Турнірні таблиці після 12-го туру

0
1337

Ексклюзивний партнер ПРЕМІУМ-ЛІГИ відкритого Чемпіонату (Кубку) Хмельницького з футзалу сезону 2023/2024 років – бренд JAKO

Офіційний партнер ПРЕМІУМ-ЛІГИ відкритого Чемпіонату (Кубку) Хмельницького з футзалу сезону 2023/2024 років – компанія Helpix – центр

Спеціальний партнер ПРЕМІУМ-ЛІГИ відкритого Чемпіонату (Кубку) Хмельницького з футзалу сезону 2023/2024 років – родинна пасіка GAVAGA – 100% натуральний мед!

Спеціальний партнер ПРЕМІУМ-ЛІГИ відкритого Чемпіонату (Кубку) Хмельницького з футзалу сезону 2023/2024 років – компанія SGK-1 – спортивне екіпірування і не тільки!

Стабільний партнер ПРЕМІУМ-ЛІГИ відкритого Чемпіонату (Кубку) Хмельницького з футзалу сезону 2023/2024 років – готельно-розважальний комплекс «Південна брама»

Спеціальний мобільний партнер ПРЕМІУМ-ЛІГИ відкритого Чемпіонату Хмельницького з футзалу сезону 2023/2024 років – мережа мобільних магазинів «Мобіфренд»

Спеціальний партнер ПРЕМІУМ-ЛІГИ відкритого Чемпіонату Хмельницького з футзалу сезону 2023/2024 – компанія
Rise Up – сонячні електростанції  

Інформаційний партнер ПРЕМІУМ-ЛІГИ відкритого Чемпіонату Хмельницького з футзалу сезону 2023/2024 Інтернет-видання ВСІМ – Новини Хмельницького vsim.ua

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16
1. ФК “ХМЕЛЬНИЦЬКІ ДЕЛІКАТЕСИ” 4:2 3:1 5:2 3:2 2:2 10:1 5:2 10:0 4:1 4:2 7:3 6:0
2. Динамо-ГУНП 4:2 4:2 4:2 3:2 4:2 2:3 7:5 6:1 4:1 9:3 8:3 9:1
3. FC “Woodmall-Femida” 2:4 2:2 2:2 3:2 6:3 4:3 5:4 7:3 6:1 9:2 8:0 13:0
4. ФК “Helpix” 2:4 2:2 3:3 7:0 2:2 7:0 5:2 4:2 1:0 5:1 9:0 12:0
5. МФК “URBAN” 1:3 2:4 2:2 3:3 3:2 4:3 1:3 7:0 11:0 3:2 4:2 10:1
6. КОНФЕРМАТ 2:5 0:7 2:3 2:2 5:2 4:5 5:4 3:1 1:1 7:3 3:2 3:2
7. Кардіфф 2:3 2:4 2:2 3:4 4:1 5:0 7:2 2:3 2:2 3:5 4:0 6:1
8. Карат MEBLI REMTION 2:2 2:3 2:3 0:7 3:1 2:2 1:2 4:5 3:2 3:2 4:2 3:0
9. Інтерпродсервіс 1:10 2:4 3:6 2:5 2:5 1:4 2:1 5:4 3:5 2:1 3:2 3:2
10. ФГ “КОСВО” 2:5 3:2 3:4 2:4 5:4 0:5 5:4 4:5 3:6 1:2 5:1 3:2
11. КАЗ 5:7 4:5 0:7 4:5 2:7 2:3 5:3 6:3 3:3 3:0 7:4 5:6
12. Алмаз 0:10 1:6 3:7 0:1 0:11 1:3 3:2 2:3 3:3 2:1 5:2 5:2
13. ФК “Бігуча лань” 1:4 1:4 1:6 1:5 2:3 1:1 2:2 1:2 2:1 0:3 6:2 2:0
14. ФК “ПРИКОРДОННИК-SUNOCO” 2:4 3:9 2:9 0:9 2:4 3:7 5:3 1:5 4:7 1:2 3:2 6:4
15. ДБК 3:7 3:8 0:8 2:3 0:4 2:4 2:3 2:3 6:5 2:5 2:6 2:3
16. ФК “ЕВЕЛІНА-Акпадон-Агро” 0:6 1:9 0:13 0:12 1:10 2:3 1:6 0:3 2:3 2:5 0:2 4:6

 

ДИВІЗІОН 2. Таблиця результатів

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16
1. ККФА-REDMION 0:6 2:2 5:2 5:2 2:3 4:3 7:2 2:0 4:5 4:0 8:0 4:1
2. Beerloga-Облавтодор 6:0 3:3 4:3 3:3 4:10 4:2 3:1 2:3 0:1 4:0 3:1 5:2
3. АУДІ 2:2 3:3 4:1 5:1 5:2 2:2 1:1 1:1 0:1 3:2 5:2 4:3
4. ФК “М’ясний маркет” 2:5 3:4 1:2 7:2 1:0 1:1 2:3 7:0 5:1 3:1 5:3 3:1
5. Епіцентр-К 2:5 3:3 1:4 2:1 3:0 2:0 1:4 2:2 2:1 1:2 7:2 6:3
6. Локомотив 3:2 1:5 0:3 1:3 5:2 4:2 2:2 3:3 5:2 3:1 0:3 5:3
7. “Олімп” (Деражня) 3:4 0:2 3:1 3:4 1:1 5:3 6:3 4:2 2:5 3:2 3:2 4:5
8. Ракета 2:7 10:4 2:5 2:7 4:1 2:5 4:3 2:2 6:5 3:3 2:2 5:1
9. ДЮСШ 1 Будівельний Альянс Груп 0:2 2:4 2:2 0:1 2:2 1:1 2:2 3:2 4:3 1:1 2:0 2:0
10. УПП Хмельницький 5:4 1:3 1:1 1:1 1:2 2:4 3:5 5:1 2:2 2:2 2:1 3:1
11. ФК “Філтекс” 3:2 1:1 3:2 2:2 3:6 5:6 2:3 1:5 9:3 4:4 4:3 1:2
12. Ротор 1:0 0:7 2:1 3:3 2:4 3:3 3:4 2:2 1:3 1:2 1:3 3:2
13. ФК “Атлетик-Ceresit Pro” 0:4 0:4 1:0 1:5 2:7 2:5 5:2 2:2 1:1 3:9 3:1 2:4
14. ТЕПЛОВИК 0:8 2:3 1:3 3:6 1:3 2:3 2:2 4:4 2:1 4:2 2:2 1:1
15. Олімпік-AskoArt 1:4 1:3 2:5 3:5 3:0 2:3 0:2 1:2 3:4 3:1 2:2 3:3
16. ФК “ЮАН” 2:5 3:4 1:3 3:5 5:4 1:5 0:2 1:3 2:1 2:3 1:1 3:3

ДИВІЗІОН 3 . Таблиця результатів

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16
1. СК “Сокіл-2” 3:2 4:6 4:3 5:1 5:1 2:1 4:2 2:1 8:2 11:1
2. АВІАТОР 2:3 4:4 4:5 7:7 5:3 2:2 6:3 5:1 4:2 7:2 3:0 5:1
3. МобіФренд 6:4 4:4 4:3 1:5 7:4 1:3 5:3 4:4 9:1 7:4 4:5 11:2
4. МЕНС 3:4 5:4 3:4 6:1 3:1 1:2 3:5 4:4 5:1 5:1 11:6 6:1
5. Лунтік 1:5 5:1 4:3 2:4 8:3 3:3 3:1 3:4 4:8 4:3 9:3 3:2
6. ФК “ЕкоАльт” 1:5 4:7 1:6 3:4 3:1 3:2 3:0 2:1 3:4 8:2 4:2 4:0
7. Лідер-Амор 1:2 7:7 1:3 4:2 8:2 0:3 5:3 4:1 2:2 1:2 7:6 8:3
8. ЦЕНТР 13 3:5 3:1 3:8 1:3 2:8 3:3 5:2 3:2 5:3 4:5 5:3 9:1
9. Diamant 2:2 3:5 3:3 2:3 3:0 3:3 0:0 0:2 3:0 3:2 5:4 3:0
10. НОВАВЕТ 2:4 2:1 1:3 0:3 2:5 0:0 4:3 3:5 4:1 3:0 6:2 5:0
11. ЗАЛІВ 10 3:6 4:4 5:3 4:3 1:2 3:5 2:3 2:0 3:4 8:5 1:1 8:2
12. Ковчег 1:5 1:9 4:4 8:4 4:3 1:4 3:5 5:3 4:1 3:3 5:2
13. “ТОВТРИ” 1:2 2:4 4:7 1:5 2:2 0:3 1:4 5:8 1:4 3:2 3:3 4:0
14. МФК “Тайфун” 2:8 2:7 1:5 3:4 2:8 2:1 5:4 2:3 0:3 1:1 3:3 2:3
15. ФК “Компанія” 1:11 0:3 5:4 6:11 3:9 2:4 6:7 3:5 4:5 2:6 2:8 3:3
16. ФК “Сокіл-Тірас” 1:5 2:11 1:6 2:3 0:4 3:8 1:9 0:3 0:5 2:5 0:4

ДИВІЗІОН 4. Таблиця результатів

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16
1. Ветеран 3:2 4:9 8:5 8:5 5:5 10:6 3:2 7:5 8:4 8:5 10:4 10:3
2. FC “ADRENALINE” 2:3 4:3 7:1 4:2 5:2 4:2 5:4 5:4 7:2 4:0 2:2 8:1
3. ІНКОГНІТО 3:4 5:8 7:7 6:5 6:3 3:7 7:6 4:4 5:2 5:2 7:5 10:6
4. Карат MEBLI REMTION-2 9:4 1:7 3:1 5:5 0:2 4:6 2:1 4:0 2:4 6:4 11:1 4:2
5. FC “ASTRUM” 5:8 2:4 8:5 1:3 3:6 5:2 5:5 7:4 4:2 3:2 8:3 4:3
6. TAD 5:8 2:5 7:7 5:5 6:3 7:11 3:10 6:2 13:4 14:5 14:2 8:3
7. ФК “ITA-TOOLS” 5:5 2:4 5:6 2:0 2:5 6:3 6:5 0:4 1:1 2:2 5:2 8:2
8. ФК “Олімп” (Солобківці) 6:10 4:5 3:6 6:4 11:7 3:6 5:4 2:7 6:3 11:5 1:7 8:4
9. Royal Palace 2:3 4:5 7:3 5:5 10:3 4:5 0:4 7:2 7:0 1:4 1:1 4:3
10. АДВОКАТ 5:7 2:7 1:2 4:7 5:6 7:2 4:1 2:7 0:2 6:3 4:3 2:0
11. ФК “Нева” 4:8 6:7 0:4 2:4 2:6 4:0 4:0 1:4 12:3 1:3 4:1 8:5
12. ФК “Подільський Кремінь” 0:4 4:4 4:2 4:13 1:1 3:6 2:7 7:2 3:12 7:4 9:2 5:6
13. Патріоти-NETiP 2:2 2:5 5:14 2:2 5:11 0:7 2:0 3:1 4:7 3:4 2:1 4:2
14. BRILLIANT 5:8 2:5 4:6 2:3 2:14 2:5 7:1 4:1 3:6 2:9 4:3 7:3
15. ХФК “Давид” 4:10 1:8 5:7 1:11 3:8 4:8 1:1 3:4 1:4 6:5 1:2 4:6
16. ФК “Гвардія” 3:10 6:10 2:4 3:4 3:8 2:8 3:4 0:2 5:8 2:4 3:7 6:4

ДИВІЗІОН 5 (1 ГРУПА А).

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
1. Фортуна -X- 1:2 3:0 3:3 8:3 3:2 1:4 4:3 7:2 3:2
2. Nova Ushytsia 2:1 -X- 4:4 5:3 1:1 1:2 5:2 4:3 3:5 9:0
3. COMING SOON 0:3 4:4 -X- 2:1 6:0 2:2 7:5 4:2 1:5 3:2
4. МФК “БУГ” 3:3 3:5 1:2 -X- 3:2 4:2 1:2 3:3 9:3 11:2
5. “ПРИКОРДОННИК-2” 3:8 1:1 0:6 2:3 -X- 6:1 6:3 5:5 9:4 7:2
6. МФК ТА ТИ ШО 2:3 2:1 2:2 2:4 1:6 -X- 2:1 3:4 6:2 6:0
7. ФК ЛАЙФСЕЛЛ 4:1 2:5 5:7 2:1 3:6 1:2 -X- 2:2 3:1 6:2
8. ЛіонВСП 3:4 3:4 2:4 3:3 5:5 4:3 2:2 -X- 7:3 7:0
9. ФК Лицарі 2:7 5:3 5:1 3:9 4:9 2:6 1:3 3:7 -X- 5:4
10. ФК “Меджибіж” 2:3 0:9 2:3 2:11 2:7 0:6 2:6 0:7 4:5 -X-

ГРУПА В

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
1. Поділля Метиз -X- 7:1 7:3 5:3 6:1 8:1 3:0 7:3 3:1 7:2
2. FC SHARK 1:7 -X- 3:5 4:1 2:3 3:1 11:4 4:1 2:1 2:1
3. “Прогрес-В” Михайлівка 3:7 5:3 -X- 3:4 3:7 6:4 7:4 9:3 7:2 5:5
4. Весела Підкова 3:5 1:4 4:3 -X- 3:1 0:5 7:3 6:1 3:5 4:1
5. ФК “Сталь” 1:6 3:2 7:3 1:3 -X- 2:2 5:2 4:7 5:0 5:5
6. FC ADRENALINE MK 1:8 1:3 4:6 5:0 2:2 -X- 2:0 4:0 3:4 5:0
7. АІЩДІШ 0:3 4:11 4:7 3:7 2:5 0:2 -X- 7:1 4:1 5:3
8. ФК “Лісоводи” 3:7 1:4 3:9 1:6 7:4 0:4 1:7 -X- 3:3 8:3
9. СУПЕР СІП 1:3 1:2 2:7 5:3 0:5 4:3 1:4 3:3 -X- 2:3
10. “СКОРПІОН” 2:7 1:2 5:5 1:4 5:5 0:5 3:5 3:8 3:2 -X-

ГРУПА С

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
1. Vitagro -X- 3:3 3:3 6:2 7:6 6:3 3:2 7:3 10:7 4:3
2. “КРИСТАЛ-Вишнівчик” 3:3 -X- 4:4 4:2 5:3 4:1 2:4 6:3 3:2 9:3
3. “Престиж-Авто” 3:3 4:4 -X- 3:3 4:2 1:1 8:2 10:1 8:1 4:2
4. ФК Нива Летичів 2:6 2:4 3:3 -X- 5:6 6:5 4:1 3:2 6:1 8:4
5. DARK HORSE 6:7 3:5 2:4 6:5 -X- 2:2 7:3 10:3 2:1 2:2
6. ФК “ЕЛЕКТРОТРАНС” 3:6 1:4 1:1 5:6 2:2 -X- 2:2 4:2 5:3 6:2
7. FC Aristocrats 2:3 4:2 2:8 1:4 3:7 2:2 -X- 2:2 8:1 6:5
8. Гладіатор 3:7 3:6 1:10 2:3 3:10 2:4 2:2 -X- 6:2 5:2
9. ФК “Вовки-Вовковинці” 7:10 2:3 1:8 1:6 1:2 3:5 1:8 2:6 -X- 6:2
10. Melix-Заслучненська ТГ 3:4 3:9 2:4 4:8 2:2 2:6 5:6 2:5 2:6 -X-

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here