Статистика за підсумками 10-го туру. Дивізіон 2

0
224
ОРГАНІЗАТОРИ ЗМАГАНЬ – АСОЦІАЦІЯ ФУТЗАЛУ ХМЕЛЬНИЦЬКОЇ ОБЛАСТІ ТА УПРАВЛІННЯ МОЛОДІ ТА СПОРТУ ХМЕЛЬНИЦЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ

Ексклюзивний партнер ПРЕМІУМ-ЛІГИ відкритого Чемпіонату (Кубку) Хмельницького з футзалу сезону 2023/2024 років – бренд JAKO https://jakosport.com.ua/uk

Офіційний партнер ПРЕМІУМ-ЛІГИ відкритого Чемпіонату (Кубку) Хмельницького з футзалу сезону 2023/2024 років – компанія “Helpix Центр” https://helpix.ua/

Спеціальний партнер ПРЕМІУМ-ЛІГИ відкритого Чемпіонату (Кубку) Хмельницького з футзалу сезону 2023/2024 років – родинна пасіка GAVAGA – 100% натуральний мед! https://instagram.com/pasika_gavaga?igshid=YmMyMTA2M2Y= ‌

Спеціальний партнер ПРЕМІУМ-ЛІГИ відкритого Чемпіонату (Кубку) Хмельницького з футзалу сезону 2023/2024 років – компанія SGK – спортивне екіпірування і не тільки! https://instagram.com/sgk1_ua?igshid=YmMyMTA2M2Y=

Стабільний партнер ПРЕМІУМ-ЛІГИ відкритого Чемпіонату (Кубку) Хмельницького з футзалу сезону 2023/2024 років – готельно-розважальний комплекс “Південна брама” https://www.facebook.com/pivdennabrama

Спеціальний мобільний партнер ПРЕМІУМ-ЛІГИ відкритого Чемпіонату Хмельницького з футзалу сезону 2023/2024 років – мережа мобільних магазинів “МобіФренд” https://mobifrend.com.ua

Спеціальний партнер ПРЕМІУМ-ЛІГИ відкритого Чемпіонату Хмельницького з футзалу сезону 2023/2024 – компанія “Rise Up” – сонячні електростанції https://instagram.com/riseup_ukraine?igshid=Z2lkMnh1YXd4aHVk 

Інформаційний партнер ПРЕМІУМ-ЛІГИ відкритого Чемпіонату Хмельницького з футзалу сезону 2023/2024 Інтернет-видання ВСІМ – Новини Хмельницького https://vsim.ua/

Бомбардири

Гравець

Команда

Голи

З пен.

Вигоняйло Ігор

ФК “М’ясний маркет”

14

 

Романов Дмитро

“Олімп” (Деражня)

11

 

Сабадаш Костянтин

ФК “ЮАН”

10

 

Авдєєв Дмитро

Beerloga-Облавтодор

8

 

Ясніцький Ярослав

Beerloga-Облавтодор

8

 

Гарієвський Юрій

Епіцентр-К

7

 

Гуліватий Руслан

“Олімп” (Деражня)

7

 

Дияк Олександр

Епіцентр-К

7

 

Коренков Роман

Локомотив

7

 

Підручний Андрій

УПП Хмельницький

7

 

Серафімов Олександр

ККФА-REDMION

7

 

Тодоренко Ігор

ТЕПЛОВИК

7

 

Хмиз Олександр

ККФА-REDMION

7

 

Івановський Віталій

“Олімп” (Деражня)

6

 

Дашкевич Андрій

Beerloga-Облавтодор

6

 

Косяк Іван

ФК “М’ясний маркет”

6

 

Кузьмін Ростислав

ТЕПЛОВИК

6

 

Мерека Денис

УПП Хмельницький

6

 

Ілюхін Артур

АУДІ

6

(1)

Успенський Юрій

Епіцентр-К

6

(1)

Ільніцький Віктор

Локомотив

5

 

Берест Михайло

Локомотив

5

 

Горобець Вадим

АУДІ

5

 

Деговець Олег

Олімпік-AskoArt

5

 

Керничанський Владислав

Beerloga-Облавтодор

5

 

Савчук Віктор

АУДІ

5

 

Святий Дмитро

Ракета

5

 

Стрілець Володимир

Ракета

5

 

Чекирда Руслан

ККФА-REDMION

5

 

Яремчук Андрій

Ротор

5

 

Гапон Ігор

Олімпік-AskoArt

5

(1)

Божик Олександр

ФК “Атлетик-Ceresit Pro

4

 

Брянський Олександр

ФК “Філтекс

4

 

Васильчук Олександр

ФК “Філтекс

4

 

Дикий Олександр

Ракета

4

 

Залевський Назар

Олімпік-AskoArt

4

 

Кіт Вадим

ККФА-REDMION

4

 

Мустафін Павло

ККФА-REDMION

4

 

Орденат Дмитро

Олімпік-AskoArt

4

 

Прокопчук Вадим

Локомотив

4

 

Столяр Дмитро Дми.

ФК “ЮАН”

4

 

Сурник Ігор

ТЕПЛОВИК

4

 

Агаус Рашид

ФК “Філтекс

3

 

Біляк Павло

“Олімп” (Деражня)

3

 

Будченко Михайло

АУДІ

3

 

Глаз Вадим

ФК “М’ясний маркет”

3

 

Гончарський Роман

ФК “ЮАН”

3

 

Заєць Віктор

ДЮСШ 1 Будівельний Альянс Груп

3

 

Камінський Олександр

Ротор

3

 

Котенков Ігор

ФК “Атлетик-Ceresit Pro

3

 

Кравчук Роман

ДЮСШ 1 Будівельний Альянс Груп

3

 

Криськов Олександр

Ракета

3

 

Лисюк Костянтин

ФК “Атлетик-Ceresit Pro

3

 

Овчинніков Олег

Епіцентр-К

3

 

Сікорський Ілля

ДЮСШ 1 Будівельний Альянс Груп

3

 

Якубовський Денис

ФК “Філтекс

3

 

Єдинак Максим

Локомотив

2

 

Бабак Сергій

ФК “М’ясний маркет”

2

 

Блажко Микола

“Олімп” (Деражня)

2

 

Бойко Денис

ФК “М’ясний маркет”

2

 

Будніцький Михайло

Локомотив

2

 

Васильєв Іван

ФК “Філтекс

2

 

Власюк Ярослав

Ракета

2

 

Годований Павло

ФК “Атлетик-Ceresit Pro

2

 

Йолтуховський Єгор

ККФА-REDMION

2

 

Карачун Максим

АУДІ

2

 

Красножон Дмитро

Ракета

2

 

Лисюк Артем

ДЮСШ 1 Будівельний Альянс Груп

2

 

Логвиненко Іван

Ротор

2

 

Матусов Дмитро

Ракета

2

 

Мегик Владислав

Beerloga-Облавтодор

2

 

Московчук Ярослав

УПП Хмельницький

2

 

Оверчук Роман

Епіцентр-К

2

 

Орошкевич Михайло

Ротор

2

 

Підлісний Максим

УПП Хмельницький

2

 

Сіньковський Вадим

ФК “М’ясний маркет”

2

 

Савера Олег

Beerloga-Облавтодор

2

 

Савчук Павло

АУДІ

2

 

Сиворог Сергій

Ракета

2

 

Слободян Андрій

Ракета

2

 

Сметана Дмитро

Локомотив

2

 

Столяр Віталій

ФК “ЮАН”

2

 

Стус Ярослав

Ракета

2

 

Сушицький Максим

ФК “Атлетик-Ceresit Pro

2

 

Токар Артем

ДЮСШ 1 Будівельний Альянс Груп

2

 

Туз Сергій

Ротор

2

 

Фасуляк Олександр

УПП Хмельницький

2

 

Хдейр Васім

ФК “Філтекс

2

 

Чижов Дмитро

ФК “Філтекс

2

 

Чорний Олег

ФК “ЮАН”

2

 

Шляховий Олександр

ФК “Філтекс

2

 

Щавінський Дмитро

ККФА-REDMION

2

 

Яюс Євген

ФК “Атлетик-Ceresit Pro

2

 

Щепанський Едуард

Ракета

2

(1)

Євсеєв Максим

Епіцентр-К

1

 

Біндас Михайло

Олімпік-AskoArt

1

 

Велигодський Владислав

ДЮСШ 1 Будівельний Альянс Груп

1

 

Возний Влад

ФК “ЮАН”

1

 

Глушок Ігор

ФК “М’ясний маркет”

1

 

Гнатюк Валентин

ККФА-REDMION

1

 

Гнатюк Максим

Локомотив

1

 

Голдасевич Дмитро

ФК “М’ясний маркет”

1

 

Гурман Сергій

Beerloga-Облавтодор

1

 

Доліба Ярослав

Олімпік-AskoArt

1

 

Доценко Олександр

ФК “М’ясний маркет”

1

 

Дрозда Руслан

УПП Хмельницький

1

 

Дуднік Артем

“Олімп” (Деражня)

1

 

Загребельний Олександр

АУДІ

1

 

Ковальов Максим

Beerloga-Облавтодор

1

 

Козаренко Євгеній

ФК “М’ясний маркет”

1

 

Константін Юрій

УПП Хмельницький

1

 

Кордас Костянтин

УПП Хмельницький

1

 

Корчевний Олександр

ККФА-REDMION

1

 

Ліхновський Михайло

ТЕПЛОВИК

1

 

Литвинюк Павло

Олімпік-AskoArt

1

 

Мишко Костянтин

ТЕПЛОВИК

1

 

Морговський Ян

ККФА-REDMION

1

 

Музиченко Олег

ФК “Атлетик-Ceresit Pro

1

 

Муляр Серій

Ротор

1

 

Нігловський Андрій

ДЮСШ 1 Будівельний Альянс Груп

1

 

Овчинніков Павло

Ракета

1

 

Орленко Андрій

ДЮСШ 1 Будівельний Альянс Груп

1

 

Орошкевич Богдан

Ротор

1

 

Підкамінський Микола

ДЮСШ 1 Будівельний Альянс Груп

1

 

Палійчук Богдан

УПП Хмельницький

1

 

Паляниця Антон

Ротор

1

 

Петрук Євген

АУДІ

1

 

Полупан Олександр

Олімпік-AskoArt

1

 

Понятовський Микола

ФК “М’ясний маркет”

1

 

Розізнаний Олександр

ФК “Атлетик-Ceresit Pro

1

 

Розуман Андрій

ТЕПЛОВИК

1

 

Романов Владислав

Beerloga-Облавтодор

1

 

Руссу Олег

УПП Хмельницький

1

 

Савлук Микола

Олімпік-AskoArt

1

 

Садовник Богдан

ФК “М’ясний маркет”

1

 

Семенюк Олександр

УПП Хмельницький

1

 

Скалій Олександр

ТЕПЛОВИК

1

 

Снігур Андрій

ККФА-REDMION

1

 

Стадніченко Ігор

Епіцентр-К

1

 

Щесневич Богдан

АУДІ

1

 

Ярославський Андрій

ФК “Філтекс

1

 

Грубіяни

Гравець

Команда

ЧК

ЖК

ЧК*5+ЖК

Соловей Богдан

Локомотив

2

2

12

Сурник Ігор

ТЕПЛОВИК

2

1

11

Столяр Дмитро Дми.

ФК “ЮАН”

1

6

11

Рудий Борис

Ротор

2

0

10

Столяр Віталій

ФК “ЮАН”

1

5

10

Сабадаш Костянтин

ФК “ЮАН”

1

2

7

Слободян Андрій

Ракета

1

2

7

Єдинак Максим

Локомотив

1

1

6

Возний Влад

ФК “ЮАН”

1

1

6

Гнатюк Валентин

ККФА-REDMION

1

1

6

Дмитришен Богдан

“Олімп” (Деражня)

1

1

6

Матусов Дмитро

Ракета

1

1

6

Московчук Ярослав

УПП Хмельницький

1

1

6

Шаманський Сергій

ДЮСШ 1 Будівельний Альянс Груп

1

1

6

Біляк Павло

“Олімп” (Деражня)

1

0

5

Ліхновський Михайло

ТЕПЛОВИК

1

0

5

Пелишок Олег

УПП Хмельницький

1

0

5

Петричук Андрій

ФК “М’ясний маркет”

1

0

5

Стрілець Володимир

Ракета

1

0

5

Фют Дмитро

Ротор

1

0

5

Розуман Андрій

ТЕПЛОВИК

0

5

5

Авдєєв Дмитро

Beerloga-Облавтодор

0

4

4

Тодоренко Ігор

ТЕПЛОВИК

0

4

4

Чижов Дмитро

ФК “Філтекс

0

4

4

Божик Олександр

ФК “Атлетик-Ceresit Pro

0

3

3

Дияк Олександр

Епіцентр-К

0

3

3

Дрозда Руслан

УПП Хмельницький

0

3

3

Камінський Олександр

Ротор

0

3

3

Мерека Денис

УПП Хмельницький

0

3

3

Мостовий Іван

Епіцентр-К

0

3

3

Савчук Павло

АУДІ

0

3

3

Якубовський Денис

ФК “Філтекс

0

3

3

Ільков Дмитро

Beerloga-Облавтодор

0

2

2

Ільніцький Віктор

Локомотив

0

2

2

Бабак Сергій

ФК “М’ясний маркет”

0

2

2

Богуславський Денис

ККФА-REDMION

0

2

2

Бойко Денис

ФК “М’ясний маркет”

0

2

2

Величко Ігор

“Олімп” (Деражня)

0

2

2

Власюк Ярослав

Ракета

0

2

2

Глаз Вадим

ФК “М’ясний маркет”

0

2

2

Глушок Ігор

ФК “М’ясний маркет”

0

2

2

Горобець Вадим

АУДІ

0

2

2

Гурман Сергій

Beerloga-Облавтодор

0

2

2

Дикий Олександр

Ракета

0

2

2

Жидков Олег

ТЕПЛОВИК

0

2

2

Заєць Віктор

ДЮСШ 1 Будівельний Альянс Груп

0

2

2

Залевський Назар

Олімпік-AskoArt

0

2

2

Козаренко Євгеній

ФК “М’ясний маркет”

0

2

2

Кравчук Роман

ДЮСШ 1 Будівельний Альянс Груп

0

2

2

Лисюк Костянтин

ФК “Атлетик-Ceresit Pro

0

2

2

Литвинюк Павло

Олімпік-AskoArt

0

2

2

Логвиненко Іван

Ротор

0

2

2

Небесний Дмитро

ФК “ЮАН”

0

2

2

Орденат Дмитро

Олімпік-AskoArt

0

2

2

Паляниця Антон

Ротор

0

2

2

Полупан Олександр

Олімпік-AskoArt

0

2

2

Романов Дмитро

“Олімп” (Деражня)

0

2

2

Савлук Микола

Олімпік-AskoArt

0

2

2

Самарук Віктор

Олімпік-AskoArt

0

2

2

Сас Артем

ФК “М’ясний маркет”

0

2

2

Серафімов Олександр

ККФА-REDMION

0

2

2

Скалій Олександр

ТЕПЛОВИК

0

2

2

Сметана Дмитро

Локомотив

0

2

2

Сушицький Максим

ФК “Атлетик-Ceresit Pro

0

2

2

Туз Сергій

Ротор

0

2

2

Успенський Юрій

Епіцентр-К

0

2

2

Хдейр Васім

ФК “Філтекс

0

2

2

Чекирда Руслан

ККФА-REDMION

0

2

2

Яновий Сергій

“Олімп” (Деражня)

0

2

2

Ясніцький Ярослав

Beerloga-Облавтодор

0

2

2

Івановський Віталій

“Олімп” (Деражня)

0

1

1

Біляк Олег

“Олімп” (Деражня)

0

1

1

Бевз Денис

ФК “ЮАН”

0

1

1

Блажко Микола

“Олімп” (Деражня)

0

1

1

Бриндак Денис

ТЕПЛОВИК

0

1

1

Васильєв Іван

ФК “Філтекс

0

1

1

Васильчишин Олександр

ФК “М’ясний маркет”

0

1

1

Васильчук Олександр

ФК “Філтекс

0

1

1

Ващук Олександр

Олімпік-AskoArt

0

1

1

Вигоняйло Ігор

ФК “М’ясний маркет”

0

1

1

Власов Віктор

Епіцентр-К

0

1

1

Гапон Ігор

Олімпік-AskoArt

0

1

1

Гречаник Святослав

ФК “ЮАН”

0

1

1

Гуменний Дмитро

ККФА-REDMION

0

1

1

Гуралечко Юрій

УПП Хмельницький

0

1

1

Дідора Павло

Епіцентр-К

0

1

1

Дашкевич Леонід

Beerloga-Облавтодор

0

1

1

Деговець Олег

Олімпік-AskoArt

0

1

1

Демидов Денис

“Олімп” (Деражня)

0

1

1

Дзерве Ілля

ФК “М’ясний маркет”

0

1

1

Доценко Олександр

ФК “М’ясний маркет”

0

1

1

Загуровський Олександр

Ракета

0

1

1

Карачун Максим

АУДІ

0

1

1

Кирик Ігор

ТЕПЛОВИК

0

1

1

Кліщ Олександр

ДЮСШ 1 Будівельний Альянс Груп

0

1

1

Ковальов Максим

Beerloga-Облавтодор

0

1

1

Коренков Роман

Локомотив

0

1

1

Косар Богдан

“Олімп” (Деражня)

0

1

1

Косяк Іван

ФК “М’ясний маркет”

0

1

1

Котенков Ігор

ФК “Атлетик-Ceresit Pro

0

1

1

Кравецький Кирило

ФК “М’ясний маркет”

0

1

1

Криськов Олександр

Ракета

0

1

1

Лисюк Артем

ДЮСШ 1 Будівельний Альянс Груп

0

1

1

Максименко Денис

ТЕПЛОВИК

0

1

1

Мегик Владислав

Beerloga-Облавтодор

0

1

1

Мишко Костянтин

ТЕПЛОВИК

0

1

1

Морговський Ян

ККФА-REDMION

0

1

1

Мустафін Павло

ККФА-REDMION

0

1

1

Нігловський Андрій

ДЮСШ 1 Будівельний Альянс Груп

0

1

1

Нетеча Володимир

ФК “ЮАН”

0

1

1

Новіцький Владислав

Локомотив

0

1

1

Оверчук Роман

Епіцентр-К

0

1

1

Овчинніков Олег

Епіцентр-К

0

1

1

Олійник Владислав

Beerloga-Облавтодор

0

1

1

Орошкевич Богдан

Ротор

0

1

1

Орошкевич Михайло

Ротор

0

1

1

Палійчук Богдан

УПП Хмельницький

0

1

1

Першиков Ілля

АУДІ

0

1

1

Попіль Олександр

УПП Хмельницький

0

1

1

Прокопчук Вадим

Локомотив

0

1

1

Рудковський Роман

ФК “Атлетик-Ceresit Pro

0

1

1

Руссу Олег

УПП Хмельницький

0

1

1

Сікора Вадим

Beerloga-Облавтодор

0

1

1

Сікорський Ілля

ДЮСШ 1 Будівельний Альянс Груп

0

1

1

Свередюк Дмитро

АУДІ

0

1

1

Святий Дмитро

Ракета

0

1

1

Сиворог Сергій

Ракета

0

1

1

Стус Ярослав

Ракета

0

1

1

Токар Артем

ДЮСШ 1 Будівельний Альянс Груп

0

1

1

Фасуляк Олександр

УПП Хмельницький

0

1

1

Фочук Борис

“Олімп” (Деражня)

0

1

1

Хмиз Олександр

ККФА-REDMION

0

1

1

Цибуля Андрій

ФК “Атлетик-Ceresit Pro

0

1

1

Чабан В’ячеслав

Ротор

0

1

1

Чернилевський Ростислав

УПП Хмельницький

0

1

1

Чорний Олег

ФК “ЮАН”

0

1

1

Шпаков Олег

Ротор

0

1

1

Яремчук Андрій

Ротор

0

1

1

Яюс Євген

ФК “Атлетик-Ceresit Pro

0

1

1

 

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here