Статистичні дані після 7-го туру. Дивізіон 4

0
93
ОРГАНІЗАТОРИ ЗМАГАНЬ – АСОЦІАЦІЯ ФУТЗАЛУ ХМЕЛЬНИЦЬКОЇ ОБЛАСТІ ТА УПРАВЛІННЯ МОЛОДІ ТА СПОРТУ ХМЕЛЬНИЦЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ

Мобільний партнер ПРЕМІУМ-ЛІГИ відкритого Чемпіонату (Кубку) Хмельницького з мініфутболу сезону 2024 року – мережа мобільних магазинів МобіФренд

Офіційний технічний партнер ПРЕМІУМ-ЛІГИ відкритого Чемпіонату (Кубку) Хмельницького з мініфутболу сезону 2024 року – PRISMA Sportswear

INSTAGRAM
FACEBOOK
YouTube

Бомбардири

Гравець

Команда

Голи

З пен.

Константинов Сергій

МФК Та Ти Шо

11

 

Земок Олександр

FC ASTRUM

8

 

Машталір Олександр

Family Наркевичі

8

 

Головко Юрій

Smereka (Писарівка)

7

 

Кашперук Владислав

Smereka (Писарівка)

7

 

Кутуз’ян Олександр

FC Aristocrats

7

 

Рудик Олексій

МФК Та Ти Шо

7

 

Сапіташ Олександр

ФК Рейнджер

7

 

Шапельський Владислав

Coming Soon

7

(1)

Басій Владислав

Smereka (Писарівка)

6

 

Волянський Артем

FC Shark

6

 

Євсєєв Максим

ФК Рейнджер

5

 

Гавриш Андрій

Престиж-Авто

5

 

Кейлик Денис

ФК Лицарі

5

 

Кора Даніїл

Весела Підкова

5

 

Попович Владислав

FC Shark

5

 

Семенчук Богдан

FC Shark

5

 

Суєцький Олег

Family Наркевичі

5

 

Худик Олександр

ФК Сталь

5

 

Слободянюк Роман

FC Starmix

5

(1)

Вівсянко Руслан

Гладіатор

5

(2)

Блесінг Какоха

Гладіатор

4

 

Власюк Артем

Престиж-Авто

4

 

Кашперук Дмитро

Smereka (Писарівка)

4

 

Кошельник Вадим

FC Starmix

4

 

Лужняк Валентин

FC Shark

4

 

Ляур Максим

МФК Та Ти Шо

4

 

Малюта Іван

FC Shark

4

 

Мокрота Максим

Smereka (Писарівка)

4

 

Нікольчук Володимир

СуперСіп

4

 

Невінський Олександр

Family Наркевичі

4

 

Станкевич Ярослав

FC Shark

4

 

Товсторог Валентин

АІЩДІШ

4

 

Шандига Павло

FC ASTRUM

4

 

Ясенко Дмитро

Весела Підкова

4

 

Кравецький Кирило

СуперСіп

4

(1)

Некрасов Григорій

МФК Буг

4

(1)

Агджоян Юрій

SEBN.UA

3

 

Борейко Олесь

Весела Підкова

3

 

Грищук Володимир

Весела Підкова

3

 

Гудзь Богдан

ФК Рейнджер

3

 

Гула Вадим

Нева

3

 

Гуменюк Богдан

ФК Лицарі

3

 

Лемець Олег

МФК Буг

3

 

Мандрик Сергій

Тайфун

3

 

Наконечний Андрій

ФК Лицарі

3

 

Павлик Віктор

Booster

3

 

Рапацький Євгеній

Coming Soon

3

 

Садовець Роман

Гладіатор

3

 

Салабай Святослав

FC Starmix

3

 

Тарантаєв Максим

ФК Лицарі

3

 

Тичинський Дмитро

Family Наркевичі

3

 

Трепиз Олександр

ФК Сталь

3

 

Хмелівський Артем

FC ASTRUM

3

 

Шаравара Ігор

Нева

3

 

Шумський Владислав

SEBN.UA

3

 

Ювковецький Микола

FC Shark

3

 

Янковський Артем

ФК Сталь

3

 

Соловей Ярослав

МФК Та Ти Шо

3

(1)

Біленький Віталій

Нева

2

 

Білусяк Богдан

Весела Підкова

2

 

Берлов Максим

Тайфун

2

 

Блонський Тарас

FC Aristocrats

2

 

Гнатюк Максим

ФК Рейнджер

2

 

Гоза Юрій

СуперСіп

2

 

Голюк Олександр

ФК Сталь

2

 

Гурський Микола

SEBN.UA

2

 

Дмитришен Олександр

ФК Сталь

2

 

Жуковський Олександр

Booster

2

 

Зенін Владислав

Гладіатор

2

 

Козар Олександр

СуперСіп

2

 

Левандовський Микола

FC Starmix

2

 

Матвіяс Василь

ФК Лицарі

2

 

Машталір Сергій

Family Наркевичі

2

 

Мельник Артем Володимирович

Гладіатор

2

 

Модулев Віталій

FC Aristocrats

2

 

Мороз Олександр

Coming Soon

2

 

Мотичко Максим

SEBN.UA

2

 

Муха Дмитро

SEBN.UA

2

 

Нагорняк Роман

АІЩДІШ

2

 

Наумович Назар

FC Shark

2

 

Огородничук Денис

СуперСіп

2

 

Приходько Олександр

Тайфун

2

 

Рибак Андрій

Booster

2

 

Романов Віталій

Тайфун

2

 

Сірук Мирослав

FC Starmix

2

 

Самолюк Павло

СуперСіп

2

 

Слюсар Михайло

ФК Лицарі

2

 

Сторожук Дмитро

FC Starmix

2

 

Тимощук Влад

Coming Soon

2

 

Ткачук Андрій

Family Наркевичі

2

 

Чернецький Артур

МФК Та Ти Шо

2

 

Шайдюк Сергій

ФК Рейнджер

2

 

Шашин Денис

МФК Та Ти Шо

2

 

Шиманський Анатолій

ФК Сталь

2

 

Ярощук Олексій

Гладіатор

2

 

Дяк Богдан

ФК Сталь

2

(1)

Ігнатов Вадим

СуперСіп

1

 

Ільчишин Влад

Тайфун

1

 

Багрій Вадим

FC Aristocrats

1

 

Барабаш Андрій

ФК Сталь

1

 

Баценко Іван

СуперСіп

1

 

Боднарчук Євген

FC Starmix

1

 

Булинін Сергій

Smereka (Писарівка)

1

 

Васильков Олександр

Весела Підкова

1

 

Ваховський Олексій

FC Aristocrats

1

 

Верескун Роман

МФК Буг

1

 

Власюк Ярослав

Нева

1

 

Вознюк Микола

Престиж-Авто

1

 

Гняздовський Кирило

Нева

1

 

Горбачов Євген

Нева

1

 

Дмитришен Михайло

ФК Сталь

1

 

Дячок Андрій

Booster

1

 

Дячок Віталій

Booster

1

 

Зощук Дмитро

FC ASTRUM

1

 

Зюбрицький Віталій

АІЩДІШ

1

 

Калакай Віталій

FC Starmix

1

 

Калинюк Олег

Family Наркевичі

1

 

Каразей Влад

Coming Soon

1

 

Квока Сергій

СуперСіп

1

 

Колеснік Василь

Престиж-Авто

1

 

Колодій Андрій

FC Aristocrats

1

 

Корженівський Богдан

МФК Та Ти Шо

1

 

Король Іван

Нева

1

 

Костомаха Віталій

FC ASTRUM

1

 

Красножон Дмитро

СуперСіп

1

 

Курманський Олексій

АІЩДІШ

1

 

Літинський Владислав

Coming Soon

1

 

Лапінський Дмитро

ФК Рейнджер

1

 

Левандовський Віталій

Booster

1

 

Локазюк Віктор

ФК Лицарі

1

 

Люлькун Руслан

Тайфун

1

 

Мазур Владислав

Престиж-Авто

1

 

Марцонь Сергій

Нева

1

 

Мельник Артем

SEBN.UA

1

 

Мельник Сергій

МФК Буг

1

 

Михальчук Тарас

МФК Буг

1

 

Мойсюк Володимир

FC ASTRUM

1

 

Мощанець Дмитро

Тайфун

1

 

Ноль Артем

SEBN.UA

1

 

Орехівський Сергій

Booster

1

 

Осяк Богдан

SEBN.UA

1

 

Пігун Денис

ФК Рейнджер

1

 

Поворознюк Богдан

SEBN.UA

1

 

Понятовський Микола

ФК Лицарі

1

 

Романенко Євген

МФК Буг

1

 

Ромасюков Артем

FC ASTRUM

1

 

Сімонов Ілля

FC Starmix

1

 

Сірук Руслан

FC Starmix

1

 

Самедінов Андрій

FC ASTRUM

1

 

Самолига Олег

Тайфун

1

 

Самусько Олег

Coming Soon

1

 

Сердуніч Вадим

FC ASTRUM

1

 

Собков Владислав

ФК Лицарі

1

 

Соловей Ілля

МФК Та Ти Шо

1

 

Стрільчук Ігор

АІЩДІШ

1

 

Тарасюк Владислав

FC Starmix

1

 

Томусяк Владислав

FC Shark

1

 

Фертюк Ігор

FC Aristocrats

1

 

Халак Богдан

FC Shark

1

 

Хомишен Артем

МФК Буг

1

 

Хомишен Микола

МФК Буг

1

 

Худик Ілля

ФК Сталь

1

 

Чернов Вадим

Престиж-Авто

1

 

Шаткун Євген

FC ASTRUM

1

 

Шептицький Максим

Coming Soon

1

 

Грубіяни

Гравець

Команда

ЧК

ЖК

ЧК*5+ЖК

Михайлюк Олександр

ФК Сталь

2

1

11

Земок Олександр

FC ASTRUM

1

2

7

Собков Владислав

ФК Лицарі

1

2

7

Білусяк Богдан

Весела Підкова

1

1

6

Петрієнко Артем

Нева

1

1

6

Скрябін Євген

Тайфун

1

1

6

Янковський Артем

ФК Сталь

1

1

6

Блонський Тарас

FC Aristocrats

1

0

5

Венгер Дмитро

FC Starmix

1

0

5

Добруха Олександр

Smereka (Писарівка)

1

0

5

Качурка Ігор

ФК Сталь

1

0

5

Кутуз’ян Олександр

FC Aristocrats

1

0

5

Левандовський Віталій

Booster

1

0

5

Приходько Олександр

Тайфун

1

0

5

Романчев Віталій

Тайфун

1

0

5

Сірук Мирослав

FC Starmix

1

0

5

Якоб Андрій

FC Aristocrats

1

0

5

Чернов Вадим

Престиж-Авто

0

5

5

Євсєєв Максим

ФК Рейнджер

0

4

4

Ваховський Олексій

FC Aristocrats

0

4

4

Гудзь Богдан

ФК Рейнджер

0

3

3

Худик Олександр

ФК Сталь

0

3

3

Шумський Владислав

SEBN.UA

0

3

3

Біленький Віталій

Нева

0

2

2

Баценко Іван

СуперСіп

0

2

2

Вівсянко Руслан

Гладіатор

0

2

2

Власюк Ярослав

Нева

0

2

2

Вощина Сергій

ФК Рейнджер

0

2

2

Головко Юрій

Smereka (Писарівка)

0

2

2

Грищук Володимир

Весела Підкова

0

2

2

Гуменюк Максим

ФК Сталь

0

2

2

Дмитришен Ігор

ФК Сталь

0

2

2

Зеленін Валерій

Престиж-Авто

0

2

2

Кашперук Дмитро

Smereka (Писарівка)

0

2

2

Копицяк Артем

Booster

0

2

2

Кора Даніїл

Весела Підкова

0

2

2

Кухта Павло

СуперСіп

0

2

2

Лемець Олег

МФК Буг

0

2

2

Модулев Віталій

FC Aristocrats

0

2

2

Мокрота Максим

Smereka (Писарівка)

0

2

2

Суєцький Олег

Family Наркевичі

0

2

2

Цвігун Владислав

Весела Підкова

0

2

2

Шептицький Максим

Coming Soon

0

2

2

Іванов Михайло

Весела Підкова

0

1

1

Ільчишин Влад

Тайфун

0

1

1

Барабаш Андрій

ФК Сталь

0

1

1

Блесінг Какоха

Гладіатор

0

1

1

Боднарчук Євген

FC Starmix

0

1

1

Верескун Роман

МФК Буг

0

1

1

Веселовський Вадим

СуперСіп

0

1

1

Власенко Андрій

Coming Soon

0

1

1

Вознюк Микола

Престиж-Авто

0

1

1

Волянський Артем

FC Shark

0

1

1

Гавриш Андрій

Престиж-Авто

0

1

1

Горбанчук Олександр

FC Shark

0

1

1

Гула Вадим

Нева

0

1

1

Гуменюк Богдан

ФК Лицарі

0

1

1

Гурський Микола

SEBN.UA

0

1

1

Дмитришен Олександр

ФК Сталь

0

1

1

Дячок Андрій

Booster

0

1

1

Дячок Віталій

Booster

0

1

1

Жеменик Олександр

Coming Soon

0

1

1

Зощук Дмитро

FC ASTRUM

0

1

1

Казмірчук Анатолій

FC Shark

0

1

1

Калінський Дмитро

Престиж-Авто

0

1

1

Катернога Валерій

АІЩДІШ

0

1

1

Кашперук Владислав

Smereka (Писарівка)

0

1

1

Кобзаренко Віталій

SEBN.UA

0

1

1

Кобзаренко Владислав

SEBN.UA

0

1

1

Колодій Андрій

FC Aristocrats

0

1

1

Константинов Сергій

МФК Та Ти Шо

0

1

1

Корабельніков Артур

Гладіатор

0

1

1

Коржан Максим

FC Aristocrats

0

1

1

Кошельник Вадим

FC Starmix

0

1

1

Кравчук Микола

АІЩДІШ

0

1

1

Кулієв Юрій

Family Наркевичі

0

1

1

Кулик Сергій

МФК Та Ти Шо

0

1

1

Левандовський Микола

FC Starmix

0

1

1

Любовецький Глєб

Весела Підкова

0

1

1

Ляур Назар

МФК Та Ти Шо

0

1

1

Малюта Іван

FC Shark

0

1

1

Марцонь Сергій

Нева

0

1

1

Мельник Артем Володимирович

Гладіатор

0

1

1

Михальчук Тарас

МФК Буг

0

1

1

Мотичко Максим

SEBN.UA

0

1

1

Нагорняк Роман

АІЩДІШ

0

1

1

Невінський Олександр

Family Наркевичі

0

1

1

Некрасов Григорій

МФК Буг

0

1

1

Никонюк Олександр

Тайфун

0

1

1

Огородничук Руслан

СуперСіп

0

1

1

Олійник Сергій

ФК Рейнджер

0

1

1

Павлик Віктор

Booster

0

1

1

Пасічник Сергій

Гладіатор

0

1

1

Пекнич Вадим

FC ASTRUM

0

1

1

Подколзін Валерій

МФК Буг

0

1

1

Попович Владислав

FC Shark

0

1

1

Рапацький Євгеній

Coming Soon

0

1

1

Розгон Назар

FC Shark

0

1

1

Романов Віталій

Тайфун

0

1

1

Салабай Святослав

FC Starmix

0

1

1

Сапіташ Олександр

ФК Рейнджер

0

1

1

Семенчук Богдан

FC Shark

0

1

1

Слободянюк Роман

FC Starmix

0

1

1

Соловей Ярослав

МФК Та Ти Шо

0

1

1

Станкевич Ярослав

FC Shark

0

1

1

Стасішен Іван

FC Aristocrats

0

1

1

Тичинський Дмитро

Family Наркевичі

0

1

1

Ткачук Андрій

Family Наркевичі

0

1

1

Томусяк Владислав

FC Shark

0

1

1

Трохимчук Олександр

Тайфун

0

1

1

Ханейчук Юрій

МФК Та Ти Шо

0

1

1

Хомишен Артем

МФК Буг

0

1

1

Хомишен Микола

МФК Буг

0

1

1

Цимбалюк Михайло

Гладіатор

0

1

1

Шайдюк Сергій

ФК Рейнджер

0

1

1

Шафон Сергій

SEBN.UA

0

1

1

Шашин Денис

МФК Та Ти Шо

0

1

1

Шевчук Андрій

SEBN.UA

0

1

1

Шиян Дмитро

Smereka (Писарівка)

0

1

1

Ярощук Олексій

Гладіатор

0

1

1

Ясенко Дмитро

Весела Підкова

0

1

1

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here