Статистика за підсумками 6-го туру. Дивізіон 5

0
201
ОРГАНІЗАТОРИ ЗМАГАНЬ – АСОЦІАЦІЯ ФУТЗАЛУ ХМЕЛЬНИЦЬКОЇ ОБЛАСТІ ТА УПРАВЛІННЯ МОЛОДІ ТА СПОРТУ ХМЕЛЬНИЦЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ

Ексклюзивний партнер ПРЕМІУМ-ЛІГИ відкритого Чемпіонату (Кубку) Хмельницького з футзалу сезону 2023/2024 років – бренд JAKO https://jakosport.com.ua/uk

Офіційний партнер ПРЕМІУМ-ЛІГИ відкритого Чемпіонату (Кубку) Хмельницького з футзалу сезону 2023/2024 років – компанія “Helpix Центр” https://helpix.ua/

Спеціальний партнер ПРЕМІУМ-ЛІГИ відкритого Чемпіонату (Кубку) Хмельницького з футзалу сезону 2023/2024 років – родинна пасіка GAVAGA – 100% натуральний мед! https://instagram.com/pasika_gavaga?igshid=YmMyMTA2M2Y= ‌

Спеціальний партнер ПРЕМІУМ-ЛІГИ відкритого Чемпіонату (Кубку) Хмельницького з футзалу сезону 2023/2024 років – компанія SGK – спортивне екіпірування і не тільки! https://instagram.com/sgk1_ua?igshid=YmMyMTA2M2Y=

Стабільний партнер ПРЕМІУМ-ЛІГИ відкритого Чемпіонату (Кубку) Хмельницького з футзалу сезону 2023/2024 років – готельно-розважальний комплекс “Південна брама” https://www.facebook.com/pivdennabrama

Спеціальний мобільний партнер ПРЕМІУМ-ЛІГИ відкритого Чемпіонату Хмельницького з футзалу сезону 2023/2024 років – мережа мобільних магазинів “МобіФренд” https://mobifrend.com.ua

Спеціальний партнер ПРЕМІУМ-ЛІГИ відкритого Чемпіонату Хмельницького з футзалу сезону 2023/2024 – компанія “Rise Up” – сонячні електростанції https://instagram.com/riseup_ukraine?igshid=Z2lkMnh1YXd4aHVk 

Інформаційний партнер ПРЕМІУМ-ЛІГИ відкритого Чемпіонату Хмельницького з футзалу сезону 2023/2024 Інтернет-видання ВСІМ – Новини Хмельницького https://vsim.ua/

Бомбардири

Гравець

Команда

Голи

З пен.

Мельник Максим

Поділля Метиз

14

(1)

Модулев Віталій

FC Aristocrats

12

 

Головко Юрій

МФК “Дует+” (Війтівці)

11

 

Ткаліч Ігор

ЛіонВСП

11

 

Гаман Денис

Vitagro

10

 

Мощанець Дмитро

Vitagro

10

 

Садовець Роман

“Прогрес-В” Михайлівка

10

 

Молодих Сергій

Фортуна

9

 

Самолига Олег

ФК “ЕЛЕКТРОТРАНС”

9

 

Гаврилюк Роман

“Прогрес-В” Михайлівка

9

(1)

Бойчук Назарій

ФК Нива Летичів

8

 

Вівсянко Руслан

Гладіатор

8

 

Величко Костянтин

ФК “МІЦЬ”

8

 

Кейлик Денис

ФК Лицарі

8

 

Давидов Артем

Vavilon

7

 

Загродський Сергій

Поділля Метиз

7

 

Козак В’ячеслав

Поділля-АТО

7

 

Корженівський Богдан

Vavilon

7

 

Лях Ігор

Vavilon

7

 

Мацерук Артем

FC ADRENALINE MK

7

 

Машталір Сергій

ТГ Наркевичі

7

 

Михайлюк Іван

“КРИСТАЛ-Вишнівчик”

7

 

Рапацький Євгеній

COMING SOON

7

 

Янчук Дмитро

ФК ЛАЙФСЕЛЛ

7

 

Гордань Володимир

ФК “МІЦЬ”

6

 

Давидов Ярослав

ЛіонВСП

6

 

Кутуз’ян Олександр

FC Aristocrats

6

 

Лучко Віталій

Vavilon

6

 

Остаповець Максим

“ПРИКОРДОННИК-2”

6

 

Пробитий Роман

ФК “Лісоводи”

6

 

Пушкар Олексій

МФК “БУГ”

6

 

Шапельський Владислав

COMING SOON

6

 

Алєесєєв Руслан

ФК “Меджибіж”

5

 

Атерлей Василь

ФК ЛАЙФСЕЛЛ

5

 

Бородій Дмитро

Поділля Метиз

5

 

Вербовий Валерій

МФК “БУГ”

5

 

Зінкевич Михайло

ФК Нива Летичів

5

 

Капатинський Тімур

Поділля Метиз

5

 

Кашперук Владислав

Smereka (Писарівка)

5

 

Козар Іван

ФК “Лісоводи”

5

 

Кордонець Дмитро

Фортуна

5

 

Кошелюк Вадим

ФК “Вовки-Вовковинці”

5

 

Курлов Даніл

ЛіонВСП

5

 

Локазюк Віктор

“СКОРПІОН”

5

 

Мазур Владислав Мик.

“Престиж-Авто”

5

 

Машталір Олександр

ТГ Наркевичі

5

 

Мельник Артем

DARK HORSE

5

 

Мельник Сергій

МФК “БУГ”

5

 

Михальчук Тарас

МФК “БУГ”

5

 

Нікольчук Володимир

СУПЕР СІП

5

 

Надольний Назар

Vitagro

5

 

Попович Владислав

FC SHARK

5

 

Похно Вадим

“КРИСТАЛ-Вишнівчик”

5

 

Пухтяр Денис

Фахівець

5

 

Слободян Віталій

“Прогрес-В” Михайлівка

5

 

Соловей Ярослав

МФК ТА ТИ ШО

5

 

Стешенков Максим

“ПРИКОРДОННИК-2”

5

 

Стрілець Микола

“КРИСТАЛ-Вишнівчик”

5

 

Хлопонін Андрій

Фахівець

5

 

Ангелюк Ілля

АІЩДІШ

4

 

Б’ялковський Ілля

Melix-Заслучненська ТГ

4

 

Бабій Євген

“СКОРПІОН”

4

 

Бесіда Ігор

ФК “ЕЛЕКТРОТРАНС”

4

 

Бобік Андрій

Фахівець

4

 

Вербовий Євгеній

ФК “ЕЛЕКТРОТРАНС”

4

 

Гарнець Андрій

Nova Ushytsia

4

 

Голюк Олександр

ФК “Сталь”

4

 

Гуйван Іван

Nova Ushytsia

4

 

Качан Євген

DARK HORSE

4

 

Кобзаренко Владислав

DARK HORSE

4

 

Кричківський Андрій

ЛіонВСП

4

 

Мойдал Павло

АІЩДІШ

4

 

Мостепанюк Юрій

Nova Ushytsia

4

 

Новіцький Вадим

Nova Ushytsia

4

 

Осяк Богдан

Гладіатор

4

 

Сабуняк Роман

Melix-Заслучненська ТГ

4

 

Савчук Ерік

ФК Лицарі

4

 

Скринник Кирил

Весела Підкова

4

 

Тимосевич Вадим

Фахівець

4

 

Трепез Олександр

ФК “Сталь”

4

 

Франков Володимир

МФК “Дует+” (Війтівці)

4

 

Чернов Вадим

“Престиж-Авто”

4

 

Шиян Дмитро

Smereka (Писарівка)

4

 

Іщук Олександр

ФК ЛАЙФСЕЛЛ

3

 

Атласюк Сергій

Фахівець

3

 

Бабик Ярослав

ФК “Лісоводи”

3

 

Бурка Остап

FC Aristocrats

3

 

Вітка Сергій

МФК “Дует+” (Війтівці)

3

 

Воловик Валентин

Фахівець

3

 

Гіджеліцький Ігор

ФК “МІЦЬ”

3

 

Герега Руслан

ФК “Вовки-Вовковинці”

3

 

Гранчак Павло

ФК “Лісоводи”

3

 

Гуменюк Андрій

“Престиж-Авто”

3

 

Казва Олександр

DARK HORSE

3

 

Кожелюк Віталій

Vitagro

3

 

Коржук Максим

Melix-Заслучненська ТГ

3

 

Кулаков Олексій

ФК “Лісоводи”

3

 

Левандовський Віталій

МФК ТА ТИ ШО

3

 

Лисецький Михайло

ФК Нива Летичів

3

 

Лянскорунський Сергій

ФК “МІЦЬ”

3

 

Магеляс Владислав

ФК Лицарі

3

 

Медведчук Максим

FC ADRENALINE MK

3

 

Мельник Владислав

Фортуна

3

 

Микуляк Дмитро

МФК “Дует+” (Війтівці)

3

 

Михайлюк Олександр Васильович

ФК “Сталь”

3

 

Мойсюк Віктор

Поділля-АТО

3

 

Мокрота Максим

Smereka (Писарівка)

3

 

Мотичко Максим

Nova Ushytsia

3

 

Нащубський Олександр

“Прогрес-В” Михайлівка

3

 

Некрасов Григорій

МФК “БУГ”

3

 

Олійник Андрій

ФК Нива Летичів

3

 

Підгородоцький Сергій

ФК ЛАЙФСЕЛЛ

3

 

Павленко Олег

“ПРИКОРДОННИК-2”

3

 

Панасюк Віктор

ФК Нива Летичів

3

 

Плакса Євген

Фахівець

3

 

Подколзін Валерій

МФК “БУГ”

3

 

Рудик Олексій

МФК ТА ТИ ШО

3

 

Савчук Сергій

FC ADRENALINE MK

3

 

Скібінський Дмитро

ФК “Вовки-Вовковинці”

3

 

Слободянюк Роман

ФК “Меджибіж”

3

 

Слюсар Михайло

ФК Лицарі

3

 

Смішно Олександр

Поділля-АТО

3

 

Сохарук Артем

Vavilon

3

 

Станкевич Ярослав

FC SHARK

3

 

Ткачук Богдан Андрійович

Фахівець

3

 

Цвігун Владислав

Весела Підкова

3

 

Цебрій Назар

ТГ Наркевичі

3

 

Янковський Артем

ФК “Сталь”

3

 

Ярощук Олексій

Гладіатор

3

 

Ясенко Дмитро

Весела Підкова

3

 

Івахов Дмитро

АІЩДІШ

2

 

Ігнатов Вадим

СУПЕР СІП

2

 

Білий Валерій

ФК “Лісоводи”

2

 

Бабич Сергій

ФК Нива Летичів

2

 

Багрій Вадим

FC Aristocrats

2

 

Багрійчук Віктор

Поділля-АТО

2

 

Басій Владислав

Smereka (Писарівка)

2

 

Баськов Сергій

“Прогрес-В” Михайлівка

2

 

Бжуско Олег

МФК “Дует+” (Війтівці)

2

 

Боднар Микола

Поділля Метиз

2

 

Болотюк Іван

Vitagro

2

 

Буган Сергій

“КРИСТАЛ-Вишнівчик”

2

 

Вавринюк Павло

FC SHARK

2

 

Ваховський Олексій

FC Aristocrats

2

 

Верескун Роман

МФК “БУГ”

2

 

Власюк Артем

“Престиж-Авто”

2

 

Вовчинський Богдан

ТГ Наркевичі

2

 

Вознюк Микола

“Престиж-Авто”

2

 

Гаєвський Мирослав

Весела Підкова

2

 

Гавриш Андрій

“Престиж-Авто”

2

 

Герецький ВІктор

АІЩДІШ

2

 

Грибовський Богдан

Nova Ushytsia

2

 

Грицаєв Тарас

Весела Підкова

2

 

Губерначук Ярослав

FC ADRENALINE MK

2

 

Гудзь Богдан

“Престиж-Авто”

2

 

Гуменюк Богдан

ФК Лицарі

2

 

Гурницький Андрій

Фортуна

2

 

Гусар Максим

Melix-Заслучненська ТГ

2

 

Денисюк Юрій

Melix-Заслучненська ТГ

2

 

Долічний Арсен

Smereka (Писарівка)

2

 

Дроваль Віталій

Vitagro

2

 

Дяк Богдан

ФК “Сталь”

2

 

Загородній Ярослав

FC ADRENALINE MK

2

 

Закуренко Олександр

СУПЕР СІП

2

 

Зюбрицький Віталій

АІЩДІШ

2

 

Кірик Ігор

DARK HORSE

2

 

Каленик Дмитро

“СКОРПІОН”

2

 

Кашперук Дмитро

Smereka (Писарівка)

2

 

Коваль Дмитро

“Прогрес-В” Михайлівка

2

 

Кондратюк Микола

ФК ЛАЙФСЕЛЛ

2

 

Константинов Сергій

МФК ТА ТИ ШО

2

 

Котоній Владислав

“КРИСТАЛ-Вишнівчик”

2

 

Кошовський Володимир

Поділля-АТО

2

 

Крук Олександр

COMING SOON

2

 

Курманський Олексій

АІЩДІШ

2

 

Мізин Ярослав

Гладіатор

2

 

Міль Роман

Гладіатор

2

 

Мазур Назар

МФК “Дует+” (Війтівці)

2

 

Марущак Віталій

Фахівець

2

 

Мощанець Павло

Vitagro

2

 

Мусатов Олексій

Поділля Метиз

2

 

Науменко Руслан

Фортуна

2

 

Ориховський Віталій

“ПРИКОРДОННИК-2”

2

 

Осіпов Олександр

“ПРИКОРДОННИК-2”

2

 

Пендечук Андрій

Melix-Заслучненська ТГ

2

 

Продан Ілья

ФК “ЕЛЕКТРОТРАНС”

2

 

Римар Степан

МФК “Дует+” (Війтівці)

2

 

Самолюк Павло

СУПЕР СІП

2

 

Саніцький Дмитро

Vavilon

2

 

Семенчук Богдан

FC SHARK

2

 

Скрябін Євген

Vitagro

2

 

Стрільчук Ігор

АІЩДІШ

2

 

Тарантаєв Максим

“СКОРПІОН”

2

 

Терлецький Мар’ян

Весела Підкова

2

 

Тернавський Юрій

МФК “Дует+” (Війтівці)

2

 

Ткачук Дмитро

ТГ Наркевичі

2

 

Топільчук Андрій

Поділля-АТО

2

 

Хомишен Микола

МФК “БУГ”

2

 

Цимбалюк Олександр

Nova Ushytsia

2

 

Чернятинський Віктор

“Престиж-Авто”

2

 

Шафер Олександр

ФК Нива Летичів

2

 

Шиманський Анатолій

ФК “Сталь”

2

 

Шматлай Костянтин

COMING SOON

2

 

Яцків Михайло

ФК “ЕЛЕКТРОТРАНС”

2

 

Щербаков Ярослав

АІЩДІШ

2

(1)

Алексєєв Микола

“КРИСТАЛ-Вишнівчик”

1

 

Білик Денис

Гладіатор

1

 

Балан Віталій

Melix-Заслучненська ТГ

1

 

Бистрих Володимир

DARK HORSE

1

 

Борейко Олесь

Весела Підкова

1

 

Булинін Сергій

МФК “Дует+” (Війтівці)

1

 

Буяльський Ілля

Лук’янівська

1

 

Віт Віталій

ФК ЛАЙФСЕЛЛ

1

 

Варцаба Андрій

ФК “Меджибіж”

1

 

Васильков Олександр

Весела Підкова

1

 

Ведмеденко Юрій

ЛіонВСП

1

 

Вознюк Руслан

ФК ЛАЙФСЕЛЛ

1

 

Волянський Артем

FC SHARK

1

 

Гаврилюк Андрій

МФК ТА ТИ ШО

1

 

Гах Олександр

Поділля-АТО

1

 

Голка Дмитро

Гладіатор

1

 

Гончар Максим

FC ADRENALINE MK

1

 

Горбуль Дмитро

Vitagro

1

 

Губчук Михайло

“ПРИКОРДОННИК-2”

1

 

Гурняк Олександр Олекс.

Поділля Метиз

1

 

Дідух Ярослав

ФК “Вовки-Вовковинці”

1

 

Діянчук Дмитро

DARK HORSE

1

 

Давидов Денис

ФК ЛАЙФСЕЛЛ

1

 

Дмитришин Михайло

ФК “Сталь”

1

 

Дубіца Костянтин

Melix-Заслучненська ТГ

1

 

Дубовий Роман

“КРИСТАЛ-Вишнівчик”

1

 

Душа Денис

FC SHARK

1

 

Жаворонков Георгій

DARK HORSE

1

 

Журавський Олександр

FC ADRENALINE MK

1

 

Завіша Павло

ФК “Вовки-Вовковинці”

1

 

Заяць Роман

“КРИСТАЛ-Вишнівчик”

1

 

Качурка Ігор

ФК “Сталь”

1

 

Квока Сергій

СУПЕР СІП

1

 

Кирилюк Іван

“КРИСТАЛ-Вишнівчик”

1

 

Кобзаренко Віталій

DARK HORSE

1

 

Коваль Вадим

Фортуна

1

 

Койфман Олександр

СУПЕР СІП

1

 

Коник Віталій

FC ADRENALINE MK

1

 

Коржан Максим

МФК ТА ТИ ШО

1

 

Королюк Олександр

“СКОРПІОН”

1

 

Корчинський Ілля

Лук’янівська

1

 

Кошельник Вадим

ФК “Меджибіж”

1

 

Краєвський Сергій

Фахівець

1

 

Кравчук Микола

АІЩДІШ

1

 

Кривий Ігор

МФК “БУГ”

1

 

Кулієв Юрій

ТГ Наркевичі

1

 

Кулик Сергій

МФК ТА ТИ ШО

1

 

Куржанов Тімур

FC SHARK

1

 

Курлов Денис

ЛіонВСП

1

 

Кухарук Богдан

Лук’янівська

1

 

Кучер Костянтин

ФК “Меджибіж”

1

 

Літинський Владислав

COMING SOON

1

 

Лаврентюк Ігор

ФК Нива Летичів

1

 

Леськов Роман

ФК Нива Летичів

1

 

Лонський Олександр

АІЩДІШ

1

 

Лукянюк Євгеній

“ПРИКОРДОННИК-2”

1

 

Лучинін Вадим

Vavilon

1

 

Люлько Микола

Поділля-АТО

1

 

Мазур Ярослав

Nova Ushytsia

1

 

Махніцький Андрій

МФК “Дует+” (Війтівці)

1

 

Микуш Олександр

ФК Нива Летичів

1

 

Михальчук Богдан

ФК “Вовки-Вовковинці”

1

 

Мороз Олександр

COMING SOON

1

 

Муха Дмитро

DARK HORSE

1

 

Нікітін Олександр

DARK HORSE

1

 

Невінський Олександр

ТГ Наркевичі

1

 

Огороднічук Руслан

СУПЕР СІП

1

 

Осадчук Володимир

Фортуна

1

 

Очеретяний Олесь

МФК ТА ТИ ШО

1

 

Пірожков Ігор

ФК Нива Летичів

1

 

Перун Сергій

Гладіатор

1

 

Перушко Кіріл

“ПРИКОРДОННИК-2”

1

 

Петращук Віктор

ФК “Вовки-Вовковинці”

1

 

Пилипчук Андрій

Фортуна

1

 

Подорванюк Іван

Фахівець

1

 

Поліщук Олександр Вол.

Vavilon

1

 

Поляк Артур

ФК “Вовки-Вовковинці”

1

 

Понятовський Сергій

Поділля-АТО

1

 

Приймак Артур

ФК ЛАЙФСЕЛЛ

1

 

Регула Радіон

Smereka (Писарівка)

1

 

Рогожников Олег

“КРИСТАЛ-Вишнівчик”

1

 

Романов Михайло

Фортуна

1

 

Сімчук Олександр

Melix-Заслучненська ТГ

1

 

Сампір Владислав

“ПРИКОРДОННИК-2”

1

 

Самусько Олег

COMING SOON

1

 

Семененко Владислав

FC ADRENALINE MK

1

 

Суєцький Олександр

“КРИСТАЛ-Вишнівчик”

1

 

Суворов Максим

ФК “ЕЛЕКТРОТРАНС”

1

 

Суховецький Назар

Smereka (Писарівка)

1

 

Теренов Олександр

Гладіатор

1

 

Тисячний Руслан

СУПЕР СІП

1

 

Ткачук Андрій

FC ADRENALINE MK

1

 

Ткачук Богдан

COMING SOON

1

 

Ткачук Олександр

ФК Лицарі

1

 

Ткачук Руслан

“КРИСТАЛ-Вишнівчик”

1

 

Томусяк Владислав

FC SHARK

1

 

Туменко Олександр

Фортуна

1

 

Турчин Андрій

“КРИСТАЛ-Вишнівчик”

1

 

Філюк Вадим

FC ADRENALINE MK

1

 

Федорович Владислав

Фахівець

1

 

Федорчук Андрій

Поділля Метиз

1

 

Фурман Роман

Nova Ushytsia

1

 

Хажинський Назар

Фахівець

1

 

Халак Богдан

FC SHARK

1

 

Ханейчук Юрій

МФК ТА ТИ ШО

1

 

Худик Олександр

ФК “Сталь”

1

 

Черенков Костянтин

Поділля-АТО

1

 

Чернецький Артур

Лук’янівська

1

 

Шанін Володимир

FC ADRENALINE MK

1

 

Шебетко Петро

Поділля-АТО

1

 

Янковський Владислав

ФК “Вовки-Вовковинці”

1

 

Ярмощук Вадим

ФК “ЕЛЕКТРОТРАНС”

1

 

Гранчак Валерій

ФК “Лісоводи”

1

(1)

Сірук Мирослав

ФК “Меджибіж”

1

(1)

Грубіяни

Гравець

Команда

ЧК

ЖК

ЧК*5+ЖК

Кейлик Денис

ФК Лицарі

1

2

7

Кобзаренко Владислав

DARK HORSE

1

2

7

Машталір Сергій

ТГ Наркевичі

1

2

7

Семенчук Богдан

FC SHARK

1

2

7

Павленко Олег

“ПРИКОРДОННИК-2”

1

1

6

Соловей Ярослав

МФК ТА ТИ ШО

1

1

6

Шило Володимир

“Престиж-Авто”

1

1

6

Буртник Олег

Nova Ushytsia

1

0

5

Віштал Євгеній

ФК Нива Летичів

1

0

5

Волошин Дмитро

Весела Підкова

1

0

5

Гаєвський Мирослав

Весела Підкова

1

0

5

Мойсюк Віктор

Поділля-АТО

1

0

5

Пасічник Сергій

Гладіатор

1

0

5

Пипа Володимир

ФК “Лісоводи”

1

0

5

Подорванюк Іван

Фахівець

1

0

5

Суєцький Олександр

“КРИСТАЛ-Вишнівчик”

1

0

5

Тичинський Дмитро

ТГ Наркевичі

1

0

5

Ягольніцький Олег

ФК “МІЦЬ”

1

0

5

Янковський Артем

ФК “Сталь”

1

0

5

Ярощук Олексій

Гладіатор

1

0

5

Петриковець Дмитро

ЛіонВСП

0

4

4

Кухта Павло

СУПЕР СІП

0

3

3

Лянскорунський Сергій

ФК “МІЦЬ”

0

3

3

Михайлюк Олександр Васильович

ФК “Сталь”

0

3

3

Цвігун Владислав

Весела Підкова

0

3

3

Бойчук Назарій

ФК Нива Летичів

0

2

2

Вівсянко Руслан

Гладіатор

0

2

2

Вовчинський Богдан

ТГ Наркевичі

0

2

2

Волошин Олег

ФК “ЕЛЕКТРОТРАНС”

0

2

2

Голюк Олександр

ФК “Сталь”

0

2

2

Давидов Артем

Vavilon

0

2

2

Зведенюк Микола

МФК ТА ТИ ШО

0

2

2

Кірик Ігор

DARK HORSE

0

2

2

Лях Ігор

Vavilon

0

2

2

Михальчук Богдан

ФК “Вовки-Вовковинці”

0

2

2

Пушкар Олексій

МФК “БУГ”

0

2

2

Цимбалюк Михайло

Гладіатор

0

2

2

Чернов Вадим

“Престиж-Авто”

0

2

2

Ярмощук Вадим

ФК “ЕЛЕКТРОТРАНС”

0

2

2

Ігнатов Вадим

СУПЕР СІП

0

1

1

Алексєєв Микола

“КРИСТАЛ-Вишнівчик”

0

1

1

Антонюк Данило

“Прогрес-В” Михайлівка

0

1

1

Білецький Тимур

“СКОРПІОН”

0

1

1

Білий Валерій

ФК “Лісоводи”

0

1

1

Білик Денис

Гладіатор

0

1

1

Білусяк Богдан

Весела Підкова

0

1

1

Бабій Євген

“СКОРПІОН”

0

1

1

Бабик Ярослав

ФК “Лісоводи”

0

1

1

Бабич Сергій

ФК Нива Летичів

0

1

1

Багрій Вадим

FC Aristocrats

0

1

1

Баценко Іван

СУПЕР СІП

0

1

1

Ваховський Олексій

FC Aristocrats

0

1

1

Вербовий Євгеній

ФК “ЕЛЕКТРОТРАНС”

0

1

1

Верескун Роман

МФК “БУГ”

0

1

1

Вознюк Руслан

ФК ЛАЙФСЕЛЛ

0

1

1

Волянський Артем

FC SHARK

0

1

1

Гіджеліцький Ігор

ФК “МІЦЬ”

0

1

1

Гавриш Андрій

“Престиж-Авто”

0

1

1

Гаман Денис

Vitagro

0

1

1

Гах Олександр

Поділля-АТО

0

1

1

Гнусінський Артур

“ПРИКОРДОННИК-2”

0

1

1

Головко Юрій

МФК “Дует+” (Війтівці)

0

1

1

Гордань Володимир

ФК “МІЦЬ”

0

1

1

Гранчак Валерій

ФК “Лісоводи”

0

1

1

Гранчак Павло

ФК “Лісоводи”

0

1

1

Грищук Бронислав

ТГ Наркевичі

0

1

1

Гудзь Богдан

“Престиж-Авто”

0

1

1

Гуменюк Андрій

“Престиж-Авто”

0

1

1

Давидов Ярослав

ЛіонВСП

0

1

1

Данілов Андрій

ЛіонВСП

0

1

1

Допта Олександр

Vitagro

0

1

1

Дроваль Віталій

Vitagro

0

1

1

Дубінін Ігор

Фортуна

0

1

1

Дубіца Костянтин

Melix-Заслучненська ТГ

0

1

1

Дубовий Руслан

DARK HORSE

0

1

1

Жаворонков Георгій

DARK HORSE

0

1

1

Зюбрицький Віталій

АІЩДІШ

0

1

1

Казмірчук Анатолій

FC SHARK

0

1

1

Капатинський Тімур

Поділля Метиз

0

1

1

Кашперук Владислав

Smereka (Писарівка)

0

1

1

Коваль Дмитро

“Прогрес-В” Михайлівка

0

1

1

Козак В’ячеслав

Поділля-АТО

0

1

1

Козар Олександр

СУПЕР СІП

0

1

1

Колос Альберт

ЛіонВСП

0

1

1

Константинов Сергій

МФК ТА ТИ ШО

0

1

1

Кордонець Дмитро

Фортуна

0

1

1

Коржук Максим

Melix-Заслучненська ТГ

0

1

1

Королюк Олександр

“СКОРПІОН”

0

1

1

Корчинський Ілля

Лук’янівська

0

1

1

Кохановський Петро

Vavilon

0

1

1

Кошельник Вадим

ФК “Меджибіж”

0

1

1

Кошелюк Вадим

ФК “Вовки-Вовковинці”

0

1

1

Кошовський Володимир

Поділля-АТО

0

1

1

Кулаков Олексій

ФК “Лісоводи”

0

1

1

Кулик Сергій

МФК ТА ТИ ШО

0

1

1

Курлов Даніл

ЛіонВСП

0

1

1

Лаврентюк Ігор

ФК Нива Летичів

0

1

1

Лапчук Павло

ФК “Лісоводи”

0

1

1

Локазюк Віктор

“СКОРПІОН”

0

1

1

Лучинський Роман

МФК ТА ТИ ШО

0

1

1

Ляур Максим

Лук’янівська

0

1

1

Майоров Денис

ФК “ЕЛЕКТРОТРАНС”

0

1

1

Марцинишен Дмитро

ФК “Лісоводи”

0

1

1

Мацерук Артем

FC ADRENALINE MK

0

1

1

Медведчук Олександр

FC ADRENALINE MK

0

1

1

Мельник Владислав

Фортуна

0

1

1

Мельник Сергій

МФК “БУГ”

0

1

1

Миколенко Максим

ЛіонВСП

0

1

1

Микуляк Дмитро

МФК “Дует+” (Війтівці)

0

1

1

Модулев Віталій

FC Aristocrats

0

1

1

Молодих Сергій

Фортуна

0

1

1

Московчук Богдан

ФК “МІЦЬ”

0

1

1

Мощанець Дмитро

Vitagro

0

1

1

Мусатов Олексій

Поділля Метиз

0

1

1

Нащубський Олександр

“Прогрес-В” Михайлівка

0

1

1

Невінський Олександр

ТГ Наркевичі

0

1

1

Новіцький Вадим

Nova Ushytsia

0

1

1

Олійник Андрій

ФК Нива Летичів

0

1

1

Остаповець Максим

“ПРИКОРДОННИК-2”

0

1

1

Перун Сергій

Гладіатор

0

1

1

Петращук Віктор

ФК “Вовки-Вовковинці”

0

1

1

Похно Вадим

“КРИСТАЛ-Вишнівчик”

0

1

1

Решітник Олексій

Vavilon

0

1

1

Романчук Вадим

Vitagro

0

1

1

Рудик Олексій

МФК ТА ТИ ШО

0

1

1

Сікорський Олексій

МФК ТА ТИ ШО

0

1

1

Сірук Мирослав

ФК “Меджибіж”

0

1

1

Сірук Руслан

ФК “Меджибіж”

0

1

1

Савчук Андрій Сергійович

МФК ТА ТИ ШО

0

1

1

Саніцький Дмитро

Vavilon

0

1

1

Сас Павло

Фортуна

0

1

1

Скрябін Євген

Vitagro

0

1

1

Слободян Віталій

“Прогрес-В” Михайлівка

0

1

1

Слюсар Михайло

ФК Лицарі

0

1

1

Смішно Олександр

Поділля-АТО

0

1

1

Стаднік Сергій

“Прогрес-В” Михайлівка

0

1

1

Станкевич Ярослав

FC SHARK

0

1

1

Стешенков Максим

“ПРИКОРДОННИК-2”

0

1

1

Суховерко Сергій

Nova Ushytsia

0

1

1

Тарантаєв Максим

“СКОРПІОН”

0

1

1

Тарасюк Владислав

ФК “Меджибіж”

0

1

1

Тимошенко Олександр

ФК Лицарі

0

1

1

Тимощук Дмитро

Nova Ushytsia

0

1

1

Ткаліч Ігор

ЛіонВСП

0

1

1

Ткачук Богдан

COMING SOON

0

1

1

Ткачук Олександр

ФК Лицарі

0

1

1

Трепез Олександр

ФК “Сталь”

0

1

1

Халак Богдан

FC SHARK

0

1

1

Ханейчук Юрій

МФК ТА ТИ ШО

0

1

1

Хлопонін Андрій

Фахівець

0

1

1

Хмура Костянтин

ФК “МІЦЬ”

0

1

1

Цимбалюк Олександр

Nova Ushytsia

0

1

1

Черниш Олександр

ФК “ЕЛЕКТРОТРАНС”

0

1

1

Шапельський Владислав

COMING SOON

0

1

1

Шебетко Петро

Поділля-АТО

0

1

1

Янковський Владислав

ФК “Вовки-Вовковинці”

0

1

1

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here