Турнірні таблиці після 2-го туру втішних кубків у дивізіоні 5

0
312

Ексклюзивний партнер ПРЕМІУМ-ЛІГИ відкритого Чемпіонату (Кубку) Хмельницького з футзалу сезону 2023/2024 років – бренд JAKO

Офіційний партнер ПРЕМІУМ-ЛІГИ відкритого Чемпіонату (Кубку) Хмельницького з футзалу сезону 2023/2024 років – компанія Helpix – центр

Спеціальний партнер ПРЕМІУМ-ЛІГИ відкритого Чемпіонату (Кубку) Хмельницького з футзалу сезону 2023/2024 років – родинна пасіка GAVAGA – 100% натуральний мед!

Спеціальний партнер ПРЕМІУМ-ЛІГИ відкритого Чемпіонату (Кубку) Хмельницького з футзалу сезону 2023/2024 років – компанія SGK-1 – спортивне екіпірування і не тільки!

Стабільний партнер ПРЕМІУМ-ЛІГИ відкритого Чемпіонату (Кубку) Хмельницького з футзалу сезону 2023/2024 років – готельно-розважальний комплекс «Південна брама»

Спеціальний мобільний партнер ПРЕМІУМ-ЛІГИ відкритого Чемпіонату Хмельницького з футзалу сезону 2023/2024 років – мережа мобільних магазинів «Мобіфренд»

Спеціальний партнер ПРЕМІУМ-ЛІГИ відкритого Чемпіонату Хмельницького з футзалу сезону 2023/2024 – компанія
Rise Up – сонячні електростанції  

Інформаційний партнер ПРЕМІУМ-ЛІГИ відкритого Чемпіонату Хмельницького з футзалу сезону 2023/2024 Інтернет-видання ВСІМ – Новини Хмельницького vsim.ua

Кубок ТМ «МобіФренд»

 

1

2

3

4

1. ФК ЛАЙФСЕЛЛ

-X-

 

8:1

 

2. АІЩДІШ

 

-X-

 

4:2

3. ФК “МІЦЬ”

 

 

-X-

8:5

4. FC Aristocrats

 

 

 

-X-

 

 

І

В

Н

П

Мз

Мп

О

1

ФК ЛАЙФСЕЛЛ

1

1

0

0

8

1

3

2

АІЩДІШ

1

1

0

0

4

2

3

3

ФК “МІЦЬ”

2

1

0

1

9

13

3

4

FC Aristocrats

2

0

0

2

7

12

0

Кубок ТМ «Helpix»

 

1

2

3

4

1. “ПРИКОРДОННИК-2”

-X-

 

2:2

 

2. DARK HORSE

 

-X-

 

 

3. ФК “Сталь”

 

3:3

-X-

 

4. Smereka (Писарівка)

5:8

3:6

 

-X-

 

 

І

В

Н

П

Мз

Мп

О

1

“ПРИКОРДОННИК-2”

2

1

1

0

10

7

4

2

DARK HORSE

2

1

1

0

9

6

4

3

ФК “Сталь”

2

0

2

0

5

5

2

4

Smereka (Писарівка)

2

0

0

2

8

14

0

Кубок ТМ «SGK_1»

1 2 3 4
1. МФК ТА ТИ ШО -X- 4:4 5:2
2. ФК “ЕЛЕКТРОТРАНС” -X- 4:2
3. FC ADRENALINE MK -X-
4. Поділля-АТО -X-
І В Н П Мз Мп О
1 МФК ТА ТИ ШО 2 1 1 0 9 6 4
2 ФК “ЕЛЕКТРОТРАНС” 1 1 0 0 4 2 3
3 FC ADRENALINE MK 2 0 1 1 6 8 1
4 Поділля-АТО 1 0 0 1 2 5 0

Кубок Родинної пасіки «Gavaga»

1 2 3 4
1. ФК “Лісоводи” -X- 8:3
2. Гладіатор -X-
3. ЛіонВСП 1:4 -X- 3:0
4. Лук’янівська 1:7 -X-
І В Н П Мз Мп О
1 ФК “Лісоводи” 2 2 0 0 12 4 6
2 Гладіатор 2 1 0 1 10 9 3
3 ЛіонВСП 2 1 0 1 4 4 3
4 Лук’янівська 2 0 0 2 1 10 0

Кубок ГРК «Південна Брама»

1 2 3 4 5 6
1. “СКОРПІОН” -X- 6:4 7:1
2. СУПЕР СІП -X- 5:0
3. ФК Лицарі -X- 4:3
4. ФК “Меджибіж” -X-
5. ФК “Вовки-Вовковинці” 10:10 -X-
6. Melix-Заслучненська ТГ -X-
І В Н П Мз Мп О
1 “СКОРПІОН” 2 2 0 0 13 5 6
2 СУПЕР СІП 1 1 0 0 5 0 3
3 ФК Лицарі 1 1 0 0 4 3 3
4 ФК “Меджибіж” 2 0 1 1 10 15 1
5 ФК “Вовки-Вовковинці” 2 0 1 1 14 16 1
6 Melix-Заслучненська ТГ 2 0 0 2 4 11 0

 

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here