Статистичні дані після стартових фінальних матчів. Дивізіон 4

0
97
ОРГАНІЗАТОРИ ЗМАГАНЬ – АСОЦІАЦІЯ ФУТЗАЛУ ХМЕЛЬНИЦЬКОЇ ОБЛАСТІ ТА УПРАВЛІННЯ МОЛОДІ ТА СПОРТУ ХМЕЛЬНИЦЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ

Ексклюзивний партнер ПРЕМІУМ-ЛІГИ відкритого Чемпіонату (Кубку) Хмельницького з футзалу сезону 2023/2024 років – бренд JAKO

Офіційний партнер ПРЕМІУМ-ЛІГИ відкритого Чемпіонату (Кубку) Хмельницького з футзалу сезону 2023/2024 років – компанія Helpix – центр

Спеціальний партнер ПРЕМІУМ-ЛІГИ відкритого Чемпіонату (Кубку) Хмельницького з футзалу сезону 2023/2024 років – родинна пасіка GAVAGA – 100% натуральний мед!

Спеціальний партнер ПРЕМІУМ-ЛІГИ відкритого Чемпіонату (Кубку) Хмельницького з футзалу сезону 2023/2024 років – компанія SGK-1 – спортивне екіпірування і не тільки!

Стабільний партнер ПРЕМІУМ-ЛІГИ відкритого Чемпіонату (Кубку) Хмельницького з футзалу сезону 2023/2024 років – готельно-розважальний комплекс «Південна брама»

Спеціальний мобільний партнер ПРЕМІУМ-ЛІГИ відкритого Чемпіонату Хмельницького з футзалу сезону 2023/2024 років – мережа мобільних магазинів «Мобіфренд»

Спеціальний партнер ПРЕМІУМ-ЛІГИ відкритого Чемпіонату Хмельницького з футзалу сезону 2023/2024 – компанія
Rise Up – сонячні електростанції  

Інформаційний партнер ПРЕМІУМ-ЛІГИ відкритого Чемпіонату Хмельницького з футзалу сезону 2023/2024 Інтернет-видання ВСІМ – Новини Хмельницького vsim.ua

Бомбардири

Гравець Команда Голи З пен.
Дрезналь Кіріл Ветеран 53
Верещагін Денис ФК “Олімп” (Солобківці) 42 (1)
Познанський Дмитро TAD 40
Барабаш Денис TAD 33
Сендель Олексій Ветеран 32
Самедінов Андрій FC “ASTRUM” 28
Деркач Денис ФК “Олімп” (Солобківці) 27
Земок Олександр FC “ASTRUM” 27 (1)
Костецький Ян ФК “ITA-TOOLS” 26
Алла Хадж Халаф BRILLIANT 25
Пасічник Максим Карат MEBLI REMTION-2 21
Байдусь Владислав FC “ADRENALINE” 20
Альміз Олександр ІНКОГНІТО 19
Ведмедюк Борис FC “ADRENALINE” 19 (3)
Шеремета Максим ФК “Подільський Кремінь” 18
Ягринець Вадим ІНКОГНІТО 18
Голова Сергій АДВОКАТ 17
Гранатович Назарій АДВОКАТ 17
Самсонов Андрій ІНКОГНІТО 17
Гуменний Богдан FC “ADRENALINE” 16
Падневич Володимир Патріоти-NETiP 16
Шаравара Ігор ФК “Нева” 16
Остапов Вадим АДВОКАТ 16 (1)
Вороністий Владислав Royal Palace 15
Кравець Артем Royal Palace 15
Сабуняк Роман Royal Palace 15
Гуменюк Ярослав ФК “Гвардія” 14
Щербатюк Вадим TAD 14
Жилкін Нікіта BRILLIANT 13
Каплун Сергій ФК “Подільський Кремінь” 13
Савчук Олександр Патріоти-NETiP 13
Соловей Роман Ветеран 13
Гуляк Віталій Карат MEBLI REMTION-2 12
Залевський Дмитро ФК “Олімп” (Солобківці) 12
Лисий Олександр Карат MEBLI REMTION-2 12
Федоров Антон Ветеран 12
Ветошко Євген ФК “ITA-TOOLS” 12 (1)
Власов Давид ФК “Подільський Кремінь” 11
Зарванський Віталій Royal Palace 11
Квіт Віктор ФК “Подільський Кремінь” 11
Рудь Богдан ІНКОГНІТО 11
Терлецький Павло TAD 11
Бігун Михайло ФК “ITA-TOOLS” 10
Басараба Ярослав FC “ADRENALINE” 10
Баситюк Роман Royal Palace 10
Батько Андрій Патріоти-NETiP 10
Добротвор Валентин TAD 10
Олещук Олександр ФК “ITA-TOOLS” 10
Вельц Денис ІНКОГНІТО 9
Власюк Ярослав ФК “Нева” 9
Пасечник Дмитро ФК “Подільський Кремінь” 9
Анікін Іван Royal Palace 8
Біленький Віталій ФК “Нева” 8
Волощук Андрій BRILLIANT 8
Гула Вадим ФК “Нева” 8
Крохан Вадим Ветеран 8
Монастирський Володимир ФК “ITA-TOOLS” 8
Славута Олександр Карат MEBLI REMTION-2 8
Ал Асфар Рамез Халед BRILLIANT 7
Вайнман Ілля Ветеран 7
Вольський Валентин ФК “Олімп” (Солобківці) 7
Муляр Юрій ХФК “Давид” 7
Хмелівський Олександр FC “ASTRUM” 7
Цвик Максим ФК “Гвардія” 7
Глас Артем ІНКОГНІТО 6
Данилюк Олександр BRILLIANT 6
Кучеревич Владислав ФК “Олімп” (Солобківці) 6
Ланець Владислав Карат MEBLI REMTION-2 6
Мейко Владислав FC “ADRENALINE” 6
Понятовський Владислав ФК “Гвардія” 6
Сич Максим ХФК “Давид” 6
Стародуб Андрій ІНКОГНІТО 6
Століта Михайло Карат MEBLI REMTION-2 6
Басистюк Едуард TAD 5
Левандовський Микола FC “ADRENALINE” 5
Лущик Сергій АДВОКАТ 5
Мацеплюк Олег TAD 5
Нікітюк Олександр ХФК “Давид” 5
Сакала Максим ФК “Нева” 5
Сторожук Дмитро FC “ADRENALINE” 5
Ткачов Максим Карат MEBLI REMTION-2 5
Чемерис Владислав FC “ADRENALINE” 5
Шандига Павло FC “ASTRUM” 5
В’язовецький Владислав ФК “Гвардія” 4
Вдовин Олексій TAD 4
Головатий Віталій Патріоти-NETiP 4
Качур Вадим ФК “ITA-TOOLS” 4
Кондратюк Євген FC “ADRENALINE” 4
Косман Даніїл ФК “Подільський Кремінь” 4
Костишен Олександр ФК “Подільський Кремінь” 4
Кривак Михайло FC “ASTRUM” 4
Лагно Артем ФК “Подільський Кремінь” 4
Лазарчук Богдан Ветеран 4
Мисечко Ярослав ФК “Нева” 4
Рогальський Андрій ФК “Нева” 4
Розгон Сергій Ветеран 4
Сергєєв Лев Ветеран 4
Тєбєнєв Дмитро ФК “Нева” 4
Школяр Дмитро АДВОКАТ 4
Штанько Денис ФК “Гвардія” 4
Смаглюк Юрій Патріоти-NETiP 4 (1)
Барчук Денис ФК “Олімп” (Солобківці) 3
Басістий Ілля ФК “ITA-TOOLS” 3
Буравець Андрій FC “ADRENALINE” 3
Буртовий Сергій ХФК “Давид” 3
Буцький Анатолій ФК “ITA-TOOLS” 3
Власенко Андрій ХФК “Давид” 3
Зеленюк Дмитро ХФК “Давид” 3
Земляков Олександр Патріоти-NETiP 3
Коник Богдан FC “ADRENALINE” 3
Король Орест ФК “Нева” 3
Литвинюк Сергій Royal Palace 3
Марцонь Сергій ФК “Нева” 3
Муляр Артем ХФК “Давид” 3
Ништа Ярослав ФК “Олімп” (Солобківці) 3
Підвальнюк Максим BRILLIANT 3
Редько Дмитро АДВОКАТ 3
Соловйов Максим Royal Palace 3
Тихонюк Артем BRILLIANT 3
Томчишин Богдан ФК “ITA-TOOLS” 3
Фаєт Аль Хлаф BRILLIANT 3
Федик Вадим ФК “Гвардія” 3
Фрединський Святослав Патріоти-NETiP 3
Євсєєв Ярослав FC “ASTRUM” 2
Єрмаков Олексій ФК “Нева” 2
Алі Шаді Мухамед BRILLIANT 2
Бачинський Микола TAD 2
Борисюк Олександр Ветеран 2
Бродський Денис Royal Palace 2
Буткевич Віктор АДВОКАТ 2
Головецький Мар’ян Патріоти-NETiP 2
Гуцал Андрій ФК “Олімп” (Солобківці) 2
Дармороз Артьом ХФК “Давид” 2
Демкович Олександр ФК “Подільський Кремінь” 2
Дмитрів Михайло ФК “Гвардія” 2
Довгань Олександр ІНКОГНІТО 2
Дроздов Олександр ФК “Подільський Кремінь” 2
Дячок Андрій FC “ASTRUM” 2
Зеленський Олександр ІНКОГНІТО 2
Ковальчук Олексій ХФК “Давид” 2
Кондратюк Денис Патріоти-NETiP 2
Ліщук Віталій Royal Palace 2
Майдан Павло ХФК “Давид” 2
Марчук Олег ФК “ITA-TOOLS” 2
Михайлевський Максим BRILLIANT 2
Осика Дмитро ФК “Подільський Кремінь” 2
Панасюк Анатолій Патріоти-NETiP 2
Прокопчук Сергій ХФК “Давид” 2
Сінькевич Руслан Карат MEBLI REMTION-2 2
Садовський Віктор Карат MEBLI REMTION-2 2
Скрипковський Сергій Royal Palace 2
Сович Андрій ФК “Гвардія” 2
Століта Сергій Карат MEBLI REMTION-2 2
Франкевич Микола Карат MEBLI REMTION-2 2
Яржемський Іван TAD 2
Антощук Дмитро Royal Palace 1
Білик Руслан ФК “Нева” 1
Басун Ілля ФК “ITA-TOOLS” 1
Болотюх Дмитро ФК “Подільський Кремінь” 1
Васильков Сергій ФК “Олімп” (Солобківці) 1
Ветошко Дмитро ФК “ITA-TOOLS” 1
Ветров Олександр ФК “ITA-TOOLS” 1
Виноградов Андрій АДВОКАТ 1
Гайдайчук Дмитро Ден. АДВОКАТ 1
Галюк Василь АДВОКАТ 1
Гневанов Владислав ХФК “Давид” 1
Деспот Артем ФК “Гвардія” 1
Дмитрук Віталій ФК “Подільський Кремінь” 1
Дудар Сергій ФК “Нева” 1
Калиновський Дмитро ФК “Гвардія” 1
Климюк Микола ФК “Гвардія” 1
Копицяк Артем FC “ASTRUM” 1
Крупський Назар Royal Palace 1
Кудрик Юрій ФК “Подільський Кремінь” 1
Куц Віталій Royal Palace 1
Лужняк Андрій АДВОКАТ 1
Михайлов Юрій Патріоти-NETiP 1
Михальський Роман ФК “Гвардія” 1
Мойсюк Володимир FC “ASTRUM” 1
Нікіфоров Павло АДВОКАТ 1
Паламарчук Андрій ФК “Нева” 1
Петлюк Богдан ФК “Нева” 1
Рак Сергій TAD 1
Ромасюков Артем FC “ASTRUM” 1
Рудий Владислав FC “ASTRUM” 1
Свірщ Володимир АДВОКАТ 1
Собольський Андрій ФК “Гвардія” 1
Сокирко Андрій ІНКОГНІТО 1
Усатий Віталій ХФК “Давид” 1
Хребтатий Іван Карат MEBLI REMTION-2 1
Шаравара Микола ФК “Нева” 1
Шаткун Євген FC “ASTRUM” 1
Швець Артем TAD 1
Шилов Юрій Royal Palace 1

Грубіяни

Гравець Команда ЧК ЖК ЧК*5+ЖК
Лановий Анатолій Ветеран 3 2 17
Барабаш Денис TAD 2 6 16
Дудар Сергій ФК “Нева” 2 2 12
Рудь Богдан ІНКОГНІТО 2 2 12
Шеремета Максим ФК “Подільський Кремінь” 2 2 12
Сторожук Дмитро FC “ADRENALINE” 1 7 12
Тєбєнєв Дмитро ФК “Нева” 2 1 11
Деркач Денис ФК “Олімп” (Солобківці) 1 6 11
Хоптяр Олександр ФК “Олімп” (Солобківці) 2 0 10
Буцький Анатолій ФК “ITA-TOOLS” 1 5 10
Жилкін Нікіта BRILLIANT 1 5 10
Розгон Сергій Ветеран 1 5 10
Чемерис Владислав FC “ADRENALINE” 1 5 10
Понятовський Владислав ФК “Гвардія” 1 4 9
Томчишин Богдан ФК “ITA-TOOLS” 1 4 9
Бігун Михайло ФК “ITA-TOOLS” 1 3 8
Сакала Максим ФК “Нева” 1 3 8
Залевський Дмитро ФК “Олімп” (Солобківці) 1 2 7
Калиновський Дмитро ФК “Гвардія” 1 2 7
Костишен Олександр ФК “Подільський Кремінь” 1 2 7
Пасечник Дмитро ФК “Подільський Кремінь” 1 2 7
Терлецький Павло TAD 1 2 7
Ведмедюк Борис FC “ADRENALINE” 0 7 7
Алі Шаді Мухамед BRILLIANT 1 1 6
Гранатович Назарій АДВОКАТ 1 1 6
Кудрик Юрій ФК “Подільський Кремінь” 1 1 6
Мацеплюк Олег TAD 1 1 6
Мейко Владислав FC “ADRENALINE” 1 1 6
Рак Сергій TAD 1 1 6
Сорока Олександр ІНКОГНІТО 1 1 6
Трубайчук Роман ФК “Нева” 1 1 6
Альміз Олександр ІНКОГНІТО 0 6 6
Гуменюк Ярослав ФК “Гвардія” 0 6 6
Болотюх Дмитро ФК “Подільський Кремінь” 1 0 5
Гайдайчук Дмитро Ден. АДВОКАТ 1 0 5
Довгалюк Іван ФК “Гвардія” 1 0 5
Кашуба Леонід АДВОКАТ 1 0 5
Нікітюк Олександр ХФК “Давид” 1 0 5
Піддубюк Віталій ХФК “Давид” 1 0 5
Прокопчук Сергій ХФК “Давид” 1 0 5
Гуляк Віталій Карат MEBLI REMTION-2 0 5 5
Костецький Ян ФК “ITA-TOOLS” 0 5 5
Кравець Артем Royal Palace 0 5 5
Самсонов Андрій ІНКОГНІТО 0 5 5
Фаєт Аль Хлаф BRILLIANT 0 5 5
Алла Хадж Халаф BRILLIANT 0 4 4
Басистюк Едуард TAD 0 4 4
Верещагін Денис ФК “Олімп” (Солобківці) 0 4 4
Гуменний Богдан FC “ADRENALINE” 0 4 4
Зарванський Віталій Royal Palace 0 4 4
Каплун Сергій ФК “Подільський Кремінь” 0 4 4
Левандовський Микола FC “ADRENALINE” 0 4 4
Лисий Олександр Карат MEBLI REMTION-2 0 4 4
Рогальський Андрій ФК “Нева” 0 4 4
Садовський Віктор Карат MEBLI REMTION-2 0 4 4
Сендель Олексій Ветеран 0 4 4
Славута Олександр Карат MEBLI REMTION-2 0 4 4
Шаравара Ігор ФК “Нева” 0 4 4
Анікін Іван Royal Palace 0 3 3
Власюк Ярослав ФК “Нева” 0 3 3
Волощук Андрій BRILLIANT 0 3 3
Вольський Валентин ФК “Олімп” (Солобківці) 0 3 3
Головатий Віталій Патріоти-NETiP 0 3 3
Данилюк Олександр BRILLIANT 0 3 3
Дячок Андрій FC “ASTRUM” 0 3 3
Кондратюк Денис Патріоти-NETiP 0 3 3
Король Орест ФК “Нева” 0 3 3
Косман Даніїл ФК “Подільський Кремінь” 0 3 3
Кучеревич Владислав ФК “Олімп” (Солобківці) 0 3 3
Михальський Роман ФК “Гвардія” 0 3 3
Муляр Юрій ХФК “Давид” 0 3 3
Олещук Олександр ФК “ITA-TOOLS” 0 3 3
Сінькевич Руслан Карат MEBLI REMTION-2 0 3 3
Савчук Олександр Патріоти-NETiP 0 3 3
Стародуб Андрій ІНКОГНІТО 0 3 3
Століта Михайло Карат MEBLI REMTION-2 0 3 3
Шилов Юрій Royal Palace 0 3 3
Єрмаков Олексій ФК “Нева” 0 2 2
Білик Богдан ФК “Нева” 0 2 2
Байдусь Владислав FC “ADRENALINE” 0 2 2
Вайнман Ілля Ветеран 0 2 2
Вдовин Олексій TAD 0 2 2
Вельц Денис ІНКОГНІТО 0 2 2
Власов Віктор Ветеран 0 2 2
Головатий Дмитро FC “ADRENALINE” 0 2 2
Дмитрук Віталій ФК “Подільський Кремінь” 0 2 2
Земок Олександр FC “ASTRUM” 0 2 2
Ковтун Вадим TAD 0 2 2
Монастирський Володимир ФК “ITA-TOOLS” 0 2 2
Муляр Артем ХФК “Давид” 0 2 2
Підвальнюк Максим BRILLIANT 0 2 2
Падневич Володимир Патріоти-NETiP 0 2 2
Папаш Володимир Карат MEBLI REMTION-2 0 2 2
Пасічник Максим Карат MEBLI REMTION-2 0 2 2
Познанський Дмитро TAD 0 2 2
Редько Дмитро АДВОКАТ 0 2 2
Сабуняк Роман Royal Palace 0 2 2
Самедінов Андрій FC “ASTRUM” 0 2 2
Соловей Роман Ветеран 0 2 2
Соловйов Максим Royal Palace 0 2 2
Тихонюк Артем BRILLIANT 0 2 2
Ткачов Максим Карат MEBLI REMTION-2 0 2 2
Федоров Антон Ветеран 0 2 2
Фрединський Святослав Патріоти-NETiP 0 2 2
Школяр Дмитро АДВОКАТ 0 2 2
Біленький Віталій ФК “Нева” 0 1 1
Білик Руслан ФК “Нева” 0 1 1
Бєлкін Олег TAD 0 1 1
Басістий Ілля ФК “ITA-TOOLS” 0 1 1
Бистрицький Дмитро ФК “ITA-TOOLS” 0 1 1
Борисюк Олександр Ветеран 0 1 1
Бродзянський А.І. ФК “ITA-TOOLS” 0 1 1
Бродський Денис Royal Palace 0 1 1
Буравець Андрій FC “ADRENALINE” 0 1 1
Буткевич Віктор АДВОКАТ 0 1 1
Ветошко Євген ФК “ITA-TOOLS” 0 1 1
Вороністий Владислав Royal Palace 0 1 1
Галюк Василь АДВОКАТ 0 1 1
Глас Артем ІНКОГНІТО 0 1 1
Годимчук Денис ХФК “Давид” 0 1 1
Гуцал Андрій ФК “Олімп” (Солобківці) 0 1 1
Дармороз Артьом ХФК “Давид” 0 1 1
Деспот Артем ФК “Гвардія” 0 1 1
Джунько Валерій Карат MEBLI REMTION-2 0 1 1
Дорошенко Олексій Ветеран 0 1 1
Дрезналь Кіріл Ветеран 0 1 1
Заяц Юрій АДВОКАТ 0 1 1
Зеленський Олександр ІНКОГНІТО 0 1 1
Качур Вадим ФК “ITA-TOOLS” 0 1 1
Квіт Віктор ФК “Подільський Кремінь” 0 1 1
Ковальчук Богдан FC “ADRENALINE” 0 1 1
Кондратюк Євген FC “ADRENALINE” 0 1 1
Коник Ігор BRILLIANT 0 1 1
Копицяк Артем FC “ASTRUM” 0 1 1
Костомаха Віталій FC “ASTRUM” 0 1 1
Кривак Михайло FC “ASTRUM” 0 1 1
Крохан Вадим Ветеран 0 1 1
Літинський Роман TAD 0 1 1
Ліщук Віталій Royal Palace 0 1 1
Ланець Владислав Карат MEBLI REMTION-2 0 1 1
Литвинюк Сергій Royal Palace 0 1 1
Марцонь Сергій ФК “Нева” 0 1 1
Марчук Олег ФК “ITA-TOOLS” 0 1 1
Мисечко Ярослав ФК “Нева” 0 1 1
Михайлевський Максим BRILLIANT 0 1 1
Паламарчук Андрій ФК “Нева” 0 1 1
Панасюк Анатолій Патріоти-NETiP 0 1 1
Польнов О.В. ФК “ITA-TOOLS” 0 1 1
Рудий Владислав FC “ASTRUM” 0 1 1
Свірщ Володимир АДВОКАТ 0 1 1
Сич Максим ХФК “Давид” 0 1 1
Смаглюк Юрій Патріоти-NETiP 0 1 1
Стоян Ілля Royal Palace 0 1 1
Трач Дмитро Royal Palace 0 1 1
Хмелівський Олександр FC “ASTRUM” 0 1 1
Хребтатий Іван Карат MEBLI REMTION-2 0 1 1
Цвик Максим ФК “Гвардія” 0 1 1
Швед Костянтин ФК “Олімп” (Солобківці) 0 1 1
Штанько Денис ФК “Гвардія” 0 1 1
Щербатюк Вадим TAD 0 1 1

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here