Статистичні дані після стартових фінальних матчів. Дивізіон 2

0
119
ОРГАНІЗАТОРИ ЗМАГАНЬ – АСОЦІАЦІЯ ФУТЗАЛУ ХМЕЛЬНИЦЬКОЇ ОБЛАСТІ ТА УПРАВЛІННЯ МОЛОДІ ТА СПОРТУ ХМЕЛЬНИЦЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ

Ексклюзивний партнер ПРЕМІУМ-ЛІГИ відкритого Чемпіонату (Кубку) Хмельницького з футзалу сезону 2023/2024 років – бренд JAKO

Офіційний партнер ПРЕМІУМ-ЛІГИ відкритого Чемпіонату (Кубку) Хмельницького з футзалу сезону 2023/2024 років – компанія Helpix – центр

Спеціальний партнер ПРЕМІУМ-ЛІГИ відкритого Чемпіонату (Кубку) Хмельницького з футзалу сезону 2023/2024 років – родинна пасіка GAVAGA – 100% натуральний мед!

Спеціальний партнер ПРЕМІУМ-ЛІГИ відкритого Чемпіонату (Кубку) Хмельницького з футзалу сезону 2023/2024 років – компанія SGK-1 – спортивне екіпірування і не тільки!

Стабільний партнер ПРЕМІУМ-ЛІГИ відкритого Чемпіонату (Кубку) Хмельницького з футзалу сезону 2023/2024 років – готельно-розважальний комплекс «Південна брама»

Спеціальний мобільний партнер ПРЕМІУМ-ЛІГИ відкритого Чемпіонату Хмельницького з футзалу сезону 2023/2024 років – мережа мобільних магазинів «Мобіфренд»

Спеціальний партнер ПРЕМІУМ-ЛІГИ відкритого Чемпіонату Хмельницького з футзалу сезону 2023/2024 – компанія
Rise Up – сонячні електростанції  

Інформаційний партнер ПРЕМІУМ-ЛІГИ відкритого Чемпіонату Хмельницького з футзалу сезону 2023/2024 Інтернет-видання ВСІМ – Новини Хмельницького vsim.ua

Бомбардири

Гравець Команда Голи З пен.
Романов Дмитро “Олімп” (Деражня) 22
Вигоняйло Ігор ФК “М’ясний маркет” 20
Івановський Віталій “Олімп” (Деражня) 17
Брянський Олександр ФК “Філтекс” 16
Дияк Олександр Епіцентр-К 16
Кузьмін Ростислав ТЕПЛОВИК 16
Гуліватий Руслан “Олімп” (Деражня) 15
Мерека Денис УПП Хмельницький 15
Сабадаш Костянтин ФК “ЮАН” 15
Серафімов Олександр ККФА-REDMION 14
Авдєєв Дмитро Beerloga-Облавтодор 13
Дашкевич Андрій Beerloga-Облавтодор 13
Хмиз Олександр ККФА-REDMION 13
Тодоренко Ігор ТЕПЛОВИК 12
Гнатюк Валентин ККФА-REDMION 12 (1)
Ільніцький Віктор Локомотив 11
Васильчук Олександр ФК “Філтекс” 11
Підручний Андрій УПП Хмельницький 11
Святий Дмитро Ракета 11
Стрілець Володимир Ракета 11
Ясніцький Ярослав Beerloga-Облавтодор 11
Успенський Юрій Епіцентр-К 11 (1)
Чекирда Руслан ККФА-REDMION 10 (1)
Керничанський Владислав Beerloga-Облавтодор 9
Свередюк Дмитро АУДІ 9
Якубовський Денис ФК “Філтекс” 9
Дикий Олександр Ракета 9 (1)
Берест Михайло Локомотив 8
Гарієвський Юрій Епіцентр-К 8
Глаз Вадим ФК “М’ясний маркет” 8
Косяк Іван ФК “М’ясний маркет” 8
Коренков Роман Локомотив 8 (1)
Горобець Вадим АУДІ 7
Деговець Олег Олімпік-AskoArt 7
Кіт Вадим ККФА-REDMION 7
Камінський Олександр Ротор 7
Котенков Ігор ФК “Атлетик-Ceresit Pro” 7
Савчук Віктор АУДІ 7
Лисюк Артем ДЮСШ 1 Будівельний Альянс Груп 6
Мустафін Павло ККФА-REDMION 6
Орденат Дмитро Олімпік-AskoArt 6
Прокопчук Вадим Локомотив 6
Савчук Павло АУДІ 6
Сурник Ігор ТЕПЛОВИК 6
Яремчук Андрій Ротор 6
Ілюхін Артур АУДІ 6 (1)
Біляк Павло “Олімп” (Деражня) 5
Бабак Сергій ФК “М’ясний маркет” 5
Будченко Михайло АУДІ 5
Йолтуховський Єгор ККФА-REDMION 5
Красножон Дмитро Ракета 5
Криськов Олександр Ракета 5
Підлісний Максим УПП Хмельницький 5
Сікорський Ілля ДЮСШ 1 Будівельний Альянс Груп 5
Слободян Андрій Ракета 5
Снігур Андрій ККФА-REDMION 5
Токар Артем ДЮСШ 1 Будівельний Альянс Груп 5
Фасуляк Олександр УПП Хмельницький 5
Чижов Дмитро ФК “Філтекс” 5
Щесневич Богдан АУДІ 5
Ярославський Андрій ФК “Філтекс” 5
Гапон Ігор Олімпік-AskoArt 5 (1)
Божик Олександр ФК “Атлетик-Ceresit Pro” 4
Гуменний Дмитро ККФА-REDMION 4
Доценко Олександр ФК “М’ясний маркет” 4
Заєць Віктор ДЮСШ 1 Будівельний Альянс Груп 4
Залевський Назар Олімпік-AskoArt 4
Карачун Максим АУДІ 4
Кравчук Роман ДЮСШ 1 Будівельний Альянс Груп 4
Ліхновський Михайло ТЕПЛОВИК 4
Лисюк Костянтин ФК “Атлетик-Ceresit Pro” 4
Мегик Владислав Beerloga-Облавтодор 4
Музиченко Олег ФК “Атлетик-Ceresit Pro” 4
Оверчук Роман Епіцентр-К 4
Орошкевич Богдан Ротор 4
Паляниця Антон Ротор 4
Савера Олег Beerloga-Облавтодор 4
Сиворог Сергій Ракета 4
Сметана Дмитро Локомотив 4
Столяр Дмитро Дми. ФК “ЮАН” 4
Сушицький Максим ФК “Атлетик-Ceresit Pro” 4
Агаус Рашид ФК “Філтекс” 3
Банас Ілля ДЮСШ 1 Будівельний Альянс Груп 3
Блажко Микола “Олімп” (Деражня) 3
Бойко Денис ФК “М’ясний маркет” 3
Будніцький Михайло Локомотив 3
Годований Павло ФК “Атлетик-Ceresit Pro” 3
Гончарський Роман ФК “ЮАН” 3
Дмитришен Богдан “Олімп” (Деражня) 3
Дрозда Руслан УПП Хмельницький 3
Кирик Ігор ТЕПЛОВИК 3
Козак Дмитро ФК “М’ясний маркет” 3
Московчук Ярослав УПП Хмельницький 3
Нігловський Андрій ДЮСШ 1 Будівельний Альянс Груп 3
Овчинніков Олег Епіцентр-К 3
Підкамінський Микола ДЮСШ 1 Будівельний Альянс Груп 3
Палійчук Богдан УПП Хмельницький 3
Розуман Андрій ТЕПЛОВИК 3
Стадніченко Ігор Епіцентр-К 3
Стус Ярослав Ракета 3
Туз Сергій Ротор 3
Хдейр Васім ФК “Філтекс” 3
Щепанський Едуард Ракета 3 (1)
Єдинак Максим Локомотив 2
Ільков Дмитро Beerloga-Облавтодор 2
Бедратий Олександр Епіцентр-К 2
Богдан Олександр Ракета 2
Васильєв Іван ФК “Філтекс” 2
Велигодський Владислав ДЮСШ 1 Будівельний Альянс Груп 2
Власюк Ярослав Ракета 2
Воловик Олександр ККФА-REDMION 2
Глушок Ігор ФК “М’ясний маркет” 2
Гнатюк Максим Локомотив 2
Козаренко Євгеній ФК “М’ясний маркет” 2
Константін Юрій УПП Хмельницький 2
Косар Богдан “Олімп” (Деражня) 2
Литвинюк Павло Олімпік-AskoArt 2
Логвиненко Іван Ротор 2
Матусов Дмитро Ракета 2
Морговський Ян ККФА-REDMION 2
Муляр Серій Ротор 2
Небесний Дмитро ФК “ЮАН” 2
Олійник Владислав Beerloga-Облавтодор 2
Орошкевич Михайло Ротор 2
Сікора Вадим Beerloga-Облавтодор 2
Сіньковський Вадим ФК “М’ясний маркет” 2
Семенюк Олександр УПП Хмельницький 2
Соловей Богдан Локомотив 2
Столяр Віталій ФК “ЮАН” 2
Тімков Олександр АУДІ 2
Талапчук Олександр Ротор 2
Цибуля Андрій ФК “Атлетик-Ceresit Pro” 2
Чорний Олег ФК “ЮАН” 2
Шляховий Олександр ФК “Філтекс” 2
Щавінський Дмитро ККФА-REDMION 2
Яновий Сергій “Олімп” (Деражня) 2
Яюс Євген ФК “Атлетик-Ceresit Pro” 2
Євсеєв Максим Епіцентр-К 1
Біляк Олег “Олімп” (Деражня) 1
Біндас Михайло Олімпік-AskoArt 1
Берішвілі Зураб Локомотив 1
Богуславський Денис ККФА-REDMION 1
Возний Влад ФК “ЮАН” 1
Галайко Юрій ККФА-REDMION 1
Голдасевич Дмитро ФК “М’ясний маркет” 1
Гурман Сергій Beerloga-Облавтодор 1
Дацишин Микола ФК “Філтекс” 1
Доліба Ярослав Олімпік-AskoArt 1
Дуднік Артем “Олімп” (Деражня) 1
Жданов Олександр ККФА-REDMION 1
Жидков Олег ТЕПЛОВИК 1
Загребельний Олександр АУДІ 1
Загребельний Павло ФК “Атлетик-Ceresit Pro” 1
Ковальов Максим Beerloga-Облавтодор 1
Кордас Костянтин УПП Хмельницький 1
Корчевний Олександр ККФА-REDMION 1
Кравецький Кирило ФК “М’ясний маркет” 1
Мишко Костянтин ТЕПЛОВИК 1
Овчинніков Павло Ракета 1
Орленко Андрій ДЮСШ 1 Будівельний Альянс Груп 1
Петрук Євген АУДІ 1
Плосконос Микита Ракета 1
Полупан Олександр Олімпік-AskoArt 1
Понятовський Микола ФК “М’ясний маркет” 1
Попіль Олександр УПП Хмельницький 1
Ремушевський Денис ФК “Атлетик-Ceresit Pro” 1
Розізнаний Олександр ФК “Атлетик-Ceresit Pro” 1
Романов Владислав Beerloga-Облавтодор 1
Рудковський Роман ФК “Атлетик-Ceresit Pro” 1
Руссу Олег УПП Хмельницький 1
Савлук Микола Олімпік-AskoArt 1
Садовник Богдан ФК “М’ясний маркет” 1
Скалій Олександр ТЕПЛОВИК 1
Скотинянський Назар ФК “ЮАН” 1
Чернилевський Ростислав УПП Хмельницький 1
Шлапак Віталій Ракета 1

Грубіяни

Гравець Команда ЧК ЖК ЧК*5+ЖК
Столяр Віталій ФК “ЮАН” 3 7 22
Столяр Дмитро Дми. ФК “ЮАН” 3 6 21
Сабадаш Костянтин ФК “ЮАН” 2 4 14
Соловей Богдан Локомотив 2 2 12
Сурник Ігор ТЕПЛОВИК 2 2 12
Єдинак Максим Локомотив 2 1 11
Рудий Борис Ротор 2 0 10
Скалій Олександр ТЕПЛОВИК 1 4 9
Розуман Андрій ТЕПЛОВИК 0 9 9
Дикий Олександр Ракета 1 3 8
Дрозда Руслан УПП Хмельницький 1 3 8
Стрілець Володимир Ракета 1 3 8
Авдєєв Дмитро Beerloga-Облавтодор 0 8 8
Гнатюк Валентин ККФА-REDMION 1 2 7
Дмитришен Богдан “Олімп” (Деражня) 1 2 7
Ліхновський Михайло ТЕПЛОВИК 1 2 7
Московчук Ярослав УПП Хмельницький 1 2 7
Савлук Микола Олімпік-AskoArt 1 2 7
Слободян Андрій Ракета 1 2 7
Чекирда Руслан ККФА-REDMION 1 2 7
Шаманський Сергій ДЮСШ 1 Будівельний Альянс Груп 1 2 7
Коренков Роман Локомотив 0 7 7
Мерека Денис УПП Хмельницький 0 7 7
Біляк Олег “Олімп” (Деражня) 1 1 6
Власов Віктор Епіцентр-К 1 1 6
Возний Влад ФК “ЮАН” 1 1 6
Гончарський Роман ФК “ЮАН” 1 1 6
Матусов Дмитро Ракета 1 1 6
Овчинніков Олег Епіцентр-К 1 1 6
Цибуля Андрій ФК “Атлетик-Ceresit Pro” 1 1 6
Камінський Олександр Ротор 0 6 6
Тодоренко Ігор ТЕПЛОВИК 0 6 6
Чижов Дмитро ФК “Філтекс” 0 6 6
Біляк Павло “Олімп” (Деражня) 1 0 5
Ковальчук В’ячеслав Олімпік-AskoArt 1 0 5
Пелишок Олег УПП Хмельницький 1 0 5
Петричук Андрій ФК “М’ясний маркет” 1 0 5
Фют Дмитро Ротор 1 0 5
Кравецький Кирило ФК “М’ясний маркет” 0 5 5
Прокопчук Вадим Локомотив 0 5 5
Ільков Дмитро Beerloga-Облавтодор 0 4 4
Берест Михайло Локомотив 0 4 4
Глаз Вадим ФК “М’ясний маркет” 0 4 4
Кравчук Роман ДЮСШ 1 Будівельний Альянс Груп 0 4 4
Романов Дмитро “Олімп” (Деражня) 0 4 4
Успенський Юрій Епіцентр-К 0 4 4
Якубовський Денис ФК “Філтекс” 0 4 4
Івановський Віталій “Олімп” (Деражня) 0 3 3
Бабак Сергій ФК “М’ясний маркет” 0 3 3
Богуславський Денис ККФА-REDMION 0 3 3
Божик Олександр ФК “Атлетик-Ceresit Pro” 0 3 3
Бойко Денис ФК “М’ясний маркет” 0 3 3
Брянський Олександр ФК “Філтекс” 0 3 3
Гуменний Дмитро ККФА-REDMION 0 3 3
Гурман Сергій Beerloga-Облавтодор 0 3 3
Дияк Олександр Епіцентр-К 0 3 3
Котенков Ігор ФК “Атлетик-Ceresit Pro” 0 3 3
Лисюк Костянтин ФК “Атлетик-Ceresit Pro” 0 3 3
Мостовий Іван Епіцентр-К 0 3 3
Нігловський Андрій ДЮСШ 1 Будівельний Альянс Груп 0 3 3
Новіцький Владислав Локомотив 0 3 3
Оверчук Роман Епіцентр-К 0 3 3
Орденат Дмитро Олімпік-AskoArt 0 3 3
Рудковський Роман ФК “Атлетик-Ceresit Pro” 0 3 3
Сікорський Ілля ДЮСШ 1 Будівельний Альянс Груп 0 3 3
Савчук Павло АУДІ 0 3 3
Самарук Віктор Олімпік-AskoArt 0 3 3
Сметана Дмитро Локомотив 0 3 3
Хдейр Васім ФК “Філтекс” 0 3 3
Яремчук Андрій Ротор 0 3 3
Ільніцький Віктор Локомотив 0 2 2
Антончик Вадим Ракета 0 2 2
Бевз Денис ФК “ЮАН” 0 2 2
Васильчук Олександр ФК “Філтекс” 0 2 2
Величко Ігор “Олімп” (Деражня) 0 2 2
Вигоняйло Ігор ФК “М’ясний маркет” 0 2 2
Власюк Ярослав Ракета 0 2 2
Глушок Ігор ФК “М’ясний маркет” 0 2 2
Горобець Вадим АУДІ 0 2 2
Жидков Олег ТЕПЛОВИК 0 2 2
Заєць Віктор ДЮСШ 1 Будівельний Альянс Груп 0 2 2
Загуровський Олександр Ракета 0 2 2
Залевський Назар Олімпік-AskoArt 0 2 2
Карачун Максим АУДІ 0 2 2
Кліщ Олександр ДЮСШ 1 Будівельний Альянс Груп 0 2 2
Козаренко Євгеній ФК “М’ясний маркет” 0 2 2
Литвинюк Павло Олімпік-AskoArt 0 2 2
Логвиненко Іван Ротор 0 2 2
Музиченко Олег ФК “Атлетик-Ceresit Pro” 0 2 2
Небесний Дмитро ФК “ЮАН” 0 2 2
Орошкевич Богдан Ротор 0 2 2
Паляниця Антон Ротор 0 2 2
Полупан Олександр Олімпік-AskoArt 0 2 2
Попіль Олександр УПП Хмельницький 0 2 2
Сас Артем ФК “М’ясний маркет” 0 2 2
Свередюк Дмитро АУДІ 0 2 2
Святий Дмитро Ракета 0 2 2
Серафімов Олександр ККФА-REDMION 0 2 2
Сиворог Сергій Ракета 0 2 2
Снігур Андрій ККФА-REDMION 0 2 2
Стус Ярослав Ракета 0 2 2
Сушицький Максим ФК “Атлетик-Ceresit Pro” 0 2 2
Токар Артем ДЮСШ 1 Будівельний Альянс Груп 0 2 2
Туз Сергій Ротор 0 2 2
Фасуляк Олександр УПП Хмельницький 0 2 2
Хмиз Олександр ККФА-REDMION 0 2 2
Яновий Сергій “Олімп” (Деражня) 0 2 2
Ясніцький Ярослав Beerloga-Облавтодор 0 2 2
Бабак Олександр Олімпік-AskoArt 0 1 1
Банас Ілля ДЮСШ 1 Будівельний Альянс Груп 0 1 1
Бедратий Олександр Епіцентр-К 0 1 1
Берлінський В’ячеслав “Олімп” (Деражня) 0 1 1
Блажко Микола “Олімп” (Деражня) 0 1 1
Богдан Олександр Ракета 0 1 1
Бриндак Денис ТЕПЛОВИК 0 1 1
Брицький Руслан АУДІ 0 1 1
Васильєв Іван ФК “Філтекс” 0 1 1
Васильчишин Олександр ФК “М’ясний маркет” 0 1 1
Ващук Олександр Олімпік-AskoArt 0 1 1
Воловик Валентин ККФА-REDMION 0 1 1
Воловик Олександр ККФА-REDMION 0 1 1
Гапон Ігор Олімпік-AskoArt 0 1 1
Гречаник Святослав ФК “ЮАН” 0 1 1
Гуліватий Руслан “Олімп” (Деражня) 0 1 1
Гуралечко Юрій УПП Хмельницький 0 1 1
Дідора Павло Епіцентр-К 0 1 1
Дашкевич Андрій Beerloga-Облавтодор 0 1 1
Дашкевич Леонід Beerloga-Облавтодор 0 1 1
Деговець Олег Олімпік-AskoArt 0 1 1
Демидов Денис “Олімп” (Деражня) 0 1 1
Дзерве Ілля ФК “М’ясний маркет” 0 1 1
Доценко Олександр ФК “М’ясний маркет” 0 1 1
Дуднік Артем “Олімп” (Деражня) 0 1 1
Загребельний Олександр АУДІ 0 1 1
Залевський Ростислав Олімпік-AskoArt 0 1 1
Кіт Вадим ККФА-REDMION 0 1 1
Керничанський Владислав Beerloga-Облавтодор 0 1 1
Кирик Ігор ТЕПЛОВИК 0 1 1
Ковальов Максим Beerloga-Облавтодор 0 1 1
Константін Юрій УПП Хмельницький 0 1 1
Косар Богдан “Олімп” (Деражня) 0 1 1
Косяк Іван ФК “М’ясний маркет” 0 1 1
Криськов Олександр Ракета 0 1 1
Кузьмін Ростислав ТЕПЛОВИК 0 1 1
Лисюк Артем ДЮСШ 1 Будівельний Альянс Груп 0 1 1
Максименко Денис ТЕПЛОВИК 0 1 1
Мегик Владислав Beerloga-Облавтодор 0 1 1
Мишко Костянтин ТЕПЛОВИК 0 1 1
Морговський Ян ККФА-REDMION 0 1 1
Мустафін Павло ККФА-REDMION 0 1 1
Нетеча Володимир ФК “ЮАН” 0 1 1
Олійник Владислав Beerloga-Облавтодор 0 1 1
Орошкевич Михайло Ротор 0 1 1
Підлісний Максим УПП Хмельницький 0 1 1
Палійчук Богдан УПП Хмельницький 0 1 1
Першиков Ілля АУДІ 0 1 1
Плосконос Микита Ракета 0 1 1
Розізнаний Олександр ФК “Атлетик-Ceresit Pro” 0 1 1
Руссу Олег УПП Хмельницький 0 1 1
Сікора Вадим Beerloga-Облавтодор 0 1 1
Савера Олег Beerloga-Облавтодор 0 1 1
Савчук Віктор АУДІ 0 1 1
Семенюк Олександр УПП Хмельницький 0 1 1
Стадніченко Ігор Епіцентр-К 0 1 1
Степко Валерій ТЕПЛОВИК 0 1 1
Тімков Олександр АУДІ 0 1 1
Терещук Владислав Олімпік-AskoArt 0 1 1
Фочук Борис “Олімп” (Деражня) 0 1 1
Чабан В’ячеслав Ротор 0 1 1
Чернилевський Ростислав УПП Хмельницький 0 1 1
Чорний Олег ФК “ЮАН” 0 1 1
Шпаков Олег Ротор 0 1 1
Ярославський Андрій ФК “Філтекс” 0 1 1
Яюс Євген ФК “Атлетик-Ceresit Pro” 0 1 1

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here