Статистичня дані після 13-го туру. Дивізіон 4

0
57

Ексклюзивний партнер ПРЕМІУМ-ЛІГИ відкритого Чемпіонату (Кубку) Хмельницького з футзалу сезону 2023/2024 років – бренд JAKO

Офіційний партнер ПРЕМІУМ-ЛІГИ відкритого Чемпіонату (Кубку) Хмельницького з футзалу сезону 2023/2024 років – компанія Helpix – центр

Спеціальний партнер ПРЕМІУМ-ЛІГИ відкритого Чемпіонату (Кубку) Хмельницького з футзалу сезону 2023/2024 років – родинна пасіка GAVAGA – 100% натуральний мед!

Спеціальний партнер ПРЕМІУМ-ЛІГИ відкритого Чемпіонату (Кубку) Хмельницького з футзалу сезону 2023/2024 років – компанія SGK-1 – спортивне екіпірування і не тільки!

Стабільний партнер ПРЕМІУМ-ЛІГИ відкритого Чемпіонату (Кубку) Хмельницького з футзалу сезону 2023/2024 років – готельно-розважальний комплекс «Південна брама»

Спеціальний мобільний партнер ПРЕМІУМ-ЛІГИ відкритого Чемпіонату Хмельницького з футзалу сезону 2023/2024 років – мережа мобільних магазинів «Мобіфренд»

Спеціальний партнер ПРЕМІУМ-ЛІГИ відкритого Чемпіонату Хмельницького з футзалу сезону 2023/2024 – компанія
Rise Up – сонячні електростанції  

Інформаційний партнер ПРЕМІУМ-ЛІГИ відкритого Чемпіонату Хмельницького з футзалу сезону 2023/2024 Інтернет-видання ВСІМ – Новини Хмельницького vsim.ua

Бомбардири

Гравець Команда Голи З пен.
Дрезналь Кіріл Ветеран 32  
Познанський Дмитро TAD 30  
Верещагін Денис ФК “Олімп” (Солобківці) 29 (1)
Барабаш Денис TAD 25  
Костецький Ян ФК “ITA-TOOLS” 23  
Самедінов Андрій FC “ASTRUM” 22  
Альміз Олександр ІНКОГНІТО 17  
Земок Олександр FC “ASTRUM” 17 (1)
Алла Хадж Халаф BRILLIANT 16  
Байдусь Владислав FC “ADRENALINE” 16  
Самсонов Андрій ІНКОГНІТО 16  
Сендель Олексій Ветеран 16  
Деркач Денис ФК “Олімп” (Солобківці) 15  
Пасічник Максим Карат MEBLI REMTION-2 15  
Голова Сергій АДВОКАТ 13  
Гранатович Назарій АДВОКАТ 13  
Гуменюк Ярослав ФК “Гвардія” 13  
Кравець Артем Royal Palace 13  
Ягринець Вадим ІНКОГНІТО 13  
Лисий Олександр Карат MEBLI REMTION-2 12  
Ведмедюк Борис FC “ADRENALINE” 11 (2)
Батько Андрій Патріоти-NETiP 10  
Вороністий Владислав Royal Palace 10  
Гуменний Богдан FC “ADRENALINE” 10  
Федоров Антон Ветеран 10  
Залевський Дмитро ФК “Олімп” (Солобківці) 9  
Остапов Вадим АДВОКАТ 9  
Рудь Богдан ІНКОГНІТО 9  
Соловей Роман Ветеран 9  
Шеремета Максим ФК “Подільський Кремінь” 9  
Щербатюк Вадим TAD 9  
Гуляк Віталій Карат MEBLI REMTION-2 8  
Добротвор Валентин TAD 8  
Олещук Олександр ФК “ITA-TOOLS” 8  
Волощук Андрій BRILLIANT 7  
Жилкін Нікіта BRILLIANT 7  
Зарванський Віталій Royal Palace 7  
Крохан Вадим Ветеран 7  
Падневич Володимир Патріоти-NETiP 7  
Пасечник Дмитро ФК “Подільський Кремінь” 7  
Сабуняк Роман Royal Palace 7  
Шаравара Ігор ФК “Нева” 7  
Басараба Ярослав FC “ADRENALINE” 6  
Баситюк Роман Royal Palace 6  
Ветошко Євген ФК “ITA-TOOLS” 6  
Власов Давид ФК “Подільський Кремінь” 6  
Власюк Ярослав ФК “Нева” 6  
Гула Вадим ФК “Нева” 5  
Квіт Віктор ФК “Подільський Кремінь” 5  
Мацеплюк Олег TAD 5  
Монастирський Володимир ФК “ITA-TOOLS” 5  
Муляр Юрій ХФК “Давид” 5  
Понятовський Владислав ФК “Гвардія” 5  
Савчук Олександр Патріоти-NETiP 5  
Сакала Максим ФК “Нева” 5  
Сич Максим ХФК “Давид” 5  
Славута Олександр Карат MEBLI REMTION-2 5  
Стародуб Андрій ІНКОГНІТО 5  
Терлецький Павло TAD 5  
Чемерис Владислав FC “ADRENALINE” 5  
Біленький Віталій ФК “Нева” 4  
Головатий Віталій Патріоти-NETiP 4  
Каплун Сергій ФК “Подільський Кремінь” 4  
Кондратюк Євген FC “ADRENALINE” 4  
Кривак Михайло FC “ASTRUM” 4  
Кучеревич Владислав ФК “Олімп” (Солобківці) 4  
Ланець Владислав Карат MEBLI REMTION-2 4  
Мисечко Ярослав ФК “Нева” 4  
Нікітюк Олександр ХФК “Давид” 4  
Сергєєв Лев Ветеран 4  
Сторожук Дмитро FC “ADRENALINE” 4  
Цвик Максим ФК “Гвардія” 4  
Шандига Павло FC “ASTRUM” 4  
Штанько Денис ФК “Гвардія” 4  
Анікін Іван Royal Palace 3  
Буравець Андрій FC “ADRENALINE” 3  
Буртовий Сергій ХФК “Давид” 3  
В’язовецький Владислав ФК “Гвардія” 3  
Вайнман Ілля Ветеран 3  
Вдовин Олексій TAD 3  
Вельц Денис ІНКОГНІТО 3  
Власенко Андрій ХФК “Давид” 3  
Вольський Валентин ФК “Олімп” (Солобківці) 3  
Данилюк Олександр BRILLIANT 3  
Король Орест ФК “Нева” 3  
Лагно Артем ФК “Подільський Кремінь” 3  
Лазарчук Богдан Ветеран 3  
Левандовський Микола FC “ADRENALINE” 3  
Муляр Артем ХФК “Давид” 3  
Ништа Ярослав ФК “Олімп” (Солобківці) 3  
Підвальнюк Максим BRILLIANT 3  
Рогальський Андрій ФК “Нева” 3  
Розгон Сергій Ветеран 3  
Смаглюк Юрій Патріоти-NETiP 3  
Тєбєнєв Дмитро ФК “Нева” 3  
Ткачов Максим Карат MEBLI REMTION-2 3  
Фаєт Аль Хлаф BRILLIANT 3  
Хмелівський Олександр FC “ASTRUM” 3  
Євсєєв Ярослав FC “ASTRUM” 2  
Алі Шаді Мухамед BRILLIANT 2  
Бігун Михайло ФК “ITA-TOOLS” 2  
Барчук Денис ФК “Олімп” (Солобківці) 2  
Борисюк Олександр Ветеран 2  
Бродський Денис Royal Palace 2  
Буцький Анатолій ФК “ITA-TOOLS” 2  
Дармороз Артьом ХФК “Давид” 2  
Демкович Олександр ФК “Подільський Кремінь” 2  
Дмитрів Михайло ФК “Гвардія” 2  
Довгань Олександр ІНКОГНІТО 2  
Дроздов Олександр ФК “Подільський Кремінь” 2  
Дячок Андрій FC “ASTRUM” 2  
Земляков Олександр Патріоти-NETiP 2  
Ковальчук Олексій ХФК “Давид” 2  
Коник Богдан FC “ADRENALINE” 2  
Ліщук Віталій Royal Palace 2  
Литвинюк Сергій Royal Palace 2  
Майдан Павло ХФК “Давид” 2  
Марчук Олег ФК “ITA-TOOLS” 2  
Мейко Владислав FC “ADRENALINE” 2  
Михайлевський Максим BRILLIANT 2  
Панасюк Анатолій Патріоти-NETiP 2  
Прокопчук Сергій ХФК “Давид” 2  
Сович Андрій ФК “Гвардія” 2  
Соловйов Максим Royal Palace 2  
Століта Михайло Карат MEBLI REMTION-2 2  
Століта Сергій Карат MEBLI REMTION-2 2  
Тихонюк Артем BRILLIANT 2  
Томчишин Богдан ФК “ITA-TOOLS” 2  
Федик Вадим ФК “Гвардія” 2  
Фрединський Святослав Патріоти-NETiP 2  
Школяр Дмитро АДВОКАТ 2  
Яржемський Іван TAD 2  
Єрмаков Олексій ФК “Нева” 1  
Ал Асфар Рамез Халед BRILLIANT 1  
Білик Руслан ФК “Нева” 1  
Басістий Ілля ФК “ITA-TOOLS” 1  
Басистюк Едуард TAD 1  
Болотюх Дмитро ФК “Подільський Кремінь” 1  
Ветошко Дмитро ФК “ITA-TOOLS” 1  
Виноградов Андрій АДВОКАТ 1  
Гайдайчук Дмитро Ден. АДВОКАТ 1  
Галюк Василь АДВОКАТ 1  
Гневанов Владислав ХФК “Давид” 1  
Гуцал Андрій ФК “Олімп” (Солобківці) 1  
Дмитрук Віталій ФК “Подільський Кремінь” 1  
Дудар Сергій ФК “Нева” 1  
Зеленський Олександр ІНКОГНІТО 1  
Зеленюк Дмитро ХФК “Давид” 1  
Качур Вадим ФК “ITA-TOOLS” 1  
Климюк Микола ФК “Гвардія” 1  
Копицяк Артем FC “ASTRUM” 1  
Костишен Олександр ФК “Подільський Кремінь” 1  
Кудрик Юрій ФК “Подільський Кремінь” 1  
Лужняк Андрій АДВОКАТ 1  
Лущик Сергій АДВОКАТ 1  
Марцонь Сергій ФК “Нева” 1  
Михайлов Юрій Патріоти-NETiP 1  
Михальський Роман ФК “Гвардія” 1  
Мойсюк Володимир FC “ASTRUM” 1  
Осика Дмитро ФК “Подільський Кремінь” 1  
Паламарчук Андрій ФК “Нева” 1  
Рак Сергій TAD 1  
Редько Дмитро АДВОКАТ 1  
Ромасюков Артем FC “ASTRUM” 1  
Рудий Владислав FC “ASTRUM” 1  
Сінькевич Руслан Карат MEBLI REMTION-2 1  
Садовський Віктор Карат MEBLI REMTION-2 1  
Скрипковський Сергій Royal Palace 1  
Собольський Андрій ФК “Гвардія” 1  
Сокирко Андрій ІНКОГНІТО 1  
Усатий Віталій ХФК “Давид” 1  
Франкевич Микола Карат MEBLI REMTION-2 1  
Хребтатий Іван Карат MEBLI REMTION-2 1  
Шаравара Микола ФК “Нева” 1  

Грубіяни

Гравець Команда ЧК ЖК ЧК*5+ЖК
Барабаш Денис TAD 2 4 14
Дудар Сергій ФК “Нева” 2 2 12
Лановий Анатолій Ветеран 2 1 11
Шеремета Максим ФК “Подільський Кремінь” 2 1 11
Тєбєнєв Дмитро ФК “Нева” 2 0 10
Понятовський Владислав ФК “Гвардія” 1 4 9
Сакала Максим ФК “Нева” 1 3 8
Залевський Дмитро ФК “Олімп” (Солобківці) 1 2 7
Калиновський Дмитро ФК “Гвардія” 1 2 7
Томчишин Богдан ФК “ITA-TOOLS” 1 2 7
Костишен Олександр ФК “Подільський Кремінь” 1 1 6
Кудрик Юрій ФК “Подільський Кремінь” 1 1 6
Рак Сергій TAD 1 1 6
Алі Шаді Мухамед BRILLIANT 1 0 5
Гайдайчук Дмитро Ден. АДВОКАТ 1 0 5
Довгалюк Іван ФК “Гвардія” 1 0 5
Мейко Владислав FC “ADRENALINE” 1 0 5
Нікітюк Олександр ХФК “Давид” 1 0 5
Піддубюк Віталій ХФК “Давид” 1 0 5
Прокопчук Сергій ХФК “Давид” 1 0 5
Рудь Богдан ІНКОГНІТО 1 0 5
Терлецький Павло TAD 1 0 5
Хоптяр Олександр ФК “Олімп” (Солобківці) 1 0 5
Гуменюк Ярослав ФК “Гвардія” 0 5 5
Сторожук Дмитро FC “ADRENALINE” 0 5 5
Чемерис Владислав FC “ADRENALINE” 0 5 5
Альміз Олександр ІНКОГНІТО 0 4 4
Басистюк Едуард TAD 0 4 4
Буцький Анатолій ФК “ITA-TOOLS” 0 4 4
Ведмедюк Борис FC “ADRENALINE” 0 4 4
Жилкін Нікіта BRILLIANT 0 4 4
Кравець Артем Royal Palace 0 4 4
Лисий Олександр Карат MEBLI REMTION-2 0 4 4
Славута Олександр Карат MEBLI REMTION-2 0 4 4
Власюк Ярослав ФК “Нева” 0 3 3
Головатий Віталій Патріоти-NETiP 0 3 3
Гуляк Віталій Карат MEBLI REMTION-2 0 3 3
Деркач Денис ФК “Олімп” (Солобківці) 0 3 3
Дячок Андрій FC “ASTRUM” 0 3 3
Каплун Сергій ФК “Подільський Кремінь” 0 3 3
Король Орест ФК “Нева” 0 3 3
Костецький Ян ФК “ITA-TOOLS” 0 3 3
Левандовський Микола FC “ADRENALINE” 0 3 3
Михальський Роман ФК “Гвардія” 0 3 3
Муляр Юрій ХФК “Давид” 0 3 3
Розгон Сергій Ветеран 0 3 3
Самсонов Андрій ІНКОГНІТО 0 3 3
Байдусь Владислав FC “ADRENALINE” 0 2 2
Верещагін Денис ФК “Олімп” (Солобківці) 0 2 2
Власов Віктор Ветеран 0 2 2
Вольський Валентин ФК “Олімп” (Солобківці) 0 2 2
Данилюк Олександр BRILLIANT 0 2 2
Кучеревич Владислав ФК “Олімп” (Солобківці) 0 2 2
Муляр Артем ХФК “Давид” 0 2 2
Олещук Олександр ФК “ITA-TOOLS” 0 2 2
Підвальнюк Максим BRILLIANT 0 2 2
Папаш Володимир Карат MEBLI REMTION-2 0 2 2
Пасічник Максим Карат MEBLI REMTION-2 0 2 2
Редько Дмитро АДВОКАТ 0 2 2
Рогальський Андрій ФК “Нева” 0 2 2
Сінькевич Руслан Карат MEBLI REMTION-2 0 2 2
Садовський Віктор Карат MEBLI REMTION-2 0 2 2
Соловйов Максим Royal Palace 0 2 2
Стародуб Андрій ІНКОГНІТО 0 2 2
Ткачов Максим Карат MEBLI REMTION-2 0 2 2
Федоров Антон Ветеран 0 2 2
Фрединський Святослав Патріоти-NETiP 0 2 2
Шаравара Ігор ФК “Нева” 0 2 2
Шилов Юрій Royal Palace 0 2 2
Єрмаков Олексій ФК “Нева” 0 1 1
Алла Хадж Халаф BRILLIANT 0 1 1
Анікін Іван Royal Palace 0 1 1
Бігун Михайло ФК “ITA-TOOLS” 0 1 1
Біленький Віталій ФК “Нева” 0 1 1
Басістий Ілля ФК “ITA-TOOLS” 0 1 1
Бистрицький Дмитро ФК “ITA-TOOLS” 0 1 1
Бродзянський А.І. ФК “ITA-TOOLS” 0 1 1
Бродський Денис Royal Palace 0 1 1
Буравець Андрій FC “ADRENALINE” 0 1 1
Вдовин Олексій TAD 0 1 1
Вельц Денис ІНКОГНІТО 0 1 1
Волощук Андрій BRILLIANT 0 1 1
Вороністий Владислав Royal Palace 0 1 1
Галюк Василь АДВОКАТ 0 1 1
Головатий Дмитро FC “ADRENALINE” 0 1 1
Гранатович Назарій АДВОКАТ 0 1 1
Гуменний Богдан FC “ADRENALINE” 0 1 1
Деспот Артем ФК “Гвардія” 0 1 1
Джунько Валерій Карат MEBLI REMTION-2 0 1 1
Дмитрук Віталій ФК “Подільський Кремінь” 0 1 1
Дрезналь Кіріл Ветеран 0 1 1
Зарванський Віталій Royal Palace 0 1 1
Заяц Юрій АДВОКАТ 0 1 1
Земок Олександр FC “ASTRUM” 0 1 1
Качур Вадим ФК “ITA-TOOLS” 0 1 1
Квіт Віктор ФК “Подільський Кремінь” 0 1 1
Ковальчук Богдан FC “ADRENALINE” 0 1 1
Кондратюк Євген FC “ADRENALINE” 0 1 1
Коник Ігор BRILLIANT 0 1 1
Косман Даніїл ФК “Подільський Кремінь” 0 1 1
Костомаха Віталій FC “ASTRUM” 0 1 1
Крохан Вадим Ветеран 0 1 1
Литвинюк Сергій Royal Palace 0 1 1
Мацеплюк Олег TAD 0 1 1
Мисечко Ярослав ФК “Нева” 0 1 1
Михайлевський Максим BRILLIANT 0 1 1
Монастирський Володимир ФК “ITA-TOOLS” 0 1 1
Падневич Володимир Патріоти-NETiP 0 1 1
Паламарчук Андрій ФК “Нева” 0 1 1
Панасюк Анатолій Патріоти-NETiP 0 1 1
Пасечник Дмитро ФК “Подільський Кремінь” 0 1 1
Познанський Дмитро TAD 0 1 1
Польнов О.В. ФК “ITA-TOOLS” 0 1 1
Савчук Олександр Патріоти-NETiP 0 1 1
Самедінов Андрій FC “ASTRUM” 0 1 1
Сендель Олексій Ветеран 0 1 1
Сич Максим ХФК “Давид” 0 1 1
Сорока Олександр ІНКОГНІТО 0 1 1
Століта Михайло Карат MEBLI REMTION-2 0 1 1
Тихонюк Артем BRILLIANT 0 1 1
Трач Дмитро Royal Palace 0 1 1
Трубайчук Роман ФК “Нева” 0 1 1
Фаєт Аль Хлаф BRILLIANT 0 1 1
Хребтатий Іван Карат MEBLI REMTION-2 0 1 1
Цвик Максим ФК “Гвардія” 0 1 1
Швед Костянтин ФК “Олімп” (Солобківці) 0 1 1
Школяр Дмитро АДВОКАТ 0 1 1
Штанько Денис ФК “Гвардія” 0 1 1
Щербатюк Вадим TAD 0 1 1

 

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here