Статистичні дані після стартових матчів 1/2. Дивізіон 4

0
45
ОРГАНІЗАТОРИ ЗМАГАНЬ – АСОЦІАЦІЯ ФУТЗАЛУ ХМЕЛЬНИЦЬКОЇ ОБЛАСТІ ТА УПРАВЛІННЯ МОЛОДІ ТА СПОРТУ ХМЕЛЬНИЦЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ

Ексклюзивний партнер ПРЕМІУМ-ЛІГИ відкритого Чемпіонату (Кубку) Хмельницького з футзалу сезону 2023/2024 років – бренд JAKO

Офіційний партнер ПРЕМІУМ-ЛІГИ відкритого Чемпіонату (Кубку) Хмельницького з футзалу сезону 2023/2024 років – компанія Helpix – центр

Спеціальний партнер ПРЕМІУМ-ЛІГИ відкритого Чемпіонату (Кубку) Хмельницького з футзалу сезону 2023/2024 років – родинна пасіка GAVAGA – 100% натуральний мед!

Спеціальний партнер ПРЕМІУМ-ЛІГИ відкритого Чемпіонату (Кубку) Хмельницького з футзалу сезону 2023/2024 років – компанія SGK-1 – спортивне екіпірування і не тільки!

Стабільний партнер ПРЕМІУМ-ЛІГИ відкритого Чемпіонату (Кубку) Хмельницького з футзалу сезону 2023/2024 років – готельно-розважальний комплекс «Південна брама»

Спеціальний мобільний партнер ПРЕМІУМ-ЛІГИ відкритого Чемпіонату Хмельницького з футзалу сезону 2023/2024 років – мережа мобільних магазинів «Мобіфренд»

Спеціальний партнер ПРЕМІУМ-ЛІГИ відкритого Чемпіонату Хмельницького з футзалу сезону 2023/2024 – компанія
Rise Up – сонячні електростанції  

Інформаційний партнер ПРЕМІУМ-ЛІГИ відкритого Чемпіонату Хмельницького з футзалу сезону 2023/2024 Інтернет-видання ВСІМ – Новини Хмельницького vsim.ua

Бомбардири

Гравець Команда Голи З пен.
Дрезналь Кіріл Ветеран 47  
Познанський Дмитро TAD 39  
Верещагін Денис ФК “Олімп” (Солобківці) 37 (1)
Барабаш Денис TAD 31  
Земок Олександр FC “ASTRUM” 27 (1)
Костецький Ян ФК “ITA-TOOLS” 26  
Сендель Олексій Ветеран 26  
Деркач Денис ФК “Олімп” (Солобківці) 23  
Самедінов Андрій FC “ASTRUM” 23  
Алла Хадж Халаф BRILLIANT 22  
Пасічник Максим Карат MEBLI REMTION-2 20  
Альміз Олександр ІНКОГНІТО 19  
Байдусь Владислав FC “ADRENALINE” 19  
Самсонов Андрій ІНКОГНІТО 17  
Шеремета Максим ФК “Подільський Кремінь” 17  
Ведмедюк Борис FC “ADRENALINE” 17 (3)
Голова Сергій АДВОКАТ 16  
Ягринець Вадим ІНКОГНІТО 16  
Вороністий Владислав Royal Palace 15  
Кравець Артем Royal Palace 15  
Падневич Володимир Патріоти-NETiP 15  
Гранатович Назарій АДВОКАТ 14  
Гуменний Богдан FC “ADRENALINE” 14  
Гуменюк Ярослав ФК “Гвардія” 14  
Щербатюк Вадим TAD 14  
Остапов Вадим АДВОКАТ 14 (1)
Сабуняк Роман Royal Palace 13  
Жилкін Нікіта BRILLIANT 12  
Каплун Сергій ФК “Подільський Кремінь” 12  
Лисий Олександр Карат MEBLI REMTION-2 12  
Федоров Антон Ветеран 12  
Ветошко Євген ФК “ITA-TOOLS” 11  
Залевський Дмитро ФК “Олімп” (Солобківці) 11  
Квіт Віктор ФК “Подільський Кремінь” 11  
Рудь Богдан ІНКОГНІТО 11  
Соловей Роман Ветеран 11  
Шаравара Ігор ФК “Нева” 11  
Батько Андрій Патріоти-NETiP 10  
Власов Давид ФК “Подільський Кремінь” 10  
Гуляк Віталій Карат MEBLI REMTION-2 10  
Олещук Олександр ФК “ITA-TOOLS” 10  
Терлецький Павло TAD 10  
Бігун Михайло ФК “ITA-TOOLS” 9  
Басараба Ярослав FC “ADRENALINE” 9  
Баситюк Роман Royal Palace 9  
Власюк Ярослав ФК “Нева” 9  
Добротвор Валентин TAD 9  
Зарванський Віталій Royal Palace 9  
Пасечник Дмитро ФК “Подільський Кремінь” 9  
Савчук Олександр Патріоти-NETiP 9  
Вельц Денис ІНКОГНІТО 8  
Гула Вадим ФК “Нева” 8  
Крохан Вадим Ветеран 8  
Монастирський Володимир ФК “ITA-TOOLS” 8  
Славута Олександр Карат MEBLI REMTION-2 8  
Вайнман Ілля Ветеран 7  
Волощук Андрій BRILLIANT 7  
Муляр Юрій ХФК “Давид” 7  
Цвик Максим ФК “Гвардія” 7  
Анікін Іван Royal Palace 6  
Біленький Віталій ФК “Нева” 6  
Вольський Валентин ФК “Олімп” (Солобківці) 6  
Данилюк Олександр BRILLIANT 6  
Понятовський Владислав ФК “Гвардія” 6  
Сич Максим ХФК “Давид” 6  
Стародуб Андрій ІНКОГНІТО 6  
Хмелівський Олександр FC “ASTRUM” 6  
Ланець Владислав Карат MEBLI REMTION-2 5  
Мацеплюк Олег TAD 5  
Нікітюк Олександр ХФК “Давид” 5  
Сакала Максим ФК “Нева” 5  
Сторожук Дмитро FC “ADRENALINE” 5  
Чемерис Владислав FC “ADRENALINE” 5  
Ал Асфар Рамез Халед BRILLIANT 4  
В’язовецький Владислав ФК “Гвардія” 4  
Вдовин Олексій TAD 4  
Глас Артем ІНКОГНІТО 4  
Головатий Віталій Патріоти-NETiP 4  
Кондратюк Євген FC “ADRENALINE” 4  
Кривак Михайло FC “ASTRUM” 4  
Кучеревич Владислав ФК “Олімп” (Солобківці) 4  
Лагно Артем ФК “Подільський Кремінь” 4  
Лазарчук Богдан Ветеран 4  
Левандовський Микола FC “ADRENALINE” 4  
Мейко Владислав FC “ADRENALINE” 4  
Мисечко Ярослав ФК “Нева” 4  
Рогальський Андрій ФК “Нева” 4  
Розгон Сергій Ветеран 4  
Сергєєв Лев Ветеран 4  
Століта Михайло Карат MEBLI REMTION-2 4  
Ткачов Максим Карат MEBLI REMTION-2 4  
Шандига Павло FC “ASTRUM” 4  
Штанько Денис ФК “Гвардія” 4  
Басістий Ілля ФК “ITA-TOOLS” 3  
Буравець Андрій FC “ADRENALINE” 3  
Буртовий Сергій ХФК “Давид” 3  
Буцький Анатолій ФК “ITA-TOOLS” 3  
Власенко Андрій ХФК “Давид” 3  
Зеленюк Дмитро ХФК “Давид” 3  
Земляков Олександр Патріоти-NETiP 3  
Король Орест ФК “Нева” 3  
Косман Даніїл ФК “Подільський Кремінь” 3  
Литвинюк Сергій Royal Palace 3  
Лущик Сергій АДВОКАТ 3  
Муляр Артем ХФК “Давид” 3  
Ништа Ярослав ФК “Олімп” (Солобківці) 3  
Підвальнюк Максим BRILLIANT 3  
Смаглюк Юрій Патріоти-NETiP 3  
Соловйов Максим Royal Palace 3  
Тєбєнєв Дмитро ФК “Нева” 3  
Томчишин Богдан ФК “ITA-TOOLS” 3  
Фаєт Аль Хлаф BRILLIANT 3  
Федик Вадим ФК “Гвардія” 3  
Школяр Дмитро АДВОКАТ 3  
Євсєєв Ярослав FC “ASTRUM” 2  
Алі Шаді Мухамед BRILLIANT 2  
Барчук Денис ФК “Олімп” (Солобківці) 2  
Басистюк Едуард TAD 2  
Бачинський Микола TAD 2  
Борисюк Олександр Ветеран 2  
Бродський Денис Royal Palace 2  
Головецький Мар’ян Патріоти-NETiP 2  
Гуцал Андрій ФК “Олімп” (Солобківці) 2  
Дармороз Артьом ХФК “Давид” 2  
Демкович Олександр ФК “Подільський Кремінь” 2  
Дмитрів Михайло ФК “Гвардія” 2  
Довгань Олександр ІНКОГНІТО 2  
Дроздов Олександр ФК “Подільський Кремінь” 2  
Дячок Андрій FC “ASTRUM” 2  
Зеленський Олександр ІНКОГНІТО 2  
Качур Вадим ФК “ITA-TOOLS” 2  
Ковальчук Олексій ХФК “Давид” 2  
Кондратюк Денис Патріоти-NETiP 2  
Коник Богдан FC “ADRENALINE” 2  
Костишен Олександр ФК “Подільський Кремінь” 2  
Ліщук Віталій Royal Palace 2  
Майдан Павло ХФК “Давид” 2  
Марцонь Сергій ФК “Нева” 2  
Марчук Олег ФК “ITA-TOOLS” 2  
Михайлевський Максим BRILLIANT 2  
Осика Дмитро ФК “Подільський Кремінь” 2  
Панасюк Анатолій Патріоти-NETiP 2  
Прокопчук Сергій ХФК “Давид” 2  
Редько Дмитро АДВОКАТ 2  
Сінькевич Руслан Карат MEBLI REMTION-2 2  
Садовський Віктор Карат MEBLI REMTION-2 2  
Скрипковський Сергій Royal Palace 2  
Сович Андрій ФК “Гвардія” 2  
Століта Сергій Карат MEBLI REMTION-2 2  
Тихонюк Артем BRILLIANT 2  
Фрединський Святослав Патріоти-NETiP 2  
Яржемський Іван TAD 2  
Єрмаков Олексій ФК “Нева” 1  
Білик Руслан ФК “Нева” 1  
Басун Ілля ФК “ITA-TOOLS” 1  
Болотюх Дмитро ФК “Подільський Кремінь” 1  
Буткевич Віктор АДВОКАТ 1  
Васильков Сергій ФК “Олімп” (Солобківці) 1  
Ветошко Дмитро ФК “ITA-TOOLS” 1  
Ветров Олександр ФК “ITA-TOOLS” 1  
Виноградов Андрій АДВОКАТ 1  
Гайдайчук Дмитро Ден. АДВОКАТ 1  
Галюк Василь АДВОКАТ 1  
Гневанов Владислав ХФК “Давид” 1  
Деспот Артем ФК “Гвардія” 1  
Дмитрук Віталій ФК “Подільський Кремінь” 1  
Дудар Сергій ФК “Нева” 1  
Калиновський Дмитро ФК “Гвардія” 1  
Климюк Микола ФК “Гвардія” 1  
Копицяк Артем FC “ASTRUM” 1  
Крупський Назар Royal Palace 1  
Кудрик Юрій ФК “Подільський Кремінь” 1  
Куц Віталій Royal Palace 1  
Лужняк Андрій АДВОКАТ 1  
Михайлов Юрій Патріоти-NETiP 1  
Михальський Роман ФК “Гвардія” 1  
Мойсюк Володимир FC “ASTRUM” 1  
Нікіфоров Павло АДВОКАТ 1  
Паламарчук Андрій ФК “Нева” 1  
Рак Сергій TAD 1  
Ромасюков Артем FC “ASTRUM” 1  
Рудий Владислав FC “ASTRUM” 1  
Свірщ Володимир АДВОКАТ 1  
Собольський Андрій ФК “Гвардія” 1  
Сокирко Андрій ІНКОГНІТО 1  
Усатий Віталій ХФК “Давид” 1  
Франкевич Микола Карат MEBLI REMTION-2 1  
Хребтатий Іван Карат MEBLI REMTION-2 1  
Шаравара Микола ФК “Нева” 1  
Шаткун Євген FC “ASTRUM” 1  
Швець Артем TAD 1  
Шилов Юрій Royal Palace 1  

Грубіяни

Гравець Команда ЧК ЖК ЧК*5+ЖК
Барабаш Денис TAD 2 6 16
Дудар Сергій ФК “Нева” 2 2 12
Лановий Анатолій Ветеран 2 2 12
Рудь Богдан ІНКОГНІТО 2 2 12
Шеремета Максим ФК “Подільський Кремінь” 2 2 12
Сторожук Дмитро FC “ADRENALINE” 1 7 12
Тєбєнєв Дмитро ФК “Нева” 2 0 10
Хоптяр Олександр ФК “Олімп” (Солобківці) 2 0 10
Буцький Анатолій ФК “ITA-TOOLS” 1 4 9
Понятовський Владислав ФК “Гвардія” 1 4 9
Томчишин Богдан ФК “ITA-TOOLS” 1 4 9
Сакала Максим ФК “Нева” 1 3 8
Залевський Дмитро ФК “Олімп” (Солобківці) 1 2 7
Калиновський Дмитро ФК “Гвардія” 1 2 7
Пасечник Дмитро ФК “Подільський Кремінь” 1 2 7
Терлецький Павло TAD 1 2 7
Гранатович Назарій АДВОКАТ 1 1 6
Костишен Олександр ФК “Подільський Кремінь” 1 1 6
Кудрик Юрій ФК “Подільський Кремінь” 1 1 6
Мацеплюк Олег TAD 1 1 6
Рак Сергій TAD 1 1 6
Сорока Олександр ІНКОГНІТО 1 1 6
Альміз Олександр ІНКОГНІТО 0 6 6
Ведмедюк Борис FC “ADRENALINE” 0 6 6
Гуменюк Ярослав ФК “Гвардія” 0 6 6
Алі Шаді Мухамед BRILLIANT 1 0 5
Болотюх Дмитро ФК “Подільський Кремінь” 1 0 5
Гайдайчук Дмитро Ден. АДВОКАТ 1 0 5
Довгалюк Іван ФК “Гвардія” 1 0 5
Кашуба Леонід АДВОКАТ 1 0 5
Мейко Владислав FC “ADRENALINE” 1 0 5
Нікітюк Олександр ХФК “Давид” 1 0 5
Піддубюк Віталій ХФК “Давид” 1 0 5
Прокопчук Сергій ХФК “Давид” 1 0 5
Деркач Денис ФК “Олімп” (Солобківці) 0 5 5
Жилкін Нікіта BRILLIANT 0 5 5
Кравець Артем Royal Palace 0 5 5
Самсонов Андрій ІНКОГНІТО 0 5 5
Чемерис Владислав FC “ADRENALINE” 0 5 5
Басистюк Едуард TAD 0 4 4
Гуляк Віталій Карат MEBLI REMTION-2 0 4 4
Зарванський Віталій Royal Palace 0 4 4
Каплун Сергій ФК “Подільський Кремінь” 0 4 4
Костецький Ян ФК “ITA-TOOLS” 0 4 4
Лисий Олександр Карат MEBLI REMTION-2 0 4 4
Рогальський Андрій ФК “Нева” 0 4 4
Розгон Сергій Ветеран 0 4 4
Садовський Віктор Карат MEBLI REMTION-2 0 4 4
Славута Олександр Карат MEBLI REMTION-2 0 4 4
Фаєт Аль Хлаф BRILLIANT 0 4 4
Шаравара Ігор ФК “Нева” 0 4 4
Алла Хадж Халаф BRILLIANT 0 3 3
Анікін Іван Royal Palace 0 3 3
Бігун Михайло ФК “ITA-TOOLS” 0 3 3
Верещагін Денис ФК “Олімп” (Солобківці) 0 3 3
Власюк Ярослав ФК “Нева” 0 3 3
Волощук Андрій BRILLIANT 0 3 3
Вольський Валентин ФК “Олімп” (Солобківці) 0 3 3
Головатий Віталій Патріоти-NETiP 0 3 3
Гуменний Богдан FC “ADRENALINE” 0 3 3
Данилюк Олександр BRILLIANT 0 3 3
Дячок Андрій FC “ASTRUM” 0 3 3
Король Орест ФК “Нева” 0 3 3
Кучеревич Владислав ФК “Олімп” (Солобківці) 0 3 3
Левандовський Микола FC “ADRENALINE” 0 3 3
Михальський Роман ФК “Гвардія” 0 3 3
Муляр Юрій ХФК “Давид” 0 3 3
Сінькевич Руслан Карат MEBLI REMTION-2 0 3 3
Савчук Олександр Патріоти-NETiP 0 3 3
Стародуб Андрій ІНКОГНІТО 0 3 3
Шилов Юрій Royal Palace 0 3 3
Єрмаков Олексій ФК “Нева” 0 2 2
Байдусь Владислав FC “ADRENALINE” 0 2 2
Вдовин Олексій TAD 0 2 2
Вельц Денис ІНКОГНІТО 0 2 2
Власов Віктор Ветеран 0 2 2
Головатий Дмитро FC “ADRENALINE” 0 2 2
Дмитрук Віталій ФК “Подільський Кремінь” 0 2 2
Земок Олександр FC “ASTRUM” 0 2 2
Ковтун Вадим TAD 0 2 2
Кондратюк Денис Патріоти-NETiP 0 2 2
Косман Даніїл ФК “Подільський Кремінь” 0 2 2
Монастирський Володимир ФК “ITA-TOOLS” 0 2 2
Муляр Артем ХФК “Давид” 0 2 2
Олещук Олександр ФК “ITA-TOOLS” 0 2 2
Підвальнюк Максим BRILLIANT 0 2 2
Папаш Володимир Карат MEBLI REMTION-2 0 2 2
Пасічник Максим Карат MEBLI REMTION-2 0 2 2
Познанський Дмитро TAD 0 2 2
Редько Дмитро АДВОКАТ 0 2 2
Самедінов Андрій FC “ASTRUM” 0 2 2
Сендель Олексій Ветеран 0 2 2
Соловйов Максим Royal Palace 0 2 2
Століта Михайло Карат MEBLI REMTION-2 0 2 2
Тихонюк Артем BRILLIANT 0 2 2
Ткачов Максим Карат MEBLI REMTION-2 0 2 2
Федоров Антон Ветеран 0 2 2
Фрединський Святослав Патріоти-NETiP 0 2 2
Біленький Віталій ФК “Нева” 0 1 1
Білик Богдан ФК “Нева” 0 1 1
Білик Руслан ФК “Нева” 0 1 1
Басістий Ілля ФК “ITA-TOOLS” 0 1 1
Бистрицький Дмитро ФК “ITA-TOOLS” 0 1 1
Борисюк Олександр Ветеран 0 1 1
Бродзянський А.І. ФК “ITA-TOOLS” 0 1 1
Бродський Денис Royal Palace 0 1 1
Буравець Андрій FC “ADRENALINE” 0 1 1
Буткевич Віктор АДВОКАТ 0 1 1
Вайнман Ілля Ветеран 0 1 1
Ветошко Євген ФК “ITA-TOOLS” 0 1 1
Вороністий Владислав Royal Palace 0 1 1
Галюк Василь АДВОКАТ 0 1 1
Глас Артем ІНКОГНІТО 0 1 1
Годимчук Денис ХФК “Давид” 0 1 1
Гуцал Андрій ФК “Олімп” (Солобківці) 0 1 1
Дармороз Артьом ХФК “Давид” 0 1 1
Деспот Артем ФК “Гвардія” 0 1 1
Джунько Валерій Карат MEBLI REMTION-2 0 1 1
Дорошенко Олексій Ветеран 0 1 1
Дрезналь Кіріл Ветеран 0 1 1
Заяц Юрій АДВОКАТ 0 1 1
Зеленський Олександр ІНКОГНІТО 0 1 1
Качур Вадим ФК “ITA-TOOLS” 0 1 1
Квіт Віктор ФК “Подільський Кремінь” 0 1 1
Ковальчук Богдан FC “ADRENALINE” 0 1 1
Кондратюк Євген FC “ADRENALINE” 0 1 1
Коник Ігор BRILLIANT 0 1 1
Костомаха Віталій FC “ASTRUM” 0 1 1
Кривак Михайло FC “ASTRUM” 0 1 1
Крохан Вадим Ветеран 0 1 1
Літинський Роман TAD 0 1 1
Ліщук Віталій Royal Palace 0 1 1
Литвинюк Сергій Royal Palace 0 1 1
Марцонь Сергій ФК “Нева” 0 1 1
Марчук Олег ФК “ITA-TOOLS” 0 1 1
Мисечко Ярослав ФК “Нева” 0 1 1
Михайлевський Максим BRILLIANT 0 1 1
Падневич Володимир Патріоти-NETiP 0 1 1
Паламарчук Андрій ФК “Нева” 0 1 1
Панасюк Анатолій Патріоти-NETiP 0 1 1
Польнов О.В. ФК “ITA-TOOLS” 0 1 1
Рудий Владислав FC “ASTRUM” 0 1 1
Сабуняк Роман Royal Palace 0 1 1
Свірщ Володимир АДВОКАТ 0 1 1
Сич Максим ХФК “Давид” 0 1 1
Соловей Роман Ветеран 0 1 1
Трач Дмитро Royal Palace 0 1 1
Трубайчук Роман ФК “Нева” 0 1 1
Хмелівський Олександр FC “ASTRUM” 0 1 1
Хребтатий Іван Карат MEBLI REMTION-2 0 1 1
Цвик Максим ФК “Гвардія” 0 1 1
Швед Костянтин ФК “Олімп” (Солобківці) 0 1 1
Школяр Дмитро АДВОКАТ 0 1 1
Штанько Денис ФК “Гвардія” 0 1 1
Щербатюк Вадим TAD 0 1 1

 

 

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here