Статистика після 12-го туру. Дивізіон 4

0
101

Ексклюзивний партнер ПРЕМІУМ-ЛІГИ відкритого Чемпіонату (Кубку) Хмельницького з футзалу сезону 2023/2024 років – бренд JAKO

Офіційний партнер ПРЕМІУМ-ЛІГИ відкритого Чемпіонату (Кубку) Хмельницького з футзалу сезону 2023/2024 років – компанія Helpix – центр

Спеціальний партнер ПРЕМІУМ-ЛІГИ відкритого Чемпіонату (Кубку) Хмельницького з футзалу сезону 2023/2024 років – родинна пасіка GAVAGA – 100% натуральний мед!

Спеціальний партнер ПРЕМІУМ-ЛІГИ відкритого Чемпіонату (Кубку) Хмельницького з футзалу сезону 2023/2024 років – компанія SGK-1 – спортивне екіпірування і не тільки!

Стабільний партнер ПРЕМІУМ-ЛІГИ відкритого Чемпіонату (Кубку) Хмельницького з футзалу сезону 2023/2024 років – готельно-розважальний комплекс «Південна брама»

Спеціальний мобільний партнер ПРЕМІУМ-ЛІГИ відкритого Чемпіонату Хмельницького з футзалу сезону 2023/2024 років – мережа мобільних магазинів «Мобіфренд»

Спеціальний партнер ПРЕМІУМ-ЛІГИ відкритого Чемпіонату Хмельницького з футзалу сезону 2023/2024 – компанія
Rise Up – сонячні електростанції  

Інформаційний партнер ПРЕМІУМ-ЛІГИ відкритого Чемпіонату Хмельницького з футзалу сезону 2023/2024 Інтернет-видання ВСІМ – Новини Хмельницького vsim.ua

Бомбардири

Гравець Команда Голи З пен.
Дрезналь Кіріл Ветеран 30
Познанський Дмитро TAD 30
Верещагін Денис ФК “Олімп” (Солобківці) 28 (1)
Барабаш Денис TAD 25
Костецький Ян ФК “ITA-TOOLS” 22
Самедінов Андрій FC “ASTRUM” 20
Альміз Олександр ІНКОГНІТО 17
Самсонов Андрій ІНКОГНІТО 16
Деркач Денис ФК “Олімп” (Солобківці) 15
Земок Олександр FC “ASTRUM” 15 (1)
Байдусь Владислав FC “ADRENALINE” 14
Пасічник Максим Карат MEBLI REMTION-2 14
Алла Хадж Халаф BRILLIANT 13
Голова Сергій АДВОКАТ 13
Кравець Артем Royal Palace 13
Сендель Олексій Ветеран 13
Гранатович Назарій АДВОКАТ 12
Гуменюк Ярослав ФК “Гвардія” 12
Лисий Олександр Карат MEBLI REMTION-2 12
Ягринець Вадим ІНКОГНІТО 12
Ведмедюк Борис FC “ADRENALINE” 11 (2)
Батько Андрій Патріоти-NETiP 10
Федоров Антон Ветеран 10
Залевський Дмитро ФК “Олімп” (Солобківці) 9
Остапов Вадим АДВОКАТ 9
Рудь Богдан ІНКОГНІТО 9
Соловей Роман Ветеран 9
Шеремета Максим ФК “Подільський Кремінь” 9
Щербатюк Вадим TAD 9
Вороністий Владислав Royal Palace 8
Гуменний Богдан FC “ADRENALINE” 8
Добротвор Валентин TAD 8
Олещук Олександр ФК “ITA-TOOLS” 8
Волощук Андрій BRILLIANT 7
Гуляк Віталій Карат MEBLI REMTION-2 7
Крохан Вадим Ветеран 7
Сабуняк Роман Royal Palace 7
Шаравара Ігор ФК “Нева” 7
Власов Давид ФК “Подільський Кремінь” 6
Зарванський Віталій Royal Palace 6
Падневич Володимир Патріоти-NETiP 6
Пасечник Дмитро ФК “Подільський Кремінь” 6
Баситюк Роман Royal Palace 5
Власюк Ярослав ФК “Нева” 5
Жилкін Нікіта BRILLIANT 5
Квіт Віктор ФК “Подільський Кремінь” 5
Мацеплюк Олег TAD 5
Муляр Юрій ХФК “Давид” 5
Понятовський Владислав ФК “Гвардія” 5
Савчук Олександр Патріоти-NETiP 5
Сакала Максим ФК “Нева” 5
Сич Максим ХФК “Давид” 5
Стародуб Андрій ІНКОГНІТО 5
Терлецький Павло TAD 5
Біленький Віталій ФК “Нева” 4
Басараба Ярослав FC “ADRENALINE” 4
Ветошко Євген ФК “ITA-TOOLS” 4
Гула Вадим ФК “Нева” 4
Кучеревич Владислав ФК “Олімп” (Солобківці) 4
Мисечко Ярослав ФК “Нева” 4
Монастирський Володимир ФК “ITA-TOOLS” 4
Нікітюк Олександр ХФК “Давид” 4
Сергєєв Лев Ветеран 4
Славута Олександр Карат MEBLI REMTION-2 4
Сторожук Дмитро FC “ADRENALINE” 4
Чемерис Владислав FC “ADRENALINE” 4
Шандига Павло FC “ASTRUM” 4
Штанько Денис ФК “Гвардія” 4
Анікін Іван Royal Palace 3
Буравець Андрій FC “ADRENALINE” 3
Буртовий Сергій ХФК “Давид” 3
В’язовецький Владислав ФК “Гвардія” 3
Вайнман Ілля Ветеран 3
Вдовин Олексій TAD 3
Вельц Денис ІНКОГНІТО 3
Власенко Андрій ХФК “Давид” 3
Вольський Валентин ФК “Олімп” (Солобківці) 3
Головатий Віталій Патріоти-NETiP 3
Данилюк Олександр BRILLIANT 3
Каплун Сергій ФК “Подільський Кремінь” 3
Кондратюк Євген FC “ADRENALINE” 3
Кривак Михайло FC “ASTRUM” 3
Лагно Артем ФК “Подільський Кремінь” 3
Ланець Владислав Карат MEBLI REMTION-2 3
Муляр Артем ХФК “Давид” 3
Ништа Ярослав ФК “Олімп” (Солобківці) 3
Підвальнюк Максим BRILLIANT 3
Рогальський Андрій ФК “Нева” 3
Розгон Сергій Ветеран 3
Смаглюк Юрій Патріоти-NETiP 3
Тєбєнєв Дмитро ФК “Нева” 3
Ткачов Максим Карат MEBLI REMTION-2 3
Хмелівський Олександр FC “ASTRUM” 3
Цвик Максим ФК “Гвардія” 3
Євсєєв Ярослав FC “ASTRUM” 2
Алі Шаді Мухамед BRILLIANT 2
Бігун Михайло ФК “ITA-TOOLS” 2
Барчук Денис ФК “Олімп” (Солобківці) 2
Борисюк Олександр Ветеран 2
Бродський Денис Royal Palace 2
Буцький Анатолій ФК “ITA-TOOLS” 2
Дармороз Артьом ХФК “Давид” 2
Демкович Олександр ФК “Подільський Кремінь” 2
Дмитрів Михайло ФК “Гвардія” 2
Довгань Олександр ІНКОГНІТО 2
Дроздов Олександр ФК “Подільський Кремінь” 2
Дячок Андрій FC “ASTRUM” 2
Земляков Олександр Патріоти-NETiP 2
Ковальчук Олексій ХФК “Давид” 2
Король Орест ФК “Нева” 2
Ліщук Віталій Royal Palace 2
Лазарчук Богдан Ветеран 2
Левандовський Микола FC “ADRENALINE” 2
Литвинюк Сергій Royal Palace 2
Майдан Павло ХФК “Давид” 2
Марчук Олег ФК “ITA-TOOLS” 2
Мейко Владислав FC “ADRENALINE” 2
Михайлевський Максим BRILLIANT 2
Панасюк Анатолій Патріоти-NETiP 2
Прокопчук Сергій ХФК “Давид” 2
Сович Андрій ФК “Гвардія” 2
Соловйов Максим Royal Palace 2
Століта Сергій Карат MEBLI REMTION-2 2
Тихонюк Артем BRILLIANT 2
Томчишин Богдан ФК “ITA-TOOLS” 2
Фаєт Аль Хлаф BRILLIANT 2
Федик Вадим ФК “Гвардія” 2
Фрединський Святослав Патріоти-NETiP 2
Школяр Дмитро АДВОКАТ 2
Яржемський Іван TAD 2
Єрмаков Олексій ФК “Нева” 1
Ал Асфар Рамез Халед BRILLIANT 1
Білик Руслан ФК “Нева” 1
Басістий Ілля ФК “ITA-TOOLS” 1
Басистюк Едуард TAD 1
Болотюх Дмитро ФК “Подільський Кремінь” 1
Ветошко Дмитро ФК “ITA-TOOLS” 1
Виноградов Андрій АДВОКАТ 1
Гайдайчук Дмитро Ден. АДВОКАТ 1
Галюк Василь АДВОКАТ 1
Гневанов Владислав ХФК “Давид” 1
Гуцал Андрій ФК “Олімп” (Солобківці) 1
Дмитрук Віталій ФК “Подільський Кремінь” 1
Дудар Сергій ФК “Нева” 1
Зеленський Олександр ІНКОГНІТО 1
Зеленюк Дмитро ХФК “Давид” 1
Качур Вадим ФК “ITA-TOOLS” 1
Климюк Микола ФК “Гвардія” 1
Коник Богдан FC “ADRENALINE” 1
Копицяк Артем FC “ASTRUM” 1
Кудрик Юрій ФК “Подільський Кремінь” 1
Лужняк Андрій АДВОКАТ 1
Лущик Сергій АДВОКАТ 1
Марцонь Сергій ФК “Нева” 1
Михайлов Юрій Патріоти-NETiP 1
Михальський Роман ФК “Гвардія” 1
Осика Дмитро ФК “Подільський Кремінь” 1
Паламарчук Андрій ФК “Нева” 1
Рак Сергій TAD 1
Редько Дмитро АДВОКАТ 1
Ромасюков Артем FC “ASTRUM” 1
Рудий Владислав FC “ASTRUM” 1
Сінькевич Руслан Карат MEBLI REMTION-2 1
Садовський Віктор Карат MEBLI REMTION-2 1
Скрипковський Сергій Royal Palace 1
Собольський Андрій ФК “Гвардія” 1
Століта Михайло Карат MEBLI REMTION-2 1
Усатий Віталій ХФК “Давид” 1
Хребтатий Іван Карат MEBLI REMTION-2 1
Шаравара Микола ФК “Нева” 1

Грубіяни

Гравець Команда ЧК ЖК ЧК*5+ЖК
Барабаш Денис TAD 2 4 14
Лановий Анатолій Ветеран 2 1 11
Шеремета Максим ФК “Подільський Кремінь” 2 1 11
Тєбєнєв Дмитро ФК “Нева” 2 0 10
Понятовський Владислав ФК “Гвардія” 1 3 8
Сакала Максим ФК “Нева” 1 3 8
Дудар Сергій ФК “Нева” 1 2 7
Залевський Дмитро ФК “Олімп” (Солобківці) 1 2 7
Калиновський Дмитро ФК “Гвардія” 1 2 7
Томчишин Богдан ФК “ITA-TOOLS” 1 2 7
Кудрик Юрій ФК “Подільський Кремінь” 1 1 6
Рак Сергій TAD 1 1 6
Алі Шаді Мухамед BRILLIANT 1 0 5
Гайдайчук Дмитро Ден. АДВОКАТ 1 0 5
Довгалюк Іван ФК “Гвардія” 1 0 5
Костишен Олександр ФК “Подільський Кремінь” 1 0 5
Мейко Владислав FC “ADRENALINE” 1 0 5
Нікітюк Олександр ХФК “Давид” 1 0 5
Піддубюк Віталій ХФК “Давид” 1 0 5
Прокопчук Сергій ХФК “Давид” 1 0 5
Рудь Богдан ІНКОГНІТО 1 0 5
Терлецький Павло TAD 1 0 5
Хоптяр Олександр ФК “Олімп” (Солобківці) 1 0 5
Сторожук Дмитро FC “ADRENALINE” 0 5 5
Альміз Олександр ІНКОГНІТО 0 4 4
Басистюк Едуард TAD 0 4 4
Буцький Анатолій ФК “ITA-TOOLS” 0 4 4
Ведмедюк Борис FC “ADRENALINE” 0 4 4
Гуменюк Ярослав ФК “Гвардія” 0 4 4
Жилкін Нікіта BRILLIANT 0 4 4
Лисий Олександр Карат MEBLI REMTION-2 0 4 4
Чемерис Владислав FC “ADRENALINE” 0 4 4
Гуляк Віталій Карат MEBLI REMTION-2 0 3 3
Деркач Денис ФК “Олімп” (Солобківці) 0 3 3
Каплун Сергій ФК “Подільський Кремінь” 0 3 3
Костецький Ян ФК “ITA-TOOLS” 0 3 3
Кравець Артем Royal Palace 0 3 3
Левандовський Микола FC “ADRENALINE” 0 3 3
Михальський Роман ФК “Гвардія” 0 3 3
Муляр Юрій ХФК “Давид” 0 3 3
Розгон Сергій Ветеран 0 3 3
Самсонов Андрій ІНКОГНІТО 0 3 3
Славута Олександр Карат MEBLI REMTION-2 0 3 3
Байдусь Владислав FC “ADRENALINE” 0 2 2
Верещагін Денис ФК “Олімп” (Солобківці) 0 2 2
Власов Віктор Ветеран 0 2 2
Власюк Ярослав ФК “Нева” 0 2 2
Вольський Валентин ФК “Олімп” (Солобківці) 0 2 2
Головатий Віталій Патріоти-NETiP 0 2 2
Дячок Андрій FC “ASTRUM” 0 2 2
Король Орест ФК “Нева” 0 2 2
Муляр Артем ХФК “Давид” 0 2 2
Олещук Олександр ФК “ITA-TOOLS” 0 2 2
Підвальнюк Максим BRILLIANT 0 2 2
Папаш Володимир Карат MEBLI REMTION-2 0 2 2
Пасічник Максим Карат MEBLI REMTION-2 0 2 2
Редько Дмитро АДВОКАТ 0 2 2
Рогальський Андрій ФК “Нева” 0 2 2
Сінькевич Руслан Карат MEBLI REMTION-2 0 2 2
Садовський Віктор Карат MEBLI REMTION-2 0 2 2
Соловйов Максим Royal Palace 0 2 2
Стародуб Андрій ІНКОГНІТО 0 2 2
Ткачов Максим Карат MEBLI REMTION-2 0 2 2
Федоров Антон Ветеран 0 2 2
Фрединський Святослав Патріоти-NETiP 0 2 2
Шаравара Ігор ФК “Нева” 0 2 2
Шилов Юрій Royal Palace 0 2 2
Єрмаков Олексій ФК “Нева” 0 1 1
Анікін Іван Royal Palace 0 1 1
Бігун Михайло ФК “ITA-TOOLS” 0 1 1
Біленький Віталій ФК “Нева” 0 1 1
Басістий Ілля ФК “ITA-TOOLS” 0 1 1
Бистрицький Дмитро ФК “ITA-TOOLS” 0 1 1
Бродзянський А.І. ФК “ITA-TOOLS” 0 1 1
Бродський Денис Royal Palace 0 1 1
Буравець Андрій FC “ADRENALINE” 0 1 1
Вдовин Олексій TAD 0 1 1
Вельц Денис ІНКОГНІТО 0 1 1
Волощук Андрій BRILLIANT 0 1 1
Вороністий Владислав Royal Palace 0 1 1
Галюк Василь АДВОКАТ 0 1 1
Головатий Дмитро FC “ADRENALINE” 0 1 1
Гуменний Богдан FC “ADRENALINE” 0 1 1
Данилюк Олександр BRILLIANT 0 1 1
Деспот Артем ФК “Гвардія” 0 1 1
Джунько Валерій Карат MEBLI REMTION-2 0 1 1
Дмитрук Віталій ФК “Подільський Кремінь” 0 1 1
Дрезналь Кіріл Ветеран 0 1 1
Зарванський Віталій Royal Palace 0 1 1
Заяц Юрій АДВОКАТ 0 1 1
Земок Олександр FC “ASTRUM” 0 1 1
Квіт Віктор ФК “Подільський Кремінь” 0 1 1
Ковальчук Богдан FC “ADRENALINE” 0 1 1
Кондратюк Євген FC “ADRENALINE” 0 1 1
Косман Даніїл ФК “Подільський Кремінь” 0 1 1
Костомаха Віталій FC “ASTRUM” 0 1 1
Крохан Вадим Ветеран 0 1 1
Кучеревич Владислав ФК “Олімп” (Солобківці) 0 1 1
Литвинюк Сергій Royal Palace 0 1 1
Мацеплюк Олег TAD 0 1 1
Мисечко Ярослав ФК “Нева” 0 1 1
Михайлевський Максим BRILLIANT 0 1 1
Монастирський Володимир ФК “ITA-TOOLS” 0 1 1
Падневич Володимир Патріоти-NETiP 0 1 1
Паламарчук Андрій ФК “Нева” 0 1 1
Панасюк Анатолій Патріоти-NETiP 0 1 1
Пасечник Дмитро ФК “Подільський Кремінь” 0 1 1
Познанський Дмитро TAD 0 1 1
Савчук Олександр Патріоти-NETiP 0 1 1
Самедінов Андрій FC “ASTRUM” 0 1 1
Сендель Олексій Ветеран 0 1 1
Сич Максим ХФК “Давид” 0 1 1
Століта Михайло Карат MEBLI REMTION-2 0 1 1
Тихонюк Артем BRILLIANT 0 1 1
Трач Дмитро Royal Palace 0 1 1
Трубайчук Роман ФК “Нева” 0 1 1
Фаєт Аль Хлаф BRILLIANT 0 1 1
Хребтатий Іван Карат MEBLI REMTION-2 0 1 1
Цвик Максим ФК “Гвардія” 0 1 1
Швед Костянтин ФК “Олімп” (Солобківці) 0 1 1
Школяр Дмитро АДВОКАТ 0 1 1
Штанько Денис ФК “Гвардія” 0 1 1
Щербатюк Вадим TAD 0 1 1

 

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here