Технічні дані 3-го туру Дитячої Преміум-ліги

0
351

2015-2016

Фаворит-1 (Одеська область) – Поділля-Озерна (Хмельницький) – 18:0 

16.12.2023.

Голи:
Бугай Єгор, 1 (1:0)
Пшеничний Тимофій (в свої ворота), 4 (2:0)
Паламарчук Артем, 7 (3:0)
Муляр Єгор, 10 (4:0)
Муляр Єгор, 11 (5:0)
Марусій Даніслав (в свої ворота), 13 (6:0)
Рибаков Вадим, 15 (7:0)
Бугай Єгор, 22 (8:0)
Муляр Єгор, 23 (9:0)
Бугай Єгор, 24 (10:0)
Бугай Єгор, 25 (11:0)
Рибаков Вадим, 28 (12:0)
Січко Артем, 29 (13:0)
Бабіч Олександр, 30 (14:0)
Кравцов Тимур, 32 (15:0)
Муляр Єгор, 36 (16:0)
Бугай Єгор, 37 (17:0)
Жилінков Єгор, 39 (18:0)

Фаворит-2 (Одеська область) – Мрія-Б (Хмельницький) – 5:9 

16.12.2023.

Голи:
Мусієнко Тимур, 1 (0:1)
Барабаш Данило, 3 (0:2)
Мусієнко Тимур, 4 (0:3)
Савіцький Тимофій, 8 (0:4)
Бабіч Олексаандр, 12 (1:4)
Мясківський Святослав, 14 (2:4)
Мусієнко Тимур, 16 (2:5)
Мусієнко Тимур, 22 (2:6)
Мусієнко Тимур, 23 (2:7)
Ільчишин Захар, 27 (2:8)
Луценко Михайло, 32 (2:9)
Шепітко Ілля, 34 (3:9)
Мясківський Святослав, 38 (4:9)
Паламарчук Артеем, 40 (5:9)

Фаворит-1 (Одеська область) – СК Сокіл-1 (Хмельницький) – 12:1 (12:1)

16.12.2023.

Голи:
Рибаков Вадим, 1 (1:0)
Жилінков Єгор, 6 (2:0)
Рибаков Вадим, 12 (3:0)
Жилінков Єгор, 15 (4:0)
Рибаков Вадим, 24 (5:0)
Бугай Єгор, 25 (6:0)
Жилінков Єгор, 25 (7:0)
Рибаков Вадим, 26 (8:0)
Рибаков Вадим, 32 (9:0)
Рибаков Вадим, 33 (10:0)
Рибаков Вадим, 34 (11:0)
Мазур Артем, 35 (11:1)
Жилінков Єгор, 39 (12:1)

СК Сокіл-2 (Хмельницький) – Фаворит-2 (Одеська область) – 2:0 

16.12.2023.

Голи:
Буряк Кириило, 17 (1:0)
Паштепа Макар, 39 (2:0)

Поділля-1 (Хмельницький) – Фаворит-1 (Одеська область) – 0:11 

17.12.2023.

Голи:
Бугай Єгор, 1 (0:1)
Рибаков Вадим, 2 (0:2)
Бугай Єгор, 3 (0:3)
Бабіч Олександр, 11 (0:4)
Рибаков Вадим, 18 (0:5)
Жилінков Єгор, 19 (0:6)
Муляр Єгор, 22 (0:7)
Паламарчук Артем, 27 (0:8)
Бабіч Олександр, 28 (0:9)
Бабіч Олександр, 29 (0:10)
Рибаков Вадим, 32 (0:11)

 

Старбол (Хмельницький) – Фаворит-2 (Одеська область) – 3:1 

17.12.2023.

Голи:
Бабій Гліб, 13 (1:0)
Лях Максим, 28 (2:0)
Паламарчук Артеем, 34 (2:1)
Яцюк Захар, 35 (3:1)

 

ДЮСШ №3-2 (Хмельницький) – Фаворит-1 (Одеська область) – 1:22 

17.12.2023.

Голи:
Жилінков Єгор, 3 (0:1)
Паламарчук Артем, 9 (0:2)
Паламарчук Артем, 11 (0:3)
Бугай Єгор, 12 (0:4)
Бугай Єгор, 13 (0:5)
Бугай Єгор, 14 (0:6)
Бугай Єгор, 16 (0:7)
Жилінков Єгор, 16 (0:8)
Муляр Єгор, 17 (0:9)
Кравцов Тимур, 20 (0:10)
Рибаков Вадим, 22 (0:11)
Микуляк Нікіта, 23 (1:11)
Рибаков Вадим, 23 (1:12)
Муляр Єгор, 24 (1:13)
Жилінков Єгор, 26 (1:14)
Бугай Єгор, 27 (1:15)
Паламарчук Артем, 28 (1:16)
Рибаков Вадим, 32 (1:17)
Муляр Єгор, 34 (1:18)
Муляр Єгор, 37 (1:19)
Рибаков Вадим, 38 (1:20)
Рибаков Вадим, 39 (1:21)
Бугай Єгор, 40 (1:22)

 

Фаворит-2 (Одеська область) – ДЮСШ №3-1 (Хмельницький) – 0:7 

17.12.2023.

Голи:
Савчук Назарій, 7 (0:1)
Байдич Мирослав, 8 (0:2)
Момотов Роман, 9 (0:3)
Савчук Назарій, 21 (0:4)
Войтович Захар, 24 (0:5)
Войтович Захар, 25 (0:6)
Паламарчук Артеем (в свої ворота), 36 (0:7)

 

2013-2014

Старбол-2013 (Хмельницький) – ДЮФК ФАРР-2013 (Хмельницький) – 18:0 

17.12.2023.

Голи:
Рівний Артур, 2 (1:0)
Рівний Артур, 3 (2:0)
Міщук Тимофій, 5 (3:0)
Яременко Максим, 6 (4:0)
Яременко Максим, 9 (5:0)
Фурманець Ілля, 12 (6:0)
Рівний Артур, 18 (7:0)
Рівний Артур, 19 (8:0)
Яременко Максим, 23 (9:0)
Осадчук Іван, 23 (10:0)
Слободзян Данило, 26 (11:0)
Глухонець Даниїл, 27 (12:0)
Глухонець Даниїл, 29 (13:0)
Борищук Євген, 30 (14:0)
Міщук Тимофій, 33 (15:0)
Кравцов Савва, 35 (16:0)
Фурманець Ілля, 37 (17:0)
Глухонець Даниїл, 40 (18:0)

ДЮСШ №1 дівчата (Хмельницький) – ДЮСШ №1-1-2014 (Хмельницький) – 9:2 

17.12.2023.

Голи:
Колодрібський Костянтин, 6 (0:1)
Зибіна Єлизавета, 13 (1:1)
Хмара Дарина, 18 (2:1)
Хмара Дарина, 19 (3:1)
Замрій Максим, 24 (3:2)
Богдан Софія, 25 (4:2)
Щаблевська Альбіна, 26 (5:2)
Слободян Анастасія, 27 (6:2)
Вальчук Анна, 33 (7:2)
Богдан Софія, 35 (8:2)
Богдан Софія, 37 (9:2)

VIVA CUP-2014 (Хмельницький) – СК Сокіл-2013 (Хмельницький) – 0:11 

17.12.2023.

Голи:
Ткач Максим, 2 (0:1)
Роздайгора Артем, 3 (0:2)
Ткач Максим, 6 (0:3)
Сабадаш Григорій, 9 (0:4)
Глас Ярослав, 16 (0:5)
Ковбасюк Вадим, 17 (0:6)
Ковбасюк Вадим, 18 (0:7)
Ткач Максим, 28 (0:8)
Ткач Максим, 28 (0:9)
Глас Ярослав, 32 (0:10)
Мулишин Артем, 36 (0:11)

 

2011-2012

ДЮСШ №3 (Хмельницький) – Фаворит Подільськ (Одеська об) – 0:9 

16.12.2023.

Голи:
Ступницький Михайло, 7 (0:1)
Табунщик Микита, 9 (0:2)
Остринський Роман, 12 (0:3)
Лаврінчук Ельдар, 13 (0:4)
Лаврінчук Ельдар, 14 (0:5)
Табунщик Микита, 28 (0:6)
Остринський Роман, 29 (0:7)
Табунщик Микита, 36 (0:8)
Лаврінчук Ельдар, 39 (0:9)

Поділля-1 (Хмельницький) – Фаворит Подільськ (Одеська об) – 0:22 

16.12.2023
Голи:
Колос Іван, 2 (0:1)
Колос Іван, 3 (0:2)
Табунщик Микикта, 3 (0:3)
Колос Іван, 4 (0:4)
Ступницький Михайло, 10 (0:5)
Колос Іван, 11 (0:6)
Табунщик Микикта, 17 (0:7)
Дмитрієв Андрій, 20 (0:8)
Тінкован Єгор, 22 (0:9)
Колос Іван, 27 (0:10)
Колос Іван, 28 (0:11)
Колос Іван, 29 (0:12)
Дмитрієв Андрій, 30 (0:13)
Табунщик Микикта, 31 (0:14)
Табунщик Микикта, 34 (0:15)
Остринський Роман, 35 (0:16)
Колос Іван, 36 (0:17)
Ступницький Михайло, 37 (0:18)
Колос Іван, 38 (0:19)
Мокряк Єгор, 39 (0:20)
Дмитрієв Андрій, 39 (0:21)
Колос Іван, 40 (0:22)

Новатор-1 (Хмельницький) – СК Сокіл (Хмельницький)-2012 – 3:1 (3:1)

17.12.2023.

Голи:
Варжевський Максим, 24 (1:0)
Мельник Іван, 29 (1:1)
Мельниченко Денис, 33 (2:1)
Варжевський Максим, 37 (3:1)

Фаворит Подільськ (Одеська об) – ДЮСШ №1-2 (Хмельницький) – 5:1 

17.12.2023.

Голи:
Колос Іван, 18 (1:0)
Дмитрієв Андрій (в свої ворота), 19 (1:1)
Колос Іван, 28 (2:1)
Колос Іван, 35 (3:1)
Ступницький Михайло, 36 (4:1)
Тінкован Єгор, 38 (5:1)

 

Фаворит Подільськ (Одеська об) – Новатор-3 (Хмельницький) – 6:1

17.12.2023.

Голи:
Колос Іван, 4 (1:0)
Базга Антон, 7 (2:0)
Ступницький Михайло, 10 (3:0)
Тінкован Єгор, 13 (4:0)
Тінкован Єгор, 14 (5:0)
Остринський Роман, 24 (6:0)
Єфремов Микола, 26 (6:1)

 

Новатор-2 (Хмельницький) – СК Сокіл (Хмельницький)-2011 – 0:8 

17.12.2023.

Голи:
Рудницький Максим, 10 (0:1)
Пізнюр Дмитро, 12 (0:2)
Семенюк Олександр, 19 (0:3)
Шаповалов Данило, 28 (0:4)
Семенюк Олександр, 28 (0:5)
Семенюк Олександр, 29 (0:6)
Шаповалов Данило, 30 (0:7)
Кирик Захар, 35 (0:8)

2009-2010

ДЮСШ №3 (Хмельницький) – CFC AMOR (Хмельницький) – 7:4 

17.12.2023.

Голи:
Бодак Ілля, 1 (1:0)
Музика Марк, 1 (1:1)
Бодак Ілля, 3 (2:1)
Данилюк Ярослав, 6 (2:2)
Карасійчук Назарій, 10 (3:2)
Бодак Ілля, 14 (4:2)
Гордєєв Денис, 18 (5:2)
Бодак Ілля, 25 (6:2)
Бережний Роман, 27 (6:3)
Івах Вячеслав, 34 (6:4)
Гордєєв Денис, 39 (7:4)

 

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here