Турнірні таблиці після 3-го туру Кубку Виклику

0
520
ОРГАНІЗАТОРИ ЗМАГАНЬ – АСОЦІАЦІЯ ФУТЗАЛУ ХМЕЛЬНИЦЬКОЇ ОБЛАСТІ ТА УПРАВЛІННЯ МОЛОДІ ТА СПОРТУ ХМЕЛЬНИЦЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ

Ексклюзивний партнер ПРЕМІУМ-ЛІГИ відкритого Чемпіонату (Кубку) Хмельницького з футзалу сезону 2023/2024 років – бренд JAKO

Офіційний партнер ПРЕМІУМ-ЛІГИ відкритого Чемпіонату (Кубку) Хмельницького з футзалу сезону 2023/2024 років – компанія Helpix – центр

Спеціальний партнер ПРЕМІУМ-ЛІГИ відкритого Чемпіонату (Кубку) Хмельницького з футзалу сезону 2023/2024 років – родинна пасіка GAVAGA – 100% натуральний мед!

Спеціальний партнер ПРЕМІУМ-ЛІГИ відкритого Чемпіонату (Кубку) Хмельницького з футзалу сезону 2023/2024 років – компанія SGK-1 – спортивне екіпірування і не тільки!

Стабільний партнер ПРЕМІУМ-ЛІГИ відкритого Чемпіонату (Кубку) Хмельницького з футзалу сезону 2023/2024 років – готельно-розважальний комплекс «Південна брама»

Спеціальний мобільний партнер ПРЕМІУМ-ЛІГИ відкритого Чемпіонату Хмельницького з футзалу сезону 2023/2024 років – мережа мобільних магазинів «Мобіфренд»

Спеціальний партнер ПРЕМІУМ-ЛІГИ відкритого Чемпіонату Хмельницького з футзалу сезону 2023/2024 – компанія
Rise Up – сонячні електростанції  

Інформаційний партнер ПРЕМІУМ-ЛІГИ відкритого Чемпіонату Хмельницького з футзалу сезону 2023/2024 Інтернет-видання ВСІМ – Новини Хмельницького vsim.ua

Дивізіон 1

1 2 3 4 5 6 Мз Мп О
1. ФК “Бігуча лань” 6:2 3:3 2:1 11 6 27
2. КАЗ 3:2 13:4 10:1 26 7 25
3. ФГ “КОСВО” 2:3 4:3 7:4 13 10 24
4. Кардіфф 2:6 3:4 9:2 14 12 23
5. Алмаз 3:3 4:13 4:7 11 23 17
6. ФК “ПРИКОРДОННИК-SUNOCO” 1:2 1:10 2:9 4 21 9

Дивізіон 2

1 2 3 4 5 6 Мз Мп О
1. Ракета 3:3 2:2 4:1 9 6 26
2. ФК “Філтекс” 3:1 2:1 3:1 8 3 24
3. ДЮСШ 1 Будівельний Альянс Груп 3:3 1:3 1:0 5 6 24
4. ТЕПЛОВИК 1:3 3:1 3:0 7 4 20
5. Ротор 2:2 1:2 0:3 3 7 19
6. ФК “Атлетик-Ceresit Pro” 1:4 1:3 0:1 2 8 12


Дивізіон 3

1 2 3 4 5 6 Мз Мп О
1. ЦЕНТР 13 8:1 8:1 2:0 18 2 34
2. НОВАВЕТ 1:8 4:0 4:0 9 8 28
3. ФК “ЕкоАльт” 1:8 3:1 1:2 5 11 27
4. Diamant 0:4 8:2 7:4 15 10 26
5. “ТОВТРИ” 0:4 1:3 2:8 3 15 14
6. ФК “Компанія” 0:2 2:1 4:7 6 10 13

Дивізіон 4

1 2 3 4 5 6 Мз Мп О
1. ФК “Подільський Кремінь” 6:5 6:4 7:7 19 16 27
2. ФК “Олімп” (Солобківці) 5:6 2:4 6:4 13 14 27
3. АДВОКАТ 4:2 5:3 4:5 13 10 22
4. BRILLIANT 3:5 6:3 6:2 15 10 21
5. ФК “Нева” 4:6 5:4 3:6 12 16 18
6. Патріоти-NETiP 7:7 4:6 2:6 13 19 11

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here