Статистика після 2-го туру Дитячої Преміум-ліги

0
271

Бомбардири + порушники 

2015-2016. 

Гравець Команда Голи З пен.
Мусієнко Тимур Мрія-Б (Хмельницький) 5  
Мельничук Артем VIVA CUP (Хмельницький) 4  
Осадчук Яків Старбол (Хмельницький) 4  
Яцюк Захар Старбол (Хмельницький) 4  
Кравчук Михайло Новатор (Хмельницький) 3  
Гула Олександр ДЮСШ №3-2 (Хмельницький) 2  
Дармограй Арсен СК Сокіл-1 (Хмельницький) 2  
Луценко Михайло Мрія-Б (Хмельницький) 2  
Максімов Владислав VIVA CUP (Хмельницький) 2  
Циганков Ян VIVA CUP (Хмельницький) 2  
Ільчишин Захар Мрія-Б (Хмельницький) 1  
Бабій Гліб Старбол (Хмельницький) 1  
Буряк Кирило СК Сокіл-1 (Хмельницький) 1  
Вашуня Тимофій ДЮСШ №3-2 (Хмельницький) 1  
Гах Дмитро Поділля-Озерна (Хмельницький) 1  
Демчук Кіріл Поділля-2 (Хмельницький) 1  
Кучер Олександр VIVA CUP (Хмельницький) 1  
Лепетко Назар Новатор (Хмельницький) 1  
Лихневський Дмитро Мрія-Б (Хмельницький) 1  
Мазур Захар Поділля-Озерна (Хмельницький) 1  
Малюков Платон ДЮСШ №3-1 (Хмельницький) 1  
Маргітич Стас Новатор (Хмельницький) 1  
Мартинюк Валентин Мрія-Б (Хмельницький) 1  
Мельничук Віктор Поділля-2 (Хмельницький) 1  
Павлик Тимур VIVA CUP (Хмельницький) 1  
Паштепа Макар СК Сокіл-2 (Хмельницький) 1  
Пусмельчик Ярослав Новатор (Хмельницький) 1  
Романюк Олександр ДЮСШ №3-2 (Хмельницький) 1  
Росквас Тимур Поділля-Озерна (Хмельницький) 1  
Савчук Назарій ДЮСШ №3-1 (Хмельницький) 1  
Соловйов Святослав Поділля-2 (Хмельницький) 1  
Стасюк Артем VIVA CUP (Хмельницький) 1  
Толстюк Сергій Поділля-1 (Хмельницький) 1  
Фатюк Захар Новатор (Хмельницький) 1  
Храпунов Тимофій Поділля-1 (Хмельницький) 1  
Швець Марк СК Сокіл-2 (Хмельницький) 1  
Шмир Нікіта VIVA CUP (Хмельницький) 1  

 

гравець

Команда

ЧК

ЖК

ЧК*5+ЖК

Ільчишин Захар

Мрія-Б (Хмельницький)

0

1

1

Манільчук Макар

Старбол (Хмельницький)

0

1

1

Мартинюк Валентин

Мрія-Б (Хмельницький)

0

1

1

Романюк Олександр

ДЮСШ №3-2 (Хмельницький)

0

1

1

2013-2014.

Гравець

Команда

Голи

З пен.

Михайлюк Костянтин

СК Сокіл-2014 (Хмельницький)

11

 

Ткач Захар

СК Сокіл-2014 (Хмельницький)

9

 

Воксар Андрій

Мрія-2013 (Хмельницький)

7

 

Хмара Дарина

ДЮСШ №1 дівчата (Хмельницький)

5

 

Волошин Володимир

VIVA CUP-2014 (Хмельницький)

4

 

Дехтярьова Аліса

ДЮСШ №1 дівчата (Хмельницький)

4

 

Мусієнко Тимур

Мрія-2013 (Хмельницький)

4

 

Савінський Матвій

ДЮСШ №1-1-2013 (Хмельницький)

4

 

Садлій Данило

Фортеця К-Подільський-2013

4

 

Тименчук Максим

Новатор-2013 (Хмельницький)

4

 

Яровий Дмитро

VIVA CUP-2014 (Хмельницький)

4

 

Западнюк Михайло

Новатор-2013 (Хмельницький)

3

 

Лисак Ілля

Мрія-2013 (Хмельницький)

3

 

Макоївець Максим

СК Сокіл-2014 (Хмельницький)

3

 

Терехов Макар

ДЮСШ №1-2-2013 (Хмельницький)

3

 

Ширяєв Данило

Мрія-2013 (Хмельницький)

3

 

Вигоняйло Тимур

Новатор-2013 (Хмельницький)

2

 

Вишневський Давид

VIVA CUP-2014 (Хмельницький)

2

 

Галюк Владислав

ДЮСШ №1-1-2013 (Хмельницький)

2

 

Глас Ярослав

СК Сокіл-2013 (Хмельницький)

2

 

Зарівний Артем

Мрія-2013 (Хмельницький)

2

 

Зибіна Єлизавета

ДЮСШ №1 дівчата (Хмельницький)

2

 

Ковбасюк Вадим

СК Сокіл-2013 (Хмельницький)

2

 

Маліновський Дмитро

Новатор-2013 (Хмельницький)

2

 

Матюх Матвій

Мрія-2013 (Хмельницький)

2

 

Мосіюк Тимур

VIVA CUP-2014 (Хмельницький)

2

 

Музика Тимофій

ДЮСШ №1-1-2013 (Хмельницький)

2

 

Муляр Анастасія

ДЮСШ №1 дівчата (Хмельницький)

2

 

Родіков Марк

Фортеця К-Подільський-2013

2

 

Симчишин Ростислав

ДЮСШ №1-1-2013 (Хмельницький)

2

 

Снігур Матвій

ДЮСШ №1-2-2014 (Хмельницький)

2

 

Філімонов Тимофій

СК Сокіл-2014 (Хмельницький)

2

 

Фют Назар

ДЮСШ №1-2-2013 (Хмельницький)

2

 

Ірклієнко Платон

Поділля-1-2014 (Хмельницький)

1

 

Білошицький Павло

Фортеця К-Подільський-2013

1

 

Бойко Ярослав

Поділля-2-2014 (Хмельницький)

1

 

Гребінчук Ілля

ДЮСШ №1-1-2013 (Хмельницький)

1

 

Григоров Владислав

ДЮСШ №1-2-2014 (Хмельницький)

1

 

Дагаєв Максим

ДЮСШ №1-2-2014 (Хмельницький)

1

 

Дупляк Назар

Новатор-2013 (Хмельницький)

1

 

Замрій Максим

ДЮСШ №1-1-2014 (Хмельницький)

1

 

Капітан Макар

Поділля-1-2014 (Хмельницький)

1

 

Катеринчук Богдан

Фортеця К-Подільський-2013

1

 

Ковальський Матвій

Поділля-1-2014 (Хмельницький)

1

 

Кривенький Іван

Поділля-1-2014 (Хмельницький)

1

 

Лавров Матвій

Поділля-1-2014 (Хмельницький)

1

 

Лисак Крістіна

ДЮСШ №1 дівчата (Хмельницький)

1

 

Лихолат Богдан

ДЮСШ №1-1-2013 (Хмельницький)

1

 

Мельник Антон

Новатор-2013 (Хмельницький)

1

 

Мозолюк Лука

Фортеця К-Подільський-2014

1

 

Нановський Михайло

Фортеця К-Подільський-2014

1

 

Поліщук Ярослав

СК Сокіл-2014 (Хмельницький)

1

 

Рівний Артур

Старбол-2013 (Хмельницький)

1

 

Радецький Тимофій

VIVA CUP-2014 (Хмельницький)

1

 

Ремішевський Іван

СК Сокіл-2014 (Хмельницький)

1

 

Сікора Максим

ДЮСШ №1-2-2014 (Хмельницький)

1

 

Свірщ Валентин

ДЮСШ №1-1-2013 (Хмельницький)

1

 

Семенчук Владислав

Фортеця К-Подільський-2013

1

 

Слободян Анастасія

ДЮСШ №1 дівчата (Хмельницький)

1

 

Стоцький Марк

Фортеця К-Подільський-2013

1

 

Теплюк Кирило

Фортеця К-Подільський-2013

1

 

Тесленко Іван

Фортеця К-Подільський-2013

1

 

Ткач Максим

СК Сокіл-2013 (Хмельницький)

1

 

Хоменко Максим

Новатор-2013 (Хмельницький)

1

 

Шмигун Алан

ДЮСШ №1-2-2013 (Хмельницький)

1

 

Гравець

Команда

ЧК

ЖК

ЧК*5+ЖК

Баурін Андрій

VIVA CUP-2014 (Хмельницький)

0

1

1

Красовський Мирослав

Поділля-1-2014 (Хмельницький)

0

1

1

Кушнір Мирон

ДЮФК ФАРР-2013 (Хмельницький)

0

1

1

Саврацький Владислав

Фортеця К-Подільський-2014

0

1

1

2011-2012.

Гравець

Команда

Голи

З пен.

Павлишен Тимофій

ДЮСШ №1-2 (Хмельницький)

4

 

Варжевський Максим

Новатор-1 (Хмельницький)

3

 

Володимир Ковальський

ДЮСШ №1-1 (Хмельницький)

3

 

Корнійчук Ігор

Новатор-1 (Хмельницький)

3

 

Королюк Остап

ДЮСШ №1-2 (Хмельницький)

3

 

Лужняк Владислав

Новатор-2 (Хмельницький)

3

 

Мельниченко Денис

Новатор-1 (Хмельницький)

3

 

Олександр Яськов

ДЮСШ №1-1 (Хмельницький)

3

 

Панькевич Богдан

СК Сокіл (Хмельницький)-2012

3

 

Єфремов Микола

Новатор-3 (Хмельницький)

2

 

Давід Кісілюк

Поділля-1 (Хмельницький)

2

 

Данил Науменко

ДЮСШ №1-1 (Хмельницький)

2

 

Дмитрієв Назар

ДЮСШ №1-2 (Хмельницький)

2

 

Комаринський Сергій

СК Сокіл (Хмельницький)-2012

2

 

Лісовий Олександр

ДЮСШ №1-2 (Хмельницький)

2

 

Лопатинський Даніл

ДЮСШ №1-2 (Хмельницький)

2

 

Надопа Іван

Поділля-2 (Хмельницький)

2

 

Степко Ілля

Новатор-1 (Хмельницький)

2

 

Шеремета Іван

Новатор-1 (Хмельницький)

2

 

Яськов Назар

Новатор-1 (Хмельницький)

2

 

Єгор Мощицький

Поділля-1 (Хмельницький)

1

 

Арсентьєв Дмитро

ДЮСШ №1-2 (Хмельницький)

1

 

Артем Бриндак

ДЮСШ №1-1 (Хмельницький)

1

 

Артем Собченко

ДЮСШ №1-1 (Хмельницький)

1

 

Артем Совольський

ДЮСШ №1-1 (Хмельницький)

1

 

Баськов Богдан

Новатор-3 (Хмельницький)

1

 

Будник Владислав

Мрія-Б (Хмельницький)

1

 

Вешко Ілля

Новатор-1 (Хмельницький)

1

 

Винник Матвій

Фортеця К-Подільський

1

 

Демчишин Одександр

СК Сокіл (Хмельницький)-2012

1

 

Дмитро Валівоць

ДЮСШ №1-1 (Хмельницький)

1

 

Кая Ано

Новатор-1 (Хмельницький)

1

 

Коричак Дмитро

СК Сокіл (Хмельницький)-2012

1

 

Кохан Олександр

Новатор-3 (Хмельницький)

1

 

Літвінов Ілля

Фортеця К-Подільський

1

 

Лахмай Кіріл

Новатор-2 (Хмельницький)

1

 

Марк Сірик

Поділля-1 (Хмельницький)

1

 

Мельник Іван

СК Сокіл (Хмельницький)-2012

1

 

Олексій Бабіч

Поділля-1 (Хмельницький)

1

 

Пилипчук Артем

Новатор-3 (Хмельницький)

1

 

Пилипчук Максим

Новатор-3 (Хмельницький)

1

 

Полікевич Артур

Новатор-1 (Хмельницький)

1

 

Регула Матвій

ДЮСШ №3 (Хмельницький)

1

 

Семенюк Олександр

СК Сокіл (Хмельницький)-2011

1

 

Черній Максим

Новатор-3 (Хмельницький)

1

 

Шпичко Юрій

Мрія-Б (Хмельницький)

1

 

Гравець

Команда

ЧК

ЖК

ЧК*5+ЖК

Гуменний Назар

ДЮСШ №3 (Хмельницький)

0

1

1

Данил Науменко

ДЮСШ №1-1 (Хмельницький)

0

1

1

Кривий Артур

Фортеця К-Подільський

0

1

1

Літвінов Ілля

Фортеця К-Подільський

0

1

1

Мещеряков Ярослав

ДЮСШ №1-2 (Хмельницький)

0

1

1

Святослав Коленников

ДЮСШ №1-1 (Хмельницький)

0

1

1

Становський Олександр

Фортеця К-Подільський

0

1

1

Стрельченко Денис

ДЮСШ №1-2 (Хмельницький)

0

1

1

2009-2010

Гравець

Команда

Голи

З пен.

Гуцалюк Антон

СК Сокіл (Хмельницький)

10

 

Машталір Олександр

СК Сокіл (Хмельницький)

7

 

Байдюк Тарас

F.S. ProffiBall (Хмельницький)

6

 

Валігурський Артем

ДЮСШ №1-1 (Хмельницький)

5

 

Блощинський Ілля

СК Сокіл (Хмельницький)

4

 

Маргошин Макар

ДЮСШ №1-2 (Хмельницький)

4

 

Романюк Матвій

ДЮСШ №1-2 (Хмельницький)

3

 

Хрущ Арсен

ДЮСШ №1-2 (Хмельницький)

3

 

Замогильний Денис

ДЮСШ №1-2 (Хмельницький)

2

 

Макушка Кастянтин

СК Сокіл (Хмельницький)

2

 

Михальчук Іван

Новатор (Хмельницький)

2

 

Соловей Захар

ДЮСШ №1-1 (Хмельницький)

2

 

Ткач Назар

Олімп-ДЮСШ Деражня (Хмельницьк

2

 

Яцишин Назар

F.S. ProffiBall (Хмельницький)

2

 

Біляк Олександр

Олімп-ДЮСШ Деражня (Хмельницьк

1

 

Балац Дмитро

Новатор (Хмельницький)

1

 

Баськов Костянтин

Новатор (Хмельницький)

1

 

Бишук Олександр

СК Сокіл (Хмельницький)

1

 

Гурніцький Артем

Новатор (Хмельницький)

1

 

Данилюк Іван

F.S. ProffiBall (Хмельницький)

1

 

Данилюк Павло

CFC AMOR (Хмельницький)

1

 

Дацков Мирослав

ДЮСШ №1-1 (Хмельницький)

1

 

Дичаківський Тимур

СК Сокіл (Хмельницький)

1

 

Карасійчук Назарій

ДЮСШ №3 (Хмельницький)

1

 

Конарський Кирило

ДЮСШ №1-1 (Хмельницький)

1

 

Малий Данило

F.S. ProffiBall (Хмельницький)

1

 

Николишак Дмитро

ДЮСШ №1-1 (Хмельницький)

1

 

Олексин Олександр

ДЮСШ №1-2 (Хмельницький)

1

 

Платковський Максим

Олімп-ДЮСШ Деражня (Хмельницьк

1

 

Приступа Ігор

F.S. ProffiBall (Хмельницький)

1

 

Стельмах Ілля

Новатор (Хмельницький)

1

 

Стойко Артем

CFC AMOR (Хмельницький)

1

 

Тритяк Олексій

ДЮСШ №1-1 (Хмельницький)

1

 

Хандрусь Максим

ДЮСШ №3 (Хмельницький)

Гравець

Команда

ЧК

ЖК

ЧК*5+ЖК

Гуцалюк Антон

СК Сокіл (Хмельницький)

0

1

1

Дубіцький Максим

Олімп-ДЮСШ Деражня (Хмельницьк

0

1

1

Заборовський Арсен

СК Сокіл (Хмельницький)

0

1

1

Мантра Микола

ДЮСШ №3 (Хмельницький)

0

1

1

Павлюченко Андрій

F.S. ProffiBall (Хмельницький)

0

1

1

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here