Технічні дані 4-го туру Дитячої Преміум-ліги

0
353
ОРГАНІЗАТОРИ ЗМАГАНЬ – АСОЦІАЦІЯ ФУТЗАЛУ ХМЕЛЬНИЦЬКОЇ ОБЛАСТІ ТА УПРАВЛІННЯ МОЛОДІ ТА СПОРТУ ХМЕЛЬНИЦЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ

ГЕНЕРАЛЬНИЙ ПАРТНЕР ПРЕМІУМ-ЛІГИ З ФУТЗАЛУ СЕРЕД ЮНАКІВ – КОМПАНІЯ “MAX SPORT” – https://instagram.com/maxsport_ua?igshid=OGQ5ZDc2ODk2ZA== 

2015-2016

VIVA CUP (Хмельницький) – СК Сокіл-2 (Хмельницький) – 2:1
23.12.2023.

Голи:

Швець Марк, 1 (0:1)
Циганков Ян, 4 (1:1)
Максімов Владислав, 40 (2:1)

СК Сокіл-1 (Хмельницький) – Новатор (Хмельницький) – 7:1 

23.12.2023.

Голи:

Піхотко Ілля, 1 (1:0)
Шуст Андрій, 3 (2:0)
Барцішок Матвій, 3 (2:1)
Піхотко Ілля, 6 (3:1)
Піхотко Ілля, 22 (4:1)
Пасечник Дмитро, 25 (5:1)
Піхотко Ілля, 32 (6:1)
Дармограй Арсен, 36 (7:1)

Поділля-Озерна (Хмельницький) – Мрія-Б (Хмельницький) – 1:14 

23.12.2023.

Голи:

Попович Артур, 2 (0:1)
Барабаш Данило, 3 (0:2)
Мусієнко Тимур, 5 (0:3)
Гнап Петро, 8 (0:4)
Пшеничний Тимофій, 9 (1:4)
Лавенчук Артем, 13 (1:5)
Лавенчук Артем, 16 (1:6)
Моцний Іван, 18 (1:7)
Барабаш Данило, 21 (1:8)
Мусієнко Тимур, 23 (1:9)
Мусієнко Тимур, 25 (1:10)
Улагли Деніз, 31 (1:11)
Ліхневський Дмитро, 33 (1:12)
Гнап Петро, 39 (1:13)
Моцний Іван, 40 (1:14)

 

Поділля-2 (Хмельницький) – ДЮСШ №3-2 (Хмельницький) – 2:2 

23.12.2023.

Голи:

Мельничук Віктор, 11 (1:0)
Вашуня Тимофій, 26 (1:1)
Соловйов Святослав, 32 (2:1)
Гула Олександр, 39 (2:2)

Поділля-1 (Хмельницький) – ДЮСШ №3-1 (Хмельницький) – 1:13 

23.12.2023.

Голи:

Войтович Захар, 1 (0:1)
Савчук Назарій, 2 (0:2)
Савчук Назарій, 5 (0:3)
Савчук Назарій, 6 (0:4)
Браславець Андрій, 7 (1:4)
Моцик Давид, 10 (1:5)
Савчук Назарій, 15 (1:6)
Войтович Захар, 17 (1:7)
Моцик Давид, 18 (1:8)
Малюков Платон, 19 (1:9)
Моцик Давид, 30 (1:10)
Войтович Захар, 34 (1:11)
Малюков Платон, 39 (1:12)
Моцик Давид, 40 (1:13)

Мрія-Б (Хмельницький) – Поділля-2 (Хмельницький) – 18:0 

23.12.2023.

Голи:

Мусієнко Тимур, 1 (1:0)
Мусієнко Тимур, 2 (2:0)
Мусієнко Тимур, 5 (3:0)
Барабаш Данило, 7 (4:0)
Мусієнко Тимур, 10 (5:0)
Гнап Петро, 13 (6:0)
Гнап Петро, 14 (7:0
Мусієнко Тимур, 15 (8:0)
Дутчак Святослав, 18 (9:0)
Мусієнко Тимур, 19 (10:0)
Водяний Ілля, 29 (11:0)
Мусієнко Тимур, 30 (12:0)
Мусієнко Тимур, 31 (13:0)
Гнап Петро, 34 (14:0)
Гнап Петро, 35 (15:0)
Попович Артур, 36 (16:0)
Дутчак Святослав, 37 (17:0)
Мусієнко Тимур, 40 (18:0)

ДЮСШ №3-1 (Хмельницький) – Поділля-Озерна (Хмельницький) – 19:0 

23.12.2023.

Голи:

Войтович Захар, 3 (1:0)
Войтович Захар, 4 (2:0)
Савчук Назарій, 5 (3:0)
Малюков Платон, 6 (4:0)
Малюков Платон, 9 (5:0)
Савчук Назарій, 15 (6:0)
Моцик Давид, 15 (7:0)
Байдич Мирослав, 16 (8:0)
Байдич Мирослав, 20 (9:0)
Савчук Назарій, 21 (10:0
Войтович Захар, 26 (11:0)
Моцик Давид, 26 (12:0)
Кашперський Давид (у свої ворота), 26 (13:0)
Байдич Мирослав, 27 (14:0)
Байдич Мирослав, 28 (15:0)
Байдич Мирослав, 29 (16:0)
Моцик Давид, 29 (17:0)
Войтович Захар, 32 (18:0)
Савчук Назарій, 36 (19:0)

ДЮСШ №3-2 (Хмельницький) – Поділля-1 (Хмельницький) – 0:6 

23.12.2023.

Голи:

Толстюк Сергій, 3 (0:1)
Краловський Мирослав, 12 (0:2)
Кравець Кіріл, 13 (0:3)
Дубинець Святослав, 29 (0:4)
Толстюк Сергій, 33 (0:5)
Толстюк Сергій, 35 (0:6)

2013-2014

СК Сокіл-2014 (Хмельницький) – ДЮСШ №1-2-2014 (Хмельницький) – 1:0

23.12.2023.

Голи:

Філімонов Тимофій, 0 (1:0)

СК Сокіл-2013 (Хмельницький) – ДЮСШ №1 дівчата (Хмельницький) – 8:0 

23.12.2023.

Голи:

Ковбасюк Вадим, 1 (1:0)
Климик Мирослав, 5 (2:0)
Ковбасюк Вадим, 14 (3:0)
Мулишин Артем, 17 (4:0)
Ткач Максим, 28 (5:0)
Зайцев Захар, 29 (6:0)
Ткач Максим, 30 (7:0)
Ковбасюк Вадим, 31 (8:0)

СК Сокіл-2013 (Хмельницький) – Старбол-2013 (Хмельницький) – 6:0 

23.12.2023.

Голи:

Ткач Максим, 1 (1:0)
Ковбасюк Вадим, 5 (2:0)
Ковбасюк Вадим, 18 (3:0)
Міщук Тимофій (у свої ворота), 18 (4:0)
Климик Мирослав, 19 (5:0)
Ткач Максим, 35 (6:0)

ДЮСШ №1-1-2013 (Хмельницький) – ДЮСШ №1-1-2014 (Хмельницький) – 20:0 

23.12.2023.

Голи:

Савінський Матвій, 2 (1:0)
Савінський Матвій, 4 (2:0)
Савінський Матвій, 5 (3:0)
Шпаков Кирило, 7 (4:0)
Гребінчук Ілля, 10 (5:0)
Свірщ Валентин, 11 (6:0)
Савінський Матвій, 12 (7:0)
Савінський Матвій, 13 (8:0)
Савінський Матвій, 16 (9:0)
Шпаков Кирило, 18 (10:0)
Шпаков Кирило, 19 (11:0)
Симчишин Ростислав, 20 (12:0)
Симчишин Ростислав, 22 (13:0)
Селіванов Олександр, 27 (14:0)
Симчишин Ростислав, 28 (15:0)
Галюк Владислав, 30 (16:0)
Селіванов Олександр, 33 (17:0)
Галюк Владислав, 38 (18:0)
Галюк Владислав, 39 (19:0)
Симчишин Ростислав, 40 (20:0)

Фортеця К-Подільський-2014 – СК Сокіл-2014 (Хмельницький) – 3:6 

23.12.2023.

Голи:

Михайлюк Костянтин, 2 (0:1)
Ткач Захар, 6 (0:2)
Поліщук Ярослав, 7 (0:3)
Брозницький Іван, 8 (1:3)
Михайлюк Костянтин, 13 (1:4)
Філімонов Тимофій (у свої ворота), 15 (2:4)
Ткач Захар, 16 (2:5)
Нановський Михайло, 34 (3:5)
Ткач Захар, 40 (3:6)

Новатор-2013 (Хмельницький) – Фортеця К-Подільський-2014 – 2:1 

23.12.2023.

Голи:

Брозницький Іван, 7 (0:1)
Хоменко Максим, 10 (1:1)
Хоменко Максим, 27 (2:1)

ДЮСШ №1 дівчата (Хмельницький) – Фортеця К-Подільський-2014 – 2:2 

23.12.2023.

Голи:

Нановський Михайло, 18 (0:1)
Хмара Дарина, 22 (1:1)
Мозолюк Лука, 31 (1:2)
Хмара Дарина, 33 (2:2)

Поділля-2-2014 (Хмельницький) – Поділля-1-2014 (Хмельницький) – 1:7

23.12.2023.

Голи:

Капітан Макар, 1 (0:1)
Гринькевич Максим (у свої ворота), 3 (1:1)
Войнарович Олексій (у свої ворота), 10 (1:2)
Кривенький Іван, 18 (1:3)
Кривенький Іван, 26 (1:4)
Дубинець Святослав, 31 (1:5)
Капітан Макар, 33 (1:6)
Капітан Макар, 35 (1:7)

Мрія-2013 (Хмельницький) – ДЮСШ №1-3-2013 (Хмельницький) – 13:0 

23.12.2023.

Голи:

Лисак Ілля, 1 (1:0)
Лисак Ілля, 4 (2:0)
Матюх Матвій, 5 (3:0)
Мусієнко Тимур, 10 (4:0)
Ширяєв Данило, 14 (5:0)
Ширяєв Данило, 16 (6:0)
Матюх Матвій, 21 (7:0)
Лисак Ілля, 27 (8:0)
Медзатий Артем, 28 (9:0)
Зарівний Артем, 30 (10:0)
Ширяєв Данило, 37 (11:0)
Ширяєв Данило, 37 (12:0)
Матюх Матвій, 40 (13:0)

ДЮСШ №1-2-2014 (Хмельницький) – Поділля-2-2014 (Хмельницький) – 16:0

23.12.2023.

Голи:

Григоров Владислав, 2 (1:0)
Дагаєв Максим, 3 (2:0)
Сікора Максим, 4 (3:0)
Галкін Єгор, 9 (4:0)
Григоров Владислав, 17 (5:0)
Снігур Матвій, 20 (6:0)
Стрілець Владислав, 22 (7:0)
Григоров Владислав, 26 (8:0)
Сікора Максим, 27 (9:0)
Сікора Максим, 28 (10:0)
Дагаєв Максим, 29 (11:0)
Дагаєв Максим, 30 (12:0)
Стрілець Владислав, 33 (13:0)
Стрілець Владислав, 34 (14:0)
Дагаєв Максим, 39 (15:0)
Дагаєв Максим, 40 (16:0)

2011-2012

СК Сокіл (Хмельницький)-2012 – Поділля-2 (Хмельницький) – 12:0 

23.12.2023.

Голи:

Мельник Іван, 3 (1:0)
Комаринський Сергій, 7 (2:0)
Мельник Іван, 12 (3:0)
Клепацький Назар, 14 (4:0)
Мельник Іван, 19 (5:0)
Туркевич Антон, 22 (6:0)
Мельник Іван, 25 (7:0)
Панькевич Богдан, 28 (8:0)
Туркевич Антон, 31 (9:0)
Мельник Іван, 36 (10:0)
Панькевич Богдан, 37 (11:0)
Туркевич Антон, 38 (12:0)

ДЮСШ №1-1 (Хмельницький) – ДЮСШ №1-2 (Хмельницький) – 1:9 

23.12.2023.

Голи:

Дмитрієв Назар, 8 (0:1)
Артем Бриндак, 15 (1:1)
Арсентьєв Дмитро, 16 (1:2)
Мещеряков Ярослав, 22 (1:3)
Мещеряков Ярослав, 23 (1:4)
Ящук Денис, 31 (1:5)
Дмитрієв Назар, 34 (1:6)
Лісовий Олександр, 38 (1:7)
Бондар Сергій, 39 (1:8)
Артем Мельницький (у свої ворота), 39 (1:9)

Поділля-1 (Хмельницький) – Фортеця К-Подільський – 0:23 

23.12.2023.

Голи:

Літвінов Ілля, 4 (0:1)
Винник Матвій, 6 (0:2)
Винник Матвій, 7 (0:3)
Літвінов Ілля, 11 (0:4)
Літвінов Ілля, 12 (0:5)
Драган Олександр, 12 (0:6)
Драган Олександр, 13 (0:7)
Винник Матвій, 15 (0:8)
Мельничук Денис, 17 (0:9)
Становський Олександр, 19 (0:10)
Мельничук Денис, 19 (0:11)
Винник Матвій, 20 (0:12)
Літвінов Ілля, 22 (0:13)
Літвінов Ілля, 23 (0:14)
Янчук Нікіта, 28 (0:15)
Кривий Артур, 29 (0:16)
Кривий Артур, 30 (0:17)
Драган Олександр, 33 (0:18)
Драган Олександр, 35 (0:19)
Левко Кіріл, 37 (0:20)
Левко Кіріл, 39 (0:21)
Літвінов Ілля, 40 (0:22)
Мельничук Денис, 40 (0:23)

Новатор-1 (Хмельницький) – Новатор-2 (Хмельницький) – 3:1 

23.12.2023.

Голи:

Фурман Дамір, 9 (0:1)
Щур Андрій (у свої ворота), 25 (1:1)
Степко Ілля, 35 (2:1)
Варжевський Максим, 36 (3:1)

Новатор-3 (Хмельницький) – СК Сокіл (Хмельницький)-2011 – 0:6 

23.12.2023

Голи:

Лінник Андрій, 18 (0:1)
Пізнюр Дмитро, 25 (0:2)
Дахно Ілля, 29 (0:3)
Лінник Андрій, 30 (0:4)
Бондар Даниїл, 31 (0:5)
Дахно Ілля, 40 (0:6)

Мрія-Б (Хмельницький) – СК Сокіл (Хмельницький)-2011 – 2:4 

23.12.2023.

Голи:

Драч Святослав, 1 (1:0)
Томусяк Домінік, 8 (2:0)
Кирик Захар, 8 (2:1)
Рудницький Максим, 22 (2:2)
Семенюк Олександр, 31 (2:3)
Семенюк Олександр, 36 (2:4)

Фортеця К-Подільський – ФА Рівень (Хмельницький) – 8:0 

23.12.2023.

Голи:

Літвінов Ілля, 2 (1:0)
Літвінов Ілля, 4 (2:0)
Винник Матвій, 15 (3:0)
Тимчук Дмитро, 18 (4:0)
Винник Матвій, 24 (5:0)
Винник Матвій, 25 (6:0)
Літвінов Ілля, 35 (7:0)
Винник Матвій, 39 (8:0)

2009-2010

ДЮСШ №1-1 (Хмельницький) – Олімп-ДЮСШ Деражня (Хмельницький) – 8:1 

23.12.2023.

Голи:

Валігурський Артем, 7 (1:0)
Валігурський Артем, 8 (2:0)
Дацков Мирослав, 13 (3:0)
Валігурський Артем, 18 (4:0)
Николишак Дмитро, 19 (5:0)
Біляк Олександр, 22 (5:1)
Конарський Кирило, 32 (6:1)
Тритяк Олексій, 35 (7:1)
Валігурський Артем, 38 (8:1)

Олімп-ДЮСШ Деражня (Хмельницький) – ДЮСШ №1-2 (Хмельницький) – 1:3 

23.12.2023.

Голи:

Тернецький Руслан, 4 (1:0)
Олексин Олександр, 6 (1:1)
Романюк Матвій, 38 (1:2)
Романюк Матвій, 40 (1:3)

СК Сокіл (Хмельницький) – Новатор (Хмельницький) – 3:1 

23.12.2023.

Голи:

Машталір Олександр, 19 (1:0)
Машталір Олександр, 26 (2:0)
Макушка Кастянтин, 32 (3:0)
Михальчук Іван, 37 (3:1)

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here