Статистика за підсумками 10-го туру. Дивізіон 4

0
150
ОРГАНІЗАТОРИ ЗМАГАНЬ – АСОЦІАЦІЯ ФУТЗАЛУ ХМЕЛЬНИЦЬКОЇ ОБЛАСТІ ТА УПРАВЛІННЯ МОЛОДІ ТА СПОРТУ ХМЕЛЬНИЦЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ

Ексклюзивний партнер ПРЕМІУМ-ЛІГИ відкритого Чемпіонату (Кубку) Хмельницького з футзалу сезону 2023/2024 років – бренд JAKO https://jakosport.com.ua/uk

Офіційний партнер ПРЕМІУМ-ЛІГИ відкритого Чемпіонату (Кубку) Хмельницького з футзалу сезону 2023/2024 років – компанія “Helpix Центр” https://helpix.ua/

Спеціальний партнер ПРЕМІУМ-ЛІГИ відкритого Чемпіонату (Кубку) Хмельницького з футзалу сезону 2023/2024 років – родинна пасіка GAVAGA – 100% натуральний мед! https://instagram.com/pasika_gavaga?igshid=YmMyMTA2M2Y= ‌

Спеціальний партнер ПРЕМІУМ-ЛІГИ відкритого Чемпіонату (Кубку) Хмельницького з футзалу сезону 2023/2024 років – компанія SGK – спортивне екіпірування і не тільки! https://instagram.com/sgk1_ua?igshid=YmMyMTA2M2Y=

Стабільний партнер ПРЕМІУМ-ЛІГИ відкритого Чемпіонату (Кубку) Хмельницького з футзалу сезону 2023/2024 років – готельно-розважальний комплекс “Південна брама” https://www.facebook.com/pivdennabrama

Спеціальний мобільний партнер ПРЕМІУМ-ЛІГИ відкритого Чемпіонату Хмельницького з футзалу сезону 2023/2024 років – мережа мобільних магазинів “МобіФренд” https://mobifrend.com.ua

Спеціальний партнер ПРЕМІУМ-ЛІГИ відкритого Чемпіонату Хмельницького з футзалу сезону 2023/2024 – компанія “Rise Up” – сонячні електростанції https://instagram.com/riseup_ukraine?igshid=Z2lkMnh1YXd4aHVk 

Інформаційний партнер ПРЕМІУМ-ЛІГИ відкритого Чемпіонату Хмельницького з футзалу сезону 2023/2024 Інтернет-видання ВСІМ – Новини Хмельницького https://vsim.ua/

Бомбардири

Гравець

Команда

Голи

З пен.

Познанський Дмитро

TAD

28

 

Дрезналь Кіріл

Ветеран

26

 

Верещагін Денис

ФК “Олімп” (Солобківці)

23

(1)

Барабаш Денис

TAD

21

 

Костецький Ян

ФК “ITA-TOOLS”

20

 

Самедінов Андрій

FC “ASTRUM”

19

 

Альміз Олександр

ІНКОГНІТО

14

 

Алла Хадж Халаф

BRILLIANT

13

 

Байдусь Владислав

FC “ADRENALINE”

13

 

Голова Сергій

АДВОКАТ

13

 

Деркач Денис

ФК “Олімп” (Солобківці)

13

 

Пасічник Максим

Карат MEBLI REMTION-2

13

 

Земок Олександр

FC “ASTRUM”

13

(1)

Гранатович Назарій

АДВОКАТ

12

 

Лисий Олександр

Карат MEBLI REMTION-2

12

 

Самсонов Андрій

ІНКОГНІТО

11

 

Гуменюк Ярослав

ФК “Гвардія”

10

 

Кравець Артем

Royal Palace

10

 

Сендель Олексій

Ветеран

10

 

Ведмедюк Борис

FC “ADRENALINE”

10

(2)

Остапов Вадим

АДВОКАТ

9

 

Рудь Богдан

ІНКОГНІТО

9

 

Федоров Антон

Ветеран

9

 

Батько Андрій

Патріоти-NETiP

8

 

Залевський Дмитро

ФК “Олімп” (Солобківці)

8

 

Олещук Олександр

ФК “ITA-TOOLS”

8

 

Соловей Роман

Ветеран

8

 

Ягринець Вадим

ІНКОГНІТО

8

 

Вороністий Владислав

Royal Palace

7

 

Добротвор Валентин

TAD

7

 

Крохан Вадим

Ветеран

7

 

Шеремета Максим

ФК “Подільський Кремінь”

7

 

Щербатюк Вадим

TAD

7

 

Волощук Андрій

BRILLIANT

6

 

Гуляк Віталій

Карат MEBLI REMTION-2

6

 

Гуменний Богдан

FC “ADRENALINE”

6

 

Падневич Володимир

Патріоти-NETiP

6

 

Сабуняк Роман

Royal Palace

6

 

Квіт Віктор

ФК “Подільський Кремінь”

5

 

Пасечник Дмитро

ФК “Подільський Кремінь”

5

 

Савчук Олександр

Патріоти-NETiP

5

 

Сич Максим

ХФК “Давид”

5

 

Терлецький Павло

TAD

5

 

Шаравара Ігор

ФК “Нева”

5

 

Біленький Віталій

ФК “Нева”

4

 

Баситюк Роман

Royal Palace

4

 

Ветошко Євген

ФК “ITA-TOOLS”

4

 

Жилкін Нікіта

BRILLIANT

4

 

Кучеревич Владислав

ФК “Олімп” (Солобківці)

4

 

Мацеплюк Олег

TAD

4

 

Мисечко Ярослав

ФК “Нева”

4

 

Муляр Юрій

ХФК “Давид”

4

 

Нікітюк Олександр

ХФК “Давид”

4

 

Понятовський Владислав

ФК “Гвардія”

4

 

Стародуб Андрій

ІНКОГНІТО

4

 

Сторожук Дмитро

FC “ADRENALINE”

4

 

Чемерис Владислав

FC “ADRENALINE”

4

 

Басараба Ярослав

FC “ADRENALINE”

3

 

Буравець Андрій

FC “ADRENALINE”

3

 

Буртовий Сергій

ХФК “Давид”

3

 

В’язовецький Владислав

ФК “Гвардія”

3

 

Вайнман Ілля

Ветеран

3

 

Вдовин Олексій

TAD

3

 

Вельц Денис

ІНКОГНІТО

3

 

Власенко Андрій

ХФК “Давид”

3

 

Власов Давид

ФК “Подільський Кремінь”

3

 

Власюк Ярослав

ФК “Нева”

3

 

Гула Вадим

ФК “Нева”

3

 

Зарванський Віталій

Royal Palace

3

 

Каплун Сергій

ФК “Подільський Кремінь”

3

 

Кривак Михайло

FC “ASTRUM”

3

 

Ланець Владислав

Карат MEBLI REMTION-2

3

 

Монастирський Володимир

ФК “ITA-TOOLS”

3

 

Муляр Артем

ХФК “Давид”

3

 

Підвальнюк Максим

BRILLIANT

3

 

Сакала Максим

ФК “Нева”

3

 

Сергєєв Лев

Ветеран

3

 

Славута Олександр

Карат MEBLI REMTION-2

3

 

Смаглюк Юрій

Патріоти-NETiP

3

 

Тєбєнєв Дмитро

ФК “Нева”

3

 

Ткачов Максим

Карат MEBLI REMTION-2

3

 

Шандига Павло

FC “ASTRUM”

3

 

Штанько Денис

ФК “Гвардія”

3

 

Євсєєв Ярослав

FC “ASTRUM”

2

 

Анікін Іван

Royal Palace

2

 

Барчук Денис

ФК “Олімп” (Солобківці)

2

 

Бродський Денис

Royal Palace

2

 

Вольський Валентин

ФК “Олімп” (Солобківці)

2

 

Дармороз Артьом

ХФК “Давид”

2

 

Демкович Олександр

ФК “Подільський Кремінь”

2

 

Дмитрів Михайло

ФК “Гвардія”

2

 

Довгань Олександр

ІНКОГНІТО

2

 

Дроздов Олександр

ФК “Подільський Кремінь”

2

 

Дячок Андрій

FC “ASTRUM”

2

 

Земляков Олександр

Патріоти-NETiP

2

 

Ковальчук Олексій

ХФК “Давид”

2

 

Кондратюк Євген

FC “ADRENALINE”

2

 

Ліщук Віталій

Royal Palace

2

 

Левандовський Микола

FC “ADRENALINE”

2

 

Литвинюк Сергій

Royal Palace

2

 

Майдан Павло

ХФК “Давид”

2

 

Марчук Олег

ФК “ITA-TOOLS”

2

 

Мейко Владислав

FC “ADRENALINE”

2

 

Панасюк Анатолій

Патріоти-NETiP

2

 

Рогальський Андрій

ФК “Нева”

2

 

Розгон Сергій

Ветеран

2

 

Сович Андрій

ФК “Гвардія”

2

 

Соловйов Максим

Royal Palace

2

 

Століта Сергій

Карат MEBLI REMTION-2

2

 

Тихонюк Артем

BRILLIANT

2

 

Фрединський Святослав

Патріоти-NETiP

2

 

Хмелівський Олександр

FC “ASTRUM”

2

 

Цвик Максим

ФК “Гвардія”

2

 

Яржемський Іван

TAD

2

 

Єрмаков Олексій

ФК “Нева”

1

 

Ал Асфар Рамез Халед

BRILLIANT

1

 

Алі Шаді Мухамед

BRILLIANT

1

 

Бігун Михайло

ФК “ITA-TOOLS”

1

 

Білик Руслан

ФК “Нева”

1

 

Басістий Ілля

ФК “ITA-TOOLS”

1

 

Басистюк Едуард

TAD

1

 

Болотюх Дмитро

ФК “Подільський Кремінь”

1

 

Борисюк Олександр

Ветеран

1

 

Буцький Анатолій

ФК “ITA-TOOLS”

1

 

Виноградов Андрій

АДВОКАТ

1

 

Гайдайчук Дмитро Ден.

АДВОКАТ

1

 

Галюк Василь

АДВОКАТ

1

 

Гневанов Владислав

ХФК “Давид”

1

 

Головатий Віталій

Патріоти-NETiP

1

 

Гуцал Андрій

ФК “Олімп” (Солобківці)

1

 

Данилюк Олександр

BRILLIANT

1

 

Дмитрук Віталій

ФК “Подільський Кремінь”

1

 

Дудар Сергій

ФК “Нева”

1

 

Зеленський Олександр

ІНКОГНІТО

1

 

Зеленюк Дмитро

ХФК “Давид”

1

 

Качур Вадим

ФК “ITA-TOOLS”

1

 

Климюк Микола

ФК “Гвардія”

1

 

Коник Богдан

FC “ADRENALINE”

1

 

Копицяк Артем

FC “ASTRUM”

1

 

Король Орест

ФК “Нева”

1

 

Лагно Артем

ФК “Подільський Кремінь”

1

 

Лазарчук Богдан

Ветеран

1

 

Лужняк Андрій

АДВОКАТ

1

 

Михайлевський Максим

BRILLIANT

1

 

Михайлов Юрій

Патріоти-NETiP

1

 

Михальський Роман

ФК “Гвардія”

1

 

Паламарчук Андрій

ФК “Нева”

1

 

Прокопчук Сергій

ХФК “Давид”

1

 

Рак Сергій

TAD

1

 

Редько Дмитро

АДВОКАТ

1

 

Ромасюков Артем

FC “ASTRUM”

1

 

Рудий Владислав

FC “ASTRUM”

1

 

Сінькевич Руслан

Карат MEBLI REMTION-2

1

 

Садовський Віктор

Карат MEBLI REMTION-2

1

 

Томчишин Богдан

ФК “ITA-TOOLS”

1

 

Усатий Віталій

ХФК “Давид”

1

 

Фаєт Аль Хлаф

BRILLIANT

1

 

Федик Вадим

ФК “Гвардія”

1

 

Хребтатий Іван

Карат MEBLI REMTION-2

1

 

Шаравара Микола

ФК “Нева”

1

 

Школяр Дмитро

АДВОКАТ

1

 

Грубіяни

Гравець

Команда

ЧК

ЖК

ЧК*5+ЖК

Лановий Анатолій

Ветеран

2

1

11

Шеремета Максим

ФК “Подільський Кремінь”

2

1

11

Тєбєнєв Дмитро

ФК “Нева”

2

0

10

Барабаш Денис

TAD

1

3

8

Понятовський Владислав

ФК “Гвардія”

1

3

8

Сакала Максим

ФК “Нева”

1

3

8

Дудар Сергій

ФК “Нева”

1

2

7

Залевський Дмитро

ФК “Олімп” (Солобківці)

1

1

6

Калиновський Дмитро

ФК “Гвардія”

1

1

6

Рак Сергій

TAD

1

1

6

Томчишин Богдан

ФК “ITA-TOOLS”

1

1

6

Алі Шаді Мухамед

BRILLIANT

1

0

5

Гайдайчук Дмитро Ден.

АДВОКАТ

1

0

5

Довгалюк Іван

ФК “Гвардія”

1

0

5

Костишен Олександр

ФК “Подільський Кремінь”

1

0

5

Мейко Владислав

FC “ADRENALINE”

1

0

5

Нікітюк Олександр

ХФК “Давид”

1

0

5

Піддубюк Віталій

ХФК “Давид”

1

0

5

Прокопчук Сергій

ХФК “Давид”

1

0

5

Рудь Богдан

ІНКОГНІТО

1

0

5

Терлецький Павло

TAD

1

0

5

Хоптяр Олександр

ФК “Олімп” (Солобківці)

1

0

5

Басистюк Едуард

TAD

0

4

4

Буцький Анатолій

ФК “ITA-TOOLS”

0

4

4

Чемерис Владислав

FC “ADRENALINE”

0

4

4

Альміз Олександр

ІНКОГНІТО

0

3

3

Ведмедюк Борис

FC “ADRENALINE”

0

3

3

Гуменюк Ярослав

ФК “Гвардія”

0

3

3

Жилкін Нікіта

BRILLIANT

0

3

3

Лисий Олександр

Карат MEBLI REMTION-2

0

3

3

Михальський Роман

ФК “Гвардія”

0

3

3

Муляр Юрій

ХФК “Давид”

0

3

3

Розгон Сергій

Ветеран

0

3

3

Сторожук Дмитро

FC “ADRENALINE”

0

3

3

Верещагін Денис

ФК “Олімп” (Солобківці)

0

2

2

Власов Віктор

Ветеран

0

2

2

Власюк Ярослав

ФК “Нева”

0

2

2

Вольський Валентин

ФК “Олімп” (Солобківці)

0

2

2

Гуляк Віталій

Карат MEBLI REMTION-2

0

2

2

Деркач Денис

ФК “Олімп” (Солобківці)

0

2

2

Каплун Сергій

ФК “Подільський Кремінь”

0

2

2

Король Орест

ФК “Нева”

0

2

2

Костецький Ян

ФК “ITA-TOOLS”

0

2

2

Кравець Артем

Royal Palace

0

2

2

Левандовський Микола

FC “ADRENALINE”

0

2

2

Муляр Артем

ХФК “Давид”

0

2

2

Папаш Володимир

Карат MEBLI REMTION-2

0

2

2

Редько Дмитро

АДВОКАТ

0

2

2

Рогальський Андрій

ФК “Нева”

0

2

2

Сінькевич Руслан

Карат MEBLI REMTION-2

0

2

2

Самсонов Андрій

ІНКОГНІТО

0

2

2

Славута Олександр

Карат MEBLI REMTION-2

0

2

2

Соловйов Максим

Royal Palace

0

2

2

Ткачов Максим

Карат MEBLI REMTION-2

0

2

2

Фрединський Святослав

Патріоти-NETiP

0

2

2

Шаравара Ігор

ФК “Нева”

0

2

2

Шилов Юрій

Royal Palace

0

2

2

Анікін Іван

Royal Palace

0

1

1

Бігун Михайло

ФК “ITA-TOOLS”

0

1

1

Біленький Віталій

ФК “Нева”

0

1

1

Байдусь Владислав

FC “ADRENALINE”

0

1

1

Басістий Ілля

ФК “ITA-TOOLS”

0

1

1

Бистрицький Дмитро

ФК “ITA-TOOLS”

0

1

1

Бродзянський А.І.

ФК “ITA-TOOLS”

0

1

1

Бродський Денис

Royal Palace

0

1

1

Буравець Андрій

FC “ADRENALINE”

0

1

1

Вдовин Олексій

TAD

0

1

1

Волощук Андрій

BRILLIANT

0

1

1

Вороністий Владислав

Royal Palace

0

1

1

Галюк Василь

АДВОКАТ

0

1

1

Головатий Віталій

Патріоти-NETiP

0

1

1

Гуменний Богдан

FC “ADRENALINE”

0

1

1

Данилюк Олександр

BRILLIANT

0

1

1

Деспот Артем

ФК “Гвардія”

0

1

1

Джунько Валерій

Карат MEBLI REMTION-2

0

1

1

Дмитрук Віталій

ФК “Подільський Кремінь”

0

1

1

Дячок Андрій

FC “ASTRUM”

0

1

1

Зарванський Віталій

Royal Palace

0

1

1

Заяц Юрій

АДВОКАТ

0

1

1

Земок Олександр

FC “ASTRUM”

0

1

1

Квіт Віктор

ФК “Подільський Кремінь”

0

1

1

Ковальчук Богдан

FC “ADRENALINE”

0

1

1

Кондратюк Євген

FC “ADRENALINE”

0

1

1

Косман Даніїл

ФК “Подільський Кремінь”

0

1

1

Костомаха Віталій

FC “ASTRUM”

0

1

1

Крохан Вадим

Ветеран

0

1

1

Кудрик Юрій

ФК “Подільський Кремінь”

0

1

1

Кучеревич Владислав

ФК “Олімп” (Солобківці)

0

1

1

Литвинюк Сергій

Royal Palace

0

1

1

Мацеплюк Олег

TAD

0

1

1

Мисечко Ярослав

ФК “Нева”

0

1

1

Михайлевський Максим

BRILLIANT

0

1

1

Монастирський Володимир

ФК “ITA-TOOLS”

0

1

1

Олещук Олександр

ФК “ITA-TOOLS”

0

1

1

Підвальнюк Максим

BRILLIANT

0

1

1

Пасічник Максим

Карат MEBLI REMTION-2

0

1

1

Познанський Дмитро

TAD

0

1

1

Савчук Олександр

Патріоти-NETiP

0

1

1

Садовський Віктор

Карат MEBLI REMTION-2

0

1

1

Самедінов Андрій

FC “ASTRUM”

0

1

1

Сендель Олексій

Ветеран

0

1

1

Сич Максим

ХФК “Давид”

0

1

1

Тихонюк Артем

BRILLIANT

0

1

1

Трач Дмитро

Royal Palace

0

1

1

Трубайчук Роман

ФК “Нева”

0

1

1

Федоров Антон

Ветеран

0

1

1

Хребтатий Іван

Карат MEBLI REMTION-2

0

1

1

Цвик Максим

ФК “Гвардія”

0

1

1

Швед Костянтин

ФК “Олімп” (Солобківці)

0

1

1

Школяр Дмитро

АДВОКАТ

0

1

1

Штанько Денис

ФК “Гвардія”

0

1

1

Щербатюк Вадим

TAD

0

1

1

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here