Статистика. Дивізіон 5

0
267
ОРГАНІЗАТОРИ ЗМАГАНЬ – АСОЦІАЦІЯ ФУТЗАЛУ ХМЕЛЬНИЦЬКОЇ ОБЛАСТІ ТА УПРАВЛІННЯ МОЛОДІ ТА СПОРТУ ХМЕЛЬНИЦЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ

Ексклюзивний партнер ПРЕМІУМ-ЛІГИ відкритого Чемпіонату (Кубку) Хмельницького з футзалу сезону 2023/2024 років – бренд JAKO

Офіційний партнер ПРЕМІУМ-ЛІГИ відкритого Чемпіонату (Кубку) Хмельницького з футзалу сезону 2023/2024 років – компанія Helpix – центр

Спеціальний партнер ПРЕМІУМ-ЛІГИ відкритого Чемпіонату (Кубку) Хмельницького з футзалу сезону 2023/2024 років – родинна пасіка GAVAGA – 100% натуральний мед!

Спеціальний партнер ПРЕМІУМ-ЛІГИ відкритого Чемпіонату (Кубку) Хмельницького з футзалу сезону 2023/2024 років – компанія SGK-1 – спортивне екіпірування і не тільки!

Стабільний партнер ПРЕМІУМ-ЛІГИ відкритого Чемпіонату (Кубку) Хмельницького з футзалу сезону 2023/2024 років – готельно-розважальний комплекс «Південна брама»

Спеціальний мобільний партнер ПРЕМІУМ-ЛІГИ відкритого Чемпіонату Хмельницького з футзалу сезону 2023/2024 років – мережа мобільних магазинів «Мобіфренд»

Спеціальний партнер ПРЕМІУМ-ЛІГИ відкритого Чемпіонату Хмельницького з футзалу сезону 2023/2024 – компанія
Rise Up – сонячні електростанції  

Інформаційний партнер ПРЕМІУМ-ЛІГИ відкритого Чемпіонату Хмельницького з футзалу сезону 2023/2024 Інтернет-видання ВСІМ – Новини Хмельницького vsim.ua

 

Бомбардири

Гравець Команда Голи З пен.
Мельник Максим Поділля Метиз 25 (1)
Гаман Денис Vitagro 19
Мощанець Дмитро Vitagro 17
Гаврилюк Роман “Прогрес-В” Михайлівка 17 (1)
Михайлюк Іван “КРИСТАЛ-Вишнівчик” 14
Садовець Роман “Прогрес-В” Михайлівка 14
Ткаліч Ігор ЛіонВСП 14
Капатинський Тімур Поділля Метиз 13
Модулев Віталій FC Aristocrats 12
Бойчук Назарій ФК Нива Летичів 11
Гарнець Андрій Nova Ushytsia 11
Головко Юрій МФК “Дует+” (Війтівці) 11
Корженівський Богдан Vavilon 11
Кошелюк Вадим ФК “Вовки-Вовковинці” 11
Молодих Сергій Фортуна 11
Самолига Олег ФК “ЕЛЕКТРОТРАНС” 11
Стешенков Максим “ПРИКОРДОННИК-2” 10
Баськов Сергій “Прогрес-В” Михайлівка 9
Загродський Сергій Поділля Метиз 9
Качан Євген DARK HORSE 9
Кейлик Денис ФК Лицарі 9
Кордонець Дмитро Фортуна 9
Мазур Владислав Мик. “Престиж-Авто” 9
Остаповець Максим “ПРИКОРДОННИК-2” 9
Тимосевич Вадим Фахівець 9
Хлопонін Андрій Фахівець 9
Чернов Вадим “Престиж-Авто” 9
Білий Ілля Поділля Метиз 8
Вівсянко Руслан Гладіатор 8
Величко Костянтин ФК “МІЦЬ” 8
Вербовий Валерій МФК “БУГ” 8
Лях Ігор Vavilon 8
Машталір Сергій ТГ Наркевичі 8
Мельник Артем DARK HORSE 8
Новіцький Вадим Nova Ushytsia 8
Рапацький Євгеній COMING SOON 8
Станкевич Ярослав FC SHARK 8
Атерлей Василь ФК ЛАЙФСЕЛЛ 7
Бабій Євген “СКОРПІОН” 7
Воловик Валентин Фахівець 7
Гавриш Андрій “Престиж-Авто” 7
Давидов Артем Vavilon 7
Козак В’ячеслав Поділля-АТО 7
Кутуз’ян Олександр FC Aristocrats 7
Мацерук Артем FC ADRENALINE MK 7
Мельник Сергій МФК “БУГ” 7
Осяк Богдан Гладіатор 7
Пробитий Роман ФК “Лісоводи” 7
Пушкар Олексій МФК “БУГ” 7
Слободян Віталій “Прогрес-В” Михайлівка 7
Стрілець Микола “КРИСТАЛ-Вишнівчик” 7
Шапельський Владислав COMING SOON 7
Янчук Дмитро ФК ЛАЙФСЕЛЛ 7
Ясенко Дмитро Весела Підкова 7
Бородій Дмитро Поділля Метиз 6
Вітка Сергій МФК “Дует+” (Війтівці) 6
Гордань Володимир ФК “МІЦЬ” 6
Гудзь Богдан “Престиж-Авто” 6
Гуменюк Андрій “Престиж-Авто” 6
Давидов Ярослав ЛіонВСП 6
Казва Олександр DARK HORSE 6
Кашперук Владислав Smereka (Писарівка) 6
Козар Іван ФК “Лісоводи” 6
Лисецький Михайло ФК Нива Летичів 6
Локазюк Віктор “СКОРПІОН” 6
Лучко Віталій Vavilon 6
Михальчук Тарас МФК “БУГ” 6
Надольний Назар Vitagro 6
Нащубський Олександр “Прогрес-В” Михайлівка 6
Осіпов Олександр “ПРИКОРДОННИК-2” 6
Попович Владислав FC SHARK 6
Похно Вадим “КРИСТАЛ-Вишнівчик” 6
Рудик Олексій МФК ТА ТИ ШО 6
Терлецький Мар’ян Весела Підкова 6
Турчин Андрій “КРИСТАЛ-Вишнівчик” 6
Шафер Олександр ФК Нива Летичів 6
Шматлай Костянтин COMING SOON 6
Щербаков Ярослав АІЩДІШ 6 (1)
Алєесєєв Руслан ФК “Меджибіж” 5
Вербовий Євгеній ФК “ЕЛЕКТРОТРАНС” 5
Власюк Артем “Престиж-Авто” 5
Гранчак Павло ФК “Лісоводи” 5
Зінкевич Михайло ФК Нива Летичів 5
Кобзаренко Владислав DARK HORSE 5
Кожелюк Віталій Vitagro 5
Кричківський Андрій ЛіонВСП 5
Курлов Даніл ЛіонВСП 5
Машталір Олександр ТГ Наркевичі 5
Нікольчук Володимир СУПЕР СІП 5
Пухтяр Денис Фахівець 5
Савчук Ерік ФК Лицарі 5
Скринник Кирил Весела Підкова 5
Слюсар Михайло ФК Лицарі 5
Соловей Ярослав МФК ТА ТИ ШО 5
Цимбалюк Олександр Nova Ushytsia 5
Шиманський Анатолій ФК “Сталь” 5
Шиян Дмитро Smereka (Писарівка) 5
Янковський Артем ФК “Сталь” 5
Ангелюк Ілля АІЩДІШ 4
Б’ялковський Ілля Melix-Заслучненська ТГ 4
Бесіда Ігор ФК “ЕЛЕКТРОТРАНС” 4
Бобік Андрій Фахівець 4
Голюк Олександр ФК “Сталь” 4
Гуйван Іван Nova Ushytsia 4
Гурницький Андрій Фортуна 4
Дроваль Віталій Vitagro 4
Коржук Максим Melix-Заслучненська ТГ 4
Курманський Олексій АІЩДІШ 4
Левандовський Віталій МФК ТА ТИ ШО 4
Леськов Роман ФК Нива Летичів 4
Микуляк Дмитро МФК “Дует+” (Війтівці) 4
Мойдал Павло АІЩДІШ 4
Мокрота Максим Smereka (Писарівка) 4
Мостепанюк Юрій Nova Ushytsia 4
Олійник Андрій ФК Нива Летичів 4
Сабуняк Роман Melix-Заслучненська ТГ 4
Савчук Сергій FC ADRENALINE MK 4
Тернавський Юрій МФК “Дует+” (Війтівці) 4
Ткачук Руслан “КРИСТАЛ-Вишнівчик” 4
Трепез Олександр ФК “Сталь” 4
Франков Володимир МФК “Дует+” (Війтівці) 4
Халак Богдан FC SHARK 4
Цвігун Владислав Весела Підкова 4
Іщук Олександр ФК ЛАЙФСЕЛЛ 3
Атласюк Сергій Фахівець 3
Бабик Ярослав ФК “Лісоводи” 3
Боднар Микола Поділля Метиз 3
Болотюк Іван Vitagro 3
Борейко Олесь Весела Підкова 3
Бурка Остап FC Aristocrats 3
Ваховський Олексій FC Aristocrats 3
Вознюк Микола “Престиж-Авто” 3
Гіджеліцький Ігор ФК “МІЦЬ” 3
Герега Руслан ФК “Вовки-Вовковинці” 3
Грибовський Богдан Nova Ushytsia 3
Грицаєв Тарас Весела Підкова 3
Губерначук Ярослав FC ADRENALINE MK 3
Гурняк Олександр Олекс. Поділля Метиз 3
Душа Денис FC SHARK 3
Зюбрицький Віталій АІЩДІШ 3
Коваль Дмитро “Прогрес-В” Михайлівка 3
Кондратюк Микола ФК ЛАЙФСЕЛЛ 3
Кошельник Вадим ФК “Меджибіж” 3
Кулаков Олексій ФК “Лісоводи” 3
Куражнов Тімур FC SHARK 3
Лужняк Валентин FC SHARK 3
Лучинін Вадим Vavilon 3
Лянскорунський Сергій ФК “МІЦЬ” 3
Міль Роман Гладіатор 3
Магеляс Владислав ФК Лицарі 3
Медведчук Максим FC ADRENALINE MK 3
Мельник Владислав Фортуна 3
Михайлюк Олександр Васильович ФК “Сталь” 3
Мойсюк Віктор Поділля-АТО 3
Мотичко Максим Nova Ushytsia 3
Мощанець Павло Vitagro 3
Муляр Вадим Nova Ushytsia 3
Мусатов Олексій Поділля Метиз 3
Науменко Руслан Фортуна 3
Некрасов Григорій МФК “БУГ” 3
Підгородоцький Сергій ФК ЛАЙФСЕЛЛ 3
Павленко Олег “ПРИКОРДОННИК-2” 3
Панасюк Віктор ФК Нива Летичів 3
Плакса Євген Фахівець 3
Подколзін Валерій МФК “БУГ” 3
Римар Степан МФК “Дует+” (Війтівці) 3
Скібінський Дмитро ФК “Вовки-Вовковинці” 3
Слободянюк Роман ФК “Меджибіж” 3
Смішно Олександр Поділля-АТО 3
Сохарук Артем Vavilon 3
Суворов Максим ФК “ЕЛЕКТРОТРАНС” 3
Ткачук Богдан Андрійович Фахівець 3
Ткачук Олександр ФК Лицарі 3
Федорчук Андрій Поділля Метиз 3
Цебрій Назар ТГ Наркевичі 3
Чернецький Артур Лук’янівська 3
Чернятинський Віктор “Престиж-Авто” 3
Ярощук Олексій Гладіатор 3
Куцак Максим Фортуна 3 (1)
Івахов Дмитро АІЩДІШ 2
Ігнатов Вадим СУПЕР СІП 2
Алексєєв Микола “КРИСТАЛ-Вишнівчик” 2
Білий Валерій ФК “Лісоводи” 2
Бабич Сергій ФК Нива Летичів 2
Багрій Вадим FC Aristocrats 2
Багрійчук Віктор Поділля-АТО 2
Басій Владислав Smereka (Писарівка) 2
Бжуско Олег МФК “Дует+” (Війтівці) 2
Буган Сергій “КРИСТАЛ-Вишнівчик” 2
Вавринюк Павло FC SHARK 2
Васильков Олександр Весела Підкова 2
Верескун Роман МФК “БУГ” 2
Вовчинський Богдан ТГ Наркевичі 2
Гаєвський Мирослав Весела Підкова 2
Герецький ВІктор АІЩДІШ 2
Горенко Денис “СКОРПІОН” 2
Гуменюк Богдан ФК Лицарі 2
Гусар Максим Melix-Заслучненська ТГ 2
Денисюк Юрій Melix-Заслучненська ТГ 2
Дмитришин Михайло ФК “Сталь” 2
Долічний Арсен Smereka (Писарівка) 2
Дубіца Костянтин Melix-Заслучненська ТГ 2
Дяк Богдан ФК “Сталь” 2
Загородній Ярослав FC ADRENALINE MK 2
Закуренко Олександр СУПЕР СІП 2
Кірик Ігор DARK HORSE 2
Каленик Дмитро “СКОРПІОН” 2
Качурка Ігор ФК “Сталь” 2
Кашперук Дмитро Smereka (Писарівка) 2
Константинов Сергій МФК ТА ТИ ШО 2
Котоній Владислав “КРИСТАЛ-Вишнівчик” 2
Кошовський Володимир Поділля-АТО 2
Крук Олександр COMING SOON 2
Літинський Владислав COMING SOON 2
Лаврентюк Ігор ФК Нива Летичів 2
Мізин Ярослав Гладіатор 2
Мазур Назар МФК “Дует+” (Війтівці) 2
Марущак Віталій Фахівець 2
Махніцький Андрій МФК “Дует+” (Війтівці) 2
Микуш Олександр ФК Нива Летичів 2
Муц Максим МФК “Дует+” (Війтівці) 2
Ориховський Віталій “ПРИКОРДОННИК-2” 2
Пендечук Андрій Melix-Заслучненська ТГ 2
Перушко Кіріл “ПРИКОРДОННИК-2” 2
Продан Ілья ФК “ЕЛЕКТРОТРАНС” 2
Сікорський Олексій МФК ТА ТИ ШО 2
Сімчук Олександр Melix-Заслучненська ТГ 2
Самолюк Павло СУПЕР СІП 2
Сампір Владислав “ПРИКОРДОННИК-2” 2
Саніцький Дмитро Vavilon 2
Семенчук Богдан FC SHARK 2
Скрябін Євген Vitagro 2
Стрільчук Ігор АІЩДІШ 2
Тарантаєв Максим “СКОРПІОН” 2
Тимощук Ярослав COMING SOON 2
Ткачук Дмитро ТГ Наркевичі 2
Томусяк Владислав FC SHARK 2
Топільчук Андрій Поділля-АТО 2
Туменко Олександр Фортуна 2
Хомишен Микола МФК “БУГ” 2
Худик Олександр ФК “Сталь” 2
Черенков Костянтин Поділля-АТО 2
Шило Володимир “Престиж-Авто” 2
Яцків Михайло ФК “ЕЛЕКТРОТРАНС” 2
Білик Денис Гладіатор 1
Білусяк Богдан Весела Підкова 1
Балан Віталій Melix-Заслучненська ТГ 1
Бистрих Володимир DARK HORSE 1
Бобінський Володимир ФК “Вовки-Вовковинці” 1
Булинін Сергій МФК “Дует+” (Війтівці) 1
Буяльський Ілля Лук’янівська 1
Віт Віталій ФК ЛАЙФСЕЛЛ 1
Віштал Євгеній ФК Нива Летичів 1
Варцаба Андрій ФК “Меджибіж” 1
Ведмеденко Юрій ЛіонВСП 1
Власюк Денис Лук’янівська 1
Вознюк Руслан ФК ЛАЙФСЕЛЛ 1
Волянський Артем FC SHARK 1
Гаврилюк Андрій МФК ТА ТИ ШО 1
Галузінський Іван МФК ТА ТИ ШО 1
Гах Олександр Поділля-АТО 1
Гловіцький Дмитро Vitagro 1
Глушко Кирилло МФК ТА ТИ ШО 1
Голка Дмитро Гладіатор 1
Гончар Максим FC ADRENALINE MK 1
Горбатюк Максим Melix-Заслучненська ТГ 1
Горбуль Дмитро Vitagro 1
Грінь Михайло Фортуна 1
Губчук Михайло “ПРИКОРДОННИК-2” 1
Дідух Ярослав ФК “Вовки-Вовковинці” 1
Діянчук Дмитро DARK HORSE 1
Давидов Денис ФК ЛАЙФСЕЛЛ 1
Дмитришин Олександр ФК “Сталь” 1
Дручков Артур Melix-Заслучненська ТГ 1
Дубовий Роман “КРИСТАЛ-Вишнівчик” 1
Жаворонков Георгій DARK HORSE 1
Журавський Олександр FC ADRENALINE MK 1
Завіша Павло ФК “Вовки-Вовковинці” 1
Заяць Роман “КРИСТАЛ-Вишнівчик” 1
Каракула Анатолій ФК Лицарі 1
Квока Сергій СУПЕР СІП 1
Кирилюк Іван “КРИСТАЛ-Вишнівчик” 1
Кобзаренко Віталій DARK HORSE 1
Коваль Вадим Фортуна 1
Ковальчук Олександр МФК “БУГ” 1
Койфман Олександр СУПЕР СІП 1
Коник Віталій FC ADRENALINE MK 1
Коржан Максим МФК ТА ТИ ШО 1
Королюк Олександр “СКОРПІОН” 1
Корчинський Ілля Лук’янівська 1
Кошелюк Руслан ФК “Вовки-Вовковинці” 1
Краєвський Сергій Фахівець 1
Кравчук Микола АІЩДІШ 1
Кривий Ігор МФК “БУГ” 1
Кулієв Юрій ТГ Наркевичі 1
Кулик Сергій МФК ТА ТИ ШО 1
Курлов Денис ЛіонВСП 1
Кухарук Богдан Лук’янівська 1
Кучер Костянтин ФК “Меджибіж” 1
Куян Ігор МФК “Дует+” (Війтівці) 1
Лабець Анатолій ФК ЛАЙФСЕЛЛ 1
Леонтієв Юрій ФК Лицарі 1
Лонський Олександр АІЩДІШ 1
Лукянюк Євгеній “ПРИКОРДОННИК-2” 1
Люлько Микола Поділля-АТО 1
Мазур Ярослав Nova Ushytsia 1
Макаренко Павло Vavilon 1
Михальчук Богдан ФК “Вовки-Вовковинці” 1
Мороз Олександр COMING SOON 1
Муха Дмитро DARK HORSE 1
Нікітін Олександр DARK HORSE 1
Навитанюк Максим “СКОРПІОН” 1
Невінський Олександр ТГ Наркевичі 1
Огороднічук Денис СУПЕР СІП 1
Огороднічук Руслан СУПЕР СІП 1
Осадчук Володимир Фортуна 1
Осовий Владислав FC Aristocrats 1
Очеретяний Олесь МФК ТА ТИ ШО 1
Підлипний Юрій Лук’янівська 1
Пірожков Ігор ФК Нива Летичів 1
Перун Сергій Гладіатор 1
Петращук Віктор ФК “Вовки-Вовковинці” 1
Пилипчук Андрій Фортуна 1
Подорванюк Іван Фахівець 1
Поліщук Олександр Вол. Vavilon 1
Поляк Артур ФК “Вовки-Вовковинці” 1
Понятовський Сергій Поділля-АТО 1
Потапський Ілля Весела Підкова 1
Приймак Артур ФК ЛАЙФСЕЛЛ 1
Пукас Денис ТГ Наркевичі 1
Регула Радіон Smereka (Писарівка) 1
Рогальський Даня “ПРИКОРДОННИК-2” 1
Рогожников Олег “КРИСТАЛ-Вишнівчик” 1
Романов Михайло Фортуна 1
Самусько Олег COMING SOON 1
Святюк Андрій Nova Ushytsia 1
Семененко Владислав FC ADRENALINE MK 1
Суєцький Олександр “КРИСТАЛ-Вишнівчик” 1
Суховерко Сергій Nova Ushytsia 1
Суховецький Назар Smereka (Писарівка) 1
Твердохліб Тарас “Прогрес-В” Михайлівка 1
Теренов Олександр Гладіатор 1
Тисячний Руслан СУПЕР СІП 1
Тичинський Дмитро ТГ Наркевичі 1
Ткачук Андрій FC ADRENALINE MK 1
Ткачук Богдан COMING SOON 1
Філюк Вадим FC ADRENALINE MK 1
Федорович Владислав Фахівець 1
Фурман Роман Nova Ushytsia 1
Хажинський Назар Фахівець 1
Ханейчук Юрій МФК ТА ТИ ШО 1
Черниш Олександр ФК “ЕЛЕКТРОТРАНС” 1
Човган Олександр “КРИСТАЛ-Вишнівчик” 1
Шанін Володимир FC ADRENALINE MK 1
Шаповалов Андрій ЛіонВСП 1
Шебетко Петро Поділля-АТО 1
Шевчук Андрій DARK HORSE 1
Шептицький Максим COMING SOON 1
Щенсневич Карина Весела Підкова 1
Янковський Владислав ФК “Вовки-Вовковинці” 1
Ярмощук Вадим ФК “ЕЛЕКТРОТРАНС” 1
Гранчак Валерій ФК “Лісоводи” 1 (1)
Сірук Мирослав ФК “Меджибіж” 1 (1)

Втішні кубки

Гравець Команда Голи
Бабик Ярослав ФК “Лісоводи” 7
Кошелюк Вадим ФК “Вовки-Вовковинці” 7
Королюк Олександр “СКОРПІОН” 5
Кейлик Денис ФК Лицарі 4
Козар Іван ФК “Лісоводи” 4
Михальчук Богдан ФК “Вовки-Вовковинці” 4
Слободянюк Роман ФК “Меджибіж” 4
Чернецький Артур Лук’янівська 4
Шевчук Андрій DARK HORSE 4
Іщук Олександр ФК ЛАЙФСЕЛЛ 3
Ангелюк Ілля АІЩДІШ 3
Атерлей Василь ФК ЛАЙФСЕЛЛ 3
Бабій Євген “СКОРПІОН” 3
Гіджеліцький Ігор ФК “МІЦЬ” 3
Гуменюк Богдан ФК Лицарі 3
Константинов Сергій МФК ТА ТИ ШО 3
Кошельник Вадим ФК “Меджибіж” 3
Ліщинський Андрій ФК “Вовки-Вовковинці” 3
Локазюк Віктор “СКОРПІОН” 3
Мельник Артем DARK HORSE 3
Модулев Віталій FC Aristocrats 3
Невінський Олександр ТГ Наркевичі 3
Остаповець Максим “ПРИКОРДОННИК-2” 3
Пробитий Роман ФК “Лісоводи” 3
Сірук Мирослав ФК “Меджибіж” 3
Сампір Владислав “ПРИКОРДОННИК-2” 3
Шапельський Владислав COMING SOON 3
Ярощук Олексій Гладіатор 3
Білий Валерій ФК “Лісоводи” 2
Білик Денис Гладіатор 2
Блессінг Какоха Гладіатор 2
Ваховський Олексій FC Aristocrats 2
Величко Костянтин ФК “МІЦЬ” 2
Власюк Артем “Престиж-Авто” 2
Герецький ВІктор АІЩДІШ 2
Глушко Кирилло МФК ТА ТИ ШО 2
Дручков Артур Melix-Заслучненська ТГ 2
Дубіца Костянтин Melix-Заслучненська ТГ 2
Загородній Ярослав FC ADRENALINE MK 2
Качан Євген DARK HORSE 2
Кашперук Владислав Smereka (Писарівка) 2
Кашперук Дмитро Smereka (Писарівка) 2
Козар Олександр СУПЕР СІП 2
Коржан Максим МФК ТА ТИ ШО 2
Коржук Максим Melix-Заслучненська ТГ 2
Крутило Андрій FC ADRENALINE MK 2
Куражнов Тімур FC SHARK 2
Лянскорунський Сергій ФК “МІЦЬ” 2
Міль Роман Гладіатор 2
Марущак Валерій ФК “МІЦЬ” 2
Машталер Роман ФК “Лісоводи” 2
Муха Дмитро DARK HORSE 2
Нікольчук Володимир СУПЕР СІП 2
Навитанюк Максим “СКОРПІОН” 2
Підгородоцький Сергій ФК ЛАЙФСЕЛЛ 2
Парабальніков Артур Гладіатор 2
Перушко Кіріл “ПРИКОРДОННИК-2” 2
Приймак Артур ФК ЛАЙФСЕЛЛ 2
Пушкар Олексій МФК “БУГ” 2
Райковський Ілля FC Aristocrats 2
Рудик Олексій МФК ТА ТИ ШО 2
Самолига Олег ФК “ЕЛЕКТРОТРАНС” 2
Семенчук Богдан FC SHARK 2
Ткаліч Ігор ЛіонВСП 2
Трепез Олександр ФК “Сталь” 2
Шиян Дмитро Smereka (Писарівка) 2
Ясенко Дмитро Весела Підкова 2
Ігнатов Вадим СУПЕР СІП 1
Білусяк Богдан Весела Підкова 1
Багрійчук Віктор Поділля-АТО 1
Басій Владислав Smereka (Писарівка) 1
Баценко Іван СУПЕР СІП 1
Бесіда Ігор ФК “ЕЛЕКТРОТРАНС” 1
Бистрих Володимир DARK HORSE 1
Бобінський Володимир ФК “Вовки-Вовковинці” 1
Ведмеденко Юрій ЛіонВСП 1
Вербовий Валерій МФК “БУГ” 1
Волошин Олег ФК “ЕЛЕКТРОТРАНС” 1
Гаєвський Мирослав Весела Підкова 1
Гаврилюк Андрій МФК ТА ТИ ШО 1
Гавриш Андрій “Престиж-Авто” 1
Глега Артем МФК ТА ТИ ШО 1
Голеніщев Ігор СУПЕР СІП 1
Горенко Денис “СКОРПІОН” 1
Гранчак Валерій ФК “Лісоводи” 1
Гурницький Андрій Фортуна 1
Давидов Ярослав ЛіонВСП 1
Дмитришин Михайло ФК “Сталь” 1
Долічний Арсен Smereka (Писарівка) 1
Жаворонков Георгій DARK HORSE 1
Журавський Олександр FC ADRENALINE MK 1
Завіша Павло ФК “Вовки-Вовковинці” 1
Зюбрицький Віталій АІЩДІШ 1
Каракула Анатолій ФК Лицарі 1
Катернога Валерій АІЩДІШ 1
Качурка Ігор ФК “Сталь” 1
Кобзаренко Владислав DARK HORSE 1
Кордонець Дмитро Фортуна 1
Кошелюк Руслан ФК “Вовки-Вовковинці” 1
Кошовський Володимир Поділля-АТО 1
Кравчук Микола АІЩДІШ 1
Кричківський Андрій ЛіонВСП 1
Кулаков Олексій ФК “Лісоводи” 1
Курлов Даніл ЛіонВСП 1
Літинський Владислав COMING SOON 1
Лабець Анатолій ФК ЛАЙФСЕЛЛ 1
Лебединський Олександр FC Aristocrats 1
Левандовський Віталій МФК ТА ТИ ШО 1
Лемець Олег МФК “БУГ” 1
Лонський Олександр АІЩДІШ 1
Ляур Максим Лук’янівська 1
Магеляс Владислав ФК Лицарі 1
Макарчук Віталій “СКОРПІОН” 1
Малик Артем ФК “МІЦЬ” 1
Медведчук Максим FC ADRENALINE MK 1
Мельник Сергій МФК “БУГ” 1
Михайлюк Олександр Васильович ФК “Сталь” 1
Михальчук Тарас МФК “БУГ” 1
Мокрота Максим Smereka (Писарівка) 1
Молодих Сергій Фортуна 1
Науменко Руслан Фортуна 1
Некрасов Григорій МФК “БУГ” 1
Огороднічук Руслан СУПЕР СІП 1
Ольховий Богдан ФК ЛАЙФСЕЛЛ 1
Осіпов Олександр “ПРИКОРДОННИК-2” 1
Очеретяний Олесь МФК ТА ТИ ШО 1
Павленко Євген АІЩДІШ 1
Пендечук Андрій Melix-Заслучненська ТГ 1
Попович Владислав FC SHARK 1
Рогальський Даня “ПРИКОРДОННИК-2” 1
Січкар Сергій Поділля-АТО 1
Савчук Ерік ФК Лицарі 1
Скібінський Дмитро ФК “Вовки-Вовковинці” 1
Слюсар Михайло ФК Лицарі 1
Сохарук Артем Vavilon 1
Суховецький Назар Smereka (Писарівка) 1
Теренов Олександр Гладіатор 1
Тичинський Дмитро ТГ Наркевичі 1
Ткачук Андрій FC ADRENALINE MK 1
Ткачук Андрій Володимирович Гладіатор 1
Хомишен Микола МФК “БУГ” 1
Чернятинський Віктор “Престиж-Авто” 1
Чудіновський Олександр ФК “Меджибіж” 1
Шептицький Максим COMING SOON 1
Щербаков Ярослав АІЩДІШ 1
Юхимчук Андрій ФК “МІЦЬ” 1
Ярмощук Вадим ФК “ЕЛЕКТРОТРАНС” 1

 

Кубок Нескорених. Бомбардири

Гравець Команда Голи З пен.
Невінський Олександр ТГ Наркевичі 3
Шапельський Владислав COMING SOON 3
Власюк Артем “Престиж-Авто” 2
Куражнов Тімур FC SHARK 2
Пушкар Олексій МФК “БУГ” 2
Семенчук Богдан FC SHARK 2
Ясенко Дмитро Весела Підкова 2 (1)
Білусяк Богдан Весела Підкова 1
Вербовий Валерій МФК “БУГ” 1
Гаєвський Мирослав Весела Підкова 1
Гавриш Андрій “Престиж-Авто” 1
Гурницький Андрій Фортуна 1
Кордонець Дмитро Фортуна 1
Літинський Владислав COMING SOON 1
Лемець Олег МФК “БУГ” 1
Мельник Сергій МФК “БУГ” 1
Михальчук Тарас МФК “БУГ” 1
Молодих Сергій Фортуна 1
Науменко Руслан Фортуна 1
Некрасов Григорій МФК “БУГ” 1
Попович Владислав FC SHARK 1
Сохарук Артем Vavilon 1
Тичинський Дмитро ТГ Наркевичі 1
Хомишен Микола МФК “БУГ” 1
Чернятинський Віктор “Престиж-Авто” 1
Шептицький Максим COMING SOON 1

Грубіяни

Гравець Команда ЧК ЖК ЧК*5+ЖК
Машталір Сергій ТГ Наркевичі 2 3 13
Кобзаренко Владислав DARK HORSE 1 5 10
Лях Ігор Vavilon 1 3 8
Вівсянко Руслан Гладіатор 1 2 7
Віштал Євгеній ФК Нива Летичів 1 2 7
Зведенюк Микола МФК ТА ТИ ШО 1 2 7
Кейлик Денис ФК Лицарі 1 2 7
Микуляк Дмитро МФК “Дует+” (Війтівці) 1 2 7
Семенчук Богдан FC SHARK 1 2 7
Суєцький Олександр “КРИСТАЛ-Вишнівчик” 1 2 7
Алексєєв Микола “КРИСТАЛ-Вишнівчик” 1 1 6
Гаєвський Мирослав Весела Підкова 1 1 6
Грищук Бронислав ТГ Наркевичі 1 1 6
Лисецький Микола ФК Нива Летичів 1 1 6
Мусатов Олексій Поділля Метиз 1 1 6
Невінський Олександр ТГ Наркевичі 1 1 6
Павленко Олег “ПРИКОРДОННИК-2” 1 1 6
Соловей Ярослав МФК ТА ТИ ШО 1 1 6
Шило Володимир “Престиж-Авто” 1 1 6
Буртник Олег Nova Ushytsia 1 0 5
Волошин Дмитро Весела Підкова 1 0 5
Гурський Максим DARK HORSE 1 0 5
Корженівський Богдан Vavilon 1 0 5
Куражнов Тімур FC SHARK 1 0 5
Куцак Максим Фортуна 1 0 5
Мойсюк Віктор Поділля-АТО 1 0 5
Пасічник Сергій Гладіатор 1 0 5
Пипа Володимир ФК “Лісоводи” 1 0 5
Подорванюк Іван Фахівець 1 0 5
Тичинський Дмитро ТГ Наркевичі 1 0 5
Токарчук Віктор “Престиж-Авто” 1 0 5
Ягольніцький Олег ФК “МІЦЬ” 1 0 5
Янковський Артем ФК “Сталь” 1 0 5
Ярощук Олексій Гладіатор 1 0 5
Кошелюк Вадим ФК “Вовки-Вовковинці” 0 5 5
Михайлюк Олександр Васильович ФК “Сталь” 0 5 5
Бойчук Назарій ФК Нива Летичів 0 4 4
Лянскорунський Сергій ФК “МІЦЬ” 0 4 4
Молодих Сергій Фортуна 0 4 4
Петриковець Дмитро ЛіонВСП 0 4 4
Стешенков Максим “ПРИКОРДОННИК-2” 0 4 4
Цвігун Владислав Весела Підкова 0 4 4
Чернов Вадим “Престиж-Авто” 0 4 4
Ярмощук Вадим ФК “ЕЛЕКТРОТРАНС” 0 4 4
Вівчянко Богдан Гладіатор 0 3 3
Вовчинський Богдан ТГ Наркевичі 0 3 3
Волянський Артем FC SHARK 0 3 3
Головко Юрій МФК “Дует+” (Війтівці) 0 3 3
Константинов Сергій МФК ТА ТИ ШО 0 3 3
Коржук Максим Melix-Заслучненська ТГ 0 3 3
Курлов Даніл ЛіонВСП 0 3 3
Кухта Павло СУПЕР СІП 0 3 3
Олійник Андрій ФК Нива Летичів 0 3 3
Сікорський Олексій МФК ТА ТИ ШО 0 3 3
Ханейчук Юрій МФК ТА ТИ ШО 0 3 3
Атласюк Сергій Фахівець 0 2 2
Білик Денис Гладіатор 0 2 2
Бабій Євген “СКОРПІОН” 0 2 2
Бабик Ярослав ФК “Лісоводи” 0 2 2
Багрій Вадим FC Aristocrats 0 2 2
Вітка Сергій МФК “Дует+” (Війтівці) 0 2 2
Ваховський Олексій FC Aristocrats 0 2 2
Волошин Олег ФК “ЕЛЕКТРОТРАНС” 0 2 2
Гавриш Андрій “Престиж-Авто” 0 2 2
Гнусінський Артур “ПРИКОРДОННИК-2” 0 2 2
Голюк Олександр ФК “Сталь” 0 2 2
Гранчак Валерій ФК “Лісоводи” 0 2 2
Гудзь Богдан “Престиж-Авто” 0 2 2
Гуменюк Андрій “Престиж-Авто” 0 2 2
Давидов Артем Vavilon 0 2 2
Данілов Андрій ЛіонВСП 0 2 2
Денисюк Юрій Melix-Заслучненська ТГ 0 2 2
Дубіца Костянтин Melix-Заслучненська ТГ 0 2 2
Жаворонков Георгій DARK HORSE 0 2 2
Кірик Ігор DARK HORSE 0 2 2
Козак В’ячеслав Поділля-АТО 0 2 2
Королюк Олександр “СКОРПІОН” 0 2 2
Кошельник Вадим ФК “Меджибіж” 0 2 2
Леськов Роман ФК Нива Летичів 0 2 2
Локазюк Віктор “СКОРПІОН” 0 2 2
Лужняк Валентин FC SHARK 0 2 2
Малюта Дмитро Лук’янівська 0 2 2
Михальчук Богдан ФК “Вовки-Вовковинці” 0 2 2
Модулев Віталій FC Aristocrats 0 2 2
Мокрота Максим Smereka (Писарівка) 0 2 2
Надольний Назар Vitagro 0 2 2
Остаповець Максим “ПРИКОРДОННИК-2” 0 2 2
Панасюк Віктор ФК Нива Летичів 0 2 2
Похно Вадим “КРИСТАЛ-Вишнівчик” 0 2 2
Пушкар Олексій МФК “БУГ” 0 2 2
Слободян Віталій “Прогрес-В” Михайлівка 0 2 2
Станкевич Ярослав FC SHARK 0 2 2
Суховерко Сергій Nova Ushytsia 0 2 2
Ткачук Руслан “КРИСТАЛ-Вишнівчик” 0 2 2
Туменко Олександр Фортуна 0 2 2
Халак Богдан FC SHARK 0 2 2
Хлопонін Андрій Фахівець 0 2 2
Хмура Костянтин ФК “МІЦЬ” 0 2 2
Цимбалюк Михайло Гладіатор 0 2 2
Цимбалюк Олександр Nova Ushytsia 0 2 2
Юхимчук Андрій ФК “МІЦЬ” 0 2 2
Іваніцький Ігор Nova Ushytsia 0 1 1
Ігнатов Вадим СУПЕР СІП 0 1 1
Антонюк Данило “Прогрес-В” Михайлівка 0 1 1
Білецький Тимур “СКОРПІОН” 0 1 1
Білий Валерій ФК “Лісоводи” 0 1 1
Білусяк Богдан Весела Підкова 0 1 1
Бабич Сергій ФК Нива Летичів 0 1 1
Багрійчук Віктор Поділля-АТО 0 1 1
Баценко Іван СУПЕР СІП 0 1 1
Бачинський Дмитро ФК Нива Летичів 0 1 1
Бесіда Ігор ФК “ЕЛЕКТРОТРАНС” 0 1 1
Бистрих Володимир DARK HORSE 0 1 1
Борейко Олесь Весела Підкова 0 1 1
Ведмеденко Юрій ЛіонВСП 0 1 1
Вербовий Євгеній ФК “ЕЛЕКТРОТРАНС” 0 1 1
Вербовий Валерій МФК “БУГ” 0 1 1
Верескун Роман МФК “БУГ” 0 1 1
Вознюк Руслан ФК ЛАЙФСЕЛЛ 0 1 1
Гіджеліцький Ігор ФК “МІЦЬ” 0 1 1
Гаман Денис Vitagro 0 1 1
Гах Олександр Поділля-АТО 0 1 1
Гордань Володимир ФК “МІЦЬ” 0 1 1
Гранчак Павло ФК “Лісоводи” 0 1 1
Гурін Роман Vitagro 0 1 1
Давидов Ярослав ЛіонВСП 0 1 1
Дикий Назар ФК “Лісоводи” 0 1 1
Дмитришин Ігор ФК “Сталь” 0 1 1
Допта Олександр Vitagro 0 1 1
Дроваль Віталій Vitagro 0 1 1
Дубінін Ігор Фортуна 0 1 1
Дубовий Руслан DARK HORSE 0 1 1
Дяк Богдан ФК “Сталь” 0 1 1
Зінкевич Михайло ФК Нива Летичів 0 1 1
Загродський Сергій Поділля Метиз 0 1 1
Зюбрицький Віталій АІЩДІШ 0 1 1
Казмірчук Анатолій FC SHARK 0 1 1
Капатинський Тімур Поділля Метиз 0 1 1
Качан Євген DARK HORSE 0 1 1
Качурка Ігор ФК “Сталь” 0 1 1
Кашперук Владислав Smereka (Писарівка) 0 1 1
Коваль Дмитро “Прогрес-В” Михайлівка 0 1 1
Ковальчук Олександр МФК “БУГ” 0 1 1
Козар Олександр СУПЕР СІП 0 1 1
Колос Альберт ЛіонВСП 0 1 1
Кондратюк Микола ФК ЛАЙФСЕЛЛ 0 1 1
Кордонець Дмитро Фортуна 0 1 1
Корчинський Ілля Лук’янівська 0 1 1
Кохановський Петро Vavilon 0 1 1
Кошовський Володимир Поділля-АТО 0 1 1
Крутило Андрій FC ADRENALINE MK 0 1 1
Кулаков Олексій ФК “Лісоводи” 0 1 1
Кулик Сергій МФК ТА ТИ ШО 0 1 1
Літинський Владислав COMING SOON 0 1 1
Лабудько Віталій МФК “Дует+” (Війтівці) 0 1 1
Лаврентюк Ігор ФК Нива Летичів 0 1 1
Лапчук Павло ФК “Лісоводи” 0 1 1
Левандовський Віталій МФК ТА ТИ ШО 0 1 1
Лемець Олег МФК “БУГ” 0 1 1
Лисецький Михайло ФК Нива Летичів 0 1 1
Лозінський Дмитро Весела Підкова 0 1 1
Лонський Олександр АІЩДІШ 0 1 1
Лучинський Роман МФК ТА ТИ ШО 0 1 1
Ляур Максим Лук’янівська 0 1 1
Магеляс Владислав ФК Лицарі 0 1 1
Майоров Денис ФК “ЕЛЕКТРОТРАНС” 0 1 1
Мандрика Орест “ПРИКОРДОННИК-2” 0 1 1
Марцинишен Дмитро ФК “Лісоводи” 0 1 1
Мацерук Артем FC ADRENALINE MK 0 1 1
Медведчук Олександр FC ADRENALINE MK 0 1 1
Мельник Владислав Фортуна 0 1 1
Мельник Сергій МФК “БУГ” 0 1 1
Миколенко Максим ЛіонВСП 0 1 1
Михайлюк Олександр “КРИСТАЛ-Вишнівчик” 0 1 1
Михальчук Тарас МФК “БУГ” 0 1 1
Московчук Богдан ФК “МІЦЬ” 0 1 1
Мощанець Дмитро Vitagro 0 1 1
Муляр Вадим Nova Ushytsia 0 1 1
Нікітін Олександр DARK HORSE 0 1 1
Навитанюк Максим “СКОРПІОН” 0 1 1
Наконечний Максим ФК “Вовки-Вовковинці” 0 1 1
Нащубський Олександр “Прогрес-В” Михайлівка 0 1 1
Новіцький Вадим Nova Ushytsia 0 1 1
Осадчук Володимир Фортуна 0 1 1
Пендечук Андрій Melix-Заслучненська ТГ 0 1 1
Перун Сергій Гладіатор 0 1 1
Петращук Віктор ФК “Вовки-Вовковинці” 0 1 1
Подколзін Валерій МФК “БУГ” 0 1 1
Попович Владислав FC SHARK 0 1 1
Рапацький Євгеній COMING SOON 0 1 1
Решітник Олексій Vavilon 0 1 1
Римар Степан МФК “Дует+” (Війтівці) 0 1 1
Романчук Вадим Vitagro 0 1 1
Рудик Олексій МФК ТА ТИ ШО 0 1 1
Сірук Мирослав ФК “Меджибіж” 0 1 1
Сірук Руслан ФК “Меджибіж” 0 1 1
Савчук Андрій Сергійович МФК ТА ТИ ШО 0 1 1
Савчук Ерік ФК Лицарі 0 1 1
Савчук Сергій FC ADRENALINE MK 0 1 1
Салабай Святослав ФК “Меджибіж” 0 1 1
Самусько Олег COMING SOON 0 1 1
Саніцький Дмитро Vavilon 0 1 1
Сас Павло Фортуна 0 1 1
Скрябін Євген Vitagro 0 1 1
Слівінський Віталій ФК “МІЦЬ” 0 1 1
Слободянюк Роман ФК “Меджибіж” 0 1 1
Слюсар Михайло ФК Лицарі 0 1 1
Смішно Олександр Поділля-АТО 0 1 1
Собков Владислав ФК Лицарі 0 1 1
Стаднік Сергій “Прогрес-В” Михайлівка 0 1 1
Суворов Максим ФК “ЕЛЕКТРОТРАНС” 0 1 1
Тарантаєв Максим “СКОРПІОН” 0 1 1
Тарасюк Владислав ФК “Меджибіж” 0 1 1
Тернавський Юрій МФК “Дует+” (Війтівці) 0 1 1
Тимосевич Вадим Фахівець 0 1 1
Тимошенко Олександр ФК Лицарі 0 1 1
Тимощук Дмитро Nova Ushytsia 0 1 1
Ткаліч Ігор ЛіонВСП 0 1 1
Ткачук Богдан COMING SOON 0 1 1
Ткачук Владислав ТГ Наркевичі 0 1 1
Ткачук Олександр ФК Лицарі 0 1 1
Трепез Олександр ФК “Сталь” 0 1 1
Федорович Владислав Фахівець 0 1 1
Худик Олександр ФК “Сталь” 0 1 1
Чернецький Артур Лук’янівська 0 1 1
Черниш Олександр ФК “ЕЛЕКТРОТРАНС” 0 1 1
Шапельський Владислав COMING SOON 0 1 1
Шафер Олександр ФК Нива Летичів 0 1 1
Шебетко Петро Поділля-АТО 0 1 1
Щербаков Ярослав АІЩДІШ 0 1 1
Янковський Владислав ФК “Вовки-Вовковинці” 0 1 1
Ясенко Дмитро Весела Підкова 0 1 1
Яцків Михайло ФК “ЕЛЕКТРОТРАНС” 0 1 1

 

 

 

 

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here