Система формування та склад учасників Чемпіонату з футболу 8х8

0
442

25 червня стартує дебютний Чемпіонат Хмельницького з футболу у форматі 8 на 8. У змаганнях братиме участь 14 команд, які зіграють між собою по коловій системі.

Детальніше читайте за посиланням: Чемпіонат 8х8

СКЛАД УЧАСНИКІВ відкритого чемпіонату Хмельницького з футболу серед аматорських комнд 8х8 сезону 2024 року:

  1. Ракета
  2. СКОРПІОН
  3. Поділля
  4. Кардіфф
  5. ВКВ
  6. ВКВ Ветеран
  7. Облавтодор
  8. ДЮСШ 1
  9. Електротранс
  10. Гвардія
  11. Ехо
  12. Епіцентр – Power BUD
  13. REDMION
  14. FC ASTRUM – Атлетик

Cистема формування календаря

Тур 1

REDMION – Ракета
FC ASTRUM-Атлетик – Поділля
Облавтодор – Електротранс
ДЮСШ 1 – Гвардія
ВКВ Ветеран – Епіцентр – Power BUD
Ехо – СКОРПІОН
Кардіфф – ВКВ

Тур 2

Поділля – REDMION
Електротранс – Ракета
Гвардія – FC ASTRUM-Атлетик
Епіцентр – Power BUD – Облавтодор
СКОРПІОН – ДЮСШ 1
ВКВ – ВКВ Ветеран
Кардіфф – Ехо

Тур 3

REDMION – Електротранс
Поділля –  Гвардія
Ракета – Епіцентр – Power BUD
FC ASTRUM-Атлетик – СКОРПІОН
Облавтодор – ВКВ
ДЮСШ 1—Кардіфф
ВКВ Ветеран – Ехо

Тур 4

Гвардія – REDMION
Епіцентр – Power BUDЕлектротранс
СКОРПІОН – Поділля
ВКВ – Ракета
Кардіфф – FC ASTRUM-Атлетик
Ехо – Облавтодор
ВКВ Ветеран – ДЮСШ 1

Тур 5

REDMION – Епіцентр – Power BUD
Гвардія – СКОРПІОН
Електротранс – ВКВ
Поділля – Кардіфф
Ракета – Ехо
FC ASTRUM-Атлетик – ВКВ Ветеран
Облавтодор – ДЮСШ 1

Тур 6

СКОРПІОН – REDMION
ВКВ – Епіцентр – Power BUD
Кардіфф – Гвардія
Ехо – Електротранс
ВКВ Ветеран – Поділля
ДЮСШ 1 – Ракета
Облавтодор – FC ASTRUM-Атлетик

Тур 7

REDMION – ВКВ
СКОРПІОН – Кардіфф
Епіцентр – Power BUD – Ехо
Гвардія – ВКВ Ветеран
Електротранс – ДЮСШ 1
Поділля – Облавтодор
Ракета – FC ASTRUM-Атлетик

Тур 8

Кардіфф – REDMION
Ехо – ВКВ
ВКВ Ветеран – СКОРПІОН
ДЮСШ 1 – Епіцентр – Power BUD
Облавтодор – Гвардія
FC ASTRUM-Атлетик – Електротранс
Ракета – Поділля

Тур 9

REDMION – Ехо
Кардіфф – ВКВ Ветеран
ВКВ – ДЮСШ 1
СКОРПІОН – Облавтодор
Епіцентр – Power BUD – FC ASTRUM-Атлетик
Гвардія – Ракета
Електротранс – Поділля

Тур 10

ВКВ Ветеран – REDMION
ДЮСШ 1 – Ехо
Облавтодор – Кардіфф
FC ASTRUM-Атлетик – ВКВ
Ракета – СКОРПІОН
Поділля – Епіцентр – Power BUD
Електротранс – Гвардія

Тур 11

REDMION – ДЮСШ 1
ВКВ Ветеран – Облавтодор
Ехо – FC ASTRUM-Атлетик
Кардіфф – Ракета
ВКВ – Поділля
СКОРПІОН – Електротранс
Епіцентр – Power BUD – Гвардія

Тур 12

Облавтодор – REDMION
FC ASTRUM-Атлетик – ДЮСШ 1
Ракета – ВКВ Ветеран
Поділля – Ехо
Електротранс – Кардіфф
Гвардія – ВКВ
Епіцентр – Power BUD – СКОРПІОН

Тур 13

REDMION – FC ASTRUM-Атлетик
Облавтодор – Ракета
ДЮСШ 1 – Поділля
ВКВ Ветеран – Електротранс
Ехо – Гвардія
Кардіфф – Епіцентр – Power BUD
ВКВ – СКОРПІОН

 

 

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here