Статистика після 1/4 Кубку Преміум-ліги

0
66

Ексклюзивний партнер ПРЕМІУМ-ЛІГИ відкритого Чемпіонату (Кубку) Хмельницького з футзалу сезону 2023/2024 років – бренд JAKO

Офіційний партнер ПРЕМІУМ-ЛІГИ відкритого Чемпіонату (Кубку) Хмельницького з футзалу сезону 2023/2024 років – компанія Helpix – центр

Спеціальний партнер ПРЕМІУМ-ЛІГИ відкритого Чемпіонату (Кубку) Хмельницького з футзалу сезону 2023/2024 років – родинна пасіка GAVAGA – 100% натуральний мед!

Спеціальний партнер ПРЕМІУМ-ЛІГИ відкритого Чемпіонату (Кубку) Хмельницького з футзалу сезону 2023/2024 років – компанія SGK-1 – спортивне екіпірування і не тільки!

Стабільний партнер ПРЕМІУМ-ЛІГИ відкритого Чемпіонату (Кубку) Хмельницького з футзалу сезону 2023/2024 років – готельно-розважальний комплекс «Південна брама»

Спеціальний мобільний партнер ПРЕМІУМ-ЛІГИ відкритого Чемпіонату Хмельницького з футзалу сезону 2023/2024 років – мережа мобільних магазинів «Мобіфренд»

Спеціальний партнер ПРЕМІУМ-ЛІГИ відкритого Чемпіонату Хмельницького з футзалу сезону 2023/2024 – компанія
Rise Up – сонячні електростанції  

Інформаційний партнер ПРЕМІУМ-ЛІГИ відкритого Чемпіонату Хмельницького з футзалу сезону 2023/2024 Інтернет-видання ВСІМ – Новини Хмельницького vsim.ua

Бомбардири

Гравець Команда Голи З пен.
Дрезналь Кіріл Ветеран 10
Лісніченко Ігор ФК “ХМЕЛЬНИЦЬКІ ДЕЛІКАТЕСИ” 9
Познанський Дмитро TAD 9
Тимосевич Вадим Фахівець 8
Ведмедюк Борис FC “ADRENALINE” 6
Дурдас Андрій Лунтік 6
Лис Віталій ФК “ЕкоАльт” 6
Машталір Олександр ТГ Наркевичі 6
Першин Назар СК “Сокіл-2” 6
Чорний Микита ФК “Helpix” 6
Шафер Олександр ФК Нива Летичів 6
Барабаш Денис TAD 5
Глушко Владислав СК “Сокіл-2” 5
Горобець Вадим АУДІ 5
Гуменний Богдан FC “ADRENALINE” 5
Демкович Олександр ФК “Подільський Кремінь” 5
Мартинюк Дмитро ФК “ХМЕЛЬНИЦЬКІ ДЕЛІКАТЕСИ” 5
Сампір Владислав “ПРИКОРДОННИК-2” 5
Сергєєв Лев Ветеран 5
Соловей Олексій Алмаз 5
Стешенков Максим “ПРИКОРДОННИК-2” 5
Шматлай Костянтин COMING SOON 5
Бачмага Костянтин Епіцентр-К 4
Бохонок Дмитро Інтерпродсервіс 4
Гранатович Назарій АДВОКАТ 4
Донець Єгор ФК “Helpix” 4
Кашперук Дмитро Smereka (Писарівка) 4
Колісник Іван НОВАВЕТ 4
Невінський Олександр ТГ Наркевичі 4
Осіпов Олександр “ПРИКОРДОННИК-2” 4
Пухтяр Денис Фахівець 4
Стець Андрій Ковчег 4
Стожик Сергій ФК “ЕВЕЛІНА-Акпадон-Агро” 4
Столяр Дмитро Дми. ФК “ЮАН” 4
Стрельцов Максим ФК “Helpix” 4
Хібовський Артур СК “Сокіл-2” 4
Шкрябець Сергій ФК “Helpix” 4
Яровий Сергій ФК “ХМЕЛЬНИЦЬКІ ДЕЛІКАТЕСИ” 4
Калошин Максим ФК “Компанія” 4 (1)
Кручек Богдан ФК “Helpix” 4 (1)
Ільніцький Віктор Локомотив 3
Альохін Вадим КОНФЕРМАТ 3
Антонюк Володимир КОНФЕРМАТ 3
Білик Денис Гладіатор 3
Бойко Олег Ковчег 3
Віштал Євгеній ФК Нива Летичів 3
Вайнман Ілля Ветеран 3
Гаман Денис VITAGRO 3
Гарнець Андрій Nova Ushytsia 3
Давискиба Владислав Карат MEBLI REMTION 3
Дияк Олександр Епіцентр-К 3
Жук Данило Фахівець-Лідер-Амор 3
Кіут Ерік МЕНС 3
Каленик Дмитро “СКОРПІОН” 3
Калюжняк Денис Карат MEBLI REMTION 3
Кобзаренко Владислав DARK HORSE 3
Корженівський Богдан Vavilon 3
Моцний Юрій Diamant 3
Новіцький Вадим Nova Ushytsia 3
Овчинніков Олег Епіцентр-К 3
Остапов Вадим АДВОКАТ 3
Осяк Богдан Гладіатор 3
Павлюк Євген МЕНС 3
Пасічник Максим Карат MEBLI REMTION-2 3
Рабченюк Віктор ФК “Компанія” 3
Ростківський Ростислав СК “Сокіл-2” 3
Самолига Олег ФК “ЕЛЕКТРОТРАНС” 3
Скринник Кирил Весела Підкова 3
Соловей Роман Ветеран 3
Стецюк Вадим ФК “Helpix” 3
Тарантаєв Максим “СКОРПІОН” 3
Тимощук Максим НОВАВЕТ 3
Чемерис Владислав FC “ADRENALINE” 3
Ясінський Дмитро Лунтік 3
Ясенко Дмитро Весела Підкова 3
Слобода Сергій Алмаз 3 (1)
Іваніцький Ігор Nova Ushytsia 2
Алла Хадж Халаф BRILLIANT 2
Атласюк Сергій Фахівець 2
Бабій Євген “СКОРПІОН” 2
Байдусь Владислав FC “ADRENALINE” 2
Банас Ілля ДЮСШ 1 Будівельний Альянс Груп 2
Бармак Андрій Кардіфф 2
Басістий Ілля ФК “ITA-TOOLS” 2
Березовський Тарас Динамо-ГУНП 2
Босак Максим НОВАВЕТ 2
Брянський Олександр ФК “Філтекс” 2
Вівсянко Руслан Гладіатор 2
Вдовин Олексій TAD 2
Вербовий Валерій МФК “БУГ” 2
Веремчук Максим ФК “Helpix” 2
Верещагін Денис ФК “Олімп” (Солобківці) 2
Ветошко Євген ФК “ITA-TOOLS” 2
Власов Дмитро КОНФЕРМАТ 2
Воловик Валентин Фахівець 2
Волошин Дмитро Весела Підкова 2
Волошин Олександр Алмаз 2
Грибовський Богдан Nova Ushytsia 2
Давидов Денис ФК ЛАЙФСЕЛЛ 2
Дикий Олександр Ракета 2
Зінкевич Михайло ФК Нива Летичів 2
Заєць Віктор ДЮСШ 1 Будівельний Альянс Груп 2
Зубик Святослав МФК “URBAN” 2
Казва Олександр DARK HORSE 2
Калуков Дмитро FC “Woodmall-Femida” 2
Каплун Сергій ФК “Подільський Кремінь” 2
Качур Вадим ФК “ITA-TOOLS” 2
Кащен Тимур СК “Сокіл-2” 2
Кисіль Павло DARK HORSE 2
Ковальчук Сергій ФК “ЕкоАльт” 2
Козар Іван ФК “Лісоводи” 2
Козубович Тарас МЕНС 2
Коратач Едуард АВІАТОР 2
Кравчук Роман ДЮСШ 1 Будівельний Альянс Груп 2
Кричківський Андрій ЛіонВСП 2
Кубик Олег ФГ “КОСВО” 2
Куречко Вадим Ковчег 2
Кучеревич Владислав ФК “Олімп” (Солобківці) 2
Кучеренко Ілля Фахівець-Лідер-Амор 2
Левандовський Микола FC “ADRENALINE” 2
Леонов Олександр Ковчег 2
Лисий Зореслав ФК “Компанія” 2
Міль Роман Гладіатор 2
Марчук Назар Олегович Карат MEBLI REMTION 2
Марчук Олег ФК “ITA-TOOLS” 2
Мельніков Володимир Кардіфф 2
Мельник Артем DARK HORSE 2
Михайленко Роман ФК “Helpix” 2
Мойдал Павло АІЩДІШ 2
Мойсюк Віктор Поділля-АТО 2
Мустафін Павло ККФА-REDMION 2
Нагорний Вадим ФК “ЕВЕЛІНА-Акпадон-Агро” 2
Небесний Дмитро ФК “ЮАН” 2
Ориховський Віталій “ПРИКОРДОННИК-2” 2
Павлик Віктор ФК “Сокіл-Тірас” 2
Пасечник Дмитро ФК “Подільський Кремінь” 2
Плакса Євген Фахівець 2
Пушкар Олексій МФК “БУГ” 2
Рибій Віктор Vavilon 2
Рудик Олексій МФК ТА ТИ ШО 2
Сабадаш Костянтин ФК “ЮАН” 2
Сабуняк Роман Melix-Заслучненська ТГ 2
Самолюк Павло СУПЕР СІП 2
Самсонов Андрій ІНКОГНІТО 2
Семенюк Федір FC “Woodmall-Femida” 2
Серафімов Олександр ККФА-REDMION 2
Сич Максим ХФК “Давид” 2
Слободян Віталій “Прогрес-В” Михайлівка 2
Сметюх Тимофій ФК “ПРИКОРДОННИК-SUNOCO” 2
Сокур Олексій Фахівець-Лідер-Амор 2
Суворов Максим ФК “ЕЛЕКТРОТРАНС” 2
Ткаліч Ігор ЛіонВСП 2
Ткачук Богдан Андрійович Фахівець 2
Успенський Юрій Епіцентр-К 2
Федоров Антон Ветеран 2
Хажинський Назар Фахівець 2
Човган Олександр “КРИСТАЛ-Вишнівчик” 2
Шевчук Андрій DARK HORSE 2
Шевчук Роман Фахівець 2
Шиманський Анатолій ФК “Сталь” 2
Шитенков Артур Ковчег 2
Штельмах Ілля Diamant 2
Шутяк Дмитро Алмаз 2
Янчук Дмитро ФК ЛАЙФСЕЛЛ 2
Ярмощук Вадим ФК “ЕЛЕКТРОТРАНС” 2
Галюк Василь АДВОКАТ 2 (1)
Семенчук Богдан FC SHARK 2 (2)
Євсєєв Ярослав FC “ASTRUM” 1
Євсеєв Максим Епіцентр-К 1
Ілюхін Артур АУДІ 1
Авдєєв Дмитро Beerloga-Облавтодор 1
Авраменко Артур СК “Сокіл-2” 1
Ал Асфар Рамез Халед BRILLIANT 1
Алі Шаді Мухамед BRILLIANT 1
Альміз Олександр ІНКОГНІТО 1
Анікін Іван Royal Palace 1
Ангелюк Ілля АІЩДІШ 1
Андрушко Віталій Алмаз 1
Антонов Олександр ФК “Компанія” 1
Антонюк Владислав FC “Woodmall-Femida” 1
Атерлей Василь ФК ЛАЙФСЕЛЛ 1
Білань Ігор ФК Нива Летичів 1
Білусяк Богдан Весела Підкова 1
Багрійчук Віктор Поділля-АТО 1
Балобанов Дмитро ДБК 1
Бантус Сергій Diamant 1
Барицький Вадим ФК “Бігуча лань” 1
Басараб Юрій Алмаз 1
Басараба Денис НОВАВЕТ 1
Басун Ілля ФК “ITA-TOOLS” 1
Бачинський Дмитро ФК Нива Летичів 1
Бегаль Олександр МЕНС 1
Бедратий Олександр Епіцентр-К 1
Безвещук Вадим КОНФЕРМАТ 1
Белінський Микола ФК “ЕВЕЛІНА-Акпадон-Агро” 1
Беляк Павло Diamant 1
Берест Михайло Локомотив 1
Берлов Максим МФК “Тайфун” 1
Бернада Максим Інтерпродсервіс 1
Бесіда Ігор ФК “ЕЛЕКТРОТРАНС” 1
Блессінг Кахока Гладіатор 1
Бойко Володимир Віталійович “ТОВТРИ” 1
Бойчук Ігор Інтерпродсервіс 1
Бойчук Назарій ФК Нива Летичів 1
Борейко Олесь Весела Підкова 1
Бородій Дмитро Поділля Метиз 1
Брицький Владислав FC “Woodmall-Femida” 1
Брицький Руслан АУДІ 1
Буган Сергій “КРИСТАЛ-Вишнівчик” 1
Буцький Анатолій ФК “ITA-TOOLS” 1
Бушко Ілля ФК “ПРИКОРДОННИК-SUNOCO” 1
Вітка Сергій МФК “Дует+” (Війтівці) 1
Віштал Євгеній Олександрович ФК Нива Летичів 1
Вакух Дмитро МобіФренд 1
Вакух Олег Борисович МобіФренд 1
Василів Тарас Карат MEBLI REMTION 1
Васильков Сергій ФК “Олімп” (Солобківці) 1
Ведмеденко Юрій ЛіонВСП 1
Вельц Денис ІНКОГНІТО 1
Вербовий Євгеній ФК “ЕЛЕКТРОТРАНС” 1
Вербовий Владислав ФК “Helpix” 1
Вербовий Сергій Епіцентр-К 1
Верескун Роман МФК “БУГ” 1
Виноградов Андрій АДВОКАТ 1
Власов Давид ФК “Подільський Кремінь” 1
Власов Юрій ФК “Компанія” 1
Вовчинський Богдан ТГ Наркевичі 1
Вознюк Руслан ФК ЛАЙФСЕЛЛ 1
Волощук Андрій BRILLIANT 1
Гаєвський Мирослав Весела Підкова 1
Гайдайчук Дмитро Ден. АДВОКАТ 1
Гамолов Назар ЦЕНТР 13 1
Гловіцький Дмитро VITAGRO 1
Гнатишин Данило Фахівець-Лідер-Амор 1
Гнатюк Валентин ККФА-REDMION 1
Гноянко Євгеній Карат MEBLI REMTION 1
Голюк Олександр ФК “Сталь” 1
Гонтар Роман Фахівець-Лідер-Амор 1
Гончаров Аркадій МФК “Тайфун” 1
Гончарський Роман ФК “ЮАН” 1
Гранчак Павло ФК “Лісоводи” 1
Григоренко Олександр ФК “ITA-TOOLS” 1
Грицаєв Тарас Весела Підкова 1
Грицай Михайло НОВАВЕТ 1
Гудзь Богдан “Престиж-Авто” 1
Гуйван Іван Nova Ushytsia 1
Гула Вадим ФК “Нева” 1
Гуменюк Андрій “Престиж-Авто” 1
Гуменюк Ярослав ФК “Гвардія” 1
Гурницький Андрій Фортуна 1
Данилюк Олександр BRILLIANT 1
Даньків Тарас ФГ “КОСВО” 1
Дашкевич Андрій Beerloga-Облавтодор 1
Деркач Денис ФК “Олімп” (Солобківці) 1
Дмитришин Михайло ФК “Сталь” 1
Довгань Олександр ІНКОГНІТО 1
Доліба Ярослав Карат MEBLI REMTION 1
Дорошенко Олексій Ветеран 1
Драпак Микола НОВАВЕТ 1
Дробний Владислав ФК “ПРИКОРДОННИК-SUNOCO” 1
Дрозда Руслан УПП Хмельницький 1
Дячок Андрій FC “ASTRUM” 1
Дячок Віталій Diamant 1
Жидков Олег ТЕПЛОВИК 1
Журавський Олександр FC ADRENALINE MK 1
Заєць Олександр Динамо-ГУНП 1
Закреницький Ігор ФК “МІЦЬ” 1
Зданевич Степан ФК “Helpix” 1
Зелінський Денис ФК “ITA-TOOLS” 1
Земок Олександр FC “ASTRUM” 1
Кіт Вадим ККФА-REDMION 1
Каноненко Георгій Лунтік 1
Каракула Анатолій ФК Лицарі 1
Карачун Максим АУДІ 1
Карпенко Дмитро ФК “ЕкоАльт” 1
Касперський Олександр ФК “ЕЛЕКТРОТРАНС” 1
Качан Євген DARK HORSE 1
Коваль Вадим Фортуна 1
Ковальчук Богдан FC “ADRENALINE” 1
Ковтун Михайло ЦЕНТР 13 1
Кожелюк Віталій VITAGRO 1
Козар Олександр СУПЕР СІП 1
Козаренко Євгеній ФК “М’ясний маркет” 1
Коник Богдан FC “ADRENALINE” 1
Константинов Сергій МФК ТА ТИ ШО 1
Коренков Роман Локомотив 1
Коркішко Володимир ФК “Компанія” 1
Королюк Олександр “СКОРПІОН” 1
Косар Богдан “Олімп” ( Деражня) 1
Косман Даніїл ФК “Подільський Кремінь” 1
Котенков Ігор ФК “Атлетик-Ceresit Pro” 1
Кошовський Володимир Поділля-АТО 1
Кравець Артем Royal Palace 1
Криськов Олександр Ракета 1
Крищук Кіріл Фахівець-Лідер-Амор 1
Кузьмін Ростислав ТЕПЛОВИК 1
Курлов Даніл ЛіонВСП 1
Кутуз’ян Олександр FC Aristocrats 1
Лазарчук Володимир Ветеран 1
Левандовський Віталій МФК ТА ТИ ШО 1
Леськов Роман ФК Нива Летичів 1
Лисецький Михайло ФК Нива Летичів 1
Лисий Михайло Карат MEBLI REMTION 1
Лисюк Артем ДЮСШ 1 Будівельний Альянс Груп 1
Литвинюк Сергій Royal Palace 1
Локазюк Віктор “СКОРПІОН” 1
Лукянюк Євгеній “ПРИКОРДОННИК-2” 1
Лучинський Роман МФК ТА ТИ ШО 1
Люлькун Руслан МФК “Тайфун” 1
Лянскорунський Сергій ФК “МІЦЬ” 1
Лях Ігор Vavilon 1
Мірошник Руслан ЦЕНТР 13 1
Мазур Владислав Мик. “Престиж-Авто” 1
Майдан Олексій ФК “Helpix” 1
Макаров Даниіл FC “Woodmall-Femida” 1
Малюта Дмитро Лук’янівська 1
Мартиненко Іван АВІАТОР 1
Марчук Дмитро ЗАЛІВ 10 1
Махніцький Андрій МФК “Дует+” (Війтівці) 1
Машталір Сергій ТГ Наркевичі 1
Мейко Владислав FC “ADRENALINE” 1
Мельник Максим Поділля Метиз 1
Мельник Тарас Карат MEBLI REMTION 1
Микитюк Владислав Карат MEBLI REMTION 1
Микуш Олександр ФК Нива Летичів 1
Миронюк Ярослав МФК “URBAN” 1
Михайлов Олександр Алмаз 1
Модулев Віталій FC Aristocrats 1
Мокрота Максим Smereka (Писарівка) 1
Моспан Ігор ЦЕНТР 13 1
Музика Юрій ФК “ЕкоАльт” 1
Муляр Андрій ФК “ХМЕЛЬНИЦЬКІ ДЕЛІКАТЕСИ” 1
Муляр Вадим Nova Ushytsia 1
Нікітін Олександр DARK HORSE 1
Нємий Артур ФК “ХМЕЛЬНИЦЬКІ ДЕЛІКАТЕСИ” 1
Некрасов Григорій МФК “БУГ” 1
Нетеча Володимир ФК “ЮАН” 1
Оверчук Роман Епіцентр-К 1
Олянюк Мар’ян “ТОВТРИ” 1
Орленко Андрій ДЮСШ 1 Будівельний Альянс Груп 1
Осацький Владислав FC “Woodmall-Femida” 1
Остаповець Максим “ПРИКОРДОННИК-2” 1
Остафічук Дмитро Лунтік 1
Підручний Андрій УПП Хмельницький 1
Піхотко Олег ФК “ЕВЕЛІНА-Акпадон-Агро” 1
Палійчук Богдан УПП Хмельницький 1
Палійчук Валентин МЕНС 1
Панасюк Віктор ФК Нива Летичів 1
Пасічник Олексій Карат MEBLI REMTION 1
Першиков Ілля АУДІ 1
Петреченко Микола Лунтік 1
Петрук Євген АУДІ 1
Пилипчук Андрій Фортуна 1
Пищаль Вадим Інтерпродсервіс 1
Поліщук Олександр Вол. Vavilon 1
Понятовський Владислав ФК “Гвардія” 1
Пробитий Богдан Ковчег 1
Пробитий Роман ФК “Лісоводи” 1
Пугайчук Дмитро Nova Ushytsia 1
Пустовіт Михайло ФК Нива Летичів 1
Рапацький Євгеній COMING SOON 1
Рефель Вадим ФК “ПРИКОРДОННИК-SUNOCO” 1
Рибак Андрій Diamant 1
Рибчинський Назар ФК “ХМЕЛЬНИЦЬКІ ДЕЛІКАТЕСИ” 1
Розгон Сергій Ветеран 1
Романчев Віталій МФК “Тайфун” 1
Романюк Артем ФК “ХМЕЛЬНИЦЬКІ ДЕЛІКАТЕСИ” 1
Рудь Богдан ІНКОГНІТО 1
Сідорчук Владислав АВІАТОР 1
Сідорчук Станіслав АВІАТОР 1
Сікорський Ілля ДЮСШ 1 Будівельний Альянс Груп 1
Сікорський Олексій МФК ТА ТИ ШО 1
Сірук Мирослав ФК “Меджибіж” 1
Савчук Віктор АУДІ 1
Сакала Максим ФК “Нева” 1
Самонов Ігор Алмаз 1
Самсонюк Олександр КОНФЕРМАТ 1
Самчук Олександр ФК Лицарі 1
Свірщ Володимир АДВОКАТ 1
Свередюк Дмитро АУДІ 1
Секліцький Олександр НОВАВЕТ 1
Семененко Владислав FC “ADRENALINE” 1
Семенчук Віталій Кардіфф 1
Сендель Олексій Ветеран 1
Середюк Павло Динамо-ГУНП 1
Скоп’як Юрій ФГ “КОСВО” 1
Славута Олександр Карат MEBLI REMTION-2 1
Слюсар Михайло ФК Лицарі 1
Соголуб Олександр Кардіфф 1
Соловйов Максим Royal Palace 1
Сохарук Артем Vavilon 1
Станкевич Ярослав FC SHARK 1
Степанянц Владислав ФК “Бігуча лань” 1
Столяр Віталій ФК “ЮАН” 1
Сторожук Дмитро FC “ADRENALINE” 1
Сулима Богдан Динамо-ГУНП 1
Суховерко Сергій Nova Ushytsia 1
Суховецький Назар Smereka (Писарівка) 1
Сядро Максим ФК “ЕкоАльт” 1
Таєнчук Владислав АВІАТОР 1
Терлецький Мар’ян Весела Підкова 1
Тихонюк Олександр ФК “ЕкоАльт” 1
Тичинський Дмитро ТГ Наркевичі 1
Ткачов Максим Карат MEBLI REMTION-2 1
Токар Артем ДЮСШ 1 Будівельний Альянс Груп 1
Токарчук Богдан ДБК 1
Томчишин Богдан ФК “ITA-TOOLS” 1
Фаєт Аль Хлаф BRILLIANT 1
Феринський Ігор Фортуна 1
Фетько Олексій FC “Woodmall-Femida” 1
Фордзюн Олександр “ТОВТРИ” 1
Фурман Роман Nova Ushytsia 1
Харчук Назар НОВАВЕТ 1
Хлопонін Андрій Фахівець 1
Хмиз Олександр ККФА-REDMION 1
Хомишен Микола МФК “БУГ” 1
Хоптяр Олександр ФК “Олімп” (Солобківці) 1
Худик Олександр ФК “Сталь” 1
Цвігун Владислав Весела Підкова 1
Цуцуловський Денис СК “Сокіл-2” 1
Чекирда Руслан ККФА-REDMION 1
Чиж Сергій FC “Woodmall-Femida” 1
Шаманський Сергій ДЮСШ 1 Будівельний Альянс Груп 1
Шапельський Владислав COMING SOON 1
Швед Костянтин ФК “Олімп” (Солобківці) 1
Шеремета Максим ФК “Подільський Кремінь” 1
Шилов Юрій Royal Palace 1
Шкодяк Даниіл FC “Woodmall-Femida” 1
Школяр Дмитро АДВОКАТ 1
Шляховий Олександр ФК “Філтекс” 1
Шперчук Дмитро МЕНС 1
Штолько Максим Ковчег 1
Шуляк Денис Лунтік 1
Щербатюк Вадим TAD 1
Якобчук Сергій КАЗ 1
Якубовський Денис ФК “Філтекс” 1
Ярощук Олексій Гладіатор 1
Яцків Михайло ФК “ЕЛЕКТРОТРАНС” 1
Павленко Олег “ПРИКОРДОННИК-2” 1 (1)

Грубіяни

Гравець Команда ЧК ЖК ЧК*5+ЖК
Пасічник Сергій Гладіатор 1 1 6
Гавриш Андрій “Престиж-Авто” 1 0 5
Гуринович Олексій FC “Woodmall-Femida” 1 0 5
Гуцал Андрій ФК “Олімп” (Солобківці) 1 0 5
Деркач Денис ФК “Олімп” (Солобківці) 1 0 5
Дикий Олександр Ракета 1 0 5
Лень Сергій Лунтік 1 0 5
Лисий Олександр Карат MEBLI REMTION-2 1 0 5
Нгуєн Конг Ханг ДЮСШ 1 Будівельний Альянс Груп 1 0 5
Романюк Андрій ФК “ЮАН” 1 0 5
Стрілець Володимир Ракета 1 0 5
Ткачук Андрій FC ADRENALINE MK 1 0 5
Феринський Ігор Фортуна 1 0 5
Альміз Олександр ІНКОГНІТО 0 2 2
Босак Максим НОВАВЕТ 0 2 2
Власов Дмитро КОНФЕРМАТ 0 2 2
Дурдас Андрій Лунтік 0 2 2
Кобзаренко Владислав DARK HORSE 0 2 2
Ковтун Василь ФК “ХМЕЛЬНИЦЬКІ ДЕЛІКАТЕСИ” 0 2 2
Левандовський Микола FC “ADRENALINE” 0 2 2
Новіцький Вадим Nova Ushytsia 0 2 2
Остаповець Максим “ПРИКОРДОННИК-2” 0 2 2
Остафічук Дмитро Лунтік 0 2 2
Розгон Сергій Ветеран 0 2 2
Тихонюк Олександр ФК “ЕкоАльт” 0 2 2
Ткачов Максим Карат MEBLI REMTION-2 0 2 2
Хібовський Артур СК “Сокіл-2” 0 2 2
Авдєєв Дмитро Beerloga-Облавтодор 0 1 1
Байдусь Владислав FC “ADRENALINE” 0 1 1
Барабаш Денис TAD 0 1 1
Басараб Юрій Алмаз 0 1 1
Басараба Денис НОВАВЕТ 0 1 1
Басараба Ярослав FC “ADRENALINE” 0 1 1
Беляк Павло Diamant 0 1 1
Берест Михайло Локомотив 0 1 1
Берлов Максим МФК “Тайфун” 0 1 1
Бистрих Володимир DARK HORSE 0 1 1
Бойко Олег Ковчег 0 1 1
Бойчук Назарій ФК Нива Летичів 0 1 1
Борейко Олесь Весела Підкова 0 1 1
Бродзянський Денис FC “Woodmall-Femida” 0 1 1
Бродський Денис Royal Palace 0 1 1
Бурка Костянтин КОНФЕРМАТ 0 1 1
Буцький Анатолій ФК “ITA-TOOLS” 0 1 1
Бушко Ілля ФК “ПРИКОРДОННИК-SUNOCO” 0 1 1
Вівсянко Руслан Гладіатор 0 1 1
Віштал Євгеній ФК Нива Летичів 0 1 1
Вайман Ілля Ветеран 0 1 1
Вакух Дмитро МобіФренд 0 1 1
Васильков Сергій ФК “Олімп” (Солобківці) 0 1 1
Везнюк Максим Лунтік 0 1 1
Велигодський Владислав ДЮСШ 1 Будівельний Альянс Груп 0 1 1
Вельц Денис ІНКОГНІТО 0 1 1
Ветошко Євген ФК “ITA-TOOLS” 0 1 1
Власов Давид ФК “Подільський Кремінь” 0 1 1
Власюк Артем “Престиж-Авто” 0 1 1
Воловецький Ростислав МобіФренд 0 1 1
Волошин Дмитро Весела Підкова 0 1 1
Волощук Андрій BRILLIANT 0 1 1
Вольський Валентин ФК “Олімп” (Солобківці) 0 1 1
Гаєвський Мирослав Весела Підкова 0 1 1
Гаврилюк Роман “Прогрес-В” Михайлівка 0 1 1
Гамолов Назар ЦЕНТР 13 0 1 1
Глаз Вадим ФК “М’ясний маркет” 0 1 1
Глушко Владислав СК “Сокіл-2” 0 1 1
Голка Дмитро Гладіатор 0 1 1
Гонтарь Тимур СК “Сокіл-2” 0 1 1
Горбуль Дмитро VITAGRO 0 1 1
Гранатович Назарій АДВОКАТ 0 1 1
Грищук Бронислав ТГ Наркевичі 0 1 1
Гула Денис ТГ Наркевичі 0 1 1
Гуляк Віталій Карат MEBLI REMTION-2 0 1 1
Гуменюк Андрій “Престиж-Авто” 0 1 1
Гурин Дмитро Інтерпродсервіс 0 1 1
Данилюк Олександр BRILLIANT 0 1 1
Добротвор Валентин TAD 0 1 1
Донець Єгор ФК “Helpix” 0 1 1
Дрезналь Кіріл Ветеран 0 1 1
Дробний Владислав ФК “ПРИКОРДОННИК-SUNOCO” 0 1 1
Дручков Артур Melix-Заслучненська ТГ 0 1 1
Жук Данило Фахівець-Лідер-Амор 0 1 1
Зінкевич Михайло ФК Нива Летичів 0 1 1
Зеленський Олександр ІНКОГНІТО 0 1 1
Земок Олександр FC “ASTRUM” 0 1 1
Зубенко Олександр ФК “Бігуча лань” 0 1 1
Каплун Сергій ФК “Подільський Кремінь” 0 1 1
Кашперук Владислав Smereka (Писарівка) 0 1 1
Кисіль Павло DARK HORSE 0 1 1
Кожелюк Віталій VITAGRO 0 1 1
Козубович Тарас МЕНС 0 1 1
Колісник Іван НОВАВЕТ 0 1 1
Коржук Максим Melix-Заслучненська ТГ 0 1 1
Косман Даніїл ФК “Подільський Кремінь” 0 1 1
Котенков Ігор ФК “Атлетик-Ceresit Pro” 0 1 1
Кошельник Вадим ФК “Меджибіж” 0 1 1
Кравецький Кирило ФК “М’ясний маркет” 0 1 1
Кручек Богдан ФК “Helpix” 0 1 1
Кузьмінчук Ярослав ТЕПЛОВИК 0 1 1
Кулієв Юрій ТГ Наркевичі 0 1 1
Курманський Олексій АІЩДІШ 0 1 1
Кучеренко Ілля Фахівець-Лідер-Амор 0 1 1
Кучерявий Олег ФК “ЕВЕЛІНА-Акпадон-Агро” 0 1 1
Левчук Богдан Smereka (Писарівка) 0 1 1
Лисий Михайло Карат MEBLI REMTION 0 1 1
Лукянюк Євгеній “ПРИКОРДОННИК-2” 0 1 1
Лянскорунський Сергій ФК “МІЦЬ” 0 1 1
Майдан Павло ХФК “Давид” 0 1 1
Марчук Антон Фахівець-Лідер-Амор 0 1 1
Масловский Максим ФК “ЕкоАльт” 0 1 1
Махніцький Андрій МФК “Дует+” (Війтівці) 0 1 1
Мельник Максим Поділля Метиз 0 1 1
Мельник Максим Максимович СК “Сокіл-2” 0 1 1
Мерека Денис УПП Хмельницький 0 1 1
Микуляк Дмитро МФК “Дует+” (Війтівці) 0 1 1
Михальчук Тарас МФК “БУГ” 0 1 1
Мороз Геннадій ФК “Сокіл-Тірас” 0 1 1
Морочківський Олександр ФК “ХМЕЛЬНИЦЬКІ ДЕЛІКАТЕСИ” 0 1 1
Мотичко Максим Nova Ushytsia 0 1 1
Музиченко Олег ФК “Атлетик-Ceresit Pro” 0 1 1
Муляр Андрій ФК “ХМЕЛЬНИЦЬКІ ДЕЛІКАТЕСИ” 0 1 1
Мустафін Павло ККФА-REDMION 0 1 1
Навитанюк Максим “СКОРПІОН” 0 1 1
Нетеча Володимир ФК “ЮАН” 0 1 1
Оверчук Роман Епіцентр-К 0 1 1
Пасічник Максим Карат MEBLI REMTION-2 0 1 1
Паюк Михайло ФГ “КОСВО” 0 1 1
Петреченко Микола Лунтік 0 1 1
Петриковець Дмитро ЛіонВСП 0 1 1
Постернак Сергій АДВОКАТ 0 1 1
Пробитий Богдан Ковчег 0 1 1
Пушкар Олексій МФК “БУГ” 0 1 1
Рибчинський Назар ФК “ХМЕЛЬНИЦЬКІ ДЕЛІКАТЕСИ” 0 1 1
Рогальський Андрій ФК “Нева” 0 1 1
Романенко Євгеній Алмаз 0 1 1
Ростківський Ростислав СК “Сокіл-2” 0 1 1
Рудик Олексій МФК ТА ТИ ШО 0 1 1
Рудь Богдан ІНКОГНІТО 0 1 1
Сікора Вадим Beerloga-Облавтодор 0 1 1
Сабадаш Костянтин ФК “ЮАН” 0 1 1
Савчук Павло АУДІ 0 1 1
Самсонюк Олександр КОНФЕРМАТ 0 1 1
Самчук Олександр ФК Лицарі 0 1 1
Саніцький Дмитро Vavilon 0 1 1
Свірщ Володимир АДВОКАТ 0 1 1
Семенчук Віталій Кардіфф 0 1 1
Сичов Захар Кардіфф 0 1 1
Скрипковський Сергій Royal Palace 0 1 1
Слободянюк Роман ФК “Меджибіж” 0 1 1
Собко Ростислав FC “Woodmall-Femida” 0 1 1
Соловей Олексій Алмаз 0 1 1
Сорока Дмитро МФК “URBAN” 0 1 1
Стожик Сергій ФК “ЕВЕЛІНА-Акпадон-Агро” 0 1 1
Столяр Віталій ФК “ЮАН” 0 1 1
Сторожук Іван Динамо-ГУНП 0 1 1
Суєцький Олег ФК “Сокіл-Тірас” 0 1 1
Суєцький Олександр “КРИСТАЛ-Вишнівчик” 0 1 1
Суховецький Назар Smereka (Писарівка) 0 1 1
Тишковець Дмитро “ПРИКОРДОННИК-2” 0 1 1
Ткаліч Ігор ЛіонВСП 0 1 1
Ткачук Володимир ФК “Сталь” 0 1 1
Токар Артем ДЮСШ 1 Будівельний Альянс Груп 0 1 1
Тринадцятко Олег Кардіфф 0 1 1
Успенський Юрій Епіцентр-К 0 1 1
Фасуляк Олександр УПП Хмельницький 0 1 1
Франков Володимир ФГ “КОСВО” 0 1 1
Худик Олександр ФК “Сталь” 0 1 1
Чемерис Владислав FC “ADRENALINE” 0 1 1
Чепурний Андрій ДБК 0 1 1
Чернецький Андрій ФК “ITA-TOOLS” 0 1 1
Чернилевський Ростислав УПП Хмельницький 0 1 1
Черних Олександр ФК “ПРИКОРДОННИК-SUNOCO” 0 1 1
Чернов Вадим “Престиж-Авто” 0 1 1
Чиж Сергій FC “Woodmall-Femida” 0 1 1
Шадрін Євген ФК “Компанія” 0 1 1
Шаманський Сергій ДЮСШ 1 Будівельний Альянс Груп 0 1 1
Шафер Олександр ФК Нива Летичів 0 1 1
Шевчук Андрій DARK HORSE 0 1 1
Шеремета Тимофій Алмаз 0 1 1
Шиманський Анатолій ФК “Сталь” 0 1 1
Шкодяк Даниіл FC “Woodmall-Femida” 0 1 1
Шкрябець Сергій ФК “Helpix” 0 1 1
Штокало Григорій Карат MEBLI REMTION 0 1 1
Шуляк Денис Лунтік 0 1 1
Щербатюк Вадим TAD 0 1 1
Юхимець Арур СК “Сокіл-2” 0 1 1
Яновий Сергій “Олімп” ( Деражня) 0 1 1
Янчук Дмитро ФК ЛАЙФСЕЛЛ 0 1 1
Янчук Олексій ФК ЛАЙФСЕЛЛ 0 1 1
Яржемський Іван TAD 0 1 1
Ярош В’ячеслав Кардіфф 0 1 1

 

 

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here