Технічні дані 1/16 Кубку

0
177
ОРГАНІЗАТОРИ ЗМАГАНЬ – АСОЦІАЦІЯ ФУТЗАЛУ ХМЕЛЬНИЦЬКОЇ ОБЛАСТІ ТА УПРАВЛІННЯ МОЛОДІ ТА СПОРТУ ХМЕЛЬНИЦЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ

Ексклюзивний партнер ПРЕМІУМ-ЛІГИ відкритого Чемпіонату (Кубку) Хмельницького з футзалу сезону 2023/2024 років – бренд JAKO https://jakosport.com.ua/uk

Офіційний партнер ПРЕМІУМ-ЛІГИ відкритого Чемпіонату (Кубку) Хмельницького з футзалу сезону 2023/2024 років – компанія “Helpix Центр” https://helpix.ua/

Спеціальний партнер ПРЕМІУМ-ЛІГИ відкритого Чемпіонату (Кубку) Хмельницького з футзалу сезону 2023/2024 років – родинна пасіка GAVAGA – 100% натуральний мед! https://instagram.com/pasika_gavaga?igshid=YmMyMTA2M2Y= ‌

Спеціальний партнер ПРЕМІУМ-ЛІГИ відкритого Чемпіонату (Кубку) Хмельницького з футзалу сезону 2023/2024 років – компанія SGK – спортивне екіпірування і не тільки! https://instagram.com/sgk1_ua?igshid=YmMyMTA2M2Y=

Стабільний партнер ПРЕМІУМ-ЛІГИ відкритого Чемпіонату (Кубку) Хмельницького з футзалу сезону 2023/2024 років – готельно-розважальний комплекс “Південна брама” https://www.facebook.com/pivdennabrama

Спеціальний мобільний партнер ПРЕМІУМ-ЛІГИ відкритого Чемпіонату Хмельницького з футзалу сезону 2023/2024 років – мережа мобільних магазинів “МобіФренд” https://mobifrend.com.ua

Спеціальний партнер ПРЕМІУМ-ЛІГИ відкритого Чемпіонату Хмельницького з футзалу сезону 2023/2024 – компанія “Rise Up” – сонячні електростанції https://instagram.com/riseup_ukraine?igshid=Z2lkMnh1YXd4aHVk 

Інформаційний партнер ПРЕМІУМ-ЛІГИ відкритого Чемпіонату Хмельницького з футзалу сезону 2023/2024 Інтернет-видання ВСІМ – Новини Хмельницького https://vsim.ua/


ЦЕНТР 13 – FC “Woodmall-Femida” – 0:8

17.12.2023. ХМЕЛЬНИЦЬКИЙ. ХНУ.
Голи:
0:1 – Калуков Дмитро, 4
0:2 – Калуков Дмитро, 8
0:3 – Семенюк Федір, 15
0:4 – Макаров Даниіл, 27
0:5 – Брицький Владислав, 29
0:6 – Шкодяк Даниіл, 35
0:7 – Семенюк Федір, 43
0:8 – Чиж Сергій, 46

Алмаз – Diamant – 6:2

17.12.2023. ХМЕЛЬНИЦЬКИЙ. ХНУ.
Голи:
0:1 – Моцний Юрій, 12
1:1 – Слобода Сергій, 14
2:1 – Соловей Олексій, 16
3:1 – Соловей Олексій, 17
3:2 – Моцний Юрій, 34
4:2 – Басараб Юрій, 36
5:2 – Самонов Ігор, 40
6:2 – Михайлов Олександр, 44

СК “Сокіл-2” – Royal Palace – 5:1 (1/32)

10.12.2023. ХМЕЛЬНИЦЬКИЙ. ХНУ.  

Голи:

0:1 – Соловйов Максим, 18

1:1 – Глушко Владислав, 19

2:1 – Першин Назар, 34

3:1 – Авраменко Артур, 37

4:1 – Першин Назар, 42

5:1 – Глушко Владислав, 46

Попередження: Скрипковський Сергій(Royal Palace) 21

Карат MEBLI REMTION – FC “ADRENALINE” – 1:0

17.12.2023. ХМЕЛЬНИЦЬКИЙ. ГУНП.

Голи:

1:0 – Мейко Владислав (в свої ворота), 23

Попередження: Левандовський Микола (FC “ADRENALINE” )(22; Байдусь Владислав(FC “ADRENALINE”) 27; Штокало Григорій,( Карат MEBLI REMTION)34; Лисий Михайло(Карат MEBLI REMTION) 44

ККФА-REDMION – Кардіфф – 3:4

17.12.2023. ХМЕЛЬНИЦЬКИЙ. ГУНП.

Голи:

1:0 – Серафімов Олександр, 5

2:0 – Гнатюк Валентин, 6

2:1 – Семенчук Віталій, 7

3:1 – Кіт Вадим, 23

3:2 – Мельніков Володимир, 23

3:3 – Бармак Андрій, 31

3:4 – Соголуб Олександр, 45

Попередження: Тринадцятко Олег(Кардіфф) 27; Мустафін Павло(ККФА-REDMION) 34

Nova Ushytsia – Інтерпродсервіс – 1:6

17.12.2023. ХМЕЛЬНИЦЬКИЙ. ГУНП.

Голи:

0:1 – Бохонок Дмитро, 17

0:2 – Бохонок Дмитро, 18

1:2 – Новіцький Вадим, 22

1:3 – Пищаль Вадим, 33

1:4 – Бойчук Ігор, 34

1:5 – Бохонок Дмитро, 41

1:6 – Бернада Максим, 44

Попередження: Гурин Дмитро(Інтерпродсервіс) 33

НОВАВЕТ – МЕНС – 1:1 (1:1). По пенальті – 5:5

17.12.2023. ХМЕЛЬНИЦЬКИЙ. ХНУ.

Голи:

0:1 – Кіут Ерік, 5

1:1 – Босак Максим, 22

Післяматчеві пенальті:

0:1 – Шперчук Дмитро

1:1 – Босак Максим

1:2 – Гілюк Олександр

1:2 – Драпак Микола (не забив)

1:2 – Козубович Тарас (не забив)

2:2 – Колісник Іван

2:3 – Кіут Ерік

3:3 – Басараба Денис

3:4 – Ковальчук Іван

4:4 – Тимощук Максим

4:5 – Палійчук Валентин

5:5 – Грицай Михайло

5:5 – Величко Валентин (не забив)

Попередження: Босак Максим(НОВАВЕТ) 17; Козубович Тарас(МЕНС) 23; Колісник Іван(НОВАВЕТ) 40

Ковчег – ФК “Компанія” – 8:2

17.12.2023. ХМЕЛЬНИЦЬКИЙ. ХНУ.

Голи:

1:0 – Куречко Вадим, 4

2:0 – Бойко Олег, 9

3:0 – Стець Андрій, 12

4:0 – Шитенков Артур, 23

5:0 – Куречко Вадим, 27

6:0 – Шитенков Артур, 31

6:1 – Рабченюк Віктор, 32

6:2 – Коркішко Володимир, 44

7:2 – Бойко Олег, 45

8:2 – Штолько Максим, 46

Динамо-ГУНП – Епіцентр-К – 5:1

17.12.2023. ХМЕЛЬНИЦЬКИЙ. ХНУ.

Голи:

1:0 – Середюк Павло, 1

2:0 – Березовський Тарас, 6

3:0 – Сулима Богдан, 18

4:0 – Березовський Тарас, 29

5:0 – Заєць Олександр, 41

5:1 – Дияк Олександр, 46

ФК “ХМЕЛЬНИЦЬКІ ДЕЛІКАТЕСИ” – ФК “Бігуча лань” – 6:2

17.12.2023. ХМЕЛЬНИЦЬКИЙ. ГУНП.

Голи:

1:0 – Лісніченко Ігор, 1

1:1 – Степанянц Владислав, 2

1:2 – Барицький Вадим, 4

2:2 – Яровий Сергій, 6

3:2 – Яровий Сергій, 21

4:2 – Лісніченко Ігор, 33

5:2 – Лісніченко Ігор, 45

6:2 – Мартинюк Дмитро, 46

Попередження: Ковтун Василь(ФК “ХМЕЛЬНИЦЬКІ ДЕЛІКАТЕСИ”) 14; Морочківський Олександр(ФК “ХМЕЛЬНИЦЬКІ ДЕЛІКАТЕСИ”)22; Зубенко Олександр(ФК “Бігуча лань”) 22

Ветеран – DARK HORSE – 10:2

17.12.2023. ХМЕЛЬНИЦЬКИЙ. ХНУ.

Голи:

1:0 – Дрезналь Кіріл, 5

2:0 – Вайнман Ілля, 11

3:0 – Вайнман Ілля, 11

3:1 – Качан Євген, 18

4:1 – Дрезналь Кіріл, 23

5:1 – Вайнман Ілля, 24

6:1 – Соловей Роман, 26

7:1 – Дрезналь Кіріл, 28

8:1 – Розгон Сергій, 34

9:1 – Дрезналь Кіріл, 36

10:1 – Соловей Роман, 38

10:2 – Мельник Артем, 45

Попередження: Бистрих Володимир(DARK HORSE) 27

Лунтік – ФК “ЮАН” – 3:3. По пенальті – 6:5

17.12.2023. ХМЕЛЬНИЦЬКИЙ. ХНУ.

Голи:

0:1 – Небесний Дмитро, 10

1:1 – Петреченко Микола, 11

2:1 – Каноненко Георгій, 14

3:1 – Остафічук Дмитро, 26

3:2 – Столяр Дмитро Дми., 35

3:3 – Столяр Дмитро Дми., 42

Післяматчеві пенальті:

1:0 – Петреченко Микола

1:1 – Небесний Дмитро

1:1 – Ясінський Дмитро (не забив)

1:2 – Столяр Віталій

2:2 – Каноненко Георгій

2:3 – Чорний Олег

3:3 – Везнюк Максим

3:4 – Столяр Дмитро Дми.

4:4 – Дурдас Андрій

4:4 – Сабадаш Костянтин (не забив)

5:4 – Шуляк Денис

5:5 – Бевз Денис

6:5 – Омельчишин Андрій

6:5 – Скотинянський Назар (не забив)

Попередження: Остафічук Дмитро(Лунтік)20; Везнюк Максим(Лунтік)29; Дурдас Андрій(Лунтік)31; Петреченко Микола(Лунтік) 33; Сабадаш Костянтин(ФК ЮАН) 33; Нетеча Володимир(ФК ЮАН) 41

Гладіатор – ФК “Helpix” – 0:19 

17.12.2023. ХМЕЛЬНИЦЬКИЙ. Стадион ХНУ.

Голи:

0:1 – Донець Єгор, 3

0:2 – Стецюк Вадим, 5

0:3 – Ярощук Олексій (в свої ворота), 6

0:4 – Стрельцов Максим, 7

0:5 – Кручек Богдан -з пенальті, 11

0:6 – Донець Єгор, 13

0:7 – Кручек Богдан, 19

0:8 – Чорний Микита, 20

0:9 – Стецюк Вадим, 21

0:10 – Стрельцов Максим, 28

0:11 – Стрельцов Максим, 31

0:12 – Михайленко Роман, 35

0:13 – Донець Єгор, 37

0:14 – Майдан Олексій, 37

0:15 – Чорний Микита, 38

0:16 – Чорний Микита, 39

0:17 – Кручек Богдан, 43

0:18 – Чорний Микита, 44

0:19 – Донець Єгор, 46

Попередження: Вівсянко Руслан(Гладіатор) 4; Пасічник Сергій(Гладіатор) 6; Донець Єгор(ФК Helpix)14

Видалення: Пасічник Сергій(Гладіатор) 6

КАЗ – СК “Сокіл-2” – 1:9

17.12.2023. ХМЕЛЬНИЦЬКИЙ ХНУ.

Голи:

0:1 – Ростківський Ростислав, 4

0:2 – Глушко Владислав, 5

0:3 – Кащен Тимур, 9

0:4 – Першин Назар, 12

0:5 – Першин Назар, 12

0:6 – Цуцуловський Денис, 16

0:7 – Першин Назар, 17

0:8 – Хібовський Артур, 23

1:8 – Якобчук Сергій, 25

1:9 – Глушко Владислав, 30

Попередження: Хібовський Артур( CК Сокіл 2) 22; Юхимець Арур(СК Сокіл) 32

ФК “ЕВЕЛІНА-Акпадон-Агро” – ФК “ПРИКОРДОННИК-SUNOCO” – 6:5

17.12.2023. ХМЕЛЬНИЦЬКИЙ.

Голи:

0:1 – Рефель Вадим, 10

1:1 – Стожик Сергій, 13

1:2 – Бушко Ілля, 15

2:2 – Стожик Сергій, 27

3:2 – Белінський Микола, 35

4:2 – Нагорний Вадим, 35

4:3 – Сметюх Тимофій, 36

4:4 – Сметюх Тимофій, 37

4:5 – Дробний Владислав, 42

5:5 – Нагорний Вадим, 43

6:5 – Стожик Сергій, 45

Попередження: Дробний Владислав (ФК “ПРИКОРДОННИК-SUNOCO”)6; Черних Олександр( ФК “ПРИКОРДОННИК-SUNOCO”)26; Стожик Сергій(ФК “ЕВЕЛІНА-Акпадон-Агро”) 33; Бушко Ілля (ФК “ПРИКОРДОННИК-SUNOCO”)33; Кучерявий Олег(ФК “ЕВЕЛІНА-Акпадон-Агро”) 40

КОНФЕРМАТ – ДБК – 6:2

17.12.2023. ХМЕЛЬНИЦЬКИЙ. ГУНП.

Голи:

1:0 – Альохін Вадим, 10

2:0 – Антонюк Володимир, 15

3:0 – Власов Дмитро, 18

3:1 – Токарчук Богдан, 20

3:2 – Балобанов Дмитро, 25

4:2 – Альохін Вадим, 29

5:2 – Власов Дмитро, 31

6:2 – Альохін Вадим, 41

Попередження: Бурка Костянтин(КОНФЕРМАТ), 8; Чепурний Андрій(ДБК) 14; Власов Дмитро(КОНФЕРМАТ) 40

ФГ “КОСВО” – МФК “URBAN” – 4:3

17.12.2023. ХМЕЛЬНИЦЬКИЙ. ГУНП.

Голи:

0:1 – Миронюк Ярослав, 2

1:1 – Даньків Тарас, 9

2:1 – Кубик Олег, 32

2:2 – Зубик Святослав, 33

3:2 – Скоп’як Юрій, 34

4:2 – Кубик Олег, 41

4:3 – Зубик Святослав, 45

Попередження: Сорока Дмитро(МФК “URBAN”) 46

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here