Статистика після 15-го туру. Дивізіон 4

0
107
ОРГАНІЗАТОРИ ЗМАГАНЬ – АСОЦІАЦІЯ ФУТЗАЛУ ХМЕЛЬНИЦЬКОЇ ОБЛАСТІ ТА УПРАВЛІННЯ МОЛОДІ ТА СПОРТУ ХМЕЛЬНИЦЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ

Ексклюзивний партнер ПРЕМІУМ-ЛІГИ відкритого Чемпіонату (Кубку) Хмельницького з футзалу сезону 2023/2024 років – бренд JAKO

Офіційний партнер ПРЕМІУМ-ЛІГИ відкритого Чемпіонату (Кубку) Хмельницького з футзалу сезону 2023/2024 років – компанія Helpix – центр

Спеціальний партнер ПРЕМІУМ-ЛІГИ відкритого Чемпіонату (Кубку) Хмельницького з футзалу сезону 2023/2024 років – родинна пасіка GAVAGA – 100% натуральний мед!

Спеціальний партнер ПРЕМІУМ-ЛІГИ відкритого Чемпіонату (Кубку) Хмельницького з футзалу сезону 2023/2024 років – компанія SGK-1 – спортивне екіпірування і не тільки!

Стабільний партнер ПРЕМІУМ-ЛІГИ відкритого Чемпіонату (Кубку) Хмельницького з футзалу сезону 2023/2024 років – готельно-розважальний комплекс «Південна брама»

Спеціальний мобільний партнер ПРЕМІУМ-ЛІГИ відкритого Чемпіонату Хмельницького з футзалу сезону 2023/2024 років – мережа мобільних магазинів «Мобіфренд»

Спеціальний партнер ПРЕМІУМ-ЛІГИ відкритого Чемпіонату Хмельницького з футзалу сезону 2023/2024 – компанія
Rise Up – сонячні електростанції  

Інформаційний партнер ПРЕМІУМ-ЛІГИ відкритого Чемпіонату Хмельницького з футзалу сезону 2023/2024 Інтернет-видання ВСІМ – Новини Хмельницького vsim.ua

Бомбардири

Гравець Команда Голи З пен.
Дрезналь Кіріл Ветеран 41
Верещагін Денис ФК “Олімп” (Солобківці) 32 (1)
Познанський Дмитро TAD 31
Барабаш Денис TAD 27
Костецький Ян ФК “ITA-TOOLS” 25
Самедінов Андрій FC “ASTRUM” 22
Земок Олександр FC “ASTRUM” 21 (1)
Деркач Денис ФК “Олімп” (Солобківці) 20
Альміз Олександр ІНКОГНІТО 19
Байдусь Владислав FC “ADRENALINE” 18
Пасічник Максим Карат MEBLI REMTION-2 18
Сендель Олексій Ветеран 18
Алла Хадж Халаф BRILLIANT 16
Самсонов Андрій ІНКОГНІТО 16
Вороністий Владислав Royal Palace 15
Голова Сергій АДВОКАТ 14
Гранатович Назарій АДВОКАТ 14
Гуменний Богдан FC “ADRENALINE” 14
Гуменюк Ярослав ФК “Гвардія” 14
Кравець Артем Royal Palace 14
Щербатюк Вадим TAD 14
Ведмедюк Борис FC “ADRENALINE” 14 (2)
Ягринець Вадим ІНКОГНІТО 13
Лисий Олександр Карат MEBLI REMTION-2 12
Федоров Антон Ветеран 12
Шеремета Максим ФК “Подільський Кремінь” 12
Падневич Володимир Патріоти-NETiP 11
Батько Андрій Патріоти-NETiP 10
Власов Давид ФК “Подільський Кремінь” 10
Рудь Богдан ІНКОГНІТО 10
Сабуняк Роман Royal Palace 10
Соловей Роман Ветеран 10
Добротвор Валентин TAD 9
Жилкін Нікіта BRILLIANT 9
Залевський Дмитро ФК “Олімп” (Солобківці) 9
Зарванський Віталій Royal Palace 9
Остапов Вадим АДВОКАТ 9
Пасечник Дмитро ФК “Подільський Кремінь” 9
Басараба Ярослав FC “ADRENALINE” 8
Ветошко Євген ФК “ITA-TOOLS” 8
Гуляк Віталій Карат MEBLI REMTION-2 8
Каплун Сергій ФК “Подільський Кремінь” 8
Квіт Віктор ФК “Подільський Кремінь” 8
Крохан Вадим Ветеран 8
Монастирський Володимир ФК “ITA-TOOLS” 8
Олещук Олександр ФК “ITA-TOOLS” 8
Баситюк Роман Royal Palace 7
Власюк Ярослав ФК “Нева” 7
Волощук Андрій BRILLIANT 7
Муляр Юрій ХФК “Давид” 7
Цвик Максим ФК “Гвардія” 7
Шаравара Ігор ФК “Нева” 7
Бігун Михайло ФК “ITA-TOOLS” 6
Біленький Віталій ФК “Нева” 6
Понятовський Владислав ФК “Гвардія” 6
Савчук Олександр Патріоти-NETiP 6
Сич Максим ХФК “Давид” 6
Вельц Денис ІНКОГНІТО 5
Гула Вадим ФК “Нева” 5
Ланець Владислав Карат MEBLI REMTION-2 5
Мацеплюк Олег TAD 5
Нікітюк Олександр ХФК “Давид” 5
Сакала Максим ФК “Нева” 5
Славута Олександр Карат MEBLI REMTION-2 5
Стародуб Андрій ІНКОГНІТО 5
Терлецький Павло TAD 5
Хмелівський Олександр FC “ASTRUM” 5
Чемерис Владислав FC “ADRENALINE” 5
Анікін Іван Royal Palace 4
В’язовецький Владислав ФК “Гвардія” 4
Вольський Валентин ФК “Олімп” (Солобківці) 4
Головатий Віталій Патріоти-NETiP 4
Кондратюк Євген FC “ADRENALINE” 4
Кривак Михайло FC “ASTRUM” 4
Кучеревич Владислав ФК “Олімп” (Солобківці) 4
Лазарчук Богдан Ветеран 4
Левандовський Микола FC “ADRENALINE” 4
Мисечко Ярослав ФК “Нева” 4
Сергєєв Лев Ветеран 4
Сторожук Дмитро FC “ADRENALINE” 4
Шандига Павло FC “ASTRUM” 4
Штанько Денис ФК “Гвардія” 4
Басістий Ілля ФК “ITA-TOOLS” 3
Буравець Андрій FC “ADRENALINE” 3
Буртовий Сергій ХФК “Давид” 3
Вайнман Ілля Ветеран 3
Вдовин Олексій TAD 3
Власенко Андрій ХФК “Давид” 3
Данилюк Олександр BRILLIANT 3
Зеленюк Дмитро ХФК “Давид” 3
Король Орест ФК “Нева” 3
Лагно Артем ФК “Подільський Кремінь” 3
Мейко Владислав FC “ADRENALINE” 3
Муляр Артем ХФК “Давид” 3
Ништа Ярослав ФК “Олімп” (Солобківці) 3
Підвальнюк Максим BRILLIANT 3
Рогальський Андрій ФК “Нева” 3
Розгон Сергій Ветеран 3
Смаглюк Юрій Патріоти-NETiP 3
Соловйов Максим Royal Palace 3
Століта Михайло Карат MEBLI REMTION-2 3
Тєбєнєв Дмитро ФК “Нева” 3
Ткачов Максим Карат MEBLI REMTION-2 3
Томчишин Богдан ФК “ITA-TOOLS” 3
Фаєт Аль Хлаф BRILLIANT 3
Федик Вадим ФК “Гвардія” 3
Євсєєв Ярослав FC “ASTRUM” 2
Алі Шаді Мухамед BRILLIANT 2
Барчук Денис ФК “Олімп” (Солобківці) 2
Борисюк Олександр Ветеран 2
Бродський Денис Royal Palace 2
Буцький Анатолій ФК “ITA-TOOLS” 2
Гуцал Андрій ФК “Олімп” (Солобківці) 2
Дармороз Артьом ХФК “Давид” 2
Демкович Олександр ФК “Подільський Кремінь” 2
Дмитрів Михайло ФК “Гвардія” 2
Довгань Олександр ІНКОГНІТО 2
Дроздов Олександр ФК “Подільський Кремінь” 2
Дячок Андрій FC “ASTRUM” 2
Зеленський Олександр ІНКОГНІТО 2
Земляков Олександр Патріоти-NETiP 2
Ковальчук Олексій ХФК “Давид” 2
Коник Богдан FC “ADRENALINE” 2
Костишен Олександр ФК “Подільський Кремінь” 2
Ліщук Віталій Royal Palace 2
Литвинюк Сергій Royal Palace 2
Майдан Павло ХФК “Давид” 2
Марчук Олег ФК “ITA-TOOLS” 2
Михайлевський Максим BRILLIANT 2
Осика Дмитро ФК “Подільський Кремінь” 2
Панасюк Анатолій Патріоти-NETiP 2
Прокопчук Сергій ХФК “Давид” 2
Скрипковський Сергій Royal Palace 2
Сович Андрій ФК “Гвардія” 2
Століта Сергій Карат MEBLI REMTION-2 2
Тихонюк Артем BRILLIANT 2
Фрединський Святослав Патріоти-NETiP 2
Школяр Дмитро АДВОКАТ 2
Яржемський Іван TAD 2
Єрмаков Олексій ФК “Нева” 1
Ал Асфар Рамез Халед BRILLIANT 1
Білик Руслан ФК “Нева” 1
Басистюк Едуард TAD 1
Басун Ілля ФК “ITA-TOOLS” 1
Болотюх Дмитро ФК “Подільський Кремінь” 1
Ветошко Дмитро ФК “ITA-TOOLS” 1
Ветров Олександр ФК “ITA-TOOLS” 1
Виноградов Андрій АДВОКАТ 1
Гайдайчук Дмитро Ден. АДВОКАТ 1
Галюк Василь АДВОКАТ 1
Гневанов Владислав ХФК “Давид” 1
Деспот Артем ФК “Гвардія” 1
Дмитрук Віталій ФК “Подільський Кремінь” 1
Дудар Сергій ФК “Нева” 1
Калиновський Дмитро ФК “Гвардія” 1
Качур Вадим ФК “ITA-TOOLS” 1
Климюк Микола ФК “Гвардія” 1
Копицяк Артем FC “ASTRUM” 1
Крупський Назар Royal Palace 1
Кудрик Юрій ФК “Подільський Кремінь” 1
Лужняк Андрій АДВОКАТ 1
Лущик Сергій АДВОКАТ 1
Марцонь Сергій ФК “Нева” 1
Михайлов Юрій Патріоти-NETiP 1
Михальський Роман ФК “Гвардія” 1
Мойсюк Володимир FC “ASTRUM” 1
Нікіфоров Павло АДВОКАТ 1
Паламарчук Андрій ФК “Нева” 1
Рак Сергій TAD 1
Редько Дмитро АДВОКАТ 1
Ромасюков Артем FC “ASTRUM” 1
Рудий Владислав FC “ASTRUM” 1
Сінькевич Руслан Карат MEBLI REMTION-2 1
Садовський Віктор Карат MEBLI REMTION-2 1
Собольський Андрій ФК “Гвардія” 1
Сокирко Андрій ІНКОГНІТО 1
Усатий Віталій ХФК “Давид” 1
Франкевич Микола Карат MEBLI REMTION-2 1
Хребтатий Іван Карат MEBLI REMTION-2 1
Шаравара Микола ФК “Нева” 1
Шилов Юрій Royal Palace 1

Грубіяни

Гравець Команда ЧК ЖК ЧК*5+ЖК
Барабаш Денис TAD 2 5 15
Дудар Сергій ФК “Нева” 2 2 12
Лановий Анатолій Ветеран 2 1 11
Шеремета Максим ФК “Подільський Кремінь” 2 1 11
Тєбєнєв Дмитро ФК “Нева” 2 0 10
Сторожук Дмитро FC “ADRENALINE” 1 5 10
Понятовський Владислав ФК “Гвардія” 1 4 9
Сакала Максим ФК “Нева” 1 3 8
Томчишин Богдан ФК “ITA-TOOLS” 1 3 8
Залевський Дмитро ФК “Олімп” (Солобківці) 1 2 7
Калиновський Дмитро ФК “Гвардія” 1 2 7
Костишен Олександр ФК “Подільський Кремінь” 1 1 6
Кудрик Юрій ФК “Подільський Кремінь” 1 1 6
Рак Сергій TAD 1 1 6
Рудь Богдан ІНКОГНІТО 1 1 6
Терлецький Павло TAD 1 1 6
Алі Шаді Мухамед BRILLIANT 1 0 5
Гайдайчук Дмитро Ден. АДВОКАТ 1 0 5
Довгалюк Іван ФК “Гвардія” 1 0 5
Мейко Владислав FC “ADRENALINE” 1 0 5
Нікітюк Олександр ХФК “Давид” 1 0 5
Піддубюк Віталій ХФК “Давид” 1 0 5
Прокопчук Сергій ХФК “Давид” 1 0 5
Хоптяр Олександр ФК “Олімп” (Солобківці) 1 0 5
Ведмедюк Борис FC “ADRENALINE” 0 5 5
Гуменюк Ярослав ФК “Гвардія” 0 5 5
Жилкін Нікіта BRILLIANT 0 5 5
Чемерис Владислав FC “ADRENALINE” 0 5 5
Альміз Олександр ІНКОГНІТО 0 4 4
Басистюк Едуард TAD 0 4 4
Буцький Анатолій ФК “ITA-TOOLS” 0 4 4
Деркач Денис ФК “Олімп” (Солобківці) 0 4 4
Кравець Артем Royal Palace 0 4 4
Лисий Олександр Карат MEBLI REMTION-2 0 4 4
Розгон Сергій Ветеран 0 4 4
Самсонов Андрій ІНКОГНІТО 0 4 4
Славута Олександр Карат MEBLI REMTION-2 0 4 4
Верещагін Денис ФК “Олімп” (Солобківці) 0 3 3
Власюк Ярослав ФК “Нева” 0 3 3
Волощук Андрій BRILLIANT 0 3 3
Головатий Віталій Патріоти-NETiP 0 3 3
Гуляк Віталій Карат MEBLI REMTION-2 0 3 3
Данилюк Олександр BRILLIANT 0 3 3
Дячок Андрій FC “ASTRUM” 0 3 3
Каплун Сергій ФК “Подільський Кремінь” 0 3 3
Король Орест ФК “Нева” 0 3 3
Костецький Ян ФК “ITA-TOOLS” 0 3 3
Левандовський Микола FC “ADRENALINE” 0 3 3
Михальський Роман ФК “Гвардія” 0 3 3
Муляр Юрій ХФК “Давид” 0 3 3
Сінькевич Руслан Карат MEBLI REMTION-2 0 3 3
Стародуб Андрій ІНКОГНІТО 0 3 3
Алла Хадж Халаф BRILLIANT 0 2 2
Анікін Іван Royal Palace 0 2 2
Бігун Михайло ФК “ITA-TOOLS” 0 2 2
Байдусь Владислав FC “ADRENALINE” 0 2 2
Власов Віктор Ветеран 0 2 2
Вольський Валентин ФК “Олімп” (Солобківці) 0 2 2
Гуменний Богдан FC “ADRENALINE” 0 2 2
Зарванський Віталій Royal Palace 0 2 2
Земок Олександр FC “ASTRUM” 0 2 2
Кучеревич Владислав ФК “Олімп” (Солобківці) 0 2 2
Монастирський Володимир ФК “ITA-TOOLS” 0 2 2
Муляр Артем ХФК “Давид” 0 2 2
Олещук Олександр ФК “ITA-TOOLS” 0 2 2
Підвальнюк Максим BRILLIANT 0 2 2
Папаш Володимир Карат MEBLI REMTION-2 0 2 2
Пасічник Максим Карат MEBLI REMTION-2 0 2 2
Редько Дмитро АДВОКАТ 0 2 2
Рогальський Андрій ФК “Нева” 0 2 2
Савчук Олександр Патріоти-NETiP 0 2 2
Садовський Віктор Карат MEBLI REMTION-2 0 2 2
Соловйов Максим Royal Palace 0 2 2
Ткачов Максим Карат MEBLI REMTION-2 0 2 2
Фаєт Аль Хлаф BRILLIANT 0 2 2
Федоров Антон Ветеран 0 2 2
Фрединський Святослав Патріоти-NETiP 0 2 2
Шаравара Ігор ФК “Нева” 0 2 2
Шилов Юрій Royal Palace 0 2 2
Єрмаков Олексій ФК “Нева” 0 1 1
Біленький Віталій ФК “Нева” 0 1 1
Білик Руслан ФК “Нева” 0 1 1
Басістий Ілля ФК “ITA-TOOLS” 0 1 1
Бистрицький Дмитро ФК “ITA-TOOLS” 0 1 1
Бродзянський А.І. ФК “ITA-TOOLS” 0 1 1
Бродський Денис Royal Palace 0 1 1
Буравець Андрій FC “ADRENALINE” 0 1 1
Буткевич Віктор АДВОКАТ 0 1 1
Вдовин Олексій TAD 0 1 1
Вельц Денис ІНКОГНІТО 0 1 1
Вороністий Владислав Royal Palace 0 1 1
Галюк Василь АДВОКАТ 0 1 1
Головатий Дмитро FC “ADRENALINE” 0 1 1
Гранатович Назарій АДВОКАТ 0 1 1
Гуцал Андрій ФК “Олімп” (Солобківці) 0 1 1
Дармороз Артьом ХФК “Давид” 0 1 1
Деспот Артем ФК “Гвардія” 0 1 1
Джунько Валерій Карат MEBLI REMTION-2 0 1 1
Дмитрук Віталій ФК “Подільський Кремінь” 0 1 1
Дрезналь Кіріл Ветеран 0 1 1
Заяц Юрій АДВОКАТ 0 1 1
Качур Вадим ФК “ITA-TOOLS” 0 1 1
Квіт Віктор ФК “Подільський Кремінь” 0 1 1
Ковальчук Богдан FC “ADRENALINE” 0 1 1
Ковтун Вадим TAD 0 1 1
Кондратюк Євген FC “ADRENALINE” 0 1 1
Кондратюк Денис Патріоти-NETiP 0 1 1
Коник Ігор BRILLIANT 0 1 1
Косман Даніїл ФК “Подільський Кремінь” 0 1 1
Костомаха Віталій FC “ASTRUM” 0 1 1
Кривак Михайло FC “ASTRUM” 0 1 1
Крохан Вадим Ветеран 0 1 1
Літинський Роман TAD 0 1 1
Ліщук Віталій Royal Palace 0 1 1
Литвинюк Сергій Royal Palace 0 1 1
Марцонь Сергій ФК “Нева” 0 1 1
Мацеплюк Олег TAD 0 1 1
Мисечко Ярослав ФК “Нева” 0 1 1
Михайлевський Максим BRILLIANT 0 1 1
Падневич Володимир Патріоти-NETiP 0 1 1
Паламарчук Андрій ФК “Нева” 0 1 1
Панасюк Анатолій Патріоти-NETiP 0 1 1
Пасечник Дмитро ФК “Подільський Кремінь” 0 1 1
Познанський Дмитро TAD 0 1 1
Польнов О.В. ФК “ITA-TOOLS” 0 1 1
Сабуняк Роман Royal Palace 0 1 1
Самедінов Андрій FC “ASTRUM” 0 1 1
Сендель Олексій Ветеран 0 1 1
Сич Максим ХФК “Давид” 0 1 1
Соловей Роман Ветеран 0 1 1
Сорока Олександр ІНКОГНІТО 0 1 1
Століта Михайло Карат MEBLI REMTION-2 0 1 1
Тихонюк Артем BRILLIANT 0 1 1
Трач Дмитро Royal Palace 0 1 1
Трубайчук Роман ФК “Нева” 0 1 1
Хребтатий Іван Карат MEBLI REMTION-2 0 1 1
Цвик Максим ФК “Гвардія” 0 1 1
Швед Костянтин ФК “Олімп” (Солобківці) 0 1 1
Школяр Дмитро АДВОКАТ 0 1 1
Штанько Денис ФК “Гвардія” 0 1 1
Щербатюк Вадим TAD 0 1 1

 

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here