Турнірні таблиці після 3-го туру💥

0
736
ОРГАНІЗАТОРИ ЗМАГАНЬ – АСОЦІАЦІЯ ФУТЗАЛУ ХМЕЛЬНИЦЬКОЇ ОБЛАСТІ ТА УПРАВЛІННЯ МОЛОДІ ТА СПОРТУ ХМЕЛЬНИЦЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ

Мобільний партнер ПРЕМІУМ-ЛІГИ відкритого Чемпіонату (Кубку) Хмельницького з мініфутболу сезону 2024 року – мережа мобільних магазинів МобіФренд

Офіційний технічний партнер ПРЕМІУМ-ЛІГИ відкритого Чемпіонату (Кубку) Хмельницького з мініфутболу сезону 2024 року – PRISMA Sportswear

1 дивізіон

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 Мз Мп О
1. Алмаз -X- 3:0 7:0 8:1 18 1 9
2. Динамо-ГУНП -X- 1:1 6:4 12:4 19 9 7
3. ДЮСШ №1 Буд. Альянс Груп 1:1 -X- 2:1 3:1 6 3 7
4. Helpix 1:2 -X- 8:0 9:1 18 3 6
5. МФК URBAN -X- 3:5 2:1 6:3 11 9 6
6. Ауді 0:3 5:3 -X- 4:2 9 8 6
7. Forex Inwest 1:2 2:4 -X- 6:3 9 9 3
8. МобіФренд 0:7 3:6 -X- 4:3 7 16 3
9. Інтерпродсервіс 1:3 3:4 -X- 8:2 12 9 3
10. Ya.Ya Меблі-Облавтодор 0:8 3:6 -X- 9:1 12 15 3
11. Прикордонник-Олімп 4:6 1:9 1:9 -X- 6 24 0
12. ЗАЛІВ 10 1:8 4:12 2:8 -X- 7 28 0

2 дивізіон

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 Мз Мп О
1. REDMION -X- 4:3 6:3 8:3 18 9 9
2. Кардіфф -X- 6:4 7:1 13 5 6
3. НОВАВЕТ -X- 7:1 4:2 11 3 6
4. УПП Хмельницький 3:4 -X- 3:2 8:6 14 12 6
5. СФГ Поділля 4:6 -X- 3:2 5:2 12 10 6
6. Royal Palace -X- 4:6 4:3 3:2 11 11 6
7. Тепловик 3:6 2:3 6:4 -X- 11 13 3
8. Інкогніто 3:8 1:7 -X- 5:1 9 16 3
9. Ротор 6:8 2:3 3:4 -X- 11 15 0
10. Менс 2:5 2:3 -X- 4 8 0
11. Ковчег (X-CITY) 1:7 2:4 1:5 -X- 4 16 0

3 дивізіон

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 Мз Мп О
1. Центр13 -X- 10:6 4:2 1:1 15 9 7
2. МФК Лідер-Амор -X- 2:1 1:1 3:2 6 4 7
3. ВКВ -X- 9:1 5:1 14 2 6
4. Mia Sushi -X- 2:4 6:5 7:0 15 9 6
5. Фахівець 6:10 -X- 4:3 10:6 20 19 6
6. FC Diamant 1:9 4:2 -X- 7:1 12 12 6
7. Атлетик Ceresit PRO 2:4 -X- 2:2 9:0 13 6 4
8. Епіцентр-К 1:1 1:2 -X- 7:3 9 6 4
9. Сокіл-2 1:1 2:2 3:7 -X- 6 10 2
10. Авіатор 2:3 1:7 -X- 3 10 0
11. Адвокат 5:6 3:4 0:9 -X- 8 19 0
12. Brilliant 1:5 0:7 6:10 -X- 7 22 0

4 дивізіон (Група А)

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 Мз Мп О
1. ФК Лицарі -X- 4:2 5:2 7:1 16 5 9
2. Нева -X- 4:3 1:0 4:1 9 4 9
3. FC Shark 2:4 -X- 12:5 7:0 21 9 6
4. Весела Підкова -X- 3:0 3:1 6 1 6
5. Coming Soon 3:4 -X- 4:3 4:2 11 9 6
6. Family Наркевичі 5:12 -X- 6:2 6:3 17 17 6
7. МФК Буг 0:7 3:4 -X- 2:1 5 12 3
8. Престиж-Авто 0:1 2:4 -X- 2 5 0
9. Booster 2:5 0:3 -X- 2 8 0
10. Тайфун 1:4 2:6 1:2 -X- 4 12 0
11. SEBN.UA 1:7 1:3 3:6 -X- 5 16 0

4 дивізіон (Група Б)

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Мз Мп О
1. FC ASTRUM -X- 4:0 3:1 7:1 14 2 9
2. МФК Та Ти Шо -X- 8:5 8:0 16 5 6
3. СуперСіп 0:4 -X- 3:1 4:0 7 5 6
4. Smereka (Писарівка) 5:8 -X- 4:4 5:3 14 15 4
5. FC Aristocrats 4:4 -X- 5:3 0:4 9 11 4
6. FC Starmix 3:5 3:5 -X- 4:0 10 10 3
7. ФК Сталь 1:3 4:0 -X- 2:4 7 7 3
8. Гладіатор 1:3 -X- 3:2 4 5 3
9. АІЩДІШ 0:4 0:4 4:2 -X- 4 10 3
10. ФК Рейнджер 1:7 0:8 2:3 -X- 3 18 0

 

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here