Турнірні таблиці після 6-го туру

0
603
ОРГАНІЗАТОРИ ЗМАГАНЬ – АСОЦІАЦІЯ ФУТЗАЛУ ХМЕЛЬНИЦЬКОЇ ОБЛАСТІ ТА УПРАВЛІННЯ МОЛОДІ ТА СПОРТУ ХМЕЛЬНИЦЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ

Мобільний партнер ПРЕМІУМ-ЛІГИ відкритого Чемпіонату (Кубку) Хмельницького з мініфутболу сезону 2024 року – мережа мобільних магазинів МобіФренд

Офіційний технічний партнер ПРЕМІУМ-ЛІГИ відкритого Чемпіонату (Кубку) Хмельницького з мініфутболу сезону 2024 року – PRISMA Sportswear

INSTAGRAM
FACEBOOK
YouTube

1 дивізіон

 

1

2

3

4

5

6

7

8

9

10

11

12

Мз

Мп

О

1. ДЮСШ №1 Буд. Альянс Груп

-X-

2:1

 

1:1

 

 

 

4:3

 

3:1

2:1

1:0

13

7

16

2. Helpix

1:2

-X-

 

 

 

6:1

 

8:0

6:3

 

9:1

7:4

37

11

15

3. МФК URBAN

 

 

-X-

 

3:1

3:5

2:1

7:2

6:3

10:2

 

 

31

14

15

4. Динамо-ГУНП

1:1

 

 

-X-

 

9:4

2:2

 

10:4

 

6:4

12:4

40

19

14

5. Алмаз

 

 

1:3

 

-X-

3:0

5:1

0:1

7:0

 

 

8:1

24

6

12

6. Ауді

 

1:6

5:3

4:9

0:3

-X-

4:2

 

 

5:2

 

 

19

25

9

7. Forex Inwest

 

 

1:2

2:2

1:5

2:4

-X-

6:3

 

6:4

 

 

18

20

7

8. Ya.Ya.mebli-Облавтодор

3:4

0:8

2:7

 

1:0

 

3:6

-X-

 

 

9:1

 

18

26

6

9. МобіФренд

 

3:6

3:6

4:10

0:7

 

 

 

-X-

4:3

7:3

 

21

35

6

10. Інтерпродсервіс

1:3

 

2:10

 

 

2:5

4:6

 

3:4

-X-

 

8:2

20

30

3

11. Прикордонник-Олімп

1:2

1:9

 

4:6

 

 

 

1:9

3:7

 

-X-

5:0

15

33

3

12. ЗАЛІВ 10

0:1

4:7

 

4:12

1:8

 

 

 

 

2:8

0:5

-X-

11

41

0


2 дивізіон 

 

1

2

3

4

5

6

7

8

9

10

11

Мз

Мп

О

1. Кардіфф

-X-

3:1

6:4

4:3

4:2

 

 

 

 

 

7:1

24

11

15

2. REDMION

1:3

-X-

 

4:3

 

2:2

5:3

 

6:3

8:3

 

26

17

13

3. СФГ Поділля

4:6

 

-X-

 

 

3:2

5:2

4:2

 

 

10:1

26

13

12

4. УПП Хмельницький

3:4

3:4

 

-X-

 

8:6

1:2

5:3

3:2

 

 

23

21

9

5. Royal Palace

2:4

 

 

 

-X-

4:3

3:2

4:1

4:6

 

1:2

18

18

9

6. Ротор

 

2:2

2:3

6:8

3:4

-X-

 

 

3:1

5:4

 

21

22

7

7. Менс

 

3:5

2:5

2:1

2:3

 

-X-

 

11:1

 

 

20

15

6

8. НОВАВЕТ

 

 

2:4

3:5

1:4

 

 

-X-

 

7:1

4:2

17

16

6

9. Тепловик

 

3:6

 

2:3

6:4

1:3

1:11

 

-X-

4:4

 

17

31

4

10. Інкогніто

 

3:8

 

 

 

4:5

 

1:7

4:4

-X-

5:1

17

25

4

11. Ковчег (X-CITY)

1:7

 

1:10

 

2:1

 

 

2:4

 

1:5

-X-

7

27

3

3 дивізіон

 

1

2

3

4

5

6

7

8

9

10

11

12

Мз

Мп

О

1. ВКВ

-X-

3:0

 

 

 

8:4

 

7:3

9:1

6:2

 

5:1

38

11

18

2. МФК Лідер-Амор

0:3

-X-

2:1

2:1

 

 

1:1

4:2

 

3:2

 

 

12

10

13

3. Центр13

 

1:2

-X-

1:1

4:2

10:6

4:0

 

 

 

9:2

 

29

13

13

4. Епіцентр-К

 

1:2

1:1

-X-

 

 

7:3

 

7:2

 

3:1

5:0

24

9

13

5. Атлетик Ceresit PRO

 

 

2:4

 

-X-

 

2:2

 

2:1

2:2

9:0

7:0

24

9

11

6. Фахівець

4:8

 

6:10

 

 

-X-

 

 

5:1

3:5

4:3

10:6

32

33

9

7. Сокіл-2

 

1:1

0:4

3:7

2:2

 

-X-

 

 

 

9:1

10:2

25

17

8

8. Mia Sushi

3:7

2:4

 

 

 

 

 

-X-

2:4

4:4

6:5

7:0

24

24

7

9. FC Diamant

1:9

 

 

2:7

1:2

1:5

 

4:2

-X-

7:1

 

 

16

26

6

10. Авіатор

2:6

2:3

 

 

2:2

5:3

 

4:4

1:7

-X-

 

 

16

25

5

11. Адвокат

 

 

2:9

1:3

0:9

3:4

1:9

5:6

 

 

-X-

 

12

40

0

12. Brilliant

1:5

 

 

0:5

0:7

6:10

2:10

0:7

 

 

 

-X-

9

44

0

4 дивізіон (А)

 

1

2

3

4

5

6

7

8

9

10

11

Мз

Мп

О

1. FC Shark

-X-

 

2:2

12:5

2:4

6:3

7:0

 

 

5:2

 

34

16

13

2. Весела Підкова

 

-X-

 

7:4

3:2

 

1:1

3:0

 

 

3:1

17

8

13

3. Нева

2:2

 

-X-

 

 

4:3

 

1:0

4:1

1:0

0:2

12

8

13

4. Family Наркевичі

5:12

4:7

 

-X-

3:1

 

 

1:4

6:2

 

6:3

25

29

9

5. ФК Лицарі

4:2

2:3

 

1:3

-X-

 

 

5:2

 

 

7:1

19

11

9

6. Coming Soon

3:6

 

3:4

 

 

-X-

4:3

 

3:3

4:2

 

17

18

7

7. МФК Буг

0:7

1:1

 

 

 

3:4

-X-

1:2

2:1

 

3:1

10

16

7

8. Booster

 

0:3

0:1

4:1

2:5

 

2:1

-X-

 

 

 

8

11

6

9. Тайфун

 

 

1:4

2:6

 

3:3

1:2

 

-X-

7:3

 

14

18

4

10. Престиж-Авто

2:5

 

0:1

 

 

2:4

 

 

3:7

-X-

3:2

10

19

3

11. SEBN.UA

 

1:3

2:0

3:6

1:7

 

1:3

 

 

2:3

-X-

10

22

3

4 дивізіон (В)

 

1

2

3

4

5

6

7

8

9

10

Мз

Мп

О

1. МФК Та Ти Шо

-X-

 

5:1

8:5

4:2

 

3:2

 

 

8:0

28

10

15

2. FC ASTRUM

 

-X-

4:0

 

3:1

 

2:4

+:

4:4

7:1

25

10

13

3. СуперСіп

1:5

0:4

-X-

4:3

 

3:1

 

4:0

 

3:3

15

16

10

4. Smereka (Писарівка)

5:8

 

3:4

-X-

 

 

5:3

7:3

4:4

4:3

28

25

10

5. ФК Сталь

2:4

1:3

 

 

-X-

3:2

 

2:4

4:0

8:2

20

15

9

6. Гладіатор

 

 

1:3

 

2:3

-X-

5:3

 

5:2

3:2

16

13

9

7. FC Starmix

2:3

4:2

 

3:5

 

3:5

-X-

4:0

3:5

 

19

20

6

8. АІЩДІШ

 

-:+

0:4

3:7

4:2

 

0:4

-X-

+:

 

12

22

6

9. FC Aristocrats

 

4:4

 

4:4

0:4

2:5

5:3

:+

-X-

 

15

25

5

10. ФК Рейнджер

0:8

1:7

3:3

3:4

2:8

2:3

 

 

 

-X-

11

33

1

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here