Статистичні дані після стартових матчів 1/2. Дивізіон 1

0
195
ОРГАНІЗАТОРИ ЗМАГАНЬ – АСОЦІАЦІЯ ФУТЗАЛУ ХМЕЛЬНИЦЬКОЇ ОБЛАСТІ ТА УПРАВЛІННЯ МОЛОДІ ТА СПОРТУ ХМЕЛЬНИЦЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ

Ексклюзивний партнер ПРЕМІУМ-ЛІГИ відкритого Чемпіонату (Кубку) Хмельницького з футзалу сезону 2023/2024 років – бренд JAKO

Офіційний партнер ПРЕМІУМ-ЛІГИ відкритого Чемпіонату (Кубку) Хмельницького з футзалу сезону 2023/2024 років – компанія Helpix – центр

Спеціальний партнер ПРЕМІУМ-ЛІГИ відкритого Чемпіонату (Кубку) Хмельницького з футзалу сезону 2023/2024 років – родинна пасіка GAVAGA – 100% натуральний мед!

Спеціальний партнер ПРЕМІУМ-ЛІГИ відкритого Чемпіонату (Кубку) Хмельницького з футзалу сезону 2023/2024 років – компанія SGK-1 – спортивне екіпірування і не тільки!

Стабільний партнер ПРЕМІУМ-ЛІГИ відкритого Чемпіонату (Кубку) Хмельницького з футзалу сезону 2023/2024 років – готельно-розважальний комплекс «Південна брама»

Спеціальний мобільний партнер ПРЕМІУМ-ЛІГИ відкритого Чемпіонату Хмельницького з футзалу сезону 2023/2024 років – мережа мобільних магазинів «Мобіфренд»

Спеціальний партнер ПРЕМІУМ-ЛІГИ відкритого Чемпіонату Хмельницького з футзалу сезону 2023/2024 – компанія
Rise Up – сонячні електростанції  

Інформаційний партнер ПРЕМІУМ-ЛІГИ відкритого Чемпіонату Хмельницького з футзалу сезону 2023/2024 Інтернет-видання ВСІМ – Новини Хмельницького vsim.ua

Бомбардири

Гравець

Команда

Голи

З пен.

Кручек Богдан

ФК “Helpix

30

 

Бартошук Андрій

КАЗ

29

 

Муляр Андрій

ФК “ХМЕЛЬНИЦЬКІ ДЕЛІКАТЕСИ”

24

(2)

Кубик Олег

ФГ “КОСВО”

18

(1)

Калуков Дмитро

FC “Woodmall-Femida

16

 

Сторожук Кіріл

МФК “URBAN”

16

 

Паюк Максим

ФГ “КОСВО”

15

 

Стрельцов Максим

ФК “Helpix

15

 

Сулима Богдан

Динамо-ГУНП

15

 

Бармак Андрій

Кардіфф

14

 

Лісніченко Ігор

ФК “ХМЕЛЬНИЦЬКІ ДЕЛІКАТЕСИ”

14

 

Мартинюк Дмитро

ФК “ХМЕЛЬНИЦЬКІ ДЕЛІКАТЕСИ”

14

 

Середюк Павло

Динамо-ГУНП

14

 

Сметюх Тимофій

ФК “ПРИКОРДОННИК-SUNOCO”

14

 

Якобчук Сергій

КАЗ

14

 

Якубов Алішер

Динамо-ГУНП

12

 

Фетько Олексій

FC “Woodmall-Femida

12

(3)

Бохонок Дмитро

Інтерпродсервіс

11

 

Гресь Владислав

МФК “URBAN”

11

 

Калюжняк Денис

Карат MEBLI REMTION

11

 

Собко Ростислав

FC “Woodmall-Femida

11

 

Альохін Вадим

КОНФЕРМАТ

11

(1)

Веремчук Максим

ФК “Helpix

10

 

Давискиба Владислав

Карат MEBLI REMTION

10

 

Мельник Сергій

ФК “Бігуча лань”

10

 

Приян Андрій

МФК “URBAN”

10

 

Брицький Владислав

FC “Woodmall-Femida

9

 

Гурин Дмитро

Інтерпродсервіс

9

 

Мельніков Володимир

Кардіфф

9

 

Олексюк Сергій

КАЗ

9

 

Безкоровайний Олександр

ФК “ПРИКОРДОННИК-SUNOCO”

8

 

Дурда Андрій

Алмаз

8

 

Олійник Владислав

Кардіфф

8

 

Олянчук Сергій

КОНФЕРМАТ

8

 

Рижук Олександр

Інтерпродсервіс

8

 

Романюк Артем

ФК “ХМЕЛЬНИЦЬКІ ДЕЛІКАТЕСИ”

8

 

Скоп’як Юрій

ФГ “КОСВО”

8

 

Соколюк Андрій

Динамо-ГУНП

8

 

Соловей Олексій

Алмаз

8

 

Сорока Дмитро

МФК “URBAN”

8

 

Степанянц Владислав

ФК “Бігуча лань”

8

 

Чорний Нікіта

ФК “Helpix

8

 

Антонюк Владислав

FC “Woodmall-Femida

7

 

Вербовий Владислав

ФК “Helpix

7

 

Гизлик Олександр

Кардіфф

7

 

Гончар Владислав

Інтерпродсервіс

7

 

Зубик Святослав

МФК “URBAN”

7

 

Миронюк Ярослав

МФК “URBAN”

7

 

Наконечний Андрій

ФК “ХМЕЛЬНИЦЬКІ ДЕЛІКАТЕСИ”

7

 

Осацький Владислав

FC “Woodmall-Femida

7

 

Ємаєв Євген

МФК “URBAN”

6

 

Антонюк Володимир

КОНФЕРМАТ

6

 

Барицький Вадим

ФК “Бігуча лань”

6

 

Безвещук Вадим

КОНФЕРМАТ

6

 

Белінський Микола

ФК “ЕВЕЛІНА-Акпадон-Агро”

6

 

Гноянко Євгеній

Карат MEBLI REMTION

6

 

Гордійчук Сергій

КОНФЕРМАТ

6

 

Даньків Тарас

ФГ “КОСВО”

6

 

Пасічник Олексій

Карат MEBLI REMTION

6

 

Стожик Сергій

ФК “ЕВЕЛІНА-Акпадон-Агро”

6

 

Тринадцятко Олег

Кардіфф

6

 

Шкрябець Сергій

ФК “Helpix

6

 

Штокало Григорій

Карат MEBLI REMTION

6

 

Доліба Ярослав

Карат MEBLI REMTION

6

(1)

Березовський Тарас

Динамо-ГУНП

5

 

Бушко Ілля

ФК “ПРИКОРДОННИК-SUNOCO”

5

 

Гарбар Максим

Інтерпродсервіс

5

 

Донець Єгор

ФК “Helpix

5

 

Луцюк Віталій

ФК “ХМЕЛЬНИЦЬКІ ДЕЛІКАТЕСИ”

5

 

Романов Богдан

ФГ “КОСВО”

5

 

Семенюк Федір

FC “Woodmall-Femida

5

 

Чорний Максим

ДБК

5

 

Ярош В’ячеслав

Кардіфф

5

 

Балобанов Дмитро

ДБК

4

 

Веретюк Денис

ФГ “КОСВО”

4

 

Гребенюк Олег

FC “Woodmall-Femida

4

 

Зубенко Олександр

ФК “Бігуча лань”

4

 

Майструк Назарій

ДБК

4

 

Макаров Даниіл

FC “Woodmall-Femida

4

 

Мельничук Андрій

КОНФЕРМАТ

4

 

Морозов Ростислав

ФК “Бігуча лань”

4

 

Нагорняк Володимир

ФК “ПРИКОРДОННИК-SUNOCO”

4

 

Пилипюк Богдан

КАЗ

4

 

Смоловик Максим

ДБК

4

 

Сторожук Іван

Динамо-ГУНП

4

 

Шум Сергій

ФГ “КОСВО”

4

 

Шутяк Дмитро

Алмаз

4

 

Бабій Ігор

Динамо-ГУНП

3

 

Басараб Юрій

Алмаз

3

 

Бойчук Ігор

Інтерпродсервіс

3

 

Бродзянський Денис

FC “Woodmall-Femida

3

 

Волошин Олександр

Алмаз

3

 

Габатель Сергій

ДБК

3

 

Гнідий Сергій

Алмаз

3

 

Грицик Дмитро

Динамо-ГУНП

3

 

Гуринович Олексій

FC “Woodmall-Femida

3

 

Диняк Тимофій

Кардіфф

3

 

Закордонець Василь

КАЗ

3

 

Колеснік Василь

КАЗ

3

 

Кравчук Андрій

МФК “URBAN”

3

 

Кучерявий Олег

ФК “ЕВЕЛІНА-Акпадон-Агро”

3

 

Мосейко Олег

ДБК

3

 

Нємий Артур

ФК “ХМЕЛЬНИЦЬКІ ДЕЛІКАТЕСИ”

3

 

Ошовський Артем

ФК “ЕВЕЛІНА-Акпадон-Агро”

3

 

Паюк Михайло

ФГ “КОСВО”

3

 

Рибчинський Юрій

ДБК

3

 

Рижук Степан

КАЗ

3

 

Сичов Захар

Кардіфф

3

 

Слобода Сергій

Алмаз

3

 

Соголуб Олександр

Кардіфф

3

 

Сокальський Даніїл

Кардіфф

3

 

Храпач Олександр

МФК “URBAN”

3

 

Ціпко Костянтин

Карат MEBLI REMTION

3

 

Михайлов Олександр

Алмаз

3

(1)

Алексейчук Сергій

Динамо-ГУНП

2

 

Андрушко Віталій

Алмаз

2

 

Антонов Олександр

КАЗ

2

 

Барицький Олег

ФК “Бігуча лань”

2

 

Бондарчук Богдан

КАЗ

2

 

Власов Дмитро

КОНФЕРМАТ

2

 

Гринь Артур

ФК “Helpix

2

 

Дробний Владислав

ФК “ПРИКОРДОННИК-SUNOCO”

2

 

Заєць Олександр

Динамо-ГУНП

2

 

Зданевич Степан

ФК “Helpix

2

 

Майдан Олексій

ФК “Helpix

2

 

Марчук Назар Олегович

Карат MEBLI REMTION

2

 

Михальчук Євгеній

КАЗ

2

 

Морочківський Олександр

ФК “ХМЕЛЬНИЦЬКІ ДЕЛІКАТЕСИ”

2

 

Петрань Роман

ФК “ПРИКОРДОННИК-SUNOCO”

2

 

Рефель Вадим

ФК “ПРИКОРДОННИК-SUNOCO”

2

 

Самонов Ігор

Алмаз

2

 

Самсонюк Олександр

КОНФЕРМАТ

2

 

Ситнік Олег

МФК “URBAN”

2

 

Скромінський Богдан

FC “Woodmall-Femida

2

 

Смолко Максим

ФГ “КОСВО”

2

 

Соботюк Володимир

Динамо-ГУНП

2

 

Стасюк Вадим

ФК “Бігуча лань”

2

 

Тарасов Микола

ФК “Бігуча лань”

2

 

Тимощук Богдан

ФК “ХМЕЛЬНИЦЬКІ ДЕЛІКАТЕСИ”

2

 

Черкезов Фархат

Кардіфф

2

 

Шеремета Тимофій

Алмаз

2

 

Шкодяк Даниіл

FC “Woodmall-Femida

2

 

Щасливий Ігор

Динамо-ГУНП

2

 

Яровий Сергій

ФК “ХМЕЛЬНИЦЬКІ ДЕЛІКАТЕСИ”

2

 

Бігун Михайло

Алмаз

1

 

Бевз Даніїл

МФК “URBAN”

1

 

Вербовий Сергій

КОНФЕРМАТ

1

 

Гвоздецький Давид

FC “Woodmall-Femida

1

 

Гнатюк Денис

Динамо-ГУНП

1

 

Данилюк Володимир

ФК “Бігуча лань”

1

 

Данчук Валерій

ФК “Бігуча лань”

1

 

Дацко Максим

ФК “ПРИКОРДОННИК-SUNOCO”

1

 

Замогильний Олександр

Алмаз

1

 

Заморока Олександр

ДБК

1

 

Зарванський Віталій

Кардіфф

1

 

Караім Андрій

FC “Woodmall-Femida

1

 

Ковтонюк Олександр

КАЗ

1

 

Ковтун Василь

ФК “ХМЕЛЬНИЦЬКІ ДЕЛІКАТЕСИ”

1

 

Кореганов Іван

ДБК

1

 

Курдас Сергій

ФК “Бігуча лань”

1

 

Лисий Михайло

Карат MEBLI REMTION

1

 

Мельник Максим Володимирович

ФК “ХМЕЛЬНИЦЬКІ ДЕЛІКАТЕСИ”

1

 

Мельник Тарас

Карат MEBLI REMTION

1

 

Михайленко Роман

ФК “Helpix

1

 

Нагорняк Андрій

Карат MEBLI REMTION

1

 

Наталюк Назар

ФК “ЕВЕЛІНА-Акпадон-Агро”

1

 

Пєрвєєв Євген

Інтерпродсервіс

1

 

Павленко Олег

ФК “ПРИКОРДОННИК-SUNOCO”

1

 

Пищаль Вадим

Інтерпродсервіс

1

 

Побережник Дмитро

ФК “Helpix

1

 

Подлюк Денис

МФК “URBAN”

1

 

Рибальченко Юрій

ФК “ЕВЕЛІНА-Акпадон-Агро”

1

 

Сергійчук Юрій

ДБК

1

 

Сохорук Микола

Динамо-ГУНП

1

 

Стецюк Вадим

ФК “Helpix

1

 

Сторожук Дмитро

ФК “Бігуча лань”

1

 

Стус Ярослав

ФК “ЕВЕЛІНА-Акпадон-Агро”

1

 

Федорко Артем

Динамо-ГУНП

1

 

Франков Володимир

ФГ “КОСВО”

1

 

Чайка Олег

МФК “URBAN”

1

 

Чиж Сергій

FC “Woodmall-Femida

1

 

Юрко Петро

Кардіфф

1

 

Грубіяни

Гравець

Команда

ЧК

ЖК

ЧК*5+ЖК

Гурин Дмитро

Інтерпродсервіс

2

5

15

Бушко Ілля

ФК “ПРИКОРДОННИК-SUNOCO”

2

2

12

Чепурний Андрій

ДБК

1

7

12

Сметюх Тимофій

ФК “ПРИКОРДОННИК-SUNOCO”

1

6

11

Березовський Тарас

Динамо-ГУНП

1

3

8

Борис Денис

ФК “ЕВЕЛІНА-Акпадон-Агро”

1

3

8

Бохонок Дмитро

Інтерпродсервіс

1

3

8

Нагорняк Володимир

ФК “ПРИКОРДОННИК-SUNOCO”

1

3

8

Михайлов Олександр

Алмаз

1

2

7

Павленко Олег

ФК “ПРИКОРДОННИК-SUNOCO”

1

2

7

Сурков Віталій

ДБК

1

2

7

Безкоровайний Олександр

ФК “ПРИКОРДОННИК-SUNOCO”

1

1

6

Гарбар Максим

Інтерпродсервіс

1

1

6

Дурда Андрій

Алмаз

1

1

6

Кубик Олег

ФГ “КОСВО”

1

1

6

Мельніков Володимир

Кардіфф

1

1

6

Слівінський Вадим

КОНФЕРМАТ

1

1

6

Тарасов Микола

ФК “Бігуча лань”

1

1

6

Чиж Сергій

FC “Woodmall-Femida

1

1

6

Шеремета Тимофій

Алмаз

1

1

6

Шкодяк Даниіл

FC “Woodmall-Femida

1

1

6

Рижук Степан

КАЗ

0

6

6

Стожик Сергій

ФК “ЕВЕЛІНА-Акпадон-Агро”

0

6

6

Андрушко Віталій

Алмаз

1

0

5

Бернада Максим

Інтерпродсервіс

1

0

5

Лабенський Ігор

ФГ “КОСВО”

1

0

5

Щепанський Максим

КАЗ

1

0

5

Бойчук Ігор

Інтерпродсервіс

0

5

5

Мартинюк Дмитро

ФК “ХМЕЛЬНИЦЬКІ ДЕЛІКАТЕСИ”

0

5

5

Олійник Владислав

Кардіфф

0

5

5

Пасічник Олексій

Карат MEBLI REMTION

0

5

5

Семенчук Віталій

Кардіфф

0

5

5

Тринадцятко Олег

Кардіфф

0

5

5

Якобчук Сергій

КАЗ

0

5

5

Антонов Олександр

КАЗ

0

4

4

Гизлик Олександр

Кардіфф

0

4

4

Гордійчук Сергій

КОНФЕРМАТ

0

4

4

Мельничук Андрій

КОНФЕРМАТ

0

4

4

Олянчук Сергій

КОНФЕРМАТ

0

4

4

Паюк Михайло

ФГ “КОСВО”

0

4

4

Рижук Олександр

Інтерпродсервіс

0

4

4

Слобода Сергій

Алмаз

0

4

4

Собко Ростислав

FC “Woodmall-Femida

0

4

4

Соловей Олексій

Алмаз

0

4

4

Фетько Олексій

FC “Woodmall-Femida

0

4

4

Бродзянський Денис

FC “Woodmall-Femida

0

3

3

Василів Тарас

Карат MEBLI REMTION

0

3

3

Волошин Олександр

Алмаз

0

3

3

Грицик Дмитро

Динамо-ГУНП

0

3

3

Гуринович Олексій

FC “Woodmall-Femida

0

3

3

Дробний Владислав

ФК “ПРИКОРДОННИК-SUNOCO”

0

3

3

Зубенко Олександр

ФК “Бігуча лань”

0

3

3

Зубик Святослав

МФК “URBAN”

0

3

3

Калюжняк Денис

Карат MEBLI REMTION

0

3

3

Макаров Даниіл

FC “Woodmall-Femida

0

3

3

Ошовський Артем

ФК “ЕВЕЛІНА-Акпадон-Агро”

0

3

3

Райтаровський Олександр

Інтерпродсервіс

0

3

3

Рефель Вадим

ФК “ПРИКОРДОННИК-SUNOCO”

0

3

3

Романов Богдан

ФГ “КОСВО”

0

3

3

Семенюк Федір

FC “Woodmall-Femida

0

3

3

Соколюк Андрій

Динамо-ГУНП

0

3

3

Сорока Дмитро

МФК “URBAN”

0

3

3

Степанюк Костянтин

МФК “URBAN”

0

3

3

Стрельцов Максим

ФК “Helpix

0

3

3

Шутяк Дмитро

Алмаз

0

3

3

Юрко Петро

Кардіфф

0

3

3

Якубов Алішер

Динамо-ГУНП

0

3

3

Ємаєв Євген

МФК “URBAN”

0

2

2

Ільчук Андрій

Інтерпродсервіс

0

2

2

Барицький Вадим

ФК “Бігуча лань”

0

2

2

Бартошук Андрій

КАЗ

0

2

2

Брицький Владислав

FC “Woodmall-Femida

0

2

2

Бурка Костянтин

КОНФЕРМАТ

0

2

2

Вербовий Владислав

ФК “Helpix

0

2

2

Габатель Сергій

ДБК

0

2

2

Гноянко Євгеній

Карат MEBLI REMTION

0

2

2

Гребенюк Олег

FC “Woodmall-Femida

0

2

2

Диняк Тимофій

Кардіфф

0

2

2

Донець Єгор

ФК “Helpix

0

2

2

Замогильний Олександр

Алмаз

0

2

2

Заморока Олександр

ДБК

0

2

2

Караім Андрій

FC “Woodmall-Femida

0

2

2

Кручек Богдан

ФК “Helpix

0

2

2

Кузь Родіон

ФК “ЕВЕЛІНА-Акпадон-Агро”

0

2

2

Мельник Сергій

ФК “Бігуча лань”

0

2

2

Михальчук Євгеній

КАЗ

0

2

2

Морозов Владислав

Алмаз

0

2

2

Морозов Ростислав

ФК “Бігуча лань”

0

2

2

Муляр Андрій

ФК “ХМЕЛЬНИЦЬКІ ДЕЛІКАТЕСИ”

0

2

2

Наконечний Андрій

ФК “ХМЕЛЬНИЦЬКІ ДЕЛІКАТЕСИ”

0

2

2

Олексюк Сергій

КАЗ

0

2

2

Пєрвєєв Євген

Інтерпродсервіс

0

2

2

Приян Андрій

МФК “URBAN”

0

2

2

Рибальченко Юрій

ФК “ЕВЕЛІНА-Акпадон-Агро”

0

2

2

Рибчинський Юрій

ДБК

0

2

2

Самонов Ігор

Алмаз

0

2

2

Самсонюк Олександр

КОНФЕРМАТ

0

2

2

Середюк Павло

Динамо-ГУНП

0

2

2

Скоп’як Юрій

ФГ “КОСВО”

0

2

2

Смолко Максим

ФГ “КОСВО”

0

2

2

Соботюк Володимир

Динамо-ГУНП

0

2

2

Сторожук Іван

Динамо-ГУНП

0

2

2

Фещук Максим

КАЗ

0

2

2

Ціпко Костянтин

Карат MEBLI REMTION

0

2

2

Черних Олександр

ФК “ПРИКОРДОННИК-SUNOCO”

0

2

2

Шум Сергій

ФГ “КОСВО”

0

2

2

Ярош В’ячеслав

Кардіфф

0

2

2

Іщук Євген

Інтерпродсервіс

0

1

1

Альохін Вадим

КОНФЕРМАТ

0

1

1

Антонюк Володимир

КОНФЕРМАТ

0

1

1

Бігун Михайло

Алмаз

0

1

1

Бармак Андрій

Кардіфф

0

1

1

Безвещук Вадим

КОНФЕРМАТ

0

1

1

Віхренко Ярослав

Інтерпродсервіс

0

1

1

Венгер Микола

Інтерпродсервіс

0

1

1

Власов Віктор

КОНФЕРМАТ

0

1

1

Гнатюк Денис

Динамо-ГУНП

0

1

1

Гончар Владислав

Інтерпродсервіс

0

1

1

Гресь Владислав

МФК “URBAN”

0

1

1

Гринь Артур

ФК “Helpix

0

1

1

Гуляк Віталій

Карат MEBLI REMTION

0

1

1

Гуменюк Олександр

МФК “URBAN”

0

1

1

Давискиба Владислав

Карат MEBLI REMTION

0

1

1

Даньків Тарас

ФГ “КОСВО”

0

1

1

Доліба Ярослав

Карат MEBLI REMTION

0

1

1

Жилкін Нікіта

ФК “ПРИКОРДОННИК-SUNOCO”

0

1

1

Заєць Олександр

Динамо-ГУНП

0

1

1

Зданевич Степан

ФК “Helpix

0

1

1

Калуков Дмитро

FC “Woodmall-Femida

0

1

1

Ковтонюк Олександр

КАЗ

0

1

1

Ковтун Василь

ФК “ХМЕЛЬНИЦЬКІ ДЕЛІКАТЕСИ”

0

1

1

Кравчук Андрій

МФК “URBAN”

0

1

1

Курдас Сергій

ФК “Бігуча лань”

0

1

1

Кучерявий Олег

ФК “ЕВЕЛІНА-Акпадон-Агро”

0

1

1

Ліпчинський Владислав

Динамо-ГУНП

0

1

1

Лисий Михайло

Карат MEBLI REMTION

0

1

1

Луцюк Віталій

ФК “ХМЕЛЬНИЦЬКІ ДЕЛІКАТЕСИ”

0

1

1

Майдан Олексій

ФК “Helpix

0

1

1

Марчук Назар Олегович

Карат MEBLI REMTION

0

1

1

Мельник Максим Олегович

КАЗ

0

1

1

Мельник Тарас

Карат MEBLI REMTION

0

1

1

Микитюк Владислав

Карат MEBLI REMTION

0

1

1

Миронюк Ярослав

МФК “URBAN”

0

1

1

Мокрієнко Віталій

ФК “Бігуча лань”

0

1

1

Мосейко Олег

ДБК

0

1

1

Нємий Артур

ФК “ХМЕЛЬНИЦЬКІ ДЕЛІКАТЕСИ”

0

1

1

Остап’юк Артем

ФК “ХМЕЛЬНИЦЬКІ ДЕЛІКАТЕСИ”

0

1

1

Паюк Максим

ФГ “КОСВО”

0

1

1

Петрань Роман

ФК “ПРИКОРДОННИК-SUNOCO”

0

1

1

Пилипюк Богдан

КАЗ

0

1

1

Пищаль Вадим

Інтерпродсервіс

0

1

1

Побережник Дмитро

ФК “Helpix

0

1

1

Романюк Артем

ФК “ХМЕЛЬНИЦЬКІ ДЕЛІКАТЕСИ”

0

1

1

Ростківський Ігор

Алмаз

0

1

1

Савчук Вадим

ДБК

0

1

1

Самчук Назарій

ФК “ХМЕЛЬНИЦЬКІ ДЕЛІКАТЕСИ”

0

1

1

Сергійчук Юрій

ДБК

0

1

1

Сиворог Сергій

ДБК

0

1

1

Сичов Захар

Кардіфф

0

1

1

Скромінський Богдан

FC “Woodmall-Femida

0

1

1

Смоловик Максим

ДБК

0

1

1

Соголуб Олександр

Кардіфф

0

1

1

Сокальський Даніїл

Кардіфф

0

1

1

Сохорук Микола

Динамо-ГУНП

0

1

1

Стасюк Вадим

ФК “Бігуча лань”

0

1

1

Сторожук Дмитро

ФК “Бігуча лань”

0

1

1

Сторожук Кіріл

МФК “URBAN”

0

1

1

Стус Ярослав

ФК “ЕВЕЛІНА-Акпадон-Агро”

0

1

1

Царинний Богдан

ФГ “КОСВО”

0

1

1

Чайка Олег

МФК “URBAN”

0

1

1

Чорний Максим

ДБК

0

1

1

Чорний Нікіта

ФК “Helpix

0

1

1

Шляховий Анатолій

Динамо-ГУНП

0

1

1

Щасливий Ігор

Динамо-ГУНП

0

1

1

Яровий Сергій

ФК “ХМЕЛЬНИЦЬКІ ДЕЛІКАТЕСИ”

0

1

1

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here