Турнірні таблиці після 4-го туру

0
728
ОРГАНІЗАТОРИ ЗМАГАНЬ – АСОЦІАЦІЯ ФУТЗАЛУ ХМЕЛЬНИЦЬКОЇ ОБЛАСТІ ТА УПРАВЛІННЯ МОЛОДІ ТА СПОРТУ ХМЕЛЬНИЦЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ

Мобільний партнер ПРЕМІУМ-ЛІГИ відкритого Чемпіонату (Кубку) Хмельницького з мініфутболу сезону 2024 року – мережа мобільних магазинів МобіФренд

Офіційний технічний партнер ПРЕМІУМ-ЛІГИ відкритого Чемпіонату (Кубку) Хмельницького з мініфутболу сезону 2024 року – PRISMA Sportswear

1 дивізіон

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 Мз Мп О
1. Алмаз -X- 3:0 5:1 7:0 8:1 23 2 12
2. Динамо-ГУНП -X- 1:1 10:4 6:4 12:4 29 13 10
3. ДЮСШ №1 Буд. Альянс Груп 1:1 -X- 2:1 3:1 2:1 8 4 10
4. Helpix 1:2 -X- 8:0 9:1 7:4 25 7 9
5. МФК URBAN -X- 3:5 2:1 6:3 7:2 18 11 9
6. Ауді 0:3 5:3 -X- 4:2 5:2 14 10 9
7. Forex Inwest 1:5 1:2 2:4 -X- 6:3 10 14 3
8. МобіФренд 0:7 4:10 3:6 -X- 4:3 11 26 3
9. Інтерпродсервіс 1:3 2:5 3:4 -X- 8:2 14 14 3
10. Ya.Ya.mebli-Облавтодор 0:8 2:7 3:6 -X- 9:1 14 22 3
11. Прикордонник-Олімп 4:6 1:2 1:9 1:9 -X- 7 26 0
12. ЗАЛІВ 10 1:8 4:12 4:7 2:8 -X- 11 35 0

2 дивізіон

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 Мз Мп О
1. REDMION -X- 4:3 6:3 8:3 2:2 20 11 10
2. Кардіфф -X- 6:4 4:2 7:1 17 7 9
3. СФГ Поділля 4:6 -X- 4:2 5:2 3:2 16 12 9
4. НОВАВЕТ 2:4 -X- 7:1 4:2 13 7 6
5. УПП Хмельницький 3:4 -X- 3:2 1:2 8:6 15 14 6
6. Royal Palace 2:4 -X- 4:6 3:2 4:3 13 15 6
7. Тепловик 3:6 2:3 6:4 -X- 4:4 15 17 4
8. Інкогніто 3:8 1:7 4:4 -X- 5:1 13 20 4
9. Менс 2:5 2:1 2:3 -X- 6 9 3
10. Ротор 2:2 2:3 6:8 3:4 -X- 13 17 1
11. Ковчег (X-CITY) 1:7 2:4 1:5 -X- 4 16 0

3 дивізіон

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 Мз Мп О
1. ВКВ -X- 3:0 9:1 6:2 5:1 23 4 12
2. Центр13 -X- 10:6 4:2 1:1 4:0 19 9 10
3. Фахівець 6:10 -X- 5:1 4:3 10:6 25 20 9
4. Атлетик Ceresit PRO 2:4 -X- 2:2 9:0 7:0 20 6 7
5. Mia Sushi -X- 2:4 4:4 6:5 7:0 19 13 7
6. Епіцентр-К 1:1 -X- 1:2 7:3 3:1 12 7 7
7. МФК Лідер-Амор 0:3 2:1 -X- 1:1 3:2 6 7 7
8. FC Diamant 1:9 1:5 4:2 -X- 7:1 13 17 6
9. Сокіл-2 0:4 2:2 3:7 1:1 -X- 6 14 2
10. Авіатор 2:6 4:4 2:3 1:7 -X- 9 20 1
11. Адвокат 3:4 0:9 5:6 1:3 -X- 9 22 0
12. Brilliant 1:5 6:10 0:7 0:7 -X- 7 29 0

4 дивізіон (Група А)

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 Мз Мп О
1. Нева -X- 2:2 4:3 4:1 1:0 11 6 10
2. Весела Підкова -X- 3:2 3:0 3:1 9 3 9
3. ФК Лицарі 2:3 -X- 4:2 5:2 7:1 18 8 9
4. FC Shark 2:2 2:4 -X- 12:5 7:0 23 11 7
5. Coming Soon 3:4 -X- 4:3 4:2 11 9 6
6. Family Наркевичі 5:12 -X- 1:4 6:2 6:3 18 21 6
7. МФК Буг 0:7 3:4 -X- 2:1 3:1 8 13 6
8. Booster 0:3 2:5 4:1 -X- 6 9 3
9. Тайфун 1:4 2:6 1:2 -X- 7:3 11 15 3
10. Престиж-Авто 0:1 2:4 3:7 -X- 5 12 0
11. SEBN.UA 1:3 1:7 3:6 1:3 -X- 6 19 0

4 дивізіон (Група В)

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Мз Мп О
1. МФК Та Ти Шо -X- 8:5 5:1 8:0 21 6 9
2. FC ASTRUM -X- 2:4 3:1 4:0 7:1 16 6 9
3. Smereka (Писарівка) 5:8 -X- 4:4 5:3 4:3 18 18 7
4. FC Aristocrats 4:4 -X- 5:3 0:4 5:3 14 14 7
5. FC Starmix 4:2 3:5 3:5 -X- 4:0 14 12 6
6. ФК Сталь 1:3 4:0 -X- 3:2 2:4 10 9 6
7. СуперСіп 1:5 0:4 -X- 3:1 4:0 8 10 6
8. Гладіатор 2:3 1:3 -X- 3:2 6 8 3
9. АІЩДІШ 3:5 0:4 4:2 0:4 -X- 7 15 3
10. ФК Рейнджер 0:8 1:7 3:4 2:3 -X- 6 22 0

 

 

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here