Статистичні дані після 8-го туру. Дивізіон 5

0
94

Ексклюзивний партнер ПРЕМІУМ-ЛІГИ відкритого Чемпіонату (Кубку) Хмельницького з футзалу сезону 2023/2024 років – бренд JAKO

Офіційний партнер ПРЕМІУМ-ЛІГИ відкритого Чемпіонату (Кубку) Хмельницького з футзалу сезону 2023/2024 років – компанія Helpix – центр

Спеціальний партнер ПРЕМІУМ-ЛІГИ відкритого Чемпіонату (Кубку) Хмельницького з футзалу сезону 2023/2024 років – родинна пасіка GAVAGA – 100% натуральний мед!

Спеціальний партнер ПРЕМІУМ-ЛІГИ відкритого Чемпіонату (Кубку) Хмельницького з футзалу сезону 2023/2024 років – компанія SGK-1 – спортивне екіпірування і не тільки!

Стабільний партнер ПРЕМІУМ-ЛІГИ відкритого Чемпіонату (Кубку) Хмельницького з футзалу сезону 2023/2024 років – готельно-розважальний комплекс «Південна брама»

Спеціальний мобільний партнер ПРЕМІУМ-ЛІГИ відкритого Чемпіонату Хмельницького з футзалу сезону 2023/2024 років – мережа мобільних магазинів «Мобіфренд»

Спеціальний партнер ПРЕМІУМ-ЛІГИ відкритого Чемпіонату Хмельницького з футзалу сезону 2023/2024 – компанія
Rise Up – сонячні електростанції  

Інформаційний партнер ПРЕМІУМ-ЛІГИ відкритого Чемпіонату Хмельницького з футзалу сезону 2023/2024 Інтернет-видання ВСІМ – Новини Хмельницького vsim.ua

Бомбардири

Гравець Команда Голи З пен.
Мельник Максим Поділля Метиз 16 (1)
Ткаліч Ігор ЛіонВСП 13
Модулев Віталій FC Aristocrats 12
Гаман Денис Vitagro 11
Головко Юрій МФК “Дует+” (Війтівці) 11
Корженівський Богдан Vavilon 11
Садовець Роман “Прогрес-В” Михайлівка 11
Самолига Олег ФК “ЕЛЕКТРОТРАНС” 11
Гаврилюк Роман “Прогрес-В” Михайлівка 11 (1)
Молодих Сергій Фортуна 10
Мощанець Дмитро Vitagro 10
Бойчук Назарій ФК Нива Летичів 8
Вівсянко Руслан Гладіатор 8
Величко Костянтин ФК “МІЦЬ” 8
Кейлик Денис ФК Лицарі 8
Лях Ігор Vavilon 8
Мельник Артем DARK HORSE 8
Остаповець Максим “ПРИКОРДОННИК-2” 8
Давидов Артем Vavilon 7
Загродський Сергій Поділля Метиз 7
Капатинський Тімур Поділля Метиз 7
Козак В’ячеслав Поділля-АТО 7
Мацерук Артем FC ADRENALINE MK 7
Машталір Сергій ТГ Наркевичі 7
Михайлюк Іван “КРИСТАЛ-Вишнівчик” 7
Осяк Богдан Гладіатор 7
Пробитий Роман ФК “Лісоводи” 7
Рапацький Євгеній COMING SOON 7
Стешенков Максим “ПРИКОРДОННИК-2” 7
Шапельський Владислав COMING SOON 7
Янчук Дмитро ФК ЛАЙФСЕЛЛ 7
Бабій Євген “СКОРПІОН” 6
Гордань Володимир ФК “МІЦЬ” 6
Давидов Ярослав ЛіонВСП 6
Качан Євген DARK HORSE 6
Кашперук Владислав Smereka (Писарівка) 6
Кордонець Дмитро Фортуна 6
Кошелюк Вадим ФК “Вовки-Вовковинці” 6
Кутуз’ян Олександр FC Aristocrats 6
Локазюк Віктор “СКОРПІОН” 6
Лучко Віталій Vavilon 6
Мазур Владислав Мик. “Престиж-Авто” 6
Попович Владислав FC SHARK 6
Похно Вадим “КРИСТАЛ-Вишнівчик” 6
Пушкар Олексій МФК “БУГ” 6
Тимосевич Вадим Фахівець 6
Хлопонін Андрій Фахівець 6
Чернов Вадим “Престиж-Авто” 6
Алєесєєв Руслан ФК “Меджибіж” 5
Атерлей Василь ФК ЛАЙФСЕЛЛ 5
Бородій Дмитро Поділля Метиз 5
Вербовий Валерій МФК “БУГ” 5
Воловик Валентин Фахівець 5
Зінкевич Михайло ФК Нива Летичів 5
Казва Олександр DARK HORSE 5
Козар Іван ФК “Лісоводи” 5
Кричківський Андрій ЛіонВСП 5
Курлов Даніл ЛіонВСП 5
Лисецький Михайло ФК Нива Летичів 5
Машталір Олександр ТГ Наркевичі 5
Мельник Сергій МФК “БУГ” 5
Михальчук Тарас МФК “БУГ” 5
Нікольчук Володимир СУПЕР СІП 5
Надольний Назар Vitagro 5
Осіпов Олександр “ПРИКОРДОННИК-2” 5
Пухтяр Денис Фахівець 5
Слободян Віталій “Прогрес-В” Михайлівка 5
Соловей Ярослав МФК ТА ТИ ШО 5
Станкевич Ярослав FC SHARK 5
Стрілець Микола “КРИСТАЛ-Вишнівчик” 5
Шиян Дмитро Smereka (Писарівка) 5
Ясенко Дмитро Весела Підкова 5
Ангелюк Ілля АІЩДІШ 4
Б’ялковський Ілля Melix-Заслучненська ТГ 4
Бесіда Ігор ФК “ЕЛЕКТРОТРАНС” 4
Бобік Андрій Фахівець 4
Вітка Сергій МФК “Дует+” (Війтівці) 4
Вербовий Євгеній ФК “ЕЛЕКТРОТРАНС” 4
Власюк Артем “Престиж-Авто” 4
Гавриш Андрій “Престиж-Авто” 4
Гарнець Андрій Nova Ushytsia 4
Голюк Олександр ФК “Сталь” 4
Гудзь Богдан “Престиж-Авто” 4
Гуйван Іван Nova Ushytsia 4
Гуменюк Андрій “Престиж-Авто” 4
Кобзаренко Владислав DARK HORSE 4
Кожелюк Віталій Vitagro 4
Коржук Максим Melix-Заслучненська ТГ 4
Мойдал Павло АІЩДІШ 4
Мокрота Максим Smereka (Писарівка) 4
Мостепанюк Юрій Nova Ushytsia 4
Нащубський Олександр “Прогрес-В” Михайлівка 4
Новіцький Вадим Nova Ushytsia 4
Олійник Андрій ФК Нива Летичів 4
Сабуняк Роман Melix-Заслучненська ТГ 4
Савчук Ерік ФК Лицарі 4
Скринник Кирил Весела Підкова 4
Слюсар Михайло ФК Лицарі 4
Терлецький Мар’ян Весела Підкова 4
Трепез Олександр ФК “Сталь” 4
Франков Володимир МФК “Дует+” (Війтівці) 4
Цвігун Владислав Весела Підкова 4
Янковський Артем ФК “Сталь” 4
Щербаков Ярослав АІЩДІШ 4 (1)
Іщук Олександр ФК ЛАЙФСЕЛЛ 3
Атласюк Сергій Фахівець 3
Білий Ілля Поділля Метиз 3
Бабик Ярослав ФК “Лісоводи” 3
Баськов Сергій “Прогрес-В” Михайлівка 3
Болотюк Іван Vitagro 3
Бурка Остап FC Aristocrats 3
Ваховський Олексій FC Aristocrats 3
Вознюк Микола “Престиж-Авто” 3
Гіджеліцький Ігор ФК “МІЦЬ” 3
Герега Руслан ФК “Вовки-Вовковинці” 3
Гранчак Павло ФК “Лісоводи” 3
Грицаєв Тарас Весела Підкова 3
Губерначук Ярослав FC ADRENALINE MK 3
Гурницький Андрій Фортуна 3
Душа Денис FC SHARK 3
Зюбрицький Віталій АІЩДІШ 3
Коваль Дмитро “Прогрес-В” Михайлівка 3
Кошельник Вадим ФК “Меджибіж” 3
Кулаков Олексій ФК “Лісоводи” 3
Куражнов Тімур FC SHARK 3
Курманський Олексій АІЩДІШ 3
Левандовський Віталій МФК ТА ТИ ШО 3
Лянскорунський Сергій ФК “МІЦЬ” 3
Магеляс Владислав ФК Лицарі 3
Медведчук Максим FC ADRENALINE MK 3
Мельник Владислав Фортуна 3
Микуляк Дмитро МФК “Дует+” (Війтівці) 3
Михайлюк Олександр Васильович ФК “Сталь” 3
Мойсюк Віктор Поділля-АТО 3
Мотичко Максим Nova Ushytsia 3
Некрасов Григорій МФК “БУГ” 3
Підгородоцький Сергій ФК ЛАЙФСЕЛЛ 3
Павленко Олег “ПРИКОРДОННИК-2” 3
Панасюк Віктор ФК Нива Летичів 3
Плакса Євген Фахівець 3
Подколзін Валерій МФК “БУГ” 3
Рудик Олексій МФК ТА ТИ ШО 3
Савчук Сергій FC ADRENALINE MK 3
Скібінський Дмитро ФК “Вовки-Вовковинці” 3
Слободянюк Роман ФК “Меджибіж” 3
Смішно Олександр Поділля-АТО 3
Сохарук Артем Vavilon 3
Суворов Максим ФК “ЕЛЕКТРОТРАНС” 3
Тернавський Юрій МФК “Дует+” (Війтівці) 3
Ткачук Богдан Андрійович Фахівець 3
Ткачук Олександр ФК Лицарі 3
Ткачук Руслан “КРИСТАЛ-Вишнівчик” 3
Турчин Андрій “КРИСТАЛ-Вишнівчик” 3
Халак Богдан FC SHARK 3
Цебрій Назар ТГ Наркевичі 3
Чернецький Артур Лук’янівська 3
Шафер Олександр ФК Нива Летичів 3
Ярощук Олексій Гладіатор 3
Івахов Дмитро АІЩДІШ 2
Ігнатов Вадим СУПЕР СІП 2
Алексєєв Микола “КРИСТАЛ-Вишнівчик” 2
Білий Валерій ФК “Лісоводи” 2
Бабич Сергій ФК Нива Летичів 2
Багрій Вадим FC Aristocrats 2
Багрійчук Віктор Поділля-АТО 2
Басій Владислав Smereka (Писарівка) 2
Бжуско Олег МФК “Дует+” (Війтівці) 2
Боднар Микола Поділля Метиз 2
Буган Сергій “КРИСТАЛ-Вишнівчик” 2
Вавринюк Павло FC SHARK 2
Верескун Роман МФК “БУГ” 2
Вовчинський Богдан ТГ Наркевичі 2
Гаєвський Мирослав Весела Підкова 2
Герецький ВІктор АІЩДІШ 2
Горенко Денис “СКОРПІОН” 2
Грибовський Богдан Nova Ushytsia 2
Гуменюк Богдан ФК Лицарі 2
Гусар Максим Melix-Заслучненська ТГ 2
Денисюк Юрій Melix-Заслучненська ТГ 2
Дмитришин Михайло ФК “Сталь” 2
Долічний Арсен Smereka (Писарівка) 2
Дроваль Віталій Vitagro 2
Дубіца Костянтин Melix-Заслучненська ТГ 2
Дяк Богдан ФК “Сталь” 2
Загородній Ярослав FC ADRENALINE MK 2
Закуренко Олександр СУПЕР СІП 2
Кірик Ігор DARK HORSE 2
Каленик Дмитро “СКОРПІОН” 2
Качурка Ігор ФК “Сталь” 2
Кашперук Дмитро Smereka (Писарівка) 2
Кондратюк Микола ФК ЛАЙФСЕЛЛ 2
Константинов Сергій МФК ТА ТИ ШО 2
Котоній Владислав “КРИСТАЛ-Вишнівчик” 2
Кошовський Володимир Поділля-АТО 2
Крук Олександр COMING SOON 2
Леськов Роман ФК Нива Летичів 2
Мізин Ярослав Гладіатор 2
Міль Роман Гладіатор 2
Мазур Назар МФК “Дует+” (Війтівці) 2
Марущак Віталій Фахівець 2
Мощанець Павло Vitagro 2
Мусатов Олексій Поділля Метиз 2
Науменко Руслан Фортуна 2
Ориховський Віталій “ПРИКОРДОННИК-2” 2
Пендечук Андрій Melix-Заслучненська ТГ 2
Перушко Кіріл “ПРИКОРДОННИК-2” 2
Продан Ілья ФК “ЕЛЕКТРОТРАНС” 2
Римар Степан МФК “Дует+” (Війтівці) 2
Самолюк Павло СУПЕР СІП 2
Саніцький Дмитро Vavilon 2
Семенчук Богдан FC SHARK 2
Скрябін Євген Vitagro 2
Стрільчук Ігор АІЩДІШ 2
Тарантаєв Максим “СКОРПІОН” 2
Тимощук Ярослав COMING SOON 2
Ткачук Дмитро ТГ Наркевичі 2
Томусяк Владислав FC SHARK 2
Топільчук Андрій Поділля-АТО 2
Хомишен Микола МФК “БУГ” 2
Цимбалюк Олександр Nova Ushytsia 2
Черенков Костянтин Поділля-АТО 2
Чернятинський Віктор “Престиж-Авто” 2
Шиманський Анатолій ФК “Сталь” 2
Шматлай Костянтин COMING SOON 2
Яцків Михайло ФК “ЕЛЕКТРОТРАНС” 2
Білик Денис Гладіатор 1
Балан Віталій Melix-Заслучненська ТГ 1
Бистрих Володимир DARK HORSE 1
Бобінський Володимир ФК “Вовки-Вовковинці” 1
Борейко Олесь Весела Підкова 1
Булинін Сергій МФК “Дует+” (Війтівці) 1
Буяльський Ілля Лук’янівська 1
Віт Віталій ФК ЛАЙФСЕЛЛ 1
Варцаба Андрій ФК “Меджибіж” 1
Васильков Олександр Весела Підкова 1
Ведмеденко Юрій ЛіонВСП 1
Власюк Денис Лук’янівська 1
Вознюк Руслан ФК ЛАЙФСЕЛЛ 1
Волянський Артем FC SHARK 1
Гаврилюк Андрій МФК ТА ТИ ШО 1
Галузінський Іван МФК ТА ТИ ШО 1
Гах Олександр Поділля-АТО 1
Гловіцький Дмитро Vitagro 1
Голка Дмитро Гладіатор 1
Гончар Максим FC ADRENALINE MK 1
Горбатюк Максим Melix-Заслучненська ТГ 1
Горбуль Дмитро Vitagro 1
Грінь Михайло Фортуна 1
Губчук Михайло “ПРИКОРДОННИК-2” 1
Гурняк Олександр Олекс. Поділля Метиз 1
Дідух Ярослав ФК “Вовки-Вовковинці” 1
Діянчук Дмитро DARK HORSE 1
Давидов Денис ФК ЛАЙФСЕЛЛ 1
Дмитришин Олександр ФК “Сталь” 1
Дубовий Роман “КРИСТАЛ-Вишнівчик” 1
Жаворонков Георгій DARK HORSE 1
Журавський Олександр FC ADRENALINE MK 1
Завіша Павло ФК “Вовки-Вовковинці” 1
Заяць Роман “КРИСТАЛ-Вишнівчик” 1
Каракула Анатолій ФК Лицарі 1
Квока Сергій СУПЕР СІП 1
Кирилюк Іван “КРИСТАЛ-Вишнівчик” 1
Кобзаренко Віталій DARK HORSE 1
Коваль Вадим Фортуна 1
Койфман Олександр СУПЕР СІП 1
Коник Віталій FC ADRENALINE MK 1
Коржан Максим МФК ТА ТИ ШО 1
Королюк Олександр “СКОРПІОН” 1
Корчинський Ілля Лук’янівська 1
Краєвський Сергій Фахівець 1
Кравчук Микола АІЩДІШ 1
Кривий Ігор МФК “БУГ” 1
Кулієв Юрій ТГ Наркевичі 1
Кулик Сергій МФК ТА ТИ ШО 1
Курлов Денис ЛіонВСП 1
Кухарук Богдан Лук’янівська 1
Кучер Костянтин ФК “Меджибіж” 1
Куян Ігор МФК “Дует+” (Війтівці) 1
Літинський Владислав COMING SOON 1
Лабець Анатолій ФК ЛАЙФСЕЛЛ 1
Лаврентюк Ігор ФК Нива Летичів 1
Лонський Олександр АІЩДІШ 1
Лужняк Валентин FC SHARK 1
Лукянюк Євгеній “ПРИКОРДОННИК-2” 1
Лучинін Вадим Vavilon 1
Люлько Микола Поділля-АТО 1
Мазур Ярослав Nova Ushytsia 1
Махніцький Андрій МФК “Дует+” (Війтівці) 1
Микуш Олександр ФК Нива Летичів 1
Михальчук Богдан ФК “Вовки-Вовковинці” 1
Мороз Олександр COMING SOON 1
Муха Дмитро DARK HORSE 1
Нікітін Олександр DARK HORSE 1
Невінський Олександр ТГ Наркевичі 1
Огороднічук Денис СУПЕР СІП 1
Огороднічук Руслан СУПЕР СІП 1
Осадчук Володимир Фортуна 1
Осовий Владислав FC Aristocrats 1
Очеретяний Олесь МФК ТА ТИ ШО 1
Підлипний Юрій Лук’янівська 1
Пірожков Ігор ФК Нива Летичів 1
Перун Сергій Гладіатор 1
Петращук Віктор ФК “Вовки-Вовковинці” 1
Пилипчук Андрій Фортуна 1
Подорванюк Іван Фахівець 1
Поліщук Олександр Вол. Vavilon 1
Поляк Артур ФК “Вовки-Вовковинці” 1
Понятовський Сергій Поділля-АТО 1
Приймак Артур ФК ЛАЙФСЕЛЛ 1
Регула Радіон Smereka (Писарівка) 1
Рогальський Даня “ПРИКОРДОННИК-2” 1
Рогожников Олег “КРИСТАЛ-Вишнівчик” 1
Романов Михайло Фортуна 1
Сікорський Олексій МФК ТА ТИ ШО 1
Сімчук Олександр Melix-Заслучненська ТГ 1
Сампір Владислав “ПРИКОРДОННИК-2” 1
Самусько Олег COMING SOON 1
Семененко Владислав FC ADRENALINE MK 1
Суєцький Олександр “КРИСТАЛ-Вишнівчик” 1
Суховецький Назар Smereka (Писарівка) 1
Твердохліб Тарас “Прогрес-В” Михайлівка 1
Теренов Олександр Гладіатор 1
Тисячний Руслан СУПЕР СІП 1
Ткачук Андрій FC ADRENALINE MK 1
Ткачук Богдан COMING SOON 1
Туменко Олександр Фортуна 1
Філюк Вадим FC ADRENALINE MK 1
Федорович Владислав Фахівець 1
Федорчук Андрій Поділля Метиз 1
Фурман Роман Nova Ushytsia 1
Хажинський Назар Фахівець 1
Ханейчук Юрій МФК ТА ТИ ШО 1
Худик Олександр ФК “Сталь” 1
Черниш Олександр ФК “ЕЛЕКТРОТРАНС” 1
Шанін Володимир FC ADRENALINE MK 1
Шебетко Петро Поділля-АТО 1
Янковський Владислав ФК “Вовки-Вовковинці” 1
Ярмощук Вадим ФК “ЕЛЕКТРОТРАНС” 1
Гранчак Валерій ФК “Лісоводи” 1 (1)
Сірук Мирослав ФК “Меджибіж” 1 (1)

Грубияни

Гравець Команда ЧК ЖК ЧК*5+ЖК
Кобзаренко Владислав DARK HORSE 1 3 8
Вівсянко Руслан Гладіатор 1 2 7
Кейлик Денис ФК Лицарі 1 2 7
Машталір Сергій ТГ Наркевичі 1 2 7
Семенчук Богдан FC SHARK 1 2 7
Алексєєв Микола “КРИСТАЛ-Вишнівчик” 1 1 6
Микуляк Дмитро МФК “Дует+” (Війтівці) 1 1 6
Павленко Олег “ПРИКОРДОННИК-2” 1 1 6
Соловей Ярослав МФК ТА ТИ ШО 1 1 6
Шило Володимир “Престиж-Авто” 1 1 6
Буртник Олег Nova Ushytsia 1 0 5
Віштал Євгеній ФК Нива Летичів 1 0 5
Волошин Дмитро Весела Підкова 1 0 5
Гаєвський Мирослав Весела Підкова 1 0 5
Корженівський Богдан Vavilon 1 0 5
Куражнов Тімур FC SHARK 1 0 5
Мойсюк Віктор Поділля-АТО 1 0 5
Пасічник Сергій Гладіатор 1 0 5
Пипа Володимир ФК “Лісоводи” 1 0 5
Подорванюк Іван Фахівець 1 0 5
Суєцький Олександр “КРИСТАЛ-Вишнівчик” 1 0 5
Тичинський Дмитро ТГ Наркевичі 1 0 5
Ягольніцький Олег ФК “МІЦЬ” 1 0 5
Янковський Артем ФК “Сталь” 1 0 5
Ярощук Олексій Гладіатор 1 0 5
Петриковець Дмитро ЛіонВСП 0 4 4
Кухта Павло СУПЕР СІП 0 3 3
Лянскорунський Сергій ФК “МІЦЬ” 0 3 3
Лях Ігор Vavilon 0 3 3
Михайлюк Олександр Васильович ФК “Сталь” 0 3 3
Цвігун Владислав Весела Підкова 0 3 3
Ярмощук Вадим ФК “ЕЛЕКТРОТРАНС” 0 3 3
Білик Денис Гладіатор 0 2 2
Бойчук Назарій ФК Нива Летичів 0 2 2
Вовчинський Богдан ТГ Наркевичі 0 2 2
Волошин Олег ФК “ЕЛЕКТРОТРАНС” 0 2 2
Волянський Артем FC SHARK 0 2 2
Голюк Олександр ФК “Сталь” 0 2 2
Давидов Артем Vavilon 0 2 2
Данілов Андрій ЛіонВСП 0 2 2
Зведенюк Микола МФК ТА ТИ ШО 0 2 2
Кірик Ігор DARK HORSE 0 2 2
Коржук Максим Melix-Заслучненська ТГ 0 2 2
Кошелюк Вадим ФК “Вовки-Вовковинці” 0 2 2
Курлов Даніл ЛіонВСП 0 2 2
Михальчук Богдан ФК “Вовки-Вовковинці” 0 2 2
Олійник Андрій ФК Нива Летичів 0 2 2
Похно Вадим “КРИСТАЛ-Вишнівчик” 0 2 2
Пушкар Олексій МФК “БУГ” 0 2 2
Стешенков Максим “ПРИКОРДОННИК-2” 0 2 2
Цимбалюк Михайло Гладіатор 0 2 2
Чернов Вадим “Престиж-Авто” 0 2 2
Ігнатов Вадим СУПЕР СІП 0 1 1
Антонюк Данило “Прогрес-В” Михайлівка 0 1 1
Білецький Тимур “СКОРПІОН” 0 1 1
Білий Валерій ФК “Лісоводи” 0 1 1
Білусяк Богдан Весела Підкова 0 1 1
Бабій Євген “СКОРПІОН” 0 1 1
Бабик Ярослав ФК “Лісоводи” 0 1 1
Бабич Сергій ФК Нива Летичів 0 1 1
Багрій Вадим FC Aristocrats 0 1 1
Баценко Іван СУПЕР СІП 0 1 1
Бистрих Володимир DARK HORSE 0 1 1
Ваховський Олексій FC Aristocrats 0 1 1
Вербовий Євгеній ФК “ЕЛЕКТРОТРАНС” 0 1 1
Верескун Роман МФК “БУГ” 0 1 1
Вознюк Руслан ФК ЛАЙФСЕЛЛ 0 1 1
Гіджеліцький Ігор ФК “МІЦЬ” 0 1 1
Гавриш Андрій “Престиж-Авто” 0 1 1
Гаман Денис Vitagro 0 1 1
Гах Олександр Поділля-АТО 0 1 1
Гнусінський Артур “ПРИКОРДОННИК-2” 0 1 1
Головко Юрій МФК “Дует+” (Війтівці) 0 1 1
Гордань Володимир ФК “МІЦЬ” 0 1 1
Гранчак Валерій ФК “Лісоводи” 0 1 1
Гранчак Павло ФК “Лісоводи” 0 1 1
Грищук Бронислав ТГ Наркевичі 0 1 1
Гудзь Богдан “Престиж-Авто” 0 1 1
Гуменюк Андрій “Престиж-Авто” 0 1 1
Давидов Ярослав ЛіонВСП 0 1 1
Допта Олександр Vitagro 0 1 1
Дроваль Віталій Vitagro 0 1 1
Дубінін Ігор Фортуна 0 1 1
Дубіца Костянтин Melix-Заслучненська ТГ 0 1 1
Дубовий Руслан DARK HORSE 0 1 1
Жаворонков Георгій DARK HORSE 0 1 1
Загродський Сергій Поділля Метиз 0 1 1
Зюбрицький Віталій АІЩДІШ 0 1 1
Казмірчук Анатолій FC SHARK 0 1 1
Капатинський Тімур Поділля Метиз 0 1 1
Качан Євген DARK HORSE 0 1 1
Кашперук Владислав Smereka (Писарівка) 0 1 1
Коваль Дмитро “Прогрес-В” Михайлівка 0 1 1
Козак В’ячеслав Поділля-АТО 0 1 1
Козар Олександр СУПЕР СІП 0 1 1
Колос Альберт ЛіонВСП 0 1 1
Константинов Сергій МФК ТА ТИ ШО 0 1 1
Кордонець Дмитро Фортуна 0 1 1
Королюк Олександр “СКОРПІОН” 0 1 1
Корчинський Ілля Лук’янівська 0 1 1
Кохановський Петро Vavilon 0 1 1
Кошельник Вадим ФК “Меджибіж” 0 1 1
Кошовський Володимир Поділля-АТО 0 1 1
Кулаков Олексій ФК “Лісоводи” 0 1 1
Кулик Сергій МФК ТА ТИ ШО 0 1 1
Лаврентюк Ігор ФК Нива Летичів 0 1 1
Лапчук Павло ФК “Лісоводи” 0 1 1
Леськов Роман ФК Нива Летичів 0 1 1
Лозінський Дмитро Весела Підкова 0 1 1
Локазюк Віктор “СКОРПІОН” 0 1 1
Лонський Олександр АІЩДІШ 0 1 1
Лужняк Валентин FC SHARK 0 1 1
Лучинський Роман МФК ТА ТИ ШО 0 1 1
Ляур Максим Лук’янівська 0 1 1
Майоров Денис ФК “ЕЛЕКТРОТРАНС” 0 1 1
Марцинишен Дмитро ФК “Лісоводи” 0 1 1
Мацерук Артем FC ADRENALINE MK 0 1 1
Медведчук Олександр FC ADRENALINE MK 0 1 1
Мельник Владислав Фортуна 0 1 1
Мельник Сергій МФК “БУГ” 0 1 1
Миколенко Максим ЛіонВСП 0 1 1
Модулев Віталій FC Aristocrats 0 1 1
Молодих Сергій Фортуна 0 1 1
Московчук Богдан ФК “МІЦЬ” 0 1 1
Мощанець Дмитро Vitagro 0 1 1
Мусатов Олексій Поділля Метиз 0 1 1
Навитанюк Максим “СКОРПІОН” 0 1 1
Нащубський Олександр “Прогрес-В” Михайлівка 0 1 1
Невінський Олександр ТГ Наркевичі 0 1 1
Новіцький Вадим Nova Ushytsia 0 1 1
Остаповець Максим “ПРИКОРДОННИК-2” 0 1 1
Перун Сергій Гладіатор 0 1 1
Петращук Віктор ФК “Вовки-Вовковинці” 0 1 1
Попович Владислав FC SHARK 0 1 1
Рапацький Євгеній COMING SOON 0 1 1
Решітник Олексій Vavilon 0 1 1
Романчук Вадим Vitagro 0 1 1
Рудик Олексій МФК ТА ТИ ШО 0 1 1
Сікорський Олексій МФК ТА ТИ ШО 0 1 1
Сірук Мирослав ФК “Меджибіж” 0 1 1
Сірук Руслан ФК “Меджибіж” 0 1 1
Савчук Андрій Сергійович МФК ТА ТИ ШО 0 1 1
Савчук Сергій FC ADRENALINE MK 0 1 1
Саніцький Дмитро Vavilon 0 1 1
Сас Павло Фортуна 0 1 1
Скрябін Євген Vitagro 0 1 1
Слободян Віталій “Прогрес-В” Михайлівка 0 1 1
Слободянюк Роман ФК “Меджибіж” 0 1 1
Слюсар Михайло ФК Лицарі 0 1 1
Смішно Олександр Поділля-АТО 0 1 1
Стаднік Сергій “Прогрес-В” Михайлівка 0 1 1
Станкевич Ярослав FC SHARK 0 1 1
Суворов Максим ФК “ЕЛЕКТРОТРАНС” 0 1 1
Суховерко Сергій Nova Ushytsia 0 1 1
Тарантаєв Максим “СКОРПІОН” 0 1 1
Тарасюк Владислав ФК “Меджибіж” 0 1 1
Тимошенко Олександр ФК Лицарі 0 1 1
Тимощук Дмитро Nova Ushytsia 0 1 1
Ткаліч Ігор ЛіонВСП 0 1 1
Ткачук Богдан COMING SOON 0 1 1
Ткачук Олександр ФК Лицарі 0 1 1
Ткачук Руслан “КРИСТАЛ-Вишнівчик” 0 1 1
Трепез Олександр ФК “Сталь” 0 1 1
Халак Богдан FC SHARK 0 1 1
Ханейчук Юрій МФК ТА ТИ ШО 0 1 1
Хлопонін Андрій Фахівець 0 1 1
Хмура Костянтин ФК “МІЦЬ” 0 1 1
Цимбалюк Олександр Nova Ushytsia 0 1 1
Черниш Олександр ФК “ЕЛЕКТРОТРАНС” 0 1 1
Шапельський Владислав COMING SOON 0 1 1
Шебетко Петро Поділля-АТО 0 1 1
Янковський Владислав ФК “Вовки-Вовковинці” 0 1 1
Яцків Михайло ФК “ЕЛЕКТРОТРАНС” 0 1 1

 

 

 

 

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here