Статистичні дані після матчів 1/4 фіналу. Дивізіон 4

0
121
ОРГАНІЗАТОРИ ЗМАГАНЬ – АСОЦІАЦІЯ ФУТЗАЛУ ХМЕЛЬНИЦЬКОЇ ОБЛАСТІ ТА УПРАВЛІННЯ МОЛОДІ ТА СПОРТУ ХМЕЛЬНИЦЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ

Ексклюзивний партнер ПРЕМІУМ-ЛІГИ відкритого Чемпіонату (Кубку) Хмельницького з футзалу сезону 2023/2024 років – бренд JAKO

Офіційний партнер ПРЕМІУМ-ЛІГИ відкритого Чемпіонату (Кубку) Хмельницького з футзалу сезону 2023/2024 років – компанія Helpix – центр

Спеціальний партнер ПРЕМІУМ-ЛІГИ відкритого Чемпіонату (Кубку) Хмельницького з футзалу сезону 2023/2024 років – родинна пасіка GAVAGA – 100% натуральний мед!

Спеціальний партнер ПРЕМІУМ-ЛІГИ відкритого Чемпіонату (Кубку) Хмельницького з футзалу сезону 2023/2024 років – компанія SGK-1 – спортивне екіпірування і не тільки!

Стабільний партнер ПРЕМІУМ-ЛІГИ відкритого Чемпіонату (Кубку) Хмельницького з футзалу сезону 2023/2024 років – готельно-розважальний комплекс «Південна брама»

Спеціальний мобільний партнер ПРЕМІУМ-ЛІГИ відкритого Чемпіонату Хмельницького з футзалу сезону 2023/2024 років – мережа мобільних магазинів «Мобіфренд»

Спеціальний партнер ПРЕМІУМ-ЛІГИ відкритого Чемпіонату Хмельницького з футзалу сезону 2023/2024 – компанія
Rise Up – сонячні електростанції  

Інформаційний партнер ПРЕМІУМ-ЛІГИ відкритого Чемпіонату Хмельницького з футзалу сезону 2023/2024 Інтернет-видання ВСІМ – Новини Хмельницького vsim.ua

Бомбардири

Гравець Команда Голи З пен.
Дрезналь Кіріл Ветеран 43
Познанський Дмитро TAD 38
Верещагін Денис ФК “Олімп” (Солобківці) 35 (1)
Барабаш Денис TAD 31
Костецький Ян ФК “ITA-TOOLS” 26
Сендель Олексій Ветеран 25
Земок Олександр FC “ASTRUM” 25 (1)
Деркач Денис ФК “Олімп” (Солобківці) 23
Самедінов Андрій FC “ASTRUM” 23
Пасічник Максим Карат MEBLI REMTION-2 20
Алла Хадж Халаф BRILLIANT 19
Альміз Олександр ІНКОГНІТО 19
Байдусь Владислав FC “ADRENALINE” 19
Самсонов Андрій ІНКОГНІТО 17
Шеремета Максим ФК “Подільський Кремінь” 16
Ведмедюк Борис FC “ADRENALINE” 16 (3)
Вороністий Владислав Royal Palace 15
Голова Сергій АДВОКАТ 15
Кравець Артем Royal Palace 15
Ягринець Вадим ІНКОГНІТО 15
Гранатович Назарій АДВОКАТ 14
Гуменний Богдан FC “ADRENALINE” 14
Гуменюк Ярослав ФК “Гвардія” 14
Щербатюк Вадим TAD 14
Остапов Вадим АДВОКАТ 13 (1)
Лисий Олександр Карат MEBLI REMTION-2 12
Падневич Володимир Патріоти-NETiP 12
Федоров Антон Ветеран 12
Ветошко Євген ФК “ITA-TOOLS” 11
Залевський Дмитро ФК “Олімп” (Солобківці) 11
Сабуняк Роман Royal Palace 11
Соловей Роман Ветеран 11
Шаравара Ігор ФК “Нева” 11
Батько Андрій Патріоти-NETiP 10
Власов Давид ФК “Подільський Кремінь” 10
Жилкін Нікіта BRILLIANT 10
Каплун Сергій ФК “Подільський Кремінь” 10
Олещук Олександр ФК “ITA-TOOLS” 10
Рудь Богдан ІНКОГНІТО 10
Добротвор Валентин TAD 9
Зарванський Віталій Royal Palace 9
Пасечник Дмитро ФК “Подільський Кремінь” 9
Бігун Михайло ФК “ITA-TOOLS” 8
Басараба Ярослав FC “ADRENALINE” 8
Баситюк Роман Royal Palace 8
Гуляк Віталій Карат MEBLI REMTION-2 8
Квіт Віктор ФК “Подільський Кремінь” 8
Крохан Вадим Ветеран 8
Монастирський Володимир ФК “ITA-TOOLS” 8
Савчук Олександр Патріоти-NETiP 8
Славута Олександр Карат MEBLI REMTION-2 8
Терлецький Павло TAD 8
Вельц Денис ІНКОГНІТО 7
Власюк Ярослав ФК “Нева” 7
Волощук Андрій BRILLIANT 7
Гула Вадим ФК “Нева” 7
Муляр Юрій ХФК “Давид” 7
Цвик Максим ФК “Гвардія” 7
Біленький Віталій ФК “Нева” 6
Вольський Валентин ФК “Олімп” (Солобківці) 6
Данилюк Олександр BRILLIANT 6
Понятовський Владислав ФК “Гвардія” 6
Сич Максим ХФК “Давид” 6
Стародуб Андрій ІНКОГНІТО 6
Хмелівський Олександр FC “ASTRUM” 6
Анікін Іван Royal Palace 5
Ланець Владислав Карат MEBLI REMTION-2 5
Мацеплюк Олег TAD 5
Нікітюк Олександр ХФК “Давид” 5
Сакала Максим ФК “Нева” 5
Сторожук Дмитро FC “ADRENALINE” 5
Чемерис Владислав FC “ADRENALINE” 5
В’язовецький Владислав ФК “Гвардія” 4
Вайнман Ілля Ветеран 4
Вдовин Олексій TAD 4
Головатий Віталій Патріоти-NETiP 4
Кондратюк Євген FC “ADRENALINE” 4
Кривак Михайло FC “ASTRUM” 4
Кучеревич Владислав ФК “Олімп” (Солобківці) 4
Лагно Артем ФК “Подільський Кремінь” 4
Лазарчук Богдан Ветеран 4
Левандовський Микола FC “ADRENALINE” 4
Мисечко Ярослав ФК “Нева” 4
Рогальський Андрій ФК “Нева” 4
Розгон Сергій Ветеран 4
Сергєєв Лев Ветеран 4
Століта Михайло Карат MEBLI REMTION-2 4
Ткачов Максим Карат MEBLI REMTION-2 4
Шандига Павло FC “ASTRUM” 4
Штанько Денис ФК “Гвардія” 4
Ал Асфар Рамез Халед BRILLIANT 3
Басістий Ілля ФК “ITA-TOOLS” 3
Буравець Андрій FC “ADRENALINE” 3
Буртовий Сергій ХФК “Давид” 3
Буцький Анатолій ФК “ITA-TOOLS” 3
Власенко Андрій ХФК “Давид” 3
Зеленюк Дмитро ХФК “Давид” 3
Земляков Олександр Патріоти-NETiP 3
Король Орест ФК “Нева” 3
Косман Даніїл ФК “Подільський Кремінь” 3
Мейко Владислав FC “ADRENALINE” 3
Муляр Артем ХФК “Давид” 3
Ништа Ярослав ФК “Олімп” (Солобківці) 3
Підвальнюк Максим BRILLIANT 3
Смаглюк Юрій Патріоти-NETiP 3
Соловйов Максим Royal Palace 3
Тєбєнєв Дмитро ФК “Нева” 3
Томчишин Богдан ФК “ITA-TOOLS” 3
Фаєт Аль Хлаф BRILLIANT 3
Федик Вадим ФК “Гвардія” 3
Євсєєв Ярослав FC “ASTRUM” 2
Алі Шаді Мухамед BRILLIANT 2
Барчук Денис ФК “Олімп” (Солобківці) 2
Басистюк Едуард TAD 2
Борисюк Олександр Ветеран 2
Бродський Денис Royal Palace 2
Гуцал Андрій ФК “Олімп” (Солобківці) 2
Дармороз Артьом ХФК “Давид” 2
Демкович Олександр ФК “Подільський Кремінь” 2
Дмитрів Михайло ФК “Гвардія” 2
Довгань Олександр ІНКОГНІТО 2
Дроздов Олександр ФК “Подільський Кремінь” 2
Дячок Андрій FC “ASTRUM” 2
Зеленський Олександр ІНКОГНІТО 2
Качур Вадим ФК “ITA-TOOLS” 2
Ковальчук Олексій ХФК “Давид” 2
Коник Богдан FC “ADRENALINE” 2
Костишен Олександр ФК “Подільський Кремінь” 2
Ліщук Віталій Royal Palace 2
Литвинюк Сергій Royal Palace 2
Лущик Сергій АДВОКАТ 2
Майдан Павло ХФК “Давид” 2
Марцонь Сергій ФК “Нева” 2
Марчук Олег ФК “ITA-TOOLS” 2
Михайлевський Максим BRILLIANT 2
Осика Дмитро ФК “Подільський Кремінь” 2
Панасюк Анатолій Патріоти-NETiP 2
Прокопчук Сергій ХФК “Давид” 2
Редько Дмитро АДВОКАТ 2
Садовський Віктор Карат MEBLI REMTION-2 2
Скрипковський Сергій Royal Palace 2
Сович Андрій ФК “Гвардія” 2
Століта Сергій Карат MEBLI REMTION-2 2
Тихонюк Артем BRILLIANT 2
Фрединський Святослав Патріоти-NETiP 2
Школяр Дмитро АДВОКАТ 2
Яржемський Іван TAD 2
Єрмаков Олексій ФК “Нева” 1
Білик Руслан ФК “Нева” 1
Басун Ілля ФК “ITA-TOOLS” 1
Болотюх Дмитро ФК “Подільський Кремінь” 1
Буткевич Віктор АДВОКАТ 1
Васильков Сергій ФК “Олімп” (Солобківці) 1
Ветошко Дмитро ФК “ITA-TOOLS” 1
Ветров Олександр ФК “ITA-TOOLS” 1
Виноградов Андрій АДВОКАТ 1
Гайдайчук Дмитро Ден. АДВОКАТ 1
Галюк Василь АДВОКАТ 1
Глас Артем ІНКОГНІТО 1
Гневанов Владислав ХФК “Давид” 1
Деспот Артем ФК “Гвардія” 1
Дмитрук Віталій ФК “Подільський Кремінь” 1
Дудар Сергій ФК “Нева” 1
Калиновський Дмитро ФК “Гвардія” 1
Климюк Микола ФК “Гвардія” 1
Кондратюк Денис Патріоти-NETiP 1
Копицяк Артем FC “ASTRUM” 1
Крупський Назар Royal Palace 1
Кудрик Юрій ФК “Подільський Кремінь” 1
Лужняк Андрій АДВОКАТ 1
Михайлов Юрій Патріоти-NETiP 1
Михальський Роман ФК “Гвардія” 1
Мойсюк Володимир FC “ASTRUM” 1
Нікіфоров Павло АДВОКАТ 1
Паламарчук Андрій ФК “Нева” 1
Рак Сергій TAD 1
Ромасюков Артем FC “ASTRUM” 1
Рудий Владислав FC “ASTRUM” 1
Сінькевич Руслан Карат MEBLI REMTION-2 1
Свірщ Володимир АДВОКАТ 1
Собольський Андрій ФК “Гвардія” 1
Сокирко Андрій ІНКОГНІТО 1
Усатий Віталій ХФК “Давид” 1
Франкевич Микола Карат MEBLI REMTION-2 1
Хребтатий Іван Карат MEBLI REMTION-2 1
Шаравара Микола ФК “Нева” 1
Шаткун Євген FC “ASTRUM” 1
Шилов Юрій Royal Palace 1

Грубіяни

Гравець Команда ЧК ЖК ЧК*5+ЖК
Барабаш Денис TAD 2 6 16
Дудар Сергій ФК “Нева” 2 2 12
Лановий Анатолій Ветеран 2 2 12
Шеремета Максим ФК “Подільський Кремінь” 2 2 12
Сторожук Дмитро FC “ADRENALINE” 1 7 12
Тєбєнєв Дмитро ФК “Нева” 2 0 10
Буцький Анатолій ФК “ITA-TOOLS” 1 4 9
Понятовський Владислав ФК “Гвардія” 1 4 9
Томчишин Богдан ФК “ITA-TOOLS” 1 4 9
Сакала Максим ФК “Нева” 1 3 8
Залевський Дмитро ФК “Олімп” (Солобківці) 1 2 7
Калиновський Дмитро ФК “Гвардія” 1 2 7
Пасечник Дмитро ФК “Подільський Кремінь” 1 2 7
Рудь Богдан ІНКОГНІТО 1 2 7
Терлецький Павло TAD 1 2 7
Гранатович Назарій АДВОКАТ 1 1 6
Костишен Олександр ФК “Подільський Кремінь” 1 1 6
Кудрик Юрій ФК “Подільський Кремінь” 1 1 6
Мацеплюк Олег TAD 1 1 6
Рак Сергій TAD 1 1 6
Сорока Олександр ІНКОГНІТО 1 1 6
Ведмедюк Борис FC “ADRENALINE” 0 6 6
Гуменюк Ярослав ФК “Гвардія” 0 6 6
Алі Шаді Мухамед BRILLIANT 1 0 5
Болотюх Дмитро ФК “Подільський Кремінь” 1 0 5
Гайдайчук Дмитро Ден. АДВОКАТ 1 0 5
Довгалюк Іван ФК “Гвардія” 1 0 5
Кашуба Леонід АДВОКАТ 1 0 5
Мейко Владислав FC “ADRENALINE” 1 0 5
Нікітюк Олександр ХФК “Давид” 1 0 5
Піддубюк Віталій ХФК “Давид” 1 0 5
Прокопчук Сергій ХФК “Давид” 1 0 5
Хоптяр Олександр ФК “Олімп” (Солобківці) 1 0 5
Альміз Олександр ІНКОГНІТО 0 5 5
Деркач Денис ФК “Олімп” (Солобківці) 0 5 5
Жилкін Нікіта BRILLIANT 0 5 5
Кравець Артем Royal Palace 0 5 5
Самсонов Андрій ІНКОГНІТО 0 5 5
Чемерис Владислав FC “ADRENALINE” 0 5 5
Басистюк Едуард TAD 0 4 4
Гуляк Віталій Карат MEBLI REMTION-2 0 4 4
Каплун Сергій ФК “Подільський Кремінь” 0 4 4
Лисий Олександр Карат MEBLI REMTION-2 0 4 4
Розгон Сергій Ветеран 0 4 4
Садовський Віктор Карат MEBLI REMTION-2 0 4 4
Славута Олександр Карат MEBLI REMTION-2 0 4 4
Фаєт Аль Хлаф BRILLIANT 0 4 4
Шаравара Ігор ФК “Нева” 0 4 4
Анікін Іван Royal Palace 0 3 3
Бігун Михайло ФК “ITA-TOOLS” 0 3 3
Верещагін Денис ФК “Олімп” (Солобківці) 0 3 3
Власюк Ярослав ФК “Нева” 0 3 3
Волощук Андрій BRILLIANT 0 3 3
Головатий Віталій Патріоти-NETiP 0 3 3
Данилюк Олександр BRILLIANT 0 3 3
Дячок Андрій FC “ASTRUM” 0 3 3
Зарванський Віталій Royal Palace 0 3 3
Король Орест ФК “Нева” 0 3 3
Костецький Ян ФК “ITA-TOOLS” 0 3 3
Кучеревич Владислав ФК “Олімп” (Солобківці) 0 3 3
Левандовський Микола FC “ADRENALINE” 0 3 3
Михальський Роман ФК “Гвардія” 0 3 3
Муляр Юрій ХФК “Давид” 0 3 3
Рогальський Андрій ФК “Нева” 0 3 3
Сінькевич Руслан Карат MEBLI REMTION-2 0 3 3
Стародуб Андрій ІНКОГНІТО 0 3 3
Шилов Юрій Royal Palace 0 3 3
Єрмаков Олексій ФК “Нева” 0 2 2
Алла Хадж Халаф BRILLIANT 0 2 2
Байдусь Владислав FC “ADRENALINE” 0 2 2
Вдовин Олексій TAD 0 2 2
Вельц Денис ІНКОГНІТО 0 2 2
Власов Віктор Ветеран 0 2 2
Вольський Валентин ФК “Олімп” (Солобківці) 0 2 2
Головатий Дмитро FC “ADRENALINE” 0 2 2
Гуменний Богдан FC “ADRENALINE” 0 2 2
Дмитрук Віталій ФК “Подільський Кремінь” 0 2 2
Земок Олександр FC “ASTRUM” 0 2 2
Ковтун Вадим TAD 0 2 2
Монастирський Володимир ФК “ITA-TOOLS” 0 2 2
Муляр Артем ХФК “Давид” 0 2 2
Олещук Олександр ФК “ITA-TOOLS” 0 2 2
Підвальнюк Максим BRILLIANT 0 2 2
Папаш Володимир Карат MEBLI REMTION-2 0 2 2
Пасічник Максим Карат MEBLI REMTION-2 0 2 2
Редько Дмитро АДВОКАТ 0 2 2
Савчук Олександр Патріоти-NETiP 0 2 2
Самедінов Андрій FC “ASTRUM” 0 2 2
Сендель Олексій Ветеран 0 2 2
Соловйов Максим Royal Palace 0 2 2
Століта Михайло Карат MEBLI REMTION-2 0 2 2
Ткачов Максим Карат MEBLI REMTION-2 0 2 2
Федоров Антон Ветеран 0 2 2
Фрединський Святослав Патріоти-NETiP 0 2 2
Біленький Віталій ФК “Нева” 0 1 1
Білик Богдан ФК “Нева” 0 1 1
Білик Руслан ФК “Нева” 0 1 1
Басістий Ілля ФК “ITA-TOOLS” 0 1 1
Бистрицький Дмитро ФК “ITA-TOOLS” 0 1 1
Борисюк Олександр Ветеран 0 1 1
Бродзянський А.І. ФК “ITA-TOOLS” 0 1 1
Бродський Денис Royal Palace 0 1 1
Буравець Андрій FC “ADRENALINE” 0 1 1
Буткевич Віктор АДВОКАТ 0 1 1
Вороністий Владислав Royal Palace 0 1 1
Галюк Василь АДВОКАТ 0 1 1
Глас Артем ІНКОГНІТО 0 1 1
Годимчук Денис ХФК “Давид” 0 1 1
Гуцал Андрій ФК “Олімп” (Солобківці) 0 1 1
Дармороз Артьом ХФК “Давид” 0 1 1
Деспот Артем ФК “Гвардія” 0 1 1
Джунько Валерій Карат MEBLI REMTION-2 0 1 1
Дорошенко Олексій Ветеран 0 1 1
Дрезналь Кіріл Ветеран 0 1 1
Заяц Юрій АДВОКАТ 0 1 1
Качур Вадим ФК “ITA-TOOLS” 0 1 1
Квіт Віктор ФК “Подільський Кремінь” 0 1 1
Ковальчук Богдан FC “ADRENALINE” 0 1 1
Кондратюк Євген FC “ADRENALINE” 0 1 1
Кондратюк Денис Патріоти-NETiP 0 1 1
Коник Ігор BRILLIANT 0 1 1
Косман Даніїл ФК “Подільський Кремінь” 0 1 1
Костомаха Віталій FC “ASTRUM” 0 1 1
Кривак Михайло FC “ASTRUM” 0 1 1
Крохан Вадим Ветеран 0 1 1
Літинський Роман TAD 0 1 1
Ліщук Віталій Royal Palace 0 1 1
Литвинюк Сергій Royal Palace 0 1 1
Марцонь Сергій ФК “Нева” 0 1 1
Марчук Олег ФК “ITA-TOOLS” 0 1 1
Мисечко Ярослав ФК “Нева” 0 1 1
Михайлевський Максим BRILLIANT 0 1 1
Падневич Володимир Патріоти-NETiP 0 1 1
Паламарчук Андрій ФК “Нева” 0 1 1
Панасюк Анатолій Патріоти-NETiP 0 1 1
Познанський Дмитро TAD 0 1 1
Польнов О.В. ФК “ITA-TOOLS” 0 1 1
Рудий Владислав FC “ASTRUM” 0 1 1
Сабуняк Роман Royal Palace 0 1 1
Свірщ Володимир АДВОКАТ 0 1 1
Сич Максим ХФК “Давид” 0 1 1
Соловей Роман Ветеран 0 1 1
Тихонюк Артем BRILLIANT 0 1 1
Трач Дмитро Royal Palace 0 1 1
Трубайчук Роман ФК “Нева” 0 1 1
Хмелівський Олександр FC “ASTRUM” 0 1 1
Хребтатий Іван Карат MEBLI REMTION-2 0 1 1
Цвик Максим ФК “Гвардія” 0 1 1
Швед Костянтин ФК “Олімп” (Солобківці) 0 1 1
Школяр Дмитро АДВОКАТ 0 1 1
Штанько Денис ФК “Гвардія” 0 1 1
Щербатюк Вадим TAD 0 1 1

 

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here