Статистичні дані після стартових перехідних матчів. Дивізіон 5

0
63
ОРГАНІЗАТОРИ ЗМАГАНЬ – АСОЦІАЦІЯ ФУТЗАЛУ ХМЕЛЬНИЦЬКОЇ ОБЛАСТІ ТА УПРАВЛІННЯ МОЛОДІ ТА СПОРТУ ХМЕЛЬНИЦЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ

Ексклюзивний партнер ПРЕМІУМ-ЛІГИ відкритого Чемпіонату (Кубку) Хмельницького з футзалу сезону 2023/2024 років – бренд JAKO

Офіційний партнер ПРЕМІУМ-ЛІГИ відкритого Чемпіонату (Кубку) Хмельницького з футзалу сезону 2023/2024 років – компанія Helpix – центр

Спеціальний партнер ПРЕМІУМ-ЛІГИ відкритого Чемпіонату (Кубку) Хмельницького з футзалу сезону 2023/2024 років – родинна пасіка GAVAGA – 100% натуральний мед!

Спеціальний партнер ПРЕМІУМ-ЛІГИ відкритого Чемпіонату (Кубку) Хмельницького з футзалу сезону 2023/2024 років – компанія SGK-1 – спортивне екіпірування і не тільки!

Стабільний партнер ПРЕМІУМ-ЛІГИ відкритого Чемпіонату (Кубку) Хмельницького з футзалу сезону 2023/2024 років – готельно-розважальний комплекс «Південна брама»

Спеціальний мобільний партнер ПРЕМІУМ-ЛІГИ відкритого Чемпіонату Хмельницького з футзалу сезону 2023/2024 років – мережа мобільних магазинів «Мобіфренд»

Спеціальний партнер ПРЕМІУМ-ЛІГИ відкритого Чемпіонату Хмельницького з футзалу сезону 2023/2024 – компанія
Rise Up – сонячні електростанції  

Інформаційний партнер ПРЕМІУМ-ЛІГИ відкритого Чемпіонату Хмельницького з футзалу сезону 2023/2024 Інтернет-видання ВСІМ – Новини Хмельницького vsim.ua

Бомбардири

Гравець Команда Голи З пен.
Мельник Максим Поділля Метиз 35 (1)
Гаман Денис Vitagro 27
Мощанець Дмитро Vitagro 20
Гаврилюк Роман “Прогрес-В” Михайлівка 20 (1)
Капатинський Тімур Поділля Метиз 16
Садовець Роман “Прогрес-В” Михайлівка 16
Хлопонін Андрій Фахівець 16
Михайлюк Іван “КРИСТАЛ-Вишнівчик” 15
Загродський Сергій Поділля Метиз 14
Ткаліч Ігор ЛіонВСП 14
Баськов Сергій “Прогрес-В” Михайлівка 13
Бойчук Назарій ФК Нива Летичів 13
Тимосевич Вадим Фахівець 13
Гарнець Андрій Nova Ushytsia 12
Модулев Віталій FC Aristocrats 12
Білий Ілля Поділля Метиз 11
Головко Юрій МФК “Дует+” (Війтівці) 11
Корженівський Богдан Vavilon 11
Кошелюк Вадим ФК “Вовки-Вовковинці” 11
Молодих Сергій Фортуна 11
Самолига Олег ФК “ЕЛЕКТРОТРАНС” 11
Вітка Сергій МФК “Дует+” (Війтівці) 10
Стешенков Максим “ПРИКОРДОННИК-2” 10
Качан Євген DARK HORSE 9
Кейлик Денис ФК Лицарі 9
Кордонець Дмитро Фортуна 9
Мазур Владислав Мик. “Престиж-Авто” 9
Нащубський Олександр “Прогрес-В” Михайлівка 9
Новіцький Вадим Nova Ushytsia 9
Остаповець Максим “ПРИКОРДОННИК-2” 9
Похно Вадим “КРИСТАЛ-Вишнівчик” 9
Слободян Віталій “Прогрес-В” Михайлівка 9
Стрілець Микола “КРИСТАЛ-Вишнівчик” 9
Чернов Вадим “Престиж-Авто” 9
Вівсянко Руслан Гладіатор 8
Величко Костянтин ФК “МІЦЬ” 8
Вербовий Валерій МФК “БУГ” 8
Воловик Валентин Фахівець 8
Лях Ігор Vavilon 8
Машталір Сергій ТГ Наркевичі 8
Мельник Артем DARK HORSE 8
Рапацький Євгеній COMING SOON 8
Станкевич Ярослав FC SHARK 8
Атерлей Василь ФК ЛАЙФСЕЛЛ 7
Бабій Євген “СКОРПІОН” 7
Гавриш Андрій “Престиж-Авто” 7
Давидов Артем Vavilon 7
Кожелюк Віталій Vitagro 7
Козак В’ячеслав Поділля-АТО 7
Кутуз’ян Олександр FC Aristocrats 7
Мацерук Артем FC ADRENALINE MK 7
Мельник Сергій МФК “БУГ” 7
Муляр Вадим Nova Ushytsia 7
Надольний Назар Vitagro 7
Осяк Богдан Гладіатор 7
Пробитий Роман ФК “Лісоводи” 7
Пушкар Олексій МФК “БУГ” 7
Турчин Андрій “КРИСТАЛ-Вишнівчик” 7
Цимбалюк Олександр Nova Ushytsia 7
Шапельський Владислав COMING SOON 7
Янчук Дмитро ФК ЛАЙФСЕЛЛ 7
Ясенко Дмитро Весела Підкова 7
Бородій Дмитро Поділля Метиз 6
Гордань Володимир ФК “МІЦЬ” 6
Гудзь Богдан “Престиж-Авто” 6
Гуменюк Андрій “Престиж-Авто” 6
Гурняк Олександр Олекс. Поділля Метиз 6
Давидов Ярослав ЛіонВСП 6
Дроваль Віталій Vitagro 6
Зінкевич Михайло ФК Нива Летичів 6
Казва Олександр DARK HORSE 6
Кашперук Владислав Smereka (Писарівка) 6
Козар Іван ФК “Лісоводи” 6
Лисецький Михайло ФК Нива Летичів 6
Локазюк Віктор “СКОРПІОН” 6
Лучко Віталій Vavilon 6
Михальчук Тарас МФК “БУГ” 6
Муц Максим МФК “Дует+” (Війтівці) 6
Осіпов Олександр “ПРИКОРДОННИК-2” 6
Попович Владислав FC SHARK 6
Римар Степан МФК “Дует+” (Війтівці) 6
Рудик Олексій МФК ТА ТИ ШО 6
Терлецький Мар’ян Весела Підкова 6
Тернавський Юрій МФК “Дует+” (Війтівці) 6
Шафер Олександр ФК Нива Летичів 6
Шматлай Костянтин COMING SOON 6
Щербаков Ярослав АІЩДІШ 6 (1)
Алєесєєв Руслан ФК “Меджибіж” 5
Бжуско Олег МФК “Дует+” (Війтівці) 5
Боднар Микола Поділля Метиз 5
Вербовий Євгеній ФК “ЕЛЕКТРОТРАНС” 5
Власюк Артем “Престиж-Авто” 5
Гранчак Павло ФК “Лісоводи” 5
Кобзаренко Владислав DARK HORSE 5
Кричківський Андрій ЛіонВСП 5
Курлов Даніл ЛіонВСП 5
Леськов Роман ФК Нива Летичів 5
Машталір Олександр ТГ Наркевичі 5
Микуляк Дмитро МФК “Дует+” (Війтівці) 5
Микуш Олександр ФК Нива Летичів 5
Нікольчук Володимир СУПЕР СІП 5
Пухтяр Денис Фахівець 5
Савчук Ерік ФК Лицарі 5
Скринник Кирил Весела Підкова 5
Слюсар Михайло ФК Лицарі 5
Соловей Ярослав МФК ТА ТИ ШО 5
Шиманський Анатолій ФК “Сталь” 5
Шиян Дмитро Smereka (Писарівка) 5
Янковський Артем ФК “Сталь” 5
Ангелюк Ілля АІЩДІШ 4
Атласюк Сергій Фахівець 4
Б’ялковський Ілля Melix-Заслучненська ТГ 4
Бесіда Ігор ФК “ЕЛЕКТРОТРАНС” 4
Бобік Андрій Фахівець 4
Голюк Олександр ФК “Сталь” 4
Грибовський Богдан Nova Ushytsia 4
Гуйван Іван Nova Ushytsia 4
Гурницький Андрій Фортуна 4
Коржук Максим Melix-Заслучненська ТГ 4
Курманський Олексій АІЩДІШ 4
Левандовський Віталій МФК ТА ТИ ШО 4
Мойдал Павло АІЩДІШ 4
Мокрота Максим Smereka (Писарівка) 4
Мостепанюк Юрій Nova Ushytsia 4
Мусатов Олексій Поділля Метиз 4
Олійник Андрій ФК Нива Летичів 4
Панасюк Віктор ФК Нива Летичів 4
Сабуняк Роман Melix-Заслучненська ТГ 4
Савчук Сергій FC ADRENALINE MK 4
Ткачук Руслан “КРИСТАЛ-Вишнівчик” 4
Трепез Олександр ФК “Сталь” 4
Франков Володимир МФК “Дует+” (Війтівці) 4
Халак Богдан FC SHARK 4
Цвігун Владислав Весела Підкова 4
Іщук Олександр ФК ЛАЙФСЕЛЛ 3
Бабик Ярослав ФК “Лісоводи” 3
Бабич Сергій ФК Нива Летичів 3
Болотюк Іван Vitagro 3
Борейко Олесь Весела Підкова 3
Буган Сергій “КРИСТАЛ-Вишнівчик” 3
Бурка Остап FC Aristocrats 3
Ваховський Олексій FC Aristocrats 3
Вознюк Микола “Престиж-Авто” 3
Гіджеліцький Ігор ФК “МІЦЬ” 3
Герега Руслан ФК “Вовки-Вовковинці” 3
Грицаєв Тарас Весела Підкова 3
Губерначук Ярослав FC ADRENALINE MK 3
Душа Денис FC SHARK 3
Зюбрицький Віталій АІЩДІШ 3
Коваль Дмитро “Прогрес-В” Михайлівка 3
Кондратюк Микола ФК ЛАЙФСЕЛЛ 3
Кошельник Вадим ФК “Меджибіж” 3
Кулаков Олексій ФК “Лісоводи” 3
Куражнов Тімур FC SHARK 3
Лужняк Валентин FC SHARK 3
Лучинін Вадим Vavilon 3
Лянскорунський Сергій ФК “МІЦЬ” 3
Міль Роман Гладіатор 3
Магеляс Владислав ФК Лицарі 3
Медведчук Максим FC ADRENALINE MK 3
Мельник Владислав Фортуна 3
Михайлюк Олександр Васильович ФК “Сталь” 3
Мойсюк Віктор Поділля-АТО 3
Мотичко Максим Nova Ushytsia 3
Мощанець Павло Vitagro 3
Науменко Руслан Фортуна 3
Некрасов Григорій МФК “БУГ” 3
Підгородоцький Сергій ФК ЛАЙФСЕЛЛ 3
Павленко Олег “ПРИКОРДОННИК-2” 3
Плакса Євген Фахівець 3
Подколзін Валерій МФК “БУГ” 3
Скібінський Дмитро ФК “Вовки-Вовковинці” 3
Слободянюк Роман ФК “Меджибіж” 3
Смішно Олександр Поділля-АТО 3
Сохарук Артем Vavilon 3
Суворов Максим ФК “ЕЛЕКТРОТРАНС” 3
Ткачук Богдан Андрійович Фахівець 3
Ткачук Олександр ФК Лицарі 3
Федорчук Андрій Поділля Метиз 3
Цебрій Назар ТГ Наркевичі 3
Чернецький Артур Лук’янівська 3
Чернятинський Віктор “Престиж-Авто” 3
Човган Олександр “КРИСТАЛ-Вишнівчик” 3
Ярощук Олексій Гладіатор 3
Куцак Максим Фортуна 3 (1)
Іваніцький Ігор Nova Ushytsia 2
Івахов Дмитро АІЩДІШ 2
Ігнатов Вадим СУПЕР СІП 2
Алексєєв Микола “КРИСТАЛ-Вишнівчик” 2
Білий Валерій ФК “Лісоводи” 2
Багрій Вадим FC Aristocrats 2
Багрійчук Віктор Поділля-АТО 2
Басій Владислав Smereka (Писарівка) 2
Вавринюк Павло FC SHARK 2
Васильков Олександр Весела Підкова 2
Верескун Роман МФК “БУГ” 2
Вовчинський Богдан ТГ Наркевичі 2
Гаєвський Мирослав Весела Підкова 2
Герецький ВІктор АІЩДІШ 2
Горенко Денис “СКОРПІОН” 2
Гуменюк Богдан ФК Лицарі 2
Гусар Максим Melix-Заслучненська ТГ 2
Денисюк Юрій Melix-Заслучненська ТГ 2
Дмитришин Михайло ФК “Сталь” 2
Долічний Арсен Smereka (Писарівка) 2
Дубіца Костянтин Melix-Заслучненська ТГ 2
Дяк Богдан ФК “Сталь” 2
Загородній Ярослав FC ADRENALINE MK 2
Закуренко Олександр СУПЕР СІП 2
Кірик Ігор DARK HORSE 2
Каленик Дмитро “СКОРПІОН” 2
Качурка Ігор ФК “Сталь” 2
Кашперук Дмитро Smereka (Писарівка) 2
Кирилюк Іван “КРИСТАЛ-Вишнівчик” 2
Константинов Сергій МФК ТА ТИ ШО 2
Котоній Владислав “КРИСТАЛ-Вишнівчик” 2
Кошовський Володимир Поділля-АТО 2
Крук Олександр COMING SOON 2
Літинський Владислав COMING SOON 2
Лаврентюк Ігор ФК Нива Летичів 2
Мізин Ярослав Гладіатор 2
Мазур Назар МФК “Дует+” (Війтівці) 2
Марущак Віталій Фахівець 2
Махніцький Андрій МФК “Дует+” (Війтівці) 2
Ориховський Віталій “ПРИКОРДОННИК-2” 2
Папроцький Сергій Фахівець 2
Пендечук Андрій Melix-Заслучненська ТГ 2
Перушко Кіріл “ПРИКОРДОННИК-2” 2
Продан Ілья ФК “ЕЛЕКТРОТРАНС” 2
Пустовіт Михайло ФК Нива Летичів 2
Сікорський Олексій МФК ТА ТИ ШО 2
Сімчук Олександр Melix-Заслучненська ТГ 2
Самолюк Павло СУПЕР СІП 2
Сампір Владислав “ПРИКОРДОННИК-2” 2
Саніцький Дмитро Vavilon 2
Семенчук Богдан FC SHARK 2
Скрябін Євген Vitagro 2
Стрільчук Ігор АІЩДІШ 2
Суєцький Олександр “КРИСТАЛ-Вишнівчик” 2
Тарантаєв Максим “СКОРПІОН” 2
Тимощук Ярослав COMING SOON 2
Ткачук Дмитро ТГ Наркевичі 2
Томусяк Владислав FC SHARK 2
Топільчук Андрій Поділля-АТО 2
Туменко Олександр Фортуна 2
Хомишен Микола МФК “БУГ” 2
Худик Олександр ФК “Сталь” 2
Черенков Костянтин Поділля-АТО 2
Шевчук Роман Фахівець 2
Шило Володимир “Престиж-Авто” 2
Яцків Михайло ФК “ЕЛЕКТРОТРАНС” 2
Білик Денис Гладіатор 1
Білусяк Богдан Весела Підкова 1
Балан Віталій Melix-Заслучненська ТГ 1
Бистрих Володимир DARK HORSE 1
Бобінський Володимир ФК “Вовки-Вовковинці” 1
Булинін Сергій МФК “Дует+” (Війтівці) 1
Буяльський Ілля Лук’янівська 1
Віт Віталій ФК ЛАЙФСЕЛЛ 1
Віштал Євгеній ФК Нива Летичів 1
Віштал Євгеній Олександрович ФК Нива Летичів 1
Варцаба Андрій ФК “Меджибіж” 1
Ведмеденко Юрій ЛіонВСП 1
Власюк Денис Лук’янівська 1
Вознюк Руслан ФК ЛАЙФСЕЛЛ 1
Волянський Артем FC SHARK 1
Гаврилюк Андрій МФК ТА ТИ ШО 1
Галузінський Іван МФК ТА ТИ ШО 1
Гах Олександр Поділля-АТО 1
Гловіцький Дмитро Vitagro 1
Глушко Кирилло МФК ТА ТИ ШО 1
Голка Дмитро Гладіатор 1
Гончар Максим FC ADRENALINE MK 1
Горбатюк Максим Melix-Заслучненська ТГ 1
Горбуль Дмитро Vitagro 1
Грінь Михайло Фортуна 1
Губчук Михайло “ПРИКОРДОННИК-2” 1
Дідух Ярослав ФК “Вовки-Вовковинці” 1
Діянчук Дмитро DARK HORSE 1
Давидов Денис ФК ЛАЙФСЕЛЛ 1
Дмитришин Олександр ФК “Сталь” 1
Дручков Артур Melix-Заслучненська ТГ 1
Дубовий Роман “КРИСТАЛ-Вишнівчик” 1
Жаворонков Георгій DARK HORSE 1
Журавський Олександр FC ADRENALINE MK 1
Завіша Павло ФК “Вовки-Вовковинці” 1
Заяць Роман “КРИСТАЛ-Вишнівчик” 1
Каракула Анатолій ФК Лицарі 1
Квока Сергій СУПЕР СІП 1
Кобзаренко Віталій DARK HORSE 1
Коваль Вадим Фортуна 1
Ковальчук Олександр МФК “БУГ” 1
Койфман Олександр СУПЕР СІП 1
Коник Віталій FC ADRENALINE MK 1
Коржан Максим МФК ТА ТИ ШО 1
Королюк Олександр “СКОРПІОН” 1
Корчинський Ілля Лук’янівська 1
Кошелюк Руслан ФК “Вовки-Вовковинці” 1
Краєвський Сергій Фахівець 1
Кравчук Микола АІЩДІШ 1
Кривий Ігор МФК “БУГ” 1
Кулієв Юрій ТГ Наркевичі 1
Кулик Сергій МФК ТА ТИ ШО 1
Курлов Денис ЛіонВСП 1
Кухарук Богдан Лук’янівська 1
Кучер Костянтин ФК “Меджибіж” 1
Куян Ігор МФК “Дует+” (Війтівці) 1
Лабець Анатолій ФК ЛАЙФСЕЛЛ 1
Леонтієв Юрій ФК Лицарі 1
Лисецький Микола ФК Нива Летичів 1
Лонський Олександр АІЩДІШ 1
Лукянюк Євгеній “ПРИКОРДОННИК-2” 1
Люлько Микола Поділля-АТО 1
Мазур Ярослав Nova Ushytsia 1
Макаренко Павло Vavilon 1
Матвійчук Андрій Поділля Метиз 1
Михальчук Богдан ФК “Вовки-Вовковинці” 1
Мороз Олександр COMING SOON 1
Муляр Богдан “КРИСТАЛ-Вишнівчик” 1
Муха Дмитро DARK HORSE 1
Нікітін Олександр DARK HORSE 1
Навитанюк Максим “СКОРПІОН” 1
Невінський Олександр ТГ Наркевичі 1
Огороднічук Денис СУПЕР СІП 1
Огороднічук Руслан СУПЕР СІП 1
Осадчук Володимир Фортуна 1
Осовий Владислав FC Aristocrats 1
Очеретяний Олесь МФК ТА ТИ ШО 1
Підлипний Юрій Лук’янівська 1
Пірожков Ігор ФК Нива Летичів 1
Перун Сергій Гладіатор 1
Петращук Віктор ФК “Вовки-Вовковинці” 1
Пилипчук Андрій Фортуна 1
Подорванюк Іван Фахівець 1
Поліщук Олександр Вол. Vavilon 1
Поляк Артур ФК “Вовки-Вовковинці” 1
Понятовський Сергій Поділля-АТО 1
Потапський Ілля Весела Підкова 1
Приймак Артур ФК ЛАЙФСЕЛЛ 1
Пукас Денис ТГ Наркевичі 1
Регула Радіон Smereka (Писарівка) 1
Рогальський Даня “ПРИКОРДОННИК-2” 1
Рогожников Олег “КРИСТАЛ-Вишнівчик” 1
Романов Михайло Фортуна 1
Самусько Олег COMING SOON 1
Святюк Андрій Nova Ushytsia 1
Семененко Владислав FC ADRENALINE MK 1
Суховерко Сергій Nova Ushytsia 1
Суховецький Назар Smereka (Писарівка) 1
Твердохліб Тарас “Прогрес-В” Михайлівка 1
Теренов Олександр Гладіатор 1
Тисячний Руслан СУПЕР СІП 1
Тичинський Дмитро ТГ Наркевичі 1
Ткачук Андрій FC ADRENALINE MK 1
Ткачук Богдан COMING SOON 1
Філюк Вадим FC ADRENALINE MK 1
Федорович Владислав Фахівець 1
Фурман Роман Nova Ushytsia 1
Хажинський Назар Фахівець 1
Ханейчук Юрій МФК ТА ТИ ШО 1
Черниш Олександр ФК “ЕЛЕКТРОТРАНС” 1
Шанін Володимир FC ADRENALINE MK 1
Шаповалов Андрій ЛіонВСП 1
Шебетко Петро Поділля-АТО 1
Шевчук Андрій DARK HORSE 1
Шептицький Максим COMING SOON 1
Щенсневич Карина Весела Підкова 1
Якимчук Андрій Поділля Метиз 1
Янковський Владислав ФК “Вовки-Вовковинці” 1
Ярмощук Вадим ФК “ЕЛЕКТРОТРАНС” 1
Гранчак Валерій ФК “Лісоводи” 1 (1)
Сірук Мирослав ФК “Меджибіж” 1 (1)

Грубіяни

Гравець Команда ЧК ЖК ЧК*5+ЖК
Машталір Сергій ТГ Наркевичі 2 3 13
Кобзаренко Владислав DARK HORSE 1 5 10
Віштал Євгеній ФК Нива Летичів 1 4 9
Головко Юрій МФК “Дует+” (Війтівці) 1 3 8
Лях Ігор Vavilon 1 3 8
Микуляк Дмитро МФК “Дует+” (Війтівці) 1 3 8
Вівсянко Руслан Гладіатор 1 2 7
Дроваль Віталій Vitagro 1 2 7
Зведенюк Микола МФК ТА ТИ ШО 1 2 7
Кейлик Денис ФК Лицарі 1 2 7
Семенчук Богдан FC SHARK 1 2 7
Слободян Віталій “Прогрес-В” Михайлівка 1 2 7
Суєцький Олександр “КРИСТАЛ-Вишнівчик” 1 2 7
Алексєєв Микола “КРИСТАЛ-Вишнівчик” 1 1 6
Бобік Андрій Фахівець 1 1 6
Гаєвський Мирослав Весела Підкова 1 1 6
Грищук Бронислав ТГ Наркевичі 1 1 6
Лисецький Микола ФК Нива Летичів 1 1 6
Магеляс Владислав ФК Лицарі 1 1 6
Мусатов Олексій Поділля Метиз 1 1 6
Невінський Олександр ТГ Наркевичі 1 1 6
Павленко Олег “ПРИКОРДОННИК-2” 1 1 6
Попович Владислав FC SHARK 1 1 6
Соловей Ярослав МФК ТА ТИ ШО 1 1 6
Шило Володимир “Престиж-Авто” 1 1 6
Буртник Олег Nova Ushytsia 1 0 5
Волошин Дмитро Весела Підкова 1 0 5
Гурський Максим DARK HORSE 1 0 5
Корженівський Богдан Vavilon 1 0 5
Куражнов Тімур FC SHARK 1 0 5
Куцак Максим Фортуна 1 0 5
Мойсюк Віктор Поділля-АТО 1 0 5
Муц Максим МФК “Дует+” (Війтівці) 1 0 5
Папроцький Сергій Фахівець 1 0 5
Пасічник Сергій Гладіатор 1 0 5
Пипа Володимир ФК “Лісоводи” 1 0 5
Подорванюк Іван Фахівець 1 0 5
Тичинський Дмитро ТГ Наркевичі 1 0 5
Токарчук Віктор “Престиж-Авто” 1 0 5
Ягольніцький Олег ФК “МІЦЬ” 1 0 5
Янковський Артем ФК “Сталь” 1 0 5
Ярощук Олексій Гладіатор 1 0 5
Бойчук Назарій ФК Нива Летичів 0 5 5
Кошелюк Вадим ФК “Вовки-Вовковинці” 0 5 5
Михайлюк Олександр Васильович ФК “Сталь” 0 5 5
Олійник Андрій ФК Нива Летичів 0 5 5
Цвігун Владислав Весела Підкова 0 5 5
Атласюк Сергій Фахівець 0 4 4
Загродський Сергій Поділля Метиз 0 4 4
Кухта Павло СУПЕР СІП 0 4 4
Леськов Роман ФК Нива Летичів 0 4 4
Лянскорунський Сергій ФК “МІЦЬ” 0 4 4
Молодих Сергій Фортуна 0 4 4
Надольний Назар Vitagro 0 4 4
Петриковець Дмитро ЛіонВСП 0 4 4
Стешенков Максим “ПРИКОРДОННИК-2” 0 4 4
Хлопонін Андрій Фахівець 0 4 4
Чернов Вадим “Престиж-Авто” 0 4 4
Ярмощук Вадим ФК “ЕЛЕКТРОТРАНС” 0 4 4
Вівчянко Богдан Гладіатор 0 3 3
Вітка Сергій МФК “Дует+” (Війтівці) 0 3 3
Вовчинський Богдан ТГ Наркевичі 0 3 3
Волянський Артем FC SHARK 0 3 3
Капатинський Тімур Поділля Метиз 0 3 3
Константинов Сергій МФК ТА ТИ ШО 0 3 3
Коржук Максим Melix-Заслучненська ТГ 0 3 3
Курлов Даніл ЛіонВСП 0 3 3
Михальчук Богдан ФК “Вовки-Вовковинці” 0 3 3
Сікорський Олексій МФК ТА ТИ ШО 0 3 3
Станкевич Ярослав FC SHARK 0 3 3
Туменко Олександр Фортуна 0 3 3
Ханейчук Юрій МФК ТА ТИ ШО 0 3 3
Цимбалюк Олександр Nova Ushytsia 0 3 3
Білик Денис Гладіатор 0 2 2
Бабій Євген “СКОРПІОН” 0 2 2
Бабик Ярослав ФК “Лісоводи” 0 2 2
Багрій Вадим FC Aristocrats 0 2 2
Баценко Іван СУПЕР СІП 0 2 2
Ваховський Олексій FC Aristocrats 0 2 2
Волошин Олег ФК “ЕЛЕКТРОТРАНС” 0 2 2
Гавриш Андрій “Престиж-Авто” 0 2 2
Гнусінський Артур “ПРИКОРДОННИК-2” 0 2 2
Голюк Олександр ФК “Сталь” 0 2 2
Гранчак Валерій ФК “Лісоводи” 0 2 2
Гудзь Богдан “Престиж-Авто” 0 2 2
Гуменюк Андрій “Престиж-Авто” 0 2 2
Давидов Артем Vavilon 0 2 2
Данілов Андрій ЛіонВСП 0 2 2
Денисюк Юрій Melix-Заслучненська ТГ 0 2 2
Дубіца Костянтин Melix-Заслучненська ТГ 0 2 2
Жаворонков Георгій DARK HORSE 0 2 2
Кірик Ігор DARK HORSE 0 2 2
Кожелюк Віталій Vitagro 0 2 2
Козак В’ячеслав Поділля-АТО 0 2 2
Кордонець Дмитро Фортуна 0 2 2
Королюк Олександр “СКОРПІОН” 0 2 2
Кошельник Вадим ФК “Меджибіж” 0 2 2
Літинський Владислав COMING SOON 0 2 2
Локазюк Віктор “СКОРПІОН” 0 2 2
Лужняк Валентин FC SHARK 0 2 2
Малюта Дмитро Лук’янівська 0 2 2
Модулев Віталій FC Aristocrats 0 2 2
Мокрота Максим Smereka (Писарівка) 0 2 2
Мощанець Дмитро Vitagro 0 2 2
Нащубський Олександр “Прогрес-В” Михайлівка 0 2 2
Новіцький Вадим Nova Ushytsia 0 2 2
Остаповець Максим “ПРИКОРДОННИК-2” 0 2 2
Панасюк Віктор ФК Нива Летичів 0 2 2
Похно Вадим “КРИСТАЛ-Вишнівчик” 0 2 2
Пушкар Олексій МФК “БУГ” 0 2 2
Римар Степан МФК “Дует+” (Війтівці) 0 2 2
Салабай Святослав ФК “Меджибіж” 0 2 2
Скрябін Євген Vitagro 0 2 2
Стаднік Сергій “Прогрес-В” Михайлівка 0 2 2
Суховерко Сергій Nova Ushytsia 0 2 2
Ткачук Руслан “КРИСТАЛ-Вишнівчик” 0 2 2
Халак Богдан FC SHARK 0 2 2
Хмура Костянтин ФК “МІЦЬ” 0 2 2
Цимбалюк Михайло Гладіатор 0 2 2
Шапельський Владислав COMING SOON 0 2 2
Юхимчук Андрій ФК “МІЦЬ” 0 2 2
Янковський Владислав ФК “Вовки-Вовковинці” 0 2 2
Іваніцький Ігор Nova Ushytsia 0 1 1
Ігнатов Вадим СУПЕР СІП 0 1 1
Антонюк Данило “Прогрес-В” Михайлівка 0 1 1
Білецький Тимур “СКОРПІОН” 0 1 1
Білий Валерій ФК “Лісоводи” 0 1 1
Білусяк Богдан Весела Підкова 0 1 1
Бабич Сергій ФК Нива Летичів 0 1 1
Багрійчук Віктор Поділля-АТО 0 1 1
Бачинський Дмитро ФК Нива Летичів 0 1 1
Бесіда Ігор ФК “ЕЛЕКТРОТРАНС” 0 1 1
Бжуско Олег МФК “Дует+” (Війтівці) 0 1 1
Бистрих Володимир DARK HORSE 0 1 1
Боднар Микола Поділля Метиз 0 1 1
Борейко Олесь Весела Підкова 0 1 1
Віштал Євгеній Олександрович ФК Нива Летичів 0 1 1
Ведмеденко Юрій ЛіонВСП 0 1 1
Вербовий Євгеній ФК “ЕЛЕКТРОТРАНС” 0 1 1
Вербовий Валерій МФК “БУГ” 0 1 1
Верескун Роман МФК “БУГ” 0 1 1
Вознюк Руслан ФК ЛАЙФСЕЛЛ 0 1 1
Гіджеліцький Ігор ФК “МІЦЬ” 0 1 1
Гаврилюк Роман “Прогрес-В” Михайлівка 0 1 1
Гаман Денис Vitagro 0 1 1
Гах Олександр Поділля-АТО 0 1 1
Гловіцький Дмитро Vitagro 0 1 1
Гордань Володимир ФК “МІЦЬ” 0 1 1
Гранчак Павло ФК “Лісоводи” 0 1 1
Гуйван Іван Nova Ushytsia 0 1 1
Гуменюк Богдан ФК Лицарі 0 1 1
Гурін Роман Vitagro 0 1 1
Гурняк Олександр Олекс. Поділля Метиз 0 1 1
Давидов Ярослав ЛіонВСП 0 1 1
Дикий Назар ФК “Лісоводи” 0 1 1
Дмитришин Ігор ФК “Сталь” 0 1 1
Допта Олександр Vitagro 0 1 1
Дубінін Ігор Фортуна 0 1 1
Дубовий Руслан DARK HORSE 0 1 1
Дяк Богдан ФК “Сталь” 0 1 1
Зінкевич Михайло ФК Нива Летичів 0 1 1
Зюбрицький Віталій АІЩДІШ 0 1 1
Казмірчук Анатолій FC SHARK 0 1 1
Качан Євген DARK HORSE 0 1 1
Качурка Ігор ФК “Сталь” 0 1 1
Кашперук Владислав Smereka (Писарівка) 0 1 1
Кирилюк Іван “КРИСТАЛ-Вишнівчик” 0 1 1
Коваль Дмитро “Прогрес-В” Михайлівка 0 1 1
Ковальчук Олександр МФК “БУГ” 0 1 1
Козар Олександр СУПЕР СІП 0 1 1
Колос Альберт ЛіонВСП 0 1 1
Кондратюк Микола ФК ЛАЙФСЕЛЛ 0 1 1
Корчинський Ілля Лук’янівська 0 1 1
Кохановський Петро Vavilon 0 1 1
Кошовський Володимир Поділля-АТО 0 1 1
Крутило Андрій FC ADRENALINE MK 0 1 1
Кулієв Юрій ТГ Наркевичі 0 1 1
Кулаков Олексій ФК “Лісоводи” 0 1 1
Кулик Сергій МФК ТА ТИ ШО 0 1 1
Лабудько Віталій МФК “Дует+” (Війтівці) 0 1 1
Лаврентюк Ігор ФК Нива Летичів 0 1 1
Лапчук Павло ФК “Лісоводи” 0 1 1
Левандовський Віталій МФК ТА ТИ ШО 0 1 1
Лемець Олег МФК “БУГ” 0 1 1
Лисецький Михайло ФК Нива Летичів 0 1 1
Лозінський Дмитро Весела Підкова 0 1 1
Лонський Олександр АІЩДІШ 0 1 1
Лопушанський Юрій МФК “Дует+” (Війтівці) 0 1 1
Лучинський Роман МФК ТА ТИ ШО 0 1 1
Ляур Максим Лук’янівська 0 1 1
Майоров Денис ФК “ЕЛЕКТРОТРАНС” 0 1 1
Мандрика Орест “ПРИКОРДОННИК-2” 0 1 1
Марцинишен Дмитро ФК “Лісоводи” 0 1 1
Мацерук Артем FC ADRENALINE MK 0 1 1
Медведчук Олександр FC ADRENALINE MK 0 1 1
Мельник Владислав Фортуна 0 1 1
Мельник Максим Поділля Метиз 0 1 1
Мельник Сергій МФК “БУГ” 0 1 1
Миколенко Максим ЛіонВСП 0 1 1
Михайлюк Олександр “КРИСТАЛ-Вишнівчик” 0 1 1
Михальчук Тарас МФК “БУГ” 0 1 1
Московчук Богдан ФК “МІЦЬ” 0 1 1
Мощанець Павло Vitagro 0 1 1
Муляр Вадим Nova Ushytsia 0 1 1
Нікітін Олександр DARK HORSE 0 1 1
Нікольчук Володимир СУПЕР СІП 0 1 1
Навитанюк Максим “СКОРПІОН” 0 1 1
Наконечний Максим ФК “Вовки-Вовковинці” 0 1 1
Некрасов Григорій МФК “БУГ” 0 1 1
Онисхевич Вадим Vitagro 0 1 1
Осадчук Володимир Фортуна 0 1 1
Пендечук Андрій Melix-Заслучненська ТГ 0 1 1
Перун Сергій Гладіатор 0 1 1
Петращук Віктор ФК “Вовки-Вовковинці” 0 1 1
Подколзін Валерій МФК “БУГ” 0 1 1
Потапський Ілля Весела Підкова 0 1 1
Присяжнюк Сергій Фахівець 0 1 1
Радько Віталій ФК “Меджибіж” 0 1 1
Рапацький Євгеній COMING SOON 0 1 1
Регула Руслан МФК “Дует+” (Війтівці) 0 1 1
Регула Ярослав МФК “Дует+” (Війтівці) 0 1 1
Решітник Олексій Vavilon 0 1 1
Рогожников Олег “КРИСТАЛ-Вишнівчик” 0 1 1
Романчук Вадим Vitagro 0 1 1
Рудик Олексій МФК ТА ТИ ШО 0 1 1
Сірик Ігор ФК Нива Летичів 0 1 1
Сірук Мирослав ФК “Меджибіж” 0 1 1
Сірук Руслан ФК “Меджибіж” 0 1 1
Савчук Андрій Сергійович МФК ТА ТИ ШО 0 1 1
Савчук Ерік ФК Лицарі 0 1 1
Савчук Сергій FC ADRENALINE MK 0 1 1
Садовець Роман “Прогрес-В” Михайлівка 0 1 1
Самусько Олег COMING SOON 0 1 1
Саніцький Дмитро Vavilon 0 1 1
Сас Павло Фортуна 0 1 1
Слівінський Віталій ФК “МІЦЬ” 0 1 1
Слободянюк Роман ФК “Меджибіж” 0 1 1
Слюсар Михайло ФК Лицарі 0 1 1
Смішно Олександр Поділля-АТО 0 1 1
Собков Владислав ФК Лицарі 0 1 1
Суворов Максим ФК “ЕЛЕКТРОТРАНС” 0 1 1
Тарантаєв Максим “СКОРПІОН” 0 1 1
Тарасюк Владислав ФК “Меджибіж” 0 1 1
Тернавський Юрій МФК “Дует+” (Війтівці) 0 1 1
Тимосевич Вадим Фахівець 0 1 1
Тимошенко Олександр ФК Лицарі 0 1 1
Тимощук Дмитро Nova Ushytsia 0 1 1
Ткаліч Ігор ЛіонВСП 0 1 1
Ткачук Богдан COMING SOON 0 1 1
Ткачук Владислав ТГ Наркевичі 0 1 1
Ткачук Олександр ФК Лицарі 0 1 1
Трепез Олександр ФК “Сталь” 0 1 1
Федорович Владислав Фахівець 0 1 1
Федорчук Андрій Поділля Метиз 0 1 1
Худик Олександр ФК “Сталь” 0 1 1
Чернецький Артур Лук’янівська 0 1 1
Черниш Олександр ФК “ЕЛЕКТРОТРАНС” 0 1 1
Шафер Олександр ФК Нива Летичів 0 1 1
Шебетко Петро Поділля-АТО 0 1 1
Шевчук Роман Фахівець 0 1 1
Щербаков Ярослав АІЩДІШ 0 1 1
Ясенко Дмитро Весела Підкова 0 1 1
Яцків Михайло ФК “ЕЛЕКТРОТРАНС” 0 1 1

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here