Турнірні таблиці після 7-го туру

0
556
ОРГАНІЗАТОРИ ЗМАГАНЬ – АСОЦІАЦІЯ ФУТЗАЛУ ХМЕЛЬНИЦЬКОЇ ОБЛАСТІ ТА УПРАВЛІННЯ МОЛОДІ ТА СПОРТУ ХМЕЛЬНИЦЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ

Мобільний партнер ПРЕМІУМ-ЛІГИ відкритого Чемпіонату (Кубку) Хмельницького з мініфутболу сезону 2024 року – мережа мобільних магазинів МобіФренд

Офіційний технічний партнер ПРЕМІУМ-ЛІГИ відкритого Чемпіонату (Кубку) Хмельницького з мініфутболу сезону 2024 року – PRISMA Sportswear

INSTAGRAM
FACEBOOK
YouTube

1 дивізіон

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 Мз Мп О
1. ДЮСШ №1 Буд. Альянс Груп -X- 2:1 1:1 4:3 2:0 3:1 2:1 1:0 13 7 16
2. Helpix 1:2 -X- 6:1 3:1 8:0 6:3 9:1 7:4 37 11 15
3. МФК URBAN -X- 5:0 3:1 3:5 2:1 7:2 6:3 10:2 31 14 15
4. Динамо-ГУНП 1:1 0:5 -X- 9:4 2:2 10:4 6:4 12:4 40 19 14
5. Алмаз 1:3 -X- 3:0 5:1 0:1 7:0 3:2 8:1 24 6 12
6. Ауді 1:6 5:3 4:9 0:3 -X- 4:2 5:2 0:2 19 25 9
7. Forex Inwest 1:3 1:2 2:2 1:5 2:4 -X- 6:3 6:4 18 20 7
8. Ya.Ya.mebli-Облавтодор 3:4 0:8 2:7 1:0 3:6 -X- 9:1 6:1 18 26 6
9. МобіФренд 0:2 3:6 3:6 4:10 0:7 -X- 4:3 7:3 21 35 6
10. Інтерпродсервіс 1:3 2:10 2:3 2:5 4:6 3:4 -X- 8:2 20 30 3
11. Прикордонник-Олімп 1:2 1:9 4:6 2:0 1:9 3:7 -X- 5:0 15 33 3
12. ЗАЛІВ 10 0:1 4:7 4:12 1:8 1:6 2:8 0:5 -X- 11 41 0

2 дивізіон

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 Мз Мп О
1. Кардіфф -X- 6:4 3:1 4:3 4:2 9:0 7:1 33 11 18
2. СФГ Поділля 4:6 -X- 5:2 4:2 3:2 2:1 10:1 28 14 15
3. REDMION 1:3 -X- 4:3 5:3 2:3 2:2 6:3 8:3 28 20 13
4. УПП Хмельницький 3:4 3:4 -X- 1:2 5:3 8:6 3:2 5:1 28 22 12
5. Менс 2:5 3:5 2:1 -X- 2:3 3:1 11:1 23 16 9
6. НОВАВЕТ 2:4 3:2 3:5 -X- 1:4 7:1 4:2 20 18 9
7. Royal Palace 2:4 3:2 4:1 -X- 4:3 4:6 1:2 18 18 9
8. Ротор 2:3 2:2 6:8 1:3 3:4 -X- 3:1 5:4 22 25 7
9. Тепловик 0:9 3:6 2:3 1:11 6:4 1:3 -X- 4:4 17 40 4
10. Інкогніто 1:2 3:8 1:7 4:5 4:4 -X- 5:1 18 27 4
11. Ковчег (X-CITY) 1:7 1:10 1:5 2:4 2:1 1:5 -X- 8 32 3

3 дивізіон

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 Мз Мп О
1. ВКВ -X- 3:0 5:5 7:3 8:4 9:1 6:2 5:1 43 16 19
2. МФК Лідер-Амор 0:3 -X- 2:1 2:1 4:2 1:1 3:2 2:1 14 11 16
3. Центр13 1:2 -X- 1:1 4:2 10:6 4:0 9:2 15:2 44 15 16
4. Епіцентр-К 1:2 1:1 -X- 7:2 7:3 9:2 3:1 +:- 33 11 16
5. Атлетик Ceresit PRO 5:5 2:4 -X- 2:1 2:2 2:2 9:0 7:0 29 14 12
6. Mia Sushi 3:7 2:4 -X- 13:6 2:4 4:4 6:5 7:0 37 30 10
7. Фахівець 4:8 6:10 6:13 -X- 5:1 3:5 4:3 10:6 38 46 9
8. FC Diamant 1:9 2:7 1:2 4:2 1:5 -X- 3:1 7:1 19 27 9
9. Сокіл-2 1:1 0:4 3:7 2:2 1:3 -X- 9:1 10:2 26 20 8
10. Авіатор 2:6 2:3 2:9 2:2 4:4 5:3 1:7 -X- 18 34 5
11. Адвокат 1:2 2:9 1:3 0:9 5:6 3:4 1:9 -X- 13 42 0
12. Brilliant 1:5 2:15 -:+ 0:7 0:7 6:10 2:10 -X- 11 59 0

4 дивізіон (Група А)

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 Мз Мп О
1. Нева -X- 2:2 2:1 1:0 4:3 0:2 4:1 1:0 14 9 16
2. FC Shark 2:2 -X- 7:0 2:4 12:5 6:3 1:0 5:2 35 16 16
3. Весела Підкова 1:2 -X- 1:1 3:2 3:0 7:4 3:1 18 10 13
4. МФК Буг 0:7 1:1 -X- 4:2 1:2 3:4 3:1 2:1 14 18 10
5. ФК Лицарі 4:2 2:3 2:4 -X- 5:2 1:3 7:1 21 15 9
6. Booster 0:1 0:3 2:1 2:5 -X- 4:1 4:3 12 14 9
7. Family Наркевичі 5:12 4:7 3:1 1:4 -X- 6:3 6:2 25 29 9
8. Coming Soon 3:4 3:6 4:3 -X- 3:6 3:3 4:2 20 24 7
9. SEBN.UA 2:0 1:3 1:3 1:7 3:6 6:3 -X- 2:3 16 25 6
10. Тайфун 1:4 0:1 1:2 2:6 3:3 -X- 7:3 14 19 4
11. Престиж-Авто 0:1 2:5 3:4 2:4 3:2 3:7 -X- 13 23 3

4 дивізіон (Група В)

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Мз Мп О
1. МФК Та Ти Шо -X- 5:1 8:5 4:2 3:2 4:2 8:0 32 12 18
2. FC ASTRUM -X- 4:0 4:2 3:1 2:4 +:- 4:4 7:1 29 12 16
3. СуперСіп 1:5 0:4 -X- 3:1 4:3 7:2 4:0 3:3 22 18 13
4. Гладіатор 1:3 -X- 2:3 5:3 3:2 5:2 3:2 19 15 12
5. Smereka (Писарівка) 5:8 2:4 3:4 -X- 5:3 7:3 4:4 4:3 30 29 10
6. ФК Сталь 2:4 1:3 2:7 3:2 -X- 2:4 4:0 8:2 22 22 9
7. FC Starmix 2:3 4:2 3:5 3:5 -X- 4:0 3:5 5:10 24 30 6
8. АІЩДІШ -:+ 0:4 2:3 3:7 4:2 0:4 -X- +:- 14 25 6
9. FC Aristocrats 2:4 4:4 2:5 4:4 0:4 5:3 -:+ -X- 17 29 5
10. ФК Рейнджер 0:8 1:7 3:3 2:3 3:4 2:8 10:5 -X- 21 38 4

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here