Статистичні дані після завершальних півфінальних матчів. Дивізіон 1

0
128
ОРГАНІЗАТОРИ ЗМАГАНЬ – АСОЦІАЦІЯ ФУТЗАЛУ ХМЕЛЬНИЦЬКОЇ ОБЛАСТІ ТА УПРАВЛІННЯ МОЛОДІ ТА СПОРТУ ХМЕЛЬНИЦЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ

Ексклюзивний партнер ПРЕМІУМ-ЛІГИ відкритого Чемпіонату (Кубку) Хмельницького з футзалу сезону 2023/2024 років – бренд JAKO

Офіційний партнер ПРЕМІУМ-ЛІГИ відкритого Чемпіонату (Кубку) Хмельницького з футзалу сезону 2023/2024 років – компанія Helpix – центр

Спеціальний партнер ПРЕМІУМ-ЛІГИ відкритого Чемпіонату (Кубку) Хмельницького з футзалу сезону 2023/2024 років – родинна пасіка GAVAGA – 100% натуральний мед!

Спеціальний партнер ПРЕМІУМ-ЛІГИ відкритого Чемпіонату (Кубку) Хмельницького з футзалу сезону 2023/2024 років – компанія SGK-1 – спортивне екіпірування і не тільки!

Стабільний партнер ПРЕМІУМ-ЛІГИ відкритого Чемпіонату (Кубку) Хмельницького з футзалу сезону 2023/2024 років – готельно-розважальний комплекс «Південна брама»

Спеціальний мобільний партнер ПРЕМІУМ-ЛІГИ відкритого Чемпіонату Хмельницького з футзалу сезону 2023/2024 років – мережа мобільних магазинів «Мобіфренд»

Спеціальний партнер ПРЕМІУМ-ЛІГИ відкритого Чемпіонату Хмельницького з футзалу сезону 2023/2024 – компанія
Rise Up – сонячні електростанції  

Інформаційний партнер ПРЕМІУМ-ЛІГИ відкритого Чемпіонату Хмельницького з футзалу сезону 2023/2024 Інтернет-видання ВСІМ – Новини Хмельницького vsim.ua

Бомбардири

Гравець Команда Голи З пен.
Кручек Богдан ФК “Helpix” 32
Бартошук Андрій КАЗ 29
Муляр Андрій ФК “ХМЕЛЬНИЦЬКІ ДЕЛІКАТЕСИ” 24 (2)
Кубик Олег ФГ “КОСВО” 18 (1)
Калуков Дмитро FC “Woodmall-Femida” 16
Сметюх Тимофій ФК “ПРИКОРДОННИК-SUNOCO” 16
Сторожук Кіріл МФК “URBAN” 16
Стрельцов Максим ФК “Helpix” 16
Сулима Богдан Динамо-ГУНП 16
Бармак Андрій Кардіфф 15
Лісніченко Ігор ФК “ХМЕЛЬНИЦЬКІ ДЕЛІКАТЕСИ” 15
Мартинюк Дмитро ФК “ХМЕЛЬНИЦЬКІ ДЕЛІКАТЕСИ” 15
Паюк Максим ФГ “КОСВО” 15
Середюк Павло Динамо-ГУНП 15
Якобчук Сергій КАЗ 15
Альохін Вадим КОНФЕРМАТ 15 (1)
Якубов Алішер Динамо-ГУНП 14
Безвещук Вадим КОНФЕРМАТ 12
Калюжняк Денис Карат MEBLI REMTION 12
Приян Андрій МФК “URBAN” 12
Собко Ростислав FC “Woodmall-Femida” 12
Фетько Олексій FC “Woodmall-Femida” 12 (3)
Бохонок Дмитро Інтерпродсервіс 11
Гресь Владислав МФК “URBAN” 11
Брицький Владислав FC “Woodmall-Femida” 10
Веремчук Максим ФК “Helpix” 10
Давискиба Владислав Карат MEBLI REMTION 10
Мельник Сергій ФК “Бігуча лань” 10
Гурин Дмитро Інтерпродсервіс 9
Мельніков Володимир Кардіфф 9
Олексюк Сергій КАЗ 9
Рижук Олександр Інтерпродсервіс 9
Соколюк Андрій Динамо-ГУНП 9
Соловей Олексій Алмаз 9
Чорний Нікіта ФК “Helpix” 9
Безкоровайний Олександр ФК “ПРИКОРДОННИК-SUNOCO” 8
Дурда Андрій Алмаз 8
Зубик Святослав МФК “URBAN” 8
Олійник Владислав Кардіфф 8
Олянчук Сергій КОНФЕРМАТ 8
Романюк Артем ФК “ХМЕЛЬНИЦЬКІ ДЕЛІКАТЕСИ” 8
Скоп’як Юрій ФГ “КОСВО” 8
Сорока Дмитро МФК “URBAN” 8
Степанянц Владислав ФК “Бігуча лань” 8
Антонюк Владислав FC “Woodmall-Femida” 7
Антонюк Володимир КОНФЕРМАТ 7
Вербовий Владислав ФК “Helpix” 7
Гизлик Олександр Кардіфф 7
Гончар Владислав Інтерпродсервіс 7
Гордійчук Сергій КОНФЕРМАТ 7
Миронюк Ярослав МФК “URBAN” 7
Наконечний Андрій ФК “ХМЕЛЬНИЦЬКІ ДЕЛІКАТЕСИ” 7
Осацький Владислав FC “Woodmall-Femida” 7
Ємаєв Євген МФК “URBAN” 6
Барицький Вадим ФК “Бігуча лань” 6
Белінський Микола ФК “ЕВЕЛІНА-Акпадон-Агро” 6
Гноянко Євгеній Карат MEBLI REMTION 6
Даньків Тарас ФГ “КОСВО” 6
Пасічник Олексій Карат MEBLI REMTION 6
Семенюк Федір FC “Woodmall-Femida” 6
Стожик Сергій ФК “ЕВЕЛІНА-Акпадон-Агро” 6
Тринадцятко Олег Кардіфф 6
Шкрябець Сергій ФК “Helpix” 6
Штокало Григорій Карат MEBLI REMTION 6
Доліба Ярослав Карат MEBLI REMTION 6 (1)
Березовський Тарас Динамо-ГУНП 5
Бойчук Ігор Інтерпродсервіс 5
Бушко Ілля ФК “ПРИКОРДОННИК-SUNOCO” 5
Гарбар Максим Інтерпродсервіс 5
Гнідий Сергій Алмаз 5
Гребенюк Олег FC “Woodmall-Femida” 5
Донець Єгор ФК “Helpix” 5
Луцюк Віталій ФК “ХМЕЛЬНИЦЬКІ ДЕЛІКАТЕСИ” 5
Нємий Артур ФК “ХМЕЛЬНИЦЬКІ ДЕЛІКАТЕСИ” 5
Романов Богдан ФГ “КОСВО” 5
Чорний Максим ДБК 5
Ярош В’ячеслав Кардіфф 5
Балобанов Дмитро ДБК 4
Басараб Юрій Алмаз 4
Веретюк Денис ФГ “КОСВО” 4
Грицик Дмитро Динамо-ГУНП 4
Зубенко Олександр ФК “Бігуча лань” 4
Майструк Назарій ДБК 4
Макаров Даниіл FC “Woodmall-Femida” 4
Мельничук Андрій КОНФЕРМАТ 4
Морозов Ростислав ФК “Бігуча лань” 4
Нагорняк Володимир ФК “ПРИКОРДОННИК-SUNOCO” 4
Павленко Олег ФК “ПРИКОРДОННИК-SUNOCO” 4
Пилипюк Богдан КАЗ 4
Смоловик Максим ДБК 4
Соголуб Олександр Кардіфф 4
Сторожук Іван Динамо-ГУНП 4
Шум Сергій ФГ “КОСВО” 4
Шутяк Дмитро Алмаз 4
Бабій Ігор Динамо-ГУНП 3
Бродзянський Денис FC “Woodmall-Femida” 3
Власов Дмитро КОНФЕРМАТ 3
Волошин Олександр Алмаз 3
Габатель Сергій ДБК 3
Гуринович Олексій FC “Woodmall-Femida” 3
Диняк Тимофій Кардіфф 3
Закордонець Василь КАЗ 3
Колеснік Василь КАЗ 3
Кравчук Андрій МФК “URBAN” 3
Кучерявий Олег ФК “ЕВЕЛІНА-Акпадон-Агро” 3
Марчук Назар Олегович Карат MEBLI REMTION 3
Мосейко Олег ДБК 3
Ошовський Артем ФК “ЕВЕЛІНА-Акпадон-Агро” 3
Паюк Михайло ФГ “КОСВО” 3
Рибчинський Юрій ДБК 3
Рижук Степан КАЗ 3
Сичов Захар Кардіфф 3
Слобода Сергій Алмаз 3
Сокальський Даніїл Кардіфф 3
Храпач Олександр МФК “URBAN” 3
Ціпко Костянтин Карат MEBLI REMTION 3
Черкезов Фархат Кардіфф 3
Михайлов Олександр Алмаз 3 (1)
Алексейчук Сергій Динамо-ГУНП 2
Андрушко Віталій Алмаз 2
Антонов Олександр КАЗ 2
Барицький Олег ФК “Бігуча лань” 2
Бондарчук Богдан КАЗ 2
Вербовий Сергій КОНФЕРМАТ 2
Гринь Артур ФК “Helpix” 2
Данчук Валерій ФК “Бігуча лань” 2
Дробний Владислав ФК “ПРИКОРДОННИК-SUNOCO” 2
Заєць Олександр Динамо-ГУНП 2
Зданевич Степан ФК “Helpix” 2
Майдан Олексій ФК “Helpix” 2
Михальчук Євгеній КАЗ 2
Морочківський Олександр ФК “ХМЕЛЬНИЦЬКІ ДЕЛІКАТЕСИ” 2
Петрань Роман ФК “ПРИКОРДОННИК-SUNOCO” 2
Рефель Вадим ФК “ПРИКОРДОННИК-SUNOCO” 2
Самонов Ігор Алмаз 2
Самсонюк Олександр КОНФЕРМАТ 2
Ситнік Олег МФК “URBAN” 2
Скромінський Богдан FC “Woodmall-Femida” 2
Смолко Максим ФГ “КОСВО” 2
Соботюк Володимир Динамо-ГУНП 2
Стасюк Вадим ФК “Бігуча лань” 2
Тарасов Микола ФК “Бігуча лань” 2
Тимощук Богдан ФК “ХМЕЛЬНИЦЬКІ ДЕЛІКАТЕСИ” 2
Шеремета Тимофій Алмаз 2
Шкодяк Даниіл FC “Woodmall-Femida” 2
Щасливий Ігор Динамо-ГУНП 2
Яровий Сергій ФК “ХМЕЛЬНИЦЬКІ ДЕЛІКАТЕСИ” 2
Бігун Михайло Алмаз 1
Бевз Даніїл МФК “URBAN” 1
Гвоздецький Давид FC “Woodmall-Femida” 1
Гнатюк Денис Динамо-ГУНП 1
Данилюк Володимир ФК “Бігуча лань” 1
Дацко Максим ФК “ПРИКОРДОННИК-SUNOCO” 1
Замогильний Олександр Алмаз 1
Заморока Олександр ДБК 1
Зарванський Віталій Кардіфф 1
Караім Андрій FC “Woodmall-Femida” 1
Ковтонюк Олександр КАЗ 1
Ковтун Василь ФК “ХМЕЛЬНИЦЬКІ ДЕЛІКАТЕСИ” 1
Кореганов Іван ДБК 1
Курдас Сергій ФК “Бігуча лань” 1
Лисий Михайло Карат MEBLI REMTION 1
Мельник Максим Володимирович ФК “ХМЕЛЬНИЦЬКІ ДЕЛІКАТЕСИ” 1
Мельник Тарас Карат MEBLI REMTION 1
Михайленко Роман ФК “Helpix” 1
Нагорняк Андрій Карат MEBLI REMTION 1
Наталюк Назар ФК “ЕВЕЛІНА-Акпадон-Агро” 1
Пєрвєєв Євген Інтерпродсервіс 1
Пищаль Вадим Інтерпродсервіс 1
Побережник Дмитро ФК “Helpix” 1
Подлюк Денис МФК “URBAN” 1
Райтаровський Олександр Інтерпродсервіс 1
Рибальченко Юрій ФК “ЕВЕЛІНА-Акпадон-Агро” 1
Сергійчук Юрій ДБК 1
Сохорук Микола Динамо-ГУНП 1
Степанюк Костянтин МФК “URBAN” 1
Стецюк Вадим ФК “Helpix” 1
Сторожук Дмитро ФК “Бігуча лань” 1
Стус Ярослав ФК “ЕВЕЛІНА-Акпадон-Агро” 1
Федорко Артем Динамо-ГУНП 1
Франков Володимир ФГ “КОСВО” 1
Чайка Олег МФК “URBAN” 1
Черних Олександр ФК “ПРИКОРДОННИК-SUNOCO” 1
Чиж Сергій FC “Woodmall-Femida” 1
Юрко Петро Кардіфф 1

Грубіяни

Гравець Команда ЧК ЖК ЧК*5+ЖК
Гурин Дмитро Інтерпродсервіс 2 5 15
Бушко Ілля ФК “ПРИКОРДОННИК-SUNOCO” 2 2 12
Сметюх Тимофій ФК “ПРИКОРДОННИК-SUNOCO” 1 7 12
Чепурний Андрій ДБК 1 7 12
Березовський Тарас Динамо-ГУНП 1 5 10
Борис Денис ФК “ЕВЕЛІНА-Акпадон-Агро” 1 3 8
Бохонок Дмитро Інтерпродсервіс 1 3 8
Нагорняк Володимир ФК “ПРИКОРДОННИК-SUNOCO” 1 3 8
Павленко Олег ФК “ПРИКОРДОННИК-SUNOCO” 1 3 8
Гноянко Євгеній Карат MEBLI REMTION 1 2 7
Мельніков Володимир Кардіфф 1 2 7
Михайлов Олександр Алмаз 1 2 7
Сурков Віталій ДБК 1 2 7
Безкоровайний Олександр ФК “ПРИКОРДОННИК-SUNOCO” 1 1 6
Бернада Максим Інтерпродсервіс 1 1 6
Гарбар Максим Інтерпродсервіс 1 1 6
Дурда Андрій Алмаз 1 1 6
Кубик Олег ФГ “КОСВО” 1 1 6
Слівінський Вадим КОНФЕРМАТ 1 1 6
Тарасов Микола ФК “Бігуча лань” 1 1 6
Чиж Сергій FC “Woodmall-Femida” 1 1 6
Шеремета Тимофій Алмаз 1 1 6
Шкодяк Даниіл FC “Woodmall-Femida” 1 1 6
Пасічник Олексій Карат MEBLI REMTION 0 6 6
Рижук Степан КАЗ 0 6 6
Семенчук Віталій Кардіфф 0 6 6
Стожик Сергій ФК “ЕВЕЛІНА-Акпадон-Агро” 0 6 6
Андрушко Віталій Алмаз 1 0 5
Бевз Даніїл МФК “URBAN” 1 0 5
Лабенський Ігор ФГ “КОСВО” 1 0 5
Щепанський Максим КАЗ 1 0 5
Бойчук Ігор Інтерпродсервіс 0 5 5
Мартинюк Дмитро ФК “ХМЕЛЬНИЦЬКІ ДЕЛІКАТЕСИ” 0 5 5
Олійник Владислав Кардіфф 0 5 5
Тринадцятко Олег Кардіфф 0 5 5
Якобчук Сергій КАЗ 0 5 5
Антонов Олександр КАЗ 0 4 4
Гизлик Олександр Кардіфф 0 4 4
Гордійчук Сергій КОНФЕРМАТ 0 4 4
Зубик Святослав МФК “URBAN” 0 4 4
Мельничук Андрій КОНФЕРМАТ 0 4 4
Олянчук Сергій КОНФЕРМАТ 0 4 4
Паюк Михайло ФГ “КОСВО” 0 4 4
Райтаровський Олександр Інтерпродсервіс 0 4 4
Рижук Олександр Інтерпродсервіс 0 4 4
Слобода Сергій Алмаз 0 4 4
Собко Ростислав FC “Woodmall-Femida” 0 4 4
Соловей Олексій Алмаз 0 4 4
Сорока Дмитро МФК “URBAN” 0 4 4
Стрельцов Максим ФК “Helpix” 0 4 4
Фетько Олексій FC “Woodmall-Femida” 0 4 4
Бартошук Андрій КАЗ 0 3 3
Брицький Владислав FC “Woodmall-Femida” 0 3 3
Бродзянський Денис FC “Woodmall-Femida” 0 3 3
Василів Тарас Карат MEBLI REMTION 0 3 3
Волошин Олександр Алмаз 0 3 3
Грицик Дмитро Динамо-ГУНП 0 3 3
Гуринович Олексій FC “Woodmall-Femida” 0 3 3
Дробний Владислав ФК “ПРИКОРДОННИК-SUNOCO” 0 3 3
Зубенко Олександр ФК “Бігуча лань” 0 3 3
Калюжняк Денис Карат MEBLI REMTION 0 3 3
Кручек Богдан ФК “Helpix” 0 3 3
Макаров Даниіл FC “Woodmall-Femida” 0 3 3
Муляр Андрій ФК “ХМЕЛЬНИЦЬКІ ДЕЛІКАТЕСИ” 0 3 3
Нємий Артур ФК “ХМЕЛЬНИЦЬКІ ДЕЛІКАТЕСИ” 0 3 3
Ошовський Артем ФК “ЕВЕЛІНА-Акпадон-Агро” 0 3 3
Приян Андрій МФК “URBAN” 0 3 3
Рефель Вадим ФК “ПРИКОРДОННИК-SUNOCO” 0 3 3
Романов Богдан ФГ “КОСВО” 0 3 3
Семенюк Федір FC “Woodmall-Femida” 0 3 3
Соботюк Володимир Динамо-ГУНП 0 3 3
Соколюк Андрій Динамо-ГУНП 0 3 3
Степанюк Костянтин МФК “URBAN” 0 3 3
Шутяк Дмитро Алмаз 0 3 3
Юрко Петро Кардіфф 0 3 3
Якубов Алішер Динамо-ГУНП 0 3 3
Ярош В’ячеслав Кардіфф 0 3 3
Ємаєв Євген МФК “URBAN” 0 2 2
Ільчук Андрій Інтерпродсервіс 0 2 2
Барицький Вадим ФК “Бігуча лань” 0 2 2
Бармак Андрій Кардіфф 0 2 2
Бурка Костянтин КОНФЕРМАТ 0 2 2
Вербовий Владислав ФК “Helpix” 0 2 2
Габатель Сергій ДБК 0 2 2
Гребенюк Олег FC “Woodmall-Femida” 0 2 2
Гуменюк Олександр МФК “URBAN” 0 2 2
Диняк Тимофій Кардіфф 0 2 2
Донець Єгор ФК “Helpix” 0 2 2
Замогильний Олександр Алмаз 0 2 2
Заморока Олександр ДБК 0 2 2
Караім Андрій FC “Woodmall-Femida” 0 2 2
Кузь Родіон ФК “ЕВЕЛІНА-Акпадон-Агро” 0 2 2
Мельник Сергій ФК “Бігуча лань” 0 2 2
Михальчук Євгеній КАЗ 0 2 2
Морозов Владислав Алмаз 0 2 2
Морозов Ростислав ФК “Бігуча лань” 0 2 2
Наконечний Андрій ФК “ХМЕЛЬНИЦЬКІ ДЕЛІКАТЕСИ” 0 2 2
Олексюк Сергій КАЗ 0 2 2
Пєрвєєв Євген Інтерпродсервіс 0 2 2
Рибальченко Юрій ФК “ЕВЕЛІНА-Акпадон-Агро” 0 2 2
Рибчинський Юрій ДБК 0 2 2
Самонов Ігор Алмаз 0 2 2
Самсонюк Олександр КОНФЕРМАТ 0 2 2
Самчук Назарій ФК “ХМЕЛЬНИЦЬКІ ДЕЛІКАТЕСИ” 0 2 2
Середюк Павло Динамо-ГУНП 0 2 2
Скоп’як Юрій ФГ “КОСВО” 0 2 2
Смолко Максим ФГ “КОСВО” 0 2 2
Сокальський Даніїл Кардіфф 0 2 2
Сторожук Іван Динамо-ГУНП 0 2 2
Фещук Максим КАЗ 0 2 2
Ціпко Костянтин Карат MEBLI REMTION 0 2 2
Черних Олександр ФК “ПРИКОРДОННИК-SUNOCO” 0 2 2
Шум Сергій ФГ “КОСВО” 0 2 2
Щасливий Ігор Динамо-ГУНП 0 2 2
Яровий Сергій ФК “ХМЕЛЬНИЦЬКІ ДЕЛІКАТЕСИ” 0 2 2
Іщук Євген Інтерпродсервіс 0 1 1
Альохін Вадим КОНФЕРМАТ 0 1 1
Антонюк Володимир КОНФЕРМАТ 0 1 1
Бігун Михайло Алмаз 0 1 1
Безвещук Вадим КОНФЕРМАТ 0 1 1
Віхренко Ярослав Інтерпродсервіс 0 1 1
Венгер Микола Інтерпродсервіс 0 1 1
Власов Віктор КОНФЕРМАТ 0 1 1
Гнатюк Денис Динамо-ГУНП 0 1 1
Гончар Владислав Інтерпродсервіс 0 1 1
Гресь Владислав МФК “URBAN” 0 1 1
Гринь Артур ФК “Helpix” 0 1 1
Гуляк Віталій Карат MEBLI REMTION 0 1 1
Давискиба Владислав Карат MEBLI REMTION 0 1 1
Даньків Тарас ФГ “КОСВО” 0 1 1
Доліба Ярослав Карат MEBLI REMTION 0 1 1
Жилкін Нікіта ФК “ПРИКОРДОННИК-SUNOCO” 0 1 1
Заєць Олександр Динамо-ГУНП 0 1 1
Зданевич Степан ФК “Helpix” 0 1 1
Калуков Дмитро FC “Woodmall-Femida” 0 1 1
Ковальчук Олесандр КАЗ 0 1 1
Ковтонюк Олександр КАЗ 0 1 1
Ковтун Василь ФК “ХМЕЛЬНИЦЬКІ ДЕЛІКАТЕСИ” 0 1 1
Кравчук Андрій МФК “URBAN” 0 1 1
Курдас Сергій ФК “Бігуча лань” 0 1 1
Кучерявий Олег ФК “ЕВЕЛІНА-Акпадон-Агро” 0 1 1
Ліпчинський Владислав Динамо-ГУНП 0 1 1
Ліщук Іван Алмаз 0 1 1
Лисий Михайло Карат MEBLI REMTION 0 1 1
Луцюк Віталій ФК “ХМЕЛЬНИЦЬКІ ДЕЛІКАТЕСИ” 0 1 1
Майдан Олексій ФК “Helpix” 0 1 1
Марчук Назар Олегович Карат MEBLI REMTION 0 1 1
Мельник Максим Олегович КАЗ 0 1 1
Мельник Тарас Карат MEBLI REMTION 0 1 1
Микитюк Владислав Карат MEBLI REMTION 0 1 1
Миронюк Ярослав МФК “URBAN” 0 1 1
Мокрієнко Віталій ФК “Бігуча лань” 0 1 1
Морочківський Олександр ФК “ХМЕЛЬНИЦЬКІ ДЕЛІКАТЕСИ” 0 1 1
Мосейко Олег ДБК 0 1 1
Остап’юк Артем ФК “ХМЕЛЬНИЦЬКІ ДЕЛІКАТЕСИ” 0 1 1
Паюк Максим ФГ “КОСВО” 0 1 1
Петрань Роман ФК “ПРИКОРДОННИК-SUNOCO” 0 1 1
Пилипюк Богдан КАЗ 0 1 1
Пищаль Вадим Інтерпродсервіс 0 1 1
Побережник Дмитро ФК “Helpix” 0 1 1
Романюк Артем ФК “ХМЕЛЬНИЦЬКІ ДЕЛІКАТЕСИ” 0 1 1
Ростківський Ігор Алмаз 0 1 1
Савчук Вадим ДБК 0 1 1
Сергійчук Юрій ДБК 0 1 1
Сиворог Сергій ДБК 0 1 1
Сичов Захар Кардіфф 0 1 1
Скромінський Богдан FC “Woodmall-Femida” 0 1 1
Смоловик Максим ДБК 0 1 1
Соголуб Олександр Кардіфф 0 1 1
Сохорук Микола Динамо-ГУНП 0 1 1
Стасюк Вадим ФК “Бігуча лань” 0 1 1
Сторожук Дмитро ФК “Бігуча лань” 0 1 1
Сторожук Кіріл МФК “URBAN” 0 1 1
Стус Ярослав ФК “ЕВЕЛІНА-Акпадон-Агро” 0 1 1
Тимощук Богдан ФК “ХМЕЛЬНИЦЬКІ ДЕЛІКАТЕСИ” 0 1 1
Царинний Богдан ФГ “КОСВО” 0 1 1
Чайка Олег МФК “URBAN” 0 1 1
Чорний Максим ДБК 0 1 1
Чорний Нікіта ФК “Helpix” 0 1 1
Шляховий Анатолій Динамо-ГУНП 0 1 1

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here