 1
Шайдюк Сергій ФК Рейнджер 0 1 1
Шафон Сергій SEBN.UA 0 1 1
Шашин Денис МФК Та Ти Шо 0 1 1
Шиян Дмитро Smereka (Писарівка) 0 1 1
Янковський Артем ФК Сталь 0 1 1

 

 

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here