Статистика після 9-го туру + кубок

0
300
ОРГАНІЗАТОРИ ЗМАГАНЬ – АСОЦІАЦІЯ ФУТЗАЛУ ХМЕЛЬНИЦЬКОЇ ОБЛАСТІ ТА УПРАВЛІННЯ МОЛОДІ ТА СПОРТУ ХМЕЛЬНИЦЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ

Ексклюзивний партнер ПРЕМІУМ-ЛІГИ відкритого Чемпіонату (Кубку) Хмельницького з футзалу сезону 2023/2024 років – бренд JAKO https://jakosport.com.ua/uk

Офіційний партнер ПРЕМІУМ-ЛІГИ відкритого Чемпіонату (Кубку) Хмельницького з футзалу сезону 2023/2024 років – компанія “Helpix Центр” https://helpix.ua/

Спеціальний партнер ПРЕМІУМ-ЛІГИ відкритого Чемпіонату (Кубку) Хмельницького з футзалу сезону 2023/2024 років – родинна пасіка GAVAGA – 100% натуральний мед! https://instagram.com/pasika_gavaga?igshid=YmMyMTA2M2Y= ‌

Спеціальний партнер ПРЕМІУМ-ЛІГИ відкритого Чемпіонату (Кубку) Хмельницького з футзалу сезону 2023/2024 років – компанія SGK – спортивне екіпірування і не тільки! https://instagram.com/sgk1_ua?igshid=YmMyMTA2M2Y=

Стабільний партнер ПРЕМІУМ-ЛІГИ відкритого Чемпіонату (Кубку) Хмельницького з футзалу сезону 2023/2024 років – готельно-розважальний комплекс “Південна брама” https://www.facebook.com/pivdennabrama

Спеціальний мобільний партнер ПРЕМІУМ-ЛІГИ відкритого Чемпіонату Хмельницького з футзалу сезону 2023/2024 років – мережа мобільних магазинів “МобіФренд” https://mobifrend.com.ua

Спеціальний партнер ПРЕМІУМ-ЛІГИ відкритого Чемпіонату Хмельницького з футзалу сезону 2023/2024 – компанія “Rise Up” – сонячні електростанції https://instagram.com/riseup_ukraine?igshid=Z2lkMnh1YXd4aHVk 

Інформаційний партнер ПРЕМІУМ-ЛІГИ відкритого Чемпіонату Хмельницького з футзалу сезону 2023/2024 Інтернет-видання ВСІМ – Новини Хмельницького https://vsim.ua/

ДИВІЗІОН 1. Бомбардири

Гравець Команда Голи З пен.
Бартошук Андрій КАЗ 19
Муляр Андрій ФК “ХМЕЛЬНИЦЬКІ ДЕЛІКАТЕСИ” 14
Калуков Дмитро FC “Woodmall-Femida” 11
Кручек Богдан ФК “Helpix” 11
Мартинюк Дмитро ФК “ХМЕЛЬНИЦЬКІ ДЕЛІКАТЕСИ” 11
Стрельцов Максим ФК “Helpix” 11
Бармак Андрій Кардіфф 8
Лісніченко Ігор ФК “ХМЕЛЬНИЦЬКІ ДЕЛІКАТЕСИ” 8
Середюк Павло Динамо-ГУНП 8
Собко Ростислав FC “Woodmall-Femida” 8
Альохін Вадим КОНФЕРМАТ 8 (1)
Фетько Олексій FC “Woodmall-Femida” 8 (1)
Романюк Артем ФК “ХМЕЛЬНИЦЬКІ ДЕЛІКАТЕСИ” 7
Сторожук Кіріл МФК “URBAN” 7
Якобчук Сергій КАЗ 7
Якубов Алішер Динамо-ГУНП 7
Безвещук Вадим КОНФЕРМАТ 6
Брицький Владислав FC “Woodmall-Femida” 6
Наконечний Андрій ФК “ХМЕЛЬНИЦЬКІ ДЕЛІКАТЕСИ” 6
Паюк Максим ФГ “КОСВО” 6
Скоп’як Юрій ФГ “КОСВО” 6
Сметюх Тимофій ФК “ПРИКОРДОННИК-SUNOCO” 6
Тринадцятко Олег Кардіфф 6
Безкоровайний Олександр ФК “ПРИКОРДОННИК-SUNOCO” 5
Березовський Тарас Динамо-ГУНП 5
Веремчук Максим ФК “Helpix” 5
Гурин Дмитро Інтерпродсервіс 5
Даньків Тарас ФГ “КОСВО” 5
Донець Єгор ФК “Helpix” 5
Калюжняк Денис Карат MEBLI REMTION 5
Миронюк Ярослав МФК “URBAN” 5
Приян Андрій МФК “URBAN” 5
Сулима Богдан Динамо-ГУНП 5
Штокало Григорій Карат MEBLI REMTION 5
Антонюк Володимир КОНФЕРМАТ 4
Гизлик Олександр Кардіфф 4
Гончар Владислав Інтерпродсервіс 4
Гресь Владислав МФК “URBAN” 4
Давискиба Владислав Карат MEBLI REMTION 4
Зубик Святослав МФК “URBAN” 4
Мельніков Володимир Кардіфф 4
Рижук Олександр Інтерпродсервіс 4
Соколюк Андрій Динамо-ГУНП 4
Сорока Дмитро МФК “URBAN” 4
Чорний Нікіта ФК “Helpix” 4
Антонюк Владислав FC “Woodmall-Femida” 3
Бабій Ігор Динамо-ГУНП 3
Балобанов Дмитро ДБК 3
Бушко Ілля ФК “ПРИКОРДОННИК-SUNOCO” 3
Волошин Олександр Алмаз 3
Гордійчук Сергій КОНФЕРМАТ 3
Диняк Тимофій Кардіфф 3
Кравчук Андрій МФК “URBAN” 3
Мельничук Андрій КОНФЕРМАТ 3
Нємий Артур ФК “ХМЕЛЬНИЦЬКІ ДЕЛІКАТЕСИ” 3
Нагорняк Володимир ФК “ПРИКОРДОННИК-SUNOCO” 3
Олянчук Сергій КОНФЕРМАТ 3
Пилипюк Богдан КАЗ 3
Рибчинський Юрій ДБК 3
Романов Богдан ФГ “КОСВО” 3
Смоловик Максим ДБК 3
Степанянц Владислав ФК “Бігуча лань” 3
Стожик Сергій ФК “ЕВЕЛІНА-Акпадон-Агро” 3
Сторожук Іван Динамо-ГУНП 3
Ціпко Костянтин Карат MEBLI REMTION 3
Шутяк Дмитро Алмаз 3
Ярош В’ячеслав Кардіфф 3
Алексейчук Сергій Динамо-ГУНП 2
Басараб Юрій Алмаз 2
Бойчук Ігор Інтерпродсервіс 2
Вербовий Владислав ФК “Helpix” 2
Власов Дмитро КОНФЕРМАТ 2
Гарбар Максим Інтерпродсервіс 2
Гнідий Сергій Алмаз 2
Гребенюк Олег FC “Woodmall-Femida” 2
Грицик Дмитро Динамо-ГУНП 2
Гуринович Олексій FC “Woodmall-Femida” 2
Кучерявий Олег ФК “ЕВЕЛІНА-Акпадон-Агро” 2
Майдан Олексій ФК “Helpix” 2
Майструк Назарій ДБК 2
Макаров Даниіл FC “Woodmall-Femida” 2
Мосейко Олег ДБК 2
Олійник Владислав Кардіфф 2
Осацький Владислав FC “Woodmall-Femida” 2
Ошовський Артем ФК “ЕВЕЛІНА-Акпадон-Агро” 2
Самонов Ігор Алмаз 2
Семенюк Федір FC “Woodmall-Femida” 2
Соботюк Володимир Динамо-ГУНП 2
Тарасов Микола ФК “Бігуча лань” 2
Храпач Олександр МФК “URBAN” 2
Чорний Максим ДБК 2
Шкодяк Даниіл FC “Woodmall-Femida” 2
Шкрябець Сергій ФК “Helpix” 2
Шум Сергій ФГ “КОСВО” 2
Доліба Ярослав Карат MEBLI REMTION 2 (1)
Кубик Олег ФГ “КОСВО” 2 (1)
Ємаєв Євген МФК “URBAN” 1
Бігун Михайло Алмаз 1
Барицький Вадим ФК “Бігуча лань” 1
Бевз Даніїл МФК “URBAN” 1
Белінський Микола ФК “ЕВЕЛІНА-Акпадон-Агро” 1
Бондарчук Богдан КАЗ 1
Бохонок Дмитро Інтерпродсервіс 1
Бродзянський Денис FC “Woodmall-Femida” 1
Веретюк Денис ФГ “КОСВО” 1
Габатель Сергій ДБК 1
Гвоздецький Давид FC “Woodmall-Femida” 1
Гнатюк Денис Динамо-ГУНП 1
Гноянко Євгеній Карат MEBLI REMTION 1
Гринь Артур ФК “Helpix” 1
Данчук Валерій ФК “Бігуча лань” 1
Дацко Максим ФК “ПРИКОРДОННИК-SUNOCO” 1
Дурда Андрій Алмаз 1
Заєць Олександр Динамо-ГУНП 1
Замогильний Олександр Алмаз 1
Заморока Олександр ДБК 1
Зарванський Віталій Кардіфф 1
Зданевич Степан ФК “Helpix” 1
Зубенко Олександр ФК “Бігуча лань” 1
Ковтонюк Олександр КАЗ 1
Ковтун Василь ФК “ХМЕЛЬНИЦЬКІ ДЕЛІКАТЕСИ” 1
Колеснік Василь КАЗ 1
Кореганов Іван ДБК 1
Курдас Сергій ФК “Бігуча лань” 1
Лисий Михайло Карат MEBLI REMTION 1
Луцюк Віталій ФК “ХМЕЛЬНИЦЬКІ ДЕЛІКАТЕСИ” 1
Марчук Назар Олегович Карат MEBLI REMTION 1
Мельник Максим Володимирович ФК “ХМЕЛЬНИЦЬКІ ДЕЛІКАТЕСИ” 1
Михайленко Роман ФК “Helpix” 1
Михальчук Євгеній КАЗ 1
Морозов Ростислав ФК “Бігуча лань” 1
Морочківський Олександр ФК “ХМЕЛЬНИЦЬКІ ДЕЛІКАТЕСИ” 1
Наталюк Назар ФК “ЕВЕЛІНА-Акпадон-Агро” 1
Пасічник Олексій Карат MEBLI REMTION 1
Петрань Роман ФК “ПРИКОРДОННИК-SUNOCO” 1
Побережник Дмитро ФК “Helpix” 1
Рефель Вадим ФК “ПРИКОРДОННИК-SUNOCO” 1
Рибальченко Юрій ФК “ЕВЕЛІНА-Акпадон-Агро” 1
Рижук Степан КАЗ 1
Самсонюк Олександр КОНФЕРМАТ 1
Сергійчук Юрій ДБК 1
Ситнік Олег МФК “URBAN” 1
Сичов Захар Кардіфф 1
Скромінський Богдан FC “Woodmall-Femida” 1
Смолко Максим ФГ “КОСВО” 1
Соловей Олексій Алмаз 1
Стасюк Вадим ФК “Бігуча лань” 1
Стецюк Вадим ФК “Helpix” 1
Стус Ярослав ФК “ЕВЕЛІНА-Акпадон-Агро” 1
Чиж Сергій FC “Woodmall-Femida” 1
Щасливий Ігор Динамо-ГУНП 1

 

ДИВІЗІОН 2. Бомбардири

Гравець Команда Голи З пен.
Вигоняйло Ігор ФК “М’ясний маркет” 12
Романов Дмитро “Олімп” ( Деражня) 11
Сабадаш Костянтин ФК “ЮАН” 9
Авдєєв Дмитро Beerloga-Облавтодор 8
Коренков Роман Локомотив 7
Підручний Андрій УПП Хмельницький 7
Серафімов Олександр ККФА-REDMION 7
Тодоренко Ігор ТЕПЛОВИК 7
Хмиз Олександр ККФА-REDMION 7
Ясніцький Ярослав Beerloga-Облавтодор 7
Гуліватий Руслан “Олімп” ( Деражня) 6
Косяк Іван ФК “М’ясний маркет” 6
Мерека Денис УПП Хмельницький 6
Ілюхін Артур АУДІ 6 (1)
Івановський Віталій “Олімп” ( Деражня) 5
Ільніцький Віктор Локомотив 5
Гарієвський Юрій Епіцентр-К 5
Горобець Вадим АУДІ 5
Дашкевич Андрій Beerloga-Облавтодор 5
Кузьмін Ростислав ТЕПЛОВИК 5
Святий Дмитро Ракета 5
Стрілець Володимир Ракета 5
Яремчук Андрій Ротор 5
Гапон Ігор Олімпік-AskoArt 5 (1)
Успенський Юрій Епіцентр-К 5 (1)
Васильчук Олександр ФК “Філтекс” 4
Деговець Олег Олімпік-AskoArt 4
Дияк Олександр Епіцентр-К 4
Керничанський Владислав Beerloga-Облавтодор 4
Прокопчук Вадим Локомотив 4
Савчук Віктор АУДІ 4
Столяр Дмитро Дми. ФК “ЮАН” 4
Чекирда Руслан ККФА-REDMION 4
Агаус Рашид ФК “Філтекс” 3
Берест Михайло Локомотив 3
Брянський Олександр ФК “Філтекс” 3
Будченко Михайло АУДІ 3
Глаз Вадим ФК “М’ясний маркет” 3
Дикий Олександр Ракета 3
Заєць Віктор ДЮСШ 1 Будівельний Альянс Груп 3
Залевський Назар Олімпік-AskoArt 3
Кіт Вадим ККФА-REDMION 3
Котенков Ігор ФК “Атлетик-Ceresit Pro” 3
Кравчук Роман ДЮСШ 1 Будівельний Альянс Груп 3
Криськов Олександр Ракета 3
Лисюк Костянтин ФК “Атлетик-Ceresit Pro” 3
Овчинніков Олег Епіцентр-К 3
Орденат Дмитро Олімпік-AskoArt 3
Сурник Ігор ТЕПЛОВИК 3
Якубовський Денис ФК “Філтекс” 3
Єдинак Максим Локомотив 2
Біляк Павло “Олімп” ( Деражня) 2
Блажко Микола “Олімп” ( Деражня) 2
Божик Олександр ФК “Атлетик-Ceresit Pro” 2
Бойко Денис ФК “М’ясний маркет” 2
Будніцький Михайло Локомотив 2
Васильєв Іван ФК “Філтекс” 2
Власюк Ярослав Ракета 2
Годований Павло ФК “Атлетик-Ceresit Pro” 2
Гончарський Роман ФК “ЮАН” 2
Йолтуховський Єгор ККФА-REDMION 2
Камінський Олександр Ротор 2
Карачун Максим АУДІ 2
Красножон Дмитро Ракета 2
Лисюк Артем ДЮСШ 1 Будівельний Альянс Груп 2
Логвиненко Іван Ротор 2
Матусов Дмитро Ракета 2
Мегик Владислав Beerloga-Облавтодор 2
Московчук Ярослав УПП Хмельницький 2
Мустафін Павло ККФА-REDMION 2
Орошкевич Михайло Ротор 2
Сікорський Ілля ДЮСШ 1 Будівельний Альянс Груп 2
Сіньковський Вадим ФК “М’ясний маркет” 2
Савчук Павло АУДІ 2
Сиворог Сергій Ракета 2
Слободян Андрій Ракета 2
Сметана Дмитро Локомотив 2
Столяр Віталій ФК “ЮАН” 2
Стус Ярослав Ракета 2
Сушицький Максим ФК “Атлетик-Ceresit Pro” 2
Туз Сергій Ротор 2
Фасуляк Олександр УПП Хмельницький 2
Хдейр Васім ФК “Філтекс” 2
Чижов Дмитро ФК “Філтекс” 2
Чорний Олег ФК “ЮАН” 2
Шляховий Олександр ФК “Філтекс” 2
Щавінський Дмитро ККФА-REDMION 2
Яюс Євген ФК “Атлетик-Ceresit Pro” 2
Щепанський Едуард Ракета 2 (1)
Євсеєв Максим Епіцентр-К 1
Біндас Михайло Олімпік-AskoArt 1
Бабак Сергій ФК “М’ясний маркет” 1
Велигодський Владислав ДЮСШ 1 Будівельний Альянс Груп 1
Возний Влад ФК “ЮАН” 1
Глушок Ігор ФК “М’ясний маркет” 1
Гнатюк Валентин ККФА-REDMION 1
Гнатюк Максим Локомотив 1
Гурман Сергій Beerloga-Облавтодор 1
Доліба Ярослав Олімпік-AskoArt 1
Дрозда Руслан УПП Хмельницький 1
Дуднік Артем “Олімп” ( Деражня) 1
Загребельний Олександр АУДІ 1
Ковальов Максим Beerloga-Облавтодор 1
Козаренко Євгеній ФК “М’ясний маркет” 1
Константін Юрій УПП Хмельницький 1
Кордас Костянтин УПП Хмельницький 1
Ліхновський Михайло ТЕПЛОВИК 1
Литвинюк Павло Олімпік-AskoArt 1
Мишко Костянтин ТЕПЛОВИК 1
Музиченко Олег ФК “Атлетик-Ceresit Pro” 1
Муляр Серій Ротор 1
Нігловський Андрій ДЮСШ 1 Будівельний Альянс Груп 1
Оверчук Роман Епіцентр-К 1
Орленко Андрій ДЮСШ 1 Будівельний Альянс Груп 1
Підкамінський Микола ДЮСШ 1 Будівельний Альянс Груп 1
Підлісний Максим УПП Хмельницький 1
Палійчук Богдан УПП Хмельницький 1
Паляниця Антон Ротор 1
Петрук Євген АУДІ 1
Полупан Олександр Олімпік-AskoArt 1
Понятовський Микола ФК “М’ясний маркет” 1
Розізнаний Олександр ФК “Атлетик-Ceresit Pro” 1
Розуман Андрій ТЕПЛОВИК 1
Романов Владислав Beerloga-Облавтодор 1
Руссу Олег УПП Хмельницький 1
Савлук Микола Олімпік-AskoArt 1
Садовник Богдан ФК “М’ясний маркет” 1
Семенюк Олександр УПП Хмельницький 1
Скалій Олександр ТЕПЛОВИК 1
Снігур Андрій ККФА-REDMION 1
Стадніченко Ігор Епіцентр-К 1
Щесневич Богдан АУДІ 1

ДИВІЗІОН 3. Бомбардири

Гравець Команда Голи З пен.
Трембач Іван МобіФренд 17
Шперчук Дмитро МЕНС 15
Вакух Олег Олегович МобіФренд 11
Гонтар Роман Фахівець-Лідер-Амор 11
Ясінський Дмитро Лунтік 11
Коратач Едуард АВІАТОР 10
Стець Андрій Ковчег 10
Хібовський Артур СК “Сокіл-2” 10
Гавенко Назар АВІАТОР 9
Вакух Дмитро МобіФренд 8
Дурдас Андрій Лунтік 8
Кіут Ерік МЕНС 8
Куречко Вадим Ковчег 8
Ростківський Ростислав СК “Сокіл-2” 8
Сокур Олексій Фахівець-Лідер-Амор 8
Бойко Володимир Віталійович “ТОВТРИ” 7
Глушко Владислав СК “Сокіл-2” 7
Мірошник Руслан ЦЕНТР 13 7
Попов Максим ЦЕНТР 13 7
Таєнчук Владислав АВІАТОР 7
Шаварський Віталій МобіФренд 7
Душа Артур ЗАЛІВ 10 6
Жук Данило Фахівець-Лідер-Амор 6
Зенін Владислав ФК “Компанія” 6
Ковальчук Сергій ФК “ЕкоАльт” 6
Люлькун Руслан МФК “Тайфун” 6
Пляхимович Віталій ЦЕНТР 13 6
Полікевич Богдан Лунтік 6
Чайковський Сергій ФК “Компанія” 6
Кучеренко Ілля Фахівець-Лідер-Амор 5
Шевчук Олександр АВІАТОР 5
Ільчишин Влад МФК “Тайфун” 4
Басараба Денис НОВАВЕТ 4
Беляк Павло Diamant 4
Берлов Максим МФК “Тайфун” 4
Бойко Олег Ковчег 4
Босак Вадим ФК “ЕкоАльт” 4
Галак Олександр Diamant 4
Калошин Максим ФК “Компанія” 4
Козубович Тарас МЕНС 4
Колісник Іван НОВАВЕТ 4
Коцман Петро МобіФренд 4
Моспан Ігор ЦЕНТР 13 4
Харчук Назар НОВАВЕТ 4
Цуцуловський Денис СК “Сокіл-2” 4
Бантус Сергій Diamant 3
Босак Максим НОВАВЕТ 3
Голов Сергій “ТОВТРИ” 3
Карпенко Дмитро ФК “ЕкоАльт” 3
Ковтун Михайло ЦЕНТР 13 3
Коротинський Сергій ФК “Компанія” 3
Косецький Микола “ТОВТРИ” 3
Кошельник Василь ЗАЛІВ 10 3
Леонов Олександр Ковчег 3
Мельник Максим Максимович СК “Сокіл-2” 3
Павліш Максим ЗАЛІВ 10 3
Павлик Віктор ФК “Сокіл-Тірас” 3
Рабченюк Віктор ФК “Компанія” 3
Сідорчук Владислав АВІАТОР 3
Стеценко Богдан ЗАЛІВ 10 3
Суєцький Олег ФК “Сокіл-Тірас” 3
Сухар Андрій НОВАВЕТ 3
Шаховал Олександр ЦЕНТР 13 3
Штельмах Ілля Diamant 3
Юрах Юрій МЕНС 3
Ягодзінський Віталій ЗАЛІВ 10 3
Ісхаков Ігор ФК “ЕкоАльт” 2
Андрєєв Олександр МЕНС 2
Антонов Олександр ФК “Компанія” 2
Архіпов Віталій Diamant 2
Барабаш Андрій МФК “Тайфун” 2
Басараба Назарій НОВАВЕТ 2
Гамолов Назар ЦЕНТР 13 2
Гоцалюк Іван Фахівець-Лідер-Амор 2
Дідичук Максим Diamant 2
Драпак Микола НОВАВЕТ 2
Журавель Леонід ЦЕНТР 13 2
Коваленко Михайло Фахівець-Лідер-Амор 2
Кухар Денис НОВАВЕТ 2
Кучер Андрій Лунтік 2
Лавров Дмитро ЗАЛІВ 10 2
Ладунець Роман МобіФренд 2
Лень Сергій Лунтік 2
Миронюк Олександр ФК “ЕкоАльт” 2
Моцний Юрій Diamant 2
Никонюк Олександр ФК “ЕкоАльт” 2
Остроголов Данило ЗАЛІВ 10 2
Охоцький Назарій Лунтік 2
Петреченко Микола Лунтік 2
Пробитий Богдан Ковчег 2
Сідорчук Станіслав АВІАТОР 2
Стасюк Кирило СК “Сокіл-2” 2
Шадрін Євген ФК “Компанія” 2
Шитенков Артур Ковчег 2
Авраменко Артур СК “Сокіл-2” 1
Алексіїв Дмитро МФК “Тайфун” 1
Бегаль Олександр МЕНС 1
Везнюк Максим Лунтік 1
Вельський Володимир МобіФренд 1
Гілюк Олександр МЕНС 1
Гамолов Андрій ЦЕНТР 13 1
Герасимчук Вадим МобіФренд 1
Гнатишин Данило Фахівець-Лідер-Амор 1
Демянишин Максим ЦЕНТР 13 1
Дзюбак Микола “ТОВТРИ” 1
Дячок Віталій Diamant 1
Заболотний Сергій Лунтік 1
Клапченко Роман “ТОВТРИ” 1
Ковбасюк Олексій МобіФренд 1
Король Іван ФК “Сокіл-Тірас” 1
Котик Едуард АВІАТОР 1
Ліпський Микола “ТОВТРИ” 1
Лозіцький Андрій ФК “Сокіл-Тірас” 1
Мандрик Сергій МФК “Тайфун” 1
Мартиненко Іван АВІАТОР 1
Марчук Дмитро ЗАЛІВ 10 1
Музика Юрій ФК “ЕкоАльт” 1
Омельчишин Андрій Лунтік 1
Онісьєв Євген Diamant 1
Остафічук Дмитро Лунтік 1
Павлюк Євген МЕНС 1
Першин Назар СК “Сокіл-2” 1
Поворознюк Богдан Ковчег 1
Попельнюк Артем АВІАТОР 1
Потапов Олександр ЗАЛІВ 10 1
Романчев Віталій МФК “Тайфун” 1
Рочняк Валентин ФК “Сокіл-Тірас” 1
Секліцький Олександр НОВАВЕТ 1
Тимощук Максим НОВАВЕТ 1
Трофанюк Сергій ФК “ЕкоАльт” 1
Трохимчук Олександр МФК “Тайфун” 1
Фордзюн Олександр “ТОВТРИ” 1
Хомич Артем Фахівець-Лідер-Амор 1
Чекирда Павло Лунтік 1
Шуляк Денис Лунтік 1
Юзвишин Роман ЗАЛІВ 10 1
Ярмолюк Олександр АВІАТОР 1
Лис Віталій ФК “ЕкоАльт” 1 (1)

ДИВІЗІОН 4. Бомбардири

Гравець Команда Голи З пен.
Дрезналь Кіріл Ветеран 23
Познанський Дмитро TAD 23
Верещагін Денис ФК “Олімп” (Солобківці) 23 (1)
Костецький Ян ФК “ITA-TOOLS” 20
Самедінов Андрій FC “ASTRUM” 18
Барабаш Денис TAD 17
Альміз Олександр ІНКОГНІТО 13
Пасічник Максим Карат MEBLI REMTION-2 13
Земок Олександр FC “ASTRUM” 13 (1)
Алла Хадж Халаф BRILLIANT 12
Деркач Денис ФК “Олімп” (Солобківці) 12
Лисий Олександр Карат MEBLI REMTION-2 12
Байдусь Владислав FC “ADRENALINE” 11
Самсонов Андрій ІНКОГНІТО 11
Голова Сергій АДВОКАТ 10
Гранатович Назарій АДВОКАТ 10
Кравець Артем Royal Palace 10
Гуменюк Ярослав ФК “Гвардія” 9
Остапов Вадим АДВОКАТ 9
Рудь Богдан ІНКОГНІТО 9
Сендель Олексій Ветеран 9
Ведмедюк Борис FC “ADRENALINE” 9 (2)
Батько Андрій NETiP-Патріоти 8
Залевський Дмитро ФК “Олімп” (Солобківці) 8
Олещук Олександр ФК “ITA-TOOLS” 8
Соловей Роман Ветеран 8
Ягринець Вадим ІНКОГНІТО 8
Федоров Антон Ветеран 7
Шеремета Максим ФК “Подільський Кремінь” 7
Вороністий Владислав Royal Palace 6
Гуляк Віталій Карат MEBLI REMTION-2 6
Добротвор Валентин TAD 6
Крохан Вадим Ветеран 6
Щербатюк Вадим TAD 6
Волощук Андрій BRILLIANT 5
Гуменний Богдан FC “ADRENALINE” 5
Квіт Віктор ФК “Подільський Кремінь” 5
Падневич Володимир NETiP-Патріоти 5
Пасечник Дмитро ФК “Подільський Кремінь” 5
Сабуняк Роман Royal Palace 5
Сич Максим ХФК “Давид” 5
Шаравара Ігор ФК “Нева” 5
Біленький Віталій ФК “Нева” 4
Ветошко Євген ФК “ITA-TOOLS” 4
Кучеревич Владислав ФК “Олімп” (Солобківці) 4
Мацеплюк Олег TAD 4
Мисечко Ярослав ФК “Нева” 4
Нікітюк Олександр ХФК “Давид” 4
Савчук Олександр NETiP-Патріоти 4
Стародуб Андрій ІНКОГНІТО 4
Сторожук Дмитро FC “ADRENALINE” 4
Басараба Ярослав FC “ADRENALINE” 3
Баситюк Роман Royal Palace 3
Буравець Андрій FC “ADRENALINE” 3
Буртовий Сергій ХФК “Давид” 3
В’язовецький Владислав ФК “Гвардія” 3
Вайнман Ілля Ветеран 3
Вдовин Олексій TAD 3
Власенко Андрій ХФК “Давид” 3
Власов Давид ФК “Подільський Кремінь” 3
Власюк Ярослав ФК “Нева” 3
Гула Вадим ФК “Нева” 3
Каплун Сергій ФК “Подільський Кремінь” 3
Кривак Михайло FC “ASTRUM” 3
Ланець Владислав Карат MEBLI REMTION-2 3
Монастирський Володимир ФК “ITA-TOOLS” 3
Муляр Артем ХФК “Давид” 3
Підвальнюк Максим BRILLIANT 3
Понятовський Владислав ФК “Гвардія” 3
Сакала Максим ФК “Нева” 3
Сергєєв Лев Ветеран 3
Славута Олександр Карат MEBLI REMTION-2 3
Тєбєнєв Дмитро ФК “Нева” 3
Ткачов Максим Карат MEBLI REMTION-2 3
Чемерис Владислав FC “ADRENALINE” 3
Євсєєв Ярослав FC “ASTRUM” 2
Анікін Іван Royal Palace 2
Бродський Денис Royal Palace 2
Вольський Валентин ФК “Олімп” (Солобківці) 2
Демкович Олександр ФК “Подільський Кремінь” 2
Дмитрів Михайло ФК “Гвардія” 2
Довгань Олександр ІНКОГНІТО 2
Дроздов Олександр ФК “Подільський Кремінь” 2
Дячок Андрій FC “ASTRUM” 2
Жилкін Нікіта BRILLIANT 2
Зарванський Віталій Royal Palace 2
Земляков Олександр NETiP-Патріоти 2
Ковальчук Олексій ХФК “Давид” 2
Левандовський Микола FC “ADRENALINE” 2
Майдан Павло ХФК “Давид” 2
Марчук Олег ФК “ITA-TOOLS” 2
Муляр Юрій ХФК “Давид” 2
Рогальський Андрій ФК “Нева” 2
Розгон Сергій Ветеран 2
Смаглюк Юрій NETiP-Патріоти 2
Століта Сергій Карат MEBLI REMTION-2 2
Терлецький Павло TAD 2
Тихонюк Артем BRILLIANT 2
Фрединський Святослав NETiP-Патріоти 2
Хмелівський Олександр FC “ASTRUM” 2
Шандига Павло FC “ASTRUM” 2
Штанько Денис ФК “Гвардія” 2
Яржемський Іван TAD 2
Єрмаков Олексій ФК “Нева” 1
Ал Асфар Рамез Халед BRILLIANT 1
Алі Шаді Мухамед BRILLIANT 1
Бігун Михайло ФК “ITA-TOOLS” 1
Білик Руслан ФК “Нева” 1
Барчук Денис ФК “Олімп” (Солобківці) 1
Басістий Ілля ФК “ITA-TOOLS” 1
Басистюк Едуард TAD 1
Болотюх Дмитро ФК “Подільський Кремінь” 1
Борисюк Олександр Ветеран 1
Вельц Денис ІНКОГНІТО 1
Виноградов Андрій АДВОКАТ 1
Гайдайчук Дмитро Ден. АДВОКАТ 1
Галюк Василь АДВОКАТ 1
Гневанов Владислав ХФК “Давид” 1
Головатий Віталій NETiP-Патріоти 1
Гуцал Андрій ФК “Олімп” (Солобківці) 1
Данилюк Олександр BRILLIANT 1
Дармороз Артьом ХФК “Давид” 1
Дмитрук Віталій ФК “Подільський Кремінь” 1
Дудар Сергій ФК “Нева” 1
Зеленський Олександр ІНКОГНІТО 1
Зеленюк Дмитро ХФК “Давид” 1
Качур Вадим ФК “ITA-TOOLS” 1
Климюк Микола ФК “Гвардія” 1
Кондратюк Євген FC “ADRENALINE” 1
Коник Богдан FC “ADRENALINE” 1
Копицяк Артем FC “ASTRUM” 1
Король Орест ФК “Нева” 1
Ліщук Віталій Royal Palace 1
Лазарчук Богдан Ветеран 1
Литвинюк Сергій Royal Palace 1
Лужняк Андрій АДВОКАТ 1
Мейко Владислав FC “ADRENALINE” 1
Михайлевський Максим BRILLIANT 1
Михайлов Юрій NETiP-Патріоти 1
Михальський Роман ФК “Гвардія” 1
Рак Сергій TAD 1
Рудий Владислав FC “ASTRUM” 1
Сінькевич Руслан Карат MEBLI REMTION-2 1
Соловйов Максим Royal Palace 1
Томчишин Богдан ФК “ITA-TOOLS” 1
Усатий Віталій ХФК “Давид” 1
Фаєт Аль Хлаф BRILLIANT 1
Федик Вадим ФК “Гвардія” 1
Хребтатий Іван Карат MEBLI REMTION-2 1
Цвик Максим ФК “Гвардія” 1
Шаравара Микола ФК “Нева” 1

ДИВІЗІОН 5. Бомбардири

Гравець Команда Голи З пен.
Мельник Максим Поділля Метиз 13 (1)
Головко Юрій МФК “Дует+” (Війтівці) 11
Модулев Віталій FC Aristocrats 11
Ткаліч Ігор ЛіонВСП 11
Гаман Денис Vitagro 9
Вівсянко Руслан Гладіатор 8
Величко Костянтин ФК “МІЦЬ” 8
Кейлик Денис ФК Лицарі 8
Молодих Сергій Фортуна 8
Мощанець Дмитро Vitagro 8
Садовець Роман “Прогрес-В” Михайлівка 8
Самолига Олег ФК “ЕЛЕКТРОТРАНС” 8
Бойчук Назарій ФК Нива Летичів 7
Давидов Артем Vavilon 7
Загродський Сергій Поділля Метиз 7
Козак В’ячеслав Поділля-АТО 7
Корженівський Богдан Vavilon 7
Лях Ігор Vavilon 7
Машталір Сергій ТГ Наркевичі 7
Михайлюк Іван “КРИСТАЛ-Вишнівчик” 7
Гордань Володимир ФК “МІЦЬ” 6
Давидов Ярослав ЛіонВСП 6
Кутуз’ян Олександр FC Aristocrats 6
Лучко Віталій Vavilon 6
Гаврилюк Роман “Прогрес-В” Михайлівка 6 (1)
Вербовий Валерій МФК “БУГ” 5
Капатинський Тімур Поділля Метиз 5
Кашперук Владислав Smereka (Писарівка) 5
Кордонець Дмитро Фортуна 5
Кошелюк Вадим ФК “Вовки-Вовковинці” 5
Курлов Даніл ЛіонВСП 5
Локазюк Віктор “СКОРПІОН” 5
Мазур Владислав Мик. “Престиж-Авто” 5
Машталір Олександр ТГ Наркевичі 5
Мельник Артем DARK HORSE 5
Нікольчук Володимир СУПЕР СІП 5
Надольний Назар Vitagro 5
Остаповець Максим “ПРИКОРДОННИК-2” 5
Попович Владислав FC SHARK 5
Пухтяр Денис Фахівець 5
Пушкар Олексій МФК “БУГ” 5
Слободян Віталій “Прогрес-В” Михайлівка 5
Соловей Ярослав МФК ТА ТИ ШО 5
Стрілець Микола “КРИСТАЛ-Вишнівчик” 5
Хлопонін Андрій Фахівець 5
Янчук Дмитро ФК ЛАЙФСЕЛЛ 5
Алєесєєв Руслан ФК “Меджибіж” 4
Ангелюк Ілля АІЩДІШ 4
Атерлей Василь ФК ЛАЙФСЕЛЛ 4
Б’ялковський Ілля Melix-Заслучненська ТГ 4
Бабій Євген “СКОРПІОН” 4
Бесіда Ігор ФК “ЕЛЕКТРОТРАНС” 4
Бобік Андрій Фахівець 4
Бородій Дмитро Поділля Метиз 4
Голюк Олександр ФК “Сталь” 4
Гуйван Іван Nova Ushytsia 4
Качан Євген DARK HORSE 4
Кобзаренко Владислав DARK HORSE 4
Мацерук Артем FC ADRENALINE MK 4
Мельник Сергій МФК “БУГ” 4
Мостепанюк Юрій Nova Ushytsia 4
Новіцький Вадим Nova Ushytsia 4
Осяк Богдан Гладіатор 4
Похно Вадим “КРИСТАЛ-Вишнівчик” 4
Пробитий Роман ФК “Лісоводи” 4
Сабуняк Роман Melix-Заслучненська ТГ 4
Савчук Ерік ФК Лицарі 4
Скринник Кирил Весела Підкова 4
Тимосевич Вадим Фахівець 4
Франков Володимир МФК “Дует+” (Війтівці) 4
Чернов Вадим “Престиж-Авто” 4
Шапельський Владислав COMING SOON 4
Шиян Дмитро Smereka (Писарівка) 4
Атласюк Сергій Фахівець 3
Вітка Сергій МФК “Дует+” (Війтівці) 3
Воловик Валентин Фахівець 3
Гіджеліцький Ігор ФК “МІЦЬ” 3
Герега Руслан ФК “Вовки-Вовковинці” 3
Гранчак Павло ФК “Лісоводи” 3
Гуменюк Андрій “Престиж-Авто” 3
Зінкевич Михайло ФК Нива Летичів 3
Казва Олександр DARK HORSE 3
Козар Іван ФК “Лісоводи” 3
Левандовський Віталій МФК ТА ТИ ШО 3
Лянскорунський Сергій ФК “МІЦЬ” 3
Микуляк Дмитро МФК “Дует+” (Війтівці) 3
Мойсюк Віктор Поділля-АТО 3
Мокрота Максим Smereka (Писарівка) 3
Мотичко Максим Nova Ushytsia 3
Нащубський Олександр “Прогрес-В” Михайлівка 3
Некрасов Григорій МФК “БУГ” 3
Підгородоцький Сергій ФК ЛАЙФСЕЛЛ 3
Павленко Олег “ПРИКОРДОННИК-2” 3
Плакса Євген Фахівець 3
Рапацький Євгеній COMING SOON 3
Рудик Олексій МФК ТА ТИ ШО 3
Савчук Сергій FC ADRENALINE MK 3
Слободянюк Роман ФК “Меджибіж” 3
Смішно Олександр Поділля-АТО 3
Сохарук Артем Vavilon 3
Стешенков Максим “ПРИКОРДОННИК-2” 3
Ткачук Богдан Андрійович Фахівець 3
Трепез Олександр ФК “Сталь” 3
Цвігун Владислав Весела Підкова 3
Цебрій Назар ТГ Наркевичі 3
Янковський Артем ФК “Сталь” 3
Ясенко Дмитро Весела Підкова 3
Івахов Дмитро АІЩДІШ 2
Іщук Олександр ФК ЛАЙФСЕЛЛ 2
Білий Валерій ФК “Лісоводи” 2
Бабик Ярослав ФК “Лісоводи” 2
Бабич Сергій ФК Нива Летичів 2
Багрій Вадим FC Aristocrats 2
Багрійчук Віктор Поділля-АТО 2
Басій Владислав Smereka (Писарівка) 2
Бжуско Олег МФК “Дует+” (Війтівці) 2
Боднар Микола Поділля Метиз 2
Буган Сергій “КРИСТАЛ-Вишнівчик” 2
Бурка Остап FC Aristocrats 2
Вавринюк Павло FC SHARK 2
Ваховський Олексій FC Aristocrats 2
Вербовий Євгеній ФК “ЕЛЕКТРОТРАНС” 2
Власюк Артем “Престиж-Авто” 2
Вовчинський Богдан ТГ Наркевичі 2
Вознюк Микола “Престиж-Авто” 2
Гаєвський Мирослав Весела Підкова 2
Гавриш Андрій “Престиж-Авто” 2
Герецький ВІктор АІЩДІШ 2
Грибовський Богдан Nova Ushytsia 2
Грицаєв Тарас Весела Підкова 2
Губерначук Ярослав FC ADRENALINE MK 2
Гудзь Богдан “Престиж-Авто” 2
Гуменюк Богдан ФК Лицарі 2
Гусар Максим Melix-Заслучненська ТГ 2
Долічний Арсен Smereka (Писарівка) 2
Дроваль Віталій Vitagro 2
Дяк Богдан ФК “Сталь” 2
Закуренко Олександр СУПЕР СІП 2
Кірик Ігор DARK HORSE 2
Каленик Дмитро “СКОРПІОН” 2
Кашперук Дмитро Smereka (Писарівка) 2
Коваль Дмитро “Прогрес-В” Михайлівка 2
Кожелюк Віталій Vitagro 2
Константинов Сергій МФК ТА ТИ ШО 2
Коржук Максим Melix-Заслучненська ТГ 2
Котоній Владислав “КРИСТАЛ-Вишнівчик” 2
Кошовський Володимир Поділля-АТО 2
Кричківський Андрій ЛіонВСП 2
Курманський Олексій АІЩДІШ 2
Лисецький Михайло ФК Нива Летичів 2
Мізин Ярослав Гладіатор 2
Міль Роман Гладіатор 2
Магеляс Владислав ФК Лицарі 2
Мазур Назар МФК “Дует+” (Війтівці) 2
Марущак Віталій Фахівець 2
Медведчук Максим FC ADRENALINE MK 2
Мельник Владислав Фортуна 2
Михайлюк Олександр Васильович ФК “Сталь” 2
Михальчук Тарас МФК “БУГ” 2
Мойдал Павло АІЩДІШ 2
Мощанець Павло Vitagro 2
Науменко Руслан Фортуна 2
Осіпов Олександр “ПРИКОРДОННИК-2” 2
Панасюк Віктор ФК Нива Летичів 2
Пендечук Андрій Melix-Заслучненська ТГ 2
Подколзін Валерій МФК “БУГ” 2
Продан Ілья ФК “ЕЛЕКТРОТРАНС” 2
Римар Степан МФК “Дует+” (Війтівці) 2
Самолюк Павло СУПЕР СІП 2
Саніцький Дмитро Vavilon 2
Семенчук Богдан FC SHARK 2
Скібінський Дмитро ФК “Вовки-Вовковинці” 2
Скрябін Євген Vitagro 2
Станкевич Ярослав FC SHARK 2
Стрільчук Ігор АІЩДІШ 2
Тарантаєв Максим “СКОРПІОН” 2
Тернавський Юрій МФК “Дует+” (Війтівці) 2
Ткачук Дмитро ТГ Наркевичі 2
Топільчук Андрій Поділля-АТО 2
Чернятинський Віктор “Престиж-Авто” 2
Шиманський Анатолій ФК “Сталь” 2
Шматлай Костянтин COMING SOON 2
Яцків Михайло ФК “ЕЛЕКТРОТРАНС” 2
Ігнатов Вадим СУПЕР СІП 1
Білик Денис Гладіатор 1
Балан Віталій Melix-Заслучненська ТГ 1
Бистрих Володимир DARK HORSE 1
Борейко Олесь Весела Підкова 1
Булинін Сергій МФК “Дует+” (Війтівці) 1
Буяльський Ілля Лук’янівська 1
Віт Віталій ФК ЛАЙФСЕЛЛ 1
Варцаба Андрій ФК “Меджибіж” 1
Васильков Олександр Весела Підкова 1
Верескун Роман МФК “БУГ” 1
Вознюк Руслан ФК ЛАЙФСЕЛЛ 1
Волянський Артем FC SHARK 1
Гарнець Андрій Nova Ushytsia 1
Гах Олександр Поділля-АТО 1
Голка Дмитро Гладіатор 1
Гончар Максим FC ADRENALINE MK 1
Горбуль Дмитро Vitagro 1
Губчук Михайло “ПРИКОРДОННИК-2” 1
Гурницький Андрій Фортуна 1
Гурняк Олександр Олекс. Поділля Метиз 1
Дідух Ярослав ФК “Вовки-Вовковинці” 1
Діянчук Дмитро DARK HORSE 1
Давидов Денис ФК ЛАЙФСЕЛЛ 1
Денисюк Юрій Melix-Заслучненська ТГ 1
Дубовий Роман “КРИСТАЛ-Вишнівчик” 1
Душа Денис FC SHARK 1
Жаворонков Георгій DARK HORSE 1
Журавський Олександр FC ADRENALINE MK 1
Завіша Павло ФК “Вовки-Вовковинці” 1
Загородній Ярослав FC ADRENALINE MK 1
Заяць Роман “КРИСТАЛ-Вишнівчик” 1
Зюбрицький Віталій АІЩДІШ 1
Качурка Ігор ФК “Сталь” 1
Квока Сергій СУПЕР СІП 1
Кирилюк Іван “КРИСТАЛ-Вишнівчик” 1
Кобзаренко Віталій DARK HORSE 1
Коваль Вадим Фортуна 1
Койфман Олександр СУПЕР СІП 1
Кондратюк Микола ФК ЛАЙФСЕЛЛ 1
Коник Віталій FC ADRENALINE MK 1
Коржан Максим МФК ТА ТИ ШО 1
Королюк Олександр “СКОРПІОН” 1
Корчинський Ілля Лук’янівська 1
Кошельник Вадим ФК “Меджибіж” 1
Краєвський Сергій Фахівець 1
Кравчук Микола АІЩДІШ 1
Кривий Ігор МФК “БУГ” 1
Крук Олександр COMING SOON 1
Кулієв Юрій ТГ Наркевичі 1
Кулаков Олексій ФК “Лісоводи” 1
Кулик Сергій МФК ТА ТИ ШО 1
Курлов Денис ЛіонВСП 1
Кухарук Богдан Лук’янівська 1
Літинський Владислав COMING SOON 1
Лаврентюк Ігор ФК Нива Летичів 1
Леськов Роман ФК Нива Летичів 1
Лонський Олександр АІЩДІШ 1
Лукянюк Євгеній “ПРИКОРДОННИК-2” 1
Лучинін Вадим Vavilon 1
Люлько Микола Поділля-АТО 1
Мазур Ярослав Nova Ushytsia 1
Махніцький Андрій МФК “Дует+” (Війтівці) 1
Микуш Олександр ФК Нива Летичів 1
Михальчук Богдан ФК “Вовки-Вовковинці” 1
Мороз Олександр COMING SOON 1
Мусатов Олексій Поділля Метиз 1
Муха Дмитро DARK HORSE 1
Нікітін Олександр DARK HORSE 1
Невінський Олександр ТГ Наркевичі 1
Огороднічук Руслан СУПЕР СІП 1
Олійник Андрій ФК Нива Летичів 1
Ориховський Віталій “ПРИКОРДОННИК-2” 1
Осадчук Володимир Фортуна 1
Очеретяний Олесь МФК ТА ТИ ШО 1
Пірожков Ігор ФК Нива Летичів 1
Перун Сергій Гладіатор 1
Перушко Кіріл “ПРИКОРДОННИК-2” 1
Петращук Віктор ФК “Вовки-Вовковинці” 1
Пилипчук Андрій Фортуна 1
Подорванюк Іван Фахівець 1
Поліщук Олександр Вол. Vavilon 1
Понятовський Сергій Поділля-АТО 1
Приймак Артур ФК ЛАЙФСЕЛЛ 1
Регула Радіон Smereka (Писарівка) 1
Рогожников Олег “КРИСТАЛ-Вишнівчик” 1
Романов Михайло Фортуна 1
Самусько Олег COMING SOON 1
Семененко Владислав FC ADRENALINE MK 1
Слюсар Михайло ФК Лицарі 1
Суворов Максим ФК “ЕЛЕКТРОТРАНС” 1
Суховецький Назар Smereka (Писарівка) 1
Теренов Олександр Гладіатор 1
Терлецький Мар’ян Весела Підкова 1
Тисячний Руслан СУПЕР СІП 1
Ткачук Андрій FC ADRENALINE MK 1
Ткачук Богдан COMING SOON 1
Ткачук Олександр ФК Лицарі 1
Ткачук Руслан “КРИСТАЛ-Вишнівчик” 1
Туменко Олександр Фортуна 1
Турчин Андрій “КРИСТАЛ-Вишнівчик” 1
Філюк Вадим FC ADRENALINE MK 1
Федорович Владислав Фахівець 1
Федорчук Андрій Поділля Метиз 1
Фурман Роман Nova Ushytsia 1
Хажинський Назар Фахівець 1
Ханейчук Юрій МФК ТА ТИ ШО 1
Цимбалюк Олександр Nova Ushytsia 1
Черенков Костянтин Поділля-АТО 1
Чернецький Артур Лук’янівська 1
Шанін Володимир FC ADRENALINE MK 1
Шафер Олександр ФК Нива Летичів 1
Шебетко Петро Поділля-АТО 1
Щербаков Ярослав АІЩДІШ 1
Янковський Владислав ФК “Вовки-Вовковинці” 1
Ярмощук Вадим ФК “ЕЛЕКТРОТРАНС” 1
Ярощук Олексій Гладіатор 1
Гранчак Валерій ФК “Лісоводи” 1 (1)
Сірук Мирослав ФК “Меджибіж” 1 (1)

КУБОК ПРЕМІУМ-ЛІГИ. Бомбардири

Гравець Команда Голи З пен.
Дрезналь Кіріл Ветеран 10
Познанський Дмитро TAD 8
Тимосевич Вадим Фахівець 8
Ведмедюк Борис FC “ADRENALINE” 6
Лис Віталій ФК “ЕкоАльт” 6
Машталір Олександр ТГ Наркевичі 6
Гуменний Богдан FC “ADRENALINE” 5
Демкович Олександр ФК “Подільський Кремінь” 5
Дурдас Андрій Лунтік 5
Першин Назар СК “Сокіл-2” 5
Сампір Владислав “ПРИКОРДОННИК-2” 5
Стешенков Максим “ПРИКОРДОННИК-2” 5
Шафер Олександр ФК Нива Летичів 5
Шматлай Костянтин COMING SOON 5
Барабаш Денис TAD 4
Бачмага Костянтин Епіцентр-К 4
Глушко Владислав СК “Сокіл-2” 4
Донець Єгор ФК “Helpix” 4
Кашперук Дмитро Smereka (Писарівка) 4
Колісник Іван НОВАВЕТ 4
Невінський Олександр ТГ Наркевичі 4
Сергєєв Лев Ветеран 4
Стець Андрій Ковчег 4
Столяр Дмитро Дми. ФК “ЮАН” 4
Чорний Микита ФК “Helpix” 4
Калошин Максим ФК “Компанія” 4 (1)
Альохін Вадим КОНФЕРМАТ 3
Білик Денис Гладіатор 3
Бойко Олег Ковчег 3
Бохонок Дмитро Інтерпродсервіс 3
Вайнман Ілля Ветеран 3
Гаман Денис VITAGRO 3
Гарнець Андрій Nova Ushytsia 3
Горобець Вадим АУДІ 3
Гранатович Назарій АДВОКАТ 3
Дияк Олександр Епіцентр-К 3
Кіут Ерік МЕНС 3
Каленик Дмитро “СКОРПІОН” 3
Кобзаренко Владислав DARK HORSE 3
Корженівський Богдан Vavilon 3
Лісніченко Ігор ФК “ХМЕЛЬНИЦЬКІ ДЕЛІКАТЕСИ” 3
Моцний Юрій Diamant 3
Новіцький Вадим Nova Ushytsia 3
Овчинніков Олег Епіцентр-К 3
Осіпов Олександр “ПРИКОРДОННИК-2” 3
Осяк Богдан Гладіатор 3
Павлюк Євген МЕНС 3
Пасічник Максим Карат MEBLI REMTION-2 3
Рабченюк Віктор ФК “Компанія” 3
Самолига Олег ФК “ЕЛЕКТРОТРАНС” 3
Скринник Кирил Весела Підкова 3
Стожик Сергій ФК “ЕВЕЛІНА-Акпадон-Агро” 3
Стрельцов Максим ФК “Helpix” 3
Тарантаєв Максим “СКОРПІОН” 3
Чемерис Владислав FC “ADRENALINE” 3
Ясінський Дмитро Лунтік 3
Ясенко Дмитро Весела Підкова 3
Кручек Богдан ФК “Helpix” 3 (1)
Іваніцький Ігор Nova Ushytsia 2
Алла Хадж Халаф BRILLIANT 2
Атласюк Сергій Фахівець 2
Бабій Євген “СКОРПІОН” 2
Байдусь Владислав FC “ADRENALINE” 2
Басістий Ілля ФК “ITA-TOOLS” 2
Березовський Тарас Динамо-ГУНП 2
Босак Максим НОВАВЕТ 2
Брянський Олександр ФК “Філтекс” 2
Вівсянко Руслан Гладіатор 2
Вдовин Олексій TAD 2
Вербовий Валерій МФК “БУГ” 2
Верещагін Денис ФК “Олімп” (Солобківці) 2
Ветошко Євген ФК “ITA-TOOLS” 2
Власов Дмитро КОНФЕРМАТ 2
Волошин Дмитро Весела Підкова 2
Грибовський Богдан Nova Ushytsia 2
Давидов Денис ФК ЛАЙФСЕЛЛ 2
Дикий Олександр Ракета 2
Зінкевич Михайло ФК Нива Летичів 2
Зубик Святослав МФК “URBAN” 2
Казва Олександр DARK HORSE 2
Калуков Дмитро FC “Woodmall-Femida” 2
Каплун Сергій ФК “Подільський Кремінь” 2
Качур Вадим ФК “ITA-TOOLS” 2
Кащен Тимур СК “Сокіл-2” 2
Кисіль Павло DARK HORSE 2
Ковальчук Сергій ФК “ЕкоАльт” 2
Козар Іван ФК “Лісоводи” 2
Козубович Тарас МЕНС 2
Коратач Едуард АВІАТОР 2
Кравчук Роман ДЮСШ 1 Будівельний Альянс Груп 2
Кричківський Андрій ЛіонВСП 2
Кубик Олег ФГ “КОСВО” 2
Куречко Вадим Ковчег 2
Кучеревич Владислав ФК “Олімп” (Солобківці) 2
Левандовський Микола FC “ADRENALINE” 2
Леонов Олександр Ковчег 2
Лисий Зореслав ФК “Компанія” 2
Міль Роман Гладіатор 2
Мельник Артем DARK HORSE 2
Мойдал Павло АІЩДІШ 2
Мойсюк Віктор Поділля-АТО 2
Мустафін Павло ККФА-REDMION 2
Нагорний Вадим ФК “ЕВЕЛІНА-Акпадон-Агро” 2
Небесний Дмитро ФК “ЮАН” 2
Ориховський Віталій “ПРИКОРДОННИК-2” 2
Павлик Віктор ФК “Сокіл-Тірас” 2
Пасечник Дмитро ФК “Подільський Кремінь” 2
Плакса Євген Фахівець 2
Пухтяр Денис Фахівець 2
Пушкар Олексій МФК “БУГ” 2
Рибій Віктор Vavilon 2
Ростківський Ростислав СК “Сокіл-2” 2
Рудик Олексій МФК ТА ТИ ШО 2
Сабадаш Костянтин ФК “ЮАН” 2
Сабуняк Роман Melix-Заслучненська ТГ 2
Самолюк Павло СУПЕР СІП 2
Самсонов Андрій ІНКОГНІТО 2
Семенюк Федір FC “Woodmall-Femida” 2
Серафімов Олександр ККФА-REDMION 2
Сич Максим ХФК “Давид” 2
Слободян Віталій “Прогрес-В” Михайлівка 2
Сметюх Тимофій ФК “ПРИКОРДОННИК-SUNOCO” 2
Соловей Олексій Алмаз 2
Соловей Роман Ветеран 2
Стецюк Вадим ФК “Helpix” 2
Суворов Максим ФК “ЕЛЕКТРОТРАНС” 2
Тимощук Максим НОВАВЕТ 2
Ткаліч Ігор ЛіонВСП 2
Ткачук Богдан Андрійович Фахівець 2
Успенський Юрій Епіцентр-К 2
Федоров Антон Ветеран 2
Хібовський Артур СК “Сокіл-2” 2
Хажинський Назар Фахівець 2
Човган Олександр “КРИСТАЛ-Вишнівчик” 2
Шевчук Андрій DARK HORSE 2
Шевчук Роман Фахівець 2
Шиманський Анатолій ФК “Сталь” 2
Шитенков Артур Ковчег 2
Штельмах Ілля Diamant 2
Янчук Дмитро ФК ЛАЙФСЕЛЛ 2
Ярмощук Вадим ФК “ЕЛЕКТРОТРАНС” 2
Яровий Сергій ФК “ХМЕЛЬНИЦЬКІ ДЕЛІКАТЕСИ” 2
Галюк Василь АДВОКАТ 2 (1)
Семенчук Богдан FC SHARK 2 (2)
Євсєєв Ярослав FC “ASTRUM” 1
Євсеєв Максим Епіцентр-К 1
Ільніцький Віктор Локомотив 1
Авдєєв Дмитро Beerloga-Облавтодор 1
Авраменко Артур СК “Сокіл-2” 1
Ал Асфар Рамез Халед BRILLIANT 1
Алі Шаді Мухамед BRILLIANT 1
Альміз Олександр ІНКОГНІТО 1
Ангелюк Ілля АІЩДІШ 1
Антонов Олександр ФК “Компанія” 1
Антонюк Володимир КОНФЕРМАТ 1
Атерлей Василь ФК ЛАЙФСЕЛЛ 1
Білань Ігор ФК Нива Летичів 1
Білусяк Богдан Весела Підкова 1
Багрійчук Віктор Поділля-АТО 1
Балобанов Дмитро ДБК 1
Бантус Сергій Diamant 1
Барицький Вадим ФК “Бігуча лань” 1
Бармак Андрій Кардіфф 1
Басараб Юрій Алмаз 1
Басун Ілля ФК “ITA-TOOLS” 1
Бегаль Олександр МЕНС 1
Бедратий Олександр Епіцентр-К 1
Белінський Микола ФК “ЕВЕЛІНА-Акпадон-Агро” 1
Беляк Павло Diamant 1
Берест Михайло Локомотив 1
Берлов Максим МФК “Тайфун” 1
Бернада Максим Інтерпродсервіс 1
Бесіда Ігор ФК “ЕЛЕКТРОТРАНС” 1
Бойко Володимир Віталійович “ТОВТРИ” 1
Бойчук Ігор Інтерпродсервіс 1
Бойчук Назарій ФК Нива Летичів 1
Борейко Олесь Весела Підкова 1
Бородій Дмитро Поділля Метиз 1
Брицький Владислав FC “Woodmall-Femida” 1
Буган Сергій “КРИСТАЛ-Вишнівчик” 1
Буцький Анатолій ФК “ITA-TOOLS” 1
Бушко Ілля ФК “ПРИКОРДОННИК-SUNOCO” 1
Вітка Сергій МФК “Дует+” (Війтівці) 1
Віштал Євгеній ФК Нива Летичів 1
Вакух Дмитро МобіФренд 1
Вакух Олег Борисович МобіФренд 1
Васильков Сергій ФК “Олімп” (Солобківці) 1
Ведмеденко Юрій ЛіонВСП 1
Вельц Денис ІНКОГНІТО 1
Вербовий Євгеній ФК “ЕЛЕКТРОТРАНС” 1
Вербовий Сергій Епіцентр-К 1
Верескун Роман МФК “БУГ” 1
Власов Давид ФК “Подільський Кремінь” 1
Власов Юрій ФК “Компанія” 1
Вовчинський Богдан ТГ Наркевичі 1
Вознюк Руслан ФК ЛАЙФСЕЛЛ 1
Гаєвський Мирослав Весела Підкова 1
Гайдайчук Дмитро Ден. АДВОКАТ 1
Гамолов Назар ЦЕНТР 13 1
Гловіцький Дмитро VITAGRO 1
Гнатишин Данило Фахівець-Лідер-Амор 1
Гнатюк Валентин ККФА-REDMION 1
Голюк Олександр ФК “Сталь” 1
Гончаров Аркадій МФК “Тайфун” 1
Гончарський Роман ФК “ЮАН” 1
Гранчак Павло ФК “Лісоводи” 1
Григоренко Олександр ФК “ITA-TOOLS” 1
Грицаєв Тарас Весела Підкова 1
Гудзь Богдан “Престиж-Авто” 1
Гуйван Іван Nova Ushytsia 1
Гула Вадим ФК “Нева” 1
Гуменюк Андрій “Престиж-Авто” 1
Гуменюк Ярослав ФК “Гвардія” 1
Гурницький Андрій Фортуна 1
Данилюк Олександр BRILLIANT 1
Даньків Тарас ФГ “КОСВО” 1
Дашкевич Андрій Beerloga-Облавтодор 1
Деркач Денис ФК “Олімп” (Солобківці) 1
Довгань Олександр ІНКОГНІТО 1
Дорошенко Олексій Ветеран 1
Драпак Микола НОВАВЕТ 1
Дробний Владислав ФК “ПРИКОРДОННИК-SUNOCO” 1
Дячок Андрій FC “ASTRUM” 1
Дячок Віталій Diamant 1
Жидков Олег ТЕПЛОВИК 1
Жук Данило Фахівець-Лідер-Амор 1
Журавський Олександр FC ADRENALINE MK 1
Заєць Олександр Динамо-ГУНП 1
Закреницький Ігор ФК “МІЦЬ” 1
Зелінський Денис ФК “ITA-TOOLS” 1
Земок Олександр FC “ASTRUM” 1
Кіт Вадим ККФА-REDMION 1
Каноненко Георгій Лунтік 1
Каракула Анатолій ФК Лицарі 1
Карачун Максим АУДІ 1
Карпенко Дмитро ФК “ЕкоАльт” 1
Касперський Олександр ФК “ЕЛЕКТРОТРАНС” 1
Качан Євген DARK HORSE 1
Коваль Вадим Фортуна 1
Ковальчук Богдан FC “ADRENALINE” 1
Ковтун Михайло ЦЕНТР 13 1
Кожелюк Віталій VITAGRO 1
Козар Олександр СУПЕР СІП 1
Козаренко Євгеній ФК “М’ясний маркет” 1
Коник Богдан FC “ADRENALINE” 1
Константинов Сергій МФК ТА ТИ ШО 1
Коркішко Володимир ФК “Компанія” 1
Королюк Олександр “СКОРПІОН” 1
Косар Богдан “Олімп” ( Деражня) 1
Косман Даніїл ФК “Подільський Кремінь” 1
Котенков Ігор ФК “Атлетик-Ceresit Pro” 1
Кошовський Володимир Поділля-АТО 1
Кравець Артем Royal Palace 1
Криськов Олександр Ракета 1
Кузьмін Ростислав ТЕПЛОВИК 1
Курлов Даніл ЛіонВСП 1
Кутуз’ян Олександр FC Aristocrats 1
Кучеренко Ілля Фахівець-Лідер-Амор 1
Лазарчук Володимир Ветеран 1
Левандовський Віталій МФК ТА ТИ ШО 1
Леськов Роман ФК Нива Летичів 1
Лисюк Артем ДЮСШ 1 Будівельний Альянс Груп 1
Литвинюк Сергій Royal Palace 1
Локазюк Віктор “СКОРПІОН” 1
Лукянюк Євгеній “ПРИКОРДОННИК-2” 1
Лучинський Роман МФК ТА ТИ ШО 1
Люлькун Руслан МФК “Тайфун” 1
Лянскорунський Сергій ФК “МІЦЬ” 1
Лях Ігор Vavilon 1
Мірошник Руслан ЦЕНТР 13 1
Мазур Владислав Мик. “Престиж-Авто” 1
Майдан Олексій ФК “Helpix” 1
Макаров Даниіл FC “Woodmall-Femida” 1
Малюта Дмитро Лук’янівська 1
Мартиненко Іван АВІАТОР 1
Мартинюк Дмитро ФК “ХМЕЛЬНИЦЬКІ ДЕЛІКАТЕСИ” 1
Марчук Дмитро ЗАЛІВ 10 1
Махніцький Андрій МФК “Дует+” (Війтівці) 1
Машталір Сергій ТГ Наркевичі 1
Мейко Владислав FC “ADRENALINE” 1
Мельніков Володимир Кардіфф 1
Мельник Максим Поділля Метиз 1
Микуш Олександр ФК Нива Летичів 1
Миронюк Ярослав МФК “URBAN” 1
Михайленко Роман ФК “Helpix” 1
Михайлов Олександр Алмаз 1
Модулев Віталій FC Aristocrats 1
Мокрота Максим Smereka (Писарівка) 1
Моспан Ігор ЦЕНТР 13 1
Музика Юрій ФК “ЕкоАльт” 1
Муляр Вадим Nova Ushytsia 1
Нікітін Олександр DARK HORSE 1
Некрасов Григорій МФК “БУГ” 1
Нетеча Володимир ФК “ЮАН” 1
Оверчук Роман Епіцентр-К 1
Олянюк Мар’ян “ТОВТРИ” 1
Орленко Андрій ДЮСШ 1 Будівельний Альянс Груп 1
Остапов Вадим АДВОКАТ 1
Остаповець Максим “ПРИКОРДОННИК-2” 1
Остафічук Дмитро Лунтік 1
Палійчук Валентин МЕНС 1
Першиков Ілля АУДІ 1
Петреченко Микола Лунтік 1
Петрук Євген АУДІ 1
Пилипчук Андрій Фортуна 1
Пищаль Вадим Інтерпродсервіс 1
Поліщук Олександр Вол. Vavilon 1
Понятовський Владислав ФК “Гвардія” 1
Пробитий Богдан Ковчег 1
Пробитий Роман ФК “Лісоводи” 1
Пугайчук Дмитро Nova Ushytsia 1
Пустовіт Михайло ФК Нива Летичів 1
Рапацький Євгеній COMING SOON 1
Рефель Вадим ФК “ПРИКОРДОННИК-SUNOCO” 1
Рибак Андрій Diamant 1
Розгон Сергій Ветеран 1
Романчев Віталій МФК “Тайфун” 1
Рудь Богдан ІНКОГНІТО 1
Сідорчук Владислав АВІАТОР 1
Сідорчук Станіслав АВІАТОР 1
Сікорський Олексій МФК ТА ТИ ШО 1
Сірук Мирослав ФК “Меджибіж” 1
Савчук Віктор АУДІ 1
Сакала Максим ФК “Нева” 1
Самонов Ігор Алмаз 1
Самчук Олександр ФК Лицарі 1
Свередюк Дмитро АУДІ 1
Семененко Владислав FC “ADRENALINE” 1
Семенчук Віталій Кардіфф 1
Сендель Олексій Ветеран 1
Середюк Павло Динамо-ГУНП 1
Скоп’як Юрій ФГ “КОСВО” 1
Славута Олександр Карат MEBLI REMTION-2 1
Слобода Сергій Алмаз 1
Слюсар Михайло ФК Лицарі 1
Соголуб Олександр Кардіфф 1
Сокур Олексій Фахівець-Лідер-Амор 1
Соловйов Максим Royal Palace 1
Сохарук Артем Vavilon 1
Станкевич Ярослав FC SHARK 1
Степанянц Владислав ФК “Бігуча лань” 1
Столяр Віталій ФК “ЮАН” 1
Сторожук Дмитро FC “ADRENALINE” 1
Сулима Богдан Динамо-ГУНП 1
Суховерко Сергій Nova Ushytsia 1
Суховецький Назар Smereka (Писарівка) 1
Сядро Максим ФК “ЕкоАльт” 1
Таєнчук Владислав АВІАТОР 1
Терлецький Мар’ян Весела Підкова 1
Тихонюк Олександр ФК “ЕкоАльт” 1
Тичинський Дмитро ТГ Наркевичі 1
Ткачов Максим Карат MEBLI REMTION-2 1
Токар Артем ДЮСШ 1 Будівельний Альянс Груп 1
Токарчук Богдан ДБК 1
Томчишин Богдан ФК “ITA-TOOLS” 1
Фаєт Аль Хлаф BRILLIANT 1
Феринський Ігор Фортуна 1
Фордзюн Олександр “ТОВТРИ” 1
Фурман Роман Nova Ushytsia 1
Хлопонін Андрій Фахівець 1
Хмиз Олександр ККФА-REDMION 1
Хомишен Микола МФК “БУГ” 1
Хоптяр Олександр ФК “Олімп” (Солобківці) 1
Худик Олександр ФК “Сталь” 1
Цвігун Владислав Весела Підкова 1
Цуцуловський Денис СК “Сокіл-2” 1
Чекирда Руслан ККФА-REDMION 1
Чиж Сергій FC “Woodmall-Femida” 1
Шаманський Сергій ДЮСШ 1 Будівельний Альянс Груп 1
Шапельський Владислав COMING SOON 1
Швед Костянтин ФК “Олімп” (Солобківці) 1
Шеремета Максим ФК “Подільський Кремінь” 1
Шилов Юрій Royal Palace 1
Шкодяк Даниіл FC “Woodmall-Femida” 1
Школяр Дмитро АДВОКАТ 1
Шляховий Олександр ФК “Філтекс” 1
Шперчук Дмитро МЕНС 1
Штолько Максим Ковчег 1
Шуляк Денис Лунтік 1
Щербатюк Вадим TAD 1
Якобчук Сергій КАЗ 1
Якубовський Денис ФК “Філтекс” 1
Ярощук Олексій Гладіатор 1
Яцків Михайло ФК “ЕЛЕКТРОТРАНС” 1
Павленко Олег “ПРИКОРДОННИК-2” 1 (1)

 

 

 

 

 

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here